Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11027) Intruder2k5 válasza nesa (#11026) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Jelenleg szlovák ZVL csapágyat tettem bele, közepes árfekvésű darab, mert abban sem voltam 100%-ig biztos, hogy sikerülni fog megcsinálni, így nem akartam túl nagy pénzt beleinvesztálni az alkatrészekbe! Mondjuk árban ez is kétszer annyi volt,mint a kínai... Csapágyboltos (20 éve) ismerős szerint nem rosszak ezek, tudott volna adni valami "Assembled in Germany" modellt is, de közel kétszer ennyibe került volna, a kínait meg csak azért tartja, mert van aki úgy jön oda, hogy abszolút semmit nem ért a csapágyakhoz, csak kikeresi interneten a legolcsóbbat, és akkor reklamál, hogy ott miért 1700Ft, amit az argep kidob 800-ért is, de így tud adni Ő is 800-ért, ha kell! Úgy voltam vele, hogy veszek egy közepes minőséget, és ha most sikerül megcsinálni, akkor legközelebb ha szükség lesz rá, akkor bele invesztálok egy jobb minőségűbe, hátha az tovább tart! De remélem ezzel is jobb lesz, mint az eddig benne lévő kínai szarral...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.