Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24451) zsoika válasza Lacielvtárs (#24450) üzenetére


zsoika
addikt

Látod, nem kellet volna megvenni....csak hátradőlni és élvezni amit összeraktatok Nemirrel.
Már az is bőven király, ha azt nézzük honnan indultál.

(#24452) sinci01


sinci01
aktív tag

Üdv. Dali Concept (zárt) subról tudna valaki véleményt mondani?
KÖszi!

(#24453) hackeeeee válasza Lacielvtárs (#24450) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

LyaLyIstenem... :D :)

3 zacsi szotyiért átveszem az RZ900-at. ;] Najó, lehet talán 4 is. :)

Denon-t Neki, valami "nagyot". :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#24454) Lacielvtárs válasza zsoika (#24451) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

& hackeeeee: :C ;]

zsoika: ezt is lehet hátra dőlve "élvezni" :K
az már más kérdés hogy Nemir Ombe az első pillanattól ezeket a dobozokat javasolta, csak nem hallgattam rá amikor megvettem a 207.2-es frontokat. ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#24455) Gabesz87 válasza PalZso (#24399) üzenetére


Gabesz87
addikt

Szia. Nekem nemrég volt ilyen problémám a TAGA szub-ommal. Egy itt lévő fórumtárs írt nekem, akinek ugyanilyen sub-ja, és ugyanez a problémája volt. Fel sem tűnt nekem, csak amikor egyszer takarítás közben épp odahajoltam, és akkor hallottam meg a búgást. Minél hangosabbra vettem rajta a hangerőt, annál erősebb volt. Elvittem szervízbe, és ott mondták, hogy az alsóbb kategóriás szuboknál ez jellemző, és megszűntetni teljesen nem lehet, de jobb lett javítás után. Ha jól emlékszem valami olyasmit mondtak, hogy a trafó nincs rendesen elszigetelve a kabinettől. Remélem nem írtam hülyeséget.

Másik téma: HDMI splitter Még mindig.nem kaptam segítséget :( A linkeltek közül melyiket választanátok, melyikkel nem fogok szívni szerintetek?

Van még egy - elég amatőr, lehet hogy meglehetősen ostoba - kérdésem, ami foglalkoztat egy ideje. Nektek biztos egyértelmű, nekem nem. Szóval ha van egy filmem, ami TrueHD, vagy DTS HD-MA 7.1-es, netán Atmos hangsávos, de nekem csak 5.1-em van, akkor a hang úgymond szenved valami csorbát ? Szóval jár valami "hiánnyal", hang romlással, hogy nem a natív csatornasávon játszom le, hanem "csak" 5.1-en?

[ Szerkesztve ]

(#24456) Nemir Ombe válasza Lacielvtárs (#24454) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Hát nem pont ezeket .... csak megjegyeztem, hogy ha már Elac, akkor érdemes min. a 24x-es sorozatban gondolkodni a Jet magas + AS XR mély/közép miatt .... de azt a 267-et, főleg ennyiért, lopás volt megvenni .... ;)

Hmm ....

(#24457) Dorian válasza sinci01 (#24452) üzenetére


Dorian
félisten

Gyenge.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#24458) Lacielvtárs válasza Nemir Ombe (#24456) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

tényleg :W
a 247.3 volt amit ajánlottál, ha jól emlékszem ...
igaz, de az FS 267 ennyiért tényleg tényleg vétek lett volna ott hagyni :K

ui: és tényleg ezt "csak" azért vettem meg ívelt a hátulja, és jobban ment a tévémhez ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#24459) Nemir Ombe válasza Lacielvtárs (#24458) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

re. ui: mert a "dizájn a lényeg", más nem számít .... :D ;)

Ha ma lesz egy kis időm meghallgatom 2.0-án a Nad 758 v3-at .... sokpontegyben igencsak jó volt, de kiváncsi vagyok sztereóban mit produkál .... ;)

Hmm ....

(#24460) Lacielvtárs válasza Nemir Ombe (#24459) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

nem "csak" a design a lényeg, de az ívelt designel, egy klasszikust idéztem ;]

majd írd meg kérlek jó e a 2.0 velük, csak hogy felírjam e bakancslistámra :D

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#24461) zsoika válasza Nemir Ombe (#24456) üzenetére


zsoika
addikt

Igen, ha csak a 267-eseket nézzük , de én már a többi komponens árát is beleadva gondoltam. Mert ugye a többit is húzza fölfelé. "Hiába" vette olcsón, ha most cserélheti hozzá a többit....összességében sokba fog fájni.

Olyan ez mint amikor veszel egy 40millás autót.... nem csak a megvétele a drág, de a fenntartására, szervizelésére is lenni kell forrásnak. Persze nincs ezzel baj ha megvan rá a keret! :K
Elvtársunknál ez már nem hobbi, hanem szenvedély! Nincs ezzel baj, csak ha sikerül véghezvinni amit szeretne végleg elveszítjük itt a belépő topikban.

(#24462) Lacielvtárs válasza zsoika (#24461) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

"Elvtársunknál ez már nem hobbi, hanem szenvedély! Nincs ezzel baj, csak ha sikerül véghezvinni amit szeretne végleg elveszítjük itt a belépő topikban."
előrészről, igen igazad van, ez már szenvedély... :D
az meg hogy elveszítetek, annak kicsi az esélye, hiszen az az íratlan szabály, hogy a belépő és/vagy haladót nem az elköltött pénz mennyisége határozza meg, hanem az ember jártassága a témában.
mivel nekem van még mit tanulnom, (ugye Nemir Ombre Uram :DDD ) így egy jó ideig tuti köztetek maradok, és ezt vehetitek fenyegetésnek ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#24463) Nemir Ombe válasza zsoika (#24461) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Teljesen igaz amit írsz (bár az autós példa kicsit azért sántít :D ) , mert ha egy "komponenst" (lényegesen) jobbra cserél az ember, akkor az "igényli" a többi jobbra cserélését is (de ha veszel egy új X6-ot, akkor azért nem építesz egy új garázst neki :D ) .... de ha pl. Elvtársunk a többi "elemet" is hasonló (félár alatti) áron tudja beszerezni, akkor viszont egy középkategóriás rendszer áráért lehet egy felsőkategóriás rendszere .... mert pl. cca. 1M-ból összerakott kb. 2.5M-s rendszer (általában) jobb eredményt hoz(hat), mint egy 1M-s rendszer összerakása 1M-ból (a számok természetesen kisebb-nagyobb összegekkel is behelyettesíthetők, csak az arányok miatt írtam) .... és az "igazán jót" csak egyszer kell megvenni, mert ha sokan utánaszámol(ná)nak, hogy mennyit költöttek "cserélgetésre", "fejlesztésre" és abból összeadva mi is jött volna ki, esetenként lennének meglepetések .... ;)

.... a "belépő vs haladó topik" meg szerintem nem csak a rendszerek áráról kellene, hogy szóljon, hanem inkább a "mögöttes tudásról" vagy annak hiányáról (is) .... ;) (u.i.: na, az utolsó bekezdéssel Elvtársunk meg is előzött .... :D )

[ Szerkesztve ]

Hmm ....

(#24464) Lacielvtárs válasza Nemir Ombe (#24463) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

"... de ha pl. Elvtársunk a többi "elemet" is hasonló (félár alatti) áron tudja beszerezni, akkor viszont egy középkategóriás rendszer áráért lehet egy felsőkategóriás rendszere .... mert pl. cca. 1M-ból összerakott kb. 2.5M-s rendszer (általában) jobb eredményt hoz(hat), ..."

A Próféta szóljon belőled, ha a jövőbe tekintek :C :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#24465) zsoika válasza Nemir Ombe (#24463) üzenetére


zsoika
addikt

Aha...szerintem ha összerakja amit szeretne(2,5M-st 1M-ból) akkor már oda tartozik. Hiszen Gondoljatok csak bele! Ha elakad valahol és itt kérdez, hány fórumtárs tud neki segíteni? Egy kezemen meg tudom számolni és azok az emberek is oda tartoznak csak idejárnak segíteni....hála és köszönet. Sokszor ezt fel is róják BBécinek, hogy "haladósan" gondolkodik és válaszol. Akik nem "ismerik" ,vagy nem látnak a válasz mögé, sokszor negsértődnek. Pedig igazat szól.
Más: A barátomék tavaly síelni mentek Ausztriába és az X6M -re kellett vennie 21" téligumit+felnit+hóláncot....kicsit drága kiruccanás volt és nem a síelés miatt.

[ Szerkesztve ]

(#24466) zsoika válasza zsoika (#24465) üzenetére


zsoika
addikt

"Ha elakad valahol" Elvtársunk nem most kezdte, végig járta a ranglétrát. Nem alap kérdésekre gondolok ,hanem pl. tápkábel csere .

(#24467) sinci01 válasza Dorian (#24457) üzenetére


sinci01
aktív tag

Nem lesz jobb mint a JBL Arena-m? Azt váltaná.

(#24468) sinci01 válasza Dorian (#24457) üzenetére


sinci01
aktív tag

Ugyanannyi pénzért lehetne Klipsch R-12 SW. Gondoltam a zárt doboz jobb lenne ezért jött szóba a Dali.

(#24469) #09634560 válasza hackeeeee (#24453) üzenetére


#09634560
törölt tag

Denon X7200 sztem jó lehet neki, kisebbe nem gondolkodnék helyében.

BBéci: akkor 550-es Arcam? Persze ha ki tudja bulizni vagy külföldi vétellel hozzá tud jutni..
És köszi az infót! :R

(#24470) Tombi válasza sinci01 (#24468) üzenetére


Tombi
senior tag

Én mindenképpen zárt-ra spórolok, és még a szomszédokat is "kevésbé" fogja zavarni :K

(#24471) Nemir Ombe válasza zsoika (#24465) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Sokan nem (csak) kérdezni vagy segíteni "járnak ide", hanem vélemények, beszámolók vagy csak a "társaság" kedvéért .... a kezdő vs haladó topik meg valahol ugyanaz, ugyanazokkal a tagokkal és sokszor ugyanazokkal a hsz-ekkel.... ;)

A "barátod esetére" meg röviden csak annyit, hogy ahol van lóra, ott legyen patkóra is .... :D ;)

Hmm ....

(#24472) Krisztian101 válasza BBéci (#24448) üzenetére


Krisztian101
tag

Köszönöm a válaszod, haladó topikban folytatom.

(#24473) Kronk


Kronk
őstag

Sziasztok,

BF keretében gondoltam beruháznék egy házimozi csomagra.
Samsung UE48H6400-as TV és Med600-as médialejátszó van.

Olyan erősítőt szeretnék, aminek 2db hdmi kimenete van, később lenne majd projektor is.
Gondolom 5.1, vagy 7.1-es rendszer lenne jó, a nappali 23nm. Bár ebben lehet nem fér el a 7.1
Lehetőleg minél több formátumot támogasson.

Tudnátok ebben segíteni?
Köszönöm szépen!

http://totesz.myminicity.com/

(#24474) szasanyi válasza Nemir Ombe (#24471) üzenetére


szasanyi
félisten

Sokan nem (csak) kérdezni vagy segíteni "járnak ide"... - jaja, meg generálni az újabb és újabb igényeket! :DDD

(#24475) zsoika válasza Nemir Ombe (#24471) üzenetére


zsoika
addikt

Igen...teljesen igazad van! "kérdezni vagy segíteni "járnak ide", hanem vélemények, beszámolók vagy csak a "társaság" kedvéért" Köztük Én is!
A haladót nem ismerem ...még! Lehet beleolvasok egy kicsit oda is...még nem volt hozzá "pofám". Nem tudtam, hogy kb ua. :F

[ Szerkesztve ]

(#24476) zsoika válasza szasanyi (#24474) üzenetére


zsoika
addikt

Ja, de csak akiben tudnak! :P
Kb 2hete új szomszédom van...hangszigetelő gipszkarton falat csináltatott. Ez volt neki az első lépése, kb.azonnal!
A múltkor "lőttem" neki a hm-t majd hallom/látom valaki járkál kint...kimegyek és kérdem tőle: Na áthallatszik? mire Ő: Nagyon...remeg a lépcső! Én: Akkor a fal nem jött be! :DDD ;]
Szóval ezzel csak azt akarom mondani ,hogy úgy érzem hangban, látványban, árban ...szóval minden tekintetben pont elég ami most van.

[ Szerkesztve ]

(#24477) hackeeeee válasza #09634560 (#24469) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én már a mostani Onkyo előtt is javasoltam Neki a Denon-t, de nem sikerült "meggyőznöm". Hozzáteszem, nem is akartam, csak próbálkoztam. :)

Véleményem szubjektív...

(#24478) Lacielvtárs válasza hackeeeee (#24477) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ez igy igaz...
De nagyon úgy tűnik ha cserélek akkor vagy Denon lesz vagy a CA CXR200, az elég szinpatikus.
De az arcam 550 is csábító.
Majd látom, ez sem most lesz a napokban...

zsoika: tény hogy megmasztam a lépcső fokokat, de úgy érzem megerte.
Sok tapasztalatot is szereztem.
A korábbi tapasztalatom meg a 'hogy ne építsünk házimozit' alcím alá tartozik majd 'életem könyvébe' :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#24479) szasanyi válasza Lacielvtárs (#24478) üzenetére


szasanyi
félisten

És mi lett a ...mar tenyleg meg akarok állni... állásponttal? Ja, tudom az csak a hangfalakra vonatkozott... és csak átmenetileg. :DDD De hát ha sok pénz muszáj költeni, nincs mese. ;]

(#24480) Lacielvtárs válasza szasanyi (#24479) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Nem a pénz a sok, hanem ha hiszed ha nem, az igény növekszik.
Ha van lehetőség az csak plusz, de higgyétek el, ha az ember eljut egy bizonyos minőségi 'szintre' , akkor nem hajlandó 'kevesebbel' beerni :K

Tudom hogy mániákus vagyok, főleg a hangzás téren, de ha egyszer eljut az ember egy minőségi rendszer napi hallgatasahoz, akkor atertekeli magában a 'megfelelő ' hangot.
En itt vagyok eleg régóta, és megértem azon forumtarsaim, akik hasonlóan gondolkodnak mint én.
Nekem ez az elert szint olyan munt trabi utan a merci...
Nem szivesen ül vissza az ember a merci után a trabiba...
Persze, amig trabi a 'megszokott' addig elegendő.
Es ezen szavaimmal nem akarom senki lehetőséget kérdőjelezi, megitelni, csak véleményt alkottam :D

Ha már kérdezted ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#24481) szasanyi válasza Lacielvtárs (#24480) üzenetére


szasanyi
félisten

Tudom milyen a mókuskerék amibe beszálltál és tudom milyen nehéz kiszállni. Én PC téren voltam hasonló helyzetben és ugye ez még sokkal rosszabb, mert itt szó szerint millióknak lehet seggére verni rövid idő alatt -
ésszerűnek feltüntetett ésszerűtlen igények miatt. Ti. mindíg volt / van / lesz jobb, bár nyilván nem tudom és nem is akarom megmondani neked mi az ésszerű és mi nem! :N
Szubjektvív, személyes véleményem a témában: ezek már inkább a haladó topikba valók, ott kevésbe lelombozóak a többiek számára.

(#24482) zsoika válasza Lacielvtárs (#24480) üzenetére


zsoika
addikt

Ezzel magam is így vagyok! Nemir régóta írja hogy ne kategórián belül cserélgessek (ráadásul belépő szinten)...most hogy megvettem a Sony-t értem miről beszélt akkor. Régen kb 0pecet hallgattam zenét, de most minden nap. Iszonyat sokat jelent egy kategóriával feljebb ugrás és persze egy zenére is jó hangkarakrterű erősítő.
Itt a hm világában is rendszerben kell gondolkodni (pont úgy mint a számtech-ben), össze kell hangolni a komponenseket mert a leggyengébb fogja meghatározni a tudást.

szasanyi: Érdekes ,hogy te is a pc-t hoztad fel. Van benne hasonlóság.

[ Szerkesztve ]

(#24483) BBéci válasza Lacielvtárs (#24478) üzenetére


BBéci
titán

A CXR200 nem tud Atmost és hasonlókat.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#24484) Dorian válasza zsoika (#24475) üzenetére


Dorian
félisten

Az se' haladó, csak ott drágább dolgokkal dobálózunk ;]

(#24480) ELACielvtárs
De vazze' Laci, te most X6-ossal csapatsz a szántóföldön. És Mazerattiba akarsz átszállni ahelyett, h kimennél az autópályára. Tedd má' rendbe a szobád! ;]

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#24485) Lacielvtárs válasza Dorian (#24484) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Már azon is dolgozok, az erősítől meg csak beszélgetünk :K
A szőnyeg is már meg lett rendelve, valamint probakent már elhuztam a faltól a jobb oldali dobozt, amiben nem hallottam különbséget, pedig egy napig úgy hallgattam a zenét.
Ettől még gondolkodom azon is hogy mivel tudok javítani a szoba akusztikan.
Vagyis amirol írtatok azok is hamarosan meglesznek.

BBéci : tudom, de hidd el kérlek, ha 'jobb' hangot kapnék, akar lemondanek az atmosrol is akár.
Mondjuk lehet inkább, 'kicsivel' tobbet félre rakni és akkor inkább arcam 550 majd, mert az ha jól olvastam már tudja ezeket.
Mondjuk millan felüli az új ara...

Szasanyi & zsoika:
Akkor meg tudtok érteni :D
A pc nem vonz, annak szamomra addig van értelme amig kiszolgálja az igényeim.
Persze a mozit, zenét is érdemes lehet igy felfogni, de ezt magamért csinálom, már mint a fejlesztést, és nem azért hogy dicsekedjek, még akkor ha Dorian így gondolja :C ;]
Bocsánat, de nem bírtam kihagyni :R

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#24486) boroskarcsi


boroskarcsi
tag

üdv Mindenkinek,

Gondoltam teszek egy próbát a tápkábel cserével, várnék néhány támogató vagy eltántorító véleményt, de leginkább állásfoglalást: Xindak pc-02 vagy Isotek premiere?
(onkyo 810 és klipsch 28 szett)

előre is köszi
és cikizni nem ér, mert nem értek hozzá...

[ Szerkesztve ]

(#24487) sinci01


sinci01
aktív tag

A tudás hatalom! :C :C

(egy hirdetésben láttam)

(#24488) Lacielvtárs válasza sinci01 (#24487) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Woooow :C

Mindenki :
Apropó szoba akusztika, erről a szonyegrol beszéltem.
Ezt tervezem a hangsugárzók elé, megfelelő lehet?
[link]
És nem a kinézetre gondolok :D

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#24489) Dorian válasza Lacielvtárs (#24488) üzenetére


Dorian
félisten

Nem úgy gondoltam ;) hanem úgy, h egy szoba berendezését nehezebb előadni a fórumban, mint az új elektronikák vásárlását.

A szőnyeg kb. mindegy milyen, úgyis csak a magas hangokat csillapítja. Ez jó lépés, szükséges is, de komplex kérdésként kell kezelni a dolgot.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#24490) Lacielvtárs válasza Dorian (#24489) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Tudom én, pontosan tudom, es nem serteskent írtam.
Persze a szoba berendezést, osszekotni a mozival nem egyszerű,viszont szükségszerű.
De első lépésnek én is ugy gondolom hogy megfelelő lehet.
Meghallgatom igy hogy mi változik, ha semmi, akkor is marad, mert legalább nem lesz hideg a talaj :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#24491) Nemir Ombe válasza Lacielvtárs (#24490) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Ne is foglalkozz az akusztikával, tök fölösleges .... a jobb cucc sz@r akusztika melett is jobban szól, mint a kevésbé jó, ugyanolyan sz@r akusztika mellett .... ;] :D

Hmm ....

(#24492) Lacielvtárs válasza Nemir Ombe (#24491) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C ;]
Ezek fenyeben mondjam le a szőnyeget es rendeljem meg inkább a 7200w vasat? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#24493) Nemir Ombe válasza Lacielvtárs (#24492) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Akár .... :D ;)

Hmm ....

(#24494) zsoika válasza Nemir Ombe (#24491) üzenetére


zsoika
addikt

Már értem Te miért jársz ide....csipkelődni ;] :)
Nagyon érzed azt, hogy hogy tudsz belecsípni úgy az emberbe, hogy közben még igazad is van. :C

(#24495) BBéci válasza Lacielvtárs (#24485) üzenetére


BBéci
titán

Az a fal csupasz, ami akkor is rontja a hangzást, ha a dobozok 10 helyett 50 centire vannak tőle.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#24496) Lacielvtárs válasza BBéci (#24495) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

És azzal a csupasz fal felülettel véleményed szerint mit tudnék kezdeni?
Faliszonyeg? Falvédő? Elbontas? :D

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#24497) zsoika válasza Lacielvtárs (#24496) üzenetére


zsoika
addikt

Az csak moziszoba? Ha igen akkor hátra is lehet dekor függöny vagy hangelnyelő szivacs, de az utóbbihoz én már bemérő szakit hívnék.
Ha van más funkciója is pl.nappali akkor képeket tennék.

(#24498) Lacielvtárs válasza zsoika (#24497) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Értem, ez a nagyszoba, nappali, de olyan alacsonyan szerintem 'hülyén' mutatnak a képek :D
Magam sem tudom mit lehetne vele kezdeni, de gondolkodtam már akar faliszonyegbe is, vagy valami normalis falvedoben ha volna értelme...

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#24499) BBéci válasza Lacielvtárs (#24498) üzenetére


BBéci
titán

Szakemberrel kell méretni, különben lutri, vagy jobb lesz a hang, vagy rosszabb.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#24500) Stehe


Stehe
aktív tag

Sziasztok!

Mélynyomó elhelyezésével kapcsolatban lenne egy kérdésem: Nappalimnak az a fala, ahova a Hifi kerülne 3,5 méter hosszú. Az ajtó a jobb oldali falon van, 46cm-re a saroktól, és a hifis fal felé nyílik. Ha az előbbi falhoz odateszem a tv-t és a 2 frontot, ők kényelmesen elférnek, viszont a mélynomónak csak az ajtó felöli sarokban lenne hely. Vagyis ha az ajtót 90 fokban kitámasztom, mögé tudnám tenni a mélynyomót. Így viszont a mélynyomó úgy helyezkedne el, hogy 2 oldalról fal venné körül, harmadik oldalán pedig az ajtó lenne. (Az ajtót nem szoktam becsukni) Szerintetek ez így működőképes lehet, vagy a nyomónak is kellene a nagyobb szabad tér?

Remélem érthetően írtam, ha nem, akkor megpróbálhatom lerajzolni! :-)

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.