Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) Játékos válasza RasHaN (#100) üzenetére


Játékos
addikt

:Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y
Na ez a srác nem viccelt! :C Biztos, ami biztos! :C

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#102) Croatush


Croatush
tag

Ez most hűtőpaszta vagy ragasztó?

(#103) StaChys válasza KillHates (#49) üzenetére


StaChys
tag

Szerintem Mycso kollega 7300-a nem puposodott, csak nagylátószószögű objektívvel közelről fotozta... az csinál ilyet. Azért az erős lenne ha ennyitől meg tudna hajlani egy NYÁK.

(#104) Croatush válasza StaChys (#103) üzenetére


Croatush
tag

Mintha megolvasztották volna lol :) Bunsen égővel talán el lehetne érni ezt a hatást :) De hát ugye akinek van nagylátószögő objektívje ;]

(#105) Winner_hun válasza StaChys (#103) üzenetére


Winner_hun
félisten

Pláne hogy a súlytól a másik irányban hajlott volna, az én 7800 GT-m nincs ilyen ívvel, pedig kicsit több súlyt kell elviselnie

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#106) Játékos válasza Winner_hun (#105) üzenetére


Játékos
addikt

Nem a súlyról van szó, hanem a csavar feszítéséről... ;)

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#107) Kombat válasza Croatush (#102) üzenetére


Kombat
őstag

Paszta!

(#108) KillHates válasza StaChys (#103) üzenetére


KillHates
nagyúr

Én is erre gondoltam, de nem voltam benne biztos.
"Azért az erős lenne ha ennyitől meg tudna hajlani egy NYÁK."
Ami a hajlást illeti, ha 775-ös alaplapod van akkor fél szemmel nézzél csak bele a proci melletti élébe! Az nem a nagylátószög miatt lesz olyan amilyen. Én egy fél napot barkácsoltam egy speckó merevítő keretet, amitől a hűtő nem akarja a procit foglalatostul kinyomni az alaplapon keresztül! Amikor a keret nélkül felraktam a hűtőt, annyira megnyomta a procit, hogy a foglalat melleti fet-sor középső fetjeihez nem ért hozzá a borda. Na ekkor hajítottam messzire az intel hűtőjét! És kezdődött a barkácsolás...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#109) ronson válasza StaChys (#103) üzenetére


ronson
őstag

Hidd csak el megvolt az hajolva, én vettem meg tőle. :C

(#110) RasHaN válasza Játékos (#101) üzenetére


RasHaN
aktív tag

ezüst pasztát kellett volna a lábak közé nyomnia, hogy teljes legyen a kép ;]

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#111) Játékos válasza RasHaN (#110) üzenetére


Játékos
addikt

Állítólag NEM vezeti a bizserát! :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#112) RasHaN


RasHaN
aktív tag

Láttam már bambán néző ismerőst rövidre zárt SMD valamivel a prociján, szóval az állítólagban nem hiszek :P

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#113) Játékos válasza RasHaN (#112) üzenetére


Játékos
addikt

AS5-öt teszteltem multiméterrel. Nekem nem vezeti... :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#114) Thrawn válasza Játékos (#113) üzenetére


Thrawn
félisten

Arctic Silver 5 was formulated to conduct heat, not electricity. Link

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#115) KillHates válasza Thrawn (#114) üzenetére


KillHates
nagyúr

Így igaz nem vezeti, de kapacitív ellenállást képezhet!! Ugyanúgy mint az újad ha hozzáérsz a nyákhoz működés közben, vagy mint a multiméter! Sokan agyonvágnak így dolgokat. A v-moddoláskor is inkább szkóppal jobb mérni. Az teljesen leválasztott.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#116) Játékos válasza Thrawn (#114) üzenetére


Játékos
addikt

Tehát? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#117) KillHates válasza Játékos (#116) üzenetére


KillHates
nagyúr

Tehát csak a hővezető felületre kenjük! Még a mobil procin lévő kondikat is megbolondíthatja...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#118) RasHaN válasza Játékos (#113) üzenetére


RasHaN
aktív tag

Nahát, multiméterrel lusta voltam nekiesni eddig, majd kipróbálom. :K A tapasztalat ellen van de hiszek nektek.

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#119) Thrawn válasza KillHates (#115) üzenetére


Thrawn
félisten

Erről is van szó a linken ;)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#120) RasHaN


RasHaN
aktív tag

:U forrás

[ Szerkesztve ]

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#121) barnam_


barnam_
nagyúr

Ez nem hülyeség, már én is gondoltam rá, hogy fel kellene szerelni a vga-ra a Zalman CNPS 9500-t :D

(#122) RasHaN


RasHaN
aktív tag

Memórián meg a shader cuccon pedig tojást sütögetsz? ;]

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#123) Játékos válasza RasHaN (#122) üzenetére


Játékos
addikt

Shader cucc? :DD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#124) RasHaN válasza Játékos (#123) üzenetére


RasHaN
aktív tag

épp most hasalt meg az alaplapom, ne várj tőlem költői megfogalmazást :O :DDD

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#125) Játékos válasza RasHaN (#124) üzenetére


Játékos
addikt

Ne hari! Nem rosszindulatú megjegyzés volt! ;)

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#126) RasHaN válasza Játékos (#125) üzenetére


RasHaN
aktív tag

tudom én ;] ;) csak még ne hevertem ki a halott alaplapi hálókarit :D

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#127) KillHates válasza RasHaN (#118) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ne "zárlatot" mérj, hanem farádot :D !

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#128) KillHates válasza RasHaN (#126) üzenetére


KillHates
nagyúr

Azt meg hogyan sikerült kiütnöd?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#129) RasHaN válasza KillHates (#128) üzenetére


RasHaN
aktív tag

Ez a nap kérdése. Tegnap elkezdett szórakozni, reggelre már nem ment a gép.

[ Szerkesztve ]

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#130) KillHates


KillHates
nagyúr

Ételhordó, mint tágulási tartály!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#131) KillHates válasza RasHaN (#129) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ugyanígy jártam Ferenc haverommal. Először vacakolt, majd utána meg se nyekkent. Csak a LED világított a csati mellett. Neki Realtek van az a gépében. Normál alaplapi BIOS update segített rajta. A mai napig sem tudjuk, hogy mi lehetett...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#132) RasHaN válasza KillHates (#131) üzenetére


RasHaN
aktív tag

Ez is realtek, egy asus p5b-ben. Pár hónapja volt bipsz frissítve, köszi a tippet megnézem hátha megjavul egy frisebbtől :K

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#133) KillHates válasza RasHaN (#132) üzenetére


KillHates
nagyúr

Sok sikert!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#134) RasHaN válasza KillHates (#133) üzenetére


RasHaN
aktív tag

:(

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#135) KillHates válasza RasHaN (#134) üzenetére


KillHates
nagyúr

Basszus, pedig bíztam benne... A hálózati LED egyátalán világít?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#136) RasHaN válasza KillHates (#135) üzenetére


RasHaN
aktív tag

na akkor elmesélem a tüneteket:
led világt, weblapok bejönnek. Msn, dc, torrent, winupdatem kaspersky update nem csatlakozik. game szintén. Mintha csak a webes portok lennének szabadok. Router baja nem lehet, leteszteltük. Ezen a gépen 3 oprendszerrel ugyanezek a hibák. Hálókari driver/bios frissítés/régebbi bios felrakása nem segít. holnap kipróbálok egy másik hálókarit, hogy tényleg ez a hiba-e. :F (nyelvtan egyes, leülhet)

ezt még én sem tudom kigányolni szigszalaggal ;]

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#137) Foglalt név válasza KillHates (#130) üzenetére


Foglalt név
addikt

Az 50es cd tok felfordítva is tökéletesen működik :DDD Ilyenkor sajnálom, hogy nem fényképezek le mindent :U
Egy ilyennel azért tudok szolgálni :)

Felhívnám mindenki figyelmét a gravitációs felfüggesztést kapott 12 centis ventire, ami a passzív 7600gt-t támogatja és a 9800se hátlapi lapkájával stabilizált két winchesterre, amiket a táp 12 centis ventije hűt. A gép kulccsal indult, konkrétan ezzel zártam rövidre a jumpereket :DDD

Inkább így, mert kilóg.
Egy távolabbi kép, amin látszik az extended desktop is, amit immár egy 7300gt hajt meg, az odd-vel kiegészült gépben :K

Akadt mellettük egy borotválkozásra felkészített 6300, gondoltam beszúrom azt is :C
Link

Esetleg az itt jeleskedő egyéneknek ajálnalám ezt a topicot :R

[ Szerkesztve ]

(#138) Játékos válasza Foglalt név (#137) üzenetére


Játékos
addikt

Lecseréltem ilyenre a cipőfűzőt. Azé' jobb. nem?! :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#139) Foglalt név válasza Játékos (#138) üzenetére


Foglalt név
addikt

Cipőfűzőt lehet kipróbálom :DDD

(#140) fero02 válasza Játékos (#138) üzenetére


fero02
veterán

Ez már túl jó... ;] :DDD

(#141) RasHaN válasza Játékos (#138) üzenetére


RasHaN
aktív tag

Elfogadható, amennyiben az egy ruhafogas volt fénykorában ;]

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#142) Játékos válasza RasHaN (#141) üzenetére


Játékos
addikt

Nem-nem! Fürdőszobai falitartó! :K :C

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#143) shteer


shteer
titán

THE WATERCOOLING:
wtr
:DDD

..szerintem jónak tűnik

(#144) Hurkaleves válasza shteer (#143) üzenetére


Hurkaleves
őstag

:D :DDD

(#145) Shodan


Shodan
addikt

Nem hardware ,de saját készítésű. :) A fő gombok csatlakozásai kikoptak, így a ritkábban használtakat egyszerűen sniccerel kivágtam,átcseréltem, és celuxal rögzítettem :DDD

Ja még a prog +/- csere hátra van csak nem tudom melyik gombokkal helyetsítsem, mert a többi már kell :D

[ Szerkesztve ]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#146) shteer válasza Shodan (#145) üzenetére


shteer
titán

szóval thompsont nem kell venni :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#147) RasHaN válasza Shodan (#145) üzenetére


RasHaN
aktív tag

ez nagyonjo :D

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#148) Kombat válasza shteer (#146) üzenetére


Kombat
őstag

Tényleg nem.
Nekem Thomson TV-m van meg egy ugyanilyen távirányítóm is és nem működnek együtt!
Van már itthon 4-5 univerzális távitányító, de abból csak egy használható a TV-hez. :(((

(#149) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

mod: A kártya eredeti coolere beállt, mint a klinikai halál .. próba cseresznye alapon megkapta az Intel DX4 CPU-t hűtő cooler általam kerekített változatát.

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#150) RoyalFlush válasza Kombat (#148) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Nekünk is Thomson TV-nk van, és a sok gomb közül jó ha néhány működik ..

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.