Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Házat keresek (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Petrisz


Petrisz
tag

Sziasztok!

Tanácstokat kérném ház ügyben. Kellene nekem egy gusztusos, de visszafogott külsejű ház. Legyen minőségi, jól szerelhető és jól szellőztethető. Kellene bele monnyuk kábé 4 db 5,25''-ös hely, és jó lenne 2 db 3,5'' kinn, plusz min 2 db 3,25'' hely benn. Meg esetleg további belső 5,25'' helyek, ha valami csodakütyüvel rögzíteném a vinyókat inkább 5,25'' slotba. Ha nincs defaultban hozzá táp, az inkább előny, mint hátrány. Lehet aluház is. Ilyen oldalablak meg világító vickvackok szintén nem érdekelnek. Prohardveren néztem cikkeket, de nem lettem sokkal okosabb.

Előre is köszönöm,

Petrisz

''Magad légy az a változás, amit a világban látni szeretnél'' (Mahatma Gandhi)

(#2) Petrisz


Petrisz
tag

Ezzel van valakinek tapasztalata: CoolerMaster Cavlier 3 CAV-T03? [L]http://www.coolermaster.com/index.php?LT=english&Language_s=2&url_place=product&p_serial=CAV-T03&other_title=+CAV-T03+Cavalier%201[/L]
Nekem gyanús, hogy ahhoz képest, hogy aluház, csak egy huszas. Bár táp meg nincs benne, úgyhogy végülis reális...

[Szerkesztve]

''Magad légy az a változás, amit a világban látni szeretnél'' (Mahatma Gandhi)

(#3) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

Dragon szeria?

(#4) Petrisz


Petrisz
tag

Mármint azt ajánlod?

''Magad légy az a változás, amit a világban látni szeretnél'' (Mahatma Gandhi)

(#5) KriszBoy


KriszBoy
senior tag

Nekem is Chieftec Dragon Serverházam van és semmi bajom vele! Minden elfér benne, még sosem volt gondom, hogy nincs hely vmire pedig a gépben elég sok dolog van! Már megvan majdnem 2 éve és bár semmi gond nem lehet egy házzal, én ajánlom!

[L]http://www.chieftec.com/products/dragon/da01wd.htm[/L]

Bár szerintem bármelyik Chieftec ház jó választás! Lényegében csak a külsejük más! kinek mi tetszik! Szerintem te is találsz magadhoz illőt!

(#6) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

Chieftc vagy dragon (szerintem).De millo jo haz van.Dragon a haveromnak van es tok jo.

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Házat keresek (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.