Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Ház tetejére fogó (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) zoleee


zoleee
csendes tag

Valami fogószerűséget tennék a ház tetejére, hogy könnyebben szállítható legyen. Gondoltam leszedem a heggesztőjét de ezt fater nem tolerálná. Van valami ötlet vagy bolt ahol normális fogót lehet kapni?

(#3) Warlock_42


Warlock_42
senior tag

szerintem ahol heggesztő van ott akad más szerszám is úgyhogy dobjatok össze egy fogót fateroddal, nem nagy szám.

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#4) [amne] válasza zoleee (#1) üzenetére


[amne]
senior tag

OBI-ban és egyébb hasonló helyeken lehet választani fiókokra ilyen ''fogó'', ezerféle változatban, színben. Én is ott vettem, két lyukat kellett fúrni a ház tetejére, becsavarozni, ház lemeze alá vmilyen alátétet célszerű rakni és kész.

(#5) WolfByte


WolfByte
tag

Alternatív megoldás egy igen tetszetős hordtáska, ha belefér a géped.
[L]http://www.thermaltake.com/accessories/xaserbag.htm[/L]

(#8) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

szép tatyesz :))
hány kg-t bír?
amúgy én tervezem hogy veszek 2ijen fogót obi ba vagy hasonló helyen
van egy előszobaszekrényünk és azon is olyan van amit venni akarok csak kicsi nem fér bele a kezem rendesen :)
meg arany színű :)de majd króm osat fogok venni szvsz az néz ki legjobban! :)
kb 400ft lehet egy ijen fogo?! vagy 1000 nél nemtobb (remélem) :)
jó megoldás lehet ez a fogó legalábbisz szerintem jobb mint a táska de mindenkinek más az ízlése

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#9) tomcs


tomcs
őstag

esetleg brutalabb megoldas disco shopokban meg itt-ott elektronikai boltokban le7 kapni ilyen ''fuleket'' amivel a hangfalakat kell cipelni. na abbol van ilyen sullyesztett talan az is

mas. nekem meg ilyen ''rugos fiokmechanika'' kene pl ami az autok pohartartojaban van, megnyomod es lassan kidobja a fiokot, aztan visszanyomod es beakad. remelem mindenki latott mar ilyet :) ilyen popup infraportot akarok csinalni a gep tetejibe

(#10) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

én már láttam jó 5letnek tartom de nem ojan eccerű megcsinálni :(

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#11) kingston


kingston
tag

Harapó vagy csípő:))

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#12) tomcs válasza -=Ghost=- (#10) üzenetére


tomcs
őstag

vegulis 1 olyan 2 cm mozgas kene neki csak azt kene kitalalni hogy hogyan legyen a ki-be akadas aztan barkacs on ha nem sikerul szereznem sehonnan sem ilyet. amugy rendes (adatkommunikaciora valo) infraportot le7 tavitanyitasra is hasznalni?

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Ház tetejére fogó (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.