Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Hatásos hűtés kellene (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Ahoj!

Most nemrég raktam össze egy új gépet:
-Epox 4PEA800 alaplap
-Intel Celeron 2000MHz
-Titan W6TB procihűtő
Az a problémám vele, hogy a gép nagyon melegszik. A procihőmérséklet jelenleg 38, a rendzseré meg 37, de egy komolyabb játék után felszökik akár 50 felé is. A gép két oldaláról a borítás le van szedve, +hűtő nincsen benne. Ja, és még egy kérdés: Inno3D TNT2 M64 VGA-m van jelenleg. A kártyán only egy hűtőborda van. Érdemes lenne rá venni hűtőventit? Vagy hagyjam az egészet a fenébe. Új VGA-m nem tom, mikor lesz. Köszike.

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#2) hobizoli válasza Bazsesz (#1) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Ugy tudom 70fok korul kezd ''csak'' bekapcsolni hovedelem...tegyel bele kucko szelloztetot.



hobizoli

több drón kell ;P

(#3) Dr.Burn válasza Bazsesz (#1) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Nem számit az az 50fok semmit. Nem kell a VGAra se hűtő.

"Later Nerd!"

(#4) iwu válasza Bazsesz (#1) üzenetére


iwu
addikt

az még egészséges.
de jobban jársz, ha az oldalát visszateszed, és beszerelsz 2 ventit, occsó és hatékony...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#5) Dr.Bazze válasza Bazsesz (#1) üzenetére


Dr.Bazze
csendes tag

Nézd meg azelső hozzászólást itt: [L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=21573[/L]

Kellemes barkácsolást!

Angus Podgorny - Well, he was nae so much a man as he was...A BLANCMANGE! :-))

(#6) tsello


tsello
aktív tag

Hehe.
TNT2re vízhutést :)) Szerelj be ventiket.

A gyilkosság a kritika szélsőséges formája

(#7) andorpapa válasza Bazsesz (#1) üzenetére


andorpapa
őstag

Csak azt tudom mondani, amit előttem mondtak: nem kell aggódni, 60 fok alatt a CPU teljesen stabil marad. A VGA-ra nem kell venti. Ha lehetőséged van rá, akkor szerezz be 8 centis ventit, és rakd be a házadba szellőztetés céljából. Erről már sok topic született, nézz körbe a Hűtés témakörnél.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#8) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Na asszongyahogy. Házba véve két hűtőventi. VGA-ra szerezve venti. Ház oldalai felrakva. Procihőmérséklet max 50 másfél óra dupla Virtualdub után. Rendszerhőmérséklet 42-re visszaesett. Van még valami, amit tudtok javasolni? A vízhűtést megnéztem. Ötletnek nem rossz, csak én valahogy nem agyok baráti viszonyba a ''víz a gépben'' címszóval. Azért köszönöm a tanácsokat.

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#9) Drizzt válasza Bazsesz (#8) üzenetére


Drizzt
nagyúr

A vízhűtés poénnak volt szánva...

I am having fun staying poor.

(#10) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Na szóval.

Meg lettek oldva a problémáim. Kapott még a gép néhány hűtőventit. Most a legnagyobb procihőm 48 volt, 5 percel később meg 39... A rendszer nagyjából ugyanígy csökkent. Megcsináltam a VolumeUpMP3 projectet. Kapot 6 extra hűtőt, amitől olyan hangja van, mint egy traktornak, de ha berakok egy MP3-at, és csutira felveszem a hangerőt, akkor meg se hallani. :)) Köszönok minden segítséget.

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#11) gabe_


gabe_
őstag

Hi
Hátezért, a traktor elég hangos nem? :DDD

Sovány szakácsban sose bízz!

(#12) Bazsesz


Bazsesz
őstag

A traktor hangosabb mondjuk, de ez nem sűrűn izgat. Ha csutira veszem játék közben a hangerőt, meg se hallani. :))

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Hatásos hűtés kellene (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.