Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Használt üzleti laptopok (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) IO.sys


IO.sys
őstag

Üdv mindenkinek. Mostanában nagyon elkezdett foglalkoztatni ez a téma, mert nem rég hozzáértőként is csak a jobb ár-érték arányú laptopokkal voltam képben, a használt üzletikkel egyáltalán nem.

Infó gyűjtés céljából átnéztem az összes magyar webshopot, de nem lettem sokkal okosabb, többek közt a webshopok hanyag kivitelezése miatt, némelyik egyszerűen siralom.
Azt se tudom hova tenni, hogy 5-ből csak 1 webshop üzemeltetőjének jut eszébe megemlíteni, hogy ezek import cuccok, ékezetes betűt úgy egyébként ne keressünk rajtuk.

Annyit már tudok, hogy a Lenovo T széria és a Dell Latitude és Ultra szériák ilyenek, de biztos vagyok benne, hogy ez még csak a jéghegy csúcsa se. Szóval az a kérdésem, hogy fel tudnátok-e sorolni a legtöbb olyan típust, amivel érdemes foglalkozni manapság. Köszi előre is. :R

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

(#2) Tim82 válasza IO.sys (#1) üzenetére


Tim82
nagyúr

Lenovo Thinkpad-ből nem csak a T, hanem az X és a W is.
HP-től az EliteBook, ZBook vonal.
Dell Latitude-ok közül az E6xxx és E7xxx széria.
Toshibánál régen a Tecra és a Portege sorozatok (hogy most mi, azt nem tudom).
Fujitsu Lifebook-okkal nem vagyok sajna képben.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#3) IO.sys válasza Tim82 (#2) üzenetére


IO.sys
őstag

Akkor már ezt is tudom. Köszönöm!

凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Használt üzleti laptopok (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.