Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zana


zana
csendes tag

Van valakinek a fennt említett lapja? csak azok a videókártyák mennek benne amik fennt vannak az Asrock honlapján, vagy azért megy más is?

Ahogy olvasgattam viszonylag régi karik vannak ott, jó lenne tudni megy-e másik kaártyákkal is. Most állok vidkari vásárlás előtt és hát nem akaork belefutni olyanba ami esetleg el sem megy benne!

Aki tud pls segítsen!!!!

(#2) Dran


Dran
csendes tag

Up!

A kérdésem ugyanaz lenne, mint az előttem szólónak.
Valaki pls!

(#3) fv82


fv82
tag

Nekem ugyan nem intelem van, de ez az alaplap elég mindenttudónak tűnik ajánlanám is valakinek, de legalább az első hozzászóló leírhatná a véleményét, tapasztalatait. Nagyon köszi előre is.

Telefonszámot mindig hívható formátumban küldj!

(#4) Norbi14


Norbi14
senior tag

UP!
Engem is érdekelne ez a lap
Tapasztalatok? :(

(#5) svani válasza Norbi14 (#4) üzenetére


svani
tag

Nekem is s478-as konfigom van.Épp most nézelődtem,hogy lenne érdemes PCI-Express-re váltani.
Ha a PCI-e miatt váltanál,inkább ezeket a lepokat nézd meg:
Albatron PX915P4C Pro
Asus P4GPL-X
Itt azt hiszem az Asus van is:[link]
Az Albatront én nem találtam egyik üzletben sem.
Egyébként úgy néztem integrált vga van ezen a lapon(mármint az AsRock-on),más kártyákkal a kompatibilitása elég szerénynek tűnik.Továbbá ez az AsRock-féle AGI-Express nem túl meggyőző nekem.

(#6) Norbi14 válasza svani (#5) üzenetére


Norbi14
senior tag

Nem PCI-e miatt váltanék hanem a dual channel miatt. Nem sok 478-as lapot találok és ez az asrock kilőve mert nagyon kevés vidkarit támogat

(#7) samu72 válasza Norbi14 (#6) üzenetére


samu72
csendes tag

Nekem is ilyen lapom van.
GF6200 128 DDR AGP szépen megy vele.
Viszont ha valaki tudna segíteni, hogy hogyan tudom meghúzni a procit egy picit azt megköszönném. P4 3000 HT 1M. :R :R :R :R

(#8) Blaise válasza samu72 (#7) üzenetére


Blaise
veterán

Emelj FSB-t

(#9) rrbtincy


rrbtincy
csendes tag

Sziasztok!

Nekem van egy ilyen lapom eldó. Ha valakit érdekel írjon privátban, majd megegyezünk!!!

(#10) kredenc000


kredenc000
csendes tag

hello nekem is van egy ilyen lapom P4Dual-915GL és ddr2-es pci-e vga az összes de ddr3-ból csak a dirext x 9 -es támogatásúak indulnak el! pl 1gb-os ddr2 9600gt hibátlanúl megy de az 512-es ddr3-mas 9600gt nem ad képet ugyanígy a 8600gt seriákban is viszont egy ddr3-mas 7900gs elindúl benne de játékoknál kifagy ezért jobban ajánlom az agp-je jónak mondható

(#11) brown26 válasza kredenc000 (#10) üzenetére


brown26
tag

Hello

8600-as DDR3-as kártyával nem is indul el? mert most szeretnék veni egyet :D

(#12) kredenc000


kredenc000
csendes tag

priv

(#13) kredenc000


kredenc000
csendes tag

eax 1950pro ddr3 megy benne akkor sztem az is!

(#14) brown26 válasza kredenc000 (#13) üzenetére


brown26
tag

Köszi :R

(#15) brown26


brown26
tag

DDR2 ramot támogat?

(#16) ratkaics


ratkaics
senior tag

Sziasztok!

Remélem akad itt valaki, akit tud segíteni nekem.
Adott egy ilyen alaplap, egy prescott-os cerkával, ami 2,8GHz-en ketyeg. A memória 256MB (tudom ez elég kevés). Az a jelenség, hogy DVD-íráskor (8x-os) a CPU 100%-ra kiterhelődik. Szerintem egy ilyen kaliberű gépnek nem szabadna, hogy problémát okozzon egy DVD írás. Valamint az egész gép viszonylag lassú, tudom ez nagyon relatív, de másképp nem tudom leírni. Nincs rajta vírus, a HDD rendben van, nincs "teleszemetelve" a windows (igaz újra még nem telepítettem). Memóriatesztet még nem futtattam rajta, de nem fagy le, nincs "kékhalál", meg "ismeretlen hiba" vagy ilyesmi.
Létezik az, hogy így leterhelje a gépet az írás? Ha nem, akkor valakinek valami ötlet?

Köszi előre is a segítséget!

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#17) Gege94 válasza ratkaics (#16) üzenetére


Gege94
tag

Hát én is küszködök lassulással, de nekem 512 memória van benne.

(#18) stoki82 válasza kredenc000 (#10) üzenetére


stoki82
csendes tag

Üdv!

Az érdekelne hogy ebben a témában ,amit írt hsz-ként,és abban az említett vga-ák közül pontosan 1gb-os ddr2 9600gt ez melyik gyártóé,és biztosan müködik ezzel a bizonyos alaplappal?

Várom megtisztelő Válaszod!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.