Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mekkelek


mekkelek
tag

A téma adott, szivesen várom az objektív véleményeket, tapasztalatokat.

(#2) mekkelek válasza mekkelek (#1) üzenetére


mekkelek
tag

up

(#3) supercow válasza mekkelek (#2) üzenetére


supercow
őstag

de mégis mi az a ''huawei''?

közben megtaláltam, www.huawei.com :)

[Szerkesztve]

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#4) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Nem használok, de voltam egy ilyen marketing előadásukon. Elég impresszív volt (mármint a technológiai része).

IBM és más nagyvállalatok is együttműködnek velük, tehát úgy gondolom a know-how rendben van.
Egyébként kínai Ciscoként is emlegetik őket. :)

Amiről én beszélek, azok közép és felsőkategóriás eszközök.
Alsó kategóriában, SOHO-ban semmit nem tudok elmondani róla.

Aki hülye, haljon meg!

(#5) L3zl13 válasza L3zl13 (#4) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ja bocs, nem IBM-re gondoltam, hanem a Fujitsu-Siemens-re. Lehet, hogy az IBM is Huawei partner, de én a FSC-nél voltam a Huawei bulin.
Finom volt a kaja, és adtak egy tollat, meg esernyőt. :DDD

Aki hülye, haljon meg!

(#6) gex75


gex75
tag

''kinai cisco'' :DDD

Egész pontosan egy csomó kis kinai aki egy az egyben lemásolta a cisco eszközöket és a firmware-eket.....aranyosak.
Most terjeszkednek Európában - vagyis inkább piacot vásárolnak maguknak.
Pont olyan mint az Adidas meg az Adios cipő esete, a minőségről is ugyanezt hallottam.

Mostanában ritkán vagyok itt a Fórumon....

(#7) L3zl13 válasza gex75 (#6) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Háát nem tom.
Rövidtávfutó világbajnokot még nem láttam Adios cipőben futni, a Huawei-jel meg csak összeált egy rakás világcég...

Aki hülye, haljon meg!

(#8) mekkelek válasza L3zl13 (#7) üzenetére


mekkelek
tag

Én is attól tartok, hogy az Adios jelenség itt nem játszik. Mert olyan céget sem hallottam, aki mondjuk Adidas kizárólagos forgalmazó volt, majd pedig átállt Adios forgalamzására, sőt ezen még az Adidas-sal egy kicsit össze is veszett. A Synergon pedig így járt.

(#9) Snoop-y


Snoop-y
veterán

Nemsokára fognak sokan használni mivel egy rakatot vett belőle a t-com.
Mármint adsl modemből.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#10) MyKonzerv válasza Snoop-y (#9) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

bingó, nekem is olyan van
most hozták: huawei smartax mt800u-t
azt írják a dobozon, hogy adsl router; akkor ez most azt jelenti, hogy ez egy modem, ami rendelkezik a routerhez hasonló tűzfallal?
csak mert dc-zek és nincs kedvem szórakozni a router beállításokkal
még nem tettem be a telepítő cd-t, egyelőre sima modem, ha telepítem akkor frankósítom routerré?

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#11) Snoop-y válasza MyKonzerv (#10) üzenetére


Snoop-y
veterán

Hát aztt pontosan nem tudom. Lehet , hogy ehez is csináltak új firmware-t és akkor nem :)
Ezt a fajta modemet nem érdemes nagyon hákolgatni mert elég hamar feldobja a talpát sajna.....

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#12) MyKonzerv válasza Snoop-y (#11) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

nem akarok én semmit bütykölni rajta, csak kérdeztem
jó így ahogy van
users manual meg max a cd-n van, de azt be nem teszem, mert a végén routerem lesz:DD:C

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#13) Drótszamár


Drótszamár
őstag

Egyik cimbim jó nagyott szopott ezzel a kínai ADSL router csodával :(((

Konfigolni ugye nem tudod, mert jelszavas, és ha osztani akarod a netet, akkor megint szopás van, mert ugye a saját routered előtt már van egy router. Ha esetleg a sajátod mindenáron 192.168.1.1 akar lenni akkor gebasz van...

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#14) [HOC]KoRi


[HOC]KoRi
csendes tag

Éppen az e helyzet nálam, hogy ma volt kötni egy ürge adsl-t, és egy ilyen MT800u-T került ki origi csomagolásból. Még minden a gyári benne, be tudok lépni, meg minden, csak félek, hogy az alap konfig nem lesz jó, hogy netezzek is vele, és ha beállítják, utána már én sem nyúlhatok bele. Meg tudná esetleg valaki mondani, hogy kb mit kéne beállítani, hogy menjen az adsl, mert ahogy látom van benne olyan is, hogy már nem is kell a pppoe az XP-re, mert routerként is megy. ( Vagy ugy nem jó?)

Augusztus végéig, míg szolgáltatót váltok, lenne időm kiélvezni az átfedés idejében, hogy 2 forrásból csordogál a net. Már csak a mikéntje nem világos egészen.
Net 1.: egy routeremen keresztül jön be, az osztja el apám, és az én gépem között;
Net 2.: ez az adsl modem amin egyelőre még a link sem megy az adsl-en, úgyhogy még ott sem okés minden;
+ az én gépemben van 2 hálókari, hát hadd szeresse :D

Ezt szeretném igazán valahogy összehozni, tudom ez már igy nem kevés egyszerre.

(#15) L3zl13 válasza [HOC]KoRi (#14) üzenetére


L3zl13
nagyúr

A két sávszélt nem fogod tudni összeolvasztani. A legtöbb amit tehetsz, hogy egyes progikat az egyik kapcsolaton használsz, másokat meg a másikon. Esetleg több példányban futtatod őket eltérő konfiggal.

De még ez sem túl egyszerű, mert a progiknak nem lehet csak úgy megadni, hogy melyik kapcsolatot használják, valami routolási beállításra volna hozzá szükség. Vagy pl hogy a kártyák subnetjében legyen proxy. Mert azt sok progi képes használni, és arra szerintem még kitelik a windowstól, hogy azt a kártyát válassza amelyiknek a subnetjében van a cél, de ennél komplexebb routolást nem fog csinálni alapból.

Aki hülye, haljon meg!

(#16) [HOC]KoRi


[HOC]KoRi
csendes tag

Köszi szépen a választ, valóban az a helyzet, hogy amig nem használom az adsl betárcsázását, addig gyönyörűen megy a net az első kártyán, ahogy felcsatlakozok az adsl-le is, megszünik a forgalom az első kártyán, és csak az adsl megy. Ezt ugyan át lehet állítani, hogy ne az adsl kapcsolat legyen az alapértelmezett, de akkor meg azon nem fog folyni egy bit adat sem.
Csak gondolni mertem, hogy létezik valami szoftveres megoldása az olyan dual wan routereknek, amik képesek terheléselosztásra, hallottam hogy megy ez használt port, ip, stb alapján...
Ezt amit mondasz számomra nem tökéletesen világos, de próbálkozgatok...

(#17) horvg


horvg
csendes tag

De jó, hogy ide keveredtem. Nekünk is HUAWEI SmartAX MT800u-T ADSL Routert hozott a t-com os szerelő. Az a baj, hogy be sem tudok lépni a web based configurációba sem. Beírom felhasználónévnek: admin, jelszónak: admin aztán ezt megcsinálom négyszer (mert nem történik semmi) aztán kiírja, hogy protected object. Tudja valaki, hogyan kell beállítani ezt a micsodát, hogy két számítógépen internetezhessek?

(#18) bLaCkDoGoNe válasza Drótszamár (#13) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nekünk is egy ilyen modemet hozott a szerelő a megpusztult D-Link helyett, de semmi gond nincsen vele. Egy Linksys WRT54G-vel beszélget, aminek történetesen 192.168.1.1 a címe. Csont nélkül megy vele a net.

Viszont azt nem igazán értem, hogy ez a Huawei cucc mitől router? Össz-vissz egy LAN csati van a hátulján, hogy lehet ezzel netet osztani? :F

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#19) horvg válasza bLaCkDoGoNe (#18) üzenetére


horvg
csendes tag

Én teljesen laikus vagyok ebben a témában. Felhívtam a t-online ügyfélszolgálatát és elmondtam, hogy a Huawei cucc doksijában az áll, hogy ez egy ADSL router, és van benn egy olyan fejezet is, hogy hogyan kell megosztani egy internet (accountot) két eszköz között. A hölgy kb 20-perc telefonálgatás kolegamekérdezés után azt mondta, hogy legjobb tudomása szerint ez csak úgy rá van írva, de nem tud router funkciókat. Azt is meg akartam tudni, hogy milyen felhasználónévvel és jelszóval lehet belépni a web-based setup-jába (ugyanis a doksiban lévő admin admin-al nem enged), de ezt nem tudták megmondani. Pedig szívesen megnézném miket lehet ott állígatni. Illetve a doksiban le van írva, de arra lennék kíváncs, vajon tényleg működik? Lehet, hogy a kínai csoda ADSL router örök relytély marad?

(#20) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Nekünk tegnap óta teljesen megpusztult az egy hetes Huawei csoda. Az Interware tech. supportja szerint az országban levő összes Huawei kábelmodem megmhalt, a buzirózsaszín szolgáltató dolgozik a problémán... Délelőtt óta nem voltam ennek a modemnek a közelében, lehet, hogy azóta megjavult.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#21) Kepe


Kepe
aktív tag

Hy!

Felhasználói név: Huawei
Jelszó: Bridge
A mellékelt cd-n rajta van, és tud routerként üzemelni.
Alap ip: 192.168.1.1

üdv! Kepe...

"Élj úgy, mint nem akárki és halj meg úgy, mint bárki!''

(#22) horvg válasza Kepe (#21) üzenetére


horvg
csendes tag

Kepe! Az Úr küldött!
Be tudtam lépni a web-based config-ba. Az én CD mellékletemen mindenhol az áll, hogy:
Felhasználónév: admin
Jelszó: admin
és persze ezzel nem működik.
Már csak arra lennék kíváncsi, vajon akkor most routert vegyek vagy switch-et vagy egyiket sem, ha két gép között akarom megosztani a Net-et.
HELP!

(#23) Kepe


Kepe
aktív tag

Swichet! Ja a t-com lassan elhárítja a hibát, valami gáz volt a hálóval, de csak jó lesz végre!

Swichet rákötöd a modemre és mikor kérés érk a modemhez ő felcsatlakozik.
Olyan mint bármely router, csak 1 portja van és nem pl. 4
és tűzfal is van benne!

Na ennyi! Üdv! Kepe...

"Élj úgy, mint nem akárki és halj meg úgy, mint bárki!''

(#24) bLaCkDoGoNe válasza Kepe (#23) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Hát az apja valagát a T-Comnak, meg a hülye kínai csodamodemjének... Nem azért fizet az ember tizenezer forintot havonta, hogy nézegethesse ezt a rondán formatervezett műanyag dobozt, hogy fel tudja-e már építeni az ADSL kapcsolatot.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#25) shortmartin


shortmartin
csendes tag

Sziasztok!

Hogy tudtatok belépni a modem konfigjába? Nekem nem sikerül se a Kepe-féle, se az eredetileg megadott felhasználónévvel és jelszóval. Felhívtam a T-Com-ot, és ott azt mondták, hogy letiltották a belépést a konfigba.

Van régebbről egy Olitec SX 200-as router-modemem, ezt viszont nem tudom bekonfigurálni. A következő paramétereket kéne megadni:
--VPI (alapesetben 8)
--VCI (alapesetben 35)
--Encapsulation (PPPoE VC-Mux vagy PPPoE LLC vagy PPPoE None)
--Trellis (active vagy passive)
--Handhake protocol (Autosense G.dmt first vagy Autosense T1.413 first vagy G.dmt/G.lite vagy T1.413 vagy G.dmt vagy G.lite)
--Wiring Selection (Tip/Ring vagy A/A1 vagy auto)
--Bit Swapping (inactif/ actif)

Nagyon köszi minden tippet:
shortmartin

ps. ja, és persze itt sincs adsl tegnap óta...

(#26) Kepe


Kepe
aktív tag

re

felhaszálói név így nagybetűvel kezdődően: Huawei
Jelszó így nagybetűvel kezdődően: Bridge
weboldal címe: 192.168.1.1
a te gépednek is a 192.168.1.x-es tartományba kell lenni.

ennyi! Üdv! Kepe...


"Élj úgy, mint nem akárki és halj meg úgy, mint bárki!''

(#27) shortmartin válasza Kepe (#26) üzenetére


shortmartin
csendes tag

hiába írom be a 192.168.1.1 címet a böngészőbe, már a konfig oldal se jön be.

arról h tudok megbizonyodni h a gépem a jó tartományban van-e? a gateway most 192.168.0.250-en van...

köszi

(#28) Kepe


Kepe
aktív tag

a gépet közvetlenül a modemre kösd rá
és a géped ip címe legyen: pl 192.168.1.9
255.255.255.0 a maszk és nem kell semi más
és utána jó lesz

"Élj úgy, mint nem akárki és halj meg úgy, mint bárki!''

(#29) shortmartin válasza Kepe (#28) üzenetére


shortmartin
csendes tag

nagyszerű, be tudtam lépni a konfigba! köszi szépen!

bár a két napos leállás után erősen gondolkodom azon, hogy veszek egy wireless router-modemet.

(#30) Kepe


Kepe
aktív tag

már elméletileg élednek fel a kínai csodák :)
a T-comos kollégáim :) rendberakják végre a hálózatot!

na hajrá! Üdv! Kepe...

"Élj úgy, mint nem akárki és halj meg úgy, mint bárki!''

(#31) Kepe


Kepe
aktív tag

Sziasztok!

A műszakos kollegák szerint a febbt említett eszközök jobbak a dlink és a dialcom modemeknél. Jobb értékeket mérnek mint vele, és a hosszabb központtól való távolságot is jól hidalja át!

Na ennyi! Üdv! Kepe...

"Élj úgy, mint nem akárki és halj meg úgy, mint bárki!''

(#32) bLaCkDoGoNe válasza Kepe (#31) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Aha, csak éppen napokig hajlamosak nem működni. Engem nem érdekel, hogy mekkora távolságot meg milyen értékeket produkál, ami érdekel, az egyedül az, hogy legyen internetem mindig, amikor szükség van rá (és amiért mellékesen nem kevés pénzt fizetek havonta). Több kiesést/leesést produkált ez a kínai szar egy hét alatt, mint a ''nem olyan jó'' D-Link hónapok alatt. Ennyit erről.
Van, akinek munkaeszköz a net, és az ilyen töketlenkedések miatt pénzektől esik el. Ezt ki téríti meg?

Elegem van már a matáv ''mindentkimagyarázunk'' idiótaságaiból, elmehetnének már a sunyiba.

[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#33) gex75 válasza Kepe (#30) üzenetére


gex75
tag

Gyakorlatilag meg semmi gond a hálózattal, csak a kinai csodák halnak szépen meg.

http://www.hwsw.hu/hir.php3?id=29683&count17=1

Mostanában ritkán vagyok itt a Fórumon....

(#34) Szőrös  válasza bLaCkDoGoNe (#32) üzenetére


Szőrös 
veterán

na bakker én meg hívtam externetet , hogy mi a ragya van , meghogy meghalt ez a tetves modem mer' ugye jó ksi dlinkel lazánt ment net. erre kiderül , hogy ezzel a trágya xarral volt gond ? ehh....egyébként is ki kéne cseréltetni mer' télleg bazira melegszik meg nem 1szer bontotta netet ami játék közben /mer' inkább arra használom/ marha idegessítő. grrr

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#35) LasH válasza Szőrös  (#34) üzenetére


LasH
csendes tag

Ha jobban elolvasod a cikket, akkor abból végülis kiderül hogy nemis a modemmel van a gond, hanem a DSLAM-okon változtattak a synchronizáláson valamit, és ez okozta a melegedést, de már kijavították.
Amugy nekem is ilyen modemem van, és egyáltalán nem melegszik nagyon, még sose dobott le. Amugy szerintem jó kis cucc ez, elég sokmindent tud. router módban nemkell szórakozni a beállításokkal, mivel uPnP-s, és a progik forwardolnak portot rajta maguknak. DC is szépen kiolvassa a külső IP-t és a portokat forwardolja. Szóval szerintem semmi gond nincsen vele :)
amugy aki nem tud belépni itt a default login: Huawei, Bridge

(#36) Vakko


Vakko
csendes tag

Nekem is ilyen modemem van, szerintem semmi gáz vele (Bár a 2 napos leállásnak én sem örültem). A router funkcio szerintem nem a legjobb, bár használható. De inkább rendes routert használok, ami ugye nem egyportos :) . Amugy szerintem nem célszerű belenyúlni a configjába, mert ha elszáll nehéz lesz kimagyarázni. Különösen igaz ez arra, aki nem ért hozzá...

bLaCkDoGoNe ha meg mindenképp hibamentes netet szeretnél: http://www.interware.hu/bereltvonal.html

;];];]

(#37) aDM|RaL^


aDM|RaL^
őstag

undorítóak ezek a kínai nevek. folyton a xiaoping póló meg a csingxhua nadrág jut róla eszembe a kínai pájszról. WTF.

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#38) paveway


paveway
csendes tag

Kepe, biztos vagy benne, hogy elég egy switch? 2 lehetőség közül kell választanom: vagy veszek egy nagyon f.sza kis Dl-604-es routert, vagy veszek egy Micronet switchet. Nekem mindkettő nagyon bevált, nyilván a switch ára a fele a routerének. A szolgáltatóm engedi a megosztást.
MIkor megláttam, h nem D-link modemet hoznak, egy kicsit dühös voltam: inkább kifizetném azt az 1000Ft-ot a szolgáltatónak, csak ne ezt hozta volna. Itt Bp-n nem volt gond, de Balcsin unokatesóm mesélte, h a szerelő majd felrobbant, mert aznap a 4. huawei szivatta. Szóval akkor elég a switch?
köszi

(#39) Vakko


Vakko
csendes tag

A switch megfelelo, de ismét elmondanék 2 dolgot: 1; ezt az eszközt modemkét adják, és nem routerként. Nem is való tapasztalataim szerint annak. Ez olyan mint pl az elso fenykepezos telefonok: benne volt, de igazabol sz*rt se ért.
2; Ha megpiszkalod a modemet, arra a szolgaltato siman ralat, es ha valami gixer van siman rafogja, hogy azért mert elconfoltad.

Szal inkabb a router. Hidd el a stabilitas megeri a pluszpenzt. Én3 napig testeltem routerkent. Gyakrabban szekedt mint ahogy a windowsos gepem fagy :))

(#40) Kepe


Kepe
aktív tag

Routert inkább akkor már, csak akkor használnám a modemet routernek én is, ha csak swichem lenne itthon.... Szal érted... Dlink 604 van nekem is és cool!


Na most ennyi!!! Üdv! Kepe...

"Élj úgy, mint nem akárki és halj meg úgy, mint bárki!''

(#41) paveway


paveway
csendes tag

Van elfekvőben egy switch, majd kipróbálom, csak nem volt Balatonon elég UTP kábel. Kíváncsi vagyok, mit mutat. Ha sz.r, akkor kap nyilván egy routert.
kössz a segítséget

(#42) horvg válasza paveway (#41) üzenetére


horvg
csendes tag

Egészen eddig abban reménykedtem, hogy elegendő lesz egy switch a netmegosztáshoz. Milyen jó - gondoltam én - nem kell 9600 Ft-ot kiadnom, veszek egy switch-et 5600-ért. A fentebbi hozzászólások viszont megingatták a switch-es gazdaságos netmegosztás tervemet.
Ezért paveway és a többiek, az lenne a tiszteletteljes kérésem, hogy írjátok már meg a Huawei SmartAX MT800u-t + switch netmegosztásos tapasztalitokat.
Bár nem kételkedem az előző hozzászólásokban de hátha valakinek jól működik. Vagy nem? Az tényleg elég zavaró lenne ha állandóan ledobálna.

(#43) Vakko


Vakko
csendes tag

Nos teszteléseim szerint nem egesz stabil a netkapcsolata a routerkent funkcionalo modemnek (4-5 orankent mindig leszakadt) . Keresek hozzá új frimwaret, hátha azal jobb lesz. De akkor meg a T-com szétrúgja a hátsómat, hogy belepiszkítok az eszközükbe. :(((
Szal inkáb veszek egy modemet a Tesoba, és azt gyilkolom ki :DD . Ha nem sikerül bukok egy 5öst. Szal Inkább ajánlom a Huawei+Routert, mint a Huawei+switch -et. Nem véletlenül modemként adják ki :B

(#44) duracell89


duracell89
senior tag

Meghalni látszik az adsl modemem. Magentáék a Dialcom helyett remélem nem egy ilyen kínai Hüvejt hoznak. :Y

(#45) paveway válasza horvg (#42) üzenetére


paveway
csendes tag

Ha neked az úgy jó, én hétvégén tudom megnézni, mert az a megoldás nem itt lenne Bp-n. Amúgy egy router nem 9600, hanem 8000Ft, nézd meg a depo.hu-n, ott f.sza olcsó cuccok vannak.

(#46) MyKonzerv


MyKonzerv
senior tag

nem tudom, ti hogyan használjátok ezt a modemet, de nekem semmi bajpm nincsen vele...még(kopp-kopp:)) )
még csak nem is meleg az eszköz

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#47) Kicsi1976


Kicsi1976
csendes tag

Hali!

Azt szeretném tudni, hogy origo.hu-t pingelve milyen válaszidöt ad ez a bizonyos modem. Bp 22.kerben lakom, és érdekelnének a tapasztalatok vele. Elárulom nekem stabil 46os pinget ír, de sokallom. vindóz install volt már, ad-aware-t és vírusírtót használok. Elképzelhetö hogy a telefon vonal ennyire képes? 1M le/128Kbit(t-online) fel a csomagom. Nem szeretnék túrni a setupjában, mert nem értek hozzá.Helpdesk elhajt hogy 50-60 ping böven jó játékban. Köszi elöre is a válaszokat! :( :R

(#48) shabbarulez válasza Kicsi1976 (#47) üzenetére


shabbarulez
őstag

Az hogy másnál, más vonalon, más DSLAM-ra csatlakozva, más utat bejárva milyen eredményt produkál annak semmi köze nem lesz ahhoz hogy nálad hogyan fog teljesíteni.

(#49) duracell89 válasza Kicsi1976 (#47) üzenetére


duracell89
senior tag

14.ker. 2mbit/192kbit csomagom van, ehelyett olyan 1.4/100kbit a meresek alapjan.
Az origo.hu-ra a ping olyan 20-26ms között.

[Szerkesztve]

(#50) Szőrös  válasza MyKonzerv (#46) üzenetére


Szőrös 
veterán

jó Neked. tegnap is megtapiztam 1 kicsit és bizony meleg. no mind1 legalább télen plusz fűtésként jó lesz. :D

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.