Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Hangtalan egér (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Sziasztok!

Érdekelne, hogy hallott már vki olyan egérről, aminek a gombja lenyomáskor nem kattan, úgy értem nem ad ki hangot. Mert sajnos elég zavaró főleg estefelé... Ha bárki látott vagy hallott volna ilyen kis kütyüről, akkor szóljon vagy írjon, azt se bánnám, ha konkrét boltot mondana...

Üdv,
Vikthor

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#2) nap válasza Vikthor (#1) üzenetére


nap
addikt

Sajnos nem hallottunk, láttunk, de szeretnénk...

[link]
[link]

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#3) WillChi válasza Vikthor (#1) üzenetére


WillChi
senior tag

UP! - [link] :DDD

Ez? [link]

[Szerkesztve]

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#4) Vikthor válasza WillChi (#3) üzenetére


Vikthor
nagyúr

:D Hát nem az első linkre gondoltam, inkább a másodikra, az jobban lekötött, ilyen kishonunkban nem lehet kapni ugye?

Üdv,
Vikthor

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#5) WillChi válasza Vikthor (#4) üzenetére


WillChi
senior tag

Sajna nem tudom, én is csak Gugliztam, hogy legyen meg az örömöd... ;)

Mod.: Magyar nyelvterületen csak ezt az egy hírt találtam összesen sajna. :(

[Szerkesztve]

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#6) lazydog válasza Vikthor (#1) üzenetére


lazydog
addikt

Gondolom ezen kívül már minden más problémád megoldódott!? (anyagi, lelki gondok, globális felmelegedés,stb.) :B
De, ha mégis annyira ez kell neked csinálj, esetleg csináltass ilyet magadnak valakivel!

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#7) Fecsy


Fecsy
tag

Sztem olyat kellene kitalálniuk,amilyen a touchpad a notikon.... :DDD :C :DD
Egyedül a görgő ''mozogna'' rajta,a többi része pedig egyben lenne,a gombok helyén a tapipad résszel,amire csak kopogtatni kell az ujjunkal....nem lenne többé zavaró kattogás.... :DD

Bárcsak kitalálnának ilyet is! :U

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#8) PapaMaci válasza Vikthor (#1) üzenetére


PapaMaci
őstag

Volt egy ilyen téma már régebben is
[link]
Bár itt főleg mod dolgok jöttek elő.

Fecsy: Nem kell még a görgőek sem mozognia, mert a synaptics touchpad -jain nagyon kultúrálisan meg van oldva a virtual scroll.

[Szerkesztve]

...mint az közismert...

(#9) Fecsy válasza PapaMaci (#8) üzenetére


Fecsy
tag

Tudom,nekem is olyanom van az ACER notimon... :R
És még csak eszembe se jutott... :DD

(#10) lazydog válasza Fecsy (#7) üzenetére


lazydog
addikt

Vannak az átlagosnál csontosabb ujjal rendelkezők is. :) Tehát még mindig elviselhetetlen lenne egyes hyper-érzékeny emberkék számára.

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#11) atuci válasza Vikthor (#1) üzenetére


atuci
senior tag

moddold az egeredet, szerezz be 2 db mikrokapcsolót, amit kipróbálsz egy elektronikai bolban, és azt veszed meg, amelyik a leghallkabb (bár lehet, hogy van teljesen hangtalan, de én még nem találkoztam vele.

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#12) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Régi egeremben kicseréltem a mikrokapcsolót, mert volt itthon egy csomó, kiválasztottam, hogy melyik a leghalkabb és bekerült az egérbe. Na annak a hangja erősen közelített a nullához:R

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#13) villamos


villamos
őstag

Szerintem úgy lehetne megoldani a problémát, hogy olyasmi gombokat tennének az egerekbe, mint a számológépek billentyűi, ilyen gumis érintkezős megoldást. Csak itt az lenne a baj, hogy a gumi hamar elfáradna. Szerintem az egereket direkt tervezték annakidején kattogósra, hogy tudja az ember, hogy mikor kattint, és mennyit... :U

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Hangtalan egér (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.