Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Hangkártya kimenő hangjait felvenni?? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) h4ndsp1k3n


h4ndsp1k3n
tag

Szevasztok,
egy olyan progit keresek amivel felvehetném a rendszerhangokat. Van ugyanis egy videóm, de swf formátumban és kéne a hangja... (ez egy koncertfelvétel egy audio cd data-részén) Viszont ha sound recorderrel vagy más hasonló progival egyszerűen benyomom hogy record akkor nem vesz fel semmit... Ez régen nem így volt, régi windowsokon asszem fel tudtam venni a rendszerhangokat... Most hogy tudnám, help pls! Ja winXP-m van...

Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye!

(#2) sirály12


sirály12
őstag

Jetaudio. Keress rá és töltsd le. Tuti kis progi.

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#3) ranger válasza h4ndsp1k3n (#1) üzenetére


ranger
csendes tag

Egy zsák chip lemezmellékleten láttam ilyet a SAC-ban, csak nem emlékszem egynek a nevére sem. Pedig használtam...:O

Jövök, megyek, intézkedek. Aláírok, pecsételek.

(#4) sirály12


sirály12
őstag

Ez egy free progi.
[L]http://www.jetaudio.com/[/L]
Jó szórakozást.

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#5) doc válasza h4ndsp1k3n (#1) üzenetére


doc
nagyúr

Nekem Linux alatt véletlenül sikerült :)
fel akartam venni a TV-ből valamit, közben néztem egy filmet, csak nem a Line-ra tettem a felvételt, hanem a PCM-re, kedvenc Linuxom meg csinálta amit mondtam neki, és a TV-ből felvett adás alatt a film hangja hallatszott :DD

(#6) h4ndsp1k3n válasza sirály12 (#4) üzenetére


h4ndsp1k3n
tag

Kösz megnézem

Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye!

(#7) h4ndsp1k3n


h4ndsp1k3n
tag

Na sikerült is, köszi szépen. A topicot akár le is lehet zárni ha úgy gondoljátok. THX again

Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Hangkártya kimenő hangjait felvenni?? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.