Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  - Hangfal búgás - (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) cori14


cori14
csendes tag

Hello!

Egy Logitech z523 van bedugva a számítógépem alaplapjába hátra. Pár napja játék közben egyik pillanatról a másikra elkezdett halkan búgni. Ha kikapcsolom a hangfalat, hiába van bedugva a 220ba, nem búg, csak ha be van kapcsolva. Elkezdtem mozgatni a hangfal jackét és elkezdett a hangfal is zúgni ez már kicsit hangosabban. Aztán fogtam magam, kihúztam és rádugtam a telefonomra, ekkor semmi baj nem volt, csendben volt, majd visszadugtam az alaplapba megint búgott. Fogtam és bedugtam a gépház jack aljzatába, itt is búgott. (A fülesem bedugva az alaplapba és gépházba nem búg, csak a hangfal.)
A kérdés, h most mivel van probléma? :D Az alaplap jack aljzattal nincs baj, hiszen a gépházénál is ugyanúgy búgott, viszont lehet valami az alaplapon szállt el ami a jelet kezeli? (nem értek hozzá :) ) Vagy netán a hangfalam van rosszul leárnyékolva és felveszi a számítógépen alkatrészeinek hangját és emiatt búg? (Bár telefonba dugva ugye nem búgott + most kezdte el és már 2014 augusztusa óta megvan a készülék)

Segítsetek légyszi, mert fogalmam sincs mi lehet a probléma. Ha a hangfal akkor van még 7 napon a gari végéig :) Köszönöm előre is!

szerk.: laptopba is bedugtam, ott sincs búgási probléma.

[ Szerkesztve ]

(#2) cori14


cori14
csendes tag

Semmi ötlet? :(

(#3) hpeti2


hpeti2
aktív tag

Nézz utána a földhuroknak. Szerintem a laptopnál is búgni fog az, ha töltőre teszed a laptopot.

Hirdetéseim --> http://tinyurl.com/mx5cpn3

(#4) cori14


cori14
csendes tag

Utánanéztem a földhuroknak, de nekem egy aljzatból (elosztón keresztül) kap áramot a hangfal és a számítógép is. És egyébként nem mindig búg, csak néha játék közben, de videonézegetésnél nem. De van olyan is amikor véletlenszerű az egész.

(#5) hpeti2 válasza cori14 (#4) üzenetére


hpeti2
aktív tag

Akkor valamelyik kondi kezdi megadni magát. Szét kell szedni.

Hirdetéseim --> http://tinyurl.com/mx5cpn3

(#6) cori14


cori14
csendes tag

Ezt szomorúan hallom, de köszönöm szépen a segítséget!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  - Hangfal búgás - (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.