Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Hang probléma (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) DjSteve85


DjSteve85
csendes tag

Sziasztok!

Bármilyen címszavakra is kerestem a gugliban, semmi hasonló probléma leírást nem találtam. :-(
De bízom benne hátha van itt köztetek olyan, aki már találkozott hasonló, vagy ilyen problémával.

Hibajelenség: Az összes hangot tartalmazó anyagot lejátszva (gépen tárolt - KMplayer, webes-chrome-ban youtube) néhány perc múlva elmegy a hang, viszont ha megnyomom a hangerő gombot, akkor egyből vissza is tér. Pár perc múlva ismét elmegy és így tovább.

Megoldás/hibaok keresés részemről: Energia gazdálkodási sémákban nézelődtem, hátha valami lekapcsolja.
Illetve jelenleg más progival (VLC) tesztelem, eddig még negatív, de lehet, hogy hangerő függő is, a gyerkőcök meg már alszanak.
Update: kb 10 perc után 8-as hangerőn VLC-n is elment a hang, gombnyomásra vissza. (Nem hangerő függő, és VLC is listás lett)
Elképzelhető, hogy a flash player adta meg magát?! Vagy valami hasonló modul? Bár nem tudom, hogy pl KMPlayer használja-e.

Gépem: Lenovo T410 win7 prof oprendszerrel
Nem használom túl sűrűen, akkor is inkább csak böngészés, online ügyintézés (nincs rendszeres install/uninstall!)
Driver-ezve sem most volt már. Nem friss telepítés és eddig nem volt a hiba, de sajnos azt sem tudom beazonosítani, hogy mióta van pontosan.

[ Szerkesztve ]

(#2) Intruder2k5 válasza DjSteve85 (#1) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Legközelebb mielőtt új topikot nyitsz, legyél szíves használd a keresőt, mert több mint valószínű, hogy a meglévő témák közt is lesz olyan, amibe a kérdésed beleillik, és egy nagyobb, forgalmasabb témába választ is előbb remélhetsz.

Jelen kérdésedet javaslom az alábbi témák valamelyikében feltenni:

Azonnali kérdések órája
Azonnali notebookos kérdések órája

Ezt a topikot pedig zárom.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Hang probléma (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.