Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Hálózatokról alaposan (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-08 15:53:24

LOGOUT.hu

Haladó szintű hálózati témák topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) user12


user12
őstag

Előfordulhat az, hogy normál egyszerű házi kábelmodem korlátozza az adatforgalmat vagy bizonyos portok forgalmát?

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#1002) Travelos


Travelos
őstag

komoly és idegesítő problémám van:
ahogy feláll a windows, gondolom a modemen keresztül csatlakozni akar a nethez, na ez a folyamat kb 3perc!!, és addig semmit nem lehet csinálni a gépen, még az óra sem megy a tálcán.

Ha letiltom a hálókártyát, vagy kihúzom a hálókábelt, és úgy bootolok, akkor minden ok, szóval a hálókártya szarakodik valamit.

laptopra dugva a netet minden OK, szóval a géppel van gond.

legújabb driver van a hálókártyához telepítve, és a hozzáadott diagnosztikai program semmi hibát nem jelez

programütközés nem lehet, mert teljesen frissen telepített windows esetén is ezt csinálja

a problémát 1 éve nem tudom megoldani! :)

mi lehet a GOND?

H97 / i5 / 16GB DDR3 / 3TB HDD / 120GB SSD / R9 280 / 24" IPS / 550W

(#1003) user12 válasza Travelos (#1002) üzenetére


user12
őstag

Integrált hálókártya vagy bővítőkártya?

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#1004) Travelos válasza user12 (#1003) üzenetére


Travelos
őstag

integrált

H97 / i5 / 16GB DDR3 / 3TB HDD / 120GB SSD / R9 280 / 24" IPS / 550W

(#1005) Kommy válasza Travelos (#1002) üzenetére


Kommy
veterán

Saját magad állítotál be neki címet vagy dhcp-n kapja, mert ha dhcp-n akkor adj neki egy címet és elvileg megoldódik a problémád.

(#1006) Travelos válasza Kommy (#1005) üzenetére


Travelos
őstag

sajnos felét se értem, leírnád, hogy hol kell?

annyira sötét nem vagyok, csak azt mondd meg mit adjak neki és hol?

H97 / i5 / 16GB DDR3 / 3TB HDD / 120GB SSD / R9 280 / 24" IPS / 550W

(#1007) Kommy válasza Travelos (#1006) üzenetére


Kommy
veterán

vezérlőpult\hálózati kapcsolatok it rákattintasz jobb gombbal a hálókártyára tulajdonságok ott az első fülön ha minden igaz van több dolog is itt kiválasztod a tcp/ip-t majd rányomsza tulajdonságok gombra. és baírod ezeket sorba pl 192.168.1.100 következőbe 255.255.255.0 a többi meg maradhat üresen, és leokézod elvileg ennyi (remélem nem írtam hülyeséget mert csak angol wint használok, de kb ilyenek lesznek magyarul)

(#1008) Travelos válasza Kommy (#1005) üzenetére


Travelos
őstag

ha arra gondolsz, hogy a TCP/IP beállításoknál adjak egy IP címet manuálisan, akkor az nem fog menni UPC esetén, mert akkor nem lesz netem.

egyébként nekem elég lenne egy olyan progi, amivel bootolás után kapcsolódna csak a modemhez a gép, mintha akkor dugnám be a kábelt, van ilyen progi?

H97 / i5 / 16GB DDR3 / 3TB HDD / 120GB SSD / R9 280 / 24" IPS / 550W

(#1009) Kommy válasza Travelos (#1008) üzenetére


Kommy
veterán

Akkor sajnos nem tudok segíteni

(#1010) user12 válasza Travelos (#1004) üzenetére


user12
őstag

És ha megkapja a címet akkor minden ok? Nem terheli a cput, megy a netezés rendesen?
Esetleg olyat próbálj még, hogy ha már felállt a rendszer, ip cím megvan, akkor húzd ki és dugd vissza az ethernet kábelt és ha akkoris jelentkezik ez a 3 perces leterhelés, akkor valami oknál fogva a dhcp-zés fárasztja le a hálókártyát.
Ha ez van és még garos a lap, sztem vidd vissza, ha nem, akkor szerezz be egy pci-os lan kártyát. Vagy ha azt mondod, hogy van laptopod is, és tervezel routert venni, akkor annál megoldhatod, hogy manuálisan adsz neki címet és nem találkozol ezzel a problémával.

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#1011) Hunter2 válasza Travelos (#1008) üzenetére


Hunter2
addikt

Igaz hogy pénzes megoldás de...: vegyél egy routert és arra állítsd be a netet.

Más

Nekem olyan problémám van hogy otthonra csináltam, egy radmin-os távelérést de a munkahelyen proxy van és azon át nemtudom elérni, mit kellene beállítani a munkahelyi gépen a radminban? Vagy a szerver gépen kellene másik portot?

(#1012) Zoldier válasza Hunter2 (#1011) üzenetére


Zoldier
csendes tag

Hello,
ha a radmin a "távoli asztal elérés" akar lenni, akkor a 3389-es portot kellene kinyitni mindkét oldalon. De szerintem egyszerűbb, ha a logmein-t használsz. Ahhoz semmit nem kell állítgatni, és ingyenes, https-es, stb.
www.logmein.com
üdv

Z

(#1013) degu válasza Kommy (#1007) üzenetére


degu
senior tag

Ugyanaz a problemam,mint Travelosnak!
Ha fix IP-cimet akarok adni a gepemnek,akkor beirhatom azt,amit Travelosnak javasoltal,vagy akkor nekem egy masik szamsort kell krealnom? :F

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#1014) bambano válasza user12 (#1000) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Szerintem ne keverjük az snmp és az stp protokollokat.

Másik kérdésre: a kábelmodem azt szűr, amit a konfigjában beállított a szolgáltató.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#1015) bambano válasza degu (#1013) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Aki chello előfizető, az jobb, ha nem kisérletezik fix ip címmel a kábelmodemre kötött interfésznél, mert abból baromi nagy baj lehet.

Ha nem tud dhcp-zni az ethernet kártyád (amit nem hiszek), akkor garis vagy egyéb csere.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#1016) ticzi01


ticzi01
aktív tag

sziasztok!

Olyan elsősorban fréé programra lenne szükségem ami egy lista alapján, vagy beírt ip címek alapjáb kiírja melyek azok a gépek amik a hálózatban vannak.
Ez azért kell mert ha töltök pl egy linuxot lefelé ami pl 4gb és fogom a full sávszél és ha a gépnél vagyok és látom hogy a lakótársunk rácsatlakozik hadjak neki is sávszélességet ebben tudtok segíteni?

(#1017) r101


r101
csendes tag

Sziasztok!

Átnavigáltak erre a fórumra. Laptop-modem problémám van.
A következő már kiderült-nem utp-vel van összekötve a gép a upc-s modemmel és "kék halál"-t okoz a jelenség. Van utp kábelem, ki is próbáltam de a gép nem érzékelt hálózati kapcsolatot. Azt a tanácsot kaptam, hogy a upc regisztrációs oldalán írjam be a laptop vagy a modem mac címét, de sajnos pl. a gépét nem tudom pontosan hol találom.

Ha valaki tud segíteni vagy pontosítani, azt előre is megköszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#1018) \m/


\m/
csendes tag

Sziasztok!

Eleg specifikus a problema, megprobalok mindent leirni. Az a baj, hogy mukodik a halozat, csak nem ugy, ahogy kene. :W

WAN: PPPOE kabelmodem nelkuli internet (DIGI 20/10)
Router: MSI RG60SE (Firmware: 3.7.2 Build 080303 Rel.57149n, ez elvileg a legfrissebb)
Kliensek:
2 laptop vezeteken
1 laptop (MSI M670, Ralink RT61 wifin, a halokartyaja sajna nem jo).
1 medialejatszo/fileszerver (linux/ftp klienssel, vezeteken).

A medialejatszora a filecsere FTP-n keresztul zajlik (passziv mod), ha kulso ftp-rol huzok (FXP), akkor jon rendesen az adat, de elobb utobb a router ujracsatlakozik a kiszolgalohoz (de nem egyertelmu, hogy mi valtja ki az ujracsatlakozast).

Igy megprobaltam "kezzel" eloidezni a problemat, es sikerult: ha a wifi-s laptopra toltok a szerveremrol, akkor ~50-100 MB utan szakad a vonal, a router ismet felcsatlakozik a kiszolgalora (pedig a helyi halon belul volt az adatforgalom), es az ftp transzfert is ujra kell inditani. Ez mind XP, mind Ubuntu alatt elojott. A hibauzenet pedig: PPPoE: Received PADT,ISP disconnected.

A masik problema az (szinten XP es Ubuntu alatt is), hogy a helyi halon belul mind passziv, mind aktiv modban a wifi-s gepre max 10 Mbit/sec sebesseget kapok (a "g" szabvany 54 Mbit-je helyett), halozaton kivulrol viszont ~15 Mbit a sebesseg passziv modban, aktivban pedig majdnem maximalis (ami azt jelenti, hogy a baj a helyi halon belul van). Ez utobbi valoszinu csak az MSI hibaja, mert Asus-on kb. 2-3 MB/s a sebesseg, tehat a szerverem birja a gyurodest.

Valami otlet? :O

Elore is kosz a segitseget!

[ Szerkesztve ]

(#1019) degu válasza bambano (#1015) üzenetére


degu
senior tag

Hat nem csellos vagyok! /En egy egesz kicsi zenekarban jatszom... :DDD /
Irtad:
Ha nem tud dhcp-zni az ethernet kartyad...hat nemtom mi az a dhcp,de a modem uj,es a Szolgaltato adta.Az *ethernet kartyam* meg egy dual-lanos integralt ize!
De van egy PCI-s ethernet karim is.Segitene a dolgon,ha az integralt Gigabytes vezerlot letiltanam,es betennem a Realtec PCI-s halokarit? :F

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#1020) Zoldier válasza r101 (#1017) üzenetére


Zoldier
csendes tag

r101:
futtatásba írd be: cmd
majd a megjelenő fekete képernyőbe ipconfig /all
ott a "MAC address" , vagy "fizikai cím" néven ott lesz amit keresel

\m/:
nem lehet, hogy a routered a hibás az első hibajelenségben is? Úgy tűnik, mintha túlterhelnéd a wifizéssel. Az ASUS-al is előjött a probléma?

ÜDv
Z

(#1021) \m/ válasza Zoldier (#1020) üzenetére


\m/
csendes tag

Szia!

Nem, az Asus-szal rendesen mukodik. Tehat csak az MSI-wifi-szerver (belso halon belul) illetve a kulso ftp->en ftp-m kozben jelentkezik a baj.

En is a routerre gyanakszom, de akkor miert csak az MSI laptop hulyeskedik vele? :(((

(#1022) Zoldier válasza \m/ (#1021) üzenetére


Zoldier
csendes tag

azt még megpróbálhatnád, hogy átállítod egy másik csatornára a routert, vagy rátöltesz egy régebbi firmware-t, vagy felgyújtod az egészet, és veszel egy igazi routert ;]

(#1023) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Most inkább úgy szólna a kérdésem,hogy ki használja a Cisco Network MAgic Pro programot? Kiváncsi lennék pár dologra! :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#1024) Henrico válasza ticzi01 (#1016) üzenetére


Henrico
tag

Szia!

Keress rá erre a progira, ez jó Neked...

Angry IP Scanner

Vagy van Vista alá gadget, ami meghatározott IP címet pingel néha és jelzi...

Ha az kell és nem leled, szólj Pü.

[ Szerkesztve ]

(#1025) gabor128


gabor128
aktív tag

Sziasztok!

Régen itt a Prohardver oldalán valahol az internet előfizetés fül környékén volt egy leírás,hogy hogy lehet csatlakozni telefonvonalon az internetre előfizetés nélkül. Voltak valamilyen beállítások is. Ezáltal lehet netezni, és a felhasznált időnek megfelelő díjat a telefonszolgáltató a telefonszámlával együtt küldi ki. Azzal tisztában vagyok, hogy így nagyon drága a netezés, de nekem most csak a beállítás kellene. A Prohardver hirdette ezt kb 3 éve (legalábbis én ekkor néztem meg utoljára) Tudtok erről valamit?

Továbbá szeretném megkérdezni, hogy ha van egy "csupasz" internet előfizetésem, akkor a fenti beállítással lehetséges-e a netezés? Ugyanis a "csupasz" internetszolgáltatásnál nincs aktív telefon előfizetés.

Köszi!

(#1026) gortys


gortys
csendes tag

Sziasztok!

Tudtok valami megoldást arra, hogy XP-ben hogyan lehet egyszerűen két hálózat között átváltani? Adott egy notebook, amit otthon és a melóhelyen is kellene használni, de mivel mindkét helyen más hálózati beállítások vannak, minden alkalommal át kell pötyögni az IP címeket, DNS-t, gép nevét, wifi-t, stb, ami elég idegesítő.
Esetleg valami progi nincs erre, amibe profilokat lehet beállítani és csak kiválasztom hogy melyiket használja?

(#1027) Boolash


Boolash
aktív tag

Sziasztok!
Kiváncsi lennék van e valami ötletetek, hogy mi lehet a gond. Megtörtén egy asus és egy dlink routerrel is. A két routeren majdnem ugyanaz a beállítás, de egyszerre csak egyről beszélek (asus). Gyakorlatilag semmi nem lett rajta beállítva: nincs titkosítás, tűzfal, dhvp van, semmiféle szűrés stb... pppoe internet.
Wifi-vel kapcsolódok a hálózathoz, és egy ideig minden rendben van. Majd "egyszercsak" teljesen váratlanul a következő történik: a hálózati kapcsolat megmarad, tehát elérem a többi számítógépet, a routert, pingelhetem őket stb... de internetes forgalmat nem tudok lebonyolítani. Nem dns probléma lesz (automatikusan kapom a dns címet), illetve próbáltam,h ip-címet írok be a címsorba. Wireshark-al figyeltem a hálózati forgalmat, és azt vettem észre, hogy amikor belső hálózaton tevékenykedem, akkor minden rendben van, de amikor kifelé szeretnék valamit, akkor a kéréseim eljutnak a routerhez, de az nem csinál velük semmit.....
Aztán a probléma egy fél nap alatt magától megjavul.... aztán fél nap múlva ismét ez lesz....
(új címet persze próbáltam kérni)
Van ötlet?
Köszi!

(#1028) joe2005 válasza gortys (#1026) üzenetére


joe2005
senior tag

Szolgáltatónál nem volt hiba, leállás. Próbáltad router nélkül is abban az időszakban?

"Have you tried turning it off and on again?"

(#1029) Boolash válasza joe2005 (#1028) üzenetére


Boolash
aktív tag

Biztos nem. Elfelejtettem beleírni, de a routerből tudok kifele bármit pingelni, szóval ott még minden működik.

(#1030) joe2005 válasza Boolash (#1029) üzenetére


joe2005
senior tag

Harmadik router.
Kikapcs-bekapcs, firmware friss gondolom volt.

"Have you tried turning it off and on again?"

(#1031) Boolash válasza joe2005 (#1030) üzenetére


Boolash
aktív tag

Volt persze. Nincs kéznél máss routerem... De ezzel is mennnie kéne. Talán más csatornára állítsam a wifit?

(#1032) joe2005 válasza Boolash (#1031) üzenetére


joe2005
senior tag

6, 11 csatorna valamelyike? Mind1 nem ezért nem megy, ha nem megy, mivel a hálód működik. Valahogy a pppoe-tel van gond, illetve annak kezelésével.

[ Szerkesztve ]

"Have you tried turning it off and on again?"

(#1033) barnam_ válasza gabor128 (#1025) üzenetére


barnam_
nagyúr

A behívószámra nem emlékszem, de a név/jelszó azt hiszem prohwdial/prohwdial volt.

Csupasz nettel szerintem nem fog menni a modemes (telefonos) net.

(#1034) dr.bubo válasza gabor128 (#1025) üzenetére


dr.bubo
őstag

Te ilyenre gondolsz: [link]
Ehez 56K-s modem is kell. És élő telefonvonal.
Beállitás:
Új kapcs. létrehozása--> kapcsolodás internetre-->kézzel állitom be a kapcsolatot-->kapcsolodás modem segitségével-->internet szolg. neve-->tel.szám-->felhasználó név, jelszó-->befejezés
:)

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#1035) heaven


heaven
tag

Az a kérdésem, hogy hogyan lehet beszabályozni, hogy ha egy hálózatban fut egy program, akkor ne lehessen másik programot elindítani?

Részletesen:
Adott egy Windows munkacsoport, amire 6 gép csatlakozik, mindegyik Windows XP operációs rendszerrel megy. Az egyik gépen meg van osztva egy külön vinyó, amiről mind a 6 gép futtathat 2 különböző felhasználói programot (nevezzük őket A-nak és B-nek). A szóban forgó programok többfelhasználósak, tehát egyidőben több munkaállomáson is el lehet őket indítani. Viszont arra kellene odafigyelni, hogy valamelyik munkaállomáson fut az A program, akkor a B programot senki se indítsa el! Jelenleg ez úgy van megoldva, ha az A megy és elindítom rá a B-t, akkor csúnya hibaüzeneteket és adatbázis hibák tömkelegét küldi ki az usernek.

Szeretnék egy olyan megoldást, ha miközben egy user futtatja A programot és egy másik indítanja B-t, kapjon egy figyelmeztetést.

(#1036) laller77


laller77
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni a következő probléma megoldásában:

Adott egy kisebb hálózat: 3 db laptop és 3 db asztali gép, valamint egy router (Belkin 54g).
A routerhez az egyik asztali gép csatlakozik kábellel, a többi csak wifin keresztül tudja elérni.
Az asztali gépek között van egy Linux-os szerver, amelyen Samba van beüzemelve.
A problémám az, hogy a gépek indulásakor nem minden gépen csatolódnak fel a Samba-s meghajtók, valamint van olyan laptop, amelyik mindig azt az üzenetet dobja fel, hogy kettős név van a hálózaton, holott elméletileg ez nem lehetséges, mivel minden gépnek más a neve.
Az egyik asztali gépnél szinte sosincs probléma, mindig megkapja a meghajtókat, bármikor elérhető. A többi gépnél vagy csak az egyik (publikus) meghajtó csatolódik fel, vagy a "kettős név" probléma áll fenn.
Kaptam olyan ötletet, hogy a kapcsolatok azért nem jönnek létre, mert a wifi-s kapcsolat csak a felhasználó bejelentkezése után jön létre.

Tudtok valami megoldást?

Előre is köszi!

Üdv

Laller

(#1037) joe2005 válasza laller77 (#1036) üzenetére


joe2005
senior tag

Nézd meg a számítógép nevét mindegyik gépen másnak kell lennie. (jobb klikk sajátgép>tulajd>számítógépnév)

"Have you tried turning it off and on again?"

(#1038) gabor128 válasza dr.bubo (#1034) üzenetére


gabor128
aktív tag

Igen, ilyenre gondoltam.
Az tény, hogy kell hozzá aktív telefonvonal, de próbából megnézem hogy működik-e.

Köszi!

(#1039) laller77 válasza joe2005 (#1037) üzenetére


laller77
csendes tag

Szia!

Átnéztem a gépneveket, de mind más. Többször végignéztem a gépek beállításait, a Samba és az ntlogon konfig fájlokat is, de nem tudom mi lehet a hiba.
Egy gép mindig felcsatol minden meghajtót, a többi meg nem.
Ötletem sincs. Sajnos kábeles csatlakozásra még nincs lehetőségem, de ha lesz, kipróbálom.

Üdv

Laller

(#1040) zeorsdfd


zeorsdfd
senior tag

Ki tud megoldást?
Hogy lehet azt megoldani legegyszerűbben és ingyen, hogy négy emberhez(outlookba bele) is eljussanak egy pop3 alapú fiókba érkező emailek, még úgy is, hogy csak mondjuk 2 naponta nézi az egyik.
Nehezítés: Datanetről van szó azaz a szerveren tárolható emailek max összmérete nem haladhatja meg a 15 MB-ot(sic!) azaz kb 1 nap alatt betelik. Tehát nem lehet sokáig a szerveren tárolni a cuccot....
Aki megoldja az kap ingyen egy merevelemezhűtőt! Hoppá!

(#1041) joe2005 válasza zeorsdfd (#1040) üzenetére


joe2005
senior tag

Át kell irányítani, pl gmail-re és onnan elérhetővé tenni mindenki számára, többet tud tárolni.

"Have you tried turning it off and on again?"

(#1042) zeorsdfd válasza joe2005 (#1041) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Sajnos nem tudom elfogadni a megoldást:-(

-a cél, az lenne hogy mind a 4 outlookban jelen legyenek az emailek, hogy onnan válaszolhassanak rá, nem valami@gmail.com-ként
- továbbá gmail ről csak egy helyre lehet másolatok küldeni

(#1043) joe2005 válasza zeorsdfd (#1042) üzenetére


joe2005
senior tag

Nem akarok okoskodni, ha meg lehet oldani az átirányítást egy emailre (nagyobb Gigás tárhely), majd azt lekérdezve, azon a szerveren hagyni az e-maileket és beállítani a levelezőbe, mint másik fiókot, lekérdezhetőek lesznek a levelek. Persze együttműködésre kell kérni a cég kollégáit, hogy választ a központi e-mailről küldözgessék és ne az átirányítottról. Tehát a pl.gmail-ban nem kell semmi átirányítást beállítani, csak engedélyezni a pop hozzáférést.

"Have you tried turning it off and on again?"

(#1044) zeorsdfd válasza joe2005 (#1043) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Nocsak! :DD
Hogy ez nekem nem jutott eszembe! :R
Kell a hűtő?

(#1045) zeorsdfd válasza joe2005 (#1043) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Sőt, ha egyáltalán nem állítok be smtp címet a gmailes accounthoz akkor biztos nem küldenek onnan e-mailt.

(#1046) joe2005 válasza zeorsdfd (#1045) üzenetére


joe2005
senior tag

Az is megoldás lehet, köszi a hűtőre nincs szükségem, nem tudom beszerelni nincs hely.

"Have you tried turning it off and on again?"

(#1047) ShooT válasza Travelos (#1002) üzenetére


ShooT
csendes tag

Hehe. Ilyennel én is szívtam. Szedd ki a microfos netwörköt meg a fájl- és nyomtatómegosztást a hálózati kapcsolatodból és faxa lesz... Persze csak ha nincs rá szükséged! ;-)

[ Szerkesztve ]

ShooT

(#1048) PG989


PG989
csendes tag

Sziasztok!

Helyzet: Kollégiumomban tiltva van a Bittorent. Következőképp játszom ki:

Külső SSH szerveren van hozzáférésem, ezen van nyitva 1 port, mondjuk 2242. A gépemen Putty-t használok, SSH tunnelsnél dinamikus portnak megadom ezt és bejelentkezem a szerverre. Utorrent beállításaim: kapcsolat: socks5-ös típus, proxy: localhost, port: 2242

Így le- és fel is tudok tölteni passzívan.

Problémám: a putty rendszertelen időközönként leáll, hibaüzenet nélkül.(csak a op. rendszer közli h ismeretlen ok miatt leállt a program, küldjem el a hibaüzit stb.)
Már megpróbáltam több verziót is(0.6, 0.53,0.5), de mindegyiknél ugyanez volt. Van h 5 percig bírja, de néha 2-3 óráig is hibátlan.

Mi lehet a probléma? Tudnátok esetleg másik erre a célra használható programot ajánlani?

Op rendszer: Windows XP, gép: Acer Aspire 5735z., utorrent: 1.8.2.

Köszönöm előre is a segítséget!

(#1049) VladimirR válasza PG989 (#1048) üzenetére


VladimirR
nagyúr

egeszen biztos vagy benne, hogy minden rednben vana gepeddel?
csak mert nalam sokevenyi hasznalat alatt egyetlen egyszer sem szallt el a putty ilyen, vagy ehhez hasonlo hibaval

(#1050) PG989 válasza VladimirR (#1049) üzenetére


PG989
csendes tag

A gép maga két hetes, az op rendszer valamivel frissebb.
Nincs túlterhelve programokkal.
NOD32 3.0 a vírusirtó és tűzfal 1 személyben. CfosSpeed 4.21 igazgatja a forgalmat.XP tűzfal ki van kapcsolva.

Az jutott eszembe, lehet hülyeség...nem túl stabil a net sajnos, ha megszakad az okozhat ilyet?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Hálózatokról alaposan (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.