Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-10 14:24:55

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81) sbazsi válasza lampas (#80) üzenetére


sbazsi
veterán

cd? nem is rémlik, hogy lenne.
rádugod a hálózatra, és látni kell. esetleg dugd közvetlen a gépre. lehet be kell állítani, hogy dhcp menjen.

(#82) lampas válasza sbazsi (#81) üzenetére


lampas
csendes tag

Pedig sajnos van.
Valószínű alapból kap valami fix IP címet, mert a router DHCP kliens listájában nincsen benne, vegigpingelve a tartomanyt meg nem találom. Nem tudom konkrétan mit csinál a cd-n lévő program, de valahogy megtalálja a kamerát. biztosan egy bizonyos portot használ, vagy fix csomagot küld, nem tudom.. :O

(#83) sbazsi válasza lampas (#82) üzenetére


sbazsi
veterán

rádugtad már a gépre?

(#84) lampas válasza sbazsi (#83) üzenetére


lampas
csendes tag

Nem dugtam ra, nem ertem mi valtozna akkor ha radugnam, akkor sem tudnam, hogy milyen IP cimen lehet elerni.

(#85) dnhosting


dnhosting
csendes tag

Sziasztok. Szükségem lenne amennyire lehet sűrgősen ennek a kamerának a driver-ére.
Előre is köszönöm.

D.N. Hosting

(#86) hyperspace69


hyperspace69
csendes tag

Sziasztok!

Van egy TL-MR3420 TP-LINK típusú 3g routerem, és tmobile mobil internetem. Ugye a lényeg az lenne, hogy dyndns-en keresztül érném el a router mögötti kamerát vagy dvr-t de ez sajnos nem sikerül. Ha "drótos" internetre kötöm akkor természetesen működik a dvr, és a forgathatós kamera is portforvarding stb beállítva. Valamiért nem szereti egymást a mobilnet és a dyndns...

Valaki tudja mit a gond a mobil internettel??? Vagy ti hogyan oldottátok meg a nyaralóban elhelyezett ipkamera/dvr távoli betekintését?

(#87) sbazsi válasza hyperspace69 (#86) üzenetére


sbazsi
veterán

a kamerád is más, mint amiről a topic szól, ezt a kamerát nem is ismerem.
ehhez a kamerának semmi köze.
ez inkább hálózati gond, amihez javaslom egy hálózati topic felkeresését.
ip cím alapján próbáltál csatlakozni? ha igen, és ment, akkor a dyndns körül lehet gond. ha nem, akkor próbáld meg, és kérdezz a másik topicban.

(#88) hyperspace69 válasza sbazsi (#87) üzenetére


hyperspace69
csendes tag

Igen a kamerának semmi köze a gondhoz, mivel vonalas internettel működik a forgathatós kamera és a 8 kamerás DVR távoli betekintése is! Amúgy beállításban szerintem nincs sok különbség.

Azért tettem fel itt a kérdést mert akinek távoli betekintésre alkalmas kamerája van az előbb utóbb elgondolkozik olyan helyre való telepítésen ahol nincsen vonalas internet és csak mobilinternetet tudna biztosítani!

(#89) sbazsi válasza hyperspace69 (#88) üzenetére


sbazsi
veterán

az lehet, de ezt a topicot csak azt többnyire csak az olvassa, akinek ilyen kamerája van (meg más is)
viszont egy hálózatos topicot jóval többen, és főleg olyanok, akiknek több hálózatos tapasztalatuk van.

(#90) hyperspace69 válasza hyperspace69 (#88) üzenetére


hyperspace69
csendes tag

Aki mégis mobilnettel szeretne üzemeltetni ilyen vagy hasonló kamerát akkor annak ez a megfejtés!

[link]

(#91) quemby11


quemby11
csendes tag

sziasztok, még uj vagyok, és nem találtam, hova kéne a webcammmal kapcsolatos kérdésemet feltenni, bár nem nagyon boldogulok vele. canyon inter chatpack cnr- cp4sp1 tipusú kamerához úkéne nekem működő driver előre is köszönöm a segítséget.

(#92) dussy válasza sbazsi (#89) üzenetére


dussy
őstag

Szia!

Ilyen kamerát kellett ma beüzemelnem és elfogadtam az általad leírtakat, hogy rendszer futtatása és bejelentkezett állapot szükséges a rögzítéshez és a mail küldéshez.
Viszont még így sem sikerült levél küldésére bírnom!
Le tudnád írni, hogy a beállítások miként szerepelnek a helyes működésnél?

Köszönettel!

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#93) Gokart1


Gokart1
csendes tag

Sziasztok!
Segítség szeretnék kérni. Úgy tudom hogy az IP kamera elérhető a világ bármely pontjáról ha publikus fix ip címem és a megadott portszámot beírom a böngészőbe. Nah ez nem jön össze és nem tudom mi lehet a baj.

(#94) macimeister


macimeister
aktív tag

Sziasztok GP-280- hoz való manulat meg cd t feltudná valaki rakni bárhová? Kerestem neten, de edddig nem találtam hozzá. Resetet nyomkodom mindenfele, de router dhcp kliens listába nem jelenik meg semmi új eszköz.

(#95) lampas válasza macimeister (#94) üzenetére


lampas
csendes tag

nah, végül sikerült megszerezni a CD-ről a programot. felraktam ide: http://minus.com/lK4hEitxoJXLe
manual:
http://minus.com/lPF9VI5aJUC0b

[ Szerkesztve ]

(#96) macimeister válasza lampas (#95) üzenetére


macimeister
aktív tag

Köszönöm

(#97) bigdady


bigdady
nagyúr

sziasztok!

Mennyiből lehetne kihozni minél olcsóbban egy rém egyszerű egy kamerás wifin működő biztonsági "rendszert"? A kamera nagyon fedett helyen lenne de kültéren (beltéri is jó gondolom).
Mi kéne hozzá? Eddig a wifi adott :) :R

(#98) bigdady válasza bigdady (#97) üzenetére


bigdady
nagyúr

Mi lenne ha felszerelnék a bejárati ajtó fölé egy ilyet: [link]? Vagy egy ilyet? vagy inkább egy ilyet: [link]
Azt írja okostelóról is tudok felvenni mert emailben értesít, ill mozgásérzékelős stb. Vajon ha emailt kapok nekem kéne bekapcsolnom a felvevőt telefonon? És hová ment telóra vagy otthon egy wifis vmire (tablet)?

Az lenne a jó, ha lenne egy olyan kamera ami valamennyire éjjel is lát és csak akkor vesz fel, ha mozgást észlel, és akkor is pl egy tablet elég lenne neki (pl androidos) vagy esetleg online fel is tölti vhová (sokat kérek? :) )

[ Szerkesztve ]

(#99) st6969


st6969
őstag

Nekem olyan megoldásra lenne szükségem, ami:
- kültéri (mínusz fokokban is működik)
- nem kell a rögzítéshez állandóan bekapcsolt PC (pl. memóriakártyára ír, vagy netre feltölt)
- wifi
- mozgás esetén rögzít

Melyik eszközt javasoljátok?

(#100) blueberry21 válasza st6969 (#99) üzenetére


blueberry21
csendes tag

Szia!

Én is most nézegettem a különféle megoldásokat strapabíró IP kamerák esetében, egyenlőre a Cisco PVC300-asnál leragadtam. Tekintve, hogy mennyi hasznos tulajdonsága van, az ára elfogadható, hálózati tárhelyre ment, de élőképet is kaphatsz akár mobilról, mozgásérzékelés is van benne, forgatni, dönteni, zoomolni is tudsz vele, PoE-t is támogat. Masszív kis cucc, számomra elég meggyőző.

Stackelem a vekkerem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.