Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Hali!

Most van nekem egy Pioneer 16x DVD-ROM-om. Megválnék tőle és vennék egy lehető leglassabbat/leghalkabbat helyette. Ebben tud valaki segíteni. A neten nem nagyon találtam lassító util-t. Ez is jó lenne.

Köszönöm

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#2) GeorgeTerror válasza Vikthor (#1) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

vegyél teac-et

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#3) Egon válasza Vikthor (#1) üzenetére


Egon
nagyúr

1. Toshiba, Teac.
2. http://www.cd-bremse.de

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#4) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Tehát a Teac halk. dB-ben ez mit jelent? Teac íróm van az meg hangos, amikor ír. De nem írok vele mindig szóval nem zavar... :DD

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#5) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Én úgy tudom, a TEAC DVD = Pioneer.
Szvsz inkább Toshiba...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#6) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Jaja, Toshiba.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#7) Vikthor válasza Agyzuzo (#5) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Ezt meg honnan veszed, hogy a Teac az ugyanaz mint a Pioneer? Megvette talán? Vagy ugyaazt a teknológiát aakamazza? Teccikééteni? :))

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#8) Finrod


Finrod
tag

En ugy tudom, erdemes a MSI 8216M-et venni, ha halkat akarsz.

De azt hiszem az is Pioneer alapu. De a CDRlabs tesztjeben azt mondjak hogy nagyon halk. Neha kicsit lassu par dologgal (ujrairhato cuccosok olvasasa), de nagyon halk. Szinte mindent olvas (DVD-RAM-ot nem, de DVD -R,-RW,+R,+RW mindegyiket igen, CD-RW-t is).

Finrod

(#9) Agyzuzo válasza Vikthor (#7) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Olvastam somewhere, hogy a TEAC, mivel nem gyárt DVD-írót, a Pioneer-tól átvett olvasókat adja el saját néven. A'la ACER = BenQ, stb...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#10) Agyzuzo válasza Agyzuzo (#9) üzenetére


Agyzuzo
addikt

''DVD-írót''

Izé, olvasót. :P

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#11) bélanéni


bélanéni
őstag

nem hiszem, hogy meg tudja valamelyik gyártó oldani azt, hogy pl. 16X DVD halkan pörgesse a lemezt. kis különbség biztos van, nem tudom. Tuti tipp:

CD Bremse nevű progi. be lehet állítani a max. sebességet mind CD mind DVD olvasáshoz. (be kell kapcsolni a ''FIX'' gombot, hogy ne menjen soha feljebb)

Nekem korábban ajánlották a Nero ''CD Sebesség'' bevű progiját (ami a Burning Rommal együtt rákerül a gépre), de az nekem nem vált be.

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#12) Vikthor válasza bélanéni (#11) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Jó jó, de honnan lehet ezt letölteni??? :(

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#13) Egon válasza Vikthor (#12) üzenetére


Egon
nagyúr

Ehhhh...:(:(:(:(:(
#3. számú hozzászólásom 2. pontjában OTT A LINK!!! :((:((:((

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#14) Vikthor válasza Egon (#13) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Uhm... kösz már megvan.

A kék halál az embereknél is van, ezért kell kávézni... :DD

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#15) Vikthor válasza Agyzuzo (#9) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Megnéztem a linket...

Ne vedd sértésnek, de valahogy ilyennek képzeltelek el. Ezt a tömeggyilkos fejet... :DD

A Fallout Tactics-ben is van egy ilyen fazon, szerintem a Max, egy az egyben ua. :DD

Viktor

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#16) Agyzuzo válasza Vikthor (#15) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nem titkolt szándékom, hogy a fejem minél jobban alkalmazkodjon a nick-emhez. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#17) stpotty


stpotty
tag

HI!

Az ASUS dvd olvasókról mik a vélemények?:)

(#18) Egon válasza stpotty (#17) üzenetére


Egon
nagyúr

Öcsémnek volt egy régebbi (8x-os). Végülis nem volt rossz: talán egy kicsit lassan ismerte fel a behelyezett lemezeket, más gond nem volt vele.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#19) Vikthor válasza Agyzuzo (#16) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Ha lesz netem otthon, akkor jövök csézni. :)) Most előbb egy kis géppark upgrádé lesz...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#20) Vikthor válasza Egon (#3) üzenetére


Vikthor
nagyúr

CD Bremse? CD Brumzen. :DD

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#21) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Esetleg van vkinek eladó hardveresen 8xDVD-ROMja, ami még műxik is?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#22) AND1


AND1
őstag

Toshiba! Nekem is ilyen van és nagyon jó,gyors,halk!
SM-D1612, asszem ez a száma...

Egy régi PH-s.

(#23) Vikthor válasza AND1 (#22) üzenetére


Vikthor
nagyúr

akkor ez most 16xDVD-ROM?

Tényleg halk? Mert akkor veszek én is Toshiba emblémával ellátott DVD készülléket, teccikééteni? :DD

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#24) AND1 válasza Vikthor (#23) üzenetére


AND1
őstag

SD-M 1612 (elirtam az elöbb) és 2 év helyi garanciát kaptam hozzá. Nagyon megszerettem. Haverom Lg-je mint egy forma1-es autó..olyan hangja van.Aztán inkább a Toshiba-t választottam. Szvsz megérte. 16*/40*

Egy régi PH-s.

(#25) Vikthor válasza AND1 (#24) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Véletlenül a könyvébe nem írják a működési zajszintet? Pl. 16xDVD mellett mennyi? 20-25 dB?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#26) AND1


AND1
őstag

Öcsém meg vett utána magának egy Toshiba Combot. 16/16/12/48 asszem. Az is remekül teljesit...semmi baj vele. Szal ezek után ha tehetem Toshiba-t veszek :)

Egy régi PH-s.

(#27) AND1 válasza Vikthor (#25) üzenetére


AND1
őstag

OEM termék volt. Szal ilyen adattal nem tudok szolgálni...de megnézem mindjart neten

Egy régi PH-s.

(#28) AND1


AND1
őstag

(#29) Vikthor válasza AND1 (#28) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Köszi.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#30) vargalex


vargalex
félisten

Hi!

Azért azt el kell mondani a Toshiba DVD-ROM-ról (akár az SD-M1612-ről, akár az SD-M1712-ről), hogy a DVD olvasás sebessége a firmware-ban le van korlátozva. Ez annyit jelent, hogy pl. DVD-R lemezt csak max 6x sebességgel olvas. Az SD-M1612-ben pedig a CD olvasás is limitálva van 40x-es sebességre. Egyébként specifikáció szerint az is 48x-os CD olvasó. Persze mindezekre már van orvosság! :-)

Alex

(#31) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Az jó, ha hardveresen le van tiltva, de mi van az eredeti DVD-vel? Azokat is halkan jácca le, teccikééteni? :))

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#32) neduddki válasza vargalex (#30) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!


Ott eszi a fene! en amugy is max 20* szoktam neki engedejezzni, edredetileg 8* volt, de utanna veletlenul rajottem, hogy a 20* sem hangosab!!!:-)))) azota azopn muxik! dvd-me nem szoktam rippelni tehat kitunoen megfelel!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#33) Vikthor válasza neduddki (#32) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Mijje DVD romhalmazod van? Nekem kellene egy 8xDVD-ROM vhonnan, használtan is... :O

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#34) neduddki válasza Vikthor (#33) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

kis kereso es mingya kiderul hogy en is a toshibakat istenitem!!!! 1612

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#35) Kosh Naranek


Kosh Naranek
tag

A Samsung 16x DVD olvasókról van valakinek tapasztalata (zajosság, hogyan boldogul a karcos lemezekkel stb)? Link is megfelel, ha tesztelték valahol.
Szivem szerint ebből is Plextort vennék, de nem találtam fekete előlapos szériát sehol.

(#36) cromex


cromex
tag

up

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.