Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Halk alaplapi/beepitett hangkartya (AC 97) (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) fradigy


fradigy
tag

Sziasztok!
Hatha talakozott mar valaki ilyennel... hihetetlenul halk az ECS K7S5A lapomba beepitett hangkartya. Fulessel, maximumra huzva is epp csakk halszik. Halottam hogy ezek gagyik, mert nincs eloerosites meg ilyenek, de a lap forumjaiban mindenki max csak a ZAJ-ra panaszkodott, a halksagra nem.
Van valakinek valami/barmi otlete?
/nem volt BIOS frisites/

I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it ;-)

(#2) TommyGun


TommyGun
őstag

Szerintem vidd vissza, nekem is van a lapomon, igaz én a LIVE -omat használom. Ég és föld a különbség meg persze a Live hangosabb de az AC97 is szól rendesen, igaz nagyon szarul :)) de hát ez van ezért nem is használom...

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#3) guest


guest
veterán

Az biztos, hogy én is visszavinném az ilyen alaplapot, mivel nekem is AC97 prüntyög a Gigabyte alaplapon és bár nem dolbi szőrand, zenét hallgatni lehet rajta.

prohardver vendég

(#4) guest


guest
veterán

Az én K7S5A-mon is q halk a hang. Gyakorlatilag használhatatlan fülhallgatóval. Viszont erősítővel jól szól. Gyakorlatilag semmilyen alapzajt nem hallok soha, pedig nem vagyok süket:)

gadka

prohardver vendég

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Halk alaplapi/beepitett hangkartya (AC 97) (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.