Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Laude


Laude
újonc

Szia!
Tony vagyok!
Olcasd végig !Segít!
Szeresses élni , mert van ráokod ! Az élet gyönyörű csak vedd észre! A boldogságot keresni kell , mert nemtalál meg! de ne a szemmedel keresd a szíveddel!

Akkor leszel igazán boldog ha megszünik saját boldogságod keresése , és ahelyet másoknak akarsz örömet okozni!

Az élet nem a üzdelemről , nem a szomorúságról , a gyászról szól! Az élet minden , magábanfoglalja a jót és rosszat egyaránt , de ha igazán boldog akarsz lenni akkor a rosszat is csak az élet egy tréfájjának tartod és nevetsz rajta!
egszerűbb az életet egy álomjnak tekinteni , mert ha valami rossz történik akkor mondhatjuk , hogy csak rémálom volt és felébredhetünk!
A bölcsesség nem abban rejlik , hogy hogy pusztítasz el minden neked vétkezőt , nem abban , hogyan leszel nagyember , a bölcsesség a feláldozásban rejlik , ha igazán bölcsvagy feláldozod magad a társaidért .
Persze ez nehéz, nem is várja el senki , hogy azonnal ilyen légy , de ha a fejlődés ösvényére lépsz akkor végül ide érkezel!

Élj boldogan , élj szívből , rövid az élet a szomorúságra , segíts akin tudsz , hidd el senki nemárthat neked ha nemakarod és jó vagy!

Egy bölcs barátom mondta egyszer , mikor elvesztettem önmagam és tajtékoztam a bennem tomboló tühtől!::
ˇ Álj meg meg , hunyd le a szemed , sóhajts , ha hiszel abban , hogy lehet jobb , akkor már most nincs baj , nyisd ki a szemed nézz a szíveddel , az élet gyönyörű , csak higgy benne , hogy lehet jobb és már az is! ˇ

Ne félj elkötelezni , magad , keres egy társat amig nem késő ! A szíveddel keress , ha rátalálsz egy emberre akit tudsz szeretni azonnal szeres bele! De ne várj viszonzást csak örülj , hogy szeretheted!
De ha egy pillanatra is úgyérzed , hogy rátaláltál az Ő re akkor , kösd hozzá magad , enged szabadjára a szíved és szeresd , ne enged el , mert ez az érzés egy életben egyszer fordul elő!
:)

Halgass rám!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.