Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zoltánka


Zoltánka
tag

Sziasztok!

A kérdés a köv.: Half Life 1-et szeretnék futtatni Win Xp alól, de semelyik kompatibilis módban nem fut.

Tudtok valami megoldást? Patch talán segít??

Kösz:Z

xxx

(#2) faster válasza Zoltánka (#1) üzenetére


faster
nagyúr

Nekem azt írja ki induláskor kapásból, hogy NT és társai fúj... De, ha feltelepítem a frissytést, akkor megy egyből. AMD, Gef3...

(#3) Zoltánka


Zoltánka
tag

mellik peccset raktad föl? Ill. hol tanáltad, mert én gugliba beír, de mindenhol fizetős, meg regisztrálós címeket adott meg, az meg nem köll.

xxx

(#4) Zoltánka


Zoltánka
tag

Dettó AMD, Gef3

xxx

(#5) faster válasza Zoltánka (#3) üzenetére


faster
nagyúr

Én az Opposing Force vagy a Blueshift lemezen levő frissítést rakom fel ( 1015 ? ), de le lehet tölteni a legfrissebbet:

http://half-life.sierra.com/

A support linknél...

(#6) Zoltánka


Zoltánka
tag

Felraktam a 1.0.1.5-öt az Opposing cd-ről, de így sem az igazi...

Csíkos képernyő és kiírja, hohy a svid:csvid vagy mif...sz hiányzik, nem található...Aztán eljutok a beállítási képernyőig, de ha játékot akarok kezdeni, kilép.

xxx

(#7) faster válasza Zoltánka (#6) üzenetére


faster
nagyúr

Akkor más a gond... Szoftveres 3d megy?

(#8) Zoltánka


Zoltánka
tag

mingyár próba....

xxx

(#9) Zoltánka


Zoltánka
tag

kilépéééééés......:O:O:O

xxx

(#10) Zoltánka


Zoltánka
tag

vids:cvid ez hiányzik neki....

xxx

(#11) faster válasza Zoltánka (#10) üzenetére


faster
nagyúr

Nem tudom, mi lehet ez. Ha egy óra múlva visszanézel....

Addig hazamegyek, feltelepítem, kipróbálom, modemet beizzítom...

(#12) Zoltánka


Zoltánka
tag

Húúúúúúú apám:))) Az nagyon kassa lenne:)))) Nagyon köszönöm előre is:)

xxx

(#13) faster válasza Zoltánka (#12) üzenetére


faster
nagyúr

Elég furcsa, ilyen hibát még nem tapasztaltam, pedig HL1-et egy P1 - 133 MHz-en is futtattam NT alatt. De ott is működött, igaz, kicsit lassú volt.

(#14) Zoltánka


Zoltánka
tag

...hát nem tom...most szedek 1.1.0.1-es paccsot a javasolt oldalról (2003.05 valahányadiki patch) csak jó lesz má...

xxx

(#15) Zoltánka


Zoltánka
tag

ja...izé....opposing-os patch volt, azt meg még nem install föl.:)....fölrak.

xxx

(#16) nygma válasza faster (#13) üzenetére


nygma
addikt

jaja, nekem is ment anno nt4 alól. sőt, 2000 alól is biztosan (véignyomtam még1x :)

(#17) Zoltánka


Zoltánka
tag

Semmi. Opp Force felrak, patch már 1.1.0.1 és semmi. Az elején video van, ahogy jön ugye a Valve felirat, csávó csővel a fejében....ezt nem jácca. Utána ugye konfig következik, ez megy...utána video jönne, mikor eljutunk a munkahelyre (Mesa) ezt sem tudja jáccani, ez előtt kilép.

xxx

(#18) Zoltánka


Zoltánka
tag

Már őrület van:O

xxx

(#19) faster válasza Zoltánka (#18) üzenetére


faster
nagyúr

Nekem működik, most próbáltam, 1.0.1.0 verzió ( game of the year edition ), plussz javítás nincs feltéve, szoftveres 3d,1024*768, Detonator 45.23, BARTON 2500+/2000MHz 2*256MB CL3 Kingston, nforce2 Ultra400 chipset, ABIT Gef3TI200/64MB,Windows XP angol, no SP1.

(#20) Zoltánka


Zoltánka
tag

Felrak régebbi driver Gef-hez, de még most se semmi!! Ua. Hiányolja azt a hiányzót, amit írtam előbb.

xxx

(#21) lanyoo


lanyoo
tag

Nem akartam új topikot nyitni, kicsit más a problémám, mint ami a címben szerepel.

Szal: HL1 elején, kicsivel azután, hogy először kell kommandósokra lövöldözni van egy lift, ami elindul fölfelé és az út közepén tölt egyet, a töltés után viszont nem megy tovább, hanem úgy csinál mintha megakadt volna valamiben, a HP-m meg egyessével csökken nulláig.
Újratelepítésen, peccselésen túlvagyok, nem használtak.

Valaki segítsen pls, mert HL2 előtt végig akarom vinni az elsőt is.

(#22) anaqer válasza lanyoo (#21) üzenetére


anaqer
veterán

Próbáld meg azt a részt átnóklippelni.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#23) lanyoo válasza anaqer (#22) üzenetére


lanyoo
tag

Az mit jelent?

(#24) anaqer válasza lanyoo (#23) üzenetére


anaqer
veterán

Kb. hogy át tudsz menni a falakon. :) Először mentsél, aztán a konzolban (amihez ugye -console paraméterrel kell indítanod a játékot) írd be, hogy ''sv_cheats 1'', utána töltsél, majd ''noclip'', és repülj át a problémás szakaszon.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#25) lanyoo válasza anaqer (#24) üzenetére


lanyoo
tag

Nagyon köszönöm a asegítséget, remélem működni fog.

(#26) anaqer válasza lanyoo (#25) üzenetére


anaqer
veterán

Én is remélem, de ha nem boldogulsz vele, nyugodtan dobd fel a mentett állást valahova és megnézem hogy nálam mit produkál (úgyis épp most viszem az 1-et egy Win98-as gépen).

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.