Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Haldokló hdd megmentése (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) somark


somark
csendes tag

Sziasztok!

Van nekem egy 1.0 Gb-os WD winchesterem.
Több problémám is van vele.
Az első, hogy már a partíciót is alig akarja kiírni rá, nagyon lassú (kb 15 percig szöszmötöl vele).
Mikor végre létrehozza rajta a partíciót, az 1.0 Gb-ból kb. 200 Mb-nyit lát, ami szerintem ''kissé'' kevés...
De mindezek felett a legnagyobb baj az, hogy újraindítás után nem látja az előzőleg létrehozott partíciót! :(((
Ráadásul ha másolok arra az elég szerény 200 Mb-nyi területre, ha használni akarom a rámásolt adatot, az néha olyan, mintha ott sem lenne.

Szerintetek érdemes ezzel a hulladékkal szenvedni, vagy dobjam egyenesen a kukába?

Kérlek segítsetek, ha tudtok!

(#2) _Volkovy_ válasza somark (#1) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

goto kuka :(

(#3) fügike válasza somark (#1) üzenetére


fügike
senior tag

Tedd ki a falra!:D Már matuzsálemnek számít! még egy kicsit tartogatod, és kiadják rá az ''Antik darab'' címet!:D Akkor fog ám sokat érni!:)

Boci-boci tarka!:D

(#4) bcs válasza somark (#1) üzenetére


bcs
aktív tag

esetleg egy low level format-ot kipróbálhatsz, rosszabb úgy sem lesz...

(#5) somark


somark
csendes tag

Köszi Srácok!

Szóval szép ívvel a kukába pattintom egy low level format után...
Nem tudjátok véletlenül, hogy hol tölthetek le hozzá low level format-ra ''képes'' programot?

(#6) _Volkovy_ válasza somark (#5) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Szerintem feleslegesen szenvedsz vele.Mennyibe is kerül ma 2db írható cd?300ft?ez már rögtön 1.4Gb..

(#7) Gismo válasza somark (#1) üzenetére


Gismo
addikt

Szedd le a fedelét és dugd rá egy tápegységre és kapcsold be! Majd ha már pörög mnt állat egy laposfejű csavarhúzó hegyével szépen ápold le! TÖK FUNNY!

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Haldokló hdd megmentése (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.