Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Haldoklik a maxtorom? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Anonymous_19


Anonymous_19
tag

120-as (6Y120P0) es tegnap windoz inditas utan eleg fura hangokat adott ki, majd kekhalal. Utana lehuztam a geprol, majd most siman baj nelkul futkoraszik, nyoma sincs a problemanak. Van rajta 1-2 fontos dolgom, de nem tudom mit tegyek. Hagyjam a francba mert ez belefer?! :F Vagy futtassak le valami jo progit (ha igen akkor mit?) vagy esetleg valami masik jo otlet? Thx

Szerintem...

(#2) Jégkokó válasza Anonymous_19 (#1) üzenetére


Jégkokó
veterán

Nekem már többször volt olyan hogy az xp telepítése után egyszerűen el se akart indulni a gép, igaz hogy csak frísítettem a wint de akkor is.És azóta megy a vincseszter rendesen, szóval szereintem semmi vész:D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#3) Anonymous_19


Anonymous_19
tag

Anyameknak mar halt megy egy IBM-je es az hasonlo hangokat adott ki, mondjuk az azota is olyanokat ad ki, de semmi jelet nem ad magarol. Ez csak tegnap adott hangokat, azota semmi.
Letezik vmi javito program?

Szerintem...

(#4) Jégkokó válasza Anonymous_19 (#3) üzenetére


Jégkokó
veterán

Javító programokban nem nagyonvagyok otthon de egy töredezettség mentesítés szokott segíteni a dolgokon, vagy pedig rakj fel egy norton disk doctort, még sose használtam de ugy hallotam hogy jó kis progi

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#5) tiv83us


tiv83us
veterán

Bővebben: link
Closed

Always Outnumbered, Never Outgunned

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Haldoklik a maxtorom? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.