Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) icsigo123


icsigo123
csendes tag

Bocsi vegen kicsit szarul fogalmaztam csak telorol vagyok es elfelejtettem vissza nezni *****

(#102) #34576640


#34576640
törölt tag

Sziasztok

Kontakt hibás fülesemet szeretném megforrasztani.
Full kezdő vagyok ezért csináltam egy képet, hogy könnyebb legyen elmagyarázni és megérteni, hogy mit hova rakjak és mi célt szolgálnak a megjelölt dolgok. :)

Köszönöm előre is!

Üdv,
Norbi
Ui.: A kis gumis bevonót már ráhúztam a kábelre.

(#103) #34576640


#34576640
törölt tag

Mit hova kell forrasztanom?
Külön csináltam a színeknek megfelelő nyíllal segítséget, hogy én hova tenném őket de nem vagyok biztos bennük.
Sőt a 4. kábelt fogalmam sincs, hogy hova kell forrasztani.

(#104) PitkyePadvan


PitkyePadvan
tag

Sziasztok!

Pár napja "tönkrement" a majd két évet használt Sennheiser Momentum in-ear típusú fülhallgatóm.
A gondja az hogy a jack után a kábelnél megtört a vezeték, így csak az egyik oldalán van.

A kérdésem az lenne hogy a kapott 2 év garancia kábelszakadásnál igánybe vehető? Illetve ha nem akkor hol/hogyan kéne megjavíttatnom? (nem szívesen csinálnám én, nem akaorm tönkretenni, valami viszonylag olcsó hely kellene ahol megjavítják). Ilyenkor elveszik a garancia is, vagy az inkább csak az elektronikájára (hangszórókra, stb...) vonatkozik?

Üdv: László

(#105) pomk válasza PitkyePadvan (#104) üzenetére


pomk
őstag

Sziasztok!

Kedves kiskutyám elrágta a fejhallgatóm vezetékét:

Szerintetek lehet javítani, vagy kuka az egész?

(#106) RefeeZ


RefeeZ
tag

Sziasztok!

Van egy Superlux HD662B fejhallgatóm. Pesten szeretném szervizeltetni, mert eltört/szakadt (gondolnátok, hogy a kettő egyszerre nem megy, mi?! ) a kábele. Szeretném egy működő, rövidebb kábelre cseréltetni.

Van rá ötletetek, hogy merre próbálkozhatnék? Az Üllői úton, tudtommal, van egy ilyesmi hely, de nem vagyok benne 100% biztos, hogy ők foglalkoznak Superlux-szal. Aztán lehet, hogy mindegyik fejhallgató elég hasonló ahhoz, hogy ne jelentsen problémát nekik a márkakülönbség.

Válaszaitokat előre is köszönöm!

(#107) pepepepe


pepepepe
csendes tag

Szia,

Lz a4 mmcx-es fulhallgatom belul kontakthibas plusz a kabel is doglodik. Elegge zartnak tunik a rendszer. Meg tudnad nezni es esetleg megcsinalni?

Koszi!

[ Szerkesztve ]

(#108) Joshua21 válasza toM517 (#2) üzenetére


Joshua21
újonc

Szia :) Eltört a fülesemnek a fejtartó része és két felé tört a segítségedet kérném hogy tudnám ezt a próblémáját a fülesnek kiküszöbölni!A választ előre is köszönöm(Kis Joe-nak)

[ Szerkesztve ]

(#109) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Nem fülhallgató, de hátha. :) Az autórádióm mikrofonjának a kábele valószínűleg elszakadt valahol, mert nem működik. Meg tudnád nézni (3,5-ös mono jack).

(#110) Loniceras05


Loniceras05
friss újonc

Szia, látom régóta nem hasznalták mar a.platformot, de azért megkerdezem, hogy jbl endurance run fülhallgató megjavítasában tudnátok-e segíteni. A gombja még műkődik, de a bal füles egyeltalán nem szól (a gomb ugyanazon az oldalon van). Sokszor próbaltam leszedni a sapkát róla, de nem megy és nem szeretnem kidobni a fülest. Köszönöm a segítséget!

(#111) Kis Kinga


Kis Kinga
friss újonc

Szia nekem az lenne a kérdésem hogy van egy bluthosos feljhallgatóm és az utóbbi időben nem tud rácsatlakozni a telefonomra először azt hittem hogy lemerült de nem amikor feltettem töltőre elkezdett pirosan villogni ahelyett hogy pirosan világított volna de nem ez a probléma hanem az hogy nem tudok rácsatlakozni vele a telefonomra

(#112) blueye


blueye
veterán

A Mifo O5 bluetooth TWS-em jobb oldali fulhallgatoja hol szol, hol nem. Ennek javitasat tudja vki vallalni?
https://www.geekbuying.com/item/Mifo-O5-Bluetooth-5-0-TWS-Earphone-Gray-421156.html
https://www.scarbir.com/tws/mifo-05-review?rq=mifo

(#113) #24440320


#24440320
törölt tag

Szia, segítsetek !
Pioneer SE-2 fejhallgatóm (1978) vezetéke megszakadt. Honnan tudok rendelni minőségi, ehhez illeszkedő fejhallgató vezetéket amelyik "Y"-ban (külön-külön a jobb és baloldal) beköthető?
A fejhallgató impedanciája: 140 Ohm
Átvitel: 20 Hz-20 KHz
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!!

(#114) Marta928 válasza Kis Joe (#1) üzenetére


Marta928
friss újonc

Szia! Ha még esetleg aktív vagy.. Kaptam egy JBL bluetooth fülhallgatót nemrég, viszont a bal része nem szól :( tölt rendesen, kitisztítottam, a tokkal sincs gond így fogalmam sincs mi lehet probléma. Nem akar a másikkal "párosodni". Esetleg tudsz segíteni?

(#115) Archttila


Archttila
veterán

Sziasztok!
Szerintetek milyen, (melyik) műanyag (pillanat) ragasztóval ugorjak neki az illesztésnél szétvált fülhallgatómnak?


:R

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#116) hdisnvdjan


hdisnvdjan
friss újonc

Szia!
Nemrégiben vettem egy Razer kraken pro v2-es gamer fejhallgatót és észre vettem hogy a bal oldalon a magas hang jóval halkabb (sokszor olyan mintha "vízalatt" lenne)
Mi lehet a baj és hogyan lehetne ezt orvosolni?
Válaszod előre is köszönöm!

(#117) Szoles


Szoles
senior tag

Sziasztok!

Egy Sony mdr-zx550bn fejhallgató fülpárnája fárad, így lassan cserére szorul.

Arra gondoltam, hogy olyan párnát tennék rá, ami nem a fülre, hanem a "fül köré" megy, tehát belefér a fülem. Mint a "rendes" fejhallgatóknál. (bocs, nem tudom a szakkifejezéseket :-) )

Gondolom jobban fogná a külső zajokat és talán a hangzáson is javítana. Ha most így kicsit rányomom a fülemre, akkor érezhetően jobb a hangzás.

Alakított már így át valaki és létezik ilyen párna vagy lehet csinálni/csináltatni?

Kösz.

(#118) BognárGyurka


BognárGyurka
friss újonc

Kedves Kis Joe! A bose Qc35 bluetooth-os fejhallgatón párnát cseréltem és azóta nem működik.Lehet ,hogy kábel szakadása van?Mit kéne csinálni?

(#119) Gergő Urbán


Gergő Urbán
újonc

Sziasztok az lenne a kérdésem,hogy van egy jbl fülhallgatóm ami vezeték nélküli szét kapcsolt, és nem tudom hogyan kell összekapcsolt valaki tudna segíteni? :)

(#120) skunkkiller


skunkkiller
csendes tag

van egy Apple BeatsX fülhallgatóm de az aksija manapság ~30percet bír a 8óra helyett szerintetek megérheti ezt cseréltetni valahol költségileg illetve egyáltalán foglalkoznak ilyennel valahol? pont egy szinttel komplexebb cserélni mint amivel komfortos lennék én magam is de a legtöbben szervíz csak fejhallgatóval foglalkozik ahogy látom... mi a véleményetek?

(#121) zsolt008


zsolt008
tag

Sziasztok,
él még ez a topic, vagyis aktív még aki javítgat?
Egy Sony wh-1000xm3-at szeretnék megjavíttatni (kutya megrágta), főleg műanyag részeket, de min. egy kábel is cserére szorul. A sony szervíz válaszra sem méltatott amikor emailben megkerestem őket.
Neten meg lehet venni a cserealkatrészeket (akár én is), de kellene valaki aki összeteszi aztán, az én kézügyességemnek nem való ez.

(#122) RAMy


RAMy
tag

Helló.

Keresek valakit, aki egy Cougar Immersa Pro RGB fejhallgatónak a lecsupaszított 10 pines mini USB csatlakozóját és a fejhallgatóban lévő panelt össze tudja kötni egy új kábellel. (Sajnos 1,5 éve kiforrasztottam és azalatt már 47329x elfelejtettem, hogy hogy is volt. :( )

[ Szerkesztve ]

(#123) arpadpapa


arpadpapa
csendes tag

Hali! Javít valaki bluetooth fülest?:))

(#124) Daria_18


Daria_18
friss újonc

Sziasztok!
A Galaxy buds+ omnak valamiért halkabban szól az egyik fele. Nem ejtettem le, nem nyomódott meg, nem sérült. Lehet ezzel kezdeni valamit? Tudtok helyet, vagy embert, aki meg tudná javítani?
Légyszi segítsetek! 🙏

(#125) Imre30


Imre30
friss újonc

Sziasztok !
olyan kérdésem lenne felétek, hátha találkozott már valaki ilyen féle hibával.
adott egy Skullcandy S2JTW-N740 Jib füles, és a jobb oldala néha néha fel csatlakozik majd újra ledobja. Erre van valami lehetőség esetleg a szervizre ? Mert a garanciát elveszítette már vagyis lejárt. Köszönöm a válaszotokat !

(#126) kavics111 válasza toM517 (#2) üzenetére


kavics111
friss újonc

Szia, ha még aktuális...
Vettem egy UIISII TWS808 fülest, nagyon szépen szól, de baromi hamar lemerül, ez kb 20 perc, akksi cserében tudsz segíteni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.