Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scdlsc
    senior tag

    ok, de az is ugye megvan, hogy a (hormonális működéshez szükséges) zsír a 3 makróból az, amit nem tud előállítani a szervezeted saját maga? mert a tárolt zsír az energiaraktár (triglicerid forma), aminsavakra ott az izomzat, ch-ra a glikogén raktárak... szóval, ha hosszabb távon (deficitben) a zsírbalanszod túl alacsony, azzal elég rendesen odavágsz a hormonális rendszerednek... (nem véletlenül írtam le számtalanszor, h ne szivassa senki magát túl alacsonyra vágott zsírral, vagy ha igen, akkor igenis, baromira figyeljen a zsírsavprofiljára (de ez is csak rövidebb távon megoldás), mert csak copatja magát)

    @Dorien:
    "FB-n rengeteg cég árul whey proteint 13k / kg áron. :) Biztos van olyan madár, aki megveszi, különben nem ennyiért adnák..."

    lehet, elhiszem, ritkán FB-zek... és am gymbeam, saját weboldalán (ami szvsz elég forgalmas hely) adja ennyire baxott drágán, ezért írtam tsin-nek elsőre, h egy túlárazott fosch... még a legnagyobb akcióikkor is általában -5%ot szoktak rárakni ezekre...
    viszont 6k-ért teljesen jó vétel, főleg, h van stevia-s is... (ha kiszállítják persze és nem csak egy durva elárazásról van szó, és törlik a rendelést a francba :D egy próbát megérhet)

    Persze, de amikor eszem rántottát, mogyorót, meg szalámit is, akkor azért hamar elfogy a napi kalóriakeret.

Új hozzászólás Aktív témák