Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peaceliker
    addikt

    200m-nak akkora kamatja van? akkor mar inkabb 4 lakas ebbol, nem?

    amugy nem biztos h hulyeseg lenne, farmon termesztgetni a cuccokat, no stressz, 1-2 allat, termeszet lagy olen csillelni, szalmabalakon dongetni az asszonyt. :DDD
    gyerek miatt problemas..
    en egy lakoautot akarok, napelem, motor, ebike aztan bejarni europat. falat maszni, pancsolni, dongetni... :DD covid idejen majdnem vettem egyet, aztan fel hazat vettem inkabb :DDD

    en aztan gyonyoruen at tudok kapcsolni a stagnalasba, semmittevesbe :DDD

    #207203 mennyei. a bokeh :DD

    Diszkont kincstárjegyből (én másba nem merek rakni :DDD) olyan 4.8m lehet /év a 200m (nem, nincs ennyim, nem onnan tudom :DDD). Szóval az lofasz. Biztos van jobb befektetés, de én miután deviza hitelen genya sokat buktam, nálam semmi rizikó nem fér már bele anyagilag :U

    tisn
    Igaz én csak covid óta tolom a ho-t (azóta kb fixen heti 4 nap), de én élem. Irodába most akarnak vissza rángatni, tűzzel vassal küzdök ellene... Persze marha messze is költöztem irodától, fizikailag döglenék meg heti 3x4-5 órát autóban üléstől :W

Új hozzászólás Aktív témák