Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dorian
    félisten

    Hidd el ha nincs annyi munka azon is lehet stresszelni, ha van tartalékod akkor is, mert családi koncepcióban azért nem csak a saját életviteli szinted érvényesül. Plusz ha valaki évekig hajt és keres, félretesz azt is nehéz átkapcsolni a stagnálásba, pláne a felélésbe.
    Amúgy Tesla nem luxus 6-8M körül simán veszel.

    Sosem volt a munka az életcélom, mindig igyekeztem a lehető legminimálisabbra szorítani. Nem is értem azokat az ismerőseim akik a szabadidőben is a munkáról beszélnek. Azt gondolom akkor is megvan mindenem ha csak 3 milkás 15 éves autóval járok és csak a mediterrán térségbe megyünk nyaralni vagy ha nem vadiúj házban lakom vagy nem veszek meg mindenn fiszfasz kütyüt. El tudnék menni hajtós helyre minimum 1,5x ennyiért dolgozni, de hülye lennék. Gyakorlatilag heti 4 napot dolgozom, napi 3-4 óra effektív munkavégzéssel. Az 1 nap home office csak kb ügyelet.

Új hozzászólás Aktív témák