Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss
    veterán

    csak magambol indultam ki, 20M-as auto, 200M-s vagyon legalabb -> kurvara nem dolgozok tobbe egy percet sem, hanem felelem. nincs munka -> minimalis stressz marad.

    de persze kulonbozoek vagyunk, van aki eleldegel bp-n egy csinos hazikoban (ami er 200-300M-t) es all a dugoban, meg keccsol 10 orat, en nem tennem, eladnam, vennek valami szep helyen egy olcsot es elnek a tokebol/kamatokbol vidaman. esetleg valami konnyu melo fociedzo, vagy ilyesmi, hogy legyen kis bevetel meg kis elfoglaltsag...

    200m-nak akkora kamatja van? akkor mar inkabb 4 lakas ebbol, nem?

    amugy nem biztos h hulyeseg lenne, farmon termesztgetni a cuccokat, no stressz, 1-2 allat, termeszet lagy olen csillelni, szalmabalakon dongetni az asszonyt. :DDD
    gyerek miatt problemas..
    en egy lakoautot akarok, napelem, motor, ebike aztan bejarni europat. falat maszni, pancsolni, dongetni... :DD covid idejen majdnem vettem egyet, aztan fel hazat vettem inkabb :DDD

    en aztan gyonyoruen at tudok kapcsolni a stagnalasba, semmittevesbe :DDD

    #207203 mennyei. a bokeh :DD

Új hozzászólás Aktív témák