Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cOxeR
    Ármester

    csak magambol indultam ki, 20M-as auto, 200M-s vagyon legalabb -> kurvara nem dolgozok tobbe egy percet sem, hanem felelem. nincs munka -> minimalis stressz marad.

    de persze kulonbozoek vagyunk, van aki eleldegel bp-n egy csinos hazikoban (ami er 200-300M-t) es all a dugoban, meg keccsol 10 orat, en nem tennem, eladnam, vennek valami szep helyen egy olcsot es elnek a tokebol/kamatokbol vidaman. esetleg valami konnyu melo fociedzo, vagy ilyesmi, hogy legyen kis bevetel meg kis elfoglaltsag...

    Hidd el ha nincs annyi munka azon is lehet stresszelni, ha van tartalékod akkor is, mert családi koncepcióban azért nem csak a saját életviteli szinted érvényesül. Plusz ha valaki évekig hajt és keres, félretesz azt is nehéz átkapcsolni a stagnálásba, pláne a felélésbe.
    Amúgy Tesla nem luxus 6-8M körül simán veszel.

Új hozzászólás Aktív témák