Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- MasterDeeJay: Intel Xeon 2673v4 best buy, avagy 20 mag 6eft-ért
- koxx: Bloons TD5 - Tower Defense játék
- Met: Metallica: M72 World Tour
- Pajac: Kínai
- sziku69: Szólánc.
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot
-
207246 - 207101
207449 - 207401 207400 - 207301 207300 - 207201 207246 - 207101 207100 - 207001 207000 - 206901 206900 - 206801 206800 - 206701 206700 - 206601 206600 - 206501 206500 - 206401 206400 - 206301 206300 - 206201 206200 - 206101 206100 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2016-08-09 20:41 Téma összefoglaló
- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)
Új hozzászólás Aktív témák
-
scdlsc
senior tag
ok, de az is ugye megvan, hogy a (hormonális működéshez szükséges) zsír a 3 makróból az, amit nem tud előállítani a szervezeted saját maga? mert a tárolt zsír az energiaraktár (triglicerid forma), aminsavakra ott az izomzat, ch-ra a glikogén raktárak... szóval, ha hosszabb távon (deficitben) a zsírbalanszod túl alacsony, azzal elég rendesen odavágsz a hormonális rendszerednek... (nem véletlenül írtam le számtalanszor, h ne szivassa senki magát túl alacsonyra vágott zsírral, vagy ha igen, akkor igenis, baromira figyeljen a zsírsavprofiljára (de ez is csak rövidebb távon megoldás), mert csak copatja magát)
@Dorien:
"FB-n rengeteg cég árul whey proteint 13k / kg áron.
Biztos van olyan madár, aki megveszi, különben nem ennyiért adnák..."lehet, elhiszem, ritkán FB-zek... és am gymbeam, saját weboldalán (ami szvsz elég forgalmas hely) adja ennyire baxott drágán, ezért írtam tsin-nek elsőre, h egy túlárazott fosch... még a legnagyobb akcióikkor is általában -5%ot szoktak rárakni ezekre...
viszont 6k-ért teljesen jó vétel, főleg, h van stevia-s is... (ha kiszállítják persze és nem csak egy durva elárazásról van szó, és törlik a rendelést a francba
egy próbát megérhet)Persze, de amikor eszem rántottát, mogyorót, meg szalámit is, akkor azért hamar elfogy a napi kalóriakeret.
-
Peaceliker
addikt
Aztán akkor még le sem írtam, hogy lábnap helyett ma kardio gyanánt egy halom betont hordtam le a felső szintről
-
tisn
veterán
Diszkont kincstárjegyből (én másba nem merek rakni
) olyan 4.8m lehet /év a 200m (nem, nincs ennyim, nem onnan tudom
). Szóval az lofasz. Biztos van jobb befektetés, de én miután deviza hitelen genya sokat buktam, nálam semmi rizikó nem fér már bele anyagilag
tisn
Igaz én csak covid óta tolom a ho-t (azóta kb fixen heti 4 nap), de én élem. Irodába most akarnak vissza rángatni, tűzzel vassal küzdök ellene... Persze marha messze is költöztem irodától, fizikailag döglenék meg heti 3x4-5 órát autóban üléstől
en 2006 ota. irodaba nem mennek vissza. meg amikor ilyen 1 nap volt, az is eleg szenvedos volt.
hat igen, annyi autozas sok, en akkor inkabb vonattal jartam (bp-re kellett) ott lehetett aludni, meg olvasni.
(200m mint irtam fokozatosan a toket is felelnem, minek tartogassam?)
-
cOxeR
Ármester
Azt le se írtam, hogy múltkor zoknim nem volt, rohadt mód beleizzadtam a cipőbe, ma a törölközőm maradt itthon.

Rohadt jó volt ma a hát, tricepsz, még lábazni is lábaztam.
Recepciós lány elmegy, gyógytornász lesz és már rohadtul elunta az életet itt. -
cOxeR
Ármester
-
Peaceliker
addikt
200m-nak akkora kamatja van? akkor mar inkabb 4 lakas ebbol, nem?
amugy nem biztos h hulyeseg lenne, farmon termesztgetni a cuccokat, no stressz, 1-2 allat, termeszet lagy olen csillelni, szalmabalakon dongetni az asszonyt.

gyerek miatt problemas..
en egy lakoautot akarok, napelem, motor, ebike aztan bejarni europat. falat maszni, pancsolni, dongetni...
covid idejen majdnem vettem egyet, aztan fel hazat vettem inkabb 
en aztan gyonyoruen at tudok kapcsolni a stagnalasba, semmittevesbe
#207203 mennyei. a bokeh

Diszkont kincstárjegyből (én másba nem merek rakni
) olyan 4.8m lehet /év a 200m (nem, nincs ennyim, nem onnan tudom
). Szóval az lofasz. Biztos van jobb befektetés, de én miután deviza hitelen genya sokat buktam, nálam semmi rizikó nem fér már bele anyagilag
tisn
Igaz én csak covid óta tolom a ho-t (azóta kb fixen heti 4 nap), de én élem. Irodába most akarnak vissza rángatni, tűzzel vassal küzdök ellene... Persze marha messze is költöztem irodától, fizikailag döglenék meg heti 3x4-5 órát autóban üléstől
-
Dorian
félisten
Na, a mai lábnap nagyon jól ment, látszik, hogy kipihenten magam.
Mondjuk a jobbkezes bicepsz továbbra is egy fosch, mostantól megpróbalom egyel kisebb súllyal magasabb ismetlesszámmal. -
K1LLMy53Lf
őstag
ok, de az is ugye megvan, hogy a (hormonális működéshez szükséges) zsír a 3 makróból az, amit nem tud előállítani a szervezeted saját maga? mert a tárolt zsír az energiaraktár (triglicerid forma), aminsavakra ott az izomzat, ch-ra a glikogén raktárak... szóval, ha hosszabb távon (deficitben) a zsírbalanszod túl alacsony, azzal elég rendesen odavágsz a hormonális rendszerednek... (nem véletlenül írtam le számtalanszor, h ne szivassa senki magát túl alacsonyra vágott zsírral, vagy ha igen, akkor igenis, baromira figyeljen a zsírsavprofiljára (de ez is csak rövidebb távon megoldás), mert csak copatja magát)
@Dorien:
"FB-n rengeteg cég árul whey proteint 13k / kg áron.
Biztos van olyan madár, aki megveszi, különben nem ennyiért adnák..."lehet, elhiszem, ritkán FB-zek... és am gymbeam, saját weboldalán (ami szvsz elég forgalmas hely) adja ennyire baxott drágán, ezért írtam tsin-nek elsőre, h egy túlárazott fosch... még a legnagyobb akcióikkor is általában -5%ot szoktak rárakni ezekre...
viszont 6k-ért teljesen jó vétel, főleg, h van stevia-s is... (ha kiszállítják persze és nem csak egy durva elárazásról van szó, és törlik a rendelést a francba
egy próbát megérhet) -
scdlsc
senior tag
sosem fogom megérteni miért ekkora démon (néhány ember esetén) a tejtermékekben található zsiradék, de persze elfogadom, a ti dolgotok

Nálam egyáltalán nem démon, csak mondjuk deficitben könnyebb a zsírból elvenni. Meg ha kevesebb benne a kalória, akkor többet lehet belőle enni.
-
Dorien
veterán
ooohh, megkövetem magam, nem láttam, hogy 2,5kg-os. az viszont tényleg nem rossz ár a mai világban érte... (saját webshopjában asszem 10k/kg körül van és talán 9re vagy nagyon max 8k/kg-ra szokta akciózni emlékeim szerint)

igen, a 4U is ha pl most kuponozod, akkor kuponnal kb 6k/kg körül lehet behúzni
szerk.: rácsekkoltam most kíváncsiságból... gymbeam, saját webshopban, akció nélkül a 2,5kg-s true whey 30k!!!!! xDDDDDD
FB-n rengeteg cég árul whey proteint 13k / kg áron.
Biztos van olyan madár, aki megveszi, különben nem ennyiért adnák... -
K1LLMy53Lf
őstag
-
scdlsc
senior tag
fancy túróstészta...
Pontosan! Hasonló, mint egy túrós tészta tejföllel, csak kevés benne a zsír és sok a fehérje.
-
K1LLMy53Lf
őstag
-
scdlsc
senior tag
Nálam tészta cottage cheese-zel és skyrrel. A 200 grammos cottage cheese-ben van 24 gramm fehérje, 100 gramm skyrben meg 11.
-
m3ss
veterán
-
tisn
veterán
-
m3ss
veterán
mind a true whey-ban, mind a just whey-ban van ízesítetlen
utóbbit javaslom neked, mivel abban van emésztőenzim is.just wheyt is 13e / kg -ert latok izesitetlent. lehetne kerni pontos feherje elnevezest, boltot ahol latjatok ezeket? esetleg kupon kodot?
-
m3ss
veterán
-
tisn
veterán
aztán megyek O betűt hajlítani az olimpiai rúdra.
igazad van. a rossz alvas mellett voltam ma edzeni.
tul sok minden nem volt (labnap #1), talan csak az, hogy a mucickos* szemelyi edzo csajt ma fotoztak, es kellemesen kivagott ruhaban volt. -
tisn
veterán
-
S e t h
nagyúr
Gyorsan elolvasom ki mennyit aludt, melyik oldalán, mennyit volt mélyalvásban, mennyit büfizett, fingott az akármilyen kajája után, miért nem ment az edzés, hol bibis, mi fáj, aztán megyek O betűt hajlítani az olimpiai rúdra.
-
K1LLMy53Lf
őstag
-
m3ss
veterán
ha lattok naturt jo aron sikitsatok pls. ez az izesitett nekem nem palya, nem tudok mezet rakni melle es elfogyok.
izesitett tul edes mezzel. -
tisn
veterán
ooohh, megkövetem magam, nem láttam, hogy 2,5kg-os. az viszont tényleg nem rossz ár a mai világban érte... (saját webshopjában asszem 10k/kg körül van és talán 9re vagy nagyon max 8k/kg-ra szokta akciózni emlékeim szerint)

igen, a 4U is ha pl most kuponozod, akkor kuponnal kb 6k/kg körül lehet behúzni
szerk.: rácsekkoltam most kíváncsiságból... gymbeam, saját webshopban, akció nélkül a 2,5kg-s true whey 30k!!!!! xDDDDDD
szerk.: rácsekkoltam most kíváncsiságból... gymbeam, saját webshopban, akció nélkül a 2,5kg-s true whey 30k!!!!! xDDDDDD
jaja, annyi. -
tisn
veterán
ooohh, megkövetem magam, nem láttam, hogy 2,5kg-os. az viszont tényleg nem rossz ár a mai világban érte... (saját webshopjában asszem 10k/kg körül van és talán 9re vagy nagyon max 8k/kg-ra szokta akciózni emlékeim szerint)

igen, a 4U is ha pl most kuponozod, akkor kuponnal kb 6k/kg körül lehet behúzni
szerk.: rácsekkoltam most kíváncsiságból... gymbeam, saját webshopban, akció nélkül a 2,5kg-s true whey 30k!!!!! xDDDDDD
most erosem gondolkodom. kiadjak e ujabb 45k-t, 7.5kg tapert, amikor van itthon meg 4 doboz (nem tudom hany kila, 30?)
de ez natur + stevias lenne, a cuccban meg van szukralozos. es a gymbeam izlett.
-
K1LLMy53Lf
őstag
ooohh, megkövetem magam, nem láttam, hogy 2,5kg-os. az viszont tényleg nem rossz ár a mai világban érte... (saját webshopjában asszem 10k/kg körül van és talán 9re vagy nagyon max 8k/kg-ra szokta akciózni emlékeim szerint)

igen, a 4U is ha pl most kuponozod, akkor kuponnal kb 6k/kg körül lehet behúzni
szerk.: rácsekkoltam most kíváncsiságból... gymbeam, saját webshopban, akció nélkül a 2,5kg-s true whey 30k!!!!! xDDDDDD
-
tisn
veterán
szvsz ár/érték arányban nagyon rossz már a gymbeam fehérje (is)
én amúgy 4U Nutrition-t bontottam 1hete, azt iszom. oldódásra 10/10, ízre sós karamellás elméletben, de gyakorlatban tejkaramella... én szeretem ezt az ízt, így nálam ez így 9/10

miert? 15k a 2.5kg-os, az 6000ft/kg. az miert rossz ar? raadasul van csoki/vanilia sztivias is ennyiert. es ezek raadasul finomak (van ami nem jott be nekem nagyon izre
abbol ami neked tetszett.) ilyen aron semmi nincs mar.az altalad irt 4u nutri 4500-5500/700g
-
K1LLMy53Lf
őstag
szvsz ár/érték arányban nagyon rossz már a gymbeam fehérje (is)
én amúgy 4U Nutrition-t bontottam 1hete, azt iszom. oldódásra 10/10, ízre sós karamellás elméletben, de gyakorlatban tejkaramella... én szeretem ezt az ízt, így nálam ez így 9/10

-
tisn
veterán
-
cOxeR
Ármester
az 500kcal hogy oszlik el makró szintjén? mert ránézésre, kb 340/120/40 ch/zsír/fehérje...

Pont így, ahogy írod.

Ma odaverek a kalóriáknak, mindjárt sütök egy lángost a lányoknak.
(elém szaladt egy Dubi recept, 200g liszt, 400g skyr) -
K1LLMy53Lf
őstag
-
tisn
veterán
-
tisn
veterán
-
Dorien
veterán
-
Ijk
félisten
-
Dorian
félisten
-
tisn
veterán
Sosem volt a munka az életcélom, mindig igyekeztem a lehető legminimálisabbra szorítani. Nem is értem azokat az ismerőseim akik a szabadidőben is a munkáról beszélnek. Azt gondolom akkor is megvan mindenem ha csak 3 milkás 15 éves autóval járok és csak a mediterrán térségbe megyünk nyaralni vagy ha nem vadiúj házban lakom vagy nem veszek meg mindenn fiszfasz kütyüt. El tudnék menni hajtós helyre minimum 1,5x ennyiért dolgozni, de hülye lennék. Gyakorlatilag heti 4 napot dolgozom, napi 3-4 óra effektív munkavégzéssel. Az 1 nap home office csak kb ügyelet.
nekem az a bajom, hogy mar a full ho melobol is elegem van, pedig amugy tok jo kis melo. ecceruen gyulolom, totalisan kiegtem

-
tisn
veterán
200m-nak akkora kamatja van? akkor mar inkabb 4 lakas ebbol, nem?
amugy nem biztos h hulyeseg lenne, farmon termesztgetni a cuccokat, no stressz, 1-2 allat, termeszet lagy olen csillelni, szalmabalakon dongetni az asszonyt.

gyerek miatt problemas..
en egy lakoautot akarok, napelem, motor, ebike aztan bejarni europat. falat maszni, pancsolni, dongetni...
covid idejen majdnem vettem egyet, aztan fel hazat vettem inkabb 
en aztan gyonyoruen at tudok kapcsolni a stagnalasba, semmittevesbe
#207203 mennyei. a bokeh

52 vagyok, 13 evem van nyugdijig. es nem zavarna ha felelnem a toket sem. (ffak 40-el csak 6-9. hatha)
-
Dorian
félisten
Hidd el ha nincs annyi munka azon is lehet stresszelni, ha van tartalékod akkor is, mert családi koncepcióban azért nem csak a saját életviteli szinted érvényesül. Plusz ha valaki évekig hajt és keres, félretesz azt is nehéz átkapcsolni a stagnálásba, pláne a felélésbe.
Amúgy Tesla nem luxus 6-8M körül simán veszel.Sosem volt a munka az életcélom, mindig igyekeztem a lehető legminimálisabbra szorítani. Nem is értem azokat az ismerőseim akik a szabadidőben is a munkáról beszélnek. Azt gondolom akkor is megvan mindenem ha csak 3 milkás 15 éves autóval járok és csak a mediterrán térségbe megyünk nyaralni vagy ha nem vadiúj házban lakom vagy nem veszek meg mindenn fiszfasz kütyüt. El tudnék menni hajtós helyre minimum 1,5x ennyiért dolgozni, de hülye lennék. Gyakorlatilag heti 4 napot dolgozom, napi 3-4 óra effektív munkavégzéssel. Az 1 nap home office csak kb ügyelet.
-
m3ss
veterán
csak magambol indultam ki, 20M-as auto, 200M-s vagyon legalabb -> kurvara nem dolgozok tobbe egy percet sem, hanem felelem. nincs munka -> minimalis stressz marad.
de persze kulonbozoek vagyunk, van aki eleldegel bp-n egy csinos hazikoban (ami er 200-300M-t) es all a dugoban, meg keccsol 10 orat, en nem tennem, eladnam, vennek valami szep helyen egy olcsot es elnek a tokebol/kamatokbol vidaman. esetleg valami konnyu melo fociedzo, vagy ilyesmi, hogy legyen kis bevetel meg kis elfoglaltsag...
200m-nak akkora kamatja van? akkor mar inkabb 4 lakas ebbol, nem?
amugy nem biztos h hulyeseg lenne, farmon termesztgetni a cuccokat, no stressz, 1-2 allat, termeszet lagy olen csillelni, szalmabalakon dongetni az asszonyt.

gyerek miatt problemas..
en egy lakoautot akarok, napelem, motor, ebike aztan bejarni europat. falat maszni, pancsolni, dongetni...
covid idejen majdnem vettem egyet, aztan fel hazat vettem inkabb 
en aztan gyonyoruen at tudok kapcsolni a stagnalasba, semmittevesbe
#207203 mennyei. a bokeh

-
tisn
veterán
Hidd el ha nincs annyi munka azon is lehet stresszelni, ha van tartalékod akkor is, mert családi koncepcióban azért nem csak a saját életviteli szinted érvényesül. Plusz ha valaki évekig hajt és keres, félretesz azt is nehéz átkapcsolni a stagnálásba, pláne a felélésbe.
Amúgy Tesla nem luxus 6-8M körül simán veszel.fel eve vettem "uj" autot, 2M-ert
(mert a regit osszetortem
(az 25 eves volt) )nincsenek tul jo idok az ITben es meg ket felnottet is el kell tartanom.
-
cOxeR
Ármester
csak magambol indultam ki, 20M-as auto, 200M-s vagyon legalabb -> kurvara nem dolgozok tobbe egy percet sem, hanem felelem. nincs munka -> minimalis stressz marad.
de persze kulonbozoek vagyunk, van aki eleldegel bp-n egy csinos hazikoban (ami er 200-300M-t) es all a dugoban, meg keccsol 10 orat, en nem tennem, eladnam, vennek valami szep helyen egy olcsot es elnek a tokebol/kamatokbol vidaman. esetleg valami konnyu melo fociedzo, vagy ilyesmi, hogy legyen kis bevetel meg kis elfoglaltsag...
Hidd el ha nincs annyi munka azon is lehet stresszelni, ha van tartalékod akkor is, mert családi koncepcióban azért nem csak a saját életviteli szinted érvényesül. Plusz ha valaki évekig hajt és keres, félretesz azt is nehéz átkapcsolni a stagnálásba, pláne a felélésbe.
Amúgy Tesla nem luxus 6-8M körül simán veszel. -
tisn
veterán
tul kis adagot eszel, ha egy tanyer teszta 500kcal, sajttal, sonkaval.
50dkg teszta, 20dkg tejfol, 20dkg sajt, es maris nem fox folyamatosan fogyni
(de a sajtos tejfolos teszta az gyors es jo tipp. meg lehet sutni meg pluszban sutoben, ugy meg jobb.)most facse bedobott egy jo tippet: epres, kekszes torta, sutes nelkul
(ez tudja, hogy dietazom ezert dobal ilyen vackokat) -
cOxeR
Ármester
-
tisn
veterán
csak magambol indultam ki, 20M-as auto, 200M-s vagyon legalabb -> kurvara nem dolgozok tobbe egy percet sem, hanem felelem. nincs munka -> minimalis stressz marad.
de persze kulonbozoek vagyunk, van aki eleldegel bp-n egy csinos hazikoban (ami er 200-300M-t) es all a dugoban, meg keccsol 10 orat, en nem tennem, eladnam, vennek valami szep helyen egy olcsot es elnek a tokebol/kamatokbol vidaman. esetleg valami konnyu melo fociedzo, vagy ilyesmi, hogy legyen kis bevetel meg kis elfoglaltsag...
-
cOxeR
Ármester
-
Dorian
félisten
-
tisn
veterán
-
tisn
veterán
Nem tudom, mert nem mértem, de pont hogy olyankor kifejezetten baszhatnékom van
Amikor régebben 10 évig szívtam esténként egyet, akkor sem tapasztaltam semmi csökkenést szexuális funkciókban ennyi idő alatt sem.
(Napközben elképzelhetetlen, hiszen semmi értelmes dolgot nem képes az ember csinálni.)miert kellett elovenned azt a sz@rt amugy? sok a stressz? bajok vannak?
-
Dorian
félisten
Nem tudom, mert nem mértem, de pont hogy olyankor kifejezetten baszhatnékom van
Amikor régebben 10 évig szívtam esténként egyet, akkor sem tapasztaltam semmi csökkenést szexuális funkciókban ennyi idő alatt sem.
(Napközben elképzelhetetlen, hiszen semmi értelmes dolgot nem képes az ember csinálni.) -
aelod
veterán
-
tisn
veterán
-
tisn
veterán
Nekem is sokszor volt olyan. Lehet most mérem majd egy ideig, kíváncsi vagyok, de amúgy nem hordom minden nap alváshoz az órát
tisn
2-3 ébredés nálam is alap. Annál több, az szerencsére azért nem sűrűDorian
Persze, értem. Rem mondjuk nálam 1 óra fölé sosem ment, jobb napokon mélyalvás 1-1,5 óra, csak nagyon sok darabból jön össze7 o alvas, 47p mely, 67p rem, ebrenlet 80p, nyugtalan pillanatok 47.
-
cOxeR
Ármester
-
tchriss
tag
Nekem is sokszor volt olyan. Lehet most mérem majd egy ideig, kíváncsi vagyok, de amúgy nem hordom minden nap alváshoz az órát
tisn
2-3 ébredés nálam is alap. Annál több, az szerencsére azért nem sűrűDorian
Persze, értem. Rem mondjuk nálam 1 óra fölé sosem ment, jobb napokon mélyalvás 1-1,5 óra, csak nagyon sok darabból jön összeen kb csak annyira veszem le mig feltoltom.
dolgozok majd ezen is de ettol fuggetlen este rendesen el tudok aludni es reggel is magamtol ebredek mikor indul a nap -
aelod
veterán
THC odavág a tesztónak ha jól tudom
bár nem értek hozzá, sosem szerettem a hatását. Volt olyan munkatársam (fizikai munkát végeztünk 12 órában) naponta eldurrantott 3 cigikét. Nem értettem, hogy tud betépve dolgozni... -
K1LLMy53Lf
őstag
Deficitben azért problémás tud lenni 200g fehérjét betolni... Ha csak tejsavófehérjét iszok vízzel, abból is 8 mérő (4 dupla turmix) 120*8= 960kcal, 184g fehérje és még semmit sem ettem... Nekem a vesém, húgyhólyagom is jobban tolerálja a kevesebb / szilárd kajából bevitt proteint. Csak ugye szinte ~1 kg csirkemellet kell megenni a 200g fehérjéhez...
SZVSZ 100g fehérje környékén már lényegében nincs izomveszteség, ha van mellette rendszeres, heti 3x intenzív súlyzós edzés. Ja, bocs, ezt egy ~100kg-os emberhez (magamhoz) mérve írom...
azért ez - szvsz - elég erősen függ a deficit mértékétől, az aktivitási szintedtől és az aktivitás formájától... ha heti 3x 1 óra közepes intenzitású súlyzós stimuláció van, mint mozgás, akkor elég lehet, ha van mellette megfelelő mennyiségű ch-bevitel is... ha viszont sokkal magasabb a heti aktivitási szint, akkor már nem feltétlenül elég 1g/ttkg... (persze ezt elméleti szinten mondom, hiszen kipróbálni sosem próbáltam
)az biztos, h 1,5g/ttkg elegendő mérsékelt/közepes deficit esetén izomnövekedésre az én esetemben
-
m3ss
veterán
-
Dorien
veterán
Én napközben sem tudok karórát elviselni huzamosabb ideig, hát még elalvásnál...

Ez tipikusan az az eset, amikor a mérőműszer negatívan befolyásolja az eredményt. -
Dorien
veterán
Utolsó infó nekem is ez volt, de mkmdkm6, hátha jött valami új meta analízis vagy akármi.
Mondjuk az még lehet befolyásolhat a dolgon, hogy az ember fenntartón van vagy deficitetben?
Na meg jogos, koxos témára nem is gondoltam
Deficitben azért problémás tud lenni 200g fehérjét betolni... Ha csak tejsavófehérjét iszok vízzel, abból is 8 mérő (4 dupla turmix) 120*8= 960kcal, 184g fehérje és még semmit sem ettem... Nekem a vesém, húgyhólyagom is jobban tolerálja a kevesebb / szilárd kajából bevitt proteint. Csak ugye szinte ~1 kg csirkemellet kell megenni a 200g fehérjéhez...
SZVSZ 100g fehérje környékén már lényegében nincs izomveszteség, ha van mellette rendszeres, heti 3x intenzív súlyzós edzés. Ja, bocs, ezt egy ~100kg-os emberhez (magamhoz) mérve írom...
-
cOxeR
Ármester
-
Peaceliker
addikt
Nekem is sokszor volt olyan. Lehet most mérem majd egy ideig, kíváncsi vagyok, de amúgy nem hordom minden nap alváshoz az órát
tisn
2-3 ébredés nálam is alap. Annál több, az szerencsére azért nem sűrűDorian
Persze, értem. Rem mondjuk nálam 1 óra fölé sosem ment, jobb napokon mélyalvás 1-1,5 óra, csak nagyon sok darabból jön össze -
tisn
veterán
Ilyen alvások... Amikor én alszom talán 1 órát mélyen állandóan... Ilyenkor az jut eszembe, hogy ha tudnék aludni, biztos marha izmos lehetnék
Detto. Orankent ebredeke.
-
cOxeR
Ármester
Na hát nálam gépen (ami ugye sokkal jönnyebb, hiszen nem kell stabilizálni) korábban egy jó darabig megvolt a 37,5/7, 2. körben 6. Aztán ez 3 hete apránként de csökken, legutóbb 75/6,5 2. körben 4,5 lett meg.
De amúgy kezdem kapizsgálni mi lehet az oka az utóbbi idő teljesítménycsökkenésének, ami néhány más gyakorlatnál is jelentkezik. Mostanában kezdtem több év után újra heti pár estén jointot szívni. És olyankor később fekszem le, valszeg nem pihenem ki teljesen magam (és másnap az edzésmotiváció is rossz). Amit aztán utána egy-egy nyugodt estén tömbben pihenek ki. A mai alvás pl teljesen extrém volt, ilyen brutál mélyalvást még életemben nem láttam. [kép]
Én ma kifejezetten jól aludtam, összevetve a tiéddel… [kép]
-
m3ss
veterán
tudnam mennyi a melyalvasom. life's too short to wear a smartwatch and drive a tesla.
na jo csak vicc, valojaban mind2 jo cucc. -
Dorian
félisten
Ilyen alvások... Amikor én alszom talán 1 órát mélyen állandóan... Ilyenkor az jut eszembe, hogy ha tudnék aludni, biztos marha izmos lehetnék
Mondom, ez egyedien extrém volt. Átlagos alvásom, amikor jó, az 2óra mélyalvás, 1:45 rem
-
scdlsc
senior tag
Na hát nálam gépen (ami ugye sokkal jönnyebb, hiszen nem kell stabilizálni) korábban egy jó darabig megvolt a 37,5/7, 2. körben 6. Aztán ez 3 hete apránként de csökken, legutóbb 75/6,5 2. körben 4,5 lett meg.
De amúgy kezdem kapizsgálni mi lehet az oka az utóbbi idő teljesítménycsökkenésének, ami néhány más gyakorlatnál is jelentkezik. Mostanában kezdtem több év után újra heti pár estén jointot szívni. És olyankor később fekszem le, valszeg nem pihenem ki teljesen magam (és másnap az edzésmotiváció is rossz). Amit aztán utána egy-egy nyugodt estén tömbben pihenek ki. A mai alvás pl teljesen extrém volt, ilyen brutál mélyalvást még életemben nem láttam. [kép]
A jointtal is az a baj, mint az 1-2 sörrel. Úgy érzi az ember, hogy könnyebben elalszik, meg jobbnak tűnik az alvás, de valójában nem. Joint esetén még a nikotin is bekavarhat, ha tesznek bele dohányt. Pont az a becsapós bennük, hogy másnap nem érezni (szinte) semmi utóhatást. Nincs másnap, nincs semmi kábultság/nyomottság, mint egy nagyobb piálás vagy cuccozás után.
-
Peaceliker
addikt
Na hát nálam gépen (ami ugye sokkal jönnyebb, hiszen nem kell stabilizálni) korábban egy jó darabig megvolt a 37,5/7, 2. körben 6. Aztán ez 3 hete apránként de csökken, legutóbb 75/6,5 2. körben 4,5 lett meg.
De amúgy kezdem kapizsgálni mi lehet az oka az utóbbi idő teljesítménycsökkenésének, ami néhány más gyakorlatnál is jelentkezik. Mostanában kezdtem több év után újra heti pár estén jointot szívni. És olyankor később fekszem le, valszeg nem pihenem ki teljesen magam (és másnap az edzésmotiváció is rossz). Amit aztán utána egy-egy nyugodt estén tömbben pihenek ki. A mai alvás pl teljesen extrém volt, ilyen brutál mélyalvást még életemben nem láttam. [kép]
Ilyen alvások... Amikor én alszom talán 1 órát mélyen állandóan... Ilyenkor az jut eszembe, hogy ha tudnék aludni, biztos marha izmos lehetnék
-
m3ss
veterán
Az pro, grat.
Sztem az a szint ami nekem sosem lesz meg. Most a 2x27 is kezd szenvedés lenni, nem hogy haladnék vele
2x27-rol jut eszembe, dubinal lattam ennyivel nyomott fekve, szep szabalyosan, jo melyen, belenyomott vagy 8-at sztem. szegeny eroemelo edzoje akivel csak 50 kg maxot tudott rudas fekvenyomasban biztos a kardjaba dol most, hogy valszeg 1.5-1.8x annyit ki tud nyomni most. az evek, meg az onfegyelem mi? ahaaha
-
m3ss
veterán
Na hát nálam gépen (ami ugye sokkal jönnyebb, hiszen nem kell stabilizálni) korábban egy jó darabig megvolt a 37,5/7, 2. körben 6. Aztán ez 3 hete apránként de csökken, legutóbb 75/6,5 2. körben 4,5 lett meg.
De amúgy kezdem kapizsgálni mi lehet az oka az utóbbi idő teljesítménycsökkenésének, ami néhány más gyakorlatnál is jelentkezik. Mostanában kezdtem több év után újra heti pár estén jointot szívni. És olyankor később fekszem le, valszeg nem pihenem ki teljesen magam (és másnap az edzésmotiváció is rossz). Amit aztán utána egy-egy nyugodt estén tömbben pihenek ki. A mai alvás pl teljesen extrém volt, ilyen brutál mélyalvást még életemben nem láttam. [kép]
wada tiltolistas, doppingolsz waze
ha nincs eleg alvas az siman lehet az oka.ez a li dayin gyerek amugy nevetsegesen nez ki. sehol nincsenek a testepitok ehhez kepest sztem, egesz mas alkata van. brutal. az a comb, vadli, hat, csuklya.
itt amugy 85.x kg, 8.9%.
kivancsi lennek hany cm, tobb adat kering rola neten. talan 175 cm-t el tudom hinni. a 182cm-et biztosan nem
-
Dorian
félisten
Nekem se ártana egy friss vérvétel… okos mérleg állandóan elégtelen csonttömegre nyivákol, meg zsigeri zsirra és alapanyag csere szintben se érem el szerinte a szintet.
Kalciumból szerintem keveset viszek be, vitaminban nincs, tej, sajt ilyenekbe van csak tippre 5-700 mg amit élerek.
Nézzek valami kalcium-citrátot? Legutóbbi vérvételkor normál tartomány aljában voltam. (2,29 mmol/l)
63,7kg, megint megindultam picit lefelé.Én sem iszom tejet (semmi bajom sincs vele, csak nem szoktam) Viszont csomó zöldésg kiváló Ca forrás: brokkoli, kelbimbó, fodros kel, spenót, mángold.
-
Dorian
félisten
Na hát nálam gépen (ami ugye sokkal jönnyebb, hiszen nem kell stabilizálni) korábban egy jó darabig megvolt a 37,5/7, 2. körben 6. Aztán ez 3 hete apránként de csökken, legutóbb 75/6,5 2. körben 4,5 lett meg.
De amúgy kezdem kapizsgálni mi lehet az oka az utóbbi idő teljesítménycsökkenésének, ami néhány más gyakorlatnál is jelentkezik. Mostanában kezdtem több év után újra heti pár estén jointot szívni. És olyankor később fekszem le, valszeg nem pihenem ki teljesen magam (és másnap az edzésmotiváció is rossz). Amit aztán utána egy-egy nyugodt estén tömbben pihenek ki. A mai alvás pl teljesen extrém volt, ilyen brutál mélyalvást még életemben nem láttam. [kép]
-
erh75
tag
Nekem se ártana egy friss vérvétel… okos mérleg állandóan elégtelen csonttömegre nyivákol, meg zsigeri zsirra és alapanyag csere szintben se érem el szerinte a szintet.
Kalciumból szerintem keveset viszek be, vitaminban nincs, tej, sajt ilyenekbe van csak tippre 5-700 mg amit élerek.
Nézzek valami kalcium-citrátot? Legutóbbi vérvételkor normál tartomány aljában voltam. (2,29 mmol/l)
63,7kg, megint megindultam picit lefelé.Csináltass a synlabnál egy csontritkulás csomagot abból kiderül a csontanyag csere és hogy elég-e a kálcium. Okos mérleg helyett DEXA kell.
-
Peaceliker
addikt
-
aelod
veterán
Utolsó infó nekem is ez volt, de mkmdkm6, hátha jött valami új meta analízis vagy akármi.
Mondjuk az még lehet befolyásolhat a dolgon, hogy az ember fenntartón van vagy deficitetben?
Na meg jogos, koxos témára nem is gondoltam
Tennap nyomtam vállból kézikkel. 40be sikerült 5. Két hete nem nyomtam mert csak. Sikernek könyveltem el.

-
aelod
veterán
Utolsó infó nekem is ez volt, de mkmdkm6, hátha jött valami új meta analízis vagy akármi.
Mondjuk az még lehet befolyásolhat a dolgon, hogy az ember fenntartón van vagy deficitetben?
Na meg jogos, koxos témára nem is gondoltam
Teljesen mindegy mivel a bulk mint olyan és abban az értelemben ahogy használják totál idiotizmus. Amennyiben pluszban vagy az 250-300kcal többlet és mivel az izmok főleg glikogént használnak így a többlet az ch-ból adódik. Nem zsírból vagy fehérjéből.
Természetesen kivétel ismét a teljesítményfokozó használat mert az egy másik kávéház. -
Peaceliker
addikt
Utolsó infó nekem is ez volt, de mkmdkm6, hátha jött valami új meta analízis vagy akármi.
Mondjuk az még lehet befolyásolhat a dolgon, hogy az ember fenntartón van vagy deficitetben?
Na meg jogos, koxos témára nem is gondoltam
-
tisn
veterán
-
aelod
veterán
Fehérjét mennyit "kell" akkor most zabálni? Egyre többször jön szembe fb csoportokban, hogy 200g kevés 80kg hoz meg ilyenek. Mi most a mondás? 1.6g/ttkg már nem áll?
1.6g/tskg a peak. Felette nincs már benefit a többől. Sőt 1g is elég. Hacsak ugye nem...

-
cOxeR
Ármester
Fehérjét mennyit "kell" akkor most zabálni? Egyre többször jön szembe fb csoportokban, hogy 200g kevés 80kg hoz meg ilyenek. Mi most a mondás? 1.6g/ttkg már nem áll?
2,2g/ttk de szerintem túl van tolva ha 1,6-2 között vagy bőven elég.
-
Peaceliker
addikt
Fehérjét mennyit "kell" akkor most zabálni? Egyre többször jön szembe fb csoportokban, hogy 200g kevés 80kg hoz meg ilyenek. Mi most a mondás? 1.6g/ttkg már nem áll?
-
cOxeR
Ármester
Nekem se ártana egy friss vérvétel… okos mérleg állandóan elégtelen csonttömegre nyivákol, meg zsigeri zsirra és alapanyag csere szintben se érem el szerinte a szintet.
Kalciumból szerintem keveset viszek be, vitaminban nincs, tej, sajt ilyenekbe van csak tippre 5-700 mg amit élerek.
Nézzek valami kalcium-citrátot? Legutóbbi vérvételkor normál tartomány aljában voltam. (2,29 mmol/l)
63,7kg, megint megindultam picit lefelé. -
aelod
veterán
mondjuk lehet 4 db 25-ös is ráfér. Nem tudom milyen a rezisztencia profilja, nekem biztos elég lenne, sajnos nálunk is lapsúlyos van, de ha olyanra álíltom ami mellre jó lenne, azt nem tudom egyedül kiemelni, amit meg ki tudok ott pont van annyir holjátéka a gépnek, hogy nyújtott poziban nincs terhelés (lehet vitatkozni de sztem mellnél nem árt azért) Mondjuk Jm pressre kiváló, de az meg tricepsz
Nálunk a jó öreg atlas van ott van kezdő pozi segítő láb kiemelő. Nem tudom mi a szakzsargonja. Két lapsúly és maxolom

-
tchriss
tag
a mi kerületi sztk ánk, ezzel van szerződve:
https://www.corden.hu/arlista-egyedi-vizsgalatok/rendes volt ügyintéző pár tételt magától berakott tb támogatásiba így olcsóbb lett a móka.
-
tisn
veterán
200kg simán ráfér azért az már nehezen maxolgatod.

Amúgy picit többet lehet rajta nyomni mint fekve, vagy közel hasonlót.
A képen 100kg van rajta (6-ot majd 4-et küldtem bele), 25-ösökkel megpakolod… ahhoz kell kakaó, de lehet felfér 5 tárcsa is, 4 biztosan. (holnap megnézem)
Inkább ami a gondja, hogy nem lehet elég alacsonyra állítani az ülésmagasságot, nekem legalsó állásban éppen jó, aki magasabb nálam- kb mindenki, annak szívás lesz.
Illetve ahogy kezd a karod kinyújtott állapotba kerülni, ott a kialakítás miatt a terhelés lecsökken, cserébe remekül lehet lassan visszaengedni ami jó pont.
Vállra is megy azért ez rendesen, mondjuk nem baj.en a regi jo atlast sirom vissza az olyan jol illeszkedett hozzam. ezek a matrixok nekem furak. lehet masik terembe kellene jarnom

-
cOxeR
Ármester
200kg simán ráfér azért az már nehezen maxolgatod.

Amúgy picit többet lehet rajta nyomni mint fekve, vagy közel hasonlót.
A képen 100kg van rajta (6-ot majd 4-et küldtem bele), 25-ösökkel megpakolod… ahhoz kell kakaó, de lehet felfér 5 tárcsa is, 4 biztosan. (holnap megnézem)
Inkább ami a gondja, hogy nem lehet elég alacsonyra állítani az ülésmagasságot, nekem legalsó állásban éppen jó, aki magasabb nálam- kb mindenki, annak szívás lesz.
Illetve ahogy kezd a karod kinyújtott állapotba kerülni, ott a kialakítás miatt a terhelés lecsökken, cserébe remekül lehet lassan visszaengedni ami jó pont.
Vállra is megy azért ez rendesen, mondjuk nem baj. -
Woodslave
félisten
mondjuk lehet 4 db 25-ös is ráfér. Nem tudom milyen a rezisztencia profilja, nekem biztos elég lenne, sajnos nálunk is lapsúlyos van, de ha olyanra álíltom ami mellre jó lenne, azt nem tudom egyedül kiemelni, amit meg ki tudok ott pont van annyir holjátéka a gépnek, hogy nyújtott poziban nincs terhelés (lehet vitatkozni de sztem mellnél nem árt azért) Mondjuk Jm pressre kiváló, de az meg tricepsz
-
tisn
veterán
-
Woodslave
félisten
Egy ilyen tárcsás gép nálunk is jó lenne, de csak szaros lap súlyos van amit már rég kimaxoltam.
Holnap súlyzós tolodzkodasom lesz majd jelzem mennyire ment jól. ha nem jelzek akkor szarul ment
mondjuk a súlytartót nézve lehet ezt is kimaxolnád hamar
-
tisn
veterán
Egy ilyen tárcsás gép nálunk is jó lenne, de csak szaros lap súlyos van amit már rég kimaxoltam.
Holnap súlyzós tolodzkodasom lesz majd jelzem mennyire ment jól. ha nem jelzek akkor szarul ment
nalunk is lapsulyos van. nekem meg par lap van hatra

ma tolodzkodtam mellennyel, multkorihoz kepest -1 ismetles.

-
marked one94
őstag
Egy ilyen tárcsás gép nálunk is jó lenne, de csak szaros lap súlyos van amit már rég kimaxoltam.
Holnap súlyzós tolodzkodasom lesz majd jelzem mennyire ment jól. ha nem jelzek akkor szarul ment
-
cOxeR
Ármester
Db bench megoldva.
Ezt be lehet engedni rottyig… szerintem minden bajom is lesz holnap.
-
tisn
veterán
A végén kiderül hogy te vagy itt a legnagyobb izom hegymlás csak súlyos testképzavarod van
ahh, jo lenne, a multkor az egyik termes hirdetes videoban latszom a hatterben: csapott/kigyovallu ITs jo nagy fejjel
-
Peaceliker
addikt
A végén kiderül hogy te vagy itt a legnagyobb izom hegymlás csak súlyos testképzavarod van
-
tisn
veterán
Akkor megúsztad a 3 napos kényszervallatást... Pedig kétlem szomjan lement volna legalább pár kiló
odaadtam a letramat, mondja jo massziv darab, mondom kell is ehhez a sulyhoz (mutatok a pocakra), elkezdi mennyi vagyok 80kg? kicsit hizott a majam, akkor tenyleg nem nezek ki veszesen... mondom 100

-
Peaceliker
addikt
-
tisn
veterán
Idő közben rájöttem (miután a régi ajtó felett találtam egy beton áthidalót) hogy ajtó magassága miatt nem fér el teljes placcon a gumi szőnyeg. Így az csak xy helyen lesz.
Az egész placc meg vagy marad csupasz beton vagy egy vékony szar filcet ledobok azért. Esetleg jó igényes linóleumot
linoleum szerintem. takarithato, kidobhato ha tul megviselt.
kopogas: fekete emberke gyutt, a kemenysepro

-
Peaceliker
addikt
Idő közben rájöttem (miután a régi ajtó felett találtam egy beton áthidalót) hogy ajtó magassága miatt nem fér el teljes placcon a gumi szőnyeg. Így az csak xy helyen lesz.
Az egész placc meg vagy marad csupasz beton vagy egy vékony szar filcet ledobok azért. Esetleg jó igényes linóleumot
-
tisn
veterán
nem irtam ki direkt jol, hogy a szijjaje echelon mintakeresoje ne ismerje fel
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
mennyien vagyunk itt mohamedan ugynokok![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
(most itt rohogunk, aztan holnap meg rank torik az ajtot es magyarazzuk, hogy csak sz@r poenkodas volt
)szerk: basszus, valaki epp kopog
-
aelod
veterán
-
tisn
veterán
ez kultur hely, itt ilyen nem csinalunk, hogy az izzadt terdunkkel osszekoszoljuk a padlot
alah akba (akkor te vagy a posti sejt vezetoje? en meg a szegedie
)(es ilyet ne irj, eljon ertunk a tek)
-
Dorian
félisten
akkor csigazz. szerintem jo lesz az, nekem is hatekonynak tunt, derekam sem fajt, csak szonyeget kell odavinni, aztan fertotleniteni, gep egyszerubb, turcsi ra, pin bedug az aljara es mehet. 45-50 percben kell tul sok mindent csinalnom, rohadt munka (amig nem ez a melom volt, szepen felkuszott az edzesido 70p korulire, most eleg rohanas az egesz)
"szonyeget kell odavinni, aztan fertotleniteni"
???
Letérdelek a csiga elé a földre, aztán imádkozom allahhoz, ennyi. -
tisn
veterán
Jaja az lesz. Remélem pár hét és lesz gépem (vagyis kész a szoba... De mindig közbe jön valami, hogy ne haladjak vele
Nekem ugye itthon szőnyeg, sterilitas stb egyszerűbb leszmi lesz vegul alul a burkolat? (mugyanta lenne jo, de az draga, meg ki se jonnek 10m2-ert megcsinalni)
-
Peaceliker
addikt
akkor csigazz. szerintem jo lesz az, nekem is hatekonynak tunt, derekam sem fajt, csak szonyeget kell odavinni, aztan fertotleniteni, gep egyszerubb, turcsi ra, pin bedug az aljara es mehet. 45-50 percben kell tul sok mindent csinalnom, rohadt munka (amig nem ez a melom volt, szepen felkuszott az edzesido 70p korulire, most eleg rohanas az egesz)
Jaja az lesz. Remélem pár hét és lesz gépem (vagyis kész a szoba... De mindig közbe jön valami, hogy ne haladjak vele
Nekem ugye itthon szőnyeg, sterilitas stb egyszerűbb lesz -
tisn
veterán
Ja persze. Mp en ahogy néztem használt gépeket, láttam is pár hasprés gépet. Tök olcsók. És agyaltam is, hogy ez kéne amúgy, biztos faja
de helyem nem lesz, kicsi az a szoba
Amúgy harangozás is olyan hogy effektívitás ide vagy oda majd úgy csinálja az ember ahogy neki komfortos. Én is igyekszem mindent úgy csinálni, ahogy nem fáj utána semmi, az már mellékes mire megyek vele. De túl sok bajom vt már a "tökéletes forma" hajszolásb, így azt hagyom is inkábbakkor csigazz. szerintem jo lesz az, nekem is hatekonynak tunt, derekam sem fajt, csak szonyeget kell odavinni, aztan fertotleniteni, gep egyszerubb, turcsi ra, pin bedug az aljara es mehet. 45-50 percben kell tul sok mindent csinalnom, rohadt munka (amig nem ez a melom volt, szepen felkuszott az edzesido 70p korulire, most eleg rohanas az egesz)
-
Peaceliker
addikt
Ja persze. Mp en ahogy néztem használt gépeket, láttam is pár hasprés gépet. Tök olcsók. És agyaltam is, hogy ez kéne amúgy, biztos faja
de helyem nem lesz, kicsi az a szoba
Amúgy harangozás is olyan hogy effektívitás ide vagy oda majd úgy csinálja az ember ahogy neki komfortos. Én is igyekszem mindent úgy csinálni, ahogy nem fáj utána semmi, az már mellékes mire megyek vele. De túl sok bajom vt már a "tökéletes forma" hajszolásb, így azt hagyom is inkább -
tisn
veterán
Én gumi szalaggal próbáltam ezt a haragozást de botrány volt... Persze lehet csak béna vagyok és csigával is az lesz
de az eltűnt, hogy nem annyira magától értetődő gyakorlat ez, mint látszik. Gyakorolni lesz benne mit. Dorian
Az nekem is segített már párszor, amikor picit vissza léptem és repet emeltem. Én váll témában újra erőltetem az oldalemelést, hiába fáj a vállam. Nélküle sem lett jobb, szóval akkor rohadjon meg
eddig 2x bohockodtam csigaval, de furanak tunt, meg nekem komfortosabb volt kicsit mashogy, mint a videokon. aztan lattam az egyik edzo csaj meg a 3. modon csinalta, szoval nem tudom hogy kell valoban helyesen vegezni (es ne is fajjon a derekam tole)
a gep meg egyertelmu

-
Peaceliker
addikt
sztem ne csak az egyenes hasat edzd, ezek igy eleg redundans gyakorlatok. side plankre/koppenhangen plankre cserelnem egyiket.
nekem nem nagyon kaptak a melyizmok amugy. pedig azert mi kezisulyzoval valszeg tobbet adunk nekik, mintha vki csak gepeken edzene.ez a csajszi mar nekem is kicsit sok. viszont az alakja, genetikaja jo. ijk altal linkel korabbi kepek
kicsit elveszitik a nok a noiesseguket tul sok izommal sztem, de ez mar a dubira is igaz. persze mindez eleg szubjektiv. Side bendet nyomtam korábban. Az sztem állat cucc. Russian twist valahogy nem adja pl. Ilyen plank cuccoknál néha fájt térdem, aztán nem erőltettem inkább ezeket emiatt.
-
m3ss
veterán
Én mondjuk könnyebb helyzetben vagyok, mert magasabb vagyok, de nekem akkor is bejön ha nő combja vastagabb, mint az enyém, sőt az jön be igazán .... Az sem baj ha zsír
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
zsír - és legtöbbször ugye izom- mentes nőknek lába általában számomra olyan kislányos/kisfiús hatást kelt
De persze ízlés sosem lehet vita tárgya.
Én is így voltam vele, hogy kap az eleget de ezek szerint mégsem kap eleget, legalábbis a hasam. Szóval letolok rá pár naponta (akár lehetne naponta is) egy kör hasprést (fej felett súlyzó, aztán amikor ott vége akkor mellre rakva bukásig) meg egy gumiszalagos lábemelést. Nekem sztem magasabb picit a has izom ha direktben nyúzom.
Majd ha lesz csiga, akkor harangozok is, arra kíváncsi leszek
sztem ne csak az egyenes hasat edzd, ezek igy eleg redundans gyakorlatok. side plankre/koppenhangen plankre cserelnem egyiket.
nekem nem nagyon kaptak a melyizmok amugy. pedig azert mi kezisulyzoval valszeg tobbet adunk nekik, mintha vki csak gepeken edzene.ez a csajszi mar nekem is kicsit sok. viszont az alakja, genetikaja jo. ijk altal linkel korabbi kepek
kicsit elveszitik a nok a noiesseguket tul sok izommal sztem, de ez mar a dubira is igaz. persze mindez eleg szubjektiv. -
Peaceliker
addikt
Én gumi szalaggal próbáltam ezt a haragozást de botrány volt... Persze lehet csak béna vagyok és csigával is az lesz
de az eltűnt, hogy nem annyira magától értetődő gyakorlat ez, mint látszik. Gyakorolni lesz benne mit. Dorian
Az nekem is segített már párszor, amikor picit vissza léptem és repet emeltem. Én váll témában újra erőltetem az oldalemelést, hiába fáj a vállam. Nélküle sem lett jobb, szóval akkor rohadjon meg
-
tisn
veterán
Én pedig vizsgálom a vállbólnyomás és csigás lehúzás visszaesését meg a bicepsz stagnálását. Valszeg az lesz amit már írtam, hogy egy minimálissal kisebb súlyra váltok és abból csinálok több ismétlést egy darabig.
A tolódzkodást meg mostanában próbálgattam egy párszor, de elhagyom, nekem nem jött be.A tolódzkodást meg mostanában próbálgattam egy párszor, de elhagyom, nekem nem jött be.
tipp: nem nagyon ereztel semmit, 100kg-t meg magadra akasztani eleg maceras.
-
Dorian
félisten
Én mondjuk könnyebb helyzetben vagyok, mert magasabb vagyok, de nekem akkor is bejön ha nő combja vastagabb, mint az enyém, sőt az jön be igazán .... Az sem baj ha zsír
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
zsír - és legtöbbször ugye izom- mentes nőknek lába általában számomra olyan kislányos/kisfiús hatást kelt
De persze ízlés sosem lehet vita tárgya.
Én is így voltam vele, hogy kap az eleget de ezek szerint mégsem kap eleget, legalábbis a hasam. Szóval letolok rá pár naponta (akár lehetne naponta is) egy kör hasprést (fej felett súlyzó, aztán amikor ott vége akkor mellre rakva bukásig) meg egy gumiszalagos lábemelést. Nekem sztem magasabb picit a has izom ha direktben nyúzom.
Majd ha lesz csiga, akkor harangozok is, arra kíváncsi leszek
Én pedig vizsgálom a vállbólnyomás és csigás lehúzás visszaesését meg a bicepsz stagnálását. Valszeg az lesz amit már írtam, hogy egy minimálissal kisebb súlyra váltok és abból csinálok több ismétlést egy darabig.
A tolódzkodást meg mostanában próbálgattam egy párszor, de elhagyom, nekem nem jött be. -
tisn
veterán
Én mondjuk könnyebb helyzetben vagyok, mert magasabb vagyok, de nekem akkor is bejön ha nő combja vastagabb, mint az enyém, sőt az jön be igazán .... Az sem baj ha zsír
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
zsír - és legtöbbször ugye izom- mentes nőknek lába általában számomra olyan kislányos/kisfiús hatást kelt
De persze ízlés sosem lehet vita tárgya.
Én is így voltam vele, hogy kap az eleget de ezek szerint mégsem kap eleget, legalábbis a hasam. Szóval letolok rá pár naponta (akár lehetne naponta is) egy kör hasprést (fej felett súlyzó, aztán amikor ott vége akkor mellre rakva bukásig) meg egy gumiszalagos lábemelést. Nekem sztem magasabb picit a has izom ha direktben nyúzom.
Majd ha lesz csiga, akkor harangozok is, arra kíváncsi leszek
Nekem nagyon bevallt a harangozo hasgep. De lehet csigara kell váltani, mert maxon vagyok

-
Peaceliker
addikt
Én valahogy hülyén érzem magam, ha a nő comba vastagabb mint az enyém. De általában ha nem egyértelműen nálam kisebb-darab a nő, az számomra nem vonzó. És mivel én kicsi vagyok
sok test kiesik a rostán. És persze nőknél a vastagság az ilyen kondiscelebek kivételével nem a hatalmas izmok miatt van, úgyhogy úgy vagyok vele ha nekem nincs túlsúlyom, a nőnek se legyen.
Én az utóbbi időben szkippeltem a hasat és a gerincmerevítőt. Ezek kapnak egy csomó más gyakorlat közben bőven terhelést és remélem eleget ahhoz, hogy az eddig oda összeszedett izom nagyjából megmaradjon. Így tudtam csökkenteni egy kicsit az össz-edzésterhelést.Én mondjuk könnyebb helyzetben vagyok, mert magasabb vagyok, de nekem akkor is bejön ha nő combja vastagabb, mint az enyém, sőt az jön be igazán .... Az sem baj ha zsír
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
zsír - és legtöbbször ugye izom- mentes nőknek lába általában számomra olyan kislányos/kisfiús hatást kelt
De persze ízlés sosem lehet vita tárgya.
Én is így voltam vele, hogy kap az eleget de ezek szerint mégsem kap eleget, legalábbis a hasam. Szóval letolok rá pár naponta (akár lehetne naponta is) egy kör hasprést (fej felett súlyzó, aztán amikor ott vége akkor mellre rakva bukásig) meg egy gumiszalagos lábemelést. Nekem sztem magasabb picit a has izom ha direktben nyúzom.
Majd ha lesz csiga, akkor harangozok is, arra kíváncsi leszek
-
Dorian
félisten
Nem vagyunk egyformák. Nekem bazira bejön. Illetve nagy combok is ❤️
De hogy gyúrjunk is.
Egy ideje újra edzek hasra. És ma már picit sem éreztem a hasam áthúzás közben. Ezek szerint tényleg nagyon el volt tunyulva a hasizmom
Én valahogy hülyén érzem magam, ha a nő comba vastagabb mint az enyém. De általában ha nem egyértelműen nálam kisebb-darab a nő, az számomra nem vonzó. És mivel én kicsi vagyok
sok test kiesik a rostán. És persze nőknél a vastagság az ilyen kondiscelebek kivételével nem a hatalmas izmok miatt van, úgyhogy úgy vagyok vele ha nekem nincs túlsúlyom, a nőnek se legyen.
Én az utóbbi időben szkippeltem a hasat és a gerincmerevítőt. Ezek kapnak egy csomó más gyakorlat közben bőven terhelést és remélem eleget ahhoz, hogy az eddig oda összeszedett izom nagyjából megmaradjon. Így tudtam csökkenteni egy kicsit az össz-edzésterhelést. -
Peaceliker
addikt
-
Ijk
félisten
-
Dorian
félisten
-
tisn
veterán
-
Peaceliker
addikt
-
m3ss
veterán
-
Dorien
veterán
erdekes, a tobbi profi csajszi offszezonban kozeleben nincsenek ennek a testzsir%nak. persze lehet ra mondani hogy igen, mert ez a logikus hogy bulkolnak kicsit...de annanak nem kell, igy is siman felrak 15 kilot a huzodzkodasra, muscle up is megy mar neki. szepen erosodik ugy, hogy nattyban tartja azt a testzsir%ot, mint ferfiben a <10%. hmm. lehet, de sus.
keressetek meg azt a videot, nem talalom...2020 elott felhuz, meg guggol, ki sem veheto a valla formaja, izomtomeg meg testzsir%-ban sincs koze mostanihoz. persze lehet, hogy akkor meg nem szamolta a kaloriakat...
meg az edzest se vette komolyan, csak mostanaban rakta ossze a tudast, hogy izmosodjon mi? lehet persze, nekem sincs rossz genetikam, de nekem 17 evesen is jott fel az izom es uekkora testzsiron voltam. valtozas nem nagyon van...
nekem mindig gyanus ha vki ilyen brutal testzsiron van ugy, hogy elotte nem mindig hozta ezt. es kozben veletlen ugye csoppet nepszeruk lettek a peptidek, glp1 cuccok.Dubi Anna aranyos, de a szememben a nőiestől jó messze van. Balázs Luca (Instagram: kondikiralylany) már sokkal inkább az esetem, főleg off-season, kence nélkül. Bal oldalt:

-
Dorien
veterán
mondjuk 2x eve nem hasznaltam smith gepet, de sose szerettem. sztem szar az izuleteknek, jobb a szabad suly. persze biztos ki lehet matekozni hogy jo legyen a smith is. csiga amugy ja, az biztos lehet effektivebb mint a kezi. bar sztem ezek nuanszok. ha magambol indulok ki...labon, haton kompromisszumos a db edzes csak sztem. mindenesetre en ebben nem tudok okosat mondani, az biztos hogy proba nelkul nem vennek ilyen gepet. csigabol is lattam mar szart...
vitee: szetszurtad az agyad reggel es roid ragelsz mi? ezert nem veszem magamra
vagy csak simpelsz annacskanak?
figy, olyan nem nagyon van hogy vki uber genetikaval edz sok evig "szar" eredmenyekkel, plane edzovel, eroemelo multtal. aztan meg hirtelen gondol egyet es eros lesz. meg ha atlagos eroemelo voltal is, hidd el ha megtanulsz egy felhuzast, van fogalmad az intenzitasrol, biomechanikarol egyeb dolgokrol akkor egy bicepsz gyakorlatban vagy oldalemelesben sem fog kelleni 10 ev az attoreshez
az hogy engem belekeversz, bevallom orommel tolt el. agyfurkaszom sem tudott ennyi onbizalmat onteni belem mint te itt par kommenttel
az mondjuk fura, hogy pont csak en kaptam itt ilyen megjegyzeseket
azon en is csodalkoztam, hogy ennyi idosen ennyi ido alatt visszajott izommemoriabol ennyi. de csodak nincsenek, posztoltam kepet 17 eves korombol is ugyanekkora testtomeggel, zsir%-kal. na jo -2kg. elmult 1-2 evben viszont mit csinaltam? nem hat a kox? mert izom az nem jott fel
de amugy siman lehet hogy natty a holgyemeny, en sem vagyok ebben annyira biztos, mint masokban. nem egyertelmu, kulonben nem beszelnenk rola ennyit. tenyleg fel kellene rakni nattyorjuicera.
de hogy nalatok mindenki natty, inkabb az a fura. oriasi biznisz ez, hogy nem latjatok? az elmult evekben influenszerek, tartalomgyartok, szemelyi edzok, random reddit huszarok akik mind peak natty formaban nagyon nagy reszuk fakenatty.
szurtam volna inkabb 1-2 kurat es arulnam en is az edzesprogramokat az lett volna a bolcs
nyomtam egy edzest.
tolodzkodas 38.5 x 11 (+1 rep)
huzodzkodas 38.5 x 7 (maradt, de kiment vegig uccso is)Én most használtam Smith-keretet a vállvonogatáshoz. Jó volt, marad is... Nálunk a nagy kézisúlyzók beleszorulnak a tárolóba, így elég szenvedős őket kivenni.
-
S e t h
nagyúr
Én szenvedek a felvétellel, nem komfortos. Ma próbáltam, hogy állva veszem fel (úgy sokat lehet csalni), de leülni vele szenvedés volt nekem
De van bármilyen akadálya, hogy segédeszközt használjatok?
Lustaság? Szégyenérzet?
Van egy probléma amire akad megoldás, mégis inkább szenvedtek. -
Peaceliker
addikt
doki szerint az van, de szerintem meg radiális ideg szindróma
mondjuk lehet egy lightosabb golfkönyök is befigyel, de ilyenkor nem az fáj. brachioradialis izom alatt nyomódik az ideg, az szokott ilyenkor (is)fájni -
m3ss
veterán
igen az szar...sztem mert marha hosszú ez a szar és mivel előre emelni ki tudja/akaja, előre kell dőlni vele, illetve amikor comra rakva leülsz erőkar hosszú ezért kell sokat stabilizálni rajta...alkarom az mindig be is szúr emiatt
jah. de amugy a teremben a nagy kezivel sem igazan jobb ez. nem is szamottevoen rovidebb sztem az sem.
ha golf, tenisz konyokod van plane szar
-
Peaceliker
addikt
ennel sokkal szarabb az, hogy ez a trexo igy nyaron egyszeruen nem akar visszamenni a helyere, megorulok tole..
en sztem joval tobbet is siman fel tudnek venni, semmi gondom vele. rugjatok bele nagyobbat. nekem az a kenyelmetlen, amikor leules elott megprobalom a combora rakni, minel kozelebb a terdemhez...es ott forgatni, tartani a sulyzot. azt a derekam, alkarom sem szereti kulonosebben.
igen az szar...sztem mert marha hosszú ez a szar és mivel előre emelni ki tudja/akaja, előre kell dőlni vele, illetve amikor comra rakva leülsz erőkar hosszú ezért kell sokat stabilizálni rajta...alkarom az mindig be is szúr emiatt
-
m3ss
veterán
Én szenvedek a felvétellel, nem komfortos. Ma próbáltam, hogy állva veszem fel (úgy sokat lehet csalni), de leülni vele szenvedés volt nekem
ennel sokkal szarabb az, hogy ez a trexo igy nyaron egyszeruen nem akar visszamenni a helyere, megorulok tole..
en sztem joval tobbet is siman fel tudnek venni, semmi gondom vele. rugjatok bele nagyobbat. nekem az a kenyelmetlen, amikor leules elott megprobalom a combora rakni, minel kozelebb a terdemhez...es ott forgatni, tartani a sulyzot. azt a derekam, alkarom sem szereti kulonosebben.
-
Peaceliker
addikt
nalam nem lenne gond, sokkal kisebb sullyal csinalnam a vallbol nyomast (ha nem smith keretben vegeznem) mint 2x40kg (eleve nincs is akkora suly a teremben, de el sem birnam)
de a multkor arrol beszeltetek, hogy hogyan veszitek fel, nekem problemasnak tunt. oldaliranyu nyiroerok a konyok es vallizuletre, biztos szereti, 40kg-al (kb. egy cementeszsak)
most probaltam keresni, de csak illyen moricka 15kg-okat vesznek fel.
Én szenvedek a felvétellel, nem komfortos. Ma próbáltam, hogy állva veszem fel (úgy sokat lehet csalni), de leülni vele szenvedés volt nekem
-
m3ss
veterán
nalam nem lenne gond, sokkal kisebb sullyal csinalnam a vallbol nyomast (ha nem smith keretben vegeznem) mint 2x40kg (eleve nincs is akkora suly a teremben, de el sem birnam)
de a multkor arrol beszeltetek, hogy hogyan veszitek fel, nekem problemasnak tunt. oldaliranyu nyiroerok a konyok es vallizuletre, biztos szereti, 40kg-al (kb. egy cementeszsak)
most probaltam keresni, de csak illyen moricka 15kg-okat vesznek fel.
sztem a konyok semmit nem kap, vegig kb 90 fokban van a karom. vallban sem erzek semmit amugy, kulonben nem csinalnam igy. rendesen meg kell rugni, nem hammer curl ez azert. de csuklyat en is alaposabban be fogom melegiteni elotte.
-
tisn
veterán
azzal nem nyirom az izuletet. en legalabbis, lehet te valamilyen serules, mobilitas gond miatt igen.
viszont amugy jogos, kb ez a legserulesveszelyesebb resze az edzesemnek. el is gondolkodtam ezen, hogy emiatt sokkal alaposabban be kell melegiteni, plane ha elso gyakorlatnal van ez...mert az egy eleg dinamikus mozdulat.
amugy nem szoktam ennyivel, csak megneztem multkor hogy mit tudok 2x40-el. mell, hat, oldalemeles utan eleg a 2x34 kg.nalam nem lenne gond, sokkal kisebb sullyal csinalnam a vallbol nyomast (ha nem smith keretben vegeznem) mint 2x40kg (eleve nincs is akkora suly a teremben, de el sem birnam)
de a multkor arrol beszeltetek, hogy hogyan veszitek fel, nekem problemasnak tunt. oldaliranyu nyiroerok a konyok es vallizuletre, biztos szereti, 40kg-al (kb. egy cementeszsak)
most probaltam keresni, de csak illyen moricka 15kg-okat vesznek fel.
-
m3ss
veterán
mondjuk 2x eve nem hasznaltam smith gepet, de sose szerettem. sztem szar az izuleteknek, jobb a szabad suly.
hat amikor pl. vallbol nyomashoz buveszkeded fel a 2x40kg-ot, szerintem jobban nyirod az osszes izuleted a karban, mint ha smith keretben csinalod.
alapbol nyilvan jobb a sima sulyzos gyaxi, mivel akkor stabilizalnod is kell, eletszerubbazzal nem nyirom az izuletet. en legalabbis, lehet te valamilyen serules, mobilitas gond miatt igen.
viszont amugy jogos, kb ez a legserulesveszelyesebb resze az edzesemnek. el is gondolkodtam ezen, hogy emiatt sokkal alaposabban be kell melegiteni, plane ha elso gyakorlatnal van ez...mert az egy eleg dinamikus mozdulat.
amugy nem szoktam ennyivel, csak megneztem multkor hogy mit tudok 2x40-el. mell, hat, oldalemeles utan eleg a 2x34 kg. -
tisn
veterán
mondjuk 2x eve nem hasznaltam smith gepet, de sose szerettem. sztem szar az izuleteknek, jobb a szabad suly. persze biztos ki lehet matekozni hogy jo legyen a smith is. csiga amugy ja, az biztos lehet effektivebb mint a kezi. bar sztem ezek nuanszok. ha magambol indulok ki...labon, haton kompromisszumos a db edzes csak sztem. mindenesetre en ebben nem tudok okosat mondani, az biztos hogy proba nelkul nem vennek ilyen gepet. csigabol is lattam mar szart...
vitee: szetszurtad az agyad reggel es roid ragelsz mi? ezert nem veszem magamra
vagy csak simpelsz annacskanak?
figy, olyan nem nagyon van hogy vki uber genetikaval edz sok evig "szar" eredmenyekkel, plane edzovel, eroemelo multtal. aztan meg hirtelen gondol egyet es eros lesz. meg ha atlagos eroemelo voltal is, hidd el ha megtanulsz egy felhuzast, van fogalmad az intenzitasrol, biomechanikarol egyeb dolgokrol akkor egy bicepsz gyakorlatban vagy oldalemelesben sem fog kelleni 10 ev az attoreshez
az hogy engem belekeversz, bevallom orommel tolt el. agyfurkaszom sem tudott ennyi onbizalmat onteni belem mint te itt par kommenttel
az mondjuk fura, hogy pont csak en kaptam itt ilyen megjegyzeseket
azon en is csodalkoztam, hogy ennyi idosen ennyi ido alatt visszajott izommemoriabol ennyi. de csodak nincsenek, posztoltam kepet 17 eves korombol is ugyanekkora testtomeggel, zsir%-kal. na jo -2kg. elmult 1-2 evben viszont mit csinaltam? nem hat a kox? mert izom az nem jott fel
de amugy siman lehet hogy natty a holgyemeny, en sem vagyok ebben annyira biztos, mint masokban. nem egyertelmu, kulonben nem beszelnenk rola ennyit. tenyleg fel kellene rakni nattyorjuicera.
de hogy nalatok mindenki natty, inkabb az a fura. oriasi biznisz ez, hogy nem latjatok? az elmult evekben influenszerek, tartalomgyartok, szemelyi edzok, random reddit huszarok akik mind peak natty formaban nagyon nagy reszuk fakenatty.
szurtam volna inkabb 1-2 kurat es arulnam en is az edzesprogramokat az lett volna a bolcs
nyomtam egy edzest.
tolodzkodas 38.5 x 11 (+1 rep)
huzodzkodas 38.5 x 7 (maradt, de kiment vegig uccso is)mondjuk 2x eve nem hasznaltam smith gepet, de sose szerettem. sztem szar az izuleteknek, jobb a szabad suly.
hat amikor pl. vallbol nyomashoz buveszkeded fel a 2x40kg-ot, szerintem jobban nyirod az osszes izuleted a karban, mint ha smith keretben csinalod.
alapbol nyilvan jobb a sima sulyzos gyaxi, mivel akkor stabilizalnod is kell, eletszerubb -
Peaceliker
addikt
mondjuk 2x eve nem hasznaltam smith gepet, de sose szerettem. sztem szar az izuleteknek, jobb a szabad suly. persze biztos ki lehet matekozni hogy jo legyen a smith is. csiga amugy ja, az biztos lehet effektivebb mint a kezi. bar sztem ezek nuanszok. ha magambol indulok ki...labon, haton kompromisszumos a db edzes csak sztem. mindenesetre en ebben nem tudok okosat mondani, az biztos hogy proba nelkul nem vennek ilyen gepet. csigabol is lattam mar szart...
vitee: szetszurtad az agyad reggel es roid ragelsz mi? ezert nem veszem magamra
vagy csak simpelsz annacskanak?
figy, olyan nem nagyon van hogy vki uber genetikaval edz sok evig "szar" eredmenyekkel, plane edzovel, eroemelo multtal. aztan meg hirtelen gondol egyet es eros lesz. meg ha atlagos eroemelo voltal is, hidd el ha megtanulsz egy felhuzast, van fogalmad az intenzitasrol, biomechanikarol egyeb dolgokrol akkor egy bicepsz gyakorlatban vagy oldalemelesben sem fog kelleni 10 ev az attoreshez
az hogy engem belekeversz, bevallom orommel tolt el. agyfurkaszom sem tudott ennyi onbizalmat onteni belem mint te itt par kommenttel
az mondjuk fura, hogy pont csak en kaptam itt ilyen megjegyzeseket
azon en is csodalkoztam, hogy ennyi idosen ennyi ido alatt visszajott izommemoriabol ennyi. de csodak nincsenek, posztoltam kepet 17 eves korombol is ugyanekkora testtomeggel, zsir%-kal. na jo -2kg. elmult 1-2 evben viszont mit csinaltam? nem hat a kox? mert izom az nem jott fel
de amugy siman lehet hogy natty a holgyemeny, en sem vagyok ebben annyira biztos, mint masokban. nem egyertelmu, kulonben nem beszelnenk rola ennyit. tenyleg fel kellene rakni nattyorjuicera.
de hogy nalatok mindenki natty, inkabb az a fura. oriasi biznisz ez, hogy nem latjatok? az elmult evekben influenszerek, tartalomgyartok, szemelyi edzok, random reddit huszarok akik mind peak natty formaban nagyon nagy reszuk fakenatty.
szurtam volna inkabb 1-2 kurat es arulnam en is az edzesprogramokat az lett volna a bolcs
nyomtam egy edzest.
tolodzkodas 38.5 x 11 (+1 rep)
huzodzkodas 38.5 x 7 (maradt, de kiment vegig uccso is)Na hát ja. Marbo erről a gépekről kevés az infó (lehet új?) de általánosságban megbízható, jó márka. De kirakva sztem sehol sincs. De még milliós gépekből sincs mindből kint pl insportline nál sem, az jobban meglepő mondjuk
Szóval picit zsákba macska, ez jogos
-
Vitee
aktív tag
mondjuk 2x eve nem hasznaltam smith gepet, de sose szerettem. sztem szar az izuleteknek, jobb a szabad suly. persze biztos ki lehet matekozni hogy jo legyen a smith is. csiga amugy ja, az biztos lehet effektivebb mint a kezi. bar sztem ezek nuanszok. ha magambol indulok ki...labon, haton kompromisszumos a db edzes csak sztem. mindenesetre en ebben nem tudok okosat mondani, az biztos hogy proba nelkul nem vennek ilyen gepet. csigabol is lattam mar szart...
vitee: szetszurtad az agyad reggel es roid ragelsz mi? ezert nem veszem magamra
vagy csak simpelsz annacskanak?
figy, olyan nem nagyon van hogy vki uber genetikaval edz sok evig "szar" eredmenyekkel, plane edzovel, eroemelo multtal. aztan meg hirtelen gondol egyet es eros lesz. meg ha atlagos eroemelo voltal is, hidd el ha megtanulsz egy felhuzast, van fogalmad az intenzitasrol, biomechanikarol egyeb dolgokrol akkor egy bicepsz gyakorlatban vagy oldalemelesben sem fog kelleni 10 ev az attoreshez
az hogy engem belekeversz, bevallom orommel tolt el. agyfurkaszom sem tudott ennyi onbizalmat onteni belem mint te itt par kommenttel
az mondjuk fura, hogy pont csak en kaptam itt ilyen megjegyzeseket
azon en is csodalkoztam, hogy ennyi idosen ennyi ido alatt visszajott izommemoriabol ennyi. de csodak nincsenek, posztoltam kepet 17 eves korombol is ugyanekkora testtomeggel, zsir%-kal. na jo -2kg. elmult 1-2 evben viszont mit csinaltam? nem hat a kox? mert izom az nem jott fel
de amugy siman lehet hogy natty a holgyemeny, en sem vagyok ebben annyira biztos, mint masokban. nem egyertelmu, kulonben nem beszelnenk rola ennyit. tenyleg fel kellene rakni nattyorjuicera.
de hogy nalatok mindenki natty, inkabb az a fura. oriasi biznisz ez, hogy nem latjatok? az elmult evekben influenszerek, tartalomgyartok, szemelyi edzok, random reddit huszarok akik mind peak natty formaban nagyon nagy reszuk fakenatty.
szurtam volna inkabb 1-2 kurat es arulnam en is az edzesprogramokat az lett volna a bolcs
nyomtam egy edzest.
tolodzkodas 38.5 x 11 (+1 rep)
huzodzkodas 38.5 x 7 (maradt, de kiment vegig uccso is)Orulok, hogy segithettem
-
m3ss
veterán
Ha tudnám mi kell nekem száraz lennék és izmos
Smitht guggolások miatt néztem, illetve sztem jó lehet hátra is. Lehet vállból nyomásra is kipróbálnám. Persze szerintem is a csigás gép az izgalmasabb. Nem azért mert attól leszek izmos (habár nálam lehet többet számít mint nálad, nem lehet tudni), hanem mert van pár gyakorlat ami effektívebb lenne vele, illetve van olyan gyakorlat ami kézi súlyzóval már kezd kényelmetlen lenni és azokat kiváltani. Illetve lehúzást és harangozást is nagyon szívesen próbálnámmondjuk 2x eve nem hasznaltam smith gepet, de sose szerettem. sztem szar az izuleteknek, jobb a szabad suly. persze biztos ki lehet matekozni hogy jo legyen a smith is. csiga amugy ja, az biztos lehet effektivebb mint a kezi. bar sztem ezek nuanszok. ha magambol indulok ki...labon, haton kompromisszumos a db edzes csak sztem. mindenesetre en ebben nem tudok okosat mondani, az biztos hogy proba nelkul nem vennek ilyen gepet. csigabol is lattam mar szart...
vitee: szetszurtad az agyad reggel es roid ragelsz mi? ezert nem veszem magamra
vagy csak simpelsz annacskanak?
figy, olyan nem nagyon van hogy vki uber genetikaval edz sok evig "szar" eredmenyekkel, plane edzovel, eroemelo multtal. aztan meg hirtelen gondol egyet es eros lesz. meg ha atlagos eroemelo voltal is, hidd el ha megtanulsz egy felhuzast, van fogalmad az intenzitasrol, biomechanikarol egyeb dolgokrol akkor egy bicepsz gyakorlatban vagy oldalemelesben sem fog kelleni 10 ev az attoreshez
az hogy engem belekeversz, bevallom orommel tolt el. agyfurkaszom sem tudott ennyi onbizalmat onteni belem mint te itt par kommenttel
az mondjuk fura, hogy pont csak en kaptam itt ilyen megjegyzeseket
azon en is csodalkoztam, hogy ennyi idosen ennyi ido alatt visszajott izommemoriabol ennyi. de csodak nincsenek, posztoltam kepet 17 eves korombol is ugyanekkora testtomeggel, zsir%-kal. na jo -2kg. elmult 1-2 evben viszont mit csinaltam? nem hat a kox? mert izom az nem jott fel
de amugy siman lehet hogy natty a holgyemeny, en sem vagyok ebben annyira biztos, mint masokban. nem egyertelmu, kulonben nem beszelnenk rola ennyit. tenyleg fel kellene rakni nattyorjuicera.
de hogy nalatok mindenki natty, inkabb az a fura. oriasi biznisz ez, hogy nem latjatok? az elmult evekben influenszerek, tartalomgyartok, szemelyi edzok, random reddit huszarok akik mind peak natty formaban nagyon nagy reszuk fakenatty.
szurtam volna inkabb 1-2 kurat es arulnam en is az edzesprogramokat az lett volna a bolcs
nyomtam egy edzest.
tolodzkodas 38.5 x 11 (+1 rep)
huzodzkodas 38.5 x 7 (maradt, de kiment vegig uccso is) -
tisn
veterán
hat ez nem pont az en narrativamat segiti?
ahhoz kepest most 10-20 kilokkal huzodzkodik, tolodzkodik. 2 x sztem vagy 2x kilo van nala szabalyos bolgarnal. 22esekkel nyomja a fej folul nyomast.regen meg ki tudott nyomni 50 kilot egyszer fekve?
kar, hogy mar nem latni fekvenyomni. szerintetek mit csinalna most az 50 kiloval? nem vagytok ti kicsit naivak sracok?
sztem a fel forum orulne ha ferfikent ilyen hata, valla lenne
labarol nem is beszelve.ezt jol latod, biztos elcserelnem vele a labam. nem azert mert izmosabb, hanem mert jo a peroneus in meg a terd porc is.
-
Peaceliker
addikt
neked kell kitalalnod mire van szukseged.
en biztos nem vennek smith gepet. en csinaltatnek egy erokeretet vmi csigaval. vagy vennek. mondjuk en semmivel nem lennek izmosabb ezektol se, max valtozatosabb lenne az edzes.
nekem labgepek hianyoznak inkabb. esetleg csiga, de az is csak a valtoztossag miatt.Ha tudnám mi kell nekem száraz lennék és izmos
Smitht guggolások miatt néztem, illetve sztem jó lehet hátra is. Lehet vállból nyomásra is kipróbálnám. Persze szerintem is a csigás gép az izgalmasabb. Nem azért mert attól leszek izmos (habár nálam lehet többet számít mint nálad, nem lehet tudni), hanem mert van pár gyakorlat ami effektívebb lenne vele, illetve van olyan gyakorlat ami kézi súlyzóval már kezd kényelmetlen lenni és azokat kiváltani. Illetve lehúzást és harangozást is nagyon szívesen próbálnám -
Vitee
aktív tag
hat ez nem pont az en narrativamat segiti?
ahhoz kepest most 10-20 kilokkal huzodzkodik, tolodzkodik. 2 x sztem vagy 2x kilo van nala szabalyos bolgarnal. 22esekkel nyomja a fej folul nyomast.regen meg ki tudott nyomni 50 kilot egyszer fekve?
kar, hogy mar nem latni fekvenyomni. szerintetek mit csinalna most az 50 kiloval? nem vagytok ti kicsit naivak sracok?
sztem a fel forum orulne ha ferfikent ilyen hata, valla lenne
labarol nem is beszelve.Hat en nemtudom tenyleg, hogy mibajod neked, de baszki eltelt 10 ev azota, hogy eroemelt pl...
10 ev alatt, ugy, hogy ez a munkaja, szenvedelye es megtesz erte mindent ne fejlodjon?!En ezek alapjan meg amiket eddig ide irkaltal, siman tartom, hogy te is cuccolsz, mert ilyen fizikum ennyi erobefektetessel sztem tul jo... (Ha pedig ezen rohogsz es kiakadsz, akkor kicsit olvasgasd el ujra amiket irtal, lehet az a szerencsetlen lany az elmult 10 evben mindent kioptimalizalt, a leheto legjobb fejlodes erdekeben... Ez meg se fordul a fejedben mi?)
-
m3ss
veterán
De ő nem is volt egy sikeres erőemelő, most nézzél szet ipf-ben milyen csajok vannak akiket eb-re meg vb-re visznek. Attól hogy valaki erőemelő es versenyzik is nem biztos, hogy erős.
hat ez nem pont az en narrativamat segiti?
ahhoz kepest most 10-20 kilokkal huzodzkodik, tolodzkodik. 2 x sztem vagy 2x kilo van nala szabalyos bolgarnal. 22esekkel nyomja a fej folul nyomast.regen meg ki tudott nyomni 50 kilot egyszer fekve?
kar, hogy mar nem latni fekvenyomni. szerintetek mit csinalna most az 50 kiloval? nem vagytok ti kicsit naivak sracok?
sztem a fel forum orulne ha ferfikent ilyen hata, valla lenne
labarol nem is beszelve. -
marked one94
őstag
de azert a szervezete akkor amikor eroemelo volt valamiert megis mas testzsir%ot tartott...sot meg lehet ugye hogy fogyozott is, de biztos nem direkt szedett fel zsirt.
van rola video amikor eroemelt, amugy 85 kg volt a guggolasa, 50kg a fekvenyomasa...ahhoz kepest most egesz eros lett pl tolodzkoasban, muscle upban is. de bolgarban is sztem.
szoval regen gondolom az volt a celja hogy erosodjon ha mar eroemelt, es azt nem ilyen testzsir mellett tudta. most igy ahogy telnek mulnak az evek mar sokkal szalkasabban is tudja hozni ugyanezt ugy hogy tovabb erosodik. mert belejott az edzesbe. hat persze.
mindjart veszek is tole egy edzesprogramot hatha en is utana mar 8% mellett fogok erosodni, izmosodni.
de ne vedd magadra, elfogadom hogy mas a velemenyed. de csodalkozok, hogy itt mindenki szerint mindenki natural kb aki peak natty...
nekem ezek a regi eroemelo szamok kevesek is, nattypolice 85%.De ő nem is volt egy sikeres erőemelő, most nézzél szet ipf-ben milyen csajok vannak akiket eb-re meg vb-re visznek. Attól hogy valaki erőemelő es versenyzik is nem biztos, hogy erős.
-
m3ss
veterán
Inkább arról, hogy akkor érőkeret kell a homegymbe vagy külön csigás és smith gép
neked kell kitalalnod mire van szukseged.
en biztos nem vennek smith gepet. en csinaltatnek egy erokeretet vmi csigaval. vagy vennek. mondjuk en semmivel nem lennek izmosabb ezektol se, max valtozatosabb lenne az edzes.
nekem labgepek hianyoznak inkabb. esetleg csiga, de az is csak a valtoztossag miatt. -
m3ss
veterán
de azert a szervezete akkor amikor eroemelo volt valamiert megis mas testzsir%ot tartott...sot meg lehet ugye hogy fogyozott is, de biztos nem direkt szedett fel zsirt.
van rola video amikor eroemelt, amugy 85 kg volt a guggolasa, 50kg a fekvenyomasa...ahhoz kepest most egesz eros lett pl tolodzkoasban, muscle upban is. de bolgarban is sztem.
szoval regen gondolom az volt a celja hogy erosodjon ha mar eroemelt, es azt nem ilyen testzsir mellett tudta. most igy ahogy telnek mulnak az evek mar sokkal szalkasabban is tudja hozni ugyanezt ugy hogy tovabb erosodik. mert belejott az edzesbe. hat persze.
mindjart veszek is tole egy edzesprogramot hatha en is utana mar 8% mellett fogok erosodni, izmosodni.
de ne vedd magadra, elfogadom hogy mas a velemenyed. de csodalkozok, hogy itt mindenki szerint mindenki natural kb aki peak natty...
nekem ezek a regi eroemelo szamok kevesek is, nattypolice 85%. -
Dorian
félisten
Én sztem mostanában elengedtem kicsit magam testzsír szempontból.
-
tisn
veterán
mar igy a 13kg zsir leadasa elott is elegedett vagyok magammal. a futomuvem nem annyira, szoval miatta kell leadnom nekem is ennyit

Új hozzászólás Aktív témák
-
207246 - 207101
207449 - 207401 207400 - 207301 207300 - 207201 207246 - 207101 207100 - 207001 207000 - 206901 206900 - 206801 206800 - 206701 206700 - 206601 206600 - 206501 206500 - 206401 206400 - 206301 206300 - 206201 206200 - 206101 206100 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
A topicban érdekeltségi körbe tartozó (tulajdonos, munkavállaló, stb.) boltot reklámozni, bármilyen módon üzletelni tilos!
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Biztos van olyan madár, aki megveszi, különben nem ennyiért adnák..."
egy próbát megérhet)
) olyan 4.8m lehet /év a 200m (nem, nincs ennyim, nem onnan tudom
covid idejen majdnem vettem egyet, aztan fel hazat vettem inkabb







