Hirdetés
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Harmincegyedik rész
- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot - update lent!
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Xiaomi Mi Band 2: A karkötő visszatér
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- V.Milán: Lányok 2026-ban...
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- eBay-es kütyük kis pénzért
-
207100 - 207001
207513 - 207501 207500 - 207401 207400 - 207301 207300 - 207201 207200 - 207101 207100 - 207001 207000 - 206901 206900 - 206801 206800 - 206701 206700 - 206601 206600 - 206501 206500 - 206401 206400 - 206301 206300 - 206201 206200 - 206101 206100 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2016-08-09 20:41 Téma összefoglaló
- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fred23
nagyúr
Én már egészen elégedett lennék szerintem a formámmal, ha leadnék úgy 13 kiló zsírt. Pedig nem úgy edzek, ahogy egy testépítő. De van rajtam annyi izom, ami nem testépítők szemének már lehet mutatós; van vállam, hátam, alakul a mellem... A zsír alatt van már egy sportos fizikum.
-
tisn
veterán
Inkább arról, hogy akkor érőkeret kell a homegymbe vagy külön csigás és smith gép
amelyik befer

-
Peaceliker
addikt
-
Dorian
félisten
nyilvan, ez sem lehetetlen. mindenhez rendelni kell egy valoszinuseget. csak occam borotvaja...
de elotte nem edzett vallat? azert akinek uber genetikaja van, mar pedig itt arrol van szo ha natty, akkor 10 eve amikor csak benazott a valledzesen akkor is izmosodott volna. sose volt rossz vallam, karom. jo a genetikam ezekben, ha fingom nem lenne az edzesrol es csak dobalnam a sulyokat, biztos vagyok benne hogy akkor is eros lennek ezekben.
ha vegig edzett 2020 elott akkor 110% h nem natty. ha abbahagyta 2 honap utan es beleszart es utobbi evekben kezdte komolyan venni akkor talaan.
sztem kicsit hiszekenyek vagytok
Ha erőemelő vagy, akkor nem fontos a testzsír amíg benne vagy a súlykategóriaban, nem is az izom méretet fejlesztik elsősorban, és nem edzenek külön vállra.
-
tisn
veterán
dehogy

de errol jut eszembe, kurva hasznos a gyuras.
egyreszt defektet kaptam, es azt a szart haza kellett tolni 5km-rol. labnap utan
(es miutan 25km-t mar letekertem, felig ellenszelben) (nem volt oszinte a mosolyom)masreszt meg azt a kbiaszottt kulsot alig birtam visszarakni, kellett az ero (es a kitartas is, mert vagy egy orat elbasztam vele)
(szidtam magam, hogy nem a defektjavitot fujtam bele, aztan meg hogy nem adtam be a szervizbe belso cserere)
bocs, lehet tenyleg ez meg annuskanal is uncsibb es offabb
-
m3ss
veterán
jo akkor beszelgessunk arrol hogy 125 bpm volt az atlag pulzusom meg hogy mennyit bringaztal?
-
tisn
veterán
Lehet, nem úgy edzett vállat, ahogy azt neki kellett volna. Simán elbénázhatta pont úgy, ahogy sokan mások. (Ettől függetlenül szerintem simán lehet a csajsziban egy fél patika is; csak ez engem annyira nem mozgat, illetve úgyse fogom megtudni az igazat valszeg. Az persze szerintem is csúnya lenne, ha naturálnak mondaná magát, és ezt meg azt árulna úgy, hogy azoktól lett olyan a teste, amilyen, de nem ismerem, és ilyenről nem is tudok.)
Nekem is az elmúlt kábé 1,5-2 évben lett csak mellem, előtte nem nagyon volt (legfeljebb időnkénti zsírmell
). A tolódzkodás kezdte el kialakítani, megformálni. És bőven 10+ éve edzek, ha megszakításokkal is.szerintem nekem is kb. a tizedik edzos evem (vlaoszinuleg most is szarul
), es talan most kezd latszani valami. -
Fred23
nagyúr
nyilvan, ez sem lehetetlen. mindenhez rendelni kell egy valoszinuseget. csak occam borotvaja...
de elotte nem edzett vallat? azert akinek uber genetikaja van, mar pedig itt arrol van szo ha natty, akkor 10 eve amikor csak benazott a valledzesen akkor is izmosodott volna. sose volt rossz vallam, karom. jo a genetikam ezekben, ha fingom nem lenne az edzesrol es csak dobalnam a sulyokat, biztos vagyok benne hogy akkor is eros lennek ezekben.
ha vegig edzett 2020 elott akkor 110% h nem natty. ha abbahagyta 2 honap utan es beleszart es utobbi evekben kezdte komolyan venni akkor talaan.
sztem kicsit hiszekenyek vagytok
Lehet, nem úgy edzett vállat, ahogy azt neki kellett volna. Simán elbénázhatta pont úgy, ahogy sokan mások. (Ettől függetlenül szerintem simán lehet a csajsziban egy fél patika is; csak ez engem annyira nem mozgat, illetve úgyse fogom megtudni az igazat valszeg. Az persze szerintem is csúnya lenne, ha naturálnak mondaná magát, és ezt meg azt árulna úgy, hogy azoktól lett olyan a teste, amilyen, de nem ismerem, és ilyenről nem is tudok.)
Nekem is az elmúlt kábé 1,5-2 évben lett csak mellem, előtte nem nagyon volt (legfeljebb időnkénti zsírmell
). A tolódzkodás kezdte el kialakítani, megformálni. És bőven 10+ éve edzek, ha megszakításokkal is. -
tisn
veterán
nyilvan, ez sem lehetetlen. mindenhez rendelni kell egy valoszinuseget. csak occam borotvaja...
de elotte nem edzett vallat? azert akinek uber genetikaja van, mar pedig itt arrol van szo ha natty, akkor 10 eve amikor csak benazott a valledzesen akkor is izmosodott volna. sose volt rossz vallam, karom. jo a genetikam ezekben, ha fingom nem lenne az edzesrol es csak dobalnam a sulyokat, biztos vagyok benne hogy akkor is eros lennek ezekben.
ha vegig edzett 2020 elott akkor 110% h nem natty. ha abbahagyta 2 honap utan es beleszart es utobbi evekben kezdte komolyan venni akkor talaan.
sztem kicsit hiszekenyek vagytok
hat, eloszor ugy voltam vele, mint dorian, nem erdekel, de leszarom a dubi anna instaceleb koxol e temat.
most mar azert lehet javasolnam a www.pszichologuskereso.com-ot a kartarsaknak

-
m3ss
veterán
Egyébként az se kizárt, hogy valakinek rengeteg idő, amíg eljut odáig, hogy végre tényleg jó a kajálása, edzése, pihenése, és még tartósan ott van a szeren fejben is. Mert az is lehet, valakinél ezekből 1-2 tartósan hiányzott, miután viszont végre minden klappolt, 6-8 hónap alatt jelentőset javult a fizikuma minden kox nélkül akár.
Ez kívülről másoknak tűnhet úgy, hogy akkor a változás oka biztosan az, hogy becuccolt. Holott meg talán csak végre stresszmentesebben él, eleget alszik, és kisebb-nagyobb megszakítások nélkül edz és eszik normálisan.
Ha végre sikerül egyszer befogynom... -izomtömeg nem nagyon lesz, de kockás has az igen (korábbi elhízások miatt a hasam alja mondjuk kérdéses); remélem, lesz valaki akkor a topikból olyan kedves, hogy majd azt feltételezi rólam, hogy becuccoltam.
nyilvan, ez sem lehetetlen. mindenhez rendelni kell egy valoszinuseget. csak occam borotvaja...
de elotte nem edzett vallat? azert akinek uber genetikaja van, mar pedig itt arrol van szo ha natty, akkor 10 eve amikor csak benazott a valledzesen akkor is izmosodott volna. sose volt rossz vallam, karom. jo a genetikam ezekben, ha fingom nem lenne az edzesrol es csak dobalnam a sulyokat, biztos vagyok benne hogy akkor is eros lennek ezekben.
ha vegig edzett 2020 elott akkor 110% h nem natty. ha abbahagyta 2 honap utan es beleszart es utobbi evekben kezdte komolyan venni akkor talaan.
sztem kicsit hiszekenyek vagytok
-
Peaceliker
addikt
de nyilvan ez is benne van. az fog ezzel foglalkozni akinek jo adottsagai vannak.
ettol meg all amit mondtam. nekem az mindig fura, ha valaki regen nem olyan testzsir%on mozgott mint amikor elkezdett ebbol elni.
itt hany olyan ember van, aki 15-20%-on volt sokaig, aztan hirtelen gondolt egyet, es evek ota tartja a 10%-ot naturalban? mert ferfiben kb ez ennek a megfeleloje...vagy meg lehet alacsonyabb zsir%. es kozben erosodik is. sztem egy ilyen sincs.plusz nagyon elszaporodtak a peak nattyk...nyilvan erre is lehet azt mondani, hogy igen mert szinte mindenki edz, igy a jo genetika hamarabb eloterbe kerul. ami igaz is. es az is igaz, hogy a csapbol is glp1 meg trt folyik..
valojaban a 60% nem natty tippem en tartom. noi szemelyi edzo ismeros szerint tuti h nem natty. de ez csak egy masik velemeny. nattypolice out
lehet felrakom nattyorjuicera
Szurjál te is, aztán megnyugszol
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Fred23
nagyúr
erdekes, a tobbi profi csajszi offszezonban kozeleben nincsenek ennek a testzsir%nak. persze lehet ra mondani hogy igen, mert ez a logikus hogy bulkolnak kicsit...de annanak nem kell, igy is siman felrak 15 kilot a huzodzkodasra, muscle up is megy mar neki. szepen erosodik ugy, hogy nattyban tartja azt a testzsir%ot, mint ferfiben a <10%. hmm. lehet, de sus.
keressetek meg azt a videot, nem talalom...2020 elott felhuz, meg guggol, ki sem veheto a valla formaja, izomtomeg meg testzsir%-ban sincs koze mostanihoz. persze lehet, hogy akkor meg nem szamolta a kaloriakat...
meg az edzest se vette komolyan, csak mostanaban rakta ossze a tudast, hogy izmosodjon mi? lehet persze, nekem sincs rossz genetikam, de nekem 17 evesen is jott fel az izom es uekkora testzsiron voltam. valtozas nem nagyon van...
nekem mindig gyanus ha vki ilyen brutal testzsiron van ugy, hogy elotte nem mindig hozta ezt. es kozben veletlen ugye csoppet nepszeruk lettek a peptidek, glp1 cuccok.Egyébként az se kizárt, hogy valakinek rengeteg idő, amíg eljut odáig, hogy végre tényleg jó a kajálása, edzése, pihenése, és még tartósan ott van a szeren fejben is. Mert az is lehet, valakinél ezekből 1-2 tartósan hiányzott, miután viszont végre minden klappolt, 6-8 hónap alatt jelentőset javult a fizikuma minden kox nélkül akár.
Ez kívülről másoknak tűnhet úgy, hogy akkor a változás oka biztosan az, hogy becuccolt. Holott meg talán csak végre stresszmentesebben él, eleget alszik, és kisebb-nagyobb megszakítások nélkül edz és eszik normálisan.
Ha végre sikerül egyszer befogynom... -izomtömeg nem nagyon lesz, de kockás has az igen (korábbi elhízások miatt a hasam alja mondjuk kérdéses); remélem, lesz valaki akkor a topikból olyan kedves, hogy majd azt feltételezi rólam, hogy becuccoltam.
-
m3ss
veterán
Nem az alacsony testzsír a ritka, hanem mellette a kockahas. Magyarul amikor valaki egyszerre szálkás és izmos. Naturálokat általában még egy 8-16 hetes intenzív szálkásító program választja el a formától.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Egyébként az öregsszonyoknak és sok soványnak meglepődnél milyen magas a testzsírjuk, csak vékonyak mert izomzatuk szinte alig van. Skinnyfat.erdekes, a tobbi profi csajszi offszezonban kozeleben nincsenek ennek a testzsir%nak. persze lehet ra mondani hogy igen, mert ez a logikus hogy bulkolnak kicsit...de annanak nem kell, igy is siman felrak 15 kilot a huzodzkodasra, muscle up is megy mar neki. szepen erosodik ugy, hogy nattyban tartja azt a testzsir%ot, mint ferfiben a <10%. hmm. lehet, de sus.
keressetek meg azt a videot, nem talalom...2020 elott felhuz, meg guggol, ki sem veheto a valla formaja, izomtomeg meg testzsir%-ban sincs koze mostanihoz. persze lehet, hogy akkor meg nem szamolta a kaloriakat...
meg az edzest se vette komolyan, csak mostanaban rakta ossze a tudast, hogy izmosodjon mi? lehet persze, nekem sincs rossz genetikam, de nekem 17 evesen is jott fel az izom es uekkora testzsiron voltam. valtozas nem nagyon van...
nekem mindig gyanus ha vki ilyen brutal testzsiron van ugy, hogy elotte nem mindig hozta ezt. es kozben veletlen ugye csoppet nepszeruk lettek a peptidek, glp1 cuccok. -
tisn
veterán
ebbol el, nyilvan viszonylag jo formaban van. nalunk is az osszes edzo ott edz a teremben, mikor nincs kuncsaft. altalaban viszonylag jol is neznek ki, bar ennyire jellemzoen nem szalkasak mint dorian felesege. de az ove hosszu tavokat fut is, az meg eszi le a zsirt az emberrol.
-
m3ss
veterán
Neked is az a fura, szerintem mint nekem is, hogy van egy edzettségi szint ahonnan nagyon nehéz elmozdulni, pláne nem látványosan nagyon hamar. Most érted ha év végéig felszednék 5-6 kg izmot megtartva a jelenlegi szálkás formát, azért biztosan kérdőjeles lennék én is… de elég kis esélyt látok erre pedig tényleg tolom, heti 3-4 edzés megvan, emelem is a súlyokat nem tökölök, mégse tartom reálisnak (nem is fog ez megtörténni). Az elmúlt fél évben 2-3 kg-on belül mozog a súlyom… pedig megy a kreatin, megy a fehérje, vitaminok.
igen ebbol azert elegge le lehet szurni ha vki tol vmit. nattyban haladokent ugrasszeru fejlodes nincs. bar annanknak nem tudom mennyire volt ugrasszeru a fejlodese, hirtelen felszedett sok izmot?
-
cOxeR
Ármester
Na de ő is sportol gondolom rendszeresen… valami miatt tudja tartani a súlyát.

-
Ijk
félisten
Szimplán csak ritka dolog, de ismerek én is olyan nőt, akinek egész évben kockás a hasa, és még a kajálásra se nagyon figyel. Ez a 10000-ből 1 esete. Aszott kis öregasszonyok is néha meglepnek azzal, hogy szinte testzsír nélküliek. Genetika. Egy hete láttam egy egészen biztosan 75 feletti nőt buszmegállóban, aki volt úgy 160-162 centi, és maximum 45 kiló, de az jó szárazon. Fenék, mell szinte semmi, de szemüveg se, bot se, hallókészülék se. Összességében szerintem örülhet.
De hogy konkrétan ez az Anna tol -e vmit -passz. Szerintem lehet natty is, meg koxer is, engem ez a kérdés annyira nem mozgat. A fizikuma viszont tényleg nagyon jó, bárhogyan is érte el.
Ijk:
Kockahashoz nem kell sok izom (az leginkább genetika, nekem is látszik a felső 2 kocka már 22-23% tzs-n is), de igen, egyértelmű, hogy az a legritkább, ha egy nőnek alacsony testzsírszázalék mellett van jelentős izomtömege. Olyat én élőben például még tán nem is láttam. Már az nagyon ritka szerintem, mikor nincs jelentős izomtömeg, de ilyen 10-12% tzs-n van egy nő. Munkahelyen van egy ilyen nálunk egyébként, a többi nő azt mondja rá, hogy beteg, de azért irigykednek rendesen.
Nem az alacsony testzsír a ritka, hanem mellette a kockahas. Magyarul amikor valaki egyszerre szálkás és izmos. Naturálokat általában még egy 8-16 hetes intenzív szálkásító program választja el a formától.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Egyébként az öregsszonyoknak és sok soványnak meglepődnél milyen magas a testzsírjuk, csak vékonyak mert izomzatuk szinte alig van. Skinnyfat. -
cOxeR
Ármester
teny amugy, o azert erdekes eset, mert nem egyertelmuen nem natural.
peak natty forma. testzsir% sem egyertelmuen keves. sajna nem talalom azt a videot pedig fent van instajan hogy milyen testzsiron volt 2020 elott...inkabb csak ez a fura. meg eroszintje eleg jo, sok nonek a testsulyos huzodzkodast is egy hosszu folyamat elerni.en vilag eletemben ennyi zsiron voltam, soha nem voltam magasabban.
az meg hogy mennyit edzek, mostanaban probalkoztam tobbet edzeni, de nem lett jobb eredmenye csak regresszio volt. elegge atgondolom amugy mit miert csinalok ugy ahogy, csak neked kevesnek tunik a volumen. az hogy komolyan se veszem eleg tavol all az igazsagtol. sokkal jobb irany inkabb 1 nappal tobb pihenot tartani, mint 1 nappal kevesebbet. plusz nem lattal eloben. fotozok, es tudom hogy kell lefotozni valakit, hogy izmosnak tunjon. ti meg bealltok a tukor ele random fenyekkel es ahhoz hasonlitgatjatok. en se igy nezek ki szar fenyekkel, pumpa nelkul am..abban viszont igazad van es en is elgondolkoztam azon, hogy 44 evesen egesz jo format osszehoztam en is, es biztos hogy vannak nalam sokkal jobb genetikak. szoval siman lehet hogy sokan nattyk, akiket nem gondolunk annak. pl jesse james west.
en egy ideig kinobodyrol meg gvs-rol is ezt gondoltam, aztan nattyorjuiceon lattam roluk regi felveteleket, meg hogy utobbi hirtelen 1 ev alatt mennyi izmot rakott magara

Neked is az a fura, szerintem mint nekem is, hogy van egy edzettségi szint ahonnan nagyon nehéz elmozdulni, pláne nem látványosan nagyon hamar. Most érted ha év végéig felszednék 5-6 kg izmot megtartva a jelenlegi szálkás formát, azért biztosan kérdőjeles lennék én is… de elég kis esélyt látok erre pedig tényleg tolom, heti 3-4 edzés megvan, emelem is a súlyokat nem tökölök, mégse tartom reálisnak (nem is fog ez megtörténni). Az elmúlt fél évben 2-3 kg-on belül mozog a súlyom… pedig megy a kreatin, megy a fehérje, vitaminok.
-
Fred23
nagyúr
Szimplán csak ritka dolog, de ismerek én is olyan nőt, akinek egész évben kockás a hasa, és még a kajálásra se nagyon figyel. Ez a 10000-ből 1 esete. Aszott kis öregasszonyok is néha meglepnek azzal, hogy szinte testzsír nélküliek. Genetika. Egy hete láttam egy egészen biztosan 75 feletti nőt buszmegállóban, aki volt úgy 160-162 centi, és maximum 45 kiló, de az jó szárazon. Fenék, mell szinte semmi, de szemüveg se, bot se, hallókészülék se. Összességében szerintem örülhet.
De hogy konkrétan ez az Anna tol -e vmit -passz. Szerintem lehet natty is, meg koxer is, engem ez a kérdés annyira nem mozgat. A fizikuma viszont tényleg nagyon jó, bárhogyan is érte el.
Ijk:
Kockahashoz nem kell sok izom (az leginkább genetika, nekem is látszik a felső 2 kocka már 22-23% tzs-n is), de igen, egyértelmű, hogy az a legritkább, ha egy nőnek alacsony testzsírszázalék mellett van jelentős izomtömege. Olyat én élőben például még tán nem is láttam. Már az nagyon ritka szerintem, mikor nincs jelentős izomtömeg, de ilyen 10-12% tzs-n van egy nő. Munkahelyen van egy ilyen nálunk egyébként, a többi nő azt mondja rá, hogy beteg, de azért irigykednek rendesen.
-
m3ss
veterán
Figy, en sok eve kovetem Annat, 6 biztos, ez az elete, ez a munkaja, edzo, stb, mindent megtesz ert.
Te fagyit eszel, meg 10 sort iszol, kaloriakat sose szamolsz es 10 naponta edzel egy izmot es siman barmikor mondanam rad, hogy 100% nem vagy natural.
Ennyire alacsony testzsirral es ennyi izomtomeggel, ugy, hogy annyira komolyan se veszed?!Anna-n semmi hirtelen, durva valtozas nem volt, evek alatti konzisztens melo es energia!
Egyebkent meg nem ismered, honnan tudod, hogy nem olyan mint te, hogy akarmit eszik nehezen hizik?!
teny amugy, o azert erdekes eset, mert nem egyertelmuen nem natural.
peak natty forma. testzsir% sem egyertelmuen keves. sajna nem talalom azt a videot pedig fent van instajan hogy milyen testzsiron volt 2020 elott...inkabb csak ez a fura. meg eroszintje eleg jo, sok nonek a testsulyos huzodzkodast is egy hosszu folyamat elerni.en vilag eletemben ennyi zsiron voltam, soha nem voltam magasabban.
az meg hogy mennyit edzek, mostanaban probalkoztam tobbet edzeni, de nem lett jobb eredmenye csak regresszio volt. elegge atgondolom amugy mit miert csinalok ugy ahogy, csak neked kevesnek tunik a volumen. az hogy komolyan se veszem eleg tavol all az igazsagtol. sokkal jobb irany inkabb 1 nappal tobb pihenot tartani, mint 1 nappal kevesebbet. plusz nem lattal eloben. fotozok, es tudom hogy kell lefotozni valakit, hogy izmosnak tunjon. ti meg bealltok a tukor ele random fenyekkel es ahhoz hasonlitgatjatok. en se igy nezek ki szar fenyekkel, pumpa nelkul am..abban viszont igazad van es en is elgondolkoztam azon, hogy 44 evesen egesz jo format osszehoztam en is, es biztos hogy vannak nalam sokkal jobb genetikak. szoval siman lehet hogy sokan nattyk, akiket nem gondolunk annak. pl jesse james west.
en egy ideig kinobodyrol meg gvs-rol is ezt gondoltam, aztan nattyorjuiceon lattam roluk regi felveteleket, meg hogy utobbi hirtelen 1 ev alatt mennyi izmot rakott magara

-
Ijk
félisten
szerintem egy ok van ami miatt számít, az ha valaki árul valamit (edzésterv, kieg akármi) és azt hazudja ettől lett olyan amilyen. Amúgy az hogy mit lehet elérni, teljesen mindegy. Naturálok is vannak szép számmal akiket soha nem fogunk elérni szerintem az még elkeserítőbb mert legalább ha koxos akkor tudod hogy lenne esélyed
Szerintem már akkor is számít ha szimplán influenszerkedik (yt, insta...). Persze az tényleg a legalja ha kieget reklámoz még emellett.
Én persze nem vagyok kémia szakértő. Szerintem eleve olyan elmosottak a határok, hogy soha nem lehet biztosra megmondani egy relatív jó genetikájú embernél aki tényleg 100%-ban tud a kajálásra, pihenésre is fókuszálni az edzés mellett. -
Vitee
aktív tag
de nyilvan ez is benne van. az fog ezzel foglalkozni akinek jo adottsagai vannak.
ettol meg all amit mondtam. nekem az mindig fura, ha valaki regen nem olyan testzsir%on mozgott mint amikor elkezdett ebbol elni.
itt hany olyan ember van, aki 15-20%-on volt sokaig, aztan hirtelen gondolt egyet, es evek ota tartja a 10%-ot naturalban? mert ferfiben kb ez ennek a megfeleloje...vagy meg lehet alacsonyabb zsir%. es kozben erosodik is. sztem egy ilyen sincs.plusz nagyon elszaporodtak a peak nattyk...nyilvan erre is lehet azt mondani, hogy igen mert szinte mindenki edz, igy a jo genetika hamarabb eloterbe kerul. ami igaz is. es az is igaz, hogy a csapbol is glp1 meg trt folyik..
valojaban a 60% nem natty tippem en tartom. noi szemelyi edzo ismeros szerint tuti h nem natty. de ez csak egy masik velemeny. nattypolice out
lehet felrakom nattyorjuicera
Figy, en sok eve kovetem Annat, 6 biztos, ez az elete, ez a munkaja, edzo, stb, mindent megtesz ert.
Te fagyit eszel, meg 10 sort iszol, kaloriakat sose szamolsz es 10 naponta edzel egy izmot es siman barmikor mondanam rad, hogy 100% nem vagy natural.
Ennyire alacsony testzsirral es ennyi izomtomeggel, ugy, hogy annyira komolyan se veszed?!Anna-n semmi hirtelen, durva valtozas nem volt, evek alatti konzisztens melo es energia!
Egyebkent meg nem ismered, honnan tudod, hogy nem olyan mint te, hogy akarmit eszik nehezen hizik?!
-
Dorian
félisten
de nyilvan ez is benne van. az fog ezzel foglalkozni akinek jo adottsagai vannak.
ettol meg all amit mondtam. nekem az mindig fura, ha valaki regen nem olyan testzsir%on mozgott mint amikor elkezdett ebbol elni.
itt hany olyan ember van, aki 15-20%-on volt sokaig, aztan hirtelen gondolt egyet, es evek ota tartja a 10%-ot naturalban? mert ferfiben kb ez ennek a megfeleloje...vagy meg lehet alacsonyabb zsir%. es kozben erosodik is. sztem egy ilyen sincs.plusz nagyon elszaporodtak a peak nattyk...nyilvan erre is lehet azt mondani, hogy igen mert szinte mindenki edz, igy a jo genetika hamarabb eloterbe kerul. ami igaz is. es az is igaz, hogy a csapbol is glp1 meg trt folyik..
valojaban a 60% nem natty tippem en tartom. noi szemelyi edzo ismeros szerint tuti h nem natty. de ez csak egy masik velemeny. nattypolice out
lehet felrakom nattyorjuicera
Ez a női testzsír-dolog nem tudom miért olyan hihetetlen. A feleségemé se sokkal több, (az izomtömege persze jóval kevesebb) aztán ő tényleg nem foglalkozik ezzel, semmiféle leszálkásítást sem csinált soha életében. [kép]
-
m3tr0
őstag
De nem lehet, hogy azért is csinálja ezt, mert jók az adottságai? Ha nem lennének ilyen adottságai, akkor lehet kötögetős youtube csatornát csinálna. Biztos van egy rakás csaj, aki csinál edzős videókat, de nem ilyen testzsíron vannak, nem ennyire látványosak, nem is nézik őket ennyien. Amúgy szerintem is naturál.
Mint pl. a barackcsapatos csaj...

Azok meg csak seggre edzenek oszt' annyi.
Szerintem ez a Dubi Anna sima naturál, egyszerűen kurva sokat edz és jók az adottságai.
Mellesleg még vega is.
-
m3ss
veterán
De nem lehet, hogy azért is csinálja ezt, mert jók az adottságai? Ha nem lennének ilyen adottságai, akkor lehet kötögetős youtube csatornát csinálna. Biztos van egy rakás csaj, aki csinál edzős videókat, de nem ilyen testzsíron vannak, nem ennyire látványosak, nem is nézik őket ennyien. Amúgy szerintem is naturál.
de nyilvan ez is benne van. az fog ezzel foglalkozni akinek jo adottsagai vannak.
ettol meg all amit mondtam. nekem az mindig fura, ha valaki regen nem olyan testzsir%on mozgott mint amikor elkezdett ebbol elni.
itt hany olyan ember van, aki 15-20%-on volt sokaig, aztan hirtelen gondolt egyet, es evek ota tartja a 10%-ot naturalban? mert ferfiben kb ez ennek a megfeleloje...vagy meg lehet alacsonyabb zsir%. es kozben erosodik is. sztem egy ilyen sincs.plusz nagyon elszaporodtak a peak nattyk...nyilvan erre is lehet azt mondani, hogy igen mert szinte mindenki edz, igy a jo genetika hamarabb eloterbe kerul. ami igaz is. es az is igaz, hogy a csapbol is glp1 meg trt folyik..
valojaban a 60% nem natty tippem en tartom. noi szemelyi edzo ismeros szerint tuti h nem natty. de ez csak egy masik velemeny. nattypolice out
lehet felrakom nattyorjuicera
-
scdlsc
senior tag
De nem lehet, hogy azért is csinálja ezt, mert jók az adottságai? Ha nem lennének ilyen adottságai, akkor lehet kötögetős youtube csatornát csinálna. Biztos van egy rakás csaj, aki csinál edzős videókat, de nem ilyen testzsíron vannak, nem ennyire látványosak, nem is nézik őket ennyien. Amúgy szerintem is naturál.
-
cOxeR
Ármester
Tegnap Gyöngyösön voltam, nattynemnatty-hoz kapcsolódóan… nem az volt az úticél, így egy trikóban galoppoztam a főterén a sok barna között. Meg is fordult a fejembe, hogy “célpont” leszek, többen végig is mértek kis csapatban közlekedők. Viszont legtöbb rosszarcú srác mind vékony nyegle, 2 olyan volt akik tuti sokat foglalkozik az edzéssel, azok is láttam végignéztek… na ők szerintem se voltak naturalba. Szerintem látszik az embereken ki az aki irreálisan kilóg a sorból… nagy izom tömeg alacsony testzsír látszik jól itt a csoportban is nem egy könnyen megugorható dolog a kettő együtt. Évek kellenek nagy izom tömeghez, meg alapvetően szerencsés fizikum, a kis tzs-hoz meg megint egy rakás kitartás kell. Mai világban?? Az emberek többsége eldob mindent ha pici ellenállásba ütközik… pont megint nem az a dolog amit egyszerű összehozni, pláne nem tartani. Naponta kapom a peptides reklámokat meg gyártói ajánlásokat… simán benne van, hogy sokkal nagyobb ennek a piaca mint amit alapvetően gondolunk és az emberek többsége az egyszerű utat fogja választani.
Mi pl egy ideje egy pizzát eszünk hárman (havi 1-2 alkalommal)… legtöbb család 2 felnőtt egy gyerekre 3 pizzát vesz… mégis hogyan lesznek vékonyak? Sehogy… -
m3ss
veterán
Nem ismerem a lányt, egy tartalmat sem láttam róla erről az egy videórol alkottam vélényt amit továbbra is fenntartok, hogy szerintem itt nincs semmi kémia.
A tzs%-a sem extrém ezt lehet tartani nőként natulálban is.Nála sokkal több izommal rendelkező lányokat láttam versenyezni és (személyesen is ismerem) eb-t vb-t nyerni kisebb tzs-on naturálként.

Egyik natty, melyik lehet?nezz meg tobb videot is. sztem nem egyertelmu.
ki az aki lattal ebt nyerni naturalkent? kivancsi vagyok mi az amit el lehet erni nattyban nokent. de mi a garancia hogy igazat mondott?
mindenesetre nagyon keves no van ekkora testzsiron egesz evben. -
aelod
veterán
Nem tudom, itt egy régi videó (én nem ismerem ezt a nőt egyébként most látom először), de hasonló testzsír mellett jóval kisebb volt az izomtömege. Nem mondom hogy most nyom kémiát, de nagyon ritka az amikor valaki jelentősen tudja az izomtömegét növelni, hacsak nem hosszútávfutásról állt át súlyzós edzésre.
Nem ismerem a lányt, egy tartalmat sem láttam róla erről az egy videórol alkottam vélényt amit továbbra is fenntartok, hogy szerintem itt nincs semmi kémia.
A tzs%-a sem extrém ezt lehet tartani nőként natulálban is.Nála sokkal több izommal rendelkező lányokat láttam versenyezni és (személyesen is ismerem) eb-t vb-t nyerni kisebb tzs-on naturálként.

Egyik natty, melyik lehet? -
m3ss
veterán
szerintem egy ok van ami miatt számít, az ha valaki árul valamit (edzésterv, kieg akármi) és azt hazudja ettől lett olyan amilyen. Amúgy az hogy mit lehet elérni, teljesen mindegy. Naturálok is vannak szép számmal akiket soha nem fogunk elérni szerintem az még elkeserítőbb mert legalább ha koxos akkor tudod hogy lenne esélyed
pontosan. azt az illuziot aruljak, hogy te is igy fogsz kinezni. de nem fogsz..
de igy tobb penzt tudnak keresni, mivel naturalkent ki se tudnanak tunni a fake natty tomegbol, valszeg ugyfeluk se lenne. -
m3ss
veterán
sztem elfer itt, rengeteg mas tema van amit meg en nem ertek amugy, nem is sorolom oket

aelod: szoval ez a testzsir% noknel szted teljesen megszokott?
amugy a karja, valla, hata sem epp kicsi. ez elegge peak natty noknel sztem.Mivel annyira elterjedt a cucc, hogy ha valaki anélkül elér egy fizikumot és még be is Szárad arra rámegy a billog egyből, hogy cucc
nem az hogy eleri, hanem hogy vegig ezt tartja. ugyanaz mint a kinobody, el lehet erni ezt nattyban par napra, de mindig ezt tartani? ra lehet keresni hogy milyen testzsir%-ot tudott o is tartani 2x evesen...kamu az osszes influencer. egytol-egyig mind.#207064 + en lattam olyan videot, ahol 2015-ben guggol es felhuz. na ott olyan testzsir%a volt mint egy atlag nonek..most alacsonyabb testzsir%on van mint en. nem hinnem hogy ez nattyban olyan egyszeru nokent.
-
Woodslave
félisten
Egy dolog miatt egyet értek ennek a kérdésnek nem a szőnyeg alá söprésével. Hogy tisztább legyen a kép sokaknak és ne olyan álmokat üldözzenek, ami nem elérhető. De persze ezen az összképen semmit nem változtat, ha itt ez napi szinten pörög, ilyen szempontból meg teljesen egyet értek veled
szerintem egy ok van ami miatt számít, az ha valaki árul valamit (edzésterv, kieg akármi) és azt hazudja ettől lett olyan amilyen. Amúgy az hogy mit lehet elérni, teljesen mindegy. Naturálok is vannak szép számmal akiket soha nem fogunk elérni szerintem az még elkeserítőbb mert legalább ha koxos akkor tudod hogy lenne esélyed
-
tisn
veterán
a lenyeg, hogy nezed. az mindegy, hogy azert mert szereted, vagy mert irrital a vastag szemoldoke.
a legjobb moccer ha letiltod.
-
Dorian
félisten
Nem tudom, itt egy régi videó (én nem ismerem ezt a nőt egyébként most látom először), de hasonló testzsír mellett jóval kisebb volt az izomtömege. Nem mondom hogy most nyom kémiát, de nagyon ritka az amikor valaki jelentősen tudja az izomtömegét növelni, hacsak nem hosszútávfutásról állt át súlyzós edzésre.
Egyszer azt írta, hogy korábban erőemelő volt.
Én amúgy hülyét kapok tőle amikor különböző videókban illegeti magát mintha olyan szép lenne. A vastag szemöldökétől meg agyfaszt
-
tisn
veterán
Egy dolog miatt egyet értek ennek a kérdésnek nem a szőnyeg alá söprésével. Hogy tisztább legyen a kép sokaknak és ne olyan álmokat üldözzenek, ami nem elérhető. De persze ezen az összképen semmit nem változtat, ha itt ez napi szinten pörög, ilyen szempontból meg teljesen egyet értek veled
nekem az itt berakott fizikumok egyike sem elerheto -> mind coxerek vagytok

-
tisn
veterán
tuti nem natty ez a dubi csajszi se. ott vannak rola regen 10 evvel korabbi felvetelek, akkor miert nem ilyen zsir%on volt? majd most hirtelen elkezdett ilyen brutal zsir%ot tartani nokent amiota ebbol el? amugy talan uber genetikaval natty attainable ez. par ezerbol egynek. de az osszes influ meg tartalomgyarto peak natty mi?
nyilvan..
meg amugy is brutal eros. huzodzkodas, tolodzkodas 10+ kiloval? bolgarnal is sztem vagy 20asok vannak a kezeben, az nokent eleg durva sztem.
mondjuk megbocsajtok neki mert a home gyme az kb pont ugyanaz mint nekem van
allithato kezi, allithato pad, bordasfal, tolodzkodo es huzodzkodo meg futopad.konkretan nincsenek nattyk interneten mar. aki lathato, felkaptak etc. az nem natty. 99.9%-ban ez van. nevetseges. gvs sem natty mar. ki az aki az meg es ismert?
meg amugy is brutal eros. huzodzkodas, tolodzkodas 10+ kiloval?
most gyerekek vannak gyakorlaton a teremben. a 18 eves kis kenus kislany 8-at huzodzkodott. (es meg cicije is van)
o tuti natty.dorian: vegre mar csajok a tema, nem ff izomhegyeket linkeltek
-
Ijk
félisten
Csak egy gondolat ezzel kapcsolatban.
Mivel annyira elterjedt a cucc, hogy ha valaki anélkül elér egy fizikumot és még be is Szárad arra rámegy a billog egyből, hogy cucc
Ez a csaj szerintem semmi olyant nem használ ami illegális. Sem az izomtömege sem a tzs%-a nem indokolja a tiltott szerek használatát.Nem tudom, itt egy régi videó (én nem ismerem ezt a nőt egyébként most látom először), de hasonló testzsír mellett jóval kisebb volt az izomtömege. Nem mondom hogy most nyom kémiát, de nagyon ritka az amikor valaki jelentősen tudja az izomtömegét növelni, hacsak nem hosszútávfutásról állt át súlyzós edzésre.
-
aelod
veterán
Egy dolog miatt egyet értek ennek a kérdésnek nem a szőnyeg alá söprésével. Hogy tisztább legyen a kép sokaknak és ne olyan álmokat üldözzenek, ami nem elérhető. De persze ezen az összképen semmit nem változtat, ha itt ez napi szinten pörög, ilyen szempontból meg teljesen egyet értek veled
Csak egy gondolat ezzel kapcsolatban.
Mivel annyira elterjedt a cucc, hogy ha valaki anélkül elér egy fizikumot és még be is Szárad arra rámegy a billog egyből, hogy cucc
Ez a csaj szerintem semmi olyant nem használ ami illegális. Sem az izomtömege sem a tzs%-a nem indokolja a tiltott szerek használatát. -
Peaceliker
addikt
Egy dolog miatt egyet értek ennek a kérdésnek nem a szőnyeg alá söprésével. Hogy tisztább legyen a kép sokaknak és ne olyan álmokat üldözzenek, ami nem elérhető. De persze ezen az összképen semmit nem változtat, ha itt ez napi szinten pörög, ilyen szempontból meg teljesen egyet értek veled
-
Dorian
félisten
tuti nem natty ez a dubi csajszi se. ott vannak rola regen 10 evvel korabbi felvetelek, akkor miert nem ilyen zsir%on volt? majd most hirtelen elkezdett ilyen brutal zsir%ot tartani nokent amiota ebbol el? amugy talan uber genetikaval natty attainable ez. par ezerbol egynek. de az osszes influ meg tartalomgyarto peak natty mi?
nyilvan..
meg amugy is brutal eros. huzodzkodas, tolodzkodas 10+ kiloval? bolgarnal is sztem vagy 20asok vannak a kezeben, az nokent eleg durva sztem.
mondjuk megbocsajtok neki mert a home gyme az kb pont ugyanaz mint nekem van
allithato kezi, allithato pad, bordasfal, tolodzkodo es huzodzkodo meg futopad.konkretan nincsenek nattyk interneten mar. aki lathato, felkaptak etc. az nem natty. 99.9%-ban ez van. nevetseges. gvs sem natty mar. ki az aki az meg es ismert?
krv unalmas már ez a kinemnatty téma. kinemszrja le?
-
m3ss
veterán
tuti nem natty ez a dubi csajszi se. ott vannak rola regen 10 evvel korabbi felvetelek, akkor miert nem ilyen zsir%on volt? majd most hirtelen elkezdett ilyen brutal zsir%ot tartani nokent amiota ebbol el? amugy talan uber genetikaval natty attainable ez. par ezerbol egynek. de az osszes influ meg tartalomgyarto peak natty mi?
nyilvan..
meg amugy is brutal eros. huzodzkodas, tolodzkodas 10+ kiloval? bolgarnal is sztem vagy 20asok vannak a kezeben, az nokent eleg durva sztem.
mondjuk megbocsajtok neki mert a home gyme az kb pont ugyanaz mint nekem van
allithato kezi, allithato pad, bordasfal, tolodzkodo es huzodzkodo meg futopad.konkretan nincsenek nattyk interneten mar. aki lathato, felkaptak etc. az nem natty. 99.9%-ban ez van. nevetseges. gvs sem natty mar. ki az aki az meg es ismert?
-
Peaceliker
addikt
Ma duplán szomorú vagyok.
Másfél hét után olyan szarul ment az edzés, hogy hihetetlen. Szinte mindenből 2-3 rep el kevesebb ment. Azt mondjuk kétlem hogy ennyi kihagyás ennyit számítana. Lehet visszább kell majd lépjek picit és megint nagyobb ismétlésszámmal összeszedni magam
Másik, hogy ahogy nézem milyen gépet veszek majd kis termembe jövök rá hogy nincs sok választásom már ha nem akarok végtelen pénzt beletenni (márpedig a fogamhoz verem a garast amennyire csak lehet
)... De még mocskos drágán sincs sok jó annyira. Vagyis a fő gond hogy a szoba hibába 4,5m hosszú, csak 2m széles.
Na most egy ilyen cyklop1 (esetleg 2 már azt is nézem, beepitett lapsúly szimpi és csiga is 1:1 áttétel) gép csak úgy fér el ha smith rúdból vágok picit... Ez nekem amúgy bele is fér. Viszont rövidek a csigás emelőn a tüskék, alig tudok rá súlyt tenni (30as tárcsát legalábbis ami nekem van). Akkor inkább cyklop 2...de az meg 1.1m, de súlyokat nem kell pakolni, az azért nagy luxus.Másik verzió hogy [ms u105] smith keret (300kg ot írnak rá hogy bír, de kétlem meg annyi sosem kell majd + [ms w106] csigás torony. Ez a torony azért ügyes mert oldalt 2:1 arányú fent - lent 1:1. Igaz 120kg a max de tán mindenre elég lehet örökre, max ha mégis olyan erős leszek akkor lehet unilateral csinálni a dolgokat. Ez a kombó nem mellesleg 500k "csak". Eladhatóbb is ha úgy alakul.
Helyben is picit jobban elférek még ha kis kompromisszum marad is, de nem kell fűrészelni egyből az új gépet
Ötletek, gondolatok?
2 ai t már halálra szekáltam a témával hétvégén... Hogy mit félre nem tudnak azok beszélni
-
scdlsc
senior tag
-
tchriss
tag
-
m3ss
veterán
-
tchriss
tag
-
m3ss
veterán
Holnap megyek az idei vérvizsgálatra a nagy labor mellé ezeket kérném:
Cisztatin C meghatározás
Vizelet Albumin/Kreatinin
Gamma-GT
Ultraszenzitív CRP
Parathormon meghatározása
Kortizol
B12-vitamin
Alkalikus-foszfatáz
Totál tesztoszteron
Szabad tesztoszteron (Tesztoszteron és SHBG alapján számított)
Szexuál hormon kötő fehérje (SHBG)
Luteinizáló Hormon (LH)
Follikulus Stimuláló Hormon (FSH)
Szabad T3 fT3
Szabad T4 fT4
TSHrégen írtam ezeket össze több info alapján , de érdemes ezt mind megcsináltatni?

D vitamin direkt nincs benne
ez gondolom nem allami, vagy ott is lehet tesztoszteront kerni?
-
tchriss
tag
Holnap megyek az idei vérvizsgálatra a nagy labor mellé ezeket kérném:
Cisztatin C meghatározás
Vizelet Albumin/Kreatinin
Gamma-GT
Ultraszenzitív CRP
Parathormon meghatározása
Kortizol
B12-vitamin
Alkalikus-foszfatáz
Totál tesztoszteron
Szabad tesztoszteron (Tesztoszteron és SHBG alapján számított)
Szexuál hormon kötő fehérje (SHBG)
Luteinizáló Hormon (LH)
Follikulus Stimuláló Hormon (FSH)
Szabad T3 fT3
Szabad T4 fT4
TSHrégen írtam ezeket össze több info alapján , de érdemes ezt mind megcsináltatni?

D vitamin direkt nincs benne
-
cOxeR
Ármester
-
tisn
veterán
tegnap 85.6-ot mutatott a merleg, ilyen meg sose volt 44 ev alatt
hat nekem is jo reg volt, nagyon orulnek neki.
-
m3ss
veterán
-
benfolds
őstag
Nekem sokféle típus bejön, kivéve a nagyon gebe és a túl nagy seggű csajokat, de amúgy az arc a legfontosabb, ha külsőt nézzük (nagy szemek, szép száj). Ha az alakot, akkor szerintem nem vagyok azzal egyedül, ha azt mondom, hogy ez a csúcs.
-
tisn
veterán
-
m3ss
veterán
-
tisn
veterán
-
aelod
veterán
-
tisn
veterán
-
tisn
veterán
ez a csaj eleg csinos.
vajon arad a kox belole vagy sem? natty or juice emberunk?
amugy egeszen kepben van ami az edzest illeti. sztem nem natty, tul magas ahhoz. mondjuk annyira meg nem eros, szoval akar lehetne is...ha tippelnem kellene sztem o sem natty.
de amugy a csajszi is jo kerdes...nekem dobalja fel a facse ezt a biget. annyira nem jon be, nekem mar csajban tulgyurt

-
m3ss
veterán
Azt lattam h beszeltel rola h koveted de linkre nem mentem. Sztem dzsuuz mind2. Csajszi izomtomege nem lehetetlen de tul szalkas es ebbol el. Szilveszterunk ekkora magassaggal, nem olyan egyszeru ennyi izmot osszeszedni nattyban. Mondjuk nem annyira eros..sztem dzsuuuz. Anna mondjuk csak 60% nalam a nattyorjuice meteren
bar nem neztem rola egyeb tartalmakat majd nyomozok

Vegan? Ki hallott mar vegan koxosrol vagy fakenattyrol
lehet akkor natty?Hmm igy insta alapjan azt mondanam natty. Persze amikor mindenki glp1ezik..

-
m3ss
veterán
Azt lattam h beszeltel rola h koveted de linkre nem mentem. Sztem dzsuuz mind2. Csajszi izomtomege nem lehetetlen de tul szalkas es ebbol el. Szilveszterunk ekkora magassaggal, nem olyan egyszeru ennyi izmot osszeszedni nattyban. Mondjuk nem annyira eros..sztem dzsuuuz. Anna mondjuk csak 60% nalam a nattyorjuice meteren
bar nem neztem rola egyeb tartalmakat majd nyomozok

Vegan? Ki hallott mar vegan koxosrol vagy fakenattyrol
lehet akkor natty? -
cOxeR
Ármester
ez a csaj eleg csinos.
vajon arad a kox belole vagy sem? natty or juice emberunk?
amugy egeszen kepben van ami az edzest illeti. sztem nem natty, tul magas ahhoz. mondjuk annyira meg nem eros, szoval akar lehetne is...ha tippelnem kellene sztem o sem natty.
de amugy a csajszi is jo kerdes...Aludtál?
Ez volt már linkelve, szerintem itt pont mind a kettő natty.
Anna amúgy vegán is mindemellett, bár ezt nem sokszor hangoztatja. -
cOxeR
Ármester
-
m3ss
veterán
ez a csaj eleg csinos.
vajon arad a kox belole vagy sem? natty or juice emberunk?
amugy egeszen kepben van ami az edzest illeti. sztem nem natty, tul magas ahhoz. mondjuk annyira meg nem eros, szoval akar lehetne is...ha tippelnem kellene sztem o sem natty.
de amugy a csajszi is jo kerdes... -
Peaceliker
addikt
Na6, újra kezdem a kreatint. Kíváncsi vagyok erős leszek e tőle
-
Peaceliker
addikt
Naná hogy jobb egy célszerszám
nyilván ez így kényelmetlenebb is lenne.
Azt mondom hogy valamit ebből is ki lehet tán hozni.
[link] csigás gépből ez még tetszik. Van kisebb az igaz, de tetszik hogy felső alsó csiga 1:1 áttétel, két oldalsó meg 2:1. Okosságnak tűnik -
m3ss
veterán
Ugye!? Én egyre jobban rá vagyok izgulva erre a csigás dologra.
Amúgy amit bedobtam, ott smith cucc még lábra is jó lehet. De akár csiga is. Ha elég mélyre lehet tenni, akkor belt squat akár mehet.
Illetve akár össze lehet hozni paddal és akkor mehet lábhajlítás és nyújtás is. Szalaggal nekem megy, akkor csigával is kell működőjönazert egy jo labnyujto, labhajito gep bonyolultabb ennel. ki kellene ezt probalni, latatlanul nem akarom temetni, de latni, probalni kellene ezt hogy lassam mennyire lehet effektiv egy ilyen labnyujto addon csigahoz.
-
Dorian
félisten
Nálunk is van egy lapsúlyos gép, annak valami brutál szar a terhelésprofilja, mintha valami gumiszalagok lennének beépítve. A tárcsasúlyos az fasza, direkt terhelésű.
-
tisn
veterán
Nem, direkt a lehető legtávolabb. A fekvenyomás hétfőn, a vállbólnyomás pénteken. De pont így volt amikor fejlődött, és akkor is amikor korábban visszaesett.
Akkor azt csináltam, hogy a súlyból a legminimalisabbat (2,5 kg) visszavettem és úgy végeztem inkább több ismétlést. Akkor megindult a fejlődés, lehetett megint tenni nagyobbra és azzal is fejlődött... egy darabig. Valszeg most is ez lesz a megoldás.Felvétel nem gond, nem kézisúlyzót használok, hanem ( tárcsás) gépet.
Felvétel nem gond, nem kézisúlyzót használok, hanem ( tárcsás) gépet.
nalunk a lapsulyos matrix kurvara nem egyezett a biomechanikammal, de aztan hoztak egy freemotion csigasat az nagyon bevallt. jo lenne ujra hasznalni
-
Dorien
veterán
én folyamatosan azt kapom, hogy álljak már le, mert totál elfogyok és nem szereti az auschwitz-i embereket... mindig mondom neki, h akkor van egy rossz hírem...

nekem is egyébként kollégáim közül nagyon sokan mondták, h baromira vékony lettem/átalakultam... mondtam nekik, h dehogy fogytam, ugyannyi vagyok súlyban... meg néhánynak megmutattam az úszógumim bizonyítékképpen![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
mondjuk ritkán látnak HO miatt, most csapatépítőn találkoztam sokukkal hónapok óta először...@peaceliker: jó, hát zsír könnyen el tud szállni, ha nem figyel az ember... de ha tartasz egy diétát, akkor (elméletileg) kontrollált a bevitel... én még mindig azt mondom, h próbáld meg szétdobni fő kajákra 20-25g/főkaja mennyiségben, szerintem az segíteni fog éhség szempontjából... veszíteni valód nem igazán van vele szerintem, max nem lesz változás és kiderül, hogy nálad sajnos nem működik

Nálad azért van rendesen izomtömeg a zsírpárnák alatt, amik úgy fognak előbukkanni, mint Atlantisz elveszett városa a tengerből...
Megnéznélek ilyen M3ss-szintű alacsony zsírszázalékon. -
Dorian
félisten
Nem, direkt a lehető legtávolabb. A fekvenyomás hétfőn, a vállbólnyomás pénteken. De pont így volt amikor fejlődött, és akkor is amikor korábban visszaesett.
Akkor azt csináltam, hogy a súlyból a legminimalisabbat (2,5 kg) visszavettem és úgy végeztem inkább több ismétlést. Akkor megindult a fejlődés, lehetett megint tenni nagyobbra és azzal is fejlődött... egy darabig. Valszeg most is ez lesz a megoldás.Felvétel nem gond, nem kézisúlyzót használok, hanem ( tárcsás) gépet.
-
Peaceliker
addikt
én állva veszem fel és utána ülök le a padra

Gondolkodtam már ezen is. Lehet ki is próbálom majd
-
K1LLMy53Lf
őstag
-
Peaceliker
addikt
én ezt a női reakciót inkább úgy értelmezném, hogy azzal van baja, hogy az edzéssel "magaddal foglalkozol". ő meg azt szeretné, hogy ne magaddal legyél elfoglalva, hanem inkább vele. valljuk be, azért ezt a gyúrás buzulást nagyon könnyű pojácáskodásnak (újkori nevén narcisztikusságnak) venni külső szemlélő számára, és sok esetben van alapja. előző hsz-ben említett edzőterem tulaj / edző ismerősöm maga is utálja az egész közeget, sőt az alkalmazottai folyamatosan dehonesztálóan beszélnek a vendégekről. de biztos vannak jó hangulatú termek is, ahova nem csak egótól duzzadó gyökerek járnak, nem tudom, én nem járok már sehova.
Persze, tök jogos a felvetésed, biztos nagyon sok esetben igaz is. De nálunk a közeledésem legtöbbször hárítja.
illetve ha szóba jön ez a téma(gyúrás, de amúgy lehetne ez bármi amúgy ) , akkor az indok az, hogy neki sincs ideje erre arra, meg a kedvencem a "de jó neked hogy legkisebb bajod hogy ezzel foglalkozz" . Ami valójában nem igaz, mert lenne ideje lehetősége ha akarná, de ő szeret/akar küszködni... Mit ne mondjak voltak sötét idők a kapcsolatunkban
Mindegy, mára jobb a helyzet. Sokat dolgoztam magamon és így tudtam javítani az egészen. Persze szar hogy az egész ami van (érzelmi szinten értem) az az én melóm és még folyamatosan is az, én pakolom bele amit tudok, amikor van erőm.
Illetve gyúrás - basztatás (előző hobbijaim miatt is mindig kaptam a terrort, mindegy mi volt az épp) témában azóta jobb mióta leszarom mit brekeg. De nem agresszív vagy passzív agresszív módon, hanem csak ignorálom és nem hagyom hogy lehúzzon érzelmileg. Azóta vissza is vett belőle rendesen.Bocs, egy picit most ventilálnom kellett
-
aelod
veterán
Nálam megint az van, mint régebben: egy darabig fejlődött a vállbólnyomás, most meg már 3 hete hétről hétre egyre szarabbul megy...
Közben meg a fekvenyomás (ami ugye eleggé hasonló) folyamatosan fejlődik.
De a két edzés pénteken és hétfőn van, szóval semmi egymásra hatás nem lehet.És ugyanez: csigás vállszéles lehúzas is egyre rosszabb, az egykezes lehúzas meg javul. Ezek ugye egy edzésen vannak, de az egykezes van később.
Egy napon van a kettő?
Vállból nyomás súlyzó felvétel tipp.
Combodra rakod közelebb a terdedhez a súlyzót és lábbal felsegíted. -
aelod
veterán
Nálam megint az van, mint régebben: egy darabig fejlődött a vállbólnyomás, most meg már 3 hete hétről hétre egyre szarabbul megy...
Közben meg a fekvenyomás (ami ugye eleggé hasonló) folyamatosan fejlődik.
De a két edzés pénteken és hétfőn van, szóval semmi egymásra hatás nem lehet.És ugyanez: csigás vállszéles lehúzas is egyre rosszabb, az egykezes lehúzas meg javul. Ezek ugye egy edzésen vannak, de az egykezes van később.
Egy napon van a kettő?
-
tisn
veterán
Mai “érdekes”, kezdtem a mell edzést db bench-el, 20 kg melegít, 35 kg 8 ismétlés, mondom durrantom a 40-est, 0 azaz nulla ment ki, egyszerűen nem bírtam megindítani. Visszamentem 35 kg-ra megint ment 8 ismétlés.
Lábazásnál is van ilyen, amit betettem gép nemrég, nyomok 8 ismétlést (63kg) emelek 2 lépcsőt (lapsúlyos 72 kg), meg se bírom nyekkenteni.
Biztos vagyok benne, hogy a szélső holtpont ami megakaszt csak az első nyomásn és ha megindítom menne.
Peck fly esetén is érzem ezt, csak ott könnyebben ki tudom játszani, 83kg első ismétlés szét durran a fejem mire behúzom, utána megy 5…
Erre valami ötlet javaslat?
Idegrendszeri, vagy pusztán a gyakorlat mozgási pályával van gond? Vagy gyenge vagyok. 
Erre valami ötlet javaslat?
turelem? es a konnyebb sullyal elmenni 10-12 sorozatig, csak utana emelni. -
benfolds
őstag
Amikor bele kezdtem az edzésbe és 80kg körül szedtem magamra izmot, akkor munkatársak kérdezgették, hogy gyúrok? Most idén 93 kilóval volt aki mondta hogy mekkora lettem... Mondom jah, zsírban
de amúgy most lement pár kg kreatint sem szedem egy ideje, karom 2cm el kisebb is
Diéta nálam az, hogy belövök makró limiteket és ennyi. Nem így kell?
Asszony ha nálam csak leszarná, még örülnék is. De sokszor konkrétan basztat az edzéssel. Gondolom saját önértékelési problémái miatt basztat... Hát picit toxikus, na
de persze amúgy meg bejött neki ahogy kinéztem, mert úgy fogdosott mint még sosem, de nem az a fajta aki ezt be fogja ismerni
én ezt a női reakciót inkább úgy értelmezném, hogy azzal van baja, hogy az edzéssel "magaddal foglalkozol". ő meg azt szeretné, hogy ne magaddal legyél elfoglalva, hanem inkább vele. valljuk be, azért ezt a gyúrás buzulást nagyon könnyű pojácáskodásnak (újkori nevén narcisztikusságnak) venni külső szemlélő számára, és sok esetben van alapja. előző hsz-ben említett edzőterem tulaj / edző ismerősöm maga is utálja az egész közeget, sőt az alkalmazottai folyamatosan dehonesztálóan beszélnek a vendégekről. de biztos vannak jó hangulatú termek is, ahova nem csak egótól duzzadó gyökerek járnak, nem tudom, én nem járok már sehova.
-
Peaceliker
addikt
Ugye!? Én egyre jobban rá vagyok izgulva erre a csigás dologra.
Amúgy amit bedobtam, ott smith cucc még lábra is jó lehet. De akár csiga is. Ha elég mélyre lehet tenni, akkor belt squat akár mehet.
Illetve akár össze lehet hozni paddal és akkor mehet lábhajlítás és nyújtás is. Szalaggal nekem megy, akkor csigával is kell működőjönSőt, back squat is mehet megfelelő kiegészítővel.
-
Peaceliker
addikt
vagy edzel full rom. ennek a gyakorlatnak az az egyik elonye, hogy nagyobb mozgastartomanyt enged mint a rud.
peaceliker:45-rol 52 azert nem kis ugras.
amugy ez a csigas gep nem hulyeseg, valojaban szinte mindent lehet vele edzeni. lehet ha egyszer veszek vmit vmi csigas cucc lesz. labedzesen mondjuk ez sem segit.Ugye!? Én egyre jobban rá vagyok izgulva erre a csigás dologra.
Amúgy amit bedobtam, ott smith cucc még lábra is jó lehet. De akár csiga is. Ha elég mélyre lehet tenni, akkor belt squat akár mehet.
Illetve akár össze lehet hozni paddal és akkor mehet lábhajlítás és nyújtás is. Szalaggal nekem megy, akkor csigával is kell működőjön -
m3ss
veterán
Nálam megint az van, mint régebben: egy darabig fejlődött a vállbólnyomás, most meg már 3 hete hétről hétre egyre szarabbul megy...
Közben meg a fekvenyomás (ami ugye eleggé hasonló) folyamatosan fejlődik.
De a két edzés pénteken és hétfőn van, szóval semmi egymásra hatás nem lehet.És ugyanez: csigás vállszéles lehúzas is egyre rosszabb, az egykezes lehúzas meg javul. Ezek ugye egy edzésen vannak, de az egykezes van később.
azert ha vmi romlik ott vmi furcsasag van. plane ha nem valtoztattal sorrenden, egyebeken.
en nem szoktam csak ugy gyengulni semmiben. csak ha leepul vmi izom. vagy ha tuledzes is van..persze ha nem alszol, nem eszel eleget akkor is lehet ez. nem feltetlen lesz minden gyakorlatban regresszio. -
m3ss
veterán
Megoldás akkor, hogy nem fogom teljesen magamhoz a súlyt, nem kerülök alsó holtpont tartományba és próbálok úgy hátradőlni és indítom is? Én többnyire szeretek rákészülni a sorozatra, felveszem a pózt, picit ráfeszítek az izomcsoportra, várok egy ideálisabb levegővételt, pulzuscsökkenést aztán durr bele. Nagyon ritkán teszek bármibe is lendületet, hogy neki tudjak kezdeni.
vagy edzel full rom. ennek a gyakorlatnak az az egyik elonye, hogy nagyobb mozgastartomanyt enged mint a rud.
peaceliker:45-rol 52 azert nem kis ugras.
amugy ez a csigas gep nem hulyeseg, valojaban szinte mindent lehet vele edzeni. lehet ha egyszer veszek vmit vmi csigas cucc lesz. labedzesen mondjuk ez sem segit. -
cOxeR
Ármester
Megoldás akkor, hogy nem fogom teljesen magamhoz a súlyt, nem kerülök alsó holtpont tartományba és próbálok úgy hátradőlni és indítom is? Én többnyire szeretek rákészülni a sorozatra, felveszem a pózt, picit ráfeszítek az izomcsoportra, várok egy ideálisabb levegővételt, pulzuscsökkenést aztán durr bele. Nagyon ritkán teszek bármibe is lendületet, hogy neki tudjak kezdeni.
Meg is találtam a megoldást, Temu link: [link]
-
cOxeR
Ármester
Megoldás akkor, hogy nem fogom teljesen magamhoz a súlyt, nem kerülök alsó holtpont tartományba és próbálok úgy hátradőlni és indítom is? Én többnyire szeretek rákészülni a sorozatra, felveszem a pózt, picit ráfeszítek az izomcsoportra, várok egy ideálisabb levegővételt, pulzuscsökkenést aztán durr bele. Nagyon ritkán teszek bármibe is lendületet, hogy neki tudjak kezdeni.
-
Peaceliker
addikt
most így levegőben tartott kézzel nézve ha lejjebb engedem, akkor már dől kifelé az alkarom. de lehet erről az az ok, hogy alacsonyabban van felvéve, aztán attól szednvedés...de utálom amúgy az egész gyakorlatot, főleg a felvétel miatt
-
Dorian
félisten
Nálam megint az van, mint régebben: egy darabig fejlődött a vállbólnyomás, most meg már 3 hete hétről hétre egyre szarabbul megy...
Közben meg a fekvenyomás (ami ugye eleggé hasonló) folyamatosan fejlődik.
De a két edzés pénteken és hétfőn van, szóval semmi egymásra hatás nem lehet.És ugyanez: csigás vállszéles lehúzas is egyre rosszabb, az egykezes lehúzas meg javul. Ezek ugye egy edzésen vannak, de az egykezes van később.
-
Dorian
félisten
Db bench trükkös cucc. Nekem 45 el megy 7. Mondom megnézem 52t. Elsőre 0. Aztán csak felbasztam magam és 10p múlva újra próbáltam, akkor ment 1,egész jól. Mondom legyen 2...meg sem mozdult
eskü nem értettem az egészet.
Másik a vállból nyomás. Első repnél majd beszarok, aztán megy utána 6-7. Ezt sosem vágtam miért van így, de vicces videóban is volt ilyen, szal tuti nem egyedi
Első repnél rendesen lentől indítod, aztán már nem viszed le addig
-
K1LLMy53Lf
őstag
Db bench trükkös cucc. Nekem 45 el megy 7. Mondom megnézem 52t. Elsőre 0. Aztán csak felbasztam magam és 10p múlva újra próbáltam, akkor ment 1,egész jól. Mondom legyen 2...meg sem mozdult
eskü nem értettem az egészet.
Másik a vállból nyomás. Első repnél majd beszarok, aztán megy utána 6-7. Ezt sosem vágtam miért van így, de vicces videóban is volt ilyen, szal tuti nem egyedi
vállból nyomás nálam is vicces... felveszem és mindig az az érzésem, hogy ezt tuti nem fogom kinyomni... aztán megy a 10-12 rep... de pont emiatt vacillálok, h rápróbáljak-e a 2x30ra... mert amúgy nem érzem mindig 100%ig stabilnak... és annyira nem lenne poén, ha a fejem fölött tatva berogyna a könyököm...
(mondjuk gondoltam már rá, h emiatt lehet inkább váltok smith-keretes barbell-re..."Nőknel ez máshogy működik: determinált. Ha rondának születtek akkor szívás, lehetnek akármilyen vékonyak."
amúgy szvsz ez teljesen egyéni dolog... mármint te azért gondolod ezt, mert te ilyen vagy. de ez megvan női oldalon is... igaz, elvileg ritkább... de mind férfi, mind női oldalon totál egyéni, hogy kinek mennyire fontos a külső, belső, anyagiak stb...
-
Peaceliker
addikt
Mai “érdekes”, kezdtem a mell edzést db bench-el, 20 kg melegít, 35 kg 8 ismétlés, mondom durrantom a 40-est, 0 azaz nulla ment ki, egyszerűen nem bírtam megindítani. Visszamentem 35 kg-ra megint ment 8 ismétlés.
Lábazásnál is van ilyen, amit betettem gép nemrég, nyomok 8 ismétlést (63kg) emelek 2 lépcsőt (lapsúlyos 72 kg), meg se bírom nyekkenteni.
Biztos vagyok benne, hogy a szélső holtpont ami megakaszt csak az első nyomásn és ha megindítom menne.
Peck fly esetén is érzem ezt, csak ott könnyebben ki tudom játszani, 83kg első ismétlés szét durran a fejem mire behúzom, utána megy 5…
Erre valami ötlet javaslat?
Idegrendszeri, vagy pusztán a gyakorlat mozgási pályával van gond? Vagy gyenge vagyok. 
Db bench trükkös cucc. Nekem 45 el megy 7. Mondom megnézem 52t. Elsőre 0. Aztán csak felbasztam magam és 10p múlva újra próbáltam, akkor ment 1,egész jól. Mondom legyen 2...meg sem mozdult
eskü nem értettem az egészet.
Másik a vállból nyomás. Első repnél majd beszarok, aztán megy utána 6-7. Ezt sosem vágtam miért van így, de vicces videóban is volt ilyen, szal tuti nem egyedi
-
cOxeR
Ármester
Az se mindegy azért egyik oldalon se, hogy tartós kapcsolat vagy kaland… másként viselkedik az ember, nincs tét lehet határozottabb, tartós kapcsolatban kevésbé működnek az ilyen változás próbálkozások.
A határozottság ereje sokszor tudja ledönteni másik nemet a talpáról rapid ütemben.
-
Dorian
félisten
Nőknel ez máshogy működik: determinált. Ha rondának születtek akkor szívás, lehetnek akármilyen vékonyak.
Ffi jólkinezeten pedig sokat dob pl a megszerzhető státusz, magabiztos viselkedés, stb. -
cOxeR
Ármester
Mai “érdekes”, kezdtem a mell edzést db bench-el, 20 kg melegít, 35 kg 8 ismétlés, mondom durrantom a 40-est, 0 azaz nulla ment ki, egyszerűen nem bírtam megindítani. Visszamentem 35 kg-ra megint ment 8 ismétlés.
Lábazásnál is van ilyen, amit betettem gép nemrég, nyomok 8 ismétlést (63kg) emelek 2 lépcsőt (lapsúlyos 72 kg), meg se bírom nyekkenteni.
Biztos vagyok benne, hogy a szélső holtpont ami megakaszt csak az első nyomásn és ha megindítom menne.
Peck fly esetén is érzem ezt, csak ott könnyebben ki tudom játszani, 83kg első ismétlés szét durran a fejem mire behúzom, utána megy 5…
Erre valami ötlet javaslat?
Idegrendszeri, vagy pusztán a gyakorlat mozgási pályával van gond? Vagy gyenge vagyok. 
-
cOxeR
Ármester
-
scdlsc
senior tag
Erről eszembe jutott egy kép. Meg is kerestem gyorsan. Mutassátok meg nekik.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

-
cOxeR
Ármester
Amikor bele kezdtem az edzésbe és 80kg körül szedtem magamra izmot, akkor munkatársak kérdezgették, hogy gyúrok? Most idén 93 kilóval volt aki mondta hogy mekkora lettem... Mondom jah, zsírban
de amúgy most lement pár kg kreatint sem szedem egy ideje, karom 2cm el kisebb is
Diéta nálam az, hogy belövök makró limiteket és ennyi. Nem így kell?
Asszony ha nálam csak leszarná, még örülnék is. De sokszor konkrétan basztat az edzéssel. Gondolom saját önértékelési problémái miatt basztat... Hát picit toxikus, na
de persze amúgy meg bejött neki ahogy kinéztem, mert úgy fogdosott mint még sosem, de nem az a fajta aki ezt be fogja ismerni
Jah ezt en is kapom… reggeli megbeszélés mi a mai terv: felsorolok x dolgot és hozzáteszem hogy edzeni is akarok
Legutóbbi vita alkalmával meg is kaptam, hogy azt állandóan beteszem az “elintézendő” listába.
-
cOxeR
Ármester
ejnye. pedig azert az biztos jol esne mindenkinek ha otthon is kapna egy kis pozitiv visszajelzest. nok tenyleg leszarjak ezt en azt latom...bezzeg utcan, itt-ott azert bamulnak ha olyan ruhaban vagyok

inkabb azt lattam, hogy beindulnak az olyan reakciok, hogy jajj de ok emiatt meg jobban elegedetlenek magukkal. noknel meg durvabb ez a test diszmorfia jelenseg a mai kozossegi median szocializalodott tarsadalomban.ez a reverse nordic, sima nordic viszont nem jo a derekamnak. hiaba csinaltam mind2ot csokkentett mozgastartomanyban ma derekam bejelzett, alig tudtam kikelni az agybol. mondjuk a bolgar is lehet, de nem hinnem...olvasva ezt a sok seruleses storyt mindig azon filozok, hogy tenyleg el kellene engedni ezt a par kg izmot es csak szintentartani.
lehet elengedem a tolodzkodast, huzodzkodast is alacsony rep rangen..inkabb azt lattam, hogy beindulnak az olyan reakciok, hogy jajj de ok emiatt meg jobban elegedetlenek magukkal. noknel meg durvabb ez a test diszmorfia jelenseg a mai kozossegi median szocializalodott tarsadalomban.
Na igen, ez szerintem is valid, csak benzin a tűzre…
-
Peaceliker
addikt
-
tisn
veterán
Ehh, lengyel cucc, amazonon semmi róla. Kérdeztem geminit, ránezett lengyel fórumokra. Azt mondja dicsérik hogy masszív és (magától mondta ezt a kifejezést, nem adtam a szájába) nem "kínai" acél, azt mondják róla.
Nyilván vannak benne hibák, ennyibe mondjuk sztem beleférhet. De persze még nézelődöm
na akkor lehet hogy jo

vagy a ceg marketingesei kommenteltek parat
-
Peaceliker
addikt
Dekas cuccot néztem ma is, de kiegeket épp nem kapni hozzá, így meg alig lenne jó valamire. Csigás cucca is sokkal limitáltabb.
Allegron dicsérik, 1-2 videóban is. Majd még amazonon kell megtalálni, ott fixen sok vélemény lesz.
Nekem is beugrott, hogy szar, de azért ez ránézésrere más mint a 2-300ezres fixen gagyik. Persze attól lehet szar ez is
Ehh, lengyel cucc, amazonon semmi róla. Kérdeztem geminit, ránezett lengyel fórumokra. Azt mondja dicsérik hogy masszív és (magától mondta ezt a kifejezést, nem adtam a szájába) nem "kínai" acél, azt mondják róla.
Nyilván vannak benne hibák, ennyibe mondjuk sztem beleférhet. De persze még nézelődöm
-
Peaceliker
addikt
nekem az lenne a felelmem (szerintem mar irtam), hogy ezek hobbi cuccok. arra terveztek, hogy a koca gyuros megvegye es 40kg-al fekvenyomjon rajta, amugy ruhaakaszto legyen. te pedig nem annyival fogsz, szoval nyekleni, nyaklani fog. szoktam en is nezdni a decaban ezeket (unalmamban), de mind nagyon gyengenek tunik egy edzotermi minoseghez kepest. hasznalt edzotermi nem lenne esetleg jobb? (bar az nem lesz ennyire kompakt sokfunkcios)
Dekas cuccot néztem ma is, de kiegeket épp nem kapni hozzá, így meg alig lenne jó valamire. Csigás cucca is sokkal limitáltabb.
Allegron dicsérik, 1-2 videóban is. Majd még amazonon kell megtalálni, ott fixen sok vélemény lesz.
Nekem is beugrott, hogy szar, de azért ez ránézésrere más mint a 2-300ezres fixen gagyik. Persze attól lehet szar ez is
-
m3ss
veterán
nyari innivalo?
legjobb, gyerek is imadja es csuuuszik a melegben.
lidl fagyasztott tropusi gyumolcs 1-2 bogre, menta, 1 kanal mez, viz.
valszeg chia maggal meg izesitetlen feherjevel is fel lehetne turbozni. meg mogyorovaj, es garantaltan szar is lesz de legalabb nosz tole
Új hozzászólás Aktív témák
-
207100 - 207001
207513 - 207501 207500 - 207401 207400 - 207301 207300 - 207201 207200 - 207101 207100 - 207001 207000 - 206901 206900 - 206801 206800 - 206701 206700 - 206601 206600 - 206501 206500 - 206401 206400 - 206301 206300 - 206201 206200 - 206101 206100 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
A topicban érdekeltségi körbe tartozó (tulajdonos, munkavállaló, stb.) boltot reklámozni, bármilyen módon üzletelni tilos!
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- OLED monitor topic
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Bittorrent topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Béta iOS-t használók topikja
- Projektor topic
- További aktív témák...
- iPhone 15 Pro Max 256GB 83% (1év Garancia) ESIM-es változat!
- 280 - Lenovo Legion Pro 5 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5070Ti (ELKELT)
- Samsung Galaxy S26 Ultra - Black - 256GB - BONTATLAN - 3 Év Jótállás
- Bomba ár! Lenovo X1 Carbon 5th I i7-7G I 8GB I 256SSD I 14" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- Apple iPhone 13 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
), es talan most kezd latszani valami.

(es miutan 25km-t mar letekertem, felig ellenszelben) (nem volt oszinte a mosolyom)
meg az edzest se vette komolyan, csak mostanaban rakta ossze a tudast, hogy izmosodjon mi? lehet persze, nekem sincs rossz genetikam, de nekem 17 evesen is jott fel az izom es uekkora testzsiron voltam. valtozas nem nagyon van...






