Hirdetés
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Gurulunk, WAZE?!
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- MasterDeeJay: Intel Xeon 2673v4 best buy, avagy 20 mag 6eft-ért
- koxx: Bloons TD5 - Tower Defense játék
- Met: Metallica: M72 World Tour
- Pajac: Kínai
- sziku69: Szólánc.
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
-
207000 - 206901
207456 - 207401 207400 - 207301 207300 - 207201 207200 - 207101 207100 - 207001 207000 - 206901 206900 - 206801 206800 - 206701 206700 - 206601 206600 - 206501 206500 - 206401 206400 - 206301 206300 - 206201 206200 - 206101 206100 - 206001 206000 - 205901 205900 - 205801 205800 - 205701 205700 - 205601 205600 - 205501 205500 - 205401 205400 - 205301 205300 - 205201 205200 - 205101 205100 - 205001 205000 - 204901 204900 - 204801 204800 - 204701 204700 - 204601 204600 - 204501 204500 - 204401 204400 - 204301 204300 - 204201 204200 - 204101 204100 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2016-08-09 20:41 Téma összefoglaló
- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)
Új hozzászólás Aktív témák
-
tisn
veterán
Persze, annak még 1 körben utána nézek majd minőségre mik a vélemények. Majd rákeresek valami rokonára (ha jól látom más néven is fut) es amazonon fixen lesz sok 100 vélemény.
Pakolhatóság az nekem is para picit. De elvileg csiga mérettel áttétel akar variálható, nem? Persze ennek sem mentem még utána![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Használhatóságban láttok-e valami problémát esetleg(feltételezve hogy nem egy hulladék) ?Másik opció még amin agyalok, hogy egy csigás torony meg egy half rack (jó lenne smiht es) külön
nekem az lenne a felelmem (szerintem mar irtam), hogy ezek hobbi cuccok. arra terveztek, hogy a koca gyuros megvegye es 40kg-al fekvenyomjon rajta, amugy ruhaakaszto legyen. te pedig nem annyival fogsz, szoval nyekleni, nyaklani fog. szoktam en is nezdni a decaban ezeket (unalmamban), de mind nagyon gyengenek tunik egy edzotermi minoseghez kepest. hasznalt edzotermi nem lenne esetleg jobb? (bar az nem lesz ennyire kompakt sokfunkcios)
-
tisn
veterán
Egy darabig én is megmentem rajta, de mióta leszarom mit vergődik, normálisabb is lett a hozzáállása.
De nyilván tudom (írtam is) hogy neki az van benne hogy az jár a fejében hogy majd jól nézek ki (szerinte ő meg nem) akkor majd jól jönnek ki a kislányok és akkor lecserélem
helyes, teperjen csak

-
Peaceliker
addikt
Asszony ha nálam csak leszarná, még örülnék is. De sokszor konkrétan basztat az edzéssel
hat csalad, gyerek, munka, haztartas mellett elhiszem, hogy valahonnan el kell venni az idot. de ez a heti 3-4 edzes kell akkor is, ha az asszony hapog miatta. engem a heti 1 foci miatt is basztatott, de leszartam (ugy, hogy gyerekek jottek es ott jatszottak addig a tobbi kolokkel)Egy darabig én is megmentem rajta, de mióta leszarom mit vergődik, normálisabb is lett a hozzáállása.
De nyilván tudom (írtam is) hogy neki az van benne hogy az jár a fejében hogy majd jól nézek ki (szerinte ő meg nem) akkor majd jól jönnek ki a kislányok és akkor lecserélem
-
tisn
veterán
Amikor bele kezdtem az edzésbe és 80kg körül szedtem magamra izmot, akkor munkatársak kérdezgették, hogy gyúrok? Most idén 93 kilóval volt aki mondta hogy mekkora lettem... Mondom jah, zsírban
de amúgy most lement pár kg kreatint sem szedem egy ideje, karom 2cm el kisebb is
Diéta nálam az, hogy belövök makró limiteket és ennyi. Nem így kell?
Asszony ha nálam csak leszarná, még örülnék is. De sokszor konkrétan basztat az edzéssel. Gondolom saját önértékelési problémái miatt basztat... Hát picit toxikus, na
de persze amúgy meg bejött neki ahogy kinéztem, mert úgy fogdosott mint még sosem, de nem az a fajta aki ezt be fogja ismerni
Asszony ha nálam csak leszarná, még örülnék is. De sokszor konkrétan basztat az edzéssel
hat csalad, gyerek, munka, haztartas mellett elhiszem, hogy valahonnan el kell venni az idot. de ez a heti 3-4 edzes kell akkor is, ha az asszony hapog miatta. engem a heti 1 foci miatt is basztatott, de leszartam (ugy, hogy gyerekek jottek es ott jatszottak addig a tobbi kolokkel) -
Peaceliker
addikt
mondjuk ugy latom ez nem lapsulyos. akkor tarcsakat kell raraknod? kivancsi lennek mennyire eleg egyes gyakorlatokra a max amit fel lehet ra pakolni.
ezekbol a gepekbol kiindulva. mar a preacher bic meg labnyujto gepnel se vagyok tavol a maxtol...es most kezdtem el ugy igazan labazni
na meg mennyire mozog finoman. mennyire massziv a szerkezet.
draga ahhoz hogy osszerakjam aztan rajojjek hogy vissza akarom kuldeni es megint szetszedni...de ez csak egy velemeny.Persze, annak még 1 körben utána nézek majd minőségre mik a vélemények. Majd rákeresek valami rokonára (ha jól látom más néven is fut) es amazonon fixen lesz sok 100 vélemény.
Pakolhatóság az nekem is para picit. De elvileg csiga mérettel áttétel akar variálható, nem? Persze ennek sem mentem még utána![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Használhatóságban láttok-e valami problémát esetleg(feltételezve hogy nem egy hulladék) ?Másik opció még amin agyalok, hogy egy csigás torony meg egy half rack (jó lenne smiht es) külön
-
m3ss
veterán
Egy smith meg csiga miben nem tud okés lenni?
Egy videó van róla yt on, alak mutatja mi ügyes mi béna rajta, de anyagminőségen kívül más rizikót én nem látnék benne.
Egy kombi beleülős gép sztem párásabb lehet, hogy az mennyire kényelmes. Persze benne van hogy én nem gondoltam jól át
mondjuk ugy latom ez nem lapsulyos. akkor tarcsakat kell raraknod? kivancsi lennek mennyire eleg egyes gyakorlatokra a max amit fel lehet ra pakolni.
ezekbol a gepekbol kiindulva. mar a preacher bic meg labnyujto gepnel se vagyok tavol a maxtol...es most kezdtem el ugy igazan labazni
na meg mennyire mozog finoman. mennyire massziv a szerkezet.
draga ahhoz hogy osszerakjam aztan rajojjek hogy vissza akarom kuldeni es megint szetszedni...de ez csak egy velemeny. -
Peaceliker
addikt
Egy smith meg csiga miben nem tud okés lenni?
Egy videó van róla yt on, alak mutatja mi ügyes mi béna rajta, de anyagminőségen kívül más rizikót én nem látnék benne.
Egy kombi beleülős gép sztem párásabb lehet, hogy az mennyire kényelmes. Persze benne van hogy én nem gondoltam jól át
-
Peaceliker
addikt
[link]
Erről a gépről vélemény?
-
5150head
őstag
Nálunk azért annyit hozzátennék, h mi szinte mindig együtt edzünk, szóval ebből a szempontból (is) szerencsés vagyok.
A dicséreteket meg nyilván ő is megkapja tőlem.
Egy kedves, dicsérő, bíztató szó bárkinek ad egy plusz boostot.
-
Peaceliker
addikt
én folyamatosan azt kapom, hogy álljak már le, mert totál elfogyok és nem szereti az auschwitz-i embereket... mindig mondom neki, h akkor van egy rossz hírem...

nekem is egyébként kollégáim közül nagyon sokan mondták, h baromira vékony lettem/átalakultam... mondtam nekik, h dehogy fogytam, ugyannyi vagyok súlyban... meg néhánynak megmutattam az úszógumim bizonyítékképpen![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
mondjuk ritkán látnak HO miatt, most csapatépítőn találkoztam sokukkal hónapok óta először...@peaceliker: jó, hát zsír könnyen el tud szállni, ha nem figyel az ember... de ha tartasz egy diétát, akkor (elméletileg) kontrollált a bevitel... én még mindig azt mondom, h próbáld meg szétdobni fő kajákra 20-25g/főkaja mennyiségben, szerintem az segíteni fog éhség szempontjából... veszíteni valód nem igazán van vele szerintem, max nem lesz változás és kiderül, hogy nálad sajnos nem működik

Amikor bele kezdtem az edzésbe és 80kg körül szedtem magamra izmot, akkor munkatársak kérdezgették, hogy gyúrok? Most idén 93 kilóval volt aki mondta hogy mekkora lettem... Mondom jah, zsírban
de amúgy most lement pár kg kreatint sem szedem egy ideje, karom 2cm el kisebb is
Diéta nálam az, hogy belövök makró limiteket és ennyi. Nem így kell?
Asszony ha nálam csak leszarná, még örülnék is. De sokszor konkrétan basztat az edzéssel. Gondolom saját önértékelési problémái miatt basztat... Hát picit toxikus, na
de persze amúgy meg bejött neki ahogy kinéztem, mert úgy fogdosott mint még sosem, de nem az a fajta aki ezt be fogja ismerni
-
m3ss
veterán
ejnye. pedig azert az biztos jol esne mindenkinek ha otthon is kapna egy kis pozitiv visszajelzest. nok tenyleg leszarjak ezt en azt latom...bezzeg utcan, itt-ott azert bamulnak ha olyan ruhaban vagyok

inkabb azt lattam, hogy beindulnak az olyan reakciok, hogy jajj de ok emiatt meg jobban elegedetlenek magukkal. noknel meg durvabb ez a test diszmorfia jelenseg a mai kozossegi median szocializalodott tarsadalomban.ez a reverse nordic, sima nordic viszont nem jo a derekamnak. hiaba csinaltam mind2ot csokkentett mozgastartomanyban ma derekam bejelzett, alig tudtam kikelni az agybol. mondjuk a bolgar is lehet, de nem hinnem...olvasva ezt a sok seruleses storyt mindig azon filozok, hogy tenyleg el kellene engedni ezt a par kg izmot es csak szintentartani.
lehet elengedem a tolodzkodast, huzodzkodast is alacsony rep rangen.. -
tisn
veterán
-
Dorian
félisten
A feleségem nálam is teljesen leszrja, h jobb lett a testem. De a szeretőmnek nagyon tetszett
-
K1LLMy53Lf
őstag
én folyamatosan azt kapom, hogy álljak már le, mert totál elfogyok és nem szereti az auschwitz-i embereket... mindig mondom neki, h akkor van egy rossz hírem...

nekem is egyébként kollégáim közül nagyon sokan mondták, h baromira vékony lettem/átalakultam... mondtam nekik, h dehogy fogytam, ugyannyi vagyok súlyban... meg néhánynak megmutattam az úszógumim bizonyítékképpen![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
mondjuk ritkán látnak HO miatt, most csapatépítőn találkoztam sokukkal hónapok óta először...@peaceliker: jó, hát zsír könnyen el tud szállni, ha nem figyel az ember... de ha tartasz egy diétát, akkor (elméletileg) kontrollált a bevitel... én még mindig azt mondom, h próbáld meg szétdobni fő kajákra 20-25g/főkaja mennyiségben, szerintem az segíteni fog éhség szempontjából... veszíteni valód nem igazán van vele szerintem, max nem lesz változás és kiderül, hogy nálad sajnos nem működik

-
cOxeR
Ármester
Az ember közvetlen környezete azért felfigyel a változásra. Függ attól, hogy kivel milyen kapcsolatban vagy. Pl a baráti társaságommal kb fél évente tudok találkozni (bár most sajnos nagyobb a gap, nah mind1) szóval tavaly nyáron pl pont megjegyezték, hogy mennyire ki vagyok pattintva. (pedig amúgy nem,
csak leszálkásodtam a nyárra)
Asszonytól is mindig kapom a pozitív visszajelzést. (Bár nyilván ő elfogult
)
A teremben lévő ismerősöket én mindig teljesítmény alapján dícsértem. Szóval ha valaki vmit jól tolt azt szóvátettem, h ez igen, fasza vagy. Nyilván olyat nem mondasz, h de jól nézel ki, mert félreértik
De sztem ez is emberfüggő. Van aki máshoz méri magát, van akinek kell a visszajelzés, van aki meg le se szarja kivel mi van, ki mit gondol.Nah én a feleségemtől nem kaptam semmilyen jelzést… max annyit ha épp valamiert nyöszörgök, pl tegnap fáj a lábam ne rohanj, akkor jön a nem nyújtottál le. Első a gyerek aztán a munka… lecsúsztam a ranglétrán…
Amúgy igen baráti társaság észreveszi, meg meg is jegyzi ha változás van. -
Peaceliker
addikt
ok, de ha ennyire zsírszegényen eszel, akkor alapvetően honnan jön a napi 80-90g zsír? (mert a kalórialimited és a megadott ch/fehérje alapján kb ennyi zsírt viszel be naponta
)Amit írtam zsír forrás, az fix. Ezen kívül ahogy alakul a nap. Pl tegnap a mélyhűtött maradék
minap tojás és sonka volt az ebéd az maga 23g bár az nem sok.
De múltkor csirkemellre ment 1 kanál olaj az maga 13g repi zsír. Sok napon összejön a 80g cél limit de nálam zsír kurva könnyen elszalad. Ch t akar extrém alacsonyan is tudnám viszonylag könnyen tartani az a vicc -
K1LLMy53Lf
őstag
Amúgy reggelit könnyen el tudom engedni én is. Akár teljesen is.
Ebédet nem tudom délnél tovább tolni, mert melóban 12-13 óra között ami nagyjából szent és sérthetetlen, utána semmi garancia nincs, hogy 4 ig lenne idő enni.
Répát azt nekem is kéne zabálni asszem, ja, azzal még elvagyok
sokszor próbálom azt, hogy vacsira maradjon nagyobb kcal keret és akkor úgy kényelmesebb. K1LLMy53Lf
Vajat /margarint egyáltalán nem eszem. Ha szendvics a kaja, akkor semmit nem teszek a kenyérre. Esetleg egy kevés light majonéz, ha nagyon gyenge vagyok
Amúgy ami naponta fix, az 3dl 1,5 ös tej, 125g Túró és egy protein puding. Kb ennyi ami fix zsír. Itt Túrónál tudok fogni pár g zsírt, ha zsírszegényt veszek. De pl tegnap ennem kellett maradék mélyhűtőtt rántott cuccokat, azon ment el a napi zsír.Amúgy most ahogy mértem reggel fogyok szépen lassan, szal ilyen szempontból nincs gond, csak sokszor éhes vagyok. De ezt amúgy bele számoltam amikor neki kezdtem. Nálam ez így megy
ok, de ha ennyire zsírszegényen eszel, akkor alapvetően honnan jön a napi 80-90g zsír? (mert a kalórialimited és a megadott ch/fehérje alapján kb ennyi zsírt viszel be naponta
) -
Peaceliker
addikt
Én most késői reggelit tolok, az elég szerény. Az ebédemet későbbre raktam, de így még éppen nem leszek addig nagyon éhes. Nekem délelőtt annyira nem hiányzik a kaja. A délutáni kajámban most alig van szénhidrát, ezt eszem edzés után. Viszont a vacsorám 700 kalória. Így mindig teli hassal fekszem. Meg én ilyenkor nyers káposztát rágcsálok sokat. Meg kis sárgarépa is jól tud esni.
Amúgy reggelit könnyen el tudom engedni én is. Akár teljesen is.
Ebédet nem tudom délnél tovább tolni, mert melóban 12-13 óra között ami nagyjából szent és sérthetetlen, utána semmi garancia nincs, hogy 4 ig lenne idő enni.
Répát azt nekem is kéne zabálni asszem, ja, azzal még elvagyok
sokszor próbálom azt, hogy vacsira maradjon nagyobb kcal keret és akkor úgy kényelmesebb. K1LLMy53Lf
Vajat /margarint egyáltalán nem eszem. Ha szendvics a kaja, akkor semmit nem teszek a kenyérre. Esetleg egy kevés light majonéz, ha nagyon gyenge vagyok
Amúgy ami naponta fix, az 3dl 1,5 ös tej, 125g Túró és egy protein puding. Kb ennyi ami fix zsír. Itt Túrónál tudok fogni pár g zsírt, ha zsírszegényt veszek. De pl tegnap ennem kellett maradék mélyhűtőtt rántott cuccokat, azon ment el a napi zsír.Amúgy most ahogy mértem reggel fogyok szépen lassan, szal ilyen szempontból nincs gond, csak sokszor éhes vagyok. De ezt amúgy bele számoltam amikor neki kezdtem. Nálam ez így megy
-
Dorian
félisten
Sziasztok!
Egy ideje fáj már a bal térdem, illetve akadó érzés van benne, ha tekerek. Voltam MRI vizsgálaton. A térdkalács van kikopva.
Azt mondta az ortopéd orvos, hogy nem az edzés során végzett guggolástól van ez, hanem pont attól, hogy elég sokat ülök és ahogy ráfeszül a térdkalács a térd többi részére, úgy ott a porc felpuhult és elkezdett kopni és begyulladni.Arra meg nagyon erősen kitért, hogy nyújtsak sokat lábedzés után, mert anélkül még inkább feszíti a térdkalácsot a négyfejű combizom.
Ajánlott egy porcerősítőt is, ami nekem kicsit lehúzás szagúnak tűnik: [link]
Főleg, hogy csak ott lehet kapni, rögtön adott is egy tájékoztatót, meg egy kupont.... Ahogy nézem, kb egy Arthroxon Plus is kb ezeket tartalmazza, szóval nem hiszem, hogy csodaszer.Elmondása szerint, amíg a gyulladás nem múlik el, addig a combhajlító, combfeszítő, lábtoló mehetnek, guggolás csak utána.
Meglátjuk. Kicsit most be vagyok sz@rva. Remélem enyhül az egész. Megmondom őszintén nekem kicsit fura ez az azért kopott el, mert ülsz dolog.
A nyújtást mindenképp komolyabban veszem majd, de nem tudom mennyit számít majd.Nekem még mindig itt ez a krv combizom húzódás vagy micsoda. És most hoztak a terembe egy új hack guggolót, ami nem a régi álló verzió, hanem 45 fokosan döntött, így persze nem tudom kipróbálni.
Szerencsére a combfeszítőzésnél nem fáj (biztos azért mert itt rövidült állapotban nagy a terhelés és nem megnyúltban), de hiába szállok ki a combfeszítőből úgy, hogy meg akar rogyni a lábam, mégsem adja úgy, mint egy guggolás.
És mikor fájdult meg a combom? Utána, a csípőtolón
Valszeg túl közel tettem a talpaim így nagyon ráment a súly az az elsőcombra. 2. körben előlrébb tettem a lábam, így már rendben volt, de a fájdalom szerda óta megint megvan. -
5150head
őstag
Az ember közvetlen környezete azért felfigyel a változásra. Függ attól, hogy kivel milyen kapcsolatban vagy. Pl a baráti társaságommal kb fél évente tudok találkozni (bár most sajnos nagyobb a gap, nah mind1) szóval tavaly nyáron pl pont megjegyezték, hogy mennyire ki vagyok pattintva. (pedig amúgy nem,
csak leszálkásodtam a nyárra)
Asszonytól is mindig kapom a pozitív visszajelzést. (Bár nyilván ő elfogult
)
A teremben lévő ismerősöket én mindig teljesítmény alapján dícsértem. Szóval ha valaki vmit jól tolt azt szóvátettem, h ez igen, fasza vagy. Nyilván olyat nem mondasz, h de jól nézel ki, mert félreértik
De sztem ez is emberfüggő. Van aki máshoz méri magát, van akinek kell a visszajelzés, van aki meg le se szarja kivel mi van, ki mit gondol. -
beci
őstag
-
tisn
veterán
a szomszédomnak edzőterme van, kb. úgy néz ki a srác, mint a techno viking, de én még nővel itt nem láttam, pedig tuti, hogy nem meleg, jól ismerem. nem mondom, hogy nem varr le a teremben néha pár ribancot. amúgy szerintem az a baja, hogy a kurva fiatal csajokra bukik, fölötte meg kezd eljárni az idő (nem mintha látszana rajta, nagyon jól néz ki). egyszer együtt volt pár hónapig egy aranyos, kb. 18 éves kiscsajjal (akkor volt 40 körül a srác). vagy nem így értetted, hogy leszarják hogy nézel ki?
és egyébként mit nem szarnak le az emberek szerinted? komolyan kérdezem. mert én meg úgy vagyok vele, hogy szerintem mindenki leszar mindent.hat nem tudom. volt a teremben egy fiatal edzo gyerek, na az ugy nezett ki mint ti, azert jo gyakran megakadt rajta a kiscsajok-milfek szeme.
-
tisn
veterán
Sziasztok!
Egy ideje fáj már a bal térdem, illetve akadó érzés van benne, ha tekerek. Voltam MRI vizsgálaton. A térdkalács van kikopva.
Azt mondta az ortopéd orvos, hogy nem az edzés során végzett guggolástól van ez, hanem pont attól, hogy elég sokat ülök és ahogy ráfeszül a térdkalács a térd többi részére, úgy ott a porc felpuhult és elkezdett kopni és begyulladni.Arra meg nagyon erősen kitért, hogy nyújtsak sokat lábedzés után, mert anélkül még inkább feszíti a térdkalácsot a négyfejű combizom.
Ajánlott egy porcerősítőt is, ami nekem kicsit lehúzás szagúnak tűnik: [link]
Főleg, hogy csak ott lehet kapni, rögtön adott is egy tájékoztatót, meg egy kupont.... Ahogy nézem, kb egy Arthroxon Plus is kb ezeket tartalmazza, szóval nem hiszem, hogy csodaszer.Elmondása szerint, amíg a gyulladás nem múlik el, addig a combhajlító, combfeszítő, lábtoló mehetnek, guggolás csak utána.
Meglátjuk. Kicsit most be vagyok sz@rva. Remélem enyhül az egész. Megmondom őszintén nekem kicsit fura ez az azért kopott el, mert ülsz dolog.
A nyújtást mindenképp komolyabban veszem majd, de nem tudom mennyit számít majd.szerintem amig az izuleti gyulladas el nem mulik, semmivel ne terheld. ha elmult, akkor meg egyed az izuletvedot (kb. barmelyik jo).
ha tulsuly van add le.
ulomunka eseten is erosen javasolt orankent felallni, mozogni kicsit (nem csak terd, gerinc, csipo is meghalalja)
annyira ne szarj be, terdizuleti kopas eleg gyakori, legfeljebb nem fogsz maratont futni

-
benfolds
őstag
a szomszédomnak edzőterme van, kb. úgy néz ki a srác, mint a techno viking, de én még nővel itt nem láttam, pedig tuti, hogy nem meleg, jól ismerem. nem mondom, hogy nem varr le a teremben néha pár ribancot. amúgy szerintem az a baja, hogy a kurva fiatal csajokra bukik, fölötte meg kezd eljárni az idő (nem mintha látszana rajta, nagyon jól néz ki). egyszer együtt volt pár hónapig egy aranyos, kb. 18 éves kiscsajjal (akkor volt 40 körül a srác). vagy nem így értetted, hogy leszarják hogy nézel ki?
és egyébként mit nem szarnak le az emberek szerinted? komolyan kérdezem. mert én meg úgy vagyok vele, hogy szerintem mindenki leszar mindent. -
aelod
veterán
De teljesen mindegy,hogy hány kg vagyok ha jó forma.
De még nem jó a forma,nem tetszik amit a tükörben látok.
Amúgy meg az csak plusz lenne ha a környezetem meglát,akkor nem
azzal indít,hogy" te megint fogytál,olyan vékony vagy".
Azon dolgozom,hogy vastag legyek és ne a zsír miatt.![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
aelod: ez egy remek dolog ha elégedett vagy!
Én tegnap lepózoltam a terem fő kokszosával és arra a következtetésre jutottam, hogy ha annyi mocskot nyomnék mint ő kottákkal jobba lennék nála. Elégedetten mentem zuhanyozni
-
m3tr0
őstag
De nem tök mindegy, hogy hány kg vagy? Ha jó a forma, akkor szerintem teljesen mindegy, hogy 50 vagy 100 vagy.
"Én nem vékony akarok lenni, hanem nagy és izmos." Ha elkezdeném sorolni, hogy mi mindent akarok, akkor reggelig itt ülnék. Én például elfogadtam, hogy nem leszek sohasem nagy. Ilyen vázszerkezetre, ami nekem van, ilyenre nem fog a szervezetem hatalmas izmokat építeni. Viszont nekem nem tetszik a zsíros fizikum, szóval én maradok szálkás. Pl. aelod mostani testzsírszázalékát meglátnám magamon, tuti eret vágnék.
De teljesen mindegy,hogy hány kg vagyok ha jó forma.
De még nem jó a forma,nem tetszik amit a tükörben látok.
Amúgy meg az csak plusz lenne ha a környezetem meglát,akkor nem
azzal indít,hogy" te megint fogytál,olyan vékony vagy".
Azon dolgozom,hogy vastag legyek és ne a zsír miatt.![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
aelod: ez egy remek dolog ha elégedett vagy!
-
aelod
veterán
-
cOxeR
Ármester
Sziasztok!
Egy ideje fáj már a bal térdem, illetve akadó érzés van benne, ha tekerek. Voltam MRI vizsgálaton. A térdkalács van kikopva.
Azt mondta az ortopéd orvos, hogy nem az edzés során végzett guggolástól van ez, hanem pont attól, hogy elég sokat ülök és ahogy ráfeszül a térdkalács a térd többi részére, úgy ott a porc felpuhult és elkezdett kopni és begyulladni.Arra meg nagyon erősen kitért, hogy nyújtsak sokat lábedzés után, mert anélkül még inkább feszíti a térdkalácsot a négyfejű combizom.
Ajánlott egy porcerősítőt is, ami nekem kicsit lehúzás szagúnak tűnik: [link]
Főleg, hogy csak ott lehet kapni, rögtön adott is egy tájékoztatót, meg egy kupont.... Ahogy nézem, kb egy Arthroxon Plus is kb ezeket tartalmazza, szóval nem hiszem, hogy csodaszer.Elmondása szerint, amíg a gyulladás nem múlik el, addig a combhajlító, combfeszítő, lábtoló mehetnek, guggolás csak utána.
Meglátjuk. Kicsit most be vagyok sz@rva. Remélem enyhül az egész. Megmondom őszintén nekem kicsit fura ez az azért kopott el, mert ülsz dolog.
A nyújtást mindenképp komolyabban veszem majd, de nem tudom mennyit számít majd.Össze lehet ezt rakni több helyről is, csak meg kell nézni mennyi van mindenből benne, de persze nem biztos, hogy a végén olcsóbb lesz.
GAL UCII
Kurkuma
Glükozamin + Kondroitin - GymBeam
Tejfehérje -
Dorien
veterán
-
Qtya123
őstag
Sziasztok!
Egy ideje fáj már a bal térdem, illetve akadó érzés van benne, ha tekerek. Voltam MRI vizsgálaton. A térdkalács van kikopva.
Azt mondta az ortopéd orvos, hogy nem az edzés során végzett guggolástól van ez, hanem pont attól, hogy elég sokat ülök és ahogy ráfeszül a térdkalács a térd többi részére, úgy ott a porc felpuhult és elkezdett kopni és begyulladni.Arra meg nagyon erősen kitért, hogy nyújtsak sokat lábedzés után, mert anélkül még inkább feszíti a térdkalácsot a négyfejű combizom.
Ajánlott egy porcerősítőt is, ami nekem kicsit lehúzás szagúnak tűnik: [link]
Főleg, hogy csak ott lehet kapni, rögtön adott is egy tájékoztatót, meg egy kupont.... Ahogy nézem, kb egy Arthroxon Plus is kb ezeket tartalmazza, szóval nem hiszem, hogy csodaszer.Elmondása szerint, amíg a gyulladás nem múlik el, addig a combhajlító, combfeszítő, lábtoló mehetnek, guggolás csak utána.
Meglátjuk. Kicsit most be vagyok sz@rva. Remélem enyhül az egész. Megmondom őszintén nekem kicsit fura ez az azért kopott el, mert ülsz dolog.
A nyújtást mindenképp komolyabban veszem majd, de nem tudom mennyit számít majd. -
scdlsc
senior tag
Na ja igaz... Akkor marad az éhezés
Mert van hogy ebédre egész alacsony kcal al jó sokat tudok enni, de pár óra múlva megint éhes vagyok, aztán onnantól szenvedés az egész nap. Pedig múltkor tök faszán voltam pár napig, de elmúlt
Én most késői reggelit tolok, az elég szerény. Az ebédemet későbbre raktam, de így még éppen nem leszek addig nagyon éhes. Nekem délelőtt annyira nem hiányzik a kaja. A délutáni kajámban most alig van szénhidrát, ezt eszem edzés után. Viszont a vacsorám 700 kalória. Így mindig teli hassal fekszem. Meg én ilyenkor nyers káposztát rágcsálok sokat. Meg kis sárgarépa is jól tud esni.
-
Ijk
félisten
Higgyétek el, mindenki telibe leszarja hogy néztek ki.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Ezt mondom 17 évnyi edzés tapasztalatával. -
scdlsc
senior tag
140es pulzusú 1 órás séta az 500+kcal, úgy elhiszem, hogy fogysz még 2600kcal mellett is...

Én ilyen emelkedőn gyaloglásokat nyomok most pihenőnapokon.
-
cOxeR
Ármester
-
K1LLMy53Lf
őstag
Na ja igaz... Akkor marad az éhezés
Mert van hogy ebédre egész alacsony kcal al jó sokat tudok enni, de pár óra múlva megint éhes vagyok, aztán onnantól szenvedés az egész nap. Pedig múltkor tök faszán voltam pár napig, de elmúlt
bár nem tudom most hogy csinálod, de ahogy írtam: próbáld meg a zsírt arányosan elosztani a főkaják között... nekem pl reggel 20-25g vaj van a szendón... a többi sovány cucc... ebédre is egy 3%os kispohár joghurt+10-15g olívaolaj... vacsorára 20-25g mandulavaj (ez a nasi egy 25-30gs kenyérrel, amúgy van egy kis adag főtt kaja...) köztesnek meg tízórai ill uzsonna 1-1 fehérje
-
Peaceliker
addikt
140es pulzusú 1 órás séta az 500+kcal, úgy elhiszem, hogy fogysz még 2600kcal mellett is...

Na ja igaz... Akkor marad az éhezés
Mert van hogy ebédre egész alacsony kcal al jó sokat tudok enni, de pár óra múlva megint éhes vagyok, aztán onnantól szenvedés az egész nap. Pedig múltkor tök faszán voltam pár napig, de elmúlt
-
K1LLMy53Lf
őstag
Nekem 2400-2600 mellett heti 3 nagyon hosszú edzés volt (az most sok is volt, azért osztottam fel) és minden nap volt sztem min 1 óra séta erőltetett tempóban (140 körüli pulzussal).
Most talán minden nap össze tudom szedni a 10k lépést
140es pulzusú 1 órás séta az 500+kcal, úgy elhiszem, hogy fogysz még 2600kcal mellett is...

-
Peaceliker
addikt
én zsírral pont fordítva vagyok ugye, nekem meg direkt tuningolnom kell a fő kajáimat, hogy meglegyen a szint

amúgy 200/180/70-75g ch/p/f, amire én elosztanám (vagy akár 220/160/70-75). ez ugye 2150-2200kcal...
a mozgás amúgy bele tud szólni elég erősen... nekem az említett limit heti 3 edzés mellett volt úgy, hogy busszal mentem terembe (téli időszak) és semmi más mozgás nem volt, ülő meló...
szerk.: amúgy +50kcal semmi... annyi mérési hiba, kis aktivitásingadozás stb-stb bőven benne van... és amúgy zsírral, ha nagyon nem bírsz, akkor állj át, hogy ne napi szinten nézd, hanem hetiben... mert hormonális szinten inkább az számít... napiban/étkezésenként inkább a két étkezés közötti idő áthidalásában van szerepe (persze azért ott van az is, hogy egy jó nagy adag zsír bevitele egyszerre ideiglenesen mennyire vág oda az inzulinérzékenységednek, de ebből egészséges emberként alapvetően 0 dolgot érzel, legrosszabb esetben hosszútávon kockázat
)Nekem 2400-2600 mellett heti 3 nagyon hosszú edzés volt (az most sok is volt, azért osztottam fel) és minden nap volt sztem min 1 óra séta erőltetett tempóban (140 körüli pulzussal).
Most talán minden nap össze tudom szedni a 10k lépést
-
K1LLMy53Lf
őstag
Amúgy az az érdekes, hogy tavaly 80kg körül voltam (lehet még picit alatta is) és 2400as cél, de amúgy 2600as átlagon voltam és szinten tartás volt vagy picit ment is le. Többet kéne mozogni, tudom, de egyszerűen most nem fér bele (sem időben, sem idegileg).
Amúgy makró ügyben midig a zsír az "ellenségem". Ma pl úgy vagyok +50kcal ban, hogy ch csak 150g. Fehérje 160 de zsír meg 104... Rohadtul zsír. Vissza állok zsírszegény mindenretisn
Áhhh, defekt az undorító dolog.
én zsírral pont fordítva vagyok ugye, nekem meg direkt tuningolnom kell a fő kajáimat, hogy meglegyen a szint

amúgy 200/180/70-75g ch/p/f, amire én elosztanám (vagy akár 220/160/70-75). ez ugye 2150-2200kcal...
a mozgás amúgy bele tud szólni elég erősen... nekem az említett limit heti 3 edzés mellett volt úgy, hogy busszal mentem terembe (téli időszak) és semmi más mozgás nem volt, ülő meló...
szerk.: amúgy +50kcal semmi... annyi mérési hiba, kis aktivitásingadozás stb-stb bőven benne van... és amúgy zsírral, ha nagyon nem bírsz, akkor állj át, hogy ne napi szinten nézd, hanem hetiben... mert hormonális szinten inkább az számít... napiban/étkezésenként inkább a két étkezés közötti idő áthidalásában van szerepe (persze azért ott van az is, hogy egy jó nagy adag zsír bevitele egyszerre ideiglenesen mennyire vág oda az inzulinérzékenységednek, de ebből egészséges emberként alapvetően 0 dolgot érzel, legrosszabb esetben hosszútávon kockázat
) -
Peaceliker
addikt
"Zsírból kéne vissza venni, az sok kcal, de az nehezen megy"
nem szabad így nézni véleményem szerint... sokan itt szúrják el amúgy, hogy az sok kcal, azt vágjuk vissza... vagy a másik, hogy abból úgyis sok van rajtam, azt nem viszek be, mert azt akarom csökkenteni
azt nézd, hogy mihez mire van szükséged. szvsz a 2200kcal nem rossz, bár én alapból inkább 2100et mondtam volna elsőre a sajátomból kiindulva (én 2250-2300on voltam, és ~25kg-mal magasabb testsúlyon).
egyébként a túl sok nyers zöldség nekem odavág az alvásomnak (ezért ebéd és vacsora savanyúság, de vacsora mindenképpen csak az, friss sali kizárt)amúgy az izomvesztés túlbecsülése... nekem az 1,5kg (kreatin nélküli időszak) azért meglátszott. (bár lehet, ha sokkal szárazabb lennék, akkor nem lett volna ennyire látványos, mert amúgy centikben alig volt észrevehető)
Amúgy az az érdekes, hogy tavaly 80kg körül voltam (lehet még picit alatta is) és 2400as cél, de amúgy 2600as átlagon voltam és szinten tartás volt vagy picit ment is le. Többet kéne mozogni, tudom, de egyszerűen most nem fér bele (sem időben, sem idegileg).
Amúgy makró ügyben midig a zsír az "ellenségem". Ma pl úgy vagyok +50kcal ban, hogy ch csak 150g. Fehérje 160 de zsír meg 104... Rohadtul zsír. Vissza állok zsírszegény mindenretisn
Áhhh, defekt az undorító dolog.
-
tisn
veterán
Benne van ez is mondjuk.
150g fehérjét lőttem be amúgy makrónak. Zsírból kéne vissza venni, az sok kcal, de az nehezen megy. Akkor marad az hogy 210g ch alá megyek. Meg fogok dögleni vagy fulladásig tömöm a zöldségeket
De legkényelmesebb ch csökkentése, azaz kb hogy köretem csak zöldség/gyümölcs szinte. Amúgy 2200kcal on is szenvedek sokszor
Labnap, 5 ora alvas, este konnyunek szant bicajozas (rohadt szel), defekt, bicajtologatas hazáig. Nem volt őszinte a mosolyom...
-
K1LLMy53Lf
őstag
Benne van ez is mondjuk.
150g fehérjét lőttem be amúgy makrónak. Zsírból kéne vissza venni, az sok kcal, de az nehezen megy. Akkor marad az hogy 210g ch alá megyek. Meg fogok dögleni vagy fulladásig tömöm a zöldségeket
De legkényelmesebb ch csökkentése, azaz kb hogy köretem csak zöldség/gyümölcs szinte. Amúgy 2200kcal on is szenvedek sokszor
"Zsírból kéne vissza venni, az sok kcal, de az nehezen megy"
nem szabad így nézni véleményem szerint... sokan itt szúrják el amúgy, hogy az sok kcal, azt vágjuk vissza... vagy a másik, hogy abból úgyis sok van rajtam, azt nem viszek be, mert azt akarom csökkenteni
azt nézd, hogy mihez mire van szükséged. szvsz a 2200kcal nem rossz, bár én alapból inkább 2100et mondtam volna elsőre a sajátomból kiindulva (én 2250-2300on voltam, és ~25kg-mal magasabb testsúlyon).
egyébként a túl sok nyers zöldség nekem odavág az alvásomnak (ezért ebéd és vacsora savanyúság, de vacsora mindenképpen csak az, friss sali kizárt)amúgy az izomvesztés túlbecsülése... nekem az 1,5kg (kreatin nélküli időszak) azért meglátszott. (bár lehet, ha sokkal szárazabb lennék, akkor nem lett volna ennyire látványos, mert amúgy centikben alig volt észrevehető)
-
Peaceliker
addikt
Benne van ez is mondjuk.
150g fehérjét lőttem be amúgy makrónak. Zsírból kéne vissza venni, az sok kcal, de az nehezen megy. Akkor marad az hogy 210g ch alá megyek. Meg fogok dögleni vagy fulladásig tömöm a zöldségeket
De legkényelmesebb ch csökkentése, azaz kb hogy köretem csak zöldség/gyümölcs szinte. Amúgy 2200kcal on is szenvedek sokszor
-
aelod
veterán
Azt sem érzed át, hogy többen, amikor lefogynak nem ám csak valamennyi izmot buknak, hanem jól látható mennyiségűt is. Én is így vagyok. Ezért inkább kisebb deficitet lőttem be magamnak. Na meg persze ráérek, még nem kapott el a kapuzárási pánik
Sokan túl becsülik azt az izom mennyiséget amit gondolnak, hogy elvesztettek dieta alatt.
-
Peaceliker
addikt
Más. Ha zsírleszívás után ugyan úgy zabálsz, mert zero az önkontroll, akkor megint meghízól mert maradék zsírsejt azért szépen tud nőni. Reta és barátaival ez a kockázat nincs.
Egyik egy műtét, ami azonnali rizikó, másikra lehet könnyebben mondják, hogy hátha nekem nem lesz mellékhatás. Illetve műtét az egy szép nagy összeg tippre
(rágooglizva 550-1100k),míg reta és stb lehet haver doki által térítésre is megvan.
Én ezekre tippelek. De nem tudom mert egyikről sem érzem, hogy kéne ez nekem.K1LLMy53Lf
Edzéssel sztem jól vagyok, kaja téma érdekes lehet, azt megköszönném
-
5150head
őstag
De nem tök mindegy, hogy hány kg vagy? Ha jó a forma, akkor szerintem teljesen mindegy, hogy 50 vagy 100 vagy.
"Én nem vékony akarok lenni, hanem nagy és izmos." Ha elkezdeném sorolni, hogy mi mindent akarok, akkor reggelig itt ülnék. Én például elfogadtam, hogy nem leszek sohasem nagy. Ilyen vázszerkezetre, ami nekem van, ilyenre nem fog a szervezetem hatalmas izmokat építeni. Viszont nekem nem tetszik a zsíros fizikum, szóval én maradok szálkás. Pl. aelod mostani testzsírszázalékát meglátnám magamon, tuti eret vágnék.
Én meg nem is akarok nagy lenni, sokkal jobban érzem magam szálkásan és mobilisen.
Ami képet Dorian linkelt #206940 -ben ott én a középső és a jobb oldalihoz állok legközelebb. (de inkább a középsőhöz.) Ehhez azért hozzátartozik, h calisthenicset tolok legtöbbet. Testzsírt mértem 1-2 hónapja ilyen mérleges cuccal 16% körül. (gondolom ezek a bazári cuccok nem túl megbízhatóak.) Amúgy 180cm, 82kg, és 39 éves vagyok. Fehérjén meg vitaminokon kívül nem tolok semmit se. Ettől függetlenül érzem hogy fejlődök meg jön fel az izom is csak lassan.
-
scdlsc
senior tag
De nem tök mindegy, hogy hány kg vagy? Ha jó a forma, akkor szerintem teljesen mindegy, hogy 50 vagy 100 vagy.
"Én nem vékony akarok lenni, hanem nagy és izmos." Ha elkezdeném sorolni, hogy mi mindent akarok, akkor reggelig itt ülnék. Én például elfogadtam, hogy nem leszek sohasem nagy. Ilyen vázszerkezetre, ami nekem van, ilyenre nem fog a szervezetem hatalmas izmokat építeni. Viszont nekem nem tetszik a zsíros fizikum, szóval én maradok szálkás. Pl. aelod mostani testzsírszázalékát meglátnám magamon, tuti eret vágnék.
-
tisn
veterán
alapvetoen ez a pszichomokusodra tartozik.

meg kellene bekelned a testeddel, tobbet erne, mint plusz 5kg izom.(en is leginkabb azert szeretnek fogyni, hogy tobbet tudjak futni, kevesebb serules legyen. kulso kb. mindegy (soha nem nezegetem magam), csajom van, koverebben es sovanyabban es izmosabban is akadt mindig.)
-
K1LLMy53Lf
őstag
senki nem mmondta, hogy a zsírleszívás jobb... szimplán az merült fel (félig-meddig vicc szintjén), hogy az az egyetlen módszer, ami valószínűleg eltávolítja a zsírsejteket, mivel az fizikai beavatkozás... a többi csak üríti őket...
amúgy, h miért retázik mindenki? gondolom ez a trendi most és a könnyű út... addig jutnak el, hogy "jéé, ezzel le lehet fogyni könnyen... én dagadt vagyok, ez kell nekem"... ugyanaz a gondolatmenet, mint bármelyik fogyókúrás csodaszer esetén... (csak ez épp még működik is) nem hiszem, hogy túl sokan túlgondolják...
amúgy, edzés: triceps dips ma 35kg x9... edzés végén, levezető húzódzkodás szintén 9rep... combközelítőre viszont kellene valami másik gyakorlat/gép, mert szerencsétlen gép szét szakad... ma már +45kg-ot pakoltam rá (gympin szerintem sír, amikor meglát, hogy megyek érte
) , és ezzel is 20 rep ment első körben... -
m3ss
veterán
ha a zsirleszivas annyival jobb akkor miert retazik mindenki?
nyilvan izmot is leadsz, de jobban fogsz kinezni -2 kg izommal is ha 12-14%-on vagy sztem.bolgar 2x36kg x 10. leccgoo
-
K1LLMy53Lf
őstag
Zsírleszívás ügyben erre én is gondoltam már. Vagyis inkább azt mondom, hogy ugyan erre a következtetésre jutottam

De annyira még nem estem kétségbe, hogy utána járjak +nézzek árakat
Szerk: már hogy nekem? 88kg körül vagyok most ttzs% ról fogalmam sincs de sok jelenleg. Viszont voltam 78kg on is, amikor már jött rám valamennyi (mondjuk ettől fixen kevesebb) izom is, mégis megvolt még az úszógumi
pedig 180cm vagyok, 70kg ra meg nem akarok (tán nem is tudok) lemenniha gondolod, átpasszolom a deficites étrendem, ill akár mellé az edzéstervem is, amivel én 100%ban zsírból fogytam (+szedtem fel közben izmot), ha nem is feltétlenül 100%ban adaptálva, de lehet jó kiindulási alap lenne neked is.
-
Peaceliker
addikt
én ezzel teljesen egyetértek, mind a 15% alatti dologgal, mind azzal, h kit érdekel kis izomvesztés... alapvetően azt utána vissza tudom szedni, főleg szintentartón... mondjuk nekem ment fogyás közben is, szóval reménykedem, h izom marad most is
meg tudom, hogy én könnyen beszélek, ha lemegy 4-5 kg izom, azzal sem leszek túl kicsi... mondjuk én anno, ~2éve is, amikor becsatlakoztam ide, akkor is megmondtam, h bear-mode az én "utam" 
amiatt meg különösen szerencsés vagyok, h szintentartót is csak nasival/junk cuccokkal tudom hozni...@Peaceliker: igen, a zsírsejt, ha van, az csak töltődik vagy ürül... esetleg zsírleszívás? (nem értek hozzá, de paraszt logikával azt mondom, h ott kukázódnak a sejtek
)szerk.: hány kg vagy most ill mekkora a testzsír%od?
Zsírleszívás ügyben erre én is gondoltam már. Vagyis inkább azt mondom, hogy ugyan erre a következtetésre jutottam

De annyira még nem estem kétségbe, hogy utána járjak +nézzek árakat
Szerk: már hogy nekem? 88kg körül vagyok most ttzs% ról fogalmam sincs de sok jelenleg. Viszont voltam 78kg on is, amikor már jött rám valamennyi (mondjuk ettől fixen kevesebb) izom is, mégis megvolt még az úszógumi
pedig 180cm vagyok, 70kg ra meg nem akarok (tán nem is tudok) lemenni -
K1LLMy53Lf
őstag
ettol fuggetlenul en nem ertem, hogy miert nem fogyoztok. nyilvan konnyen beszelek..de en tuti inkabb lefogynek 15% ala mindenki helyeben es utana probalnam azt tartani. meg ha vesztetek valamennyi izmot is kozben. hiaba edz vki ha fedve van, es mondjuk nem akkora izomtomeggel mint aelod, egyszeruen nem fogsz ugy kinezni mint szeretned.
nem is csak a has, de kar, vall egyszeruen sehogy nem nez ki sztem 15% folott. be kell oda menni es tartani, nem ezt az allando bulk, dieta rollercoastert tolni sztem.
persze ehhez az is kell, hogy az ember olyan kajakra alljon ra, hogy ne erezze hogy ehezik a szintentarto kaloria mennyiseggel.én ezzel teljesen egyetértek, mind a 15% alatti dologgal, mind azzal, h kit érdekel kis izomvesztés... alapvetően azt utána vissza tudom szedni, főleg szintentartón... mondjuk nekem ment fogyás közben is, szóval reménykedem, h izom marad most is
meg tudom, hogy én könnyen beszélek, ha lemegy 4-5 kg izom, azzal sem leszek túl kicsi... mondjuk én anno, ~2éve is, amikor becsatlakoztam ide, akkor is megmondtam, h bear-mode az én "utam" 
amiatt meg különösen szerencsés vagyok, h szintentartót is csak nasival/junk cuccokkal tudom hozni...@Peaceliker: igen, a zsírsejt, ha van, az csak töltődik vagy ürül... esetleg zsírleszívás? (nem értek hozzá, de paraszt logikával azt mondom, h ott kukázódnak a sejtek
)szerk.: hány kg vagy most ill mekkora a testzsír%od?
-
Peaceliker
addikt
Azt sem érzed át, hogy többen, amikor lefogynak nem ám csak valamennyi izmot buknak, hanem jól látható mennyiségűt is. Én is így vagyok. Ezért inkább kisebb deficitet lőttem be magamnak. Na meg persze ráérek, még nem kapott el a kapuzárási pánik
-
m3ss
veterán
Úgy hallottam /olvadtam, hogy az is genetika, hogy kinek hol mennyi zsírsejt van. És az is csak méretben változik, mint az izom szövet. Szóval ilyen alapon ha lefogyok és utána jön majd vissza zsír, dettó ugyan így festek majd.
De szólj, ha ez nettó baromság és van nálad valami okosság
Persze ha lemegyek marha alacsony zsírra akkor kisebb lesz a belem, de attól átalakulás valójában nincs, csak az ugyan annyi ottani zsírsejtem kisebbna meg a zsirsejteknek is "memoriajuk" van, szoval nem erdemes elhizni mert utana plane nehezebb lesz alacsonyabb zsir%ot tartani. na jo megyek inkabb bolgarozni mielott kiutaltok
-
m3ss
veterán
hat most hogy eljottek ezek a peptidek meg kevesbe szabad kozossegi mediat nezegetni. mert komedia ami tortenik tenyleg, mar 15-18%-on is toljak a retat, tesat. aztan persze meg legtobben trt meg hgh hozza es mindenki szalkas es brutal izomtomege van.
nyilvan ha vki egezsegtelenul el van hizva akkor sztem kisebb kockazat lefogyni vmivel aminek azert lehet/lesz mellekhatasa, rizikoja de termeszetesen mindenki akinek nem kellene ugy szurja mintha nem lenne holnap.ettol fuggetlenul en nem ertem, hogy miert nem fogyoztok. nyilvan konnyen beszelek..de en tuti inkabb lefogynek 15% ala mindenki helyeben es utana probalnam azt tartani. meg ha vesztetek valamennyi izmot is kozben. hiaba edz vki ha fedve van, es mondjuk nem akkora izomtomeggel mint aelod, egyszeruen nem fogsz ugy kinezni mint szeretned.
nem is csak a has, de kar, vall egyszeruen sehogy nem nez ki sztem 15% folott. be kell oda menni es tartani, nem ezt az allando bulk, dieta rollercoastert tolni sztem.
persze ehhez az is kell, hogy az ember olyan kajakra alljon ra, hogy ne erezze hogy ehezik a szintentarto kaloria mennyiseggel. -
Peaceliker
addikt
ugyebár az alhasi rész az elsődleges zsírraktár férfiaknál, tehát kérdés mióta vagy/voltál kövér (én ugye örök életemben kb), szóval az évtizedek óta megvan nekem, az fog lemenni kb utoljára... ezért akarok lemenni 10-12% közé, hátha annyi elég, h eltűnjön, mert irritál... hogy valóban eltűnik-e, illetve le tudok-e menni addig, ezt majd az idő megmondja.

most nekiestem egy agrsszívebb (relatív rövid, 5-6hét) cut-nak, ezzel be akarok menni 100 alá (~105 vagyok), úgy, h a veszített súly túlnyomó része zsír, a többi lehetőleg megkötött víz, izom meg marad... ha összejön, akkor ~14,5-15%on leszek testzsírban... ha jól sikerül, akkor egy nagyobb pihenő (reverse+utána szintentartó) után (~3hónap) ismét tolok egy kör ilyet, h még lejjebb menjek... meglátjuk
@aelod: természetesen viccnek szántam csak az egészet. a te formáddal én sem tolnám túl, sőt... a sajátommal sem aggódom amúgy annyira, mióta 20% alatt vagyok, 8as zsigerivel, egészség szempontjából teljesen jó már... ez azért megnyugtat... de a fentebb írt, alsó úszógumi régóta irritál... meg persze ott van a "meg tudom csinálni" érzés, akkor meg miért ne legyen valami cél/kihívás ugye

m3tr0: a videókkal kapcsolatban én is azt tudom csak javasolni, mint aelod... xard le, ne nézz ilyeneket... én is szoktam látni, feldobja néha, h 2-3 hónap alatt milyen cut-okat tolnak egyesek, de nem szoktam rajta felizgatni magam... én lassabban haladok, ennyi

Úgy hallottam /olvadtam, hogy az is genetika, hogy kinek hol mennyi zsírsejt van. És az is csak méretben változik, mint az izom szövet. Szóval ilyen alapon ha lefogyok és utána jön majd vissza zsír, dettó ugyan így festek majd.
De szólj, ha ez nettó baromság és van nálad valami okosság
Persze ha lemegyek marha alacsony zsírra akkor kisebb lesz a belem, de attól átalakulás valójában nincs, csak az ugyan annyi ottani zsírsejtem kisebb -
K1LLMy53Lf
őstag
Nekem az a szörnyű, hogy amikor hasam felső részén kevesebb zsír van mint neked most, akkor alul még mindig 2x ennyi legalább, mint nálad . Hogy rohadna el ez a leosztás
ugyebár az alhasi rész az elsődleges zsírraktár férfiaknál, tehát kérdés mióta vagy/voltál kövér (én ugye örök életemben kb), szóval az évtizedek óta megvan nekem, az fog lemenni kb utoljára... ezért akarok lemenni 10-12% közé, hátha annyi elég, h eltűnjön, mert irritál... hogy valóban eltűnik-e, illetve le tudok-e menni addig, ezt majd az idő megmondja.

most nekiestem egy agrsszívebb (relatív rövid, 5-6hét) cut-nak, ezzel be akarok menni 100 alá (~105 vagyok), úgy, h a veszített súly túlnyomó része zsír, a többi lehetőleg megkötött víz, izom meg marad... ha összejön, akkor ~14,5-15%on leszek testzsírban... ha jól sikerül, akkor egy nagyobb pihenő (reverse+utána szintentartó) után (~3hónap) ismét tolok egy kör ilyet, h még lejjebb menjek... meglátjuk
@aelod: természetesen viccnek szántam csak az egészet. a te formáddal én sem tolnám túl, sőt... a sajátommal sem aggódom amúgy annyira, mióta 20% alatt vagyok, 8as zsigerivel, egészség szempontjából teljesen jó már... ez azért megnyugtat... de a fentebb írt, alsó úszógumi régóta irritál... meg persze ott van a "meg tudom csinálni" érzés, akkor meg miért ne legyen valami cél/kihívás ugye

m3tr0: a videókkal kapcsolatban én is azt tudom csak javasolni, mint aelod... xard le, ne nézz ilyeneket... én is szoktam látni, feldobja néha, h 2-3 hónap alatt milyen cut-okat tolnak egyesek, de nem szoktam rajta felizgatni magam... én lassabban haladok, ennyi

-
m3ss
veterán
Én megint megnéztem 2 videót youtubeon ilyen 60 napos és 30 napos átalakulásokról.
Hát bazmeg a maradék kedvem is elment mindentől.
Én meg hónapok alatt nem érek el kb. semmilyen eredményt.
Továbbra is kb. mindenki szemében egyszerűen "vékony" vagyok.
És már kibaszottul idegesít. Amikor dagadt voltam akkor nem emlegették azt ennyiszer,mint most,hogy vékony vagyok.
hat most hogy eljottek ezek a peptidek meg kevesbe szabad kozossegi mediat nezegetni. mert komedia ami tortenik tenyleg, mar 15-18%-on is toljak a retat, tesat. aztan persze meg legtobben trt meg hgh hozza es mindenki szalkas es brutal izomtomege van.
nyilvan ha vki egezsegtelenul el van hizva akkor sztem kisebb kockazat lefogyni vmivel aminek azert lehet/lesz mellekhatasa, rizikoja de termeszetesen mindenki akinek nem kellene ugy szurja mintha nem lenne holnap. -
Dorian
félisten
Azt azért tegyük tisztába, hogy az:
"olyan vékony vagy eszel te rendesen?" és hasonló ártatlannak tűnő megjegyzések ugyan olyan body shamingek mint ha malacozol egy kövér embert.Amúgy meg az embereknek nem tudsz megfelelni. Mindig minden körülmények között (Alekosz után szabadon) találnak lehetőséget, hogy beléd kössenek. Az sem sokat segít ha ilyen videókat nézel mert ma eljutottuk lassan kis túlzással oda, hogy ha látsz valamit a neten az egy dolgot bizonyít, hogy van internet hozzáférésed. Ne nézz ilyen videókat, a saját fejlődésed nézegesd és csináld tovább amit csinálsz. A legtöbb ember fekszik a kanapén túlsúllyal és röhög azon ha valaki csinálja és a szemében "szerencsétlekedik" de ha számon kéred akkor mindig van valami kifogása ami mögé bújik, hogy ő miért nem kezd magával valamit...
Ahogy utaltam rá pár hsz-el előbb a ma izmosnak számító férfi kép merőben torzult. Ha megmutatod nekik Reg Park és a többi régiu Mr. O fizikumát az is kevés lesz nekik mivel CBum és a hegyomlások számítanak izmosnak.
"a ma izmosnak számító férfi kép merőben torzult"
Pl. Sean Connery anno a Mr. Universum-on versenyzett, ilyen fizimumok voltak akkoriban:
Ha kétségeim vannak, megnézem ezt és megállapítom, hogy megvagyok![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Peaceliker
addikt
Azt azért tegyük tisztába, hogy az:
"olyan vékony vagy eszel te rendesen?" és hasonló ártatlannak tűnő megjegyzések ugyan olyan body shamingek mint ha malacozol egy kövér embert.Amúgy meg az embereknek nem tudsz megfelelni. Mindig minden körülmények között (Alekosz után szabadon) találnak lehetőséget, hogy beléd kössenek. Az sem sokat segít ha ilyen videókat nézel mert ma eljutottuk lassan kis túlzással oda, hogy ha látsz valamit a neten az egy dolgot bizonyít, hogy van internet hozzáférésed. Ne nézz ilyen videókat, a saját fejlődésed nézegesd és csináld tovább amit csinálsz. A legtöbb ember fekszik a kanapén túlsúllyal és röhög azon ha valaki csinálja és a szemében "szerencsétlekedik" de ha számon kéred akkor mindig van valami kifogása ami mögé bújik, hogy ő miért nem kezd magával valamit...
Ahogy utaltam rá pár hsz-el előbb a ma izmosnak számító férfi kép merőben torzult. Ha megmutatod nekik Reg Park és a többi régiu Mr. O fizikumát az is kevés lesz nekik mivel CBum és a hegyomlások számítanak izmosnak.
Na, pont így, ahogy írod.
Vagy ahogy még mondani szoktad : szúrni kell
-
Peaceliker
addikt
Én nem tudom már mi akarnék lenni... De legalább egyik sem megy
-
aelod
veterán
Én megint megnéztem 2 videót youtubeon ilyen 60 napos és 30 napos átalakulásokról.
Hát bazmeg a maradék kedvem is elment mindentől.
Én meg hónapok alatt nem érek el kb. semmilyen eredményt.
Továbbra is kb. mindenki szemében egyszerűen "vékony" vagyok.
És már kibaszottul idegesít. Amikor dagadt voltam akkor nem emlegették azt ennyiszer,mint most,hogy vékony vagyok.
Azt azért tegyük tisztába, hogy az:
"olyan vékony vagy eszel te rendesen?" és hasonló ártatlannak tűnő megjegyzések ugyan olyan body shamingek mint ha malacozol egy kövér embert.Amúgy meg az embereknek nem tudsz megfelelni. Mindig minden körülmények között (Alekosz után szabadon) találnak lehetőséget, hogy beléd kössenek. Az sem sokat segít ha ilyen videókat nézel mert ma eljutottuk lassan kis túlzással oda, hogy ha látsz valamit a neten az egy dolgot bizonyít, hogy van internet hozzáférésed. Ne nézz ilyen videókat, a saját fejlődésed nézegesd és csináld tovább amit csinálsz. A legtöbb ember fekszik a kanapén túlsúllyal és röhög azon ha valaki csinálja és a szemében "szerencsétlekedik" de ha számon kéred akkor mindig van valami kifogása ami mögé bújik, hogy ő miért nem kezd magával valamit...
Ahogy utaltam rá pár hsz-el előbb a ma izmosnak számító férfi kép merőben torzult. Ha megmutatod nekik Reg Park és a többi régiu Mr. O fizikumát az is kevés lesz nekik mivel CBum és a hegyomlások számítanak izmosnak.
-
m3tr0
őstag
Jelenleg 78 kg körül reggel.
tisn: nem is csak a fogyásról van szó. Persze jó lenne ledobni a fókahájat végre,hanem,hogy tényleg izmot kellene magamra pakolni. De a fasz kivan na.

Én nem vékony akarok lenni, hanem nagy és izmos.
-
S e t h
nagyúr
-
S e t h
nagyúr
-
cOxeR
Ármester
Én megint megnéztem 2 videót youtubeon ilyen 60 napos és 30 napos átalakulásokról.
Hát bazmeg a maradék kedvem is elment mindentől.
Én meg hónapok alatt nem érek el kb. semmilyen eredményt.
Továbbra is kb. mindenki szemében egyszerűen "vékony" vagyok.
És már kibaszottul idegesít. Amikor dagadt voltam akkor nem emlegették azt ennyiszer,mint most,hogy vékony vagyok.
Mindegyik nehéz, izmot is felszedni, meg tartani egy vékony formát… vagy akár csak elérni. Visszakerestem 183 cm 73kg ugye? Képet nem találtam.
-
tisn
veterán
Én megint megnéztem 2 videót youtubeon ilyen 60 napos és 30 napos átalakulásokról.
Hát bazmeg a maradék kedvem is elment mindentől.
Én meg hónapok alatt nem érek el kb. semmilyen eredményt.
Továbbra is kb. mindenki szemében egyszerűen "vékony" vagyok.
És már kibaszottul idegesít. Amikor dagadt voltam akkor nem emlegették azt ennyiszer,mint most,hogy vékony vagyok.
Ezexerint sikerült lefogynod?!
Rohaggya meg
A dagadtak... -
Peaceliker
addikt
Én megint megnéztem 2 videót youtubeon ilyen 60 napos és 30 napos átalakulásokról.
Hát bazmeg a maradék kedvem is elment mindentől.
Én meg hónapok alatt nem érek el kb. semmilyen eredményt.
Továbbra is kb. mindenki szemében egyszerűen "vékony" vagyok.
És már kibaszottul idegesít. Amikor dagadt voltam akkor nem emlegették azt ennyiszer,mint most,hogy vékony vagyok.
Csak irigyek, hogy nem vagy olyan kövér, mint ők
-
m3tr0
őstag
Én megint megnéztem 2 videót youtubeon ilyen 60 napos és 30 napos átalakulásokról.
Hát bazmeg a maradék kedvem is elment mindentől.
Én meg hónapok alatt nem érek el kb. semmilyen eredményt.
Továbbra is kb. mindenki szemében egyszerűen "vékony" vagyok.
És már kibaszottul idegesít. Amikor dagadt voltam akkor nem emlegették azt ennyiszer,mint most,hogy vékony vagyok.
-
aelod
veterán
-
tisn
veterán
-
Fred23
nagyúr
Akkor az elég baj.

Nálam most végre változott valami fejben, érzem a belső erőt, ugyanazt, mint a régi legjobb fogyásaim előtt. Szükség is lesz rá, mert le akarok menni végre már 70-71 kilóra.
Az átmeneti böjt miatt lemaradok két kajálásról is, így ha egy másikat megtolok is egy extra adat kalóriával, egy kisebb étkezésnyivel akkor is kevesebbet viszek be; és pont erre van szükségem.
-
beci
őstag
Sziasztok.
Myprotein kupont tud esetleg valaki ? -
Peaceliker
addikt
Sosem érdekelt strandon, hogy most épp milyen a forma. Lehetnék sokkal szárazabb? Igen. Annyira viszont nem motivál, hogy diétázzak. A másik, hogy a mostani közbeszéd szerinti narratíva alapján ha nem szúrok és vagyok egy hegyomlás úgysem vagyok izmos szóval
. Mondjuk ennek ellenére párszor megkaptam, hogy tuti lövöm magam valamivel.A legutóbb is pont volt szó róla, hogy milyen állapotban vannak az emberek és főleg a strandon, szóval szégyenkezni szerintem egyikünknek sincs oka. Jól érezni akarom magam évek voltak amikor szigor volt a versenyzés miatt. Most lazábban veszem a dolgokat.
Nekem az a szörnyű, hogy amikor hasam felső részén kevesebb zsír van mint neked most, akkor alul még mindig 2x ennyi legalább, mint nálad . Hogy rohadna el ez a leosztás
-
aelod
veterán
ahh... akkor inkább tucat/beolvadós bicsbádit tolsz...
(én is, de már unom...
)Sosem érdekelt strandon, hogy most épp milyen a forma. Lehetnék sokkal szárazabb? Igen. Annyira viszont nem motivál, hogy diétázzak. A másik, hogy a mostani közbeszéd szerinti narratíva alapján ha nem szúrok és vagyok egy hegyomlás úgysem vagyok izmos szóval
. Mondjuk ennek ellenére párszor megkaptam, hogy tuti lövöm magam valamivel.A legutóbb is pont volt szó róla, hogy milyen állapotban vannak az emberek és főleg a strandon, szóval szégyenkezni szerintem egyikünknek sincs oka. Jól érezni akarom magam évek voltak amikor szigor volt a versenyzés miatt. Most lazábban veszem a dolgokat.
-
tisn
veterán
-
Dorian
félisten
-
tisn
veterán
szvsz attól függ ki mennyire izzad. én pl edzéshez hipotóniás italt iszom, amiben van ch és elektrolitok is, mert baromira izzadok, még télen is, nyáron meg kb csavarni lehet a pólómból edzés végén az izzadságot

sétához szimpla ízesített vizet viszek, így pl hazaérve szoktam bedobni egy elektrolit tablettát.csak jo az a hutott terem

-
m3ss
veterán
A legfőbb elektrolitok a nátrium, a kálium, a kalcium, a magnézium és a klór, ezért vannak ezek benne.
Súlyzós edzéshez szvsz felesleges, de mondjuk melegben aerob sportokhoz ajánlott.
Én akkor szoktam inni egyet, amikor melegben, napon órákig kerti munkát végzek. Olyankor többször előfordul, hogy megfájdul a fejem, ezt ez kiküszöböli. Persze a normál folyadékbevitel is kell.lehet ezert szokott neha a fejem fajni szaunazas utan hiaba iszok, elektrolit hiany?
-
K1LLMy53Lf
őstag
A legfőbb elektrolitok a nátrium, a kálium, a kalcium, a magnézium és a klór, ezért vannak ezek benne.
Súlyzós edzéshez szvsz felesleges, de mondjuk melegben aerob sportokhoz ajánlott.
Én akkor szoktam inni egyet, amikor melegben, napon órákig kerti munkát végzek. Olyankor többször előfordul, hogy megfájdul a fejem, ezt ez kiküszöböli. Persze a normál folyadékbevitel is kell.szvsz attól függ ki mennyire izzad. én pl edzéshez hipotóniás italt iszom, amiben van ch és elektrolitok is, mert baromira izzadok, még télen is, nyáron meg kb csavarni lehet a pólómból edzés végén az izzadságot

sétához szimpla ízesített vizet viszek, így pl hazaérve szoktam bedobni egy elektrolit tablettát. -
Dorian
félisten
ezeknek az elektrolitos ital(por)oknak van értelme? - (Nem BCAA-ra gondolok, az más tészta)
Vajda Johnnys videókban látom, hogy állandóan isszák edzés közben, és nyár közeledtével én is sokat szoktam izzadni.
Megkérdeztem a mindent tudó chat-et, ő azt mondta minimális értelme van só -és vízháztartás szempontból, de ha valakinek nincs különösebb baja a sima víz fogyasztásával, akkor majdnem fölösleges.
Én szeretem a sima vizet is, szóval nincs igényem az ízesített italra.Kb ilyen összetevővel bír egy átlagos por /másolva/
Összetevők
Dextróz, nátrium ( nátrium‑citrát), savanyúságot szabályozó anyag: citromsav, kalcium (kalcium‑laktát), magnézium (magnézium‑citrát), tengeri só, kálium (kálium‑klorid),
Dextróz nem mindegyikben van.
Legfőbb összetevő a termékek többségében a só, kálium és a magnézium.A legfőbb elektrolitok a nátrium, a kálium, a kalcium, a magnézium és a klór, ezért vannak ezek benne.
Súlyzós edzéshez szvsz felesleges, de mondjuk melegben aerob sportokhoz ajánlott.
Én akkor szoktam inni egyet, amikor melegben, napon órákig kerti munkát végzek. Olyankor többször előfordul, hogy megfájdul a fejem, ezt ez kiküszöböli. Persze a normál folyadékbevitel is kell. -
K1LLMy53Lf
őstag
-
aelod
veterán
hát örülnék neki, ha nekem ilyen lapos lenne az alhasam...

de amúgy lassan jön a cut?Nyáron biztosan nem. Grill szezon, fagyi, sör, fröccs

-
benfolds
őstag
látszik, hogy régen jártam itt, sosem mondtam volna meg, hogy ez te vagy.
én meg már csak ilyen öreges "feelgood" edzéseket tolok. értelme semmi, de jól érzem magamat tőle. persze sokkal jobban érezném, ha nőnék is közben, de az a vonat már elment szerintem. kb. minden szartól lesérülök hónapokra. de ezt úgy kell érteni, hogy 2 hónappal ezelőtt 10 percig szenvedtem a láncfűrész berántózsinórjával, azóta szar a jobb vállam. bizonyos gyakorlatokat egy hete már meg tudok csinálni, de egy csomót még mindig nem. röhej. a csuklómmal már nem is tudom, hogy mit csináltam, lehet sokat gépeltem, vagy valamit cipeltem, de az is szar. nálam az öregedésnek az a legszembetűnőbb jele, hogy kurva könnyen lesérülök és kurva nehezen regenerálódom.
-
tisn
veterán
Aktuális forma és erőszint megörökítése végett...
Ruhás 85 kg (28,5% tzs körül) + 22 kg súly mellett 3 db tolódzkodás gyűrűn:
Videó.
24 óráig működik a link, ha minden igaz.
Brutál ronda test, de most ez van, és innen szép hozni egy remek formát. Holnaptól indul az IF (átmeneti böjt) megint.na az en hasam is ilyesmi
-
K1LLMy53Lf
őstag
-
Peaceliker
addikt
-
aelod
veterán
Aktuális forma.
88 kiló, tzs mittom' én
-
K1LLMy53Lf
őstag
Ostrovit Vegan Blend Epres illetve a Protein a Co Szójafehérjéje (ha nincs problémád a szójval)
-
madmike
őstag
Sziasztok,
Tudnátok ajánlani vegán fehérjét, ami minőségben, ízben is jó?
Elkezdett felfújni a tejsavófehérje, így megpróbálnék valami növényit. -
m3ss
veterán
ezeknek az elektrolitos ital(por)oknak van értelme? - (Nem BCAA-ra gondolok, az más tészta)
Vajda Johnnys videókban látom, hogy állandóan isszák edzés közben, és nyár közeledtével én is sokat szoktam izzadni.
Megkérdeztem a mindent tudó chat-et, ő azt mondta minimális értelme van só -és vízháztartás szempontból, de ha valakinek nincs különösebb baja a sima víz fogyasztásával, akkor majdnem fölösleges.
Én szeretem a sima vizet is, szóval nincs igényem az ízesített italra.Kb ilyen összetevővel bír egy átlagos por /másolva/
Összetevők
Dextróz, nátrium ( nátrium‑citrát), savanyúságot szabályozó anyag: citromsav, kalcium (kalcium‑laktát), magnézium (magnézium‑citrát), tengeri só, kálium (kálium‑klorid),
Dextróz nem mindegyikben van.
Legfőbb összetevő a termékek többségében a só, kálium és a magnézium.Viz+so+citromle
-
rwin5
őstag
ezeknek az elektrolitos ital(por)oknak van értelme? - (Nem BCAA-ra gondolok, az más tészta)
Vajda Johnnys videókban látom, hogy állandóan isszák edzés közben, és nyár közeledtével én is sokat szoktam izzadni.
Megkérdeztem a mindent tudó chat-et, ő azt mondta minimális értelme van só -és vízháztartás szempontból, de ha valakinek nincs különösebb baja a sima víz fogyasztásával, akkor majdnem fölösleges.
Én szeretem a sima vizet is, szóval nincs igényem az ízesített italra.Kb ilyen összetevővel bír egy átlagos por /másolva/
Összetevők
Dextróz, nátrium ( nátrium‑citrát), savanyúságot szabályozó anyag: citromsav, kalcium (kalcium‑laktát), magnézium (magnézium‑citrát), tengeri só, kálium (kálium‑klorid),
Dextróz nem mindegyikben van.
Legfőbb összetevő a termékek többségében a só, kálium és a magnézium. -
Fred23
nagyúr
Aktuális forma és erőszint megörökítése végett...
Ruhás 85 kg (28,5% tzs körül) + 22 kg súly mellett 3 db tolódzkodás gyűrűn:
Videó.
24 óráig működik a link, ha minden igaz.
Brutál ronda test, de most ez van, és innen szép hozni egy remek formát. Holnaptól indul az IF (átmeneti böjt) megint. -
Land
veterán
Üdv!
Aki TRX-ezik és van Wear OS-es (android) okosórája, milyen edzésprogramot használ?
A Freestyle workout tűnt a legközelebbinek hozzá, de egész kevés kalóriát ír az edzésre, mivel főleg a pulzusból számol. -
Dorian
félisten
-
benfolds
őstag
Igen ez jogos, valszeg így kezdődhetett.
tisn
Azért a "jelmeze" sztem csak ilyen 800m ről nem egyből levágós, de lássuk be így is döcög néha. Sztem aki nem tök hülye annak gyanús a kamu szakáll.
Persze ettől függetlenül bárkit meglepne amit művel, ha kemény gyúrós forma vagy is
A jelmez nekem is eléggé gáznak tűnik, de az az igazság, hogy Amerikában bármilyen hülyén felöltözhetsz, nem néznek rád furcsán.
-
benfolds
őstag
Szerintem volt annyi esze, hogy előre felvett egy csomó részt, hogy ne ismerjék fel, aztán folyamatosan adagolta őket.
Új hozzászólás Aktív témák
-
207000 - 206901
207456 - 207401 207400 - 207301 207300 - 207201 207200 - 207101 207100 - 207001 207000 - 206901 206900 - 206801 206800 - 206701 206700 - 206601 206600 - 206501 206500 - 206401 206400 - 206301 206300 - 206201 206200 - 206101 206100 - 206001 206000 - 205901 205900 - 205801 205800 - 205701 205700 - 205601 205600 - 205501 205500 - 205401 205400 - 205301 205300 - 205201 205200 - 205101 205100 - 205001 205000 - 204901 204900 - 204801 204800 - 204701 204700 - 204601 204600 - 204501 204500 - 204401 204400 - 204301 204300 - 204201 204200 - 204101 204100 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
A topicban érdekeltségi körbe tartozó (tulajdonos, munkavállaló, stb.) boltot reklámozni, bármilyen módon üzletelni tilos!
- Realme GT 7 Pro 5G Mars Orange 12/256GB használt karcmentes 6 hónap garancia
- iPhone 16 Pro 256GB 91% (1év Garancia)
- AKCIÓ! LG UltraFine 27" 5K IPS 99% DCI-P3 1 év garancia
- HP OMEN Transcend 2.8K OLED / Ultra 7 155H / RTX4060 8GB / 16GB 7467MHz / 1TB NVMe! BeszámítOK
- Apple Watch SE 3 2025, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

)
sokszor próbálom azt, hogy vacsira maradjon nagyobb kcal keret és akkor úgy kényelmesebb.




