Hirdetés
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Gurulunk, WAZE?!
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- MasterDeeJay: Intel Xeon 2673v4 best buy, avagy 20 mag 6eft-ért
- koxx: Bloons TD5 - Tower Defense játék
- Met: Metallica: M72 World Tour
- Pajac: Kínai
- sziku69: Szólánc.
-
206800 - 206701
207458 - 207401 207400 - 207301 207300 - 207201 207200 - 207101 207100 - 207001 207000 - 206901 206900 - 206801 206800 - 206701 206700 - 206601 206600 - 206501 206500 - 206401 206400 - 206301 206300 - 206201 206200 - 206101 206100 - 206001 206000 - 205901 205900 - 205801 205800 - 205701 205700 - 205601 205600 - 205501 205500 - 205401 205400 - 205301 205300 - 205201 205200 - 205101 205100 - 205001 205000 - 204901 204900 - 204801 204800 - 204701 204700 - 204601 204600 - 204501 204500 - 204401 204400 - 204301 204300 - 204201 204200 - 204101 204100 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2016-08-09 20:41 Téma összefoglaló
- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)
Új hozzászólás Aktív témák
-
m3ss
veterán
hogy érted azt hogy a vázizomzat sem egészséges? Mármint ha túlzott mértékű? Mondjuk azért kicsit túlzol. 2000 kalóriát még teljesen "tiszta" normális alapanyagokból sem egy nagy dolog megenni. Szerintem próbálj meg diétázni, tudom nincs rá szükséged meg nem ez a célod, de akkor rájönnél
ugy hogy vazizomzatig fogynek ha nem tomnem magam. es az sem egezseges. ez az anyagcsere egy csapda. vagy koleszterin+ meg ultrafeldolgozott cuccok vagy gyikember.
komolyan nem tulzok, hogy fele ennyi kajaval ellennek. nalam 2500 korul vagy afolott lenne a dieta most. de az mar lehet vagy 500 kcal deficit lenne. es legszivesebben 2000e kcal alatt ennek. szivesen kiprobalnam, de 2 honap alatt elfogynek.
azt hiszitek trollkodok tuti, de nagyon faraszto allandoan ugy enni, hogy nem vagyok ehes. egyszeruen nem kivanom a kajat es enni kell...grillkolbasz, fustolt kolbasz, kenyer, pekaru, csoki, fagyi, sos magvak, felvagott, kekszek, gyumolcsjoghurt stb nelkul...eselytelen lenne. ezek mind ultrafeldolgozottak.
-
aelod
veterán
hogy érted azt hogy a vázizomzat sem egészséges? Mármint ha túlzott mértékű? Mondjuk azért kicsit túlzol. 2000 kalóriát még teljesen "tiszta" normális alapanyagokból sem egy nagy dolog megenni. Szerintem próbálj meg diétázni, tudom nincs rá szükséged meg nem ez a célod, de akkor rájönnél
+1
2e kcalt megenni a legalapvetőbb "gyúrós" ételekből nem hiszem, hogy gondot kellene okozzon bárkinek is.
3e már talán, 4e már kihívás (de ugye kérdés kell e ennyi ki mekkora stb.) -
Woodslave
félisten
pff neztem most a listat hogy mi ultrafeldolgozott...
ez az egesz amit csinalok hogy tomom magam minden csak nem egezseges. egezsegesebb eletet eltem mielott edzettem, 70 kilosan...ha csak egezseges kajakat ennek mertekkel akkor meg izom nem lenne rajtam, mert 1500 kcalt is muveszet lenne megenni. vazizomzat sem egezseges. most akkor mit is csinaljak?
hogy érted azt hogy a vázizomzat sem egészséges? Mármint ha túlzott mértékű? Mondjuk azért kicsit túlzol. 2000 kalóriát még teljesen "tiszta" normális alapanyagokból sem egy nagy dolog megenni. Szerintem próbálj meg diétázni, tudom nincs rá szükséged meg nem ez a célod, de akkor rájönnél
-
tisn
veterán
pff neztem most a listat hogy mi ultrafeldolgozott...
ez az egesz amit csinalok hogy tomom magam minden csak nem egezseges. egezsegesebb eletet eltem mielott edzettem, 70 kilosan...ha csak egezseges kajakat ennek mertekkel akkor meg izom nem lenne rajtam, mert 1500 kcalt is muveszet lenne megenni. vazizomzat sem egezseges. most akkor mit is csinaljak?
ha csak egezseges kajakat ennek mertekkel akkor meg izom nem lenne rajtam, mert 1500 kcalt is muveszet lenne megenni. vazizomzat sem egezseges.
burek.
-
tisn
veterán
-
m3ss
veterán
pff neztem most a listat hogy mi ultrafeldolgozott...
ez az egesz amit csinalok hogy tomom magam minden csak nem egezseges. egezsegesebb eletet eltem mielott edzettem, 70 kilosan...ha csak egezseges kajakat ennek mertekkel akkor meg izom nem lenne rajtam, mert 1500 kcalt is muveszet lenne megenni. vazizomzat sem egezseges. most akkor mit is csinaljak?
-
Dorian
félisten
-
m3ss
veterán
nem... wpc-t mondtam, nem wpi-t...

@aelod: szvsz, ha valaki szimplán pl gumicukorból tol be 500kcal-t, ami tiszta ch, az kevésbé viseli meg a szervezetet, mint az ilyen ultrafeldolgozott, gyors ch +magas zsír kombós pékáruk... persze a probléma ennél jóval komplexebb, ezt így extém leegyszerűsítve mondom, szimplán csak rá akartam mutatni, hogy mennyire junk/káros cuccok ezek, az ember nem is gondolná
@peaceliker: "liszt+cukor+szír" csak azt írtam, hogy a lisztben a makró 99+%a ch, tehát az is cukor, így felesleges külön írni

pekaru az ultrafeldolgozott elelmiszer?
-
K1LLMy53Lf
őstag
nem... wpc-t mondtam, nem wpi-t...

@aelod: szvsz, ha valaki szimplán pl gumicukorból tol be 500kcal-t, ami tiszta ch, az kevésbé viseli meg a szervezetet, mint az ilyen ultrafeldolgozott, gyors ch +magas zsír kombós pékáruk... persze a probléma ennél jóval komplexebb, ezt így extém leegyszerűsítve mondom, szimplán csak rá akartam mutatni, hogy mennyire junk/káros cuccok ezek, az ember nem is gondolná
@peaceliker: "liszt+cukor+szír" csak azt írtam, hogy a lisztben a makró 99+%a ch, tehát az is cukor, így felesleges külön írni

-
Peaceliker
addikt
Ha már itt vagy a közelben 1x gyere át edzeni Kisújszállásra
mondjuk nem tudom keviben most van e valami jó terem, régebben volt, itt nálunk ilyen ehh elmegy termek vannak.Simán, megbeszéljük majd. Most épp rendeztem magamnak egy hét szünetet edzésben, mert durván leégtem, fixen nem tudok /akarok most padon fetrengeni plusz súlyokkal

Itt most helyben amennyire tudom csak olyan terem van, ahova kb ajánlással jutsz be, de legalább úgy is botrányos dolgok vannak
+Woodslave
Majdnem környékbeli nevezetesség lettem, hogy ide költöztünk. 1 éve, bárhova bemegyek, úgy néznek rám, mint egy hülyére, hogy ide jöttünk ... Mert azt azonnal tudja mindenki, hogy nem vagyok (voltam) helyi
marha mókás.
Túrkeve pont olyan, mint Dunavarsány volt, mielőtt agyon vágták a csok-al... Illetve jobb, mint valaha volt, mert infrastruktúrában 100x jobb. Dunavarsányban mindig az volt a mondás, hogy "ott van Pest"... Így sosem épült meg semmi. Csak már nem 4500 fő lakik ott hanem 9000+,persze ugyan akkora területen. Emellett középiskola helyzet gyalázatos, így döntöttünk amellett, hogy eljövünk. Következő 15-20 évre jobb itt a gyerekeknek is. Aztán max követjük majd őket, amikor lépnek
K1LLMy53Lf
Ezt mondom, hogy szénhidráttal (liszt +cukor) tömik őket ész nélkül. Vagy valahol utáltam arra, hogy a liszt egy külön /plusz valami lenne? Csak érdekel hol voltam félreérthető
abból lehet tanulni /fejlődni 
-
aelod
veterán
hát én nem tudok ennyit letolni, rendesen rosszul voltam az egészséges szintentartótól... mondjuk te (is) egy ufó vagy (csak másmilyen)...

meg ugye azért egy "karbantartott téli" test teljesen másképp néz ki, mint egy elhanyagolt, elhízott "valami"
@m3ss: ahogy írtam kor- és nemfüggetlen... talán a nagyon kicsi gyereknél volt pár fokkal jobb az arány... amúgy nem is csoda... vettem előző nap még útra pár pékárut (olívás stangli, pizzaszelet, sajtos-sonkás croissant) és amikor néztem, hogy akkor melyikből lenne jó ennem, rájöttem, hogy amúgy egyikből sem... baromi gyors ch + nagy mennyiségű zsír... ez a kombo (amit peaceliker is írt ugye, bár megj.: a liszt ugyanúgy ch
) nagyon durva... ahogy az utóbbi időben leteszteltem magamon párszor, a magas zsírbevitel baromira odabax a sejtek inzulinérzékenységének, amit ugyebár alapvetően egy egészséges ember nem vesz észre, hiszen a hasnyálmirigy kezeli, de azért hosszútávon nagyon nem okés, hogy 3-400%on termel a hasnyálmirigy folyamatosan... nem csoda, h ennyi cukros van@marked one94: nekem pár zacskó ostrovit vegan blend-em, protein a co natúr, ill ostrovit marhafehérjém van, ami eladó...

Majd dobok be képet a formáról bár senki nem kérte
nagyon durva... ahogy az utóbbi időben leteszteltem magamon párszor, a magas zsírbevitel baromira odabax a sejtek inzulinérzékenységének, amit ugyebár alapvetően egy egészséges ember nem vesz észre, hiszen a hasnyálmirigy kezeli, de azért hosszútávon nagyon nem okés, hogy 3-400%on termel a hasnyálmirigy folyamatosan... nem csoda, h ennyi cukros van
A túlevés a fő ok a kialakult cukrosok körében és abból a mennyiségből is az ultra feldolgozott ételek aránya. -
m3ss
veterán
ízlésen felesleges vitatkozni, nekem nagyon nem jön be, te szereted, egészségedre

@m3ss: ostrovit digezyme-es natúr... ami most ki van fogyva gyártónál, de tegyél rá figyelőt, aztán vásárolj be, ha lesz raktáron (és esetleg van rá akció... msotanság elég sűrűn betolják a sitewide -15%ot).. persze az sem olcsó cucc, de legalább megfelel a követelményeidnek
(amúgy én is hosszúszavidős, laktózmentes/emésztőenzimesre cseréltem a készletem egy jó részét, mert asszonynak is laktózmentes kell)ez? nagyon draga.
-
K1LLMy53Lf
őstag
ízlésen felesleges vitatkozni, nekem nagyon nem jön be, te szereted, egészségedre

@m3ss: ostrovit digezyme-es natúr... ami most ki van fogyva gyártónál, de tegyél rá figyelőt, aztán vásárolj be, ha lesz raktáron (és esetleg van rá akció... msotanság elég sűrűn betolják a sitewide -15%ot).. persze az sem olcsó cucc, de legalább megfelel a követelményeidnek
(amúgy én is hosszúszavidős, laktózmentes/emésztőenzimesre cseréltem a készletem egy jó részét, mert asszonynak is laktózmentes kell) -
tisn
veterán
-
m3ss
veterán
-
tisn
veterán
"raksz bele kakaoport, megkapod a natural whey italian cocoat"
ami g**i undorító... xDD igyál belőle sokat

mint írtam: 60-70kg wpc-m van... ugyan minek szórakozzak ízesítéssel?
(egyébként valóban meg tudnám oldani, mert van RA98 steviám is és tudom adagolni, de minek?)@m3ss: ízesítetlen nagy részét már eladtam, ill ízesített egy részét is, amit el akartam... amiket írtam, azok vannak (meg 1kg szója... ill egy 700g-s immortal natúr, szal szumma 2,7kg natúr... de azt nem érdemes szvsz postázgatni)
de ez már tényleg nagyon off itt.

ami g**i undorító... xDD igyál belőle sokat

???
kedvencem.
nekem szerintem csak 30kg van, ha kollega nem viszi el, nekem johet

szerk: ez amugy tok jo, hogy komplementer az izlesunk, legalabb tudjuk cserelgetni, ami nem izlik

-
tisn
veterán
-
K1LLMy53Lf
őstag
"raksz bele kakaoport, megkapod a natural whey italian cocoat"
ami g**i undorító... xDD igyál belőle sokat

mint írtam: 60-70kg wpc-m van... ugyan minek szórakozzak ízesítéssel?
(egyébként valóban meg tudnám oldani, mert van RA98 steviám is és tudom adagolni, de minek?)@m3ss: ízesítetlen nagy részét már eladtam, ill ízesített egy részét is, amit el akartam... amiket írtam, azok vannak (meg 1kg szója... ill egy 700g-s immortal natúr, szal szumma 2,7kg natúr... de azt nem érdemes szvsz postázgatni)
de ez már tényleg nagyon off itt.

-
m3ss
veterán
nem próbáltam ki... nem iszom natúrt... vegan-t meg ugye éjjelinek használtam, de már nem iszom lefekvés előtt, nap közben meg wpc-t tolok, amitől van kb 60-70kg, szóval így felesleges, nem kopik el
60-70 kg? mivaaaan?
ha van elado izesitetlen atveszek vmennyit. vennem kellene vmit. proteincon van izesitetlen is jo arban? -
tisn
veterán
nem próbáltam ki... nem iszom natúrt... vegan-t meg ugye éjjelinek használtam, de már nem iszom lefekvés előtt, nap közben meg wpc-t tolok, amitől van kb 60-70kg, szóval így felesleges, nem kopik el
jaa
raksz bele kakaoport, megkapod a natural whey italian cocoat. raksz bele daralt liofilizalt malnat, megkapod a natural whey pure raspberryt

es maris nem natur

-
K1LLMy53Lf
őstag
-
tisn
veterán
hát én nem tudok ennyit letolni, rendesen rosszul voltam az egészséges szintentartótól... mondjuk te (is) egy ufó vagy (csak másmilyen)...

meg ugye azért egy "karbantartott téli" test teljesen másképp néz ki, mint egy elhanyagolt, elhízott "valami"
@m3ss: ahogy írtam kor- és nemfüggetlen... talán a nagyon kicsi gyereknél volt pár fokkal jobb az arány... amúgy nem is csoda... vettem előző nap még útra pár pékárut (olívás stangli, pizzaszelet, sajtos-sonkás croissant) és amikor néztem, hogy akkor melyikből lenne jó ennem, rájöttem, hogy amúgy egyikből sem... baromi gyors ch + nagy mennyiségű zsír... ez a kombo (amit peaceliker is írt ugye, bár megj.: a liszt ugyanúgy ch
) nagyon durva... ahogy az utóbbi időben leteszteltem magamon párszor, a magas zsírbevitel baromira odabax a sejtek inzulinérzékenységének, amit ugyebár alapvetően egy egészséges ember nem vesz észre, hiszen a hasnyálmirigy kezeli, de azért hosszútávon nagyon nem okés, hogy 3-400%on termel a hasnyálmirigy folyamatosan... nem csoda, h ennyi cukros van@marked one94: nekem pár zacskó ostrovit vegan blend-em, protein a co natúr, ill ostrovit marhafehérjém van, ami eladó...

nem jott be a proteinco natur?!
-
K1LLMy53Lf
őstag
hát én nem tudok ennyit letolni, rendesen rosszul voltam az egészséges szintentartótól... mondjuk te (is) egy ufó vagy (csak másmilyen)...

meg ugye azért egy "karbantartott téli" test teljesen másképp néz ki, mint egy elhanyagolt, elhízott "valami"
@m3ss: ahogy írtam kor- és nemfüggetlen... talán a nagyon kicsi gyereknél volt pár fokkal jobb az arány... amúgy nem is csoda... vettem előző nap még útra pár pékárut (olívás stangli, pizzaszelet, sajtos-sonkás croissant) és amikor néztem, hogy akkor melyikből lenne jó ennem, rájöttem, hogy amúgy egyikből sem... baromi gyors ch + nagy mennyiségű zsír... ez a kombo (amit peaceliker is írt ugye, bár megj.: a liszt ugyanúgy ch
) nagyon durva... ahogy az utóbbi időben leteszteltem magamon párszor, a magas zsírbevitel baromira odabax a sejtek inzulinérzékenységének, amit ugyebár alapvetően egy egészséges ember nem vesz észre, hiszen a hasnyálmirigy kezeli, de azért hosszútávon nagyon nem okés, hogy 3-400%on termel a hasnyálmirigy folyamatosan... nem csoda, h ennyi cukros van@marked one94: nekem pár zacskó ostrovit vegan blend-em, protein a co natúr, ill ostrovit marhafehérjém van, ami eladó...

-
tisn
veterán
Valakinek nincs kimaradt fehérjéje amit már nem akar elfogyasztani és picit olcsóbban megszabadulna tőle?
ha szeged kornyeken jarsz egy 2.5kg-os pure goldot tudok adni, csokis, annyira nem jott be izre

postaval nem vacakolnek -
tisn
veterán
Nem viccelek, hogy sztem egxet se tudok megcsinalni. Gyereknek ott log a gyuruje a masik gyururol pont olyan mgassagban alltam mar oda ele parszor hogy legalább vmi static holdot kitartok de sztem eselytelen lenne. Raprobalok majd bemelegitve. Mindenesetre arulkodo hogy alul van edzve nem kicsit a transversus meg egyéb mely izmok..rajta is vagyok most derekfajas miatt.
Ugy voltam vele ha ilyen hasam van nem hasazok, coreozok.
Hiba volt 
Coxer ja vannak ilyenek is, nem próbáltam meg ezeket, nem csigazok. De eleg jo a fogasuk

Labtolo vki?
Labtolo vki?
az az egy labgep, amit kihagyok. 40kg-al is szetesik a terdem (igaz nalunk 100kg a max, lapsulyos gep)probaltam huzodkodni, 2 ment, meg mindig nem birja jol a fuggoleges terhelest a vallam
(mas iranyokba terhelheto) -
Gyula84
veterán
-
Woodslave
félisten
Jaja, én is most költöztem onnan tőled (Dunavarsány) ide, igazi vldékre (Túrkeve)...itt sokkal rosszabb a helyzet. De nem csak az, hogy több a túlsólyos nő (az is amúgy), hanem az egész banda egy +20-30% zsírral rohangál, már gyerekek is, abból is több a durván elhízott már alsóban is. Láthatóan ide még semmi nem jutott el abból az infóból, hogy liszt+cukor+szír (ráadásul minden kajában egyszerre, ugye) az nem faja. Gyerekekbe is tömik a szénhidrátot ész nélkül.
jól belehúztál a költözésbe
(mezőtúri vagyok amúgy bár van 30 éve is hogy elköltöztem) -
marked one94
őstag
Jaja, én is most költöztem onnan tőled (Dunavarsány) ide, igazi vldékre (Túrkeve)...itt sokkal rosszabb a helyzet. De nem csak az, hogy több a túlsólyos nő (az is amúgy), hanem az egész banda egy +20-30% zsírral rohangál, már gyerekek is, abból is több a durván elhízott már alsóban is. Láthatóan ide még semmi nem jutott el abból az infóból, hogy liszt+cukor+szír (ráadásul minden kajában egyszerre, ugye) az nem faja. Gyerekekbe is tömik a szénhidrátot ész nélkül.
Ha már itt vagy a közelben 1x gyere át edzeni Kisújszállásra
mondjuk nem tudom keviben most van e valami jó terem, régebben volt, itt nálunk ilyen ehh elmegy termek vannak. -
Peaceliker
addikt
Ezek szerint ezeken a helyeken hasonló képzettségű/anyagi helyzetű ember fordulnak meg
-
Dorian
félisten
Úgy tűnik kicsit autista vagyok
Most akárhogy gondolkodom, finn gomb sincs, hogy ahol lakom (Szentendre) és ahol dolgozom (Bp 2. ker.) súlyban hogy néznek ki az emberek, nem rémlik semmi különbség.
Tegnapelőtt voltunk Kisorosziban a Duna-parton strandolni, ott se tűnt fel semmi.
-
Peaceliker
addikt
Ezt akartam írni én is… egyszerű tapasztalat boltba járás közben pl Lidl, bemegyek itt nálunk (Szigetszentmiklós) megnézem az embereket mit látok átmegyek pl Tétényre ott máris más emberek vannak, múltkor pedig épp Budaörsön mentem be… megint egy lépcső. Egyszerűen a réteg nagyon nem mindegy, mind fizikai formában mind öltözékben, no meg abban mit vesznek…. náluk a halpult tele, sosincs ott senki bezzeg az akciós nonfood soron kifosztva minden, Tétényi üzletben mindig van akciós nonfood, Budaörsön meg a halpult kifosztva és ott tolonganak. Vékony sportos anyukák, nagyik… itt meg melegítős “tankok”. Szóval pénz kérdése is azért ez, no meg persze edukáció.
Jaja, én is most költöztem onnan tőled (Dunavarsány) ide, igazi vldékre (Túrkeve)...itt sokkal rosszabb a helyzet. De nem csak az, hogy több a túlsólyos nő (az is amúgy), hanem az egész banda egy +20-30% zsírral rohangál, már gyerekek is, abból is több a durván elhízott már alsóban is. Láthatóan ide még semmi nem jutott el abból az infóból, hogy liszt+cukor+szír (ráadásul minden kajában egyszerre, ugye) az nem faja. Gyerekekbe is tömik a szénhidrátot ész nélkül.
-
aelod
veterán
+@aelod: ok, lehet 0 egyéb nélkül lemenne, csak hirtelen a 600g++ soknak érződött (én általában (szárazon) 80-100gnyi bulgurt eszek ebédre (vacsorára ~50-60g), ami főve 220-250g, mellé 100-110g sült csirkemell (ami nyersen ugye 150-170g; vacsora 60-70g sült), egy ~160g joghurt, kb 60g ketchup, 120g savanyúság... szóval hja... lemenne ebédre... (vacsira necces)... csak nem számoltam végig (amikor szintentartót toltam egészséges kajával, akkor 350g főtt bulgur baromi nehéz volt...
)amúgy tegnap voltunk standon, ott lement egy smash burger, kb 30dkg krumpli, 3/4, kebab tál (asszony nem volt nagyon éhes, a kaja meg drága volt...
)de egyébként szörnyű volt látni, h mennyire xarul néznek ki (kortól, nemtől függetlenül) az "átlag" emberek... baromi sokan voltak, de 95%uk vagy fullosan elhízott, vagy skinny fat (vélhetően rohadt nagy zsigeri zsírral)... én is baxott xarul nézek ki, de hozzájuk képest...
Én sem magában eszem. Ha lemérem az ebédem akkor az egy kiló étel abban nincs benne a savanyú vagy akár a gyümölcs

Most be vagyok hízva van has, zsír is rajtam de igen az emberek többsége fizikum tekintetében gatya. Nők is és főleg a fiatalok.
-
cOxeR
Ármester
Ezt akartam írni én is… egyszerű tapasztalat boltba járás közben pl Lidl, bemegyek itt nálunk (Szigetszentmiklós) megnézem az embereket mit látok átmegyek pl Tétényre ott máris más emberek vannak, múltkor pedig épp Budaörsön mentem be… megint egy lépcső. Egyszerűen a réteg nagyon nem mindegy, mind fizikai formában mind öltözékben, no meg abban mit vesznek…. náluk a halpult tele, sosincs ott senki bezzeg az akciós nonfood soron kifosztva minden, Tétényi üzletben mindig van akciós nonfood, Budaörsön meg a halpult kifosztva és ott tolonganak. Vékony sportos anyukák, nagyik… itt meg melegítős “tankok”. Szóval pénz kérdése is azért ez, no meg persze edukáció.
-
m3ss
veterán
Én amit találtam hivatalos adatot (2019-es, COVID előtt), azok alapján a nőknél is 50% felett van a dagadtak arány. Ez a teljes népességre vonatkozik.
https://www.ksh.hu/stadat_files/ege/hu/ege0039.html
Ezzel (is) foglalkozó riportban 1-2 éve az hangzott el, hogy a felnőtt lakosság 62%-a túlsúlyos, ebből 27% számít elhízottnak.Hmm ok, nem mindegy hol mintavetelezek.
-
scdlsc
senior tag
De inkabb a ferfiak, nem? En azt latom a nok elegge rendben vannak, fontosabb ez nekik..nyilvan azert is mert a ferfiak eleg vizualisak, sokat szamit a kulso nekunk ezert parvalasztas miatt nok adnak erre. Nem veletlen, hogy ilyen fitness korokben nagyon sok meleg mozog, mert naluk szinten prioritás a kulsoseg, meg kinek akarnak tetszeni...
De hetero nok meg leginkabb leszarjak ezt. Nyilvan szamit vmit, de ok nem igy mukodnek mint mi, erzelmi intelligenciara, humorra, vagy egy helyes ferfira jobban beindulnak mint egy jo testre.Én amit találtam hivatalos adatot (2019-es, COVID előtt), azok alapján a nőknél is 50% felett van a dagadtak arány. Ez a teljes népességre vonatkozik.
https://www.ksh.hu/stadat_files/ege/hu/ege0039.html
Ezzel (is) foglalkozó riportban 1-2 éve az hangzott el, hogy a felnőtt lakosság 62%-a túlsúlyos, ebből 27% számít elhízottnak. -
m3ss
veterán
Igen azt kihagytam
-
Dorien
veterán
De inkabb a ferfiak, nem? En azt latom a nok elegge rendben vannak, fontosabb ez nekik..nyilvan azert is mert a ferfiak eleg vizualisak, sokat szamit a kulso nekunk ezert parvalasztas miatt nok adnak erre. Nem veletlen, hogy ilyen fitness korokben nagyon sok meleg mozog, mert naluk szinten prioritás a kulsoseg, meg kinek akarnak tetszeni...
De hetero nok meg leginkabb leszarjak ezt. Nyilvan szamit vmit, de ok nem igy mukodnek mint mi, erzelmi intelligenciara, humorra, vagy egy helyes ferfira jobban beindulnak mint egy jo testre.De hetero nok meg leginkabb leszarjak ezt. Nyilvan szamit vmit, de ok nem igy mukodnek mint mi, erzelmi intelligenciara, humorra, vagy egy helyes ferfira jobban beindulnak mint egy jo testre.
Ja, Várkonyi Andi is ezért mozdult rá a Lölőre, mert ezek benne megvoltak...

-
m3ss
veterán
+@aelod: ok, lehet 0 egyéb nélkül lemenne, csak hirtelen a 600g++ soknak érződött (én általában (szárazon) 80-100gnyi bulgurt eszek ebédre (vacsorára ~50-60g), ami főve 220-250g, mellé 100-110g sült csirkemell (ami nyersen ugye 150-170g; vacsora 60-70g sült), egy ~160g joghurt, kb 60g ketchup, 120g savanyúság... szóval hja... lemenne ebédre... (vacsira necces)... csak nem számoltam végig (amikor szintentartót toltam egészséges kajával, akkor 350g főtt bulgur baromi nehéz volt...
)amúgy tegnap voltunk standon, ott lement egy smash burger, kb 30dkg krumpli, 3/4, kebab tál (asszony nem volt nagyon éhes, a kaja meg drága volt...
)de egyébként szörnyű volt látni, h mennyire xarul néznek ki (kortól, nemtől függetlenül) az "átlag" emberek... baromi sokan voltak, de 95%uk vagy fullosan elhízott, vagy skinny fat (vélhetően rohadt nagy zsigeri zsírral)... én is baxott xarul nézek ki, de hozzájuk képest...
De inkabb a ferfiak, nem? En azt latom a nok elegge rendben vannak, fontosabb ez nekik..nyilvan azert is mert a ferfiak eleg vizualisak, sokat szamit a kulso nekunk ezert parvalasztas miatt nok adnak erre. Nem veletlen, hogy ilyen fitness korokben nagyon sok meleg mozog, mert naluk szinten prioritás a kulsoseg, meg kinek akarnak tetszeni...
De hetero nok meg leginkabb leszarjak ezt. Nyilvan szamit vmit, de ok nem igy mukodnek mint mi, erzelmi intelligenciara, humorra, vagy egy helyes ferfira jobban beindulnak mint egy jo testre. -
cOxeR
Ármester
+@aelod: ok, lehet 0 egyéb nélkül lemenne, csak hirtelen a 600g++ soknak érződött (én általában (szárazon) 80-100gnyi bulgurt eszek ebédre (vacsorára ~50-60g), ami főve 220-250g, mellé 100-110g sült csirkemell (ami nyersen ugye 150-170g; vacsora 60-70g sült), egy ~160g joghurt, kb 60g ketchup, 120g savanyúság... szóval hja... lemenne ebédre... (vacsira necces)... csak nem számoltam végig (amikor szintentartót toltam egészséges kajával, akkor 350g főtt bulgur baromi nehéz volt...
)amúgy tegnap voltunk standon, ott lement egy smash burger, kb 30dkg krumpli, 3/4, kebab tál (asszony nem volt nagyon éhes, a kaja meg drága volt...
)de egyébként szörnyű volt látni, h mennyire xarul néznek ki (kortól, nemtől függetlenül) az "átlag" emberek... baromi sokan voltak, de 95%uk vagy fullosan elhízott, vagy skinny fat (vélhetően rohadt nagy zsigeri zsírral)... én is baxott xarul nézek ki, de hozzájuk képest...
Nagyon sok a petyhüdt testalkat… most itt a jó idő pláne látni.
-
K1LLMy53Lf
őstag
Ebédre / vacsira 250g (üres) száraztészta az sok? Részletekben ettem természetesen, nem egyszerre...
Edzés után 100g barnarizst simán betolok 2-300g csirkemell mellé + joghurtos öntet.
Ez most amolyan teszt jellegű kalóriaszámolás, hogy ne a megszokás, éhség vezéreljen, hanem a megtervezett energiabevitel. A makró az persze nem jó, az módosítva lesz...
+@aelod: ok, lehet 0 egyéb nélkül lemenne, csak hirtelen a 600g++ soknak érződött (én általában (szárazon) 80-100gnyi bulgurt eszek ebédre (vacsorára ~50-60g), ami főve 220-250g, mellé 100-110g sült csirkemell (ami nyersen ugye 150-170g; vacsora 60-70g sült), egy ~160g joghurt, kb 60g ketchup, 120g savanyúság... szóval hja... lemenne ebédre... (vacsira necces)... csak nem számoltam végig (amikor szintentartót toltam egészséges kajával, akkor 350g főtt bulgur baromi nehéz volt...
)amúgy tegnap voltunk standon, ott lement egy smash burger, kb 30dkg krumpli, 3/4, kebab tál (asszony nem volt nagyon éhes, a kaja meg drága volt...
)de egyébként szörnyű volt látni, h mennyire xarul néznek ki (kortól, nemtől függetlenül) az "átlag" emberek... baromi sokan voltak, de 95%uk vagy fullosan elhízott, vagy skinny fat (vélhetően rohadt nagy zsigeri zsírral)... én is baxott xarul nézek ki, de hozzájuk képest...
-
Dreadloord
senior tag
-
aelod
veterán
De ezt kérdeztem bammeg...
H 250g száraz tésztát bevágtál??
az főtten min 600g... Tuti rosszul lennék, ha ennyit meg kellene ennem... (20ml olívaolaj amúgy szerintem nem kevés, onnan tudom, mert kb ennyit szoktam tenni én is az ebédemre, hogy meglegyen a zsírbevitel)Nekem főve lecsúszik egy nap 1.5 kiló rizs....
-
cOxeR
Ármester
2 szelet pufirizs beletördelve, mennyei lesz tőle.
Minek tegyek bele kalóriát?
-
Dreadloord
senior tag
-
cOxeR
Ármester
Jeges hűsítő protein turmix receptek amik beváltak?
Sima darált jéggel tejjel a pisztáciás ízű nem igazán volt finom. -
m3ss
veterán
lehet csak dehidratalt voltam, sok volt a szaunazas mult heten. tegnap 85.2-ot is mutatott a merleg. az csucsbeallitas
mogyorovaj ftw. -
Dorien
veterán
De ezt kérdeztem bammeg...
H 250g száraz tésztát bevágtál??
az főtten min 600g... Tuti rosszul lennék, ha ennyit meg kellene ennem... (20ml olívaolaj amúgy szerintem nem kevés, onnan tudom, mert kb ennyit szoktam tenni én is az ebédemre, hogy meglegyen a zsírbevitel)Ebédre / vacsira 250g (üres) száraztészta az sok? Részletekben ettem természetesen, nem egyszerre...
Edzés után 100g barnarizst simán betolok 2-300g csirkemell mellé + joghurtos öntet.
Ez most amolyan teszt jellegű kalóriaszámolás, hogy ne a megszokás, éhség vezéreljen, hanem a megtervezett energiabevitel. A makró az persze nem jó, az módosítva lesz...
-
scdlsc
senior tag
De ezt kérdeztem bammeg...
H 250g száraz tésztát bevágtál??
az főtten min 600g... Tuti rosszul lennék, ha ennyit meg kellene ennem... (20ml olívaolaj amúgy szerintem nem kevés, onnan tudom, mert kb ennyit szoktam tenni én is az ebédemre, hogy meglegyen a zsírbevitel)Én üresen simán betolok annyit. Jó, azért szuszognék kicsit utána, de rosszul biztosan nem lennék. Nálam 80-100 gramm rizs vagy tészta a köret alapból egy étkezésnél. Erre jön még a hús, meg a szósz, meg a saláta, meg a zöldség. Szóval szerintem nem olyan sok az.
-
scdlsc
senior tag
-
K1LLMy53Lf
őstag
De ezt kérdeztem bammeg...
H 250g száraz tésztát bevágtál??
az főtten min 600g... Tuti rosszul lennék, ha ennyit meg kellene ennem... (20ml olívaolaj amúgy szerintem nem kevés, onnan tudom, mert kb ennyit szoktam tenni én is az ebédemre, hogy meglegyen a zsírbevitel) -
cOxeR
Ármester
Mai napom… direkt keveset ettem reggel, egy szelet pirítós, minimal vaj, paradicsom. Mondom megyünk fagyizni egy gombóc és jó vagyok. Megettem a gombóc fagyit, majd lányom adott egy felet mellé, meg egy fél kekszet a papa kávéja mellől. Mire megettem papa egy kis doboz sütit… igazi cukor paradicsom… nesze neked mai kalória.
-
Dorien
veterán
Hogy a francba lehet üres főtt tészta+olívaolaj 1000kcal? 250g a száraz tészta súlya? Vagy ráraktál 60ml olívaolajat?
Combino (Lidl) 4 tojásos száraztészta 357 kcal/100 g, vagyis 250g = 893 kcal
100 kcal röhögve összejön egy kevés olívaolajból, ami 828 kcal/100g (1dl)
~2 cl-el számolva 166 kcal, ami összesítve még több is, mint 1000 kcal.Ez ennyi... Vagy ti mi a f***t számoltok?

-
Dorian
félisten
-
cOxeR
Ármester
-
cOxeR
Ármester
Hogy a francba lehet üres főtt tészta+olívaolaj 1000kcal? 250g a száraz tészta súlya? Vagy ráraktál 60ml olívaolajat?
Sehogy.
- vagy volt rajta valami brutál feltét… egy 32 cm-es pizza van 1000 kalória, bar persze ha van rajta durva feltét lesz az 2000 is.
-
Dorian
félisten
Elkezdtem egy "mini cut"-ot. Már napok óta csökkentgetem a szénhidrátot. Pihenőnapokon a reggelimből már elhagytam. Ma még ebédre bezabáltam, de most vacsora után már nincs gyümölcs meg csoki. Van helyette káposzta. Van egy minimális pocakom, tervem szerint azt nyár elejére levakarom magamról.
A nyár eleje Most van

-
K1LLMy53Lf
őstag
Én is elkezdtem számolni a kcal-t, mert nem jutok 1-ről a 2-re...
Mai nap:
- tejeskávé 4dl ~90 kcal
- főtt tészta 250g + olívaolaj ~1000 kcal
- nagy alma ~110 kcal
- tonhal 150g + sali 80g + joghurt 100g ~300 kcal
- főtt tojás 5 db + 1/3 kigyóubi ~400 kcal
- jó sok tea (zöld, fekete)Összesen 1900kcal, ha rosszul számoltam, akkor is max. 2000-2200 kcal.
Nem vagyok éhes!
Csak szomjas...Az esti edzés megvolt, csak 40 perc, de nem volt rossz.

Hogy a francba lehet üres főtt tészta+olívaolaj 1000kcal? 250g a száraz tészta súlya? Vagy ráraktál 60ml olívaolajat?
-
Dorien
veterán
Ja, a pestót én is imádom, a paprikást meg a bazsalikomosat is.

Száraztészta mindig van itthon több kg, ez amolyan túlélőkaja, több év eltarthatósággal. De nem tervezek most jó ideig ilyesmit csinálni.
Jön a meleg, kiváló lesz a csirke / hal / zöldség kombó.
Néha melóban egy gyrostál... -
cOxeR
Ármester
Most találtam egy gépet, az tetszik, azt tolni fogom. Nem tudom mi is az valójában… mert se nem guggolás se nem lábtolás, de 2 napig volt izomlázam, pedig csak rápróbáltam picit… csípőtoló annyira nem jött be, pedig adtam neki esélyt.
Most én is felfelé tendálok… érdekes lábam szálkásodott, hasam meg picit visszajött.
-
cOxeR
Ármester
-
m3ss
veterán
Teszta magaban olivaval?

Jaja.
Tegnap megcsináltam a felét bolognai szósszal, mert már rohadtul kívántam valami normális kaját. A másik fele csak olívaolaj + só, fokhagymapor. Kíváló. 
Nyilván ez csaló étkezés, 1000 kcal-ból rengeteg joghurtos salit, uborkát, tonhalat, csirkemellet, csirkesonkát tudnék enni pár szelet toast kenyérrel és akkor a fehérjebevitel is magasabb lenne...Sör van itthon, be is van hűtve, de nem kívánom... Magvakat előrelátó módon nem vettem.
Pesto? Nekem az a gyors menekulo kaja, mindig van itthon.
Bolognait en is sokat csinálok amugy, de csak ez a fake bolognai répa meg egyebek nelkul. Egyszerre lefozok egy orias fazekkal es lefagyasztom, ez hibatlan kiolvasztva is. -
Dorien
veterán
Teszta magaban olivaval?

Jaja.
Tegnap megcsináltam a felét bolognai szósszal, mert már rohadtul kívántam valami normális kaját. A másik fele csak olívaolaj + só, fokhagymapor. Kíváló. 
Nyilván ez csaló étkezés, 1000 kcal-ból rengeteg joghurtos salit, uborkát, tonhalat, csirkemellet, csirkesonkát tudnék enni pár szelet toast kenyérrel és akkor a fehérjebevitel is magasabb lenne...Sör van itthon, be is van hűtve, de nem kívánom... Magvakat előrelátó módon nem vettem.
-
m3ss
veterán
Én is elkezdtem számolni a kcal-t, mert nem jutok 1-ről a 2-re...
Mai nap:
- tejeskávé 4dl ~90 kcal
- főtt tészta 250g + olívaolaj ~1000 kcal
- nagy alma ~110 kcal
- tonhal 150g + sali 80g + joghurt 100g ~300 kcal
- főtt tojás 5 db + 1/3 kigyóubi ~400 kcal
- jó sok tea (zöld, fekete)Összesen 1900kcal, ha rosszul számoltam, akkor is max. 2000-2200 kcal.
Nem vagyok éhes!
Csak szomjas...Az esti edzés megvolt, csak 40 perc, de nem volt rossz.

Teszta magaban olivaval?
Fogyozol? Mi a terv?
Na jojjon a sor meg a magvak.. -
m3ss
veterán
-
Dorien
veterán
Elkezdtem egy "mini cut"-ot. Már napok óta csökkentgetem a szénhidrátot. Pihenőnapokon a reggelimből már elhagytam. Ma még ebédre bezabáltam, de most vacsora után már nincs gyümölcs meg csoki. Van helyette káposzta. Van egy minimális pocakom, tervem szerint azt nyár elejére levakarom magamról.
Én is elkezdtem számolni a kcal-t, mert nem jutok 1-ről a 2-re...
Mai nap:
- tejeskávé 4dl ~90 kcal
- főtt tészta 250g + olívaolaj ~1000 kcal
- nagy alma ~110 kcal
- tonhal 150g + sali 80g + joghurt 100g ~300 kcal
- főtt tojás 5 db + 1/3 kigyóubi ~400 kcal
- jó sok tea (zöld, fekete)Összesen 1900kcal, ha rosszul számoltam, akkor is max. 2000-2200 kcal.
Nem vagyok éhes!
Csak szomjas...Az esti edzés megvolt, csak 40 perc, de nem volt rossz.

-
scdlsc
senior tag
Elkezdtem egy "mini cut"-ot. Már napok óta csökkentgetem a szénhidrátot. Pihenőnapokon a reggelimből már elhagytam. Ma még ebédre bezabáltam, de most vacsora után már nincs gyümölcs meg csoki. Van helyette káposzta. Van egy minimális pocakom, tervem szerint azt nyár elejére levakarom magamról.
-
Dorien
veterán
20:30-nál kelso shrug:
Dubi Anna - Pull edzés Pálinkás Szilveszterrel -
cOxeR
Ármester
60kg-al 6-ot szenvedek ki…
- nem kérdés mi a gyenge pontom.
Jövő héten mostmár tényleg elkezdek én is db bench-t csinálni. -
Peaceliker
addikt
-
Dorian
félisten
Addig kell max leengedni amíg a dereked nem kezd el elemelkedni. A kéztartót markolva izomból bekell húzni magad az ülésbe, hogy ez minél később történjen.
-
m3ss
veterán
Nem mintha nekem sok összehasonlítási alapom lenne, de biztos van köztük különbség. Az igaz, hogy mást nem nagyon láttam ennyivel tolni, pedig olyan lábtartással végeztem, hogy amennyire lehet a segg szerepét vegye ki és a combot terhelje. Akkor hagytam abba és tértem át a hack guggolóra amikor a 300/6-nál elkezdtem csillagokat látni, a 7-nél ez erősödött úgyh inkább abbahagytam, mert fostam, hogy elájulok és rámzuhan

Most 200x19et toltam de nagyon az elejen vagyok. Rengeteg van benne. Mondjuk derekam miatt csak 90 fok labig engedem le. Ezen a gépen ket fele szog van labtarton, mint ezen. de az alson ereztem a terdem elol, most a fentin jonak tunik. De nincs olyam pumpa mint egy guggolasnal.
-
m3ss
veterán
Én így belenézve novice vagyok szinte mindenbe
Db benchben kétlem
-
Dorian
félisten
Azt hittem ezek a sled leg pressek amik 45 fokosak kb hasonlok. Mondjuk surlodas, gep allapota fuggvenyeben valoban lehet kulonbozo. Azert valszeg jobban osszehasonlithato mint barmilyen mas gep, vagy zenxleg volt olyan ahol csak 200at nyomtal? Van ez a strength standard osszehasonlito oldal, ott mondjuk a 300x7 eleg jonak tunik. En nem sok mindenben vagyok advanced. Kenoolajat is vittel magaddal?

Nem mintha nekem sok összehasonlítási alapom lenne, de biztos van köztük különbség. Az igaz, hogy mást nem nagyon láttam ennyivel tolni, pedig olyan lábtartással végeztem, hogy amennyire lehet a segg szerepét vegye ki és a combot terhelje. Akkor hagytam abba és tértem át a hack guggolóra amikor a 300/6-nál elkezdtem csillagokat látni, a 7-nél ez erősödött úgyh inkább abbahagytam, mert fostam, hogy elájulok és rámzuhan

-
Peaceliker
addikt
Azt hittem ezek a sled leg pressek amik 45 fokosak kb hasonlok. Mondjuk surlodas, gep allapota fuggvenyeben valoban lehet kulonbozo. Azert valszeg jobban osszehasonlithato mint barmilyen mas gep, vagy zenxleg volt olyan ahol csak 200at nyomtal? Van ez a strength standard osszehasonlito oldal, ott mondjuk a 300x7 eleg jonak tunik. En nem sok mindenben vagyok advanced. Kenoolajat is vittel magaddal?

Én így belenézve novice vagyok szinte mindenbe
-
m3ss
veterán
Azt hittem ezek a sled leg pressek amik 45 fokosak kb hasonlok. Mondjuk surlodas, gep allapota fuggvenyeben valoban lehet kulonbozo. Azert valszeg jobban osszehasonlithato mint barmilyen mas gep, vagy zenxleg volt olyan ahol csak 200at nyomtal? Van ez a strength standard osszehasonlito oldal, ott mondjuk a 300x7 eleg jonak tunik. En nem sok mindenben vagyok advanced. Kenoolajat is vittel magaddal?

-
Dorian
félisten
Nem viccelek, hogy sztem egxet se tudok megcsinalni. Gyereknek ott log a gyuruje a masik gyururol pont olyan mgassagban alltam mar oda ele parszor hogy legalább vmi static holdot kitartok de sztem eselytelen lenne. Raprobalok majd bemelegitve. Mindenesetre arulkodo hogy alul van edzve nem kicsit a transversus meg egyéb mely izmok..rajta is vagyok most derekfajas miatt.
Ugy voltam vele ha ilyen hasam van nem hasazok, coreozok.
Hiba volt 
Coxer ja vannak ilyenek is, nem próbáltam meg ezeket, nem csigazok. De eleg jo a fogasuk

Labtolo vki?
Labtoló értelmetlen kérdés,ahány gép annyifajta terhelés. Amikor csináltam, 300kilóval toltam 7-et. De lehet, hogy egy másik kondiban egy másik gépen 200-zal is összeszrnam magam
-
m3ss
veterán
A nem hétköznapi stabil tolódzkodásodból ítelve könnyen tudnál gyűrűn is tolódzkodni. Nekem a gyűrűs valtozat jobb a stabilnal, váll, mell, tric mind bedurran. Összessegeben számomra A legjobb gyakszi, második legjobb pedig a gyűrűs húzódzkodás extra súllyal.
c0xeR: Stabil rúdon 147 kilós összsúly megy egy ismetléssel tolódzkodásból, ezt már kiderítettem; azt viszont nem tudom, mennyi összsúllyal tudok jelenleg húzódzkodni stabil szeren.
Gyűrűn 84 kilós testsúly mellett +25 kilóval megy a 3 ismétlés huziból, de ugyanez gyűrűs tolódzkodásból abszolút kizárt. Nem tartok ott.
Nem viccelek, hogy sztem egxet se tudok megcsinalni. Gyereknek ott log a gyuruje a masik gyururol pont olyan mgassagban alltam mar oda ele parszor hogy legalább vmi static holdot kitartok de sztem eselytelen lenne. Raprobalok majd bemelegitve. Mindenesetre arulkodo hogy alul van edzve nem kicsit a transversus meg egyéb mely izmok..rajta is vagyok most derekfajas miatt.
Ugy voltam vele ha ilyen hasam van nem hasazok, coreozok.
Hiba volt 
Coxer ja vannak ilyenek is, nem próbáltam meg ezeket, nem csigazok. De eleg jo a fogasuk

Labtolo vki?
-
cOxeR
Ármester
#206709 felso csuklyara? nem nagyon kap indirektben se. az also resze kap hat gyakorlatoknal.
amugy nem trekkelem a volument. elegge randomra edzek. hol full body teremben, hol csak tolodzkodok es huzodzkodok otthon, hol push pull leg. nincs fix nap, ahogy kijon, erzesre.huh de rohadt meleg van, nem volt jo ilyen idoben edzeni, elszoktam ettol. otthon alagsorban jobb komolyan. persze azert a gyakorlatok 2/3-ban volt progresszio. a merleg viszont rohadjon meg, megint nem tudok hizni napok ota. ez a meleg sem fog segiteni, nincs etvagyam melegben..
ilyen fogot probaltatok mar? eleg jo letolashoz
Ilyet nem láttam még, de ebből alulról a másodikat szoktam használni lehúzásra. [kép]
-
m3ss
veterán
#206709 felso csuklyara? nem nagyon kap indirektben se. az also resze kap hat gyakorlatoknal.
amugy nem trekkelem a volument. elegge randomra edzek. hol full body teremben, hol csak tolodzkodok es huzodzkodok otthon, hol push pull leg. nincs fix nap, ahogy kijon, erzesre.huh de rohadt meleg van, nem volt jo ilyen idoben edzeni, elszoktam ettol. otthon alagsorban jobb komolyan. persze azert a gyakorlatok 2/3-ban volt progresszio. a merleg viszont rohadjon meg, megint nem tudok hizni napok ota. ez a meleg sem fog segiteni, nincs etvagyam melegben..
ilyen fogot probaltatok mar? eleg jo letolashoz
-
Dorien
veterán
Valakinek nincs kimaradt fehérjéje amit már nem akar elfogyasztani és picit olcsóbban megszabadulna tőle?
Jössz Győrbe mostanában?

-
marked one94
őstag
Valakinek nincs kimaradt fehérjéje amit már nem akar elfogyasztani és picit olcsóbban megszabadulna tőle?
-
Fred23
nagyúr
A nem hétköznapi stabil tolódzkodásodból ítelve könnyen tudnál gyűrűn is tolódzkodni. Nekem a gyűrűs valtozat jobb a stabilnal, váll, mell, tric mind bedurran. Összessegeben számomra A legjobb gyakszi, második legjobb pedig a gyűrűs húzódzkodás extra súllyal.
c0xeR: Stabil rúdon 147 kilós összsúly megy egy ismetléssel tolódzkodásból, ezt már kiderítettem; azt viszont nem tudom, mennyi összsúllyal tudok jelenleg húzódzkodni stabil szeren.
Gyűrűn 84 kilós testsúly mellett +25 kilóval megy a 3 ismétlés huziból, de ugyanez gyűrűs tolódzkodásból abszolút kizárt. Nem tartok ott.
-
Dorian
félisten
-
m3ss
veterán
-
stickrs
senior tag
-
5150head
őstag
Azért örülnék, ha jelentkezhetne még valaki a topikból azzal, hogy neki is jobban megy a húzódzkodás, mint a tolódzkodás azonos súly, sorozat, és ismétlésszám mellett.
Direkt előre is vettem már, mindig a tolódzkodással kezdek, hogy az jöjjön fel.
Szerk.: aztán lehet, a gyűrű tehet róla! Le kéne mérni stabil eszközön is a két gyakszi közötti difit. Arra gondolok, tán többet vesz ki a gyűrű a tolódzkodás eredményéből, mint a húzódzkodáséból.
Persze, h a gyűrű. Ott dolgoznak a stabilizáló izmok rendesen.
Én is gyűrűvel nyomom +9kg mellénnyel, kb mindenki ufonak néz a teremben.
(most kezd kevés lenni, uh majd teszek még bele súlyt.)
Húzni csak rúdon szoktam vagy neutral, de ott nekem is kevesebb megy. -
cOxeR
Ármester
Azért örülnék, ha jelentkezhetne még valaki a topikból azzal, hogy neki is jobban megy a húzódzkodás, mint a tolódzkodás azonos súly, sorozat, és ismétlésszám mellett.
Direkt előre is vettem már, mindig a tolódzkodással kezdek, hogy az jöjjön fel.
Szerk.: aztán lehet, a gyűrű tehet róla! Le kéne mérni stabil eszközön is a két gyakszi közötti difit. Arra gondolok, tán többet vesz ki a gyűrű a tolódzkodás eredményéből, mint a húzódzkodáséból.
Ja hogy gyűrűn.
Itt is van a magyarázat, próbálj meg stabil helyen tolódzkodni. 
-
m3ss
veterán
Azért örülnék, ha jelentkezhetne még valaki a topikból azzal, hogy neki is jobban megy a húzódzkodás, mint a tolódzkodás azonos súly, sorozat, és ismétlésszám mellett.
Direkt előre is vettem már, mindig a tolódzkodással kezdek, hogy az jöjjön fel.
Szerk.: aztán lehet, a gyűrű tehet róla! Le kéne mérni stabil eszközön is a két gyakszi közötti difit. Arra gondolok, tán többet vesz ki a gyűrű a tolódzkodás eredményéből, mint a húzódzkodáséból.
Mindenki aki edz tobbel tud tolodzkodni mint huzodzkodni.
Gyurun ez egy mas gyakorlat. Kb felvenni se tudom a kezdo poziciot nem hogy meg tolodzkodjak rajta...
probald ki fixen. Limitalo tenyezo ott a stabilizalo izmok, core..sztem sosem lesz idealis mell, tric hipertrofiara. -
Fred23
nagyúr
Azért örülnék, ha jelentkezhetne még valaki a topikból azzal, hogy neki is jobban megy a húzódzkodás, mint a tolódzkodás azonos súly, sorozat, és ismétlésszám mellett.
Direkt előre is vettem már, mindig a tolódzkodással kezdek, hogy az jöjjön fel.
Szerk.: aztán lehet, a gyűrű tehet róla! Le kéne mérni stabil eszközön is a két gyakszi közötti difit. Arra gondolok, tán többet vesz ki a gyűrű a tolódzkodás eredményéből, mint a húzódzkodáséból.
-
cOxeR
Ármester
"meglepoen egyenletesen adja tricepszre, mellre is, sot elso vallra is"
Sajnos nem egy év volt, mire rájöttem, hogy nekem elég egy annyira minimalista edzésterv is, ami a legtöbb ember számára vicc. De semmivel nem jövök ki jobban több gyakszival.
Edzéstervem:
1. tolódzkodás gyűrűn extra súllyal 2 sorozat (bedőlve és egyenesen)
2. húzódzkodás gyűrűn extra súllyal 2 sorozat (felső és alsó fogással)
3. gyors futás, ahogy a csövön kifér 2x1 km.
4. közepes tempójú futás amennyi 1 óra alatt megy.Ez az alap, aminél igazából nem is kell több nekem. Ezt egészítem ki alkalmanként kis hspu-val, military press-szel, lábemeléssel, felüléssel, felhúzással és guggolással. Ez így mindenre elég, és szerintem a legtöbb hobbistának szintén elég lenne.
Vagyis a fentiekkel lehet szinte mindenkinek egy erős és szép teste, ha odafigyel az egyebekre is, mint kaja, pihenés, stb.Az mondjuk fura számomra, hogy a tolódzkodás kábé mindenkinek jobban megy, mint a húzódzkodás; én ez utóbbiban jelentősen erősebb vagyok, vagyis perpill +5 kilóval megy jobban a húzódzkodás ugyanolyan ismétlés- és sorozatszám mellett.
Azért az nem fura, hogy a felfelé történő mozgás egy alapvetően szélesebb fogással és kevésbbé egymás felé befeszíthető izmokkal rosszabbul megy. Fogas is korlátosabb.
-
Fred23
nagyúr
tegyuk fel ha azzal kezdened tudnal 50 kiloval tolodzkodni es attol elfaradna a tricepszed. ha elotte mellizmod kinyirod akkor mar csak 30 kiloval fogsz tolodzkodni ami meg nem fogja lefarasztani a tricepszed. sztem.
ha tricepsz miatt csinalod mell utan akkor ennyi erovel letoltas utan is csinalhatsz egy sorozatot.
amugy probald ki mindenkeppen kezdo gyakorlatkent, nekem atertekelodott ugy a tolodzkodas. nekem elso gyakorlatkent mell fokusszal meglepoen egyenletesen adja tricepszre, mellre is, sot elso vallra is. mindben durva pumpa van. amikor fele/harmad ekkora sullyal csinaltam teremben edzes vegen kb semmi kulonoset nem ereztem. es progresszalni se nagyon tudtam.
egyebkent 30 killo melledzes utan az impressive
"meglepoen egyenletesen adja tricepszre, mellre is, sot elso vallra is"
Sajnos nem egy év volt, mire rájöttem, hogy nekem elég egy annyira minimalista edzésterv is, ami a legtöbb ember számára vicc. De semmivel nem jövök ki jobban több gyakszival.
Edzéstervem:
1. tolódzkodás gyűrűn extra súllyal 2 sorozat (bedőlve és egyenesen)
2. húzódzkodás gyűrűn extra súllyal 2 sorozat (felső és alsó fogással)
3. gyors futás, ahogy a csövön kifér 2x1 km.
4. közepes tempójú futás amennyi 1 óra alatt megy.Ez az alap, aminél igazából nem is kell több nekem. Ezt egészítem ki alkalmanként kis hspu-val, military press-szel, lábemeléssel, felüléssel, felhúzással és guggolással. Ez így mindenre elég, és szerintem a legtöbb hobbistának szintén elég lenne.
Vagyis a fentiekkel lehet szinte mindenkinek egy erős és szép teste, ha odafigyel az egyebekre is, mint kaja, pihenés, stb.Az mondjuk fura számomra, hogy a tolódzkodás kábé mindenkinek jobban megy, mint a húzódzkodás; én ez utóbbiban jelentősen erősebb vagyok, vagyis perpill +5 kilóval megy jobban a húzódzkodás ugyanolyan ismétlés- és sorozatszám mellett.
-
Dazsar
aktív tag
-
Dorian
félisten
-
m3ss
veterán
Ez a kelso shrug felso csuklyara is effektiv? Vagy oda a sima vallvonogatas jobb? Mert valojaban az also reszevel nincs bajom de a felso az alul van edzve. Csak indirektben kap..
-
cOxeR
Ármester
Négy, de mi számolja.
2x van mellnap, meg másik kettő napon 1-1 tolódzkodás, tricepsz címszóval. -
m3ss
veterán
biztos konnyebb progresszalni ha kezdo gyakorlat lesz. meg ha csak hat volt elotte akkor is
aztan ha nem akkor meg mindig megprobalhatod csokkenteni a volument. mert ez igy akkor heti 3x edzes mellre nem keves sorozattal.
raadasul ugy, hogy valszeg mellben vagy legelorebb ranezesre. -
cOxeR
Ármester
amugy mellizom edzes celjabol mell fokusszal nem rossz igy abban a sorrendben ahogy csinalta. plane ha valakinek pl a tricepsze gyenge. mert igy mell elo van farasztva es tuti az fog bukni eloszor.
de sajat magamnak en is igy csinalom ahogy mondod, keves az olyan osszetett gyakorlat amugy ahol en azt erzem hogy parhuzamosan ket celzott izom is szepen lefarad. ha a pumpabol indulok ki...
huzodzkodas a masik most..Én azt próbálom meg jövő héten mi van ha beteszem előre a tolódzkodást, utána tricepsz majd a teljes hát… lehet feljebb tudok menni súlyban végre 50kg-ról.
-
m3ss
veterán
amugy mellizom edzes celjabol mell fokusszal nem rossz igy abban a sorrendben ahogy csinalta. plane ha valakinek pl a tricepsze gyenge. mert igy mell elo van farasztva es tuti az fog bukni eloszor.
de sajat magamnak en is igy csinalom ahogy mondod, keves az olyan osszetett gyakorlat amugy ahol en azt erzem hogy parhuzamosan ket celzott izom is szepen lefarad. ha a pumpabol indulok ki...
huzodzkodas a masik most.. -
cOxeR
Ármester
tegyuk fel ha azzal kezdened tudnal 50 kiloval tolodzkodni es attol elfaradna a tricepszed. ha elotte mellizmod kinyirod akkor mar csak 30 kiloval fogsz tolodzkodni ami meg nem fogja lefarasztani a tricepszed. sztem.
ha tricepsz miatt csinalod mell utan akkor ennyi erovel letoltas utan is csinalhatsz egy sorozatot.
amugy probald ki mindenkeppen kezdo gyakorlatkent, nekem atertekelodott ugy a tolodzkodas. nekem elso gyakorlatkent mell fokusszal meglepoen egyenletesen adja tricepszre, mellre is, sot elso vallra is. mindben durva pumpa van. amikor fele/harmad ekkora sullyal csinaltam teremben edzes vegen kb semmi kulonoset nem ereztem. es progresszalni se nagyon tudtam.
egyebkent 30 killo melledzes utan az impressive
Így gondolom én is, mell/tricepsz edzés után “értelmetlen”, egyedül hát/láb ami bemehet elé, ha tényleg valaki ebben teljesíteni szeretne.
-
m3ss
veterán
Új hozzászólás Aktív témák
-
206800 - 206701
207458 - 207401 207400 - 207301 207300 - 207201 207200 - 207101 207100 - 207001 207000 - 206901 206900 - 206801 206800 - 206701 206700 - 206601 206600 - 206501 206500 - 206401 206400 - 206301 206300 - 206201 206200 - 206101 206100 - 206001 206000 - 205901 205900 - 205801 205800 - 205701 205700 - 205601 205600 - 205501 205500 - 205401 205400 - 205301 205300 - 205201 205200 - 205101 205100 - 205001 205000 - 204901 204900 - 204801 204800 - 204701 204700 - 204601 204600 - 204501 204500 - 204401 204400 - 204301 204300 - 204201 204200 - 204101 204100 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
A topicban érdekeltségi körbe tartozó (tulajdonos, munkavállaló, stb.) boltot reklámozni, bármilyen módon üzletelni tilos!
- Motoros topic
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Star Citizen
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- BestBuy topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Allegro vélemények - tapasztalatok
- Jövő héten New Yorkban gyújtja be a SpaceX a rakétákat
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- További aktív témák...
- Dualtron Popular dual motor elektromos roller
- Practice of System and Network Administration - DevOps and other Best Practices for Enterprise IT
- Új! CompTIA Security+ Certification Kit: Exam SY0-701 (Sybex Study Guide + Practice Tests)
- Új! CompTIA Network+ Certification Kit Exam: N10-009 (Sybex Study Guide + Practice Tests)
- DJI Mini 4 pro Fly More Combo RC2 drón szett - ÚJ gép
- Samsung Galaxy A37 5G / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- HATALMAS AKCIÓK / MICROSOFT WINDOWS 10,11 / OFFICE 16,19,21,24 / VÍRUS,VPN VÉDELEM / SZÁMLA / 0-24
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 128GB Starlight -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5589, 100% AKKSI
- 290 - Lenovo Legion 9 (18IAX10) - Intel Core U9 275HX, RTX 5090
- PlayStation 4 Pro 1TB Glacier White PS4 használt (CUH-7216B)
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest


mondjuk nem tudom keviben most van e valami jó terem, régebben volt, itt nálunk ilyen ehh elmegy termek vannak.
abból lehet tanulni /fejlődni 


Hiba volt

