Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- MasterDeeJay: Intel Xeon 2673v4 best buy, avagy 20 mag 6eft-ért
- koxx: Bloons TD5 - Tower Defense játék
- Met: Metallica: M72 World Tour
- Pajac: Kínai
- sziku69: Szólánc.
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot
-
206700 - 206601
207449 - 207401 207400 - 207301 207300 - 207201 207200 - 207101 207100 - 207001 207000 - 206901 206900 - 206801 206800 - 206701 206700 - 206601 206600 - 206501 206500 - 206401 206400 - 206301 206300 - 206201 206200 - 206101 206100 - 206001 206000 - 205901 205900 - 205801 205800 - 205701 205700 - 205601 205600 - 205501 205500 - 205401 205400 - 205301 205300 - 205201 205200 - 205101 205100 - 205001 205000 - 204901 204900 - 204801 204800 - 204701 204700 - 204601 204600 - 204501 204500 - 204401 204400 - 204301 204300 - 204201 204200 - 204101 204100 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2016-08-09 20:41 Téma összefoglaló
- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)
Új hozzászólás Aktív témák
-
cOxeR
Ármester
Nekem ez a tolódzkodás-dolog még mindig nem adja. Melledzés nagyon jó volt, utána próbáltam megint. Igaz a teremben levő övet használtam, az meg olyan szar volt, hogy leginkább arra figyeltem, hogy le ne csússzon rólam. De semmi pump 2 sorozat után. Bezzeg utána a tric letolásbal egyből megjött.
Nálam pont ezért van hátnapon a teljes hátedzés után és ez kvázi az első tricepsz edzés típusom. Most pl azért volt gond a héten mert 4 nap zsinórban mentem és így a mell edzés a 3. napon nagyon pocsékul ment, kvázi minden nap volt mell-re is dolgozó gyakorlat… tegnap meg fűrészeltem is egyet kézi fűrésszel a kertben, biztos ami tuti.
-
m3ss
veterán
Nem hagyom ki, itt teljesen kiegyenesedek, hiszen tricepsznél ez lényeges, nem úgy, mint fekvenyomásnál.
De ha a melledzés után a mell már fáradt, akkor mi a fenét terhelnék a tricepszen kívül? 30 kilót tettem fel. És ráadasul utána a tricepsz letolásban meg végre, sok idő után 1-el több ment, mint szokott. Szóval igazaból értetlenkedem, hogy ha a mell már fáradt volt, a tricepszem meg utána meg jól meg tudtam dolgozni, akkor mégis mi a fenével csináltam a tolódzkodást...tegyuk fel ha azzal kezdened tudnal 50 kiloval tolodzkodni es attol elfaradna a tricepszed. ha elotte mellizmod kinyirod akkor mar csak 30 kiloval fogsz tolodzkodni ami meg nem fogja lefarasztani a tricepszed. sztem.
ha tricepsz miatt csinalod mell utan akkor ennyi erovel letoltas utan is csinalhatsz egy sorozatot.
amugy probald ki mindenkeppen kezdo gyakorlatkent, nekem atertekelodott ugy a tolodzkodas. nekem elso gyakorlatkent mell fokusszal meglepoen egyenletesen adja tricepszre, mellre is, sot elso vallra is. mindben durva pumpa van. amikor fele/harmad ekkora sullyal csinaltam teremben edzes vegen kb semmi kulonoset nem ereztem. es progresszalni se nagyon tudtam.
egyebkent 30 killo melledzes utan az impressive
-
Dorian
félisten
Nem hagyom ki, itt teljesen kiegyenesedek, hiszen tricepsznél ez lényeges, nem úgy, mint fekvenyomásnál.
De ha a melledzés után a mell már fáradt, akkor mi a fenét terhelnék a tricepszen kívül? 30 kilót tettem fel. És ráadasul utána a tricepsz letolásban meg végre, sok idő után 1-el több ment, mint szokott. Szóval igazaból értetlenkedem, hogy ha a mell már fáradt volt, a tricepszem meg utána meg jól meg tudtam dolgozni, akkor mégis mi a fenével csináltam a tolódzkodást... -
m3ss
veterán
Nekem ez a tolódzkodás-dolog még mindig nem adja. Melledzés nagyon jó volt, utána próbáltam megint. Igaz a teremben levő övet használtam, az meg olyan szar volt, hogy leginkább arra figyeltem, hogy le ne csússzon rólam. De semmi pump 2 sorozat után. Bezzeg utána a tric letolásbal egyből megjött.
az erdekes, mert en akar mellfokusszal csinalom akar nem tricepszemnek game over lesz. a lockoutot itt is kihagyod?
persze ha melledzes utan csinalod akkor megint mas, mert akkor nem tudsz akkora sulyt hasznalni hogy a tricepszet is leterheld elegge. nekem ez volt. -
Dorian
félisten
Nekem ez a tolódzkodás-dolog még mindig nem adja. Melledzés nagyon jó volt, utána próbáltam megint. Igaz a teremben levő övet használtam, az meg olyan szar volt, hogy leginkább arra figyeltem, hogy le ne csússzon rólam. De semmi pump 2 sorozat után. Bezzeg utána a tric letolásbal egyből megjött.
-
cOxeR
Ármester
Én hétvégén a család miatt nem tudok eljutni edzeni, mondjuk szerencsére hétköznap belefér 4 napon, nem is kell mit erőlködni ezen.
-
scdlsc
senior tag
-
OPiiPO
veterán
Hát - tricepsz volt ma soron, adta, 45p és 124bpm átlag.
-
K1LLMy53Lf
őstag
-
tisn
veterán
-
m3ss
veterán
Mert te akiket látsz videókon azok az elit sportolók kb ők erre vannak kitenyesztve csúnyán mondva azért bírják ezt. Ide mar nem elég egy jó genetika hanem a legjobbat választják ki aki bírja is es minél gyorsabban adaptalodik.
Ja kinaiaknal nagyon durva szelekcio van fiatal korban. Meg is latszik az eredmenyeiken minden sportban.
-
marked one94
őstag
mondjuk ok nincsenek elhizva, ha megnezed mr. too much muscle, li dayin youtubeon.
de a Lu Xiaojun sem. ezek allatok, nagyon robbanekonyan edzenek ha csinalnak neha ilyen erosito gyakorlatokat is..
60 kilot ugy rangatja egykezes fureszelesnel. 100 kg tolodzkodas detto 81 kilosan. persze ertem miert...de hogy nem serulnek le.Mert te akiket látsz videókon azok az elit sportolók kb ők erre vannak kitenyesztve csúnyán mondva azért bírják ezt. Ide mar nem elég egy jó genetika hanem a legjobbat választják ki aki bírja is es minél gyorsabban adaptalodik.
-
m3ss
veterán
mondjuk ok nincsenek elhizva, ha megnezed mr. too much muscle, li dayin youtubeon.
de a Lu Xiaojun sem. ezek allatok, nagyon robbanekonyan edzenek ha csinalnak neha ilyen erosito gyakorlatokat is..
60 kilot ugy rangatja egykezes fureszelesnel. 100 kg tolodzkodas detto 81 kilosan. persze ertem miert...de hogy nem serulnek le.bocs, az egykezes fureszeles asszem 100 kg volt
-
m3ss
veterán
Van ismerősöm aki versenyszerűen súlyemelő ő mesélte hogy mikor edzőtáborban volt napi 2 edzés minimum volt meg tömték őket kajaval, hogy bírják.
Nekik se az a fontos hogy szárazon nézzenek ki csak a súlycsoportban beférjenek.mondjuk ok nincsenek elhizva, ha megnezed mr. too much muscle, li dayin youtubeon.
de a Lu Xiaojun sem. ezek allatok, nagyon robbanekonyan edzenek ha csinalnak neha ilyen erosito gyakorlatokat is..
60 kilot ugy rangatja egykezes fureszelesnel. 100 kg tolodzkodas detto 81 kilosan. persze ertem miert...de hogy nem serulnek le. -
marked one94
őstag
3x1 ora? almaimban max
amugy ha jol emlekszem napi 1-2 edzesuk volt. nem amiatt esznek ennyit, hogy parszaz kaloriat elegetnek pluszban.
hogy miert, azt nem tudom amugy. mert ez a srac (vmelyik hires olimpiai bajnok) akivel a videot neztem pont ilyen 8x kilos volt. van olyan szteroid aminek anyagcsere serkento hatasa is van?
vagy csak kamuznak a 6e kcalrol..Van ismerősöm aki versenyszerűen súlyemelő ő mesélte hogy mikor edzőtáborban volt napi 2 edzés minimum volt meg tömték őket kajaval, hogy bírják.
Nekik se az a fontos hogy szárazon nézzenek ki csak a súlycsoportban beférjenek. -
m3ss
veterán
ez a barackos smoothie a vilag legundoritobb dolga
ellenben az aproszemu zabpehely kicsit felapritva onmagaban mielott raontenem a tejet...szoval ez smoothieban egesz vallalhato.
mondjuk ezzel a 2 kanal mogyorovajjal es mezzel megfejelve, nem oszinte a mosolyom amikor le kell tolni tele hassal persze...es a kinai sulyemelok megesznek napi 6k kcalt. az nagyon kemeny elet lehet...
hmm nem talalom a videot. de lehet csak 4-5ezret mondott. lehet keverem, fb-on feljott parszor vmelyik monster testepito es lehet ott lattam a 6ezret.
amugy most megneztem emiatt par kinai sulyemelos videot. ezek nem is trekkelik a kaloriakat, makrokat
-
m3ss
veterán
jo de nem ehetsz nutellat minden nap. amugy megneznem azt az 1 kilo elfogyasztasat.
olyan suru, csomor, massziv szar ez amikor le kell nyalnom a kanalrol azt se szeretem. meg nem tudnam magaban enni. turmixban meg ok.ja azt hittem mogyorovajrol beszelunk..nutella az vegkepp nem
-
m3ss
veterán
En is most ezekkel tuningolom a zabkasa meg rizskasat.
A kinai sulyemelok nem is heti 3x1 órákat edzenek
3x1 ora? almaimban max
amugy ha jol emlekszem napi 1-2 edzesuk volt. nem amiatt esznek ennyit, hogy parszaz kaloriat elegetnek pluszban.
hogy miert, azt nem tudom amugy. mert ez a srac (vmelyik hires olimpiai bajnok) akivel a videot neztem pont ilyen 8x kilos volt. van olyan szteroid aminek anyagcsere serkento hatasa is van?
vagy csak kamuznak a 6e kcalrol.. -
tisn
veterán
ez a barackos smoothie a vilag legundoritobb dolga
ellenben az aproszemu zabpehely kicsit felapritva onmagaban mielott raontenem a tejet...szoval ez smoothieban egesz vallalhato.
mondjuk ezzel a 2 kanal mogyorovajjal es mezzel megfejelve, nem oszinte a mosolyom amikor le kell tolni tele hassal persze...es a kinai sulyemelok megesznek napi 6k kcalt. az nagyon kemeny elet lehet...
6000 kcal = 1kg nutella.
nemi kp-ert megmutatom hogy lehet azt megenni egy nap alatt
persze ennek valami kajat is melle
-
marked one94
őstag
ez a barackos smoothie a vilag legundoritobb dolga
ellenben az aproszemu zabpehely kicsit felapritva onmagaban mielott raontenem a tejet...szoval ez smoothieban egesz vallalhato.
mondjuk ezzel a 2 kanal mogyorovajjal es mezzel megfejelve, nem oszinte a mosolyom amikor le kell tolni tele hassal persze...es a kinai sulyemelok megesznek napi 6k kcalt. az nagyon kemeny elet lehet...
En is most ezekkel tuningolom a zabkasa meg rizskasat.
A kinai sulyemelok nem is heti 3x1 órákat edzenek
-
m3ss
veterán
ez a barackos smoothie a vilag legundoritobb dolga
ellenben az aproszemu zabpehely kicsit felapritva onmagaban mielott raontenem a tejet...szoval ez smoothieban egesz vallalhato.
mondjuk ezzel a 2 kanal mogyorovajjal es mezzel megfejelve, nem oszinte a mosolyom amikor le kell tolni tele hassal persze...es a kinai sulyemelok megesznek napi 6k kcalt. az nagyon kemeny elet lehet...
-
m3ss
veterán
Megint oda jutottunk hogy csak faja lenne az a kézi súlyzó állvány

Tolodszkodásban meg húzódszkodásban szép ahova ilyen gyorsan eljutottál, grat
Tolodszkodásban meg húzódszkodásban szép ahova ilyen gyorsan eljutottál, grat

huzodzkodas szimplan csak ugy probaltam idaig progresszalni, hogy eljutok bizonyos repig es majd akkor novelek. na most ez nekem nagyon nem mukodott. meg a 8 koruli rep range sem optimalis. valszeg fogas, torzs is faradt mar csak nem nagyon tunt fel..meg valszeg a gyurun az egyeb stabilizalo izmok. ezert plato volt 25 kg korul gyurun. ez az 5-6 rep fix huzodzkodon sokkal jobban adja nekem. bicepsznek meg plane.tolodzkodast viszont nem teljesen ertem, par honapja kezdtem jatszoteren tolodzkodni es testsullyal 12-ot tudtam es ott is erolkodtem. konditerembe elkezdtem jarni es hiaba hasznaltam mas gyakorlatokat azert nem volt ilyen nagy progresszio hirtelen semmiben.
sztem az lehet, hogy a mellizmomnak ez a szog, ahogy a karom van a torzsemhez kepest valamiert jobb. hiaba figyelek mellgyakorlatoknal itthon es huzom hatra tenyleg a lapockam, szerintem ez a szeles vegrehajtas, hogy a felkarom vagy 70-80 fokban van a torzsemhez kepest nekem mellizomra nem annyira idealis. de torzshoz kozel rakott felkarral viszont nem nagyon akarok, tudok nyomni, tarogatni...viszont a tolodzkodasnal hasonlo szog van. es az also mellresz, meg a mellizom belso resze nekem jobban fejlodik a tolodzkodastol. a tricepszrol nem is beszelve..ebben meg siman van sok sztem.
meg valszeg a kaja is, azert minden masnap most tomom magam mint egy diszno. persze ez csak annyira jo, hogy lassan talan elerem a januari pr sulyomat.
viszont a derekam miatt nem nagyon tudok/akarok megorulni labra itthon, ugyhogy az a par kilo izom varat magara
-
Peaceliker
addikt
Öv? Nekem az sokat segít. És nem abban, hogy helyeztem dolgozik, hanem jobban érzem mi a helyes póz
-
tisn
veterán
igen, en is igy probaltam
viszont csak erosodik az also hat. tegnap szorakoztam a vallvonogatas ket verziojaval, felvaltva, a padosnal ket fokkal lejjebb volt mindig a rud. a sulyokat meg buzgon pakolasztam fel le. (50vs100kg, nem kell kirohogni
) de egyszer nem raktam feljebb elobb a rudat a kis sullyal, ugy pakoltam ra. na mondom kettetorok, ha ezt a 100 kg-ot meg kell emelni a fos derekammal meg ha csak 20centit is. de tul lusta voltam, szoval ment, es ma sem allt be. -
Dorian
félisten
Én az elején mindig egy oldalsó tükörben ellenőriztem a hátam.
Meg azért sokat segített ebben, hogy az elején kifejezetten erőemelő edzőhöz jártam -
tisn
veterán
Vegyes fogás stabilabb, mert nem tud a rúd kicsúszni a kezedből, de fennáll a bicepsz-szakadás veszélye, ill van benne egy csavaró hatás ami szintén nem tetszik.
Úgyhogy én normál fogást használtam, testsúly 2x-esénél 3 ismétlésig teljesen jó volt, efelett kellett gurtni, hogy tudjak belőle 6-ot csinálni.
Amúgy én tökre szerettem, csak ugye izomnövekedés szempontjábólnem túl jó, és kifáradás és idegrendszeri terhelés szepontjábnól sem.
De majd idősebb koromban, amikor az erő megtartása és a koordinált mozgás fontos lesz, az izomtömeg meg kevésbé, újra a "teljestestes" összetett gyakorlatokból fogom felépíteni az edzést.en probalgattam, de tukorbol se latom jol magam, ehhez edzo kellene. viszont mar nincs teremedzo a teremben (amugy is ilyen 18 eves kislanyok voltak), szoval igy most kimarad. (pedig kellene nagyon)
-
Dorian
félisten
Vegyes fogás stabilabb, mert nem tud a rúd kicsúszni a kezedből, de fennáll a bicepsz-szakadás veszélye, ill van benne egy csavaró hatás ami szintén nem tetszik.
Úgyhogy én normál fogást használtam, testsúly 2x-esénél 3 ismétlésig teljesen jó volt, efelett kellett gurtni, hogy tudjak belőle 6-ot csinálni.
Amúgy én tökre szerettem, csak ugye izomnövekedés szempontjábólnem túl jó, és kifáradás és idegrendszeri terhelés szepontjábnól sem.
De majd idősebb koromban, amikor az erő megtartása és a koordinált mozgás fontos lesz, az izomtömeg meg kevésbé, újra a "teljestestes" összetett gyakorlatokból fogom felépíteni az edzést. -
aelod
veterán
-
Dorien
veterán
Felhúzásnál mire kell figyelni? Valamit szerintem nem túl helyesen csinálok, mert megfájdult a hátam

Már gurtnival nyomom, mert a végére már nem bírok rámarkolni. Nem szoktam, mert amúgy utálom, ennél jobban csak a guggolást, de nyomnom kell ,mert alacsony a teszto.
(Otthon edzem , istállóban
amúgy nem, de tényleg otthon alakítottam ki magamnak egy nyári konyhát)Én a felhúzást mindig váltott fogással csináltam. Az egyenes / homorú hátra kell ügyelni, ahogy szinte az összes hát gyakorlatnál.
-
Dorien
veterán
-
Dorien
veterán
Pedig kelso marha jó
csak mocskos sok súly kell rá. Ami csak akkor baj, amikor ezt otthon kézi súlyzóval csinálja az ember. Az életemért küzdök kb amikor padról (szemből támaszkodok neki) kelek fel és le kell tenni azokat a dögöket
Nálunk a csigás lapsúlyos melltámaszos gépre elég könnyű súlyt pakolni.

-
Dorian
félisten
Le lehet írni mire figyeljen az ember, de sok értelme nincs, ezt csak élőben lehet kijavítani és mutatni a megfelelő kivitelezést. De amúgy nem is kell egyenes háttal húzni, a derék a lényeg.
Igen, a hát teteje kicsit görbülhet, talán kell is, hogy felvegyük. Mindenesetre ha egy dolgot kell kiemelni mindenképp azt mondanám, hogy próbalja egyenes háttal.
Mindenki mondja, hogy ez milyen komplikált, valahogy nekem nem volt az, pikkpakk megtanultam. Ellentétben pl a szabadsúlyos guggolás nekem sokkal nehezebb, azt sztem meg sem sikerült rendesen tanulni.
-
aelod
veterán
Felhúzásnál mire kell figyelni? Valamit szerintem nem túl helyesen csinálok, mert megfájdult a hátam

Már gurtnival nyomom, mert a végére már nem bírok rámarkolni. Nem szoktam, mert amúgy utálom, ennél jobban csak a guggolást, de nyomnom kell ,mert alacsony a teszto.
(Otthon edzem , istállóban
amúgy nem, de tényleg otthon alakítottam ki magamnak egy nyári konyhát)Arra, hogy hagyd a 3.15csába
szívesen. -
Ramoskaa
senior tag
Hát ja, súlyok fájdalmasan drágák. Én használtakat vadásztam marketplaceről. Illetve a 4db 25ös az új, mert akciós volt gorillasports-on. Vagyis így is drágább volt, mint a használt szokott lenni, de 30as rúdra 25kg osat sosem találtam
jó kis vagyont bele lehet ebbe ölni, nem tudom hány év bérlet ára
Én elmatekozgatok
De legalább ezt egyszer veszed meg, nem minden hónapba vagy évbe
Nem sajnáltam rá . Sőt a rúdaknál már volt egy olyan érzésem ,hogy szemtelenül olcsó, mikor leárazták főleg. -
marked one94
őstag
Le lehet írni mire figyeljen az ember, de sok értelme nincs, ezt csak élőben lehet kijavítani és mutatni a megfelelő kivitelezést. De amúgy nem is kell egyenes háttal húzni, a derék a lényeg.
-
Peaceliker
addikt
Szinte mindent allegroról. Kivéve a fekvenyomó húzodzkodó ,tolonc stb. keretet. Az Duvlan 5in1 .
Súlyok, rudak sellbest.hu vagy allegro oldaláról sellbest, amelyik olcsóbb éppen. Allegros kuponok is segítettek
Eleinte nem bitumenes súlyokat akartam, de mivel elfért meg több, mint féláron jutottam hozzá így elvetettemHát ja, súlyok fájdalmasan drágák. Én használtakat vadásztam marketplaceről. Illetve a 4db 25ös az új, mert akciós volt gorillasports-on. Vagyis így is drágább volt, mint a használt szokott lenni, de 30as rúdra 25kg osat sosem találtam
jó kis vagyont bele lehet ebbe ölni, nem tudom hány év bérlet ára
-
Ramoskaa
senior tag
Amúgy érdekelne, hogy neked milyen eszközöket sikerült otthonra beszerezni edzéshez?
Szinte mindent allegroról. Kivéve a fekvenyomó húzodzkodó ,tolonc stb. keretet. Az Duvlan 5in1 .
Súlyok, rudak sellbest.hu vagy allegro oldaláról sellbest, amelyik olcsóbb éppen. Allegros kuponok is segítettek
Eleinte nem bitumenes súlyokat akartam, de mivel elfért meg több, mint féláron jutottam hozzá így elvetettem -
m3ss
veterán
Megint oda jutottunk hogy csak faja lenne az a kézi súlyzó állvány

Tolodszkodásban meg húzódszkodásban szép ahova ilyen gyorsan eljutottál, grat
en csinalok fabol egyet, mar lattam csomo otletet, ha lesz idom nekiallok.
most teglakat pakoltam ala ideiglenesen
-
Peaceliker
addikt
Felhúzásnál mire kell figyelni? Valamit szerintem nem túl helyesen csinálok, mert megfájdult a hátam

Már gurtnival nyomom, mert a végére már nem bírok rámarkolni. Nem szoktam, mert amúgy utálom, ennél jobban csak a guggolást, de nyomnom kell ,mert alacsony a teszto.
(Otthon edzem , istállóban
amúgy nem, de tényleg otthon alakítottam ki magamnak egy nyári konyhát)Amúgy érdekelne, hogy neked milyen eszközöket sikerült otthonra beszerezni edzéshez?
-
Peaceliker
addikt
-
Ramoskaa
senior tag
Köszi jövő héten újraprobalkozom.
Eddig a sípcsontra meg a rogyasztásra koncentráltam jobban. -
Dorian
félisten
Felhúzásnál mire kell figyelni? Valamit szerintem nem túl helyesen csinálok, mert megfájdult a hátam

Már gurtnival nyomom, mert a végére már nem bírok rámarkolni. Nem szoktam, mert amúgy utálom, ennél jobban csak a guggolást, de nyomnom kell ,mert alacsony a teszto.
(Otthon edzem , istállóban
amúgy nem, de tényleg otthon alakítottam ki magamnak egy nyári konyhát)Hát, sokmindenre. Legfontosabb, hogy egyenes háttal húzd fel, ne legyen benne görnyesztés. A kezdő pozíciót a csípőd hátratolásaval érd el, ne lehajolással.
És ne csak a hátad használd, a teljes hatsó láncot aktiváld, a combhajlítod, a segged -
Ramoskaa
senior tag
Felhúzásnál mire kell figyelni? Valamit szerintem nem túl helyesen csinálok, mert megfájdult a hátam

Már gurtnival nyomom, mert a végére már nem bírok rámarkolni. Nem szoktam, mert amúgy utálom, ennél jobban csak a guggolást, de nyomnom kell ,mert alacsony a teszto.
(Otthon edzem , istállóban
amúgy nem, de tényleg otthon alakítottam ki magamnak egy nyári konyhát) -
Peaceliker
addikt
leccgoooo
tolodzkodas
52.35 x 7 (+1.25 kg + 1 rep)
huzodzkodas
45.35 x 5 (+0.45 kg, de utolsobol megint hianyzott kicsi, de nincs szivem 4-et irni
mindenesetre most itt nem fogok emelni kovetkezoleg )
oldalemeles padon
15 x 10pedig 5 orat aludtam, majdnem megint skippeltem..de ahhoz kepest most egesz frissnek ereztem magam.
#206652 marmint ezt a belepest abban a pozicioban ertem, mint ami a linkelt kepeden van.
Megint oda jutottunk hogy csak faja lenne az a kézi súlyzó állvány

Tolodszkodásban meg húzódszkodásban szép ahova ilyen gyorsan eljutottál, grat
-
m3ss
veterán
én ma csak +30at csatoltam magamra tolódzkodni... 9 ment... (szumma 135kg ugye
)
amúgy én is szarabbra számítottam, mert 1:10 volt a mélyalvásom és 5,5órát aludtam összesen... :/az is eleg jo, akkor kb. ugyanott jarunk
csak nekem tobbet kell szorakoznom a sulyok magamra aggatasaval
-
K1LLMy53Lf
őstag
leccgoooo
tolodzkodas
52.35 x 7 (+1.25 kg + 1 rep)
huzodzkodas
45.35 x 5 (+0.45 kg, de utolsobol megint hianyzott kicsi, de nincs szivem 4-et irni
mindenesetre most itt nem fogok emelni kovetkezoleg )
oldalemeles padon
15 x 10pedig 5 orat aludtam, majdnem megint skippeltem..de ahhoz kepest most egesz frissnek ereztem magam.
#206652 marmint ezt a belepest abban a pozicioban ertem, mint ami a linkelt kepeden van.
én ma csak +30at csatoltam magamra tolódzkodni... 9 ment... (szumma 135kg ugye
)
amúgy én is szarabbra számítottam, mert 1:10 volt a mélyalvásom és 5,5órát aludtam összesen... :/ -
m3ss
veterán
leccgoooo
tolodzkodas
52.35 x 7 (+1.25 kg + 1 rep)
huzodzkodas
45.35 x 5 (+0.45 kg, de utolsobol megint hianyzott kicsi, de nincs szivem 4-et irni
mindenesetre most itt nem fogok emelni kovetkezoleg )
oldalemeles padon
15 x 10pedig 5 orat aludtam, majdnem megint skippeltem..de ahhoz kepest most egesz frissnek ereztem magam.
#206652 marmint ezt a belepest abban a pozicioban ertem, mint ami a linkelt kepeden van.
-
scdlsc
senior tag
Azért mert a trapéz elsődleges feladata a lapockák közelítése és nem emelése, arra ott van egy "dedikált" izom aminek ez a neve is m. levator scapulae. Tehát a teljes vertikális shrug nem éppen effektív, nagyon kevés rost lefutást dolgoz meg a trapéz izomnál aminek a jelentős tömege nem a felső rostokban csúcsodik ki.
Ezért járok ide!
-
Peaceliker
addikt
Szenvedtem mindenhogy kézivel, de szar volt. Volt, hogy vállam fájdult meg valami béna mozdulatnál.
Majd rúddal újra padon fekszem. Azt úgy oldom meg hogy van valami magasabb dologról veszem fel vagy van rajta markolatom és azt úgy állítom be, hogy nagyon kinyújtózkodva pont elérem és akkor homorítva nem ér le. Rom is jobb volt pl evezésnél is, mert fogantyút nem verem bele a padba, úgy, mint a db ket
-
tisn
veterán
én melltámaszos evezést szoktam tolni, kb így: [link]
csak hosszabban tartom meg a koncentrikus tetejét... ehhez így nem kell túl nagy súly, ~35-40kg elég... (vagy persze lehet, csak én vagyok puding...
)(mondjuk szimpla kelso-t én is nagyobb súllyal toltam dumbbell-el, döntött padon... és igen, szívás volt lerakni)
kar hogy nincs ilyen gep;
koszi a ket gyakorlatot, tetszik, maradnak.
-
m3ss
veterán
Úgy értem, így támaszkodsz
Így többet kell stabilitálni, aztán nehezebb. Viszont nagyobb súlyzóval is fel tudok kelni.belepsz a pad, sulyzok ala es akkor nem derekbol kell kiemelned hanem labbal is ra tudsz segiteni. persze nagy sullyal problemas lesz igy is..
-
K1LLMy53Lf
őstag
Na igen, jobb úgy. Csak kézivel nekem nem adja ki úgy. Majd rúddal újra tudom értelmesen csinálni
Én kézivel toltam... Barbellt keretben lehetne max sztem
-
Peaceliker
addikt
Hja, ok. Én fordítva szoktam (és az ülő részén van egy dumbbell ellensúlyoznak
)Na igen, jobb úgy. Csak kézivel nekem nem adja ki úgy. Majd rúddal újra tudom értelmesen csinálni
-
K1LLMy53Lf
őstag
Úgy értem, így támaszkodsz
Így többet kell stabilitálni, aztán nehezebb. Viszont nagyobb súlyzóval is fel tudok kelni.Hja, ok. Én fordítva szoktam (és az ülő részén van egy dumbbell ellensúlyoznak
) -
Peaceliker
addikt
Mi tök más pontosan? Ezt most nem vágom.
Úgy értem, így támaszkodsz
Így többet kell stabilitálni, aztán nehezebb. Viszont nagyobb súlyzóval is fel tudok kelni. -
K1LLMy53Lf
őstag
Tök más ám így csinálni, mint akkor paddal szemben, kvázi csak az élén támaszkodsz. Én most ha bukásig csinálok, nem tudok felkelni a padról, ha rá fekszem, azért nem úgy tolom
súlyzóm meg olyan, amit picit sem lehet dobálni.
Ha gyúrós szoba kész, akkor újra rúddal nyomom majd, azt le tudom tenni gyakorlat végén, aztán úgy már fel tudok kelni
Mi tök más pontosan? Ezt most nem vágom.
-
Peaceliker
addikt
én melltámaszos evezést szoktam tolni, kb így: [link]
csak hosszabban tartom meg a koncentrikus tetejét... ehhez így nem kell túl nagy súly, ~35-40kg elég... (vagy persze lehet, csak én vagyok puding...
)(mondjuk szimpla kelso-t én is nagyobb súllyal toltam dumbbell-el, döntött padon... és igen, szívás volt lerakni)
Tök más ám így csinálni, mint akkor paddal szemben, kvázi csak az élén támaszkodsz. Én most ha bukásig csinálok, nem tudok felkelni a padról, ha rá fekszem, azért nem úgy tolom
súlyzóm meg olyan, amit picit sem lehet dobálni.
Ha gyúrós szoba kész, akkor újra rúddal nyomom majd, azt le tudom tenni gyakorlat végén, aztán úgy már fel tudok kelni
-
K1LLMy53Lf
őstag
Hentesnél veszünk marha csontot, farkat (értsd jól), bordát, gerincet. Lényeg, h sok cupákos, porcos rész legyen benne. Ezt kis fokozaton főzzük hétvégén kb 24 órát, majd megy bele zoldség, és kész a kollagén bomba alaplé/húsleves. Ezt kb 2 hetente előadjuk. Ennél jobbat nem fogsz találni.

mondjuk a legtöbb kollagén a farokból nyerhető ki ezekből (illetve természetesen a porcos részekből), a velős csontban elég kevés van.
@Dorian: teljesen más az izomérzet magasabb kitartással... persze ez nem feltétlenül releváns hipertrófia szempontjából ugye, de nekem így jó, így "szeretem"

-
ncc1701
veterán
Ha a zsír annyira zavar (nem látom be, miért, hiszen ez a marha húsban van benne alapból, azt meg sztéknek tuti megeszed), akkor ha lehűtöd, és kocsonya lesz belőle, akkor le tudod szedni, mert külön fagy meg. Én azzal együtt eszem, sőt porcot is, meg mindent betúrok, kivéve a csontot. Ja, a velőt is.

Amúgy ha nem akarsz főzni, lehet kapni készen, van olyan, h alaplé bár. Hűtőben elvan.
Amúgy meglepően kb semmi meló nincs benne, időnként rá kell önteni kis vizet. Tán a zöldség pucolás viszi a legtöbb időt. -
Dorian
félisten
Hentesnél veszünk marha csontot, farkat (értsd jól), bordát, gerincet. Lényeg, h sok cupákos, porcos rész legyen benne. Ezt kis fokozaton főzzük hétvégén kb 24 órát, majd megy bele zoldség, és kész a kollagén bomba alaplé/húsleves. Ezt kb 2 hetente előadjuk. Ennél jobbat nem fogsz találni.

Ez tök jó és finom! A zsírtartamommal -főleg a telített zsírok arányával- viszont lehet probléma. Sajnos nem vagyunk főzősek, kizárt, hogy ezzel foglalkozzunk.
-
ncc1701
veterán
Emiatt van, biztosan fiatalon is ez volt, meg most is... hónalj első és hátsó oldalán jönnek, ívesen, bicepsz felől mell irányába, hátul meg a hát vonalában. Ezt akartam írni az előző értelmetlen "lett a hátul" helyett, csak közben elterelték a lányok a figyelmem.
Terhes krém se rossz... bár nem vagyok egy krémezgetős típus.tin
Kollagén nem rossz ötlet, amúgy se ártana szedni ennyi idősen, csak sose találtam megfelelőt igazából. Van aki szed, illetve mit?Hentesnél veszünk marha csontot, farkat (értsd jól), bordát, gerincet. Lényeg, h sok cupákos, porcos rész legyen benne. Ezt kis fokozaton főzzük hétvégén kb 24 órát, majd megy bele zoldség, és kész a kollagén bomba alaplé/húsleves. Ezt kb 2 hetente előadjuk. Ennél jobbat nem fogsz találni.

-
Dorian
félisten
én melltámaszos evezést szoktam tolni, kb így: [link]
csak hosszabban tartom meg a koncentrikus tetejét... ehhez így nem kell túl nagy súly, ~35-40kg elég... (vagy persze lehet, csak én vagyok puding...
)(mondjuk szimpla kelso-t én is nagyobb súllyal toltam dumbbell-el, döntött padon... és igen, szívás volt lerakni)
Teljes felső hátra nekem ez az egyetlen gyakorlatom.
Mondjuk nem így csinálom, az alsó vége tulajdonképpen valami vállgyakorlat, vállra meg külön végzek mást. Felső végén pedig csak egy pillanatra tartom meg, nem látomsemmi értelmét, hogy miért kellene tovább.
Arra viszont figyelek, hogy a könyököm hátrébb menjen a testvonalnál, amikor ez már nem megy az az utolsó ismétlés, ill. a felsőtest elemelkedését igyekszem minimalizálni.
55kg/10-11 megy így ebből a széleshát sorozatok után -
K1LLMy53Lf
őstag
Pedig kelso marha jó
csak mocskos sok súly kell rá. Ami csak akkor baj, amikor ezt otthon kézi súlyzóval csinálja az ember. Az életemért küzdök kb amikor padról (szemből támaszkodok neki) kelek fel és le kell tenni azokat a dögöket
én melltámaszos evezést szoktam tolni, kb így: [link]
csak hosszabban tartom meg a koncentrikus tetejét... ehhez így nem kell túl nagy súly, ~35-40kg elég... (vagy persze lehet, csak én vagyok puding...
)(mondjuk szimpla kelso-t én is nagyobb súllyal toltam dumbbell-el, döntött padon... és igen, szívás volt lerakni)
-
tisn
veterán

paceliker: akkor legyen mindketto

ezert jo ha gyenge vagy, nem kell sok sulyt pakolni
-
aelod
veterán
Nem árt nyújtani akkor:
- fej elbillent egyik irányba vele ellentétes irányban kar törzs mögött könyékben behajlítva másik karral ráfog (ugyan úgy törzs mögött) alkar vagy csuklón és enyhén húzó erőt fejtesz ki rá majd a másik karral is elvégzed.Szívesen.
-
Peaceliker
addikt
Pedig kelso marha jó
csak mocskos sok súly kell rá. Ami csak akkor baj, amikor ezt otthon kézi súlyzóval csinálja az ember. Az életemért küzdök kb amikor padról (szemből támaszkodok neki) kelek fel és le kell tenni azokat a dögöket
-
tisn
veterán
Azért mert a trapéz elsődleges feladata a lapockák közelítése és nem emelése, arra ott van egy "dedikált" izom aminek ez a neve is m. levator scapulae. Tehát a teljes vertikális shrug nem éppen effektív, nagyon kevés rost lefutást dolgoz meg a trapéz izomnál aminek a jelentős tömege nem a felső rostokban csúcsodik ki.
koszi majsztro.
es ezzel megfejtetted mi faj : a trapez izom felso resze. (vagy a levator, de nem a vallam) (ha oldalra dontom a fejem vagy fejkorzest csinalok faj)na akkor inkabb ezt probalom ki ma, pedig a masik jobban tetszett
-
K1LLMy53Lf
őstag
Pisztáciást bontottam, jól keveredik, illata nekem bejön. Simán vízzel ittam, az íz nem erőteljes - nem is számítottam erre persze, viszont szerencsére nincs agyon édesítve (ettől tartottam), így eddig jó választásnak tűnik.
Megnézem reggel kis tejjel extrázva.
Ma rápróbáltam egy eddig elkerült lapsúlyos lábtoló gépre, egészen kellemes volt, lehet többször is rá veszem magam. - meg vádliztam is persze.igen, ezt elfelejtettem említeni, h nem túltolt ízre/édességre, de ez ugye orvosolható könnyedén, ha szükséges. egyedül a poros érzés, ami probléma lehet vele sokaknak (meg persze, a marcipán íz ha valaki azt nem szereti
)szerk.: ostrovit kollagénje is amúgy marhakollagén, gyártótól véve jó ára van... ill nekik most van egy új termékük, flex regen, amibe van mindenféle extra
@tisn: a brainmax cuccot amikor vetted, bevezető áron volt, onnan gondolom, hogy akkor vettem tőlük én is pár zacskó whey-t ~5,5k/kg volt, steviás cucc... most 12k asszem

-
aelod
veterán
Azért mert a trapéz elsődleges feladata a lapockák közelítése és nem emelése, arra ott van egy "dedikált" izom aminek ez a neve is m. levator scapulae. Tehát a teljes vertikális shrug nem éppen effektív, nagyon kevés rost lefutást dolgoz meg a trapéz izomnál aminek a jelentős tömege nem a felső rostokban csúcsodik ki.
-
tisn
veterán
-
aelod
veterán
Itt egy random videó pl.:
Amúgy pár szóban, kéz egyenesen legyen, nem szabad behajlítani a könyököt, illetve nem szabad rotálni a vállat, hanem egyenes vonalba kell húzni, hogy ne legyen felesleges terhelés a rotátor köpenyen, lefelé se szabad hajtani a fejed, hanem egyenesen előre kell.
Én Konstantin videóban láttam a minap (már régi), hogy rangsoroltak gyakorlatokat és azok között volt. Mondjuk felpakolni 80-100 kg-ot, lehet tovább tart, mint fogni kettő kézit, cserébe ennek biztosan könnyebb a fogása, nem tekeri ki a csuklód, meg ugye kevesebb a kiemelésre meg a lerakásra elhasznált felesleges erőkifejtés.Ennél ezerszer hatékonyabb egy kelso shrug.
-
Dorian
félisten
Emiatt van, biztosan fiatalon is ez volt, meg most is... hónalj első és hátsó oldalán jönnek, ívesen, bicepsz felől mell irányába, hátul meg a hát vonalában. Ezt akartam írni az előző értelmetlen "lett a hátul" helyett, csak közben elterelték a lányok a figyelmem.
Terhes krém se rossz... bár nem vagyok egy krémezgetős típus.tin
Kollagén nem rossz ötlet, amúgy se ártana szedni ennyi idősen, csak sose találtam megfelelőt igazából. Van aki szed, illetve mit?Marhakollagén peptid: [link]
-
cOxeR
Ármester
Pisztáciást bontottam, jól keveredik, illata nekem bejön. Simán vízzel ittam, az íz nem erőteljes - nem is számítottam erre persze, viszont szerencsére nincs agyon édesítve (ettől tartottam), így eddig jó választásnak tűnik.
Megnézem reggel kis tejjel extrázva.
Ma rápróbáltam egy eddig elkerült lapsúlyos lábtoló gépre, egészen kellemes volt, lehet többször is rá veszem magam. - meg vádliztam is persze. -
cOxeR
Ármester
Ott is van nekem is, meg derékban is, de mindkettő régi, pedig sose fogytán igazán sokat… vagy híztam nagyon gyorsan. Az edzés miatti növekedés az más persze.
-
cOxeR
Ármester
Körbenézek köszi, mi a szimpibb. Nekem se volt egyértelmű ez a nagy kollagén promó, azért se tettem bele az általános szedendő dolgokba. Mondjuk ashwagandha se biztos, hogy ér bármit is.
K1LLMy53Lf
Megelőzni jah, azzal elkéstem.
Viszont cserébe annyira nem zavar, kicsit lebarnulok és nem is nagyon fog látszani.
No meg ha én tudok vele élni, akkor másnak is el kell viselnie a kinézetemet.
Meg szerintem most már sok növekedés nem is lesz, fejlődés is kezd belassulni, vagy a fene tudja...Peaceliker
A GymBeam-est nézem, oda is van egy 4e- kuponom épp, csak nem terveztem 24e-ért rendelni… nemrég megvettem onnan ami kell kb év végéig elég. -
tisn
veterán
Csakis megelőzni lehet, utólag max lézerrel lehet halványítani legjobb tudomásom szerint.
Megelőzés striákra való krémmel. (Amúgy nem csak a növés/hízás okoz ilyet, hanem a túl hirtelen fogyás is)nekem a terdem mellett van ilyen stria, hogy az hogy jott ossze. nem hiszem, hogy onnan fogytam volna (vagy oda hiznek)
-
Peaceliker
addikt
Emiatt van, biztosan fiatalon is ez volt, meg most is... hónalj első és hátsó oldalán jönnek, ívesen, bicepsz felől mell irányába, hátul meg a hát vonalában. Ezt akartam írni az előző értelmetlen "lett a hátul" helyett, csak közben elterelték a lányok a figyelmem.
Terhes krém se rossz... bár nem vagyok egy krémezgetős típus.tin
Kollagén nem rossz ötlet, amúgy se ártana szedni ennyi idősen, csak sose találtam megfelelőt igazából. Van aki szed, illetve mit?Kollagénből én ostrovit et veszem vagy runcollag a gymbeamtől, bár utóbbi drágább.
Krém meg olyan dolog, hogy el lehet dönteni, hogy krém vagy csík
persze sztem krém is max enyhíteni tud rajta -
K1LLMy53Lf
őstag
Emiatt van, biztosan fiatalon is ez volt, meg most is... hónalj első és hátsó oldalán jönnek, ívesen, bicepsz felől mell irányába, hátul meg a hát vonalában. Ezt akartam írni az előző értelmetlen "lett a hátul" helyett, csak közben elterelték a lányok a figyelmem.
Terhes krém se rossz... bár nem vagyok egy krémezgetős típus.tin
Kollagén nem rossz ötlet, amúgy se ártana szedni ennyi idősen, csak sose találtam megfelelőt igazából. Van aki szed, illetve mit?Csakis megelőzni lehet, utólag max lézerrel lehet halványítani legjobb tudomásom szerint.
Megelőzés striákra való krémmel. (Amúgy nem csak a növés/hízás okoz ilyet, hanem a túl hirtelen fogyás is) -
tisn
veterán
Itt egy random videó pl.:
Amúgy pár szóban, kéz egyenesen legyen, nem szabad behajlítani a könyököt, illetve nem szabad rotálni a vállat, hanem egyenes vonalba kell húzni, hogy ne legyen felesleges terhelés a rotátor köpenyen, lefelé se szabad hajtani a fejed, hanem egyenesen előre kell.
Én Konstantin videóban láttam a minap (már régi), hogy rangsoroltak gyakorlatokat és azok között volt. Mondjuk felpakolni 80-100 kg-ot, lehet tovább tart, mint fogni kettő kézit, cserébe ennek biztosan könnyebb a fogása, nem tekeri ki a csuklód, meg ugye kevesebb a kiemelésre meg a lerakásra elhasznált felesleges erőkifejtés.koszi, ez igy logikus. amikor rakerestem, nekem olyat dobott fel, ahol a srac hattal allt a rudnak. az eleg furanak tunt.
ezt kiprobalom. nyilvan nem 100kg-al, eloszor ket 15-ost feldobok, aztan majd emelgetem meg, ha keves. -
tisn
veterán
Emiatt van, biztosan fiatalon is ez volt, meg most is... hónalj első és hátsó oldalán jönnek, ívesen, bicepsz felől mell irányába, hátul meg a hát vonalában. Ezt akartam írni az előző értelmetlen "lett a hátul" helyett, csak közben elterelték a lányok a figyelmem.
Terhes krém se rossz... bár nem vagyok egy krémezgetős típus.tin
Kollagén nem rossz ötlet, amúgy se ártana szedni ennyi idősen, csak sose találtam megfelelőt igazából. Van aki szed, illetve mit?en allegrorol rendeltem (izuletnek, inaknak) bar ahogy olvastam kb. lofaszt er.
bar akkor meg 4000ft volt, nem 10.
-
cOxeR
Ármester
Itt egy random videó pl.:
Amúgy pár szóban, kéz egyenesen legyen, nem szabad behajlítani a könyököt, illetve nem szabad rotálni a vállat, hanem egyenes vonalba kell húzni, hogy ne legyen felesleges terhelés a rotátor köpenyen, lefelé se szabad hajtani a fejed, hanem egyenesen előre kell.
Én Konstantin videóban láttam a minap (már régi), hogy rangsoroltak gyakorlatokat és azok között volt. Mondjuk felpakolni 80-100 kg-ot, lehet tovább tart, mint fogni kettő kézit, cserébe ennek biztosan könnyebb a fogása, nem tekeri ki a csuklód, meg ugye kevesebb a kiemelésre meg a lerakásra elhasznált felesleges erőkifejtés. -
cOxeR
Ármester
Igen, vegyél vissza a cuccból
Amúgy ha tényleg az az oka, hogy nem tudja a bőröd lekövetni azt, hogy nagyobb leszel (amúgy meglepne, ha ez lenne a hátterében, bár aztán fene tudja), akkor valami terhes krémet néznék, az kvázi erre van
Emiatt van, biztosan fiatalon is ez volt, meg most is... hónalj első és hátsó oldalán jönnek, ívesen, bicepsz felől mell irányába, hátul meg a hát vonalában. Ezt akartam írni az előző értelmetlen "lett a hátul" helyett, csak közben elterelték a lányok a figyelmem.
Terhes krém se rossz... bár nem vagyok egy krémezgetős típus.tin
Kollagén nem rossz ötlet, amúgy se ártana szedni ennyi idősen, csak sose találtam megfelelőt igazából. Van aki szed, illetve mit? -
tisn
veterán
Nekem is egyre nőtt a lábnap kihagyásának esélye, ahogy telt a nap
de aztán csak letoltam. Közben rájöttem melyik a kedvenc részem... A vége
ket reszre vagtam, ezt a felet szeretem, a holnapit nem. ott van a csipotolo

ma a big boss csinalt videot a teremben, talan a hatterben latszok, ha nem nagyon
majd linkelem massnak, hogy elhigyje tenyleg jarok 
-
Peaceliker
addikt
Nekem is egyre nőtt a lábnap kihagyásának esélye, ahogy telt a nap
de aztán csak letoltam. Közben rájöttem melyik a kedvenc részem... A vége
-
Dorien
veterán
-
tisn
veterán
kollagen zabalasa?
-
tisn
veterán
en is akartam tolodzkodni meg huzodzkodni. bemelegitettem aztan gyozott a lustasag, faradt vagyok

nincs kifogas bro. tessek edzeni. en labnap utan kicsit tekertem (majd 2 orat) most zaba. -
tisn
veterán
smith keretes shrug-ra,
te jo isten mik vannak, ilyet meg soha nem lattam. kiprobalom holnap, ha eszembe jut. mire kell figyelni a vegrehajtas kozben?
-
tisn
veterán
-
ncc1701
veterán
Na, 1 óra forró vizes fürdő után javult a helyzet, köszi a tippet. Remélem, ma legalább tudok majd aludni.

-
Peaceliker
addikt
Igen, vegyél vissza a cuccból
Amúgy ha tényleg az az oka, hogy nem tudja a bőröd lekövetni azt, hogy nagyobb leszel (amúgy meglepne, ha ez lenne a hátterében, bár aztán fene tudja), akkor valami terhes krémet néznék, az kvázi erre van
-
cOxeR
Ármester
Bőr kérdés… elég vékony és sérülékeny bőröm van, vélhetően nőttem megint mert lett a hátul egy újabb repedés a bőrömön, most épp véraláfutásos is, szóval elég friss lehet.
Lehet bármit kezdeni ezzel? Valaki krém javaslat? Vagy kevesebb szteroidot kell szedni meg nem eddzeni ennyit?
-
cOxeR
Ármester
szívesen

amúgy, ha mostanság fogyasztod, akkor tök mind1, szavidőn túl, egy bontatlan fehérje, ha jól van tárolva, 1+évig lazán eláll. én csak amiatt nem vettem belőle, mert túl sok van és jelen pillanatban sztem 2029 előtt nem bontanám fel...
amúgy néztem, h a proteinaco mennyire durván elszállt árban... persze értem, hogy a felvevő piac nagyon megnőtt az elmúlt 1-2 évben (lásd high protein cuccok), szóval inflálódik az alapanyag értéke, de ettől még durva áron tolják szvsz....
Köszi, van még másik féle is, így inkább a csokist elengedtem, de spejzban elvannak, nem lesz bajuk.

-
Ramoskaa
senior tag
van, amelyikre csak rá van nyomtatva, mint a szavidő... (általában szép, halványsárga színnel...
)Megvan köszi! Az alján!
-
Peaceliker
addikt
Én is ilyesmit tolnék, ha lenne. Mocskos nagy szenvedés kézi súlyzóval. Mondjuk kelsot is csinálom, az kvázi egy melltámaszos verzió (meg az ugye lapocka Közelítés), ott nagyobb súlyokkal lehet. Ugyan ekkora súllyal sima shrug függő (közeli) testhelyzettel azért sok. Főleg, hogy ott core is dolgozik állat módon, hogy ne halljak meg
-
K1LLMy53Lf
őstag
-
Ramoskaa
senior tag
Az IMMORTAL NUTRITION WHEY PROTEIN 80 2250g WPC PROTEIN-en hol találom a zacskóján ,hogy milyen ízesítésű?
-
m3ss
veterán
-
K1LLMy53Lf
őstag
szívesen

amúgy, ha mostanság fogyasztod, akkor tök mind1, szavidőn túl, egy bontatlan fehérje, ha jól van tárolva, 1+évig lazán eláll. én csak amiatt nem vettem belőle, mert túl sok van és jelen pillanatban sztem 2029 előtt nem bontanám fel...
amúgy néztem, h a proteinaco mennyire durván elszállt árban... persze értem, hogy a felvevő piac nagyon megnőtt az elmúlt 1-2 évben (lásd high protein cuccok), szóval inflálódik az alapanyag értéke, de ettől még durva áron tolják szvsz....
-
cOxeR
Ármester
Új hozzászólás Aktív témák
-
206700 - 206601
207449 - 207401 207400 - 207301 207300 - 207201 207200 - 207101 207100 - 207001 207000 - 206901 206900 - 206801 206800 - 206701 206700 - 206601 206600 - 206501 206500 - 206401 206400 - 206301 206300 - 206201 206200 - 206101 206100 - 206001 206000 - 205901 205900 - 205801 205800 - 205701 205700 - 205601 205600 - 205501 205500 - 205401 205400 - 205301 205300 - 205201 205200 - 205101 205100 - 205001 205000 - 204901 204900 - 204801 204800 - 204701 204700 - 204601 204600 - 204501 204500 - 204401 204400 - 204301 204300 - 204201 204200 - 204101 204100 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
A topicban érdekeltségi körbe tartozó (tulajdonos, munkavállaló, stb.) boltot reklámozni, bármilyen módon üzletelni tilos!
- Azonnali készpénzes INTEL CPU NVIDIA VGA számítógép felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
- Ryzen 7700X / RTX 4070 Ti Super / 32GB DDR5 / 1TB NVMe / 800w GOLD! BeszámítOK
- Dobozos ÚJ ASUS TUF 17 Ryzen 9 7940HS 16 GB DDR5 512 SSD RTX 4070 140W (8 GB) 2.5K 240Hz Garancia
- Itachi! Felsőkategóriás Gamer PC! Csere-Beszámítás! R7 9800X3D/ 9070XT / 32GB DDR5 / 2TB Nvme SSD
- Honor X8a 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest

de a Lu Xiaojun sem. ezek allatok, nagyon robbanekonyan edzenek ha csinalnak neha ilyen erosito gyakorlatokat is..
) de egyszer nem raktam feljebb elobb a rudat a kis sullyal, ugy pakoltam ra. na mondom kettetorok, ha ezt a 100 kg-ot meg kell emelni a fos derekammal meg ha csak 20centit is. de tul lusta voltam, szoval ment, es ma sem allt be.
(Otthon edzem , istállóban

