Hirdetés
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Gurulunk, WAZE?!
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- MasterDeeJay: Intel Xeon 2673v4 best buy, avagy 20 mag 6eft-ért
- koxx: Bloons TD5 - Tower Defense játék
- Met: Metallica: M72 World Tour
- Pajac: Kínai
- sziku69: Szólánc.
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
-
206600 - 206501
207457 - 207401 207400 - 207301 207300 - 207201 207200 - 207101 207100 - 207001 207000 - 206901 206900 - 206801 206800 - 206701 206700 - 206601 206600 - 206501 206500 - 206401 206400 - 206301 206300 - 206201 206200 - 206101 206100 - 206001 206000 - 205901 205900 - 205801 205800 - 205701 205700 - 205601 205600 - 205501 205500 - 205401 205400 - 205301 205300 - 205201 205200 - 205101 205100 - 205001 205000 - 204901 204900 - 204801 204800 - 204701 204700 - 204601 204600 - 204501 204500 - 204401 204400 - 204301 204300 - 204201 204200 - 204101 204100 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2016-08-09 20:41 Téma összefoglaló
- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)
Új hozzászólás Aktív témák
-
cOxeR
Ármester
Nekem ehhez elég volt tegnap felvenni a 2x62kg ot shrughoz
Mondjuk csak derekam volt reggel feszesebb, de azok a nyújtások amiről múltkor beszéltünk segítettek szerencsére, most egész jó
Én lehet áttérek a smith keretes shrug-ra, ma nem volt erőm hozzá de holnap meglesem milyen.
Lejár a bérletem holnap, ezért most ilyen 4 nap zsinór edzést tolok, egyelőre izomláz hegyek vannak.
-
Dorien
veterán
-
Peaceliker
addikt
Biztosan ő is csak kreatint tol.
https://va.media.tumblr.com/tumblr_rqyh9a78Nm1r0uzl6_720.mp4Úgy úgy
-
scdlsc
senior tag
Ő vajon fake natty?
Biztosan ő is csak kreatint tol.
https://va.media.tumblr.com/tumblr_rqyh9a78Nm1r0uzl6_720.mp4 -
tisn
veterán
Nekem ehhez elég volt tegnap felvenni a 2x62kg ot shrughoz
Mondjuk csak derekam volt reggel feszesebb, de azok a nyújtások amiről múltkor beszéltünk segítettek szerencsére, most egész jó
na en azt a 30kg-ossal szoktam. szerencsere 35 a max a teremben, szoval ilyen 60kg-ot meg se tudok probalni

na az jo hir, ha nem allt be

-
Peaceliker
addikt
Nekem ehhez elég volt tegnap felvenni a 2x62kg ot shrughoz
Mondjuk csak derekam volt reggel feszesebb, de azok a nyújtások amiről múltkor beszéltünk segítettek szerencsére, most egész jó
-
tisn
veterán
-
K1LLMy53Lf
őstag
-
cOxeR
Ármester
-
tisn
veterán
-
m3ss
veterán
-
tisn
veterán
-
Dorian
félisten
viccet félretéve, én tényleg gondoltam már rá, h lehet nem ártana, mert azért az sem kis izom, de lehet hülyén venné ki magát, ha mondanám a maszőrömnek (ma megyek épp amúgy), hogy "figyu... masszírozd már meg a seggem is"...
Most tényleg az van, hogy valakik masszőre nem masszírozza meg a segget? (Azt hittem csak vicceltek ezzel)
Hiszen az teljesen alap, nagy izom, csomó funkció része. -
m3ss
veterán
viccet félretéve, én tényleg gondoltam már rá, h lehet nem ártana, mert azért az sem kis izom, de lehet hülyén venné ki magát, ha mondanám a maszőrömnek (ma megyek épp amúgy), hogy "figyu... masszírozd már meg a seggem is"...
ha elmesz egy thai masszazsra ott teljes testet kapsz es resze ez is.
sajnos altalaban szo szerint teljes testet jelent ez, meg ha opcionalis is...ez kicsit illuziorombolo nekem. pedig sztem a legjobb masszasz amit kaphatsz az a thai. -
tisn
veterán
viccet félretéve, én tényleg gondoltam már rá, h lehet nem ártana, mert azért az sem kis izom, de lehet hülyén venné ki magát, ha mondanám a maszőrömnek (ma megyek épp amúgy), hogy "figyu... masszírozd már meg a seggem is"...
szerintem amugy massziroznia kellene. legalabbis focistaknak szoktak. meg az asszonynak is (o egy csjahoz jar)
engem zavar, ha ismeretlen van a szemelyes teremben, szoval en nem megyek ilyenre.
-
K1LLMy53Lf
őstag
viccet félretéve, én tényleg gondoltam már rá, h lehet nem ártana, mert azért az sem kis izom, de lehet hülyén venné ki magát, ha mondanám a maszőrömnek (ma megyek épp amúgy), hogy "figyu... masszírozd már meg a seggem is"...
-
ncc1701
veterán
Hát úgy nehéz lesz, hogy "ne nyúljon hozzám senki" Nő sem nyúlhat? Mert az számomra is kellemetlen volt amikor egyszer férfi masszőrhöz mentem és a seggemet maszírozta. De egy női manualterapeutával mi a baj? Úgyis gcire fog fájni amikor rendbe teszi, nem arra gondolsz, hogy most valaki hozzádért. Nálam egyszer is kicsúszott a számon, amikor lökéshullám terápiázta a golfkönyököm, hogy "akrvanyád hagydabba!"
Aztán elnézést kértem. De legalább tényleg használt.Hát. Meglátom. Most elmentem egy kört sétálni, utána mintha jobb lenne. Ha pár napig nem javul, akkor nyilván lépnem kell valamerre. Csütörtök megint láb nap, hétvégén meg menni kell állványra, csinálni a kecó szigetelését. Nincs idő tökölni.

-
tisn
veterán
-
m3ss
veterán
ha 240-el csipotolnatok, nektek is a seggeteknel kezdenek a masszazst
komolyra forditva, tenyleg qrvajo egy segg masszazs
-
tisn
veterán
-
Ijk
félisten
Hát úgy nehéz lesz, hogy "ne nyúljon hozzám senki" Nő sem nyúlhat? Mert az számomra is kellemetlen volt amikor egyszer férfi masszőrhöz mentem és a seggemet maszírozta. De egy női manualterapeutával mi a baj? Úgyis gcire fog fájni amikor rendbe teszi, nem arra gondolsz, hogy most valaki hozzádért. Nálam egyszer is kicsúszott a számon, amikor lökéshullám terápiázta a golfkönyököm, hogy "akrvanyád hagydabba!"
Aztán elnézést kértem. De legalább tényleg használt.Pedig a segget nem is szokta masszírozni.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
tisn
veterán
-
tisn
veterán
Hát úgy nehéz lesz, hogy "ne nyúljon hozzám senki" Nő sem nyúlhat? Mert az számomra is kellemetlen volt amikor egyszer férfi masszőrhöz mentem és a seggemet maszírozta. De egy női manualterapeutával mi a baj? Úgyis gcire fog fájni amikor rendbe teszi, nem arra gondolsz, hogy most valaki hozzádért. Nálam egyszer is kicsúszott a számon, amikor lökéshullám terápiázta a golfkönyököm, hogy "akrvanyád hagydabba!"
Aztán elnézést kértem. De legalább tényleg használt.nekem azt javasoltak az inhuvelyre, de szerintem az is feher ember varazslata, mint a tobbi szar. (lagylezer es tarsai)
-
Dorian
félisten
Köszi srácok, akkor rendelek egyet, meglátom.
Közepes nyomásra is olyan, h beszarok. Éjjel is állandóan úgy keltem fel, mikor mozdultam, h aztaqrva. Asztaltól felállni úgy megy, h tricepszből nyomom ki magam, bal lábbal picit támasztva.

Mondjuk rakom össze magamban a dolgokat, 1 hete majdnem elütöttek bicajjal, és inkább nekimentem a jobb oldalammal egy kocsinak. Akkor csak annyit vettem észre, h olyan lett a jobb kezem, mintha kesztyű nélkül verekedtem volna, plusz a jobb könyökömön van egy jó 10 centis lila folt, meg sebes. Na, lehet, h odavertem a jobb oldalam is, nem emlékszem. A vétkes természetesen lelépett, én meg annyira lefostam a bokám, h a rendszámát sem néztem meg.
Hát úgy nehéz lesz, hogy "ne nyúljon hozzám senki" Nő sem nyúlhat? Mert az számomra is kellemetlen volt amikor egyszer férfi masszőrhöz mentem és a seggemet maszírozta. De egy női manualterapeutával mi a baj? Úgyis gcire fog fájni amikor rendbe teszi, nem arra gondolsz, hogy most valaki hozzádért. Nálam egyszer is kicsúszott a számon, amikor lökéshullám terápiázta a golfkönyököm, hogy "akrvanyád hagydabba!"
Aztán elnézést kértem. De legalább tényleg használt. -
sherlock82
senior tag
+1.
Polenta íztelen kaja, vagy lehet mindig olyat ettem ami rosszul volt elkészítve.
gnocchi gorgonzolát,
Ez viszont profi kaja csak sokat kell tesizni mellette.: ) -
ncc1701
veterán
Köszi srácok, akkor rendelek egyet, meglátom.
Közepes nyomásra is olyan, h beszarok. Éjjel is állandóan úgy keltem fel, mikor mozdultam, h aztaqrva. Asztaltól felállni úgy megy, h tricepszből nyomom ki magam, bal lábbal picit támasztva.

Mondjuk rakom össze magamban a dolgokat, 1 hete majdnem elütöttek bicajjal, és inkább nekimentem a jobb oldalammal egy kocsinak. Akkor csak annyit vettem észre, h olyan lett a jobb kezem, mintha kesztyű nélkül verekedtem volna, plusz a jobb könyökömön van egy jó 10 centis lila folt, meg sebes. Na, lehet, h odavertem a jobb oldalam is, nem emlékszem. A vétkes természetesen lelépett, én meg annyira lefostam a bokám, h a rendszámát sem néztem meg.
-
K1LLMy53Lf
őstag
lehet próbálkozni, de a csomótól függ, hogy elegendő/megfelelő-e a masszázspisztoly... próbáld meg, veszíteni valód nem igazán van... masszírozd pár percig, illetve próbáld meg nyújtani...
ugyanakkor a leírás alapján (főleg, ha az a nagy bigyó érintésre fáj is) én azt mondom, h kevés lesz a masszázspisztoly, inkább trigger point technikával szét kell nyomni... (ami baromi fájdalmas, de a megkönnyebbülés utána felbecsülhetetlen
) -
Peaceliker
addikt
Persze, az egy jó cucc. Legrosszabb esetben nem segít, de ártani nem tud (persze kivéve, ha az ember ökör és nem izmot, hanem csontot, inszalagot kalapál vele
).
Nekem is van, én szeretem. Még mély izomra(ott van elakadva az ideg) is jó az alkaromban. -
ncc1701
veterán
-
ncc1701
veterán
-
Peaceliker
addikt
-
tisn
veterán
Persze, sztem is. Csak ahogy megláttam egyből beugrott az itteni natty-fakenatty fejtegetés
Mindenki aki nalam erősebb az tuti szúr

-
Peaceliker
addikt
-
cOxeR
Ármester
hát az ugye köztudott, hogy a szója belenyúl erősen a hormonális rendszerbe, szóval itt az eredmény...
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
szerk.: igen, a bulgur egy baromi jó köret, ugyanolyan egyszerűen elkészíthető, mint a rizs, de sokkal egészségesebb. az elmúlt 1 évben szerintem max 1-2 alkalommal csináltunk rizst, 8-10 alkalommal quinoa-t, és kb 30+ alkalommal bulgurt

Most voltam boltba… most mehetek vissza szóját venni, azt hittem a tilápia jó lesz nekem…
-
cOxeR
Ármester
-
K1LLMy53Lf
őstag
Ő vajon fake natty?
hát az ugye köztudott, hogy a szója belenyúl erősen a hormonális rendszerbe, szóval itt az eredmény...
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
szerk.: igen, a bulgur egy baromi jó köret, ugyanolyan egyszerűen elkészíthető, mint a rizs, de sokkal egészségesebb. az elmúlt 1 évben szerintem max 1-2 alkalommal csináltunk rizst, 8-10 alkalommal quinoa-t, és kb 30+ alkalommal bulgurt

-
aelod
veterán
Ő vajon fake natty?
Szerintem poén.
-
Peaceliker
addikt
Ő vajon fake natty?
-
m3ss
veterán
Srácok, beugrott görcsbe a jobb lábamon a seggem alatt picit oldalt valamelyik izom, egy q nagy kemény bigyó van ott. Hétfőn guggoltam, csak a szokásos súllyal, vasárnap este már éreztem, h valami van, hétfő este rosszabb lett, tegnap éjjel az órám szerint 3.5 órát voltam fent. Ha a fájós oldal fekszem, nem jó, ha a másik oldalt, akkor húzódik. Felállni székből alig tudok, aludni sem tudtam tőle, kocsiba ki-be szállni beszarás, lépcsőzni egy lábbal megy, a jobbal meg sem próbálom. Járás úgy-ahogy ok. Tegyük fel, h utálom, ha masszíroznak, nem szeretem, ha bárki idegen hozzám ér. Ez így kb mennyi idő, míg rendbejön? Jegelés, vagy forró víz segíthet?
Nem részleges szakadás, azt ismerem.
És nem is magnézium, vagy só hiány.gyogymasszorhoz, manualterapeutahoz menj el.
-
tisn
veterán
Srácok, beugrott görcsbe a jobb lábamon a seggem alatt picit oldalt valamelyik izom, egy q nagy kemény bigyó van ott. Hétfőn guggoltam, csak a szokásos súllyal, vasárnap este már éreztem, h valami van, hétfő este rosszabb lett, tegnap éjjel az órám szerint 3.5 órát voltam fent. Ha a fájós oldal fekszem, nem jó, ha a másik oldalt, akkor húzódik. Felállni székből alig tudok, aludni sem tudtam tőle, kocsiba ki-be szállni beszarás, lépcsőzni egy lábbal megy, a jobbal meg sem próbálom. Járás úgy-ahogy ok. Tegyük fel, h utálom, ha masszíroznak, nem szeretem, ha bárki idegen hozzám ér. Ez így kb mennyi idő, míg rendbejön? Jegelés, vagy forró víz segíthet?
Nem részleges szakadás, azt ismerem.
És nem is magnézium, vagy só hiány.forro vizes furdo nekem szokott lazitani a derekfajason. finoman massziroznam is.
-
ncc1701
veterán
Srácok, beugrott görcsbe a jobb lábamon a seggem alatt picit oldalt valamelyik izom, egy q nagy kemény bigyó van ott. Hétfőn guggoltam, csak a szokásos súllyal, vasárnap este már éreztem, h valami van, hétfő este rosszabb lett, tegnap éjjel az órám szerint 3.5 órát voltam fent. Ha a fájós oldal fekszem, nem jó, ha a másik oldalt, akkor húzódik. Felállni székből alig tudok, aludni sem tudtam tőle, kocsiba ki-be szállni beszarás, lépcsőzni egy lábbal megy, a jobbal meg sem próbálom. Járás úgy-ahogy ok. Tegyük fel, h utálom, ha masszíroznak, nem szeretem, ha bárki idegen hozzám ér. Ez így kb mennyi idő, míg rendbejön? Jegelés, vagy forró víz segíthet?
Nem részleges szakadás, azt ismerem.
És nem is magnézium, vagy só hiány. -
aelod
veterán
-
tisn
veterán
-
aelod
veterán
Én is azt sztem, de szerettem. Csak így most db vel nem szeretem már
Bár a túrós puliszkát szeretem.
-
Peaceliker
addikt
-
aelod
veterán
Ettem puliszkát eleget gyerekkoromban
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Sem hátra sem mellre nem kifejezetten jó gyakorlat.
legtöbben úgyis egy tricepsz gyakorlatot csinálnak belőle
-
Peaceliker
addikt
-
K1LLMy53Lf
őstag
Én mostanában rizskochot készítek...
Holnap ebédre meg pizzasütés van tervben
-
Dorien
veterán
Olaszban, a Como-i tónál ettem polentát. Hát az egy ízetlen fosch volt finoman fogalmazva, soha többet...
Múlt héten csináltam gnocchi gorgonzolát, nem éppen fitness kaja, ellenben qrva finom. 
-
cOxeR
Ármester
Hát amennyire kötött vagyok, engem az ilyesmi (vagyis nem az ilyesmi) limitál rom ban
alapból a kezeim függőlegesig tudom állva felemeli kb. Ha hanyatt fekszem és fejem fölé teszem a kezeimet, akkor kézfejem le sem ér a földre
Persze áthúzásnál a súly segít a nagyobb rom ban, de sztem ha keresztbe fekszem és fenekem leemgedem akkor vízszintesig sem tudom majd a karom leengedni... De lehet simán csak el kéne engednem ezt a gyakorlatot
anno francia rúddal nem húzódott a hasam, nem is értem most ezt
Szűkebben fogod kézfejed is másként van… totál más mint rúddal.
Én hetente 1-1 alkalommal csinálom, de egy izomra dedikált gyakorlatnak nem igazán jó. -
Peaceliker
addikt
Hát amennyire kötött vagyok, engem az ilyesmi (vagyis nem az ilyesmi) limitál rom ban
alapból a kezeim függőlegesig tudom állva felemeli kb. Ha hanyatt fekszem és fejem fölé teszem a kezeimet, akkor kézfejem le sem ér a földre
Persze áthúzásnál a súly segít a nagyobb rom ban, de sztem ha keresztbe fekszem és fenekem leemgedem akkor vízszintesig sem tudom majd a karom leengedni... De lehet simán csak el kéne engednem ezt a gyakorlatot
anno francia rúddal nem húzódott a hasam, nem is értem most ezt
-
cOxeR
Ármester
Polentát ki mennyire preferálja? Épp sütit eszek, pollenta, bogyós gyümölcsel (2 tojás, pici tej, meg pici köles liszt) hozzáadott cukor nélkül persze. Kalóriában nem vészes, szénhidrátban viszont combos.
-
cOxeR
Ármester
Hosszában fekszem a padon, nagyon nem lehet így elcseszni tán. Vagy homorítani kéne, mint fekvenyomásnál?
Dorien
Ha lesz itthon csiga, kipróbálom én is azt
Keresztbe érdemes feküdni, úgy le tudod engedni a segged, sokkal nagyobb tartományban tudsz mozogni. Persze kérdés mi a cél, mert ugye így azért tricepsz is lesz benne bőven.
-
Peaceliker
addikt
Hosszában fekszem a padon, nagyon nem lehet így elcseszni tán. Vagy homorítani kéne, mint fekvenyomásnál?
Dorien
Ha lesz itthon csiga, kipróbálom én is azt
-
Dorien
veterán
Áthúzást csinál valaki? Ugye én db vel tudom tolni.
Hasam felső részét érzem a legjobban, talán az bukik, nem is a többi
mit csinálok szarul? Vagy csak annyi, hogy has a gyenge láncszem? Ja, erről beszéltünk tegnap: [link]
Az áthúzást dumbbellel nem szeretem, de ezt a csigás verziót ma este kipróbálom...
-
cOxeR
Ármester
-
cOxeR
Ármester
Áthúzást csinál valaki? Ugye én db vel tudom tolni.
Hasam felső részét érzem a legjobban, talán az bukik, nem is a többi
mit csinálok szarul? Vagy csak annyi, hogy has a gyenge láncszem? Én, nem jól fekszel a padon szerintem, szinte csak a lapocka és a vállad legyen lent. Érezni lehet hason is hiszen ott is van egy teljes nyúlás, de alapvetően nem ott kellene.
-
Peaceliker
addikt
Áthúzást csinál valaki? Ugye én db vel tudom tolni.
Hasam felső részét érzem a legjobban, talán az bukik, nem is a többi
mit csinálok szarul? Vagy csak annyi, hogy has a gyenge láncszem? -
Peaceliker
addikt
-
tisn
veterán
Azért te sem 2kilókkal gurigázól. Maximum túltoltad a biztonsági védő zsírréteget
Azt megköszönöm, ha utána kérdezel
decas erokeret, csak ennyit mondott.
-
cOxeR
Ármester
Persze, semmi nem lesz, ha kimarad 1 hét.

scdlsc
Köszi, ilyen még van is itthon. Múltkor babáknak való műanyag tartókba bekevertem a két napra való adagokat és úgy vittem. -
K1LLMy53Lf
őstag
én akkor szoktam ilyenbe rakni, ha csak 2-3 db kell. 1 hét esetén pl én kiürült tablettás dobozokba szoktam a porokat, egy több rekeszes gyöngytartóba a különböző bogyókat, illetve egy kis méretű 0,01g-s mérleget viszek

-
Peaceliker
addikt
de-de
rajtam kivul itt mindenki extra eros, atlagemberhez, koca kondizoshoz kepest. es ezeket a gepeket nekik tervezik. latszik, hogy biliacelbol van, fog az csavarodni, nyekleni, nyaklani, mikor rapakolsz 100-150-200kg-ot. de, most eszembe jutott, van egy gyuros haverom, o vett valamit otthonra, es bevallt. megkerdezem neked. (na o ugy nez ki mint ti. jo poen lett volna egyik kepet berakni, mintha en lennek
)Azért te sem 2kilókkal gurigázól. Maximum túltoltad a biztonsági védő zsírréteget
Azt megköszönöm, ha utána kérdezel
-
tisn
veterán
Ez jogos felvetés lehet. Már hogy minőség gagyi, nem az6, hogy annyira erős lennék
Ilyen szempontból jobb lenne az új. Mert bátran rájuk írnak ilyen 2-300kg kat, aztán ha széttépem véletlen, akkor 2-3 év gari jól jöhet
de-de
rajtam kivul itt mindenki extra eros, atlagemberhez, koca kondizoshoz kepest. es ezeket a gepeket nekik tervezik. latszik, hogy biliacelbol van, fog az csavarodni, nyekleni, nyaklani, mikor rapakolsz 100-150-200kg-ot. de, most eszembe jutott, van egy gyuros haverom, o vett valamit otthonra, es bevallt. megkerdezem neked. (na o ugy nez ki mint ti. jo poen lett volna egyik kepet berakni, mintha en lennek
) -
Peaceliker
addikt
igen, ez a baj, azok altalaban nem ilyen mindenre jo kombi gepek, mint amit otthonra szannak, sok funkcioval.
de szerintem ezekkel meg az lesz a baj, hogy ti mar tul erosek vagytok, es ezek az amator gepek nem fogjak birni azt az extrem terhelest, amit ti raraktok. azok ilyen hobbi sportoloknak vannak, aki 20-40kg-al dolgozgat, aztan mar csak ruhaszaritonak hasznalja.(emlekeztek, dorian is szetturta az egyik pro masinat a 250kg-os labtolassal vagy mivel, na most kepzeljuk el ezt egy aliexpresses gepen. darabokra torik
)Ez jogos felvetés lehet. Már hogy minőség gagyi, nem az6, hogy annyira erős lennék
Ilyen szempontból jobb lenne az új. Mert bátran rájuk írnak ilyen 2-300kg kat, aztán ha széttépem véletlen, akkor 2-3 év gari jól jöhet
-
tisn
veterán
-
Dorian
félisten
-
cOxeR
Ármester
-
Dorian
félisten
Mi szoktuk vinni mindig.
Minek kéne kiadagolni? Van bennük adagolókanál. Nem történik semmi baj ha 1 hétig nem tizedgramm pontosan szeded. És miért kéne bontatlan csomagolás? -
tisn
veterán
ne vidd. nem fog artani egy kis deload.
-
cOxeR
Ármester
Aki repülővel megy valamerre, az hogy viszi magával a porait?
6-7 napra azért kell kiadagolni, fehérjét meg keratint is. Kell venni egy bontatlan fél kg-s fehérjét, kreatint meg bedobozolni előre? Utóbbi nem nagy mennyiség azért 1 hétre. -
tisn
veterán
Ritkán látok eladót. Ha van akkor általában az specifikus gép, értem azt, hogy 1-1 izomra/gyakorlatra való. Ráadásul még úgy is mocskos drágák sokszor.
Marketplace en legalábbis ezt látom. De majd próbálok neten is túrni, hátha lesz erre szakosodott hely. Most még csak félkomoly a keresgélésigen, ez a baj, azok altalaban nem ilyen mindenre jo kombi gepek, mint amit otthonra szannak, sok funkcioval.
de szerintem ezekkel meg az lesz a baj, hogy ti mar tul erosek vagytok, es ezek az amator gepek nem fogjak birni azt az extrem terhelest, amit ti raraktok. azok ilyen hobbi sportoloknak vannak, aki 20-40kg-al dolgozgat, aztan mar csak ruhaszaritonak hasznalja.(emlekeztek, dorian is szetturta az egyik pro masinat a 250kg-os labtolassal vagy mivel, na most kepzeljuk el ezt egy aliexpresses gepen. darabokra torik
) -
Peaceliker
addikt
Ritkán látok eladót. Ha van akkor általában az specifikus gép, értem azt, hogy 1-1 izomra/gyakorlatra való. Ráadásul még úgy is mocskos drágák sokszor.
Marketplace en legalábbis ezt látom. De majd próbálok neten is túrni, hátha lesz erre szakosodott hely. Most még csak félkomoly a keresgélés -
tisn
veterán
hasznalt konditermi gep nem jobb lenne? szerintem azok jobb minoseguek, mint ezek az otthonra szant masinak. (persze azok nem olyan kompaktak)
-
Peaceliker
addikt
-
Dorien
veterán
ja, jok ezek a pullover gepek. nem is jo az izomerzet a db pullovernel, en nem is csinalom egy ideje mar. meg baromi nehez sulyzo kellene hozza.
#206508 guglizz ra majd, egyszerubb mint leirni. meglepoen effektiv gyakorlatnak tunik nekem combhajlitora. de egesz hatso lanc kap azert vmilyen szinten. tobb helyen olvastam, hogy egyik legjobb combhajlito gyakorlat. es pumpabol, fejlodesbol itelve amugy egyet tudok erteni ezzel.
Nordic curl: Ja, oké, így már megvan. Elfelejtettem a nevét és azt hittem, ez valami kar bicepsz gyakorlat.

-
m3tr0
őstag
Igen, ilyesmi árban találtam én is. Viszont tipp jó, köszi, allegron csak drágábbat találtam 2cm esből
Sajnos nem olcsó,de szerintem ez a legjobb ilyen felhasználásra.
-
Peaceliker
addikt
-
m3tr0
őstag
Jajj még házi konditerem téma. Padlóra mit kéne tenni? Nem érdemes ezt a gumiszőnyeget megúszni, mi? Csak mert annak is van egy jól látható ára, már 9nm re is
-
m3ss
veterán
Jajj még házi konditerem téma. Padlóra mit kéne tenni? Nem érdemes ezt a gumiszőnyeget megúszni, mi? Csak mert annak is van egy jól látható ára, már 9nm re is
ja, beteg ara van. neha arulnak hasznaltan jo aron.
ha talalsz valamit szolj. mondjuk en varok vele, lehet alagsorban levalasztok egy szobat es belevagok egy ilyen moziszoba-konditerem kombo helyiseg projektbe. -
Peaceliker
addikt
Jajj még házi konditerem téma. Padlóra mit kéne tenni? Nem érdemes ezt a gumiszőnyeget megúszni, mi? Csak mert annak is van egy jól látható ára, már 9nm re is
-
Peaceliker
addikt
szerintem amugy ezek a fogasztoszerek, peptidek egesz jo irany. ha valaki egezsegtelenul el van hizva miert ne? kerdes persze, hogy miutan abbahagyja mennyire fogja tudni tartani a sulyt..ha nutellaert sovarog
persze sokan indokolatlanul hasznaljak, dobalja az algo nekem a 10-13% alatti noi influkat, nyilvan tolnak vmi ilyesmit...meg a ferfiak akik 15-18%-rol is igy fogynak le biohacking csoportokban...ezt mar kevesbe ertem.Azon vagyok amit K1LLMy53Lf is ír. Akarat gyengeségnek csak átmeneti megoldása ez. Ahogy olvastam ugyan úgy vissza jön az étvágy a cucc után. Sőt van aki ezekkel sem fogyott lol.
Persze akinek csak az kell (néha nekem is jól jönne
) hogy amíg lejjebb megy legyen "támogatás" akkor oké, miért ne. De ez is szuri, ugyan úgy "külső", még ha máshogy is hat, sztem ez olyasmi mint az anabolikus szteroid. Akkor már inkább lehet azt szúrnám
habár lehetséges mellékhatások között lehet válogatni, mi para kevésbé
-
cOxeR
Ármester
szerintem amugy ezek a fogasztoszerek, peptidek egesz jo irany. ha valaki egezsegtelenul el van hizva miert ne? kerdes persze, hogy miutan abbahagyja mennyire fogja tudni tartani a sulyt..ha nutellaert sovarog
persze sokan indokolatlanul hasznaljak, dobalja az algo nekem a 10-13% alatti noi influkat, nyilvan tolnak vmi ilyesmit...meg a ferfiak akik 15-18%-rol is igy fogynak le biohacking csoportokban...ezt mar kevesbe ertem.Tegnap pont ezen nevettem van egy dokis sorozat, ahol pont ilyen rész volt, glp1 és társai, meg elhízott pasi/nő kombó, persze ott volt szövődmény, meg eset… de alapvetően ott is arról szólt a dolog, hogy nem a szerrel van a fő baj, hanem a csodát várunk dologgal… változtatni kell az étkezésen, meg az életmódon… más tartós megoldás nincs.
-
K1LLMy53Lf
őstag
szerintem amugy ezek a fogasztoszerek, peptidek egesz jo irany. ha valaki egezsegtelenul el van hizva miert ne? kerdes persze, hogy miutan abbahagyja mennyire fogja tudni tartani a sulyt..ha nutellaert sovarog
persze sokan indokolatlanul hasznaljak, dobalja az algo nekem a 10-13% alatti noi influkat, nyilvan tolnak vmi ilyesmit...meg a ferfiak akik 15-18%-rol is igy fogynak le biohacking csoportokban...ezt mar kevesbe ertem.ha valaki extrém mód el van hízva és tényleg valami oknál fogva esélytelen önerőből fogynia és ez nagyon erősen károsítja folyamatosan az egészségét, akkor azt mondom, hogy oké... kockáztassa meg... de szimplán lustaságból vagy épp akaraterő hiánya esetleg irreális cél miatt én pl nem kockáztatnék... ahhoz nincs elég hosszútávú tapasztalat még ezekkel... tehát szvsz mérlegelni kell, hogy a lehetséges negatív hatások kevesebbek-e vagy esetleg "jobbak"-e, mint a jelenlegi negatív dolgok, amit a túlszúly okoz...
(persze az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy legjobb tudomásom szerint inzulinkezelt cukorral pl tilos is és az extrém/reménytelenül elhízottak 90+%a ebbe a kategóriába esik)
szerk.: amúgy picit talán kapcsolódó dolog: pár iterációban teszteltem magamon (mert ugye az a legjobb/-pontosabb), de nagyon durva, hogy egy egyszeri (nagyobb adag, ~40-50g) extra zsírbevitel ideiglenesen mennyire haza tudja vágni a sejtek inzulinérzékenységét (nálam pl általában reggel 5-6NE inzulin kell, ha mondjuk vacsira van eszem ennyi extra zsírt, akkor kb 20NE szükséges)
-
m3ss
veterán
Na, ilyen videó után még jobban rákívánok egy csigás toronyra
na nem azért, mert azt hiszem ekkora leszek (de még cuccal sem), hanem, mert tök jó ötletek, egy csomó gyakorlatra. És ugye rezisztencia profil is jobb lenne, mint súlyzóval. Tricepsz gyakorlatoknál is jól jönne. Álló karnyújtásnál már most is nagy a súly, szar felvenni, ráadásul nagy súlyzóval fejbe verem néha magam
akkor bicepsznél is lehet jobb lenne. Árhúzás is tetszik nekem is, stb stb.
Amúgy elég lenne ha állványomon lenne olyan rész, amire le tudom tenni a súlyt, amikor rajtam marad, de azt lehet meg is tudnám oldani. Persze egy guggolo kiegészítő miatt torony még mindig jobb lenne. De 4,5m hosszú a helység, lehet mindkettő elférbe benne. Bár akkor egyben csak jobb lenne (csigás erőkeret), csak abból meg ritka (drága) az állítható csigás cucc. Lábgép rész még lehet megoldható lenne, hogy padhoz való láb kiegészítőmet nem súllyal pakolnám meg, hanem rákötöm csigára.
Na majd még agyalok, de ha láttok valamit ami jó lehet, szóljatok
(de nem 2M ért
) Számokra meg az hihetetlen, hogy ozempic meg mindenféle peptidek tolása, úgy hogy nem vagy cukor beteg mennyire "könnyen" megy. Kint hagyjuk is, de itthon is láttam egy random tápkieg forgalmazó reklámja alatt, hhg, hogy kinek melyik szuriból mennyi segített /nem segített. Doki írta fel. Beszarsz. Kint meg feketén is simán 1-200usd aztán kapod a fasz tudja milyen peptid kúrákat (meg amit akarsz, trt stb). És nem azért mert irigy vagyok vagy kéne (de, picit igen, bpc157 et lehet be is vállalnék karom miatt
), csak meglep hogy ilyen könnyen hozza lehet jutni. Aztán van aki ezekkel sem fogy le. Az is meglepő. tisn
Remélem beteg leszek, az picit megnyugtatna, miért volt ma ekkora fos az edzés
Neked meg jobbulást
5000kcal t azért nem bírnék betolni. Nekem 3k ment be 2 nap alatt, ebben volt süti és egy jó nagy adag ilyen bundás földimogyoró.
de amúgy tegnap este nem is voltam faján. Sztem sok volt a mogyoró így estefelé
szerintem amugy ezek a fogasztoszerek, peptidek egesz jo irany. ha valaki egezsegtelenul el van hizva miert ne? kerdes persze, hogy miutan abbahagyja mennyire fogja tudni tartani a sulyt..ha nutellaert sovarog
persze sokan indokolatlanul hasznaljak, dobalja az algo nekem a 10-13% alatti noi influkat, nyilvan tolnak vmi ilyesmit...meg a ferfiak akik 15-18%-rol is igy fogynak le biohacking csoportokban...ezt mar kevesbe ertem. -
cOxeR
Ármester
Előbb voltam edzeni, dühös vagyok, mert még most is küzdök ezzel a betegséggel… lassan 1,5 hete, a fene megette az egészet de tényleg.
Nem bírok rendesen erőt kifejteni… mentek a gyakorlatok, nagyjából a szokott súly/ismétléssel, de belül az érzet rettenetes. -
Peaceliker
addikt
anno en is akartam venni egy racket, van egy rudam meg sulytarcsak, de amiota lemondtam a guggolasrol ezek a gondolatok elszalltak.
bar egy jo csiga miatt biztos nem lenne rossz. meg a valtozatossag. meg most azert racsodalkoztam erre is, hogy tolodzkodas meg huzodzkodasban progresszio utan mennyit fejlodtem tobbi gyakorlatban is amihez kar, mell, hat kell. szoval jo lenne varialni kicsit. szeleshatra egy unilateral csigas gyakorlat pl jo lenne, eric janickinek volt most a szepfiuval egy collabja, hat+bic, na o szereti a csigat nagyon. ra sztem erdemes odafigyelni, tudja mirol beszel, nagyon jo technikaja van.
amugy elvagyok a kezivel. de alsotestre egyertelmuen kompromisszumos. bar a nordic sztem jo lesz combhajlitora, de combfeszitot nehez itthon kezivel edzeni ha mar halado vagy.
de ezen a csigas gep se segitene sztem. labtolot meg labnyujto gepet meg otthonra, hat nem tudom...vagy van vmi labnyujto adapter csigahoz? meg ezekhez mar tenyleg nagy hely kell. ket db kezi meg egy osszecsukhato pad, na ezek elfernek szinte barhol.Na, ilyen videó után még jobban rákívánok egy csigás toronyra
na nem azért, mert azt hiszem ekkora leszek (de még cuccal sem), hanem, mert tök jó ötletek, egy csomó gyakorlatra. És ugye rezisztencia profil is jobb lenne, mint súlyzóval. Tricepsz gyakorlatoknál is jól jönne. Álló karnyújtásnál már most is nagy a súly, szar felvenni, ráadásul nagy súlyzóval fejbe verem néha magam
akkor bicepsznél is lehet jobb lenne. Árhúzás is tetszik nekem is, stb stb.
Amúgy elég lenne ha állványomon lenne olyan rész, amire le tudom tenni a súlyt, amikor rajtam marad, de azt lehet meg is tudnám oldani. Persze egy guggolo kiegészítő miatt torony még mindig jobb lenne. De 4,5m hosszú a helység, lehet mindkettő elférbe benne. Bár akkor egyben csak jobb lenne (csigás erőkeret), csak abból meg ritka (drága) az állítható csigás cucc. Lábgép rész még lehet megoldható lenne, hogy padhoz való láb kiegészítőmet nem súllyal pakolnám meg, hanem rákötöm csigára.
Na majd még agyalok, de ha láttok valamit ami jó lehet, szóljatok
(de nem 2M ért
) Számokra meg az hihetetlen, hogy ozempic meg mindenféle peptidek tolása, úgy hogy nem vagy cukor beteg mennyire "könnyen" megy. Kint hagyjuk is, de itthon is láttam egy random tápkieg forgalmazó reklámja alatt, hhg, hogy kinek melyik szuriból mennyi segített /nem segített. Doki írta fel. Beszarsz. Kint meg feketén is simán 1-200usd aztán kapod a fasz tudja milyen peptid kúrákat (meg amit akarsz, trt stb). És nem azért mert irigy vagyok vagy kéne (de, picit igen, bpc157 et lehet be is vállalnék karom miatt
), csak meglep hogy ilyen könnyen hozza lehet jutni. Aztán van aki ezekkel sem fogy le. Az is meglepő. tisn
Remélem beteg leszek, az picit megnyugtatna, miért volt ma ekkora fos az edzés
Neked meg jobbulást
5000kcal t azért nem bírnék betolni. Nekem 3k ment be 2 nap alatt, ebben volt süti és egy jó nagy adag ilyen bundás földimogyoró.
de amúgy tegnap este nem is voltam faján. Sztem sok volt a mogyoró így estefelé
-
cOxeR
Ármester
Jaj… de miért kell? Annyira csumpi szőrös valaki simán leborotválja aztán jónapot, nem mellesleg negyed annyit izzadsz… a csajok sem köpködnek
- legalább is a szőr miatt -
m3ss
veterán
Igen, itt inkább a tricepsz dolgozik, míg a többi pull gyakorlatnál a bicepsz. Régen csináltam, mert a kézisúlyzós-pados megoldás valami rohadt körülményes... De a Nautilus pullover gép teljesen kikapcsolja a kar izmait ennél a gyakorlatnál.
"Nordic curl" az milyen?
(Indulnom kell elfele, nincs időm ráguglizni...)ja, jok ezek a pullover gepek. nem is jo az izomerzet a db pullovernel, en nem is csinalom egy ideje mar. meg baromi nehez sulyzo kellene hozza.
#206508 guglizz ra majd, egyszerubb mint leirni. meglepoen effektiv gyakorlatnak tunik nekem combhajlitora. de egesz hatso lanc kap azert vmilyen szinten. tobb helyen olvastam, hogy egyik legjobb combhajlito gyakorlat. es pumpabol, fejlodesbol itelve amugy egyet tudok erteni ezzel.
-
K1LLMy53Lf
őstag
én a vállszéles lehúzást totál kukáztam már pár hónapja és csakis 1kezeset csinálok, annyira bevált...
mondjuk most hétvégén elgondolkodtam rajta, hogy lehet lehúzás és evezés helyett egyik edzésen megpróbálom, hogy húzódzkodást csinálok (hogy milyen szélesen ill milyen fogásban, azt még nem találtam ki) annyira bejött most ez a súllyal tolódzkodás/húzódzkodás vonal (persze utóbbit full edzésként inkább csak szimpla testsúllyal gondoltam elsőre...
)@tisn: te sem szeretnéd, ha begombásodna, mert nedves maradt, nem?

amúgy én súlyban ismét stagnálok, de nyugtatom magam azzal, hogy ugye megy a kreatin visszatöltés, biztos azért nem mozdul a mérleg lefelé
-
m3tr0
őstag
Kibaszott frusztráló,miközben a teremben olyanokat látok,hogy full szabálytalanul végrehajtott gyakorlatokkal, meg nulla súlyokkal milyen formát képesek emberek létrehozni.
ennel baratnom fia sokkal jobb volt, evekig a gep elott ulve, csak nasikat zabalva is kurva jo felepitesu teste lett. genetika. (hal istennek most mar fut/kicsit erosit is (plank, huzodzkodas))Hátja,nincs igazság...evvan.

Ez a segg és hereszárítás ez nagyon kemény.
Hallottam már mástól is,látni még szerencsére nem láttam,mondjuk nem i szeretném.
-
Dorien
veterán
bicepszet? tricepszet inkabb. az kap a pullovernel. meg mell is, has is. bicepsz egyaltalan nem. a konyoktamasz viszont tenyleg jo cucc, egy idoben nem hasznaltam, mert ha fent a (panatta) gep keretet fogtam akkor rendesen hatra lehetett engedni, konyoktamasszal nagyon kicsi a rom ezen a gepen sajna. viszont konyoktamasszal jobban erzem a hatam.
kicsit elgondolkodtam amugy a romon meg a rep rangeken. nem tudomanyosan, csak sajat tapaszalatbol. sztem nekem a legnagyobb fejlodest az triggereli ha novelem a terhelest. ezt kell eroltetni. meg ha csokkentett rommal is csinalom. ezek a nordic curlok is, eleinte csak partialokat tudtam csinalni par repet, de nagyon neheznek ereztem a terhelest. brutal pumpa meg lathato novekedest hozott rogton.
de most a partialokat vegezve a combhajlito gepen is ez volt az erzesem, hogy jobb az izomerzet. labtolo gep detto. alacsony rep range detto. huzodzkodas, tolodzkodasnal is egyertelmuen jobban mukodik nekem. meg most tegnap csinaltam ezt a 3 repes seated oh presst, sose ereztem ilyet a vallamban, durvan elhalt,de maskent
lehet elore kellene hoznom a vallbol nyomast megint, oldalemeles ele, sot edzes elejere.
csak igy 44 evesen azert ez az 5 rep range kornyeke sem annyira jo irany..plane ha ugy sem eszek eleget.Igen, itt inkább a tricepsz dolgozik, míg a többi pull gyakorlatnál a bicepsz. Régen csináltam, mert a kézisúlyzós-pados megoldás valami rohadt körülményes... De a Nautilus pullover gép teljesen kikapcsolja a kar izmait ennél a gyakorlatnál.
"Nordic curl" az milyen?
(Indulnom kell elfele, nincs időm ráguglizni...) -
tisn
veterán
Számomra meg az hihetetlen,hogy tartom a diétát(előírt étrendet tartok keményen),edzek mint a barom(amit és ahogy az edző elírt) és így is csak simán "levékonyoz" kb. mindenki. Persze igaz is,mert rohadtul nem jön az izom.
Kibaszott frusztráló,miközben a teremben olyanokat látok,hogy full szabálytalanul végrehajtott gyakorlatokkal, meg nulla súlyokkal milyen formát képesek emberek létrehozni.
Faszom kivan.Kibaszott frusztráló,miközben a teremben olyanokat látok,hogy full szabálytalanul végrehajtott gyakorlatokkal, meg nulla súlyokkal milyen formát képesek emberek létrehozni.
ennel baratnom fia sokkal jobb volt, evekig a gep elott ulve, csak nasikat zabalva is kurva jo felepitesu teste lett. genetika. (hal istennek most mar fut/kicsit erosit is (plank, huzodzkodas)) -
tisn
veterán
Tegnap oltoztem a teremben ott mindig jó kis beszélgetéseket lehet hallani, most is két olyan ember beszélt hogy mennyi tesztot meg fene tudja mit tol és kb semmi kiemelkedő formája vagy ereje sincs. Számomra hihetetlen hogy cuccal mennyire átlagos vagy gyenge formát tudnak néhányan összehozni.
Tegnap oltoztem a teremben ott mindig jó kis beszélgetéseket lehet hallani,
meg jo hogy irtad, majdnem elfelejtettem elmeselni: ma megyek a terembe, a csavo a segget meg a toket hajszaritoval szaritja. na mondom bazmeg pont ezt szerettem volna latni edzes elott. ekkora hulyeket. nem az elso sajnos. -
tisn
veterán
Én mehettem helyetted is azt a kcal t
Én mehettem helyetted is azt a kcal t

meg en is. megmertem magam ujabb 1 ho koplalas utan, +1kg. hat mondom, ha hizok, akkor legyen alapja ettem egy kis beiglit, meg sutit, es elohalasztam a tavaly nyari nyaralasra vett nutellat is, ott porosodott szegeny a szekreny tetejen. szerintem betoltam vagy 5000kcalt, nem is esett jol. -
m3ss
veterán
Ezek jók. Az a linkelt csigás pullover technika azért tetszik, mert itt fix hajlított karral szinte teljesen ki lehet kapcsolni a bicepszet az áthúzásnál. A legjobb a Nautilus pullover gép, ahol még támasz is segíti a kar fix pozícióját, de az nálunk sajna nincs...
M3ss: Szerintem azért neked qrvajó genetikád van, ne panaszkodj.
Steve Reeves egy genetikai csoda volt persze, de ne hozzá mérd magad. 
bicepszet? tricepszet inkabb. az kap a pullovernel. meg mell is, has is. bicepsz egyaltalan nem. a konyoktamasz viszont tenyleg jo cucc, egy idoben nem hasznaltam, mert ha fent a (panatta) gep keretet fogtam akkor rendesen hatra lehetett engedni, konyoktamasszal nagyon kicsi a rom ezen a gepen sajna. viszont konyoktamasszal jobban erzem a hatam.
kicsit elgondolkodtam amugy a romon meg a rep rangeken. nem tudomanyosan, csak sajat tapaszalatbol. sztem nekem a legnagyobb fejlodest az triggereli ha novelem a terhelest. ezt kell eroltetni. meg ha csokkentett rommal is csinalom. ezek a nordic curlok is, eleinte csak partialokat tudtam csinalni par repet, de nagyon neheznek ereztem a terhelest. brutal pumpa meg lathato novekedest hozott rogton.
de most a partialokat vegezve a combhajlito gepen is ez volt az erzesem, hogy jobb az izomerzet. labtolo gep detto. alacsony rep range detto. huzodzkodas, tolodzkodasnal is egyertelmuen jobban mukodik nekem. meg most tegnap csinaltam ezt a 3 repes seated oh presst, sose ereztem ilyet a vallamban, durvan elhalt,de maskent
lehet elore kellene hoznom a vallbol nyomast megint, oldalemeles ele, sot edzes elejere.
csak igy 44 evesen azert ez az 5 rep range kornyeke sem annyira jo irany..plane ha ugy sem eszek eleget. -
tisn
veterán
Hétvége mérhetetlen ehetnékem volt, engedtem is a csábításnak. Gondoltam majd ma cserébe bazi jól megy az edzés, tele raktárakkal...
Hát rég nem ment ilyen szarul.
citrullin sem mentett meg, bár sztem annak hatását sosem éreztem még
Igaz alvásom is gatya volt, de az mindig az. Az hogy most 4x keltem fel, nem csak 3x az tippre tök 8
kitartast
nekem a torkom fajt tegnap, kivetelesen semmit sem mozogtam. ma a teremben sem ment jol, betudtam a vernyaknak.
-
Dorien
veterán
Ezek jók. Az a linkelt csigás pullover technika azért tetszik, mert itt fix hajlított karral szinte teljesen ki lehet kapcsolni a bicepszet az áthúzásnál. A legjobb a Nautilus pullover gép, ahol még támasz is segíti a kar fix pozícióját, de az nálunk sajna nincs...
M3ss: Szerintem azért neked qrvajó genetikád van, ne panaszkodj.
Steve Reeves egy genetikai csoda volt persze, de ne hozzá mérd magad. 
-
Dorian
félisten
Múlt héten sztem túltoltam kicsit az edzéseket a mindenféle dolgok kipróbálgatásával, extra sorozatokkal. Sok mindenben nem volt jó a teljesítmény sem, meg durván kifáradtam, annyira, hogy utána nemhogy a szokásos "jól kajáljunk be" érzés volt, hanem nem kívántam enni sem, ha valamit igen, akor az csak ne fehérje legyen, hanem szénhidrát. Szóval a mai napot kihagyom, de lehet, hogy még a szerdát is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
206600 - 206501
207457 - 207401 207400 - 207301 207300 - 207201 207200 - 207101 207100 - 207001 207000 - 206901 206900 - 206801 206800 - 206701 206700 - 206601 206600 - 206501 206500 - 206401 206400 - 206301 206300 - 206201 206200 - 206101 206100 - 206001 206000 - 205901 205900 - 205801 205800 - 205701 205700 - 205601 205600 - 205501 205500 - 205401 205400 - 205301 205300 - 205201 205200 - 205101 205100 - 205001 205000 - 204901 204900 - 204801 204800 - 204701 204700 - 204601 204600 - 204501 204500 - 204401 204400 - 204301 204300 - 204201 204200 - 204101 204100 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
A topicban érdekeltségi körbe tartozó (tulajdonos, munkavállaló, stb.) boltot reklámozni, bármilyen módon üzletelni tilos!
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- BestBuy topik
- Mobil flották
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- E-roller topik
- Szentjánosbogárral venné fel a versenyt a Macbook Neo ellen az Intel
- Futás, futópályák
- 920 millió dolláros havidíjat fizet a Google az AI-ért
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Tápos kibeszélő offtopik
- További aktív témák...
- Nvidia Quadro és AMD FirePro kártyák - számla, 6 hó gar. - 05.14: Tesla M60, Quadro P2000
- iPhone 15 Plus 128GB Blue -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5306
- Apple Watch Ultra 2 49mm Titanium Case Zafír üveg Karcmentes 97% akkumulátorral
- KERESEK Magyar GARIS VGA-t: 7900XTX NITRO+ / 7900GRE Pulse / 4070Ti SUPER 2x Ventus
- Eladó Dell Latitude 7440 Új állapotban i7-1365U 32 GB DDR5 RAM 1TB SSD Dell pro support garancia
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

Múlt héten csináltam gnocchi gorgonzolát, nem éppen fitness kaja, ellenben qrva finom.


legtöbben úgyis egy tricepsz gyakorlatot csinálnak belőle
anno francia rúddal nem húzódott a hasam, nem is értem most ezt
persze ha nagyon kéne be tudnám passzenosan tenni, de lehet nem lenne úgy az igazi.
Nem bírok rendesen erőt kifejteni… mentek a gyakorlatok, nagyjából a szokott súly/ismétléssel, de belül az érzet rettenetes.

