Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- MasterDeeJay: Intel Xeon 2673v4 best buy, avagy 20 mag 6eft-ért
- koxx: Bloons TD5 - Tower Defense játék
- Met: Metallica: M72 World Tour
- Pajac: Kínai
- sziku69: Szólánc.
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot
-
206500 - 206401
207448 - 207401 207400 - 207301 207300 - 207201 207200 - 207101 207100 - 207001 207000 - 206901 206900 - 206801 206800 - 206701 206700 - 206601 206600 - 206501 206500 - 206401 206400 - 206301 206300 - 206201 206200 - 206101 206100 - 206001 206000 - 205901 205900 - 205801 205800 - 205701 205700 - 205601 205600 - 205501 205500 - 205401 205400 - 205301 205300 - 205201 205200 - 205101 205100 - 205001 205000 - 204901 204900 - 204801 204800 - 204701 204700 - 204601 204600 - 204501 204500 - 204401 204400 - 204301 204300 - 204201 204200 - 204101 204100 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2016-08-09 20:41 Téma összefoglaló
- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)
Új hozzászólás Aktív témák
-
m3ss
veterán
ez az egykezes lehuzas biztosan jo, en is csinalnek ilyet, de fullbody edzesen teremben ha lejutok par hetente nincs energiam, idom unilateral dolgokkal bibelodni. de jo irany az tuti.
nekem se tul jo a szeleshatam, persze annal azert jobb, mint ahogy multkor sikerult lefotoznom
meg tul magasan tapad, az ilyen steeve reeves menjen az fenebe, derektol indul neki a szeleshatizma. es melle meg brutal vekony dereka volt. ember az ilyen genetikai csoda volt. b*zi lennek kitapeaznam a kepeivel a szobat
-
Dorian
félisten
tenyleg rohelyesen nagy is. kb. egy karikatura az ember
jah, mondja is hogy sokaknak nehezseget okoz a szeleshatizom targetelese. foleg alul. ezek az egykezes gyakorlatok tenyleg jobbak ilyen teren. mostanaban en is csinaltam par sorozatot teremben nautilus unilateral row gepen. gyengebbik oldalon csak, hogy felhozzam. es jobb az izomerzet igy, mint ketkezessel.Nálam széleshátra van a vállszéles lehúzás neutrál fogással, meg a csiga elé térdelős, egyik kézzel kapaszkodós- másik kézzel egykezes lehúzás. Mondjuk széleshátam, az nincs

-
m3ss
veterán
-
m3tr0
őstag
-
m3ss
veterán
Tegnap oltoztem a teremben ott mindig jó kis beszélgetéseket lehet hallani, most is két olyan ember beszélt hogy mennyi tesztot meg fene tudja mit tol és kb semmi kiemelkedő formája vagy ereje sincs. Számomra hihetetlen hogy cuccal mennyire átlagos vagy gyenge formát tudnak néhányan összehozni.
250-es felhuzas meg 200-as guggolas utan kevesen fognak erosnek tunni a teremben. mi lenne ha cuccoznal. elfaradnal mire felpakolod a rudat
amugy ja, volt vmi video, interjuvolta talan jesse james west angliaban a teremben az embereket cucc hasznalatrol, es sokan full atlagos natty kinezettel toltak mindenfelet. -
aelod
veterán
Tegnap oltoztem a teremben ott mindig jó kis beszélgetéseket lehet hallani, most is két olyan ember beszélt hogy mennyi tesztot meg fene tudja mit tol és kb semmi kiemelkedő formája vagy ereje sincs. Számomra hihetetlen hogy cuccal mennyire átlagos vagy gyenge formát tudnak néhányan összehozni.
számomra meg az hihetetlen, hogy elhiszik, hogy annyi hatóanyag van abban amit vesznek mint ami rá van írva (vagy egyáltalán az e amit vettek)
Ne másohoz mérd magad főleg ne olyanokhoz akik cuccon vannak.
Ruhában amúgy sem látszik nattyban, hogy izmos vagy. Mondjuk nélküle se
-
m3ss
veterán
Számomra meg az hihetetlen,hogy tartom a diétát(előírt étrendet tartok keményen),edzek mint a barom(amit és ahogy az edző elírt) és így is csak simán "levékonyoz" kb. mindenki. Persze igaz is,mert rohadtul nem jön az izom.
Kibaszott frusztráló,miközben a teremben olyanokat látok,hogy full szabálytalanul végrehajtott gyakorlatokkal, meg nulla súlyokkal milyen formát képesek emberek létrehozni.
Faszom kivan.mekkora vagy?
-
m3ss
veterán
Én ilyesmi beszélgetést nem hallottam még nálunk, de azért van okosság bőven mindenféle témában...
Van egy csendes, normális fazon, aki kb. egy időben jár velem (zárás előtti 1-1,5 óra), vele egész jól összehaverkodtam. 
M3ss: Nyilván poénkodtam csak.
Ja, ez a Janicki brutál egy csóka. Kb. olyan súllyal csinálja az egykezes lehúzást, mint amivel én a kétkezest szoktam.
Ez tényleg egy tök jó gyakorlat széleshátra.tenyleg rohelyesen nagy is. kb. egy karikatura az ember
jah, mondja is hogy sokaknak nehezseget okoz a szeleshatizom targetelese. foleg alul. ezek az egykezes gyakorlatok tenyleg jobbak ilyen teren. mostanaban en is csinaltam par sorozatot teremben nautilus unilateral row gepen. gyengebbik oldalon csak, hogy felhozzam. es jobb az izomerzet igy, mint ketkezessel. -
m3tr0
őstag
Tegnap oltoztem a teremben ott mindig jó kis beszélgetéseket lehet hallani, most is két olyan ember beszélt hogy mennyi tesztot meg fene tudja mit tol és kb semmi kiemelkedő formája vagy ereje sincs. Számomra hihetetlen hogy cuccal mennyire átlagos vagy gyenge formát tudnak néhányan összehozni.
Számomra meg az hihetetlen,hogy tartom a diétát(előírt étrendet tartok keményen),edzek mint a barom(amit és ahogy az edző elírt) és így is csak simán "levékonyoz" kb. mindenki. Persze igaz is,mert rohadtul nem jön az izom.
Kibaszott frusztráló,miközben a teremben olyanokat látok,hogy full szabálytalanul végrehajtott gyakorlatokkal, meg nulla súlyokkal milyen formát képesek emberek létrehozni.
Faszom kivan. -
Dorien
veterán
Tegnap oltoztem a teremben ott mindig jó kis beszélgetéseket lehet hallani, most is két olyan ember beszélt hogy mennyi tesztot meg fene tudja mit tol és kb semmi kiemelkedő formája vagy ereje sincs. Számomra hihetetlen hogy cuccal mennyire átlagos vagy gyenge formát tudnak néhányan összehozni.
Én ilyesmi beszélgetést nem hallottam még nálunk, de azért van okosság bőven mindenféle témában...
Van egy csendes, normális fazon, aki kb. egy időben jár velem (zárás előtti 1-1,5 óra), vele egész jól összehaverkodtam. 
M3ss: Nyilván poénkodtam csak.
Ja, ez a Janicki brutál egy csóka. Kb. olyan súllyal csinálja az egykezes lehúzást, mint amivel én a kétkezest szoktam.
Ez tényleg egy tök jó gyakorlat széleshátra. -
m3ss
veterán
...eric janickinek volt most a szepfiuval egy collabja, hat+bic, na o szereti a csigat nagyon. ra sztem erdemes odafigyelni, tudja mirol beszel, nagyon jo technikaja van.
De jó. Ők naturálok, ugye?

Wow, ez a csigás pullover technika qrvajó, ezt kipróbálom...
nyilvan nem. szepfiu raadasul fake natty volt, bar aztan talan trtt legalabb bevallotta.
nem az a baj, ha vki roidozik. csak ne csinaljon ugy, mintha natty lenne. engem csak a fake nattyk triggerelnek. te jottel azzal, hogy akkora leszel mint egy nyilvanvaloan nem natty magyar en csak probaltalak kijozanitani
janickitol jo dolgokat el lehet lesni, tudja mit csinal. -
marked one94
őstag
...eric janickinek volt most a szepfiuval egy collabja, hat+bic, na o szereti a csigat nagyon. ra sztem erdemes odafigyelni, tudja mirol beszel, nagyon jo technikaja van.
De jó. Ők naturálok, ugye?

Wow, ez a csigás pullover technika qrvajó, ezt kipróbálom...
Tegnap oltoztem a teremben ott mindig jó kis beszélgetéseket lehet hallani, most is két olyan ember beszélt hogy mennyi tesztot meg fene tudja mit tol és kb semmi kiemelkedő formája vagy ereje sincs. Számomra hihetetlen hogy cuccal mennyire átlagos vagy gyenge formát tudnak néhányan összehozni.
-
Dorien
veterán
anno en is akartam venni egy racket, van egy rudam meg sulytarcsak, de amiota lemondtam a guggolasrol ezek a gondolatok elszalltak.
bar egy jo csiga miatt biztos nem lenne rossz. meg a valtozatossag. meg most azert racsodalkoztam erre is, hogy tolodzkodas meg huzodzkodasban progresszio utan mennyit fejlodtem tobbi gyakorlatban is amihez kar, mell, hat kell. szoval jo lenne varialni kicsit. szeleshatra egy unilateral csigas gyakorlat pl jo lenne, eric janickinek volt most a szepfiuval egy collabja, hat+bic, na o szereti a csigat nagyon. ra sztem erdemes odafigyelni, tudja mirol beszel, nagyon jo technikaja van.
amugy elvagyok a kezivel. de alsotestre egyertelmuen kompromisszumos. bar a nordic sztem jo lesz combhajlitora, de combfeszitot nehez itthon kezivel edzeni ha mar halado vagy.
de ezen a csigas gep se segitene sztem. labtolot meg labnyujto gepet meg otthonra, hat nem tudom...vagy van vmi labnyujto adapter csigahoz? meg ezekhez mar tenyleg nagy hely kell. ket db kezi meg egy osszecsukhato pad, na ezek elfernek szinte barhol....eric janickinek volt most a szepfiuval egy collabja, hat+bic, na o szereti a csigat nagyon. ra sztem erdemes odafigyelni, tudja mirol beszel, nagyon jo technikaja van.
De jó. Ők naturálok, ugye?

Wow, ez a csigás pullover technika qrvajó, ezt kipróbálom...
-
m3ss
veterán
Ez azért szép kis mamut, igazán macsós, nem valami filigrán cucc
Padnak linkje nincs meg? Persze nem veszek másikat, csak érdekel az ilyesmi
51kg az elég durva Részben változatosság, meg van 1-2 gyakorlat, ami csigával jó lenne, illetve lábnapon jól esne több gép és kevesebb szabad súlyos móka
tisn
Én amúgy igen, ha van pár értelmes review. Igaz nehezebb cuccoknál hallani olyat, hogy átverés és ott szívod be, amikor panasz vége az, hogy küldd vissza, de az annyiba fájna, hogy inkább elengeded. Én azért 400k ért vettem már cuccot és rendben volt (az elektromos rollert volt éppen).anno en is akartam venni egy racket, van egy rudam meg sulytarcsak, de amiota lemondtam a guggolasrol ezek a gondolatok elszalltak.
bar egy jo csiga miatt biztos nem lenne rossz. meg a valtozatossag. meg most azert racsodalkoztam erre is, hogy tolodzkodas meg huzodzkodasban progresszio utan mennyit fejlodtem tobbi gyakorlatban is amihez kar, mell, hat kell. szoval jo lenne varialni kicsit. szeleshatra egy unilateral csigas gyakorlat pl jo lenne, eric janickinek volt most a szepfiuval egy collabja, hat+bic, na o szereti a csigat nagyon. ra sztem erdemes odafigyelni, tudja mirol beszel, nagyon jo technikaja van.
amugy elvagyok a kezivel. de alsotestre egyertelmuen kompromisszumos. bar a nordic sztem jo lesz combhajlitora, de combfeszitot nehez itthon kezivel edzeni ha mar halado vagy.
de ezen a csigas gep se segitene sztem. labtolot meg labnyujto gepet meg otthonra, hat nem tudom...vagy van vmi labnyujto adapter csigahoz? meg ezekhez mar tenyleg nagy hely kell. ket db kezi meg egy osszecsukhato pad, na ezek elfernek szinte barhol. -
Peaceliker
addikt
nekem tegnap rohadtul nem volt etvagyam. el lettem volna 1500-on is. vannak ilyen napok. semmi sem csuszott. sztem 2500 alatt alltam meg deficitben

viszont egyaltalan nem faj most masnap a derekam. a labhajlitasnal a mozdulat harmadat kihagytam, nyilvan a stretch poziciot. de ulonel, ez a fekvo labhajlito kalap szar az ulohoz kepest. raadasul ugy meghuzza a derekamat amikor visszaengedem a helyere vegallasban...
labtolasnal meg az also poziciot hagytam ki. ez igy kifejezetten tarthatonak tunik.
vannak ilyen gondaolataim, hogy hmm felkelek es leutok egy konditerem berletet meg 2 db jumbot. es izmos leszek
ha ra tudnam magam venni heti 2x labedzesre szaladna fel az izom. vadlim az komedia milyen jol reagal a vadlizasra. komolyan mondom abbahagyom, hagyom hogy visszaessen aztan lemerem hogy hany cm-t hany sorozattal tudok visszaepiteni, mert kabare hogy fejlodik.
de ez a hammer allo vadligep nagyon jo. a top pozicioban lefele lejt a labfejem, amit itthon lepcson nem tudok megcsinalni nyilvan, mert nem egy rudon allok..azon gondolkozom hogy megprobalom majd itthon bordasfalon, bar nem tudom azon mukodni fog-e.Én mehettem helyetted is azt a kcal t
-
m3ss
veterán
Hétvége mérhetetlen ehetnékem volt, engedtem is a csábításnak. Gondoltam majd ma cserébe bazi jól megy az edzés, tele raktárakkal...
Hát rég nem ment ilyen szarul.
citrullin sem mentett meg, bár sztem annak hatását sosem éreztem még
Igaz alvásom is gatya volt, de az mindig az. Az hogy most 4x keltem fel, nem csak 3x az tippre tök 8
nekem tegnap rohadtul nem volt etvagyam. el lettem volna 1500-on is. vannak ilyen napok. semmi sem csuszott. sztem 2500 alatt alltam meg deficitben

viszont egyaltalan nem faj most masnap a derekam. a labhajlitasnal a mozdulat harmadat kihagytam, nyilvan a stretch poziciot. de ulonel, ez a fekvo labhajlito kalap szar az ulohoz kepest. raadasul ugy meghuzza a derekamat amikor visszaengedem a helyere vegallasban...
labtolasnal meg az also poziciot hagytam ki. ez igy kifejezetten tarthatonak tunik.
vannak ilyen gondaolataim, hogy hmm felkelek es leutok egy konditerem berletet meg 2 db jumbot. es izmos leszek
ha ra tudnam magam venni heti 2x labedzesre szaladna fel az izom. vadlim az komedia milyen jol reagal a vadlizasra. komolyan mondom abbahagyom, hagyom hogy visszaessen aztan lemerem hogy hany cm-t hany sorozattal tudok visszaepiteni, mert kabare hogy fejlodik.
de ez a hammer allo vadligep nagyon jo. a top pozicioban lefele lejt a labfejem, amit itthon lepcson nem tudok megcsinalni nyilvan, mert nem egy rudon allok..azon gondolkozom hogy megprobalom majd itthon bordasfalon, bar nem tudom azon mukodni fog-e. -
Peaceliker
addikt
Hétvége mérhetetlen ehetnékem volt, engedtem is a csábításnak. Gondoltam majd ma cserébe bazi jól megy az edzés, tele raktárakkal...
Hát rég nem ment ilyen szarul.
citrullin sem mentett meg, bár sztem annak hatását sosem éreztem még
Igaz alvásom is gatya volt, de az mindig az. Az hogy most 4x keltem fel, nem csak 3x az tippre tök 8
-
tisn
veterán
Ez azért szép kis mamut, igazán macsós, nem valami filigrán cucc
Padnak linkje nincs meg? Persze nem veszek másikat, csak érdekel az ilyesmi
51kg az elég durva Részben változatosság, meg van 1-2 gyakorlat, ami csigával jó lenne, illetve lábnapon jól esne több gép és kevesebb szabad súlyos móka
tisn
Én amúgy igen, ha van pár értelmes review. Igaz nehezebb cuccoknál hallani olyat, hogy átverés és ott szívod be, amikor panasz vége az, hogy küldd vissza, de az annyiba fájna, hogy inkább elengeded. Én azért 400k ért vettem már cuccot és rendben volt (az elektromos rollert volt éppen).nekem ilyen par tizk volt a legtobb, gyava vagyok

-
Peaceliker
addikt
Ez azért szép kis mamut, igazán macsós, nem valami filigrán cucc
Padnak linkje nincs meg? Persze nem veszek másikat, csak érdekel az ilyesmi
51kg az elég durva Részben változatosság, meg van 1-2 gyakorlat, ami csigával jó lenne, illetve lábnapon jól esne több gép és kevesebb szabad súlyos móka
tisn
Én amúgy igen, ha van pár értelmes review. Igaz nehezebb cuccoknál hallani olyat, hogy átverés és ott szívod be, amikor panasz vége az, hogy küldd vissza, de az annyiba fájna, hogy inkább elengeded. Én azért 400k ért vettem már cuccot és rendben volt (az elektromos rollert volt éppen). -
m3ss
veterán
-
tisn
veterán
nem mernek alirol 4500$-ert rendelni
ha megjon valami biliacelbol keszult ocskasag -
m3ss
veterán
-
Peaceliker
addikt
Hát sok helyen vannak árak. Itt azért még olcsóbb. Pest megyéből jöttünk, ott is hihetetlen mi megy
Itt azért 50-70 a top (most a szó szerinti kúriáktól, ami van 1-2 eltekintve), 15-25 egy normális, bár 40 éves keco (amire rá tud szaladni az ára
S e t h
Volna egy tippem, hogy azok a srácok is meg vannak segítve. Vagy esetleg tényleg ott van a világ top top genetikája
Amúgy igen, fúrok, faragok, hegesztek én is ha kell. Igaz gány lesz, de működőképes
Súlyok vannak bőven, keret ha van, többi elvileg nem tétel. Esetleg kárpitozás amitől tartanék, de arra sztem ember is lenne -
S e t h
nagyúr
Ilyen olcsó, csöves kecóba kell költözni az alföld közepére, mint én és akkor nem fáj az a 9nm (ráadásul meglehetősen elb@szott formájú
) helység
Előző házban nekem sem volt hely, pedig amúgy 110nm nem is annyira kicsi, de mégsem adta ki.m3ss
Jaaa hát van pár igen állat gép is, csak azért 2m körül nem szánnék rá
Lehet az lesz a vége hogy egy erőkeret (arra lehet venni vagy fabrikálni akár) kiegészítőket meg mellé egy állítható csigás kis torony és akkor még a világ pénze sem ment rá. Persze akkor tárogatás nem lesz
Hogy most mennyiben átverés amikor mutatják a csöves afrikánereket, akik őskori körülmények között edzenek, mégis ki vannak tesizve, passz.
Viszont és de.
Ha van az embernek ezermester ismerőse hozzá, vagy ő is tud fúrni, faragni, hegeszteni, akkor jó dolgokat ki lehet belőle hozni. -
tisn
veterán
Ilyen olcsó, csöves kecóba kell költözni az alföld közepére, mint én és akkor nem fáj az a 9nm (ráadásul meglehetősen elb@szott formájú
) helység
Előző házban nekem sem volt hely, pedig amúgy 110nm nem is annyira kicsi, de mégsem adta ki.m3ss
Jaaa hát van pár igen állat gép is, csak azért 2m körül nem szánnék rá
Lehet az lesz a vége hogy egy erőkeret (arra lehet venni vagy fabrikálni akár) kiegészítőket meg mellé egy állítható csigás kis torony és akkor még a világ pénze sem ment rá. Persze akkor tárogatás nem lesz
itt az alfold aljan a "csoves" kecok is 100M-k
(na jo, 25 evnel regebbit nem vennek) -
Peaceliker
addikt
Ilyen olcsó, csöves kecóba kell költözni az alföld közepére, mint én és akkor nem fáj az a 9nm (ráadásul meglehetősen elb@szott formájú
) helység
Előző házban nekem sem volt hely, pedig amúgy 110nm nem is annyira kicsi, de mégsem adta ki.m3ss
Jaaa hát van pár igen állat gép is, csak azért 2m körül nem szánnék rá
Lehet az lesz a vége hogy egy erőkeret (arra lehet venni vagy fabrikálni akár) kiegészítőket meg mellé egy állítható csigás kis torony és akkor még a világ pénze sem ment rá. Persze akkor tárogatás nem lesz
-
m3ss
veterán
Én fem sem tudnám azt venni. 27re is jobban fel kell szívnom magam, mint bárminél
Lehet benne van az, hogy féltem a vállam meg most alkar is beleszól, ha túl sokat kell stabilitálnia
na nem azt mondom, hogy ezek nélkül akár csak a közelébe is lennék
A neutralis fogasu huzodzkodassal erre edzek, hogy fel tudjam venni

Golfkonyokkel en se szerettem amugy felvenni..de amiota gyuru helyett neutralis fogasu huzodzkodast csinálok full elmult. Hogy most a gyuru hianya miatt vagy rehabilitalta a gyakorlat azt nem tudom.Vmelyik nap olyan keretet lattam redditen, gondoltam rad. Olyan fullos hazi termet lehetne csinalni vele, de horror aru. Holnap megkeresem.
-
cOxeR
Ármester
Ez nem egészen jó matek… pláne ha van hely. Nekem is van a garázsban pár m2, vagy akár a padláson (25m2 lazán) de engem inkább motivál a közösség.
-
tisn
veterán
Nekem messze van a terem, emberekből meg elég annyi, amit találkozom velük reggel, amikor gyerekeket viszem - hozom suliból
Nem mellesleg itthon dolgozom és reggel meló előtt vagy ebéd időben tudok edzeni, azzal nyertem egy csomó időt.
Heti 5 óra sztem megmarad ha nem kell szomszéd városba átautókázni meg vissza 5x (ebben benne van az hogy össze készülök, autóba ülök, elmegyek, parkolok, átltözöm és ez visszafelé is). És mindemellett sem vezetni nincs kedvem, sem emberek közelében lenni.
De a kérdés nem is az volt, hogy itthon akarok-e edzeni...
kicsit irigyellek, bar nem tudom az ujepitesu 1.5M/m2-es aru ingatlanon pazarolnek e kb.10M-t arra, hogy legyen egy sajat (meglehetosen gagyi) kis termem

-
Peaceliker
addikt
Nekem messze van a terem, emberekből meg elég annyi, amit találkozom velük reggel, amikor gyerekeket viszem - hozom suliból
Nem mellesleg itthon dolgozom és reggel meló előtt vagy ebéd időben tudok edzeni, azzal nyertem egy csomó időt.
Heti 5 óra sztem megmarad ha nem kell szomszéd városba átautókázni meg vissza 5x (ebben benne van az hogy össze készülök, autóba ülök, elmegyek, parkolok, átltözöm és ez visszafelé is). És mindemellett sem vezetni nincs kedvem, sem emberek közelében lenni.
De a kérdés nem is az volt, hogy itthon akarok-e edzeni...
-
Dorien
veterán
Nézelődöm, hogy mit vegyek majd a kondi szobába.
Néha mp en látok kombi gépeket.
Pl ez pofás: finnlo autark 2500
Csigás része, chest fly és láb része lenne érdekes, mellgépnek kétlem, hogy használnám tárogatáson kívül. De szimpi hogy nem csak lábnyújtó és lábhajlító van rajta hanem lábtoló is. Értem, áttétel. De ilyen magunk forma alakulnak elég lehet amit ezek tudnak? Persze láb részt is lehet 1 lábbal tolni. De tipp, gondolat, stb?
Vagy legyen egy csigás erőkeret aztán majd gyártok rá egy hack guggolo kiegészítőt?
Érdekelne ki mit gondol
Én éves bérletet veszek inkább.
Nincs messze a terem és nem árt az a heti 3x1 óra szocializáció... -
Peaceliker
addikt
Nézelődöm, hogy mit vegyek majd a kondi szobába.
Néha mp en látok kombi gépeket.
Pl ez pofás: finnlo autark 2500
Csigás része, chest fly és láb része lenne érdekes, mellgépnek kétlem, hogy használnám tárogatáson kívül. De szimpi hogy nem csak lábnyújtó és lábhajlító van rajta hanem lábtoló is. Értem, áttétel. De ilyen magunk forma alakulnak elég lehet amit ezek tudnak? Persze láb részt is lehet 1 lábbal tolni. De tipp, gondolat, stb?
Vagy legyen egy csigás erőkeret aztán majd gyártok rá egy hack guggolo kiegészítőt?
Érdekelne ki mit gondol
-
K1LLMy53Lf
őstag
25 től azért kevesebb lehet, felkarod elég száraz. Bár persze, az egyén kérdése kinél mennyire egyenletes a zsír (nálam sem az, hason meg mell alatt van bőven
) konkrétan szárazabb, mint az enyém (teljes kart nézve, mert ennyire tagolja csak inbody), de már az enyém is durván definiált... persze tény, h karonként azért több is az izom...
@m3ss: +1-2kg zsír ill izom is baromi sokat ront vagy épp javít az összképen (gondolj csak a skinny fat emberekre, akik lehetnek 10% testzsíron vagy akár alatta, ha nincs izomtömeg és a zsír 1 helyre koncentrálódik... tchriss-nek a törzsén van a zsír nagy része... írja is az inbody log, h a max normál mennyiséghez képest ~177%)
-
K1LLMy53Lf
őstag
Tchrissnek is 13.7%ot irt, de nekem nem annyinak tunik.
Nekem is mindegy, de nem tudok szotlanul elmenni emellett
latod hogy nez ki vki 90kg korul 183cm mellett. Lathatod a bronz eras embereket is, ok tuti nattyk. Azoknak lehet hinni ebben a sportban, akik ha akartak volna se ferhettek hozza semmihez.
Random embereknek interneten en nem nagyon hiszek
12%, 92 kg, 180cm az nem natty, vagy nem 12%. Pont.
Elozo postomban az 1000bol1el alullottem. Inkabb 10e-100e bol 1 aki eleri a 90et sztem.15,1%ot ír neki (ami 13,7kg)
-
tchriss
tag
25 től azért kevesebb lehet, felkarod elég száraz. Bár persze, az egyén kérdése kinél mennyire egyenletes a zsír (nálam sem az, hason meg mell alatt van bőven
) tőrzstől felfele raktározó alkat vagyok de sejtettem is csipő, has mellek, hàt
-
Peaceliker
addikt
25 től azért kevesebb lehet, felkarod elég száraz. Bár persze, az egyén kérdése kinél mennyire egyenletes a zsír (nálam sem az, hason meg mell alatt van bőven
) -
tchriss
tag
Tchrissnek is 13.7%ot irt, de nekem nem annyinak tunik.
Nekem is mindegy, de nem tudok szotlanul elmenni emellett
latod hogy nez ki vki 90kg korul 183cm mellett. Lathatod a bronz eras embereket is, ok tuti nattyk. Azoknak lehet hinni ebben a sportban, akik ha akartak volna se ferhettek hozza semmihez.
Random embereknek interneten en nem nagyon hiszek
12%, 92 kg, 180cm az nem natty, vagy nem 12%. Pont.
Elozo postomban az 1000bol1el alullottem. Inkabb 10e-100e bol 1 aki eleri a 90et sztem.szerintem is elromlott a gép 3cm es testpáncélal a hasamon inkább 25% vagy több🤣 nem 15.1% 13.7a a zsir kiloban rajtam
-
Peaceliker
addikt
Én fem sem tudnám azt venni. 27re is jobban fel kell szívnom magam, mint bárminél
Lehet benne van az, hogy féltem a vállam meg most alkar is beleszól, ha túl sokat kell stabilitálnia
na nem azt mondom, hogy ezek nélkül akár csak a közelébe is lennék
-
Dorien
veterán
Fenét, nekem is úgy mutatták...

-
tisn
veterán
Mondjuk ezt már terpeszállásban végzem, mert így van mellbimbó vonalában a fogantyú és kevésbé terheli az elülső deltát / rotátor köpenyt.
bassza meg te egy zseni vagy
mindig azt gondolom magamrol, hogy kurva okos vagyok, de hogy ez hogy nem jutott eszembe... -
Dorien
veterán
Én sem értem sokszor az elképzelést...
Peck deck gépnél én most emelek a 70kg-on, mert más 12 rep fölé tudtam vinni legutóbb. Mondjuk ezt már terpeszállásban végzem, mert így van mellbimbó vonalában a fogantyú és kevésbé terheli az elülső deltát / rotátor köpenyt. -
tisn
veterán
-
Dorien
veterán
-
m3ss
veterán
220kg?
Milyen áttétellel dolgoznak ezek a gépek? Vagy ez 220 lbs?
Nálunk asszem 140kg a max. az Atlas csigás lat pulldown gépnél, de azt én szerintem soha a büdös életben nem fogom "kinőni"...
A Bauer Fitness-es lat pulldown gép meg egy vacak ilyen szempontból: 100kg a max. és az már most is túl könnyű nekem. A mechanikája az egész jó, tetszik.Sok gep fontban van itt. De kire meretezik ezeket? Aki cuccozik mit csinal ezekkel, bemelegit? Ha en maxolok egy mellgepet (pecdeck) incline press utan az a geprol sokat elmond
-
tisn
veterán
uj termet kellene keresnem
nanana, nem csalunk, tessek minden kepet rendesen kimaxolni, nem ilyen 6-7 kamu felsorozatokkal
(amugy szep
) -
Dorien
veterán
220kg?
Milyen áttétellel dolgoznak ezek a gépek? Vagy ez 220 lbs?
Nálunk asszem 140kg a max. az Atlas csigás lat pulldown gépnél, de azt én szerintem soha a büdös életben nem fogom "kinőni"...
A Bauer Fitness-es lat pulldown gép meg egy vacak ilyen szempontból: 100kg a max. és az már most is túl könnyű nekem. A mechanikája az egész jó, tetszik. -
m3ss
veterán
Villog a hevy, topforma.
Nautilus unilateral lat pulldown 220 maxolva 7 rep.
Incline gep utan nautilus pecdeck maxolva 220x6
Panatta pullover maxolva +10kg tárcsa 15rep
Panatta szeles evezot csak azert nem maxolom mert lefaradtam
roidoznek uj termet kellene keresnem 
-
m3ss
veterán
Megneztem most teremben mit tudok szabalyos egyenes hattal vegzett ulo db oh pressbol, 2x40kg x3
-
Peaceliker
addikt
-
m3ss
veterán
Tchrissnek is 13.7%ot irt, de nekem nem annyinak tunik.
Nekem is mindegy, de nem tudok szotlanul elmenni emellett
latod hogy nez ki vki 90kg korul 183cm mellett. Lathatod a bronz eras embereket is, ok tuti nattyk. Azoknak lehet hinni ebben a sportban, akik ha akartak volna se ferhettek hozza semmihez.
Random embereknek interneten en nem nagyon hiszek
12%, 92 kg, 180cm az nem natty, vagy nem 12%. Pont.
Elozo postomban az 1000bol1el alullottem. Inkabb 10e-100e bol 1 aki eleri a 90et sztem.de az is lehet, hogy maskepp vannak a %-ok mint gondolnam. nekem a Dorian 13%-a tunik valosnak netes kepek meg tapasztalatok alapjan.
-
m3ss
veterán
nézd, én sajnos csak azt tudom írni, amit az inbody ad infó... az alapján 20kg zsír van, tehát ~9-10kg a felesleges/többlet... ez persze nem azt jelenti, hha lefogyok 10kg-ot, akkor ez 100%ban zsír lesz, mert azért tuti megy le víz is még pár kg... jelenlegi inbody számok alapján azt mondom, h a ~12% valahol 92kg környékén van/lesz... de mivel sosem voltam ekkora izomtömeggel ennyire "alacsony" súlyon, így ez csak szimpla tipp/predikció... ha odaérek, kiderül...
Tchrissnek is 13.7%ot irt, de nekem nem annyinak tunik.
Nekem is mindegy, de nem tudok szotlanul elmenni emellett
latod hogy nez ki vki 90kg korul 183cm mellett. Lathatod a bronz eras embereket is, ok tuti nattyk. Azoknak lehet hinni ebben a sportban, akik ha akartak volna se ferhettek hozza semmihez.
Random embereknek interneten en nem nagyon hiszek
12%, 92 kg, 180cm az nem natty, vagy nem 12%. Pont.
Elozo postomban az 1000bol1el alullottem. Inkabb 10e-100e bol 1 aki eleri a 90et sztem. -
tisn
veterán
-
Dorien
veterán
nézd, én sajnos csak azt tudom írni, amit az inbody ad infó... az alapján 20kg zsír van, tehát ~9-10kg a felesleges/többlet... ez persze nem azt jelenti, hha lefogyok 10kg-ot, akkor ez 100%ban zsír lesz, mert azért tuti megy le víz is még pár kg... jelenlegi inbody számok alapján azt mondom, h a ~12% valahol 92kg környékén van/lesz... de mivel sosem voltam ekkora izomtömeggel ennyire "alacsony" súlyon, így ez csak szimpla tipp/predikció... ha odaérek, kiderül...
Hajrá!
Én szorítok neked, ahogy magamnak is... Nekem a 15% is bőven álomszerűen szép lenne nyár végére / őszre. 
-
enginev3.0
félisten
-
K1LLMy53Lf
őstag
en tovabbra sem hiszek ebben a 180 cm-rel 95 kilos leszel 12%-kal nattyban. bronz eraban se sikerult senkinek. steeve reeves is messze volt ettol.
megnezed mike thurstont 183 cm es 88-93 kg. ok, o kicsit alacsonyabb testzsiron van de magasabb szoval nagyjabol hasonlithato. es ugye nagyon nem natty.
sztem ez total irrealis. 8x vege, 90-hez kozelitve talan uber csontozattal.
es az is peakpeak natty forma. 1000bol1 lehet.nézd, én sajnos csak azt tudom írni, amit az inbody ad infó... az alapján 20kg zsír van, tehát ~9-10kg a felesleges/többlet... ez persze nem azt jelenti, hha lefogyok 10kg-ot, akkor ez 100%ban zsír lesz, mert azért tuti megy le víz is még pár kg... jelenlegi inbody számok alapján azt mondom, h a ~12% valahol 92kg környékén van/lesz... de mivel sosem voltam ekkora izomtömeggel ennyire "alacsony" súlyon, így ez csak szimpla tipp/predikció... ha odaérek, kiderül...
-
tisn
veterán
Hi
Tudtok ajánlani otthonra futópadot? Vagyis pontosabb inkább csak gyors sétára (emelkedővel) kellene, kardiózni, vagy olyan napokon amikor kevesebb a mozgás egy kicsit ráállni a tv előtt és mozogni.
Mennyire ajánlottak ezek a 100k alattiak? Semmi extra nem kell, az sem gond ha a dőlésszög nem elektromosan állítható hanem kézzel
Akár külföldi rendelés is lehet
inkabb futos topikban erdeklodj, de jellemzoen a szerviz es a garancia miatt olcso futopadbol a decasokat szoktak ajanlani.
-
enginev3.0
félisten
Hi
Tudtok ajánlani otthonra futópadot? Vagyis pontosabb inkább csak gyors sétára (emelkedővel) kellene, kardiózni, vagy olyan napokon amikor kevesebb a mozgás egy kicsit ráállni a tv előtt és mozogni.
Mennyire ajánlottak ezek a 100k alattiak? Semmi extra nem kell, az sem gond ha a dőlésszög nem elektromosan állítható hanem kézzel
Akár külföldi rendelés is lehet
-
Dorien
veterán
en tovabbra sem hiszek ebben a 180 cm-rel 95 kilos leszel 12%-kal nattyban. bronz eraban se sikerult senkinek. steeve reeves is messze volt ettol.
megnezed mike thurstont 183 cm es 88-93 kg. ok, o kicsit alacsonyabb testzsiron van de magasabb szoval nagyjabol hasonlithato. es ugye nagyon nem natty.
sztem ez total irrealis. 8x vege, 90-hez kozelitve talan uber csontozattal.
es az is peakpeak natty forma. 1000bol1 lehet.Brutális izomtömeg kell ahhoz. Ami lehet, hogy a kollégának megvan, mert baromi erős, de majd meglássuk...
-
Peaceliker
addikt
en tovabbra sem hiszek ebben a 180 cm-rel 95 kilos leszel 12%-kal nattyban. bronz eraban se sikerult senkinek. steeve reeves is messze volt ettol.
megnezed mike thurstont 183 cm es 88-93 kg. ok, o kicsit alacsonyabb testzsiron van de magasabb szoval nagyjabol hasonlithato. es ugye nagyon nem natty.
sztem ez total irrealis. 8x vege, 90-hez kozelitve talan uber csontozattal.
es az is peakpeak natty forma. 1000bol1 lehet.Oké, én sem vagyok egy genetikai csoda, de ahogy nézem nekem ez a zsír olyan 75 kg körül jöhet össze 180cm el. Még lehet alatta valahol. De lehet sosem derül ki
-
m3ss
veterán
én értem, de ettől még nem vagyok retardált, hogy egy amúgy szimpla próbagyakorlattal odabaxxak az egész edzésemnek egy olyan napon, amikor amúgy sem vagyok épp a legjobb formában

(amúgy alapvetően edzés végén szoktam húzódzkodni, így az a releváns (akkor tudom leginkább összevetni a súly nélkülivel), ha ugyanakkor csinálom, mint ahogy szoktam véleményem szerint
)amúgy 20kg a szumma zsír rajtam elméletileg, a plusz az csak 10kg... bár ilyen saját testsúlyod gyakorlatnál lehet inkább a szumma megmozgatott súly, ami összevethető (persze az sem mind1 mekkora ebből az izomtömeg... szóval mindenki mérje a teljesítményét saját magához, az a legtisztább
)en tovabbra sem hiszek ebben a 180 cm-rel 95 kilos leszel 12%-kal nattyban. bronz eraban se sikerult senkinek. steeve reeves is messze volt ettol.
megnezed mike thurstont 183 cm es 88-93 kg. ok, o kicsit alacsonyabb testzsiron van de magasabb szoval nagyjabol hasonlithato. es ugye nagyon nem natty.
sztem ez total irrealis. 8x vege, 90-hez kozelitve talan uber csontozattal.
es az is peakpeak natty forma. 1000bol1 lehet. -
perempe
veterán
Elhoztam csütörtökön m3tr0 fórumtárs kézi súlyzóit, 2+km-t mentem vele, már a taxin gondolkodtam. Nagyon jók, nem a fémtelepen fognak kikötni. Beszéltem unokatestvéremmel telefonon pár perce, kapok tőle pull up bar-t, esetleg megmutat pár gyakorlatot, de ajánlotta, hogy vegyek kb. 5 órát személyi edzőtől. Ő 2x10kg-os kézi súlyzókkal edz. Nagyon mondta a port, de azzal valószínűleg nem élek. Mondtam, hogy mennyi fekvőtámasz megy, szerinte az már jó, nem a ti mércétek. Azért próbálok haladni.
Miskolcon lakik egy tornatanár barátom, aki az egri fősulin végzett, esetleg ő segíthet, ha elvállal. Ért egy tornatanár a témához? Ha nem, akkor mi a túrót tanítanak? Beszéltem pár napja ennek az unokatestvéremnek az édesanyjával, aki 70+ éves tornatanár, ő inkább a kötélmászást mondta, mint gyakorlatot, a mostani edzéshez nem ért.- felhúzás - nincs elég súlyom, 2x8kg vagy 1x14kg nem kihívás
- a felhúzás és guggolás miatt min. 20+kg kéne egy kézre, esetleg rúd
- valamennyire lehet csalni bizonyos gyakorlatokkal, pl. bolgár guggolás (elég a fele súly)
- állig húzásnál 1x14kg próbáltam, de mivel nem tudom középen megfogni, nem megy ki 45 fokban a könyököm, majd próbálkozom 2x8-cal (szívás az állítgatás)
- pár napja 16-os kettlebellel csináltam egykezes evezést a Decathlonban, mentek a 10-es sorozatok, a 14 kiló evezésre kevés, hogy erősödjek
- 10l-es kannát mindenképp be fogok szerezni, a jelenlegi 5l-essel megtanultam a swinget, de kevés már
- 14 kilóval bicepszre nem tudok még dolgozni, szégyen
- bicepszre és oldalemelésre elég a 2x8kg
- vállból nyomástól tartok, a bal kattog, nem erőltetem egyelőre, a jobb úgy is gyengébbpár perce próbáltam megint vállból nyomni. múlt március végétől fogyasztok sót, elmúlt a kattogás. őt ajánlom, de Dr. Fereydoon Batmanghelidj könyvei is jók lehetnek.
-
cOxeR
Ármester
-
cOxeR
Ármester
én értem, de ettől még nem vagyok retardált, hogy egy amúgy szimpla próbagyakorlattal odabaxxak az egész edzésemnek egy olyan napon, amikor amúgy sem vagyok épp a legjobb formában

(amúgy alapvetően edzés végén szoktam húzódzkodni, így az a releváns (akkor tudom leginkább összevetni a súly nélkülivel), ha ugyanakkor csinálom, mint ahogy szoktam véleményem szerint
)amúgy 20kg a szumma zsír rajtam elméletileg, a plusz az csak 10kg... bár ilyen saját testsúlyod gyakorlatnál lehet inkább a szumma megmozgatott súly, ami összevethető (persze az sem mind1 mekkora ebből az izomtömeg... szóval mindenki mérje a teljesítményét saját magához, az a legtisztább
)Meg mihez is méred ha nem magadhoz… akarhatok én 50-es felkart, de az arasznyi csontomon sose lesz ilyen értek.
-
tchriss
tag
Mondjuk durva, hogy milyen eredményt kaptál és azért van ott pocak még bőven (bár vélhetően jó része annak csak megnyúlt bőr és súlyban nem mérvadó ekkora testsúly esetén), ellenben izom is van, szóval vélhetően arányaiban lehet reális.
Meggyógyulok teljesen, most már én is elmegyek egy mérésre... ne görgetnék annyi dolgot magam előtt...
hat ugy tudom a bőr pár mm vastag nem kb 3cm🤣 mind1 irány a 75kg
-
K1LLMy53Lf
őstag
én értem, de ettől még nem vagyok retardált, hogy egy amúgy szimpla próbagyakorlattal odabaxxak az egész edzésemnek egy olyan napon, amikor amúgy sem vagyok épp a legjobb formában

(amúgy alapvetően edzés végén szoktam húzódzkodni, így az a releváns (akkor tudom leginkább összevetni a súly nélkülivel), ha ugyanakkor csinálom, mint ahogy szoktam véleményem szerint
)amúgy 20kg a szumma zsír rajtam elméletileg, a plusz az csak 10kg... bár ilyen saját testsúlyod gyakorlatnál lehet inkább a szumma megmozgatott súly, ami összevethető (persze az sem mind1 mekkora ebből az izomtömeg... szóval mindenki mérje a teljesítményét saját magához, az a legtisztább
) -
cOxeR
Ármester
tisn: az a bajom a grafikonnal, hogy nem megy elég magasra a pulzusom.
itt a mai kép: de ez tutira nem tükrözi a tegnapi inbody mérési eredményt: [kép]
a mai nap hát, hátsóváll, csuklya, és bicepsz volt. jóval kevesebb szünetet tartottam, de a sorozaton belül már a végén úgy se bírtam többet csinálni, hogy full elcsalom a teljes helyes kivitelezést: [kép]
általában 6-12 es tartományban edzek, nem tudom annak mi értelme lenni jóval kevesebb súllyal elmenni 20 ismétlésig, ott még meglenne a szabályosság és lehet elérném a 150es pulzust. fogalmam sincs.
Mondjuk durva, hogy milyen eredményt kaptál és azért van ott pocak még bőven (bár vélhetően jó része annak csak megnyúlt bőr és súlyban nem mérvadó ekkora testsúly esetén), ellenben izom is van, szóval vélhetően arányaiban lehet reális.
Meggyógyulok teljesen, most már én is elmegyek egy mérésre... ne görgetnék annyi dolgot magam előtt...
-
tchriss
tag
-
Peaceliker
addikt
Hát mindig van mit javítani. Komolyan nem tudom, hogy szociális élet mellett, hogy lehetne egy értelmes clean bulk-t prezentálni. Senkinek nem kell bemutatnom egy családi ebédet, ahol tömik az embert, nahh az itt is megvan. Emellé a haverozós találkák, pedig a piát eddig egész szépen letekertem, de most jön a nyár biztos lesz ebben is változás..
Mára jobban vagyok a betegségből is, szerintem hétfői edzést még skippelem, biztos ami biztos.Ez ismerős. Bár nálam inkább a cut esik el

Nálunk csak én próbálok egészségesen enni, szóval kb hétfő-csütörtök tudom tartani a célt. Hétvégén direkt hízlaló kaja van midig, hátha kisebbik kölök magára szed pár grammot. Péntektől már megy kis iszogatás, ma ebéd után sütikézés volt. Szóval ma erősen csalós nap

m3ss
Ja, én is elengedtem ezt a méregetést súlyzós edzés alatt. Séta közben megy, ott cél pulzus van ugye
-
tisn
veterán
-
tisn
veterán
tisn: az a bajom a grafikonnal, hogy nem megy elég magasra a pulzusom.
itt a mai kép: de ez tutira nem tükrözi a tegnapi inbody mérési eredményt: [kép]
a mai nap hát, hátsóváll, csuklya, és bicepsz volt. jóval kevesebb szünetet tartottam, de a sorozaton belül már a végén úgy se bírtam többet csinálni, hogy full elcsalom a teljes helyes kivitelezést: [kép]
általában 6-12 es tartományban edzek, nem tudom annak mi értelme lenni jóval kevesebb súllyal elmenni 20 ismétlésig, ott még meglenne a szabályosság és lehet elérném a 150es pulzust. fogalmam sincs.
az nem baj. a sulyok menjenek magasra, ne a pulzus

szerk: ja mass mar irta.
-
tchriss
tag
gyuros edzesnel kevesled?
ne foglalkozz a pulzussal. max annyira, hogy a kovetkezo sorozatig menjen le bizonyos szintig. ehhez nem kell merni sem. rezisztencia edzesnel semmi jelentosege ennek a pulzusmeresnek. hadd csinaljak paran itt ha kivancsiak ra, szeretik monitorozni az adatokat. de amugy felesleges ezzel foglalkoznod.jja ott.tricepsz letolásnál ment fel 180ig

-
m3ss
veterán
tisn: az a bajom a grafikonnal, hogy nem megy elég magasra a pulzusom.
itt a mai kép: de ez tutira nem tükrözi a tegnapi inbody mérési eredményt: [kép]
a mai nap hát, hátsóváll, csuklya, és bicepsz volt. jóval kevesebb szünetet tartottam, de a sorozaton belül már a végén úgy se bírtam többet csinálni, hogy full elcsalom a teljes helyes kivitelezést: [kép]
általában 6-12 es tartományban edzek, nem tudom annak mi értelme lenni jóval kevesebb súllyal elmenni 20 ismétlésig, ott még meglenne a szabályosság és lehet elérném a 150es pulzust. fogalmam sincs.
gyuros edzesnel kevesled?
ne foglalkozz a pulzussal. max annyira, hogy a kovetkezo sorozatig menjen le bizonyos szintig. ehhez nem kell merni sem. rezisztencia edzesnel semmi jelentosege ennek a pulzusmeresnek. hadd csinaljak paran itt ha kivancsiak ra, szeretik monitorozni az adatokat. de amugy felesleges ezzel foglalkoznod. -
tchriss
tag
tisn: az a bajom a grafikonnal, hogy nem megy elég magasra a pulzusom.
itt a mai kép: de ez tutira nem tükrözi a tegnapi inbody mérési eredményt: [kép]
a mai nap hát, hátsóváll, csuklya, és bicepsz volt. jóval kevesebb szünetet tartottam, de a sorozaton belül már a végén úgy se bírtam többet csinálni, hogy full elcsalom a teljes helyes kivitelezést: [kép]
általában 6-12 es tartományban edzek, nem tudom annak mi értelme lenni jóval kevesebb súllyal elmenni 20 ismétlésig, ott még meglenne a szabályosság és lehet elérném a 150es pulzust. fogalmam sincs.
-
cOxeR
Ármester
Mai edzés nagyon nem ment jól, de azért edzés végén rápróbáltam az extra súlyos pull-upra... +20kg 2,5rep ment... Van hova fejlődni...
Ez tipikusan az a gyakorlat ami szerintem kezdő pihent állapotban ideális. Meg van ott beépítve +20 kg alapból.
+30kg-al 3x4 ment nekem legutóbb, 5.-et egyszer se tudtam már teljesen felhúzni -
cOxeR
Ármester
Nem kardiózok, év elején párszor csináltam (de nem attól leszek szálkás hamar rájöttem be is fejeztem), de ebben nincs ilyen, egyszerűen tényleg beleteszem amit lehet szerintem és küzdök.
Peaceliker
Megnyugodtam nem én vagyok megint a kakukktojás. -
K1LLMy53Lf
őstag
Mai edzés nagyon nem ment jól, de azért edzés végén rápróbáltam az extra súlyos pull-upra... +20kg 2,5rep ment... Van hova fejlődni...
-
Dorien
veterán
Na, végre valaki, akinek olyan, mint nekem

Dorien
Én amúgy erre a rep rangere 2 dolgot hallottam, ami szimpi.
1, néha variálni érdemes lehet, mikor emelsz súlyt
2, gyakorlatonként eltérő lehet, mikor érdemes emelniSzerintem az összetett, sok izmot dolgoztató compound gyakorlatoknál talán a kisebb rep range lehet ideális (6-10), míg a kisebb izmokat izoláló gyakorlatoknál mehet akár a 12-15 is. (Pl. dumbbell oldalemelés) Én érzésre szoktam csinálni, nem agyalom túl...
Tegnap este nagyon jó volt az edzés, az egykezes csigás lehúzásban, a tricepsz letolásban meg a koncentrált ülő bicepsznél is volt progresszió. Edzésnaplót még mindig nem használok, de már igyekszem pontosan memorizálni a használt súlyokat...
-
Tyler Durden
addikt
És hogy sikerült a bulk dolog? Vagy az majd akkor derül ki, ha ledobtad a zsírt?
Hát mindig van mit javítani. Komolyan nem tudom, hogy szociális élet mellett, hogy lehetne egy értelmes clean bulk-t prezentálni. Senkinek nem kell bemutatnom egy családi ebédet, ahol tömik az embert, nahh az itt is megvan. Emellé a haverozós találkák, pedig a piát eddig egész szépen letekertem, de most jön a nyár biztos lesz ebben is változás..
Mára jobban vagyok a betegségből is, szerintem hétfői edzést még skippelem, biztos ami biztos. -
Peaceliker
addikt
Na, végre valaki, akinek olyan, mint nekem

Dorien
Én amúgy erre a rep rangere 2 dolgot hallottam, ami szimpi.
1, néha variálni érdemes lehet, mikor emelsz súlyt
2, gyakorlatonként eltérő lehet, mikor érdemes emelni -
tisn
veterán
Kondi edzesen van 184 max pulzusod? Vagy az kardion?
-
Dorien
veterán
Greg Doucette - How Many Reps Should You Do?
Ez a fazon miért ordít folyamatosan?
Nem tudom eléggé lehalkítani, hogy ne b@ssza a fülemet a hangja... Én felsőtestnél maradok a 8-12 rep range-nél, nekem ez vált be igazán. Ha megy a 13. ismétlés is, emelek a súlyon. -
cOxeR
Ármester
Közben nézegettem a pulzus adatokat amiket betettek, nekem azért ennél magasabb is szokott lenni edzés közben pl ma is 169 volt a max.
Most vagy én tolom meg rendesebben, vagy ennyivel másabb a szervezetem. Elvileg normális tartományban vagyok, fent is lent is.
-
Peaceliker
addikt
Mondjuk nekem kell. Nekem úgy van vége a sorozatnak, hogy szuszogok, váll gyakorlatnál néha még fintorgok is, mert majd beszarok úgy fáj az izom
de lehet én vagyok nyámnyila
-
tisn
veterán
"sokkal kevesbbe faradtam el"
Persze, mert nem rohangásztál, mint a mérgezett egér.
"Egyszer kipróbálhatnád, ha két sorozat közt rendesen pihensz, hogy menniyvel nagyobb súlyt vagy több ismétlést tudszt csinálni. ezek a plusszok pedig izomnövekedésre váltódnak
erosen meglepne, ha lenne erdemi kulonbseg. de ki fogom."
VS
"hetfohoz kepest +2 ismetles ment"
Szerintem az érdemi különbség.Szerintem is jelentős 20-30% közötti, van ahol sulyt is emelhetnek.
-
tisn
veterán
az csak egy minimális kiegészítés volt... én azt írtam, hogy 30-60mp pihenővel kezdj, mert -szvsz- baromi hasonlóan edzel, mint amit én is toltam, tehát én saját tapasztalat alapján írtam miképp csináld, ahogy élhető lehet esetleg számodra... ehhez képest inkább toltál egy 180at mások tanácsára (akik feltételezem sosem edzettek hozzád hasonlóan) és panaszkodsz, h neked ez nem fexik... xDDD
a probléma azzal van az órával kapcsolatban, hogy köredzés esetén pár mp-s váltások vannak, amit nem tud lekövetni normáisan, így a min és a max nagy része kimarad... abban az edzésstílusban, amit a nagy többség itt csinál (1perc++ pineőidők) csak a peak egy része marad el mérésben, de ezt írtam is.
de mondom: ez teljesen egyéni dolog, hogy ez kinek számít és kinek nem... pl. mégha a nagy többségnek nem is, de én és peaceliker ilyen számb**ik vagyunk (bocsi
), így nekünk számítPersze, nincs bajom ezzel, merd nyugodtan ovvel, ha jolesik. Nekem nem számít, max érdekesség a pulzus.
A 3 percet többen irtak, gondoltam miért nem. Azért egy perceket neha uldogelek ha elfáradtam

-
tisn
veterán
-
Peaceliker
addikt
az csak egy minimális kiegészítés volt... én azt írtam, hogy 30-60mp pihenővel kezdj, mert -szvsz- baromi hasonlóan edzel, mint amit én is toltam, tehát én saját tapasztalat alapján írtam miképp csináld, ahogy élhető lehet esetleg számodra... ehhez képest inkább toltál egy 180at mások tanácsára (akik feltételezem sosem edzettek hozzád hasonlóan) és panaszkodsz, h neked ez nem fexik... xDDD
a probléma azzal van az órával kapcsolatban, hogy köredzés esetén pár mp-s váltások vannak, amit nem tud lekövetni normáisan, így a min és a max nagy része kimarad... abban az edzésstílusban, amit a nagy többség itt csinál (1perc++ pineőidők) csak a peak egy része marad el mérésben, de ezt írtam is.
de mondom: ez teljesen egyéni dolog, hogy ez kinek számít és kinek nem... pl. mégha a nagy többségnek nem is, de én és peaceliker ilyen számb**ik vagyunk (bocsi
), így nekünk számítAzaz. Inkább el sem indítom mostanság, mert ha megy akkor állandóan ellenőrzöm, akkor látom hogy téves és felcsesz. Békésebb az életem, mióta nem mérem súlyzós edzés közben a pulzust
Én amúgy edzettem így, elején így kezdtem. Sok sorozat, kevés pihenő, antagonista izmom egymás után sorban. Elején még fejlődtem is tőle
-
K1LLMy53Lf
őstag
tudom, azt irtad sok lesz a 3p.
pulzus
az 100mp, boven az ora reakcioideje felett van. a problema a par masodperces valtozasokkal van, azt nem birja az optikai meres lekovetni. persze, nyilvan nem lesz teljesen pontos az optikai meres soha, de amugy is leginkabb pulzus alapu (futo) edzeseknel szamitana, az meg nem a gyuras. az suly es ismetles alapu
az csak egy minimális kiegészítés volt... én azt írtam, hogy 30-60mp pihenővel kezdj, mert -szvsz- baromi hasonlóan edzel, mint amit én is toltam, tehát én saját tapasztalat alapján írtam miképp csináld, ahogy élhető lehet esetleg számodra... ehhez képest inkább toltál egy 180at mások tanácsára (akik feltételezem sosem edzettek hozzád hasonlóan) és panaszkodsz, h neked ez nem fexik... xDDD
a probléma azzal van az órával kapcsolatban, hogy köredzés esetén pár mp-s váltások vannak, amit nem tud lekövetni normáisan, így a min és a max nagy része kimarad... abban az edzésstílusban, amit a nagy többség itt csinál (1perc++ pineőidők) csak a peak egy része marad el mérésben, de ezt írtam is.
de mondom: ez teljesen egyéni dolog, hogy ez kinek számít és kinek nem... pl. mégha a nagy többségnek nem is, de én és peaceliker ilyen számb**ik vagyunk (bocsi
), így nekünk számít -
m3ss
veterán
-
scdlsc
senior tag
de en nem hiitelek

csak amikor nyomtam 10-et a fekvpaodn, atsetalok a haspadhoz, csinalok 15-20 felulest (ha nem faj a derekam legmeredekebben, ha faj akkor kenyelmes kozepallasban), onnan atsetalok a szonyegemhez, csinalok 15 hasprest, fel percig oldalra mozgatom a felsotestem, 1 perc hid, 1 perc bogarka. utana kezdem elorol. minden kenyelmes, nyugodt tempoju mozgas, fekve, vagy ulve. mitol porogne a szivem? ahogy neztem legjobban gugglolas, meg labemeles szokta porgetni.koredzes != HIIT.
vagy masik kor csigas tarkohoz huzas, utana egy step padon negativbol labujhegyre allok, 10x, aztan hashoz huzas 10x, aztan pinyagep bemelegito sullyal 20x, aztan elorol. (kozottuk 5-10m seta)
ha meg akarom porgetni a szivem, futok.
"csigas tarkohoz huzas"
Az nem egy olyan gyakorlat, ami nem javasolt? -
scdlsc
senior tag
roviden, kapjatok be!
hosszabban: meg eletemben nem unatkoztam igy a teremben. de tenyleg. mivel telefont nem viszek be (ott dolgozni szoktam, koncentralni, nem kell az a szar) a 3 perces szunetekben elszor uldogeltem (mert nem kerdeztem meg, hogy setalni legalabb szabad e, vagy ulni kell), de aztan annyira meguntam, hogy inkabb rendet raktam a kuplerajban a szunetekben.
a teljes edzes igy 70 perc volt a szokasos 50 helyett. sokkal kevesbbe faradtam el, es izzadtam meg. atlagpuluzs 100, a max 125 volt. (hetfon 111-130) (kedd max 135 (a tolodzkodas szerintem))
a pro a sok cons utan: sulyokon direkt nem valtoztattam hetfohoz kepest +2 ismetles ment.
konkluzio: az elejen meg gondolkodtam azon, hogy a penteki napot ilyen 3p pihenosre atrakom, de nem az en vilagom, nekem jo az a koredzes, rajottem.
"sokkal kevesbbe faradtam el"
Persze, mert nem rohangásztál, mint a mérgezett egér.
"Egyszer kipróbálhatnád, ha két sorozat közt rendesen pihensz, hogy menniyvel nagyobb súlyt vagy több ismétlést tudszt csinálni. ezek a plusszok pedig izomnövekedésre váltódnak
erosen meglepne, ha lenne erdemi kulonbseg. de ki fogom."
VS
"hetfohoz kepest +2 ismetles ment"
Szerintem az érdemi különbség. -
Dorian
félisten
Én ma top 5 legszarabb edzést prezentáltam mindenből(!) 1-el kevesebb ment, itthon pedig kiütött a fáradtság. Remélem, hogy nem valami betegség bújkál bennem, hanem csak a szerdai túltolt edzés hatása.
-
m3ss
veterán
hmm akkor nem tudom. en is gyerektol kaptam el, anyja is beteg volt. de nekem 1 napig fajt a fejem aztan csak orrfujas maradt. de az meg nem akar elmulni mar tobb mint egy hete. ezert gondoltam, hogy inkabb allergia lesz. de legjobb az lenne ha elmennek valamilyen allergia vizsgalatra. mert nyar vegen neha ki szokott jonni. de nem mindig
-
cOxeR
Ármester
Ez nem allergia, volt lázam, fájt a torkom, ki voltam száradva… családba is mindenki elkapta, anyósok, dédimama, egyik após aki külön él, szóval mi fertőztünk végig mindenkit kb…feleségem is beteg kb 1 hete.
-
m3ss
veterán
Ma becsületből elmentem… pont egy hete voltam utoljára, beteg is voltam, de még most se 100-as… van, hogy napközben beszédülök, levegőt se kapok még teljesen… ehhez képest nem volt katasztrófa, de azért estem vissza, meg leginkább nagyon kellett küzdeni mindenben. Ami fura volt és egyértelműen a betegségre utal az az izzadás, olyan teljes tesz felületes, kint mikor beteg vagy és tolja ki a tested a vizet.
A rossz kajálásnak semmi nyoma, 63,9 kg voltam reggel.
Cserébe 40 perc után feladtam és eljöttem, elégnek ítéltem a sínylődést. 2 mell, 1-1 váll, bicepsz gyakorlat típus.valszeg en is allergias vagyok, mert vagy 2 hete fujom az orrom. szerencsere nekem ennyiben kimerulnek a tunetek.
-
cOxeR
Ármester
Ma becsületből elmentem… pont egy hete voltam utoljára, beteg is voltam, de még most se 100-as… van, hogy napközben beszédülök, levegőt se kapok még teljesen… ehhez képest nem volt katasztrófa, de azért estem vissza, meg leginkább nagyon kellett küzdeni mindenben. Ami fura volt és egyértelműen a betegségre utal az az izzadás, olyan teljes tesz felületes, kint mikor beteg vagy és tolja ki a tested a vizet.
A rossz kajálásnak semmi nyoma, 63,9 kg voltam reggel.
Cserébe 40 perc után feladtam és eljöttem, elégnek ítéltem a sínylődést. 2 mell, 1-1 váll, bicepsz gyakorlat típus. -
m3ss
veterán
Megmondom őszintén ezt sokan túlbecsülik, hogy valójában mennyi izmot vesztenek ha bemennek 10% tzs alá. Amit javarészt elvesztenek az inkább test tömeg és jóval túl becsülik a valódi izomtömegüket.
Amíg tudjuk, hogy az izom legfőképpen a stimuláció meglététől épül és hiányától csökken akkor diétában ha megvan a stimuláció - márpedig megvan ha edz az ember - akkor diéta alatt is abszolút minimalizalható az izomvesztés mértéke.
nem ertem ezt, mar tobbszor kerdeztem hol vannak a szinpadi kepek. ha olyan buszken meseled az eredmenyeidet, miert nem publikusak a kepek?
-
stickrs
senior tag
hát, ha tejfehérje allergia, akkor az szívás... de amúgy mizonak van pl a2-es teje, azzal tesztelheted... mármint, ha normál tej ivásakor is megvan a gombóc, az a2esnél meg nincs, akkor nagy eséllyel a tejfehérje lesz a ludas...
éa ha kiderül, hogy tejfehérje, akkor válts vegan fehérjére vagy marhára... (én előbbit jobban ajánlom, mert a marha aminosav profilra közelebb áll a kollagénhez)Köszi, sajnos ez nem tudom tesztelni, mert nem Mo-n élek, de kollagéntől pl semmi gond nincs. Max próbálok vmi tojásfehérjét.
-
Peaceliker
addikt
Nekem tuti szar a vo2 maxom. Van hogy pulzusom már visszament 120ra (nálam edzés alatt annyi már alacsony) de még szuszogok.
Lábnapon (ez ma pl bolgár 72kg x8, guggolás 52kgx20) edzés fele szuszogás
bolgár 2 láb +pihi, tehát mire tudom kezdeni az ez utáni gyakorlatot az összesen 7-10p.
Mostanában újra sétálok is. Persze még igen lassú vagyok, de legalább pulzus sem túl sok
Tegnap pl 9'22" tempó mellett 119 volt az átlag. Ez igazából szinte stabilan ennyi, nem igazán leng ki, kb 2-3dik perctől végig fix.
Anno (tán lassan 2 éve is volt) 8'15" tempónál volt 140-150 között. Gyanúsan most is ott lenne. Az az érték viszont heti 3 1+ órás gyaloglás után sem javult.de tuti az volt a tervetek (igy egyutt), hogy meghalok az unalomtol es akkor vegre kussolok ;] )
Nem jött be.. De legalább megpróbáltuk
-
m3ss
veterán
van rajtad vagy 20 kg, nem? es tudsz huzodzkodni, tolodzkodni. kell hogy legyen rajtad izom is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
206500 - 206401
207448 - 207401 207400 - 207301 207300 - 207201 207200 - 207101 207100 - 207001 207000 - 206901 206900 - 206801 206800 - 206701 206700 - 206601 206600 - 206501 206500 - 206401 206400 - 206301 206300 - 206201 206200 - 206101 206100 - 206001 206000 - 205901 205900 - 205801 205800 - 205701 205700 - 205601 205600 - 205501 205500 - 205401 205400 - 205301 205300 - 205201 205200 - 205101 205100 - 205001 205000 - 204901 204900 - 204801 204800 - 204701 204700 - 204601 204600 - 204501 204500 - 204401 204400 - 204301 204300 - 204201 204200 - 204101 204100 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
A topicban érdekeltségi körbe tartozó (tulajdonos, munkavállaló, stb.) boltot reklámozni, bármilyen módon üzletelni tilos!
- DJI Air 2s Fly More Combo drón szett - DJI RC kijelzős távirányítóval
- Practice of System and Network Administration - DevOps and other Best Practices for Enterprise IT
- Deagostini Shelby GT500 1-30 lapszám eladó.
- DJI Mini 4 pro Fly More Combo RC2 drón szett - ÚJ gép
- DJI AVATA 2 Fly More Combo Three Battery drón szett - ÚJSZERŰ állapotban
- HP ELITE 8000 SFF PC: passzív VGA HDMI, C2D E8400 + 4GB RAM
- AKCIÓ! Gigabyte B650 R7 7700X 64GB DDR5 1TB SSD RTX 5080 16GB Lian Li Vector V100 1000W
- 284 - Lenovo Legion Pro 5 (16ADR10) - AMD Ryzen 9 8940HX, RTX 5070
- Nvidia Quadro P400/ P620/ P1000/ T400/ RTX A2000 6/12GB + RTX 4000 SFF 20GB ADA- Low profile (LP)
- AKCIÓ! Apple iPad Air 4th Gen. 256GB Wifi + Cellular tablet extrával garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest

meg tul magasan tapad, az ilyen steeve reeves menjen az fenebe, derektol indul neki a szeleshatizma. es melle meg brutal vekony dereka volt. ember az ilyen genetikai csoda volt. b*zi lennek kitapeaznam a kepeivel a szobat
Van egy csendes, normális fazon, aki kb. egy időben jár velem (zárás előtti 1-1,5 óra), vele egész jól összehaverkodtam. 
Ja, ez a Janicki brutál egy csóka. Kb. olyan súllyal csinálja az egykezes lehúzást, mint amivel én a kétkezest szoktam.
citrullin sem mentett meg, bár sztem annak hatását sosem éreztem még 

Milyen áttétellel dolgoznak ezek a gépek? Vagy ez 220 lbs?


