Hirdetés
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Gurulunk, WAZE?!
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- MasterDeeJay: Intel Xeon 2673v4 best buy, avagy 20 mag 6eft-ért
- koxx: Bloons TD5 - Tower Defense játék
- Met: Metallica: M72 World Tour
- Pajac: Kínai
- sziku69: Szólánc.
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
-
206400 - 206301
207455 - 207401 207400 - 207301 207300 - 207201 207200 - 207101 207100 - 207001 207000 - 206901 206900 - 206801 206800 - 206701 206700 - 206601 206600 - 206501 206500 - 206401 206400 - 206301 206300 - 206201 206200 - 206101 206100 - 206001 206000 - 205901 205900 - 205801 205800 - 205701 205700 - 205601 205600 - 205501 205500 - 205401 205400 - 205301 205300 - 205201 205200 - 205101 205100 - 205001 205000 - 204901 204900 - 204801 204800 - 204701 204700 - 204601 204600 - 204501 204500 - 204401 204400 - 204301 204300 - 204201 204200 - 204101 204100 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2016-08-09 20:41 Téma összefoglaló
- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)
Új hozzászólás Aktív témák
-
tisn
veterán
en aztan sehova sem rohangalok 1 sorozat nautlus pulldown vagy hoist pulldown utan sem. huzodzkodas utan meg plane. biztosan nem fogok semmilyen mas gyakorlatot csinalni 20 sec mulva. kulonben alibi lesz.
sokan edzunk itt, mindenki csodalkozik ezen. vagy vilagbajnok vo2 maxod van vagy nem teszel bele eleg effortot, csak azt hiszed, hogy igen. de lehet neked is 2-3x akkora arteriaid vannak, mint ennek a magnus midtbo gyereknek. es emiatt sokkal jobban birod a terhelest.vagy nem teszel bele eleg efforto
biztos nem (ha tudnek tobbet/birnek nagyobb sulyt, hidd el csinalnam (es utana szivesen villognek vele)), de fele akkora karral/hattal nem kell annyi o2 sem. valoszinuleg ez a trukk.vagy vilagbajnok vo2 maxod
dehogy
-
m3ss
veterán
tudom, azt irtad sok lesz a 3p.
pulzus
az 100mp, boven az ora reakcioideje felett van. a problema a par masodperces valtozasokkal van, azt nem birja az optikai meres lekovetni. persze, nyilvan nem lesz teljesen pontos az optikai meres soha, de amugy is leginkabb pulzus alapu (futo) edzeseknel szamitana, az meg nem a gyuras. az suly es ismetles alapu
en aztan sehova sem rohangalok 1 sorozat nautlus pulldown vagy hoist pulldown utan sem. huzodzkodas utan meg plane. biztosan nem fogok semmilyen mas gyakorlatot csinalni 20 sec mulva. kulonben alibi lesz.
sokan edzunk itt, mindenki csodalkozik ezen. vagy vilagbajnok vo2 maxod van vagy nem teszel bele eleg effortot, csak azt hiszed, hogy igen. de lehet neked is 2-3x akkora arteriaid vannak, mint ennek a magnus midtbo gyereknek. es emiatt sokkal jobban birod a terhelest. -
tisn
veterán
(tolodzkodas? ha van kozhasznalatu magyar neve, miert nem azt hasznaljatok?)
-
tisn
veterán
Akkor javaslom olvass vissza én mit írtam

Pulzus: nekem pl lazán felmegy 30-40 mp sorozat alatt 150-160ig és utána 1 perc alatt droppol 120 vagy néha 110 alá.
tudom, azt irtad sok lesz a 3p.
pulzus
az 100mp, boven az ora reakcioideje felett van. a problema a par masodperces valtozasokkal van, azt nem birja az optikai meres lekovetni. persze, nyilvan nem lesz teljesen pontos az optikai meres soha, de amugy is leginkabb pulzus alapu (futo) edzeseknel szamitana, az meg nem a gyuras. az suly es ismetles alapu
-
m3ss
veterán
2 sorozatos edzesnap, mondjuk majdnem egy lett...citrullin elmaradt, pr viszont nem. de akkor mar nyomtam meg1 sorozatot. cheatcode: citrullin. anelkul alig van pump.

dips
+51.1 kg x 6 (+1.2 kg + 1 rep)
+12.7 kg x 12 -
K1LLMy53Lf
őstag
Akkor javaslom olvass vissza én mit írtam

Pulzus: nekem pl lazán felmegy 30-40 mp sorozat alatt 150-160ig és utána 1 perc alatt droppol 120 vagy néha 110 alá.
-
tisn
veterán
Nagyon más. Óra van hogy azt mondja 170-80as peakre hogy 140 körüli. Csak akkor kapja el, ha vízszintesen tartom x mpig (miközben épp nézem rajta az 5-10mp et és számolom a pulzusom manuális méréshez) tartom a karom. Van hogy elkpaja peaket, de nagyon ritkán. Sok sok órás tesztben is kiemelik ezt, hogy futásra pontosak (intervallos futásra már igen vegyes), se súlyzós edzésre kaki.
"sajnos" a pulzusmero ovem elajandekoztam egy futos havernak, ujat tuti nem veszek, szoval ez marad igy.
de nem hiszem, hogy nagyon felszaladgalna nyom nelkul a pulzusom 160-180-ra...
most hogy kurvara raertem, kitapasztaltam a garminon a sulyzos edzeshez adott segitseget, eddig egyben mertem, most volt idom es kedvem jelolni a gyakorlat veget majd a piheno veget: 30-40mp egy sorozat, nem fog annyi ido alatt a pulzus felugrani 100-rol 180-ra, majd vissza 100(120)-ra. (sot, meg a sulyt is be lehet irogatni) (es viccesen ismerte fel a gyakorlatokat
)rovidebb, 20m-40m-es intervallum futasokra kellene az ov, azt mar nem birja lekovetni az ora. (az egy jo futonak par mp)
-
tisn
veterán
Én miért is? Bocs, de ha már annyi eszed volt, hogy ekkora szünetet tartottál, akkor legalább annak címezd, akire hallgattál ezzel kapcsolatban
(ez volt a thread vege, meg hat amugy is szeretlek titeket. de tuti az volt a tervetek (igy egyutt), hogy meghalok az unalomtol es akkor vegre kussolok
) -
Peaceliker
addikt
Nagyon más. Óra van hogy azt mondja 170-80as peakre hogy 140 körüli. Csak akkor kapja el, ha vízszintesen tartom x mpig (miközben épp nézem rajta az 5-10mp et és számolom a pulzusom manuális méréshez) tartom a karom. Van hogy elkpaja peaket, de nagyon ritkán. Sok sok órás tesztben is kiemelik ezt, hogy futásra pontosak (intervallos futásra már igen vegyes), se súlyzós edzésre kaki.
-
K1LLMy53Lf
őstag
roviden, kapjatok be!
hosszabban: meg eletemben nem unatkoztam igy a teremben. de tenyleg. mivel telefont nem viszek be (ott dolgozni szoktam, koncentralni, nem kell az a szar) a 3 perces szunetekben elszor uldogeltem (mert nem kerdeztem meg, hogy setalni legalabb szabad e, vagy ulni kell), de aztan annyira meguntam, hogy inkabb rendet raktam a kuplerajban a szunetekben.
a teljes edzes igy 70 perc volt a szokasos 50 helyett. sokkal kevesbbe faradtam el, es izzadtam meg. atlagpuluzs 100, a max 125 volt. (hetfon 111-130) (kedd max 135 (a tolodzkodas szerintem))
a pro a sok cons utan: sulyokon direkt nem valtoztattam hetfohoz kepest +2 ismetles ment.
konkluzio: az elejen meg gondolkodtam azon, hogy a penteki napot ilyen 3p pihenosre atrakom, de nem az en vilagom, nekem jo az a koredzes, rajottem.
Én miért is? Bocs, de ha már annyi eszed volt, hogy ekkora szünetet tartottál, akkor legalább annak címezd, akire hallgattál ezzel kapcsolatban
-
tisn
veterán
Teszteld le, ha nagyon érdekel, nem hiit-elek mostanában, szóval ezt én tuti nem fogom neked bizonygatni, de az én edzésütemem esetén is látszik, hogy hiányzik peak... (Az, h ez kinek fontos vagy sem, megint egyéni dolog ugye)
de en nem hiitelek

csak amikor nyomtam 10-et a fekvpaodn, atsetalok a haspadhoz, csinalok 15-20 felulest (ha nem faj a derekam legmeredekebben, ha faj akkor kenyelmes kozepallasban), onnan atsetalok a szonyegemhez, csinalok 15 hasprest, fel percig oldalra mozgatom a felsotestem, 1 perc hid, 1 perc bogarka. utana kezdem elorol. minden kenyelmes, nyugodt tempoju mozgas, fekve, vagy ulve. mitol porogne a szivem? ahogy neztem legjobban gugglolas, meg labemeles szokta porgetni.koredzes != HIIT.
vagy masik kor csigas tarkohoz huzas, utana egy step padon negativbol labujhegyre allok, 10x, aztan hashoz huzas 10x, aztan pinyagep bemelegito sullyal 20x, aztan elorol. (kozottuk 5-10m seta)
ha meg akarom porgetni a szivem, futok.
-
m3ss
veterán
Megmondom őszintén ezt sokan túlbecsülik, hogy valójában mennyi izmot vesztenek ha bemennek 10% tzs alá. Amit javarészt elvesztenek az inkább test tömeg és jóval túl becsülik a valódi izomtömegüket.
Amíg tudjuk, hogy az izom legfőképpen a stimuláció meglététől épül és hiányától csökken akkor diétában ha megvan a stimuláció - márpedig megvan ha edz az ember - akkor diéta alatt is abszolút minimalizalható az izomvesztés mértéke.
hany kg voltal a szinpadon? es hol vannak a kepek?

-
K1LLMy53Lf
őstag
Teszteld le, ha nagyon érdekel, nem hiit-elek mostanában, szóval ezt én tuti nem fogom neked bizonygatni, de az én edzésütemem esetén is látszik, hogy hiányzik peak... (Az, h ez kinek fontos vagy sem, megint egyéni dolog ugye)
-
aelod
veterán
Megmondom őszintén ezt sokan túlbecsülik, hogy valójában mennyi izmot vesztenek ha bemennek 10% tzs alá. Amit javarészt elvesztenek az inkább test tömeg és jóval túl becsülik a valódi izomtömegüket.
Amíg tudjuk, hogy az izom legfőképpen a stimuláció meglététől épül és hiányától csökken akkor diétában ha megvan a stimuláció - márpedig megvan ha edz az ember - akkor diéta alatt is abszolút minimalizalható az izomvesztés mértéke.
-
tisn
veterán
aham.
-
tisn
veterán
(saját tapasztalat alapján) néhány 1+perces "szünet" után kb eret vág magán (én is a kezdetekben 0 pihenős "köredzést" toltam 6-8hónapig)
roviden, kapjatok be!
hosszabban: meg eletemben nem unatkoztam igy a teremben. de tenyleg. mivel telefont nem viszek be (ott dolgozni szoktam, koncentralni, nem kell az a szar) a 3 perces szunetekben elszor uldogeltem (mert nem kerdeztem meg, hogy setalni legalabb szabad e, vagy ulni kell), de aztan annyira meguntam, hogy inkabb rendet raktam a kuplerajban a szunetekben.
a teljes edzes igy 70 perc volt a szokasos 50 helyett. sokkal kevesbbe faradtam el, es izzadtam meg. atlagpuluzs 100, a max 125 volt. (hetfon 111-130) (kedd max 135 (a tolodzkodas szerintem))
a pro a sok cons utan: sulyokon direkt nem valtoztattam hetfohoz kepest +2 ismetles ment.
konkluzio: az elejen meg gondolkodtam azon, hogy a penteki napot ilyen 3p pihenosre atrakom, de nem az en vilagom, nekem jo az a koredzes, rajottem.
-
tisn
veterán
ez gondolom órával van mérve, nem pánttal, nem? csak mert anno nekem is ilyen volt órával a köredzés (a valós min és max értékek elmaradtak, inkább egy "szűkített sávot mutatott), de nagyon sokat változtam azóta.
oraval, de nem hiszem, hogy panttal nagyon mas lenne. ez nem 20m-es sprintek.
-
Dorian
félisten
-
m3ss
veterán
Nekem vhol ful es kulcscsont kozott van a sulyzo fogoja, annal lentebb nem megy a db merete miatt.
Panatta oh press gepet amig hasznaltam a teremben tovabb engedtem, volt is tole izomlaz. Amugy soha nincs vallban. -
Dorian
félisten
Hülyeseget írtam múltkor. Vallból nyomásnal én is leengedem vállvonalig a kezem
-
Peaceliker
addikt
Tömegeltem 73.4kg-ről jövök lefele, a hasmenés előtt 68.2 voltam.
És hogy sikerült a bulk dolog? Vagy az majd akkor derül ki, ha ledobtad a zsírt?
-
m3ss
veterán
De van azon a doksin 15.1% is. Melyiket szoktuk emlegetni? Es 181 cm, nem 180

-
m3ss
veterán
Nem ilyen egyszerű, ha az lenne akkor sokkal több szálkás-izmos férfi lenne. Genetikától függően baromi nehéz bemenni 12-15% alá anélkül hogy izmot veszítenél. Még akkor is ha nem lenne más dolgod csak testépítéssel foglalkozni.
Edzőlány a teremben elkezdett versenyezni. Évek óta látom majdnem napi szinten, eddig a ha lediétázott akkor szimplán girhes volt. Az elmúlt hónapokban az első verseny előtt viszont ég és föld a változás. Baromi definiált maradt, nemhogy nem veszített izomtömeget jelentős zsírvesztés mellett, hanem még növelte is. Nyilván bejött a kémia. Nálunk tesztoszteron miatt van némi előny, de akkor sem az elvárt fitnessz sztenderdekre optimalizált a hormonrendszerünk, meg sem közelíti, ha zsírégetést nézzük izomtömeg megtartása mellett.Jah, reta meg egy oldalnyi peptid, aztan konnyen bemennek 10% ala.. amúgy meg jon az izomvesztes sztem.
180 cm 90 kg 13.7% az brutal genetika, plane ha meg a lababan van is potencial. Ezt nagyon kevesen tudjak nattyban elerni sztem. Nekem lehalabbis tuti nem sikerulne. Keepet
-
Ijk
félisten
Én tükör szerint kb folyamatosan ugyanott vagyok testzsírban, amikor egy éve mérettem ez 13,3% volt. Valszeg ilyen testzsíron 47 évesen már nagyon lassan megy az izom felpakolása. (De csak érdekesség, én jól vagyok magammal így, sosem mennék fel 20%-ra és élnék úgy, csak hogy 8-10 hónap múlva le kelljen diétáznom és egy kicsit több izom maradjon rajtam)
Nincs hatással a jelenlegi testzsírod az izomfelrakásra, maximális izomtömegre. Ha be akarsz menni 10% és alá, akkor veszítesz jelenlegi izomtömegből (persze hogy közben még menjen is fel izom az kizárt).
-
Dorian
félisten
Nem ilyen egyszerű, ha az lenne akkor sokkal több szálkás-izmos férfi lenne. Genetikától függően baromi nehéz bemenni 12-15% alá anélkül hogy izmot veszítenél. Még akkor is ha nem lenne más dolgod csak testépítéssel foglalkozni.
Edzőlány a teremben elkezdett versenyezni. Évek óta látom majdnem napi szinten, eddig a ha lediétázott akkor szimplán girhes volt. Az elmúlt hónapokban az első verseny előtt viszont ég és föld a változás. Baromi definiált maradt, nemhogy nem veszített izomtömeget jelentős zsírvesztés mellett, hanem még növelte is. Nyilván bejött a kémia. Nálunk tesztoszteron miatt van némi előny, de akkor sem az elvárt fitnessz sztenderdekre optimalizált a hormonrendszerünk, meg sem közelíti, ha zsírégetést nézzük izomtömeg megtartása mellett.Én tükör szerint kb folyamatosan ugyanott vagyok testzsírban, amikor egy éve mérettem ez 13,3% volt. Valszeg ilyen testzsíron 47 évesen már nagyon lassan megy az izom felpakolása. (De csak érdekesség, én jól vagyok magammal így, sosem mennék fel 20%-ra és élnék úgy, csak hogy 8-10 hónap múlva le kelljen diétáznom és egy kicsit több izom maradjon rajtam)
-
Ijk
félisten
Nem ilyen egyszerű, ha az lenne akkor sokkal több szálkás-izmos férfi lenne. Genetikától függően baromi nehéz bemenni 12-15% alá anélkül hogy izmot veszítenél. Még akkor is ha nem lenne más dolgod csak testépítéssel foglalkozni.
Edzőlány a teremben elkezdett versenyezni. Évek óta látom majdnem napi szinten, eddig a ha lediétázott akkor szimplán girhes volt. Az elmúlt hónapokban az első verseny előtt viszont ég és föld a változás. Baromi definiált maradt, nemhogy nem veszített izomtömeget jelentős zsírvesztés mellett, hanem még növelte is. Nyilván bejött a kémia. Nálunk tesztoszteron miatt van némi előny, de akkor sem az elvárt fitnessz sztenderdekre optimalizált a hormonrendszerünk, meg sem közelíti, ha zsírégetést nézzük izomtömeg megtartása mellett. -
Dorian
félisten
Irigylem akinek többet kellene ennie. Rengeteget tudnék zabálni, főleg jó házisüteményekből.
100kg az ideális súlyom ahol már elég szálkásnak is érzem magam, de csak nyáron tudom jellemzően tartani, nem a strandszezon miatt, hanem akkor ténylegesen kisebb az étvágyam. De nem szoktam 105 fölé engedni.De viszont ha több energia kellene a szervezetemnek (azért írok energiát, mert fehérjéből biztos megeszem amennyi kell) akkor viszont elvileg a testzsíromnak kellene csökkennie nem? De az is kb fixált.
-
K1LLMy53Lf
őstag
ha esetleg valakit érdekel: allegro-n, pf nutirtion beakciózta a fehérjéit (~5620ft/kg - kupon, ha valaki épp elhasználna egy 70k-st
). annyi a "hátrány", hogy relatív közeli szavidősek: [link] Csokoládé - 06.2026, pisztácia 09.2026, vanília, sós karamell, fehércsokoládé, keksz - 10.2026
-
Ijk
félisten
Irigylem akinek többet kellene ennie. Rengeteget tudnék zabálni, főleg jó házisüteményekből.
100kg az ideális súlyom ahol már elég szálkásnak is érzem magam, de csak nyáron tudom jellemzően tartani, nem a strandszezon miatt, hanem akkor ténylegesen kisebb az étvágyam. De nem szoktam 105 fölé engedni. -
Dorian
félisten
-
aelod
veterán
-
K1LLMy53Lf
őstag
tapasztalatom szerint inkább az számít mennyire van jól belőve a súly és mennyire jó az agy-izom kapcsolat... nekem is előfordul, hogyha nem vagyok ott 100%ig fejben vagy épp túllövöm a súlyt 1el, akkor hiába izzadok vért, köpöm ki a tüdőm a szett után 2 percig, a peak csak 130körül van egy olyan szettben, ahol egyébként 150-160 között szokott lenni... és ez független attól, hogy mennyire izolált a gyakorlat...
mert pl nekem lazán megvan 150++ peak az álló vágligépen, vagy a csigás 1 kezes tricepsz letolásnál is... vagy akár a p**aprés gépen is. (vagy épp a fenti screen-en is az ülő db oh press)persze - feltételezem - ez azért egyéni dolog is, de nálam pl ez a helyzet.

-
Ijk
félisten
Szabad súlyos gyakorlatok sokkal jobban megdobják a pulzust amúgy. Pl nekem bolgár guggolás vagy akár sima guggolás jobban megdobta sokkal, mint lábnyújtó.
De még egy példa: bolgár sokkal nehezebb volt amikor egyensúlyozni kellett, mint amikor támaszkodtam. Szóval sokat elvisz erőben és idegrendszeri terhelésben is, ha stabilitálni is kell.
Másik faktor, hogy ki mennyire edzett, illetve valamennyire biztos sajátosság is a pulzus.Nem a szabad súly miatt dobja meg, hanem mert többször annyi izmod vesz benne részt mint egy sima lábnyújtóban.
Nekem még bolgár guggológépen is felszaladt 160 fölé a pulzusom, miközben hack-guggoló gépben 140 körül van amikor kijövök, mivel már abban is rengeteg izmot ki tudok vonni. -
K1LLMy53Lf
őstag
-
Peaceliker
addikt
[kép] ez pl a szerdai lábnap.
Bemelegítés a combfeszítőn, majd abba 2 számomra komoly sorozat, szétég a lábam és alíg bírom már felemelni, hackgépbe 4 sorozat próbálom mindet bukásig hátha így közelítem azt aki 1 v 2 sorozatból kiprésel mindent 1-2percig kapkodom a levegőt, leülök, itt a sorozatok között 3percet pihenek aztán ülő hajlító és szamárvádli, aztán fekvő hajlítő és ülő vádli itt is a szabályosság határán vagyok ha belhúznék még párat már full szabálytalan lenn , fáj de a pulzus sehol, a vége meg belsőcombízmok edzése ahol szétrakva űlsz a gépebe, meg szokott lenni csipőtolás de most fáj a derekam az ezen nincs rajta.Szabad súlyos gyakorlatok sokkal jobban megdobják a pulzust amúgy. Pl nekem bolgár guggolás vagy akár sima guggolás jobban megdobta sokkal, mint lábnyújtó.
De még egy példa: bolgár sokkal nehezebb volt amikor egyensúlyozni kellett, mint amikor támaszkodtam. Szóval sokat elvisz erőben és idegrendszeri terhelésben is, ha stabilitálni is kell.
Másik faktor, hogy ki mennyire edzett, illetve valamennyire biztos sajátosság is a pulzus. -
K1LLMy53Lf
őstag
ez gondolom órával van mérve, nem pánttal, nem? csak mert anno nekem is ilyen volt órával a köredzés (a valós min és max értékek elmaradtak, inkább egy "szűkített sávot mutatott), de nagyon sokat változtam azóta.
-
tisn
veterán
Nekem ilyen a láb+váll pl:
bemelegítés, hack squat (nem ment jól), combhajlító, p**tárogató, ülő db ph press (ezek a peak pulzusok), oldalemelés, lehúzás, evezés, tricepsz letolás, harangozás, rear delt reverse fly.nekem szerdai labnap, de koredzes, szoval volt sok mas is
latszik azert az edzes vege fele a faradas, illetve hogy mikor ugrottam ki a mosdoba
-
K1LLMy53Lf
őstag
[kép] ez pl a szerdai lábnap.
Bemelegítés a combfeszítőn, majd abba 2 számomra komoly sorozat, szétég a lábam és alíg bírom már felemelni, hackgépbe 4 sorozat próbálom mindet bukásig hátha így közelítem azt aki 1 v 2 sorozatból kiprésel mindent 1-2percig kapkodom a levegőt, leülök, itt a sorozatok között 3percet pihenek aztán ülő hajlító és szamárvádli, aztán fekvő hajlítő és ülő vádli itt is a szabályosság határán vagyok ha belhúznék még párat már full szabálytalan lenn , fáj de a pulzus sehol, a vége meg belsőcombízmok edzése ahol szétrakva űlsz a gépebe, meg szokott lenni csipőtolás de most fáj a derekam az ezen nincs rajta.Nekem ilyen a láb+váll pl:
bemelegítés, hack squat (nem ment jól), combhajlító, p**tárogató, ülő db ph press (ezek a peak pulzusok), oldalemelés, lehúzás, evezés, tricepsz letolás, harangozás, rear delt reverse fly. -
tisn
veterán
[kép] ez pl a szerdai lábnap.
Bemelegítés a combfeszítőn, majd abba 2 számomra komoly sorozat, szétég a lábam és alíg bírom már felemelni, hackgépbe 4 sorozat próbálom mindet bukásig hátha így közelítem azt aki 1 v 2 sorozatból kiprésel mindent 1-2percig kapkodom a levegőt, leülök, itt a sorozatok között 3percet pihenek aztán ülő hajlító és szamárvádli, aztán fekvő hajlítő és ülő vádli itt is a szabályosság határán vagyok ha belhúznék még párat már full szabálytalan lenn , fáj de a pulzus sehol, a vége meg belsőcombízmok edzése ahol szétrakva űlsz a gépebe, meg szokott lenni csipőtolás de most fáj a derekam az ezen nincs rajta.teljesen jo. mi a gondod? rendben van a kardio rendszered, nem ugy, mint ezeknek a puhanyoknak
(pl. eleg gyorsan visszall a nyugalmi pulzusod) -
tchriss
tag
Azért is érdekelt, mert ilyen magas vagyok én is, nemrég dobtam képet, amikor 92kg körül voltam. Azért gondoltam, hogy ilyen zsíron durva lehet a forma nálad.
Simán lehet, hogy kevesebb edzés többet dobna. Vagy ha kicsi a volumen, akár több kellhet. Próbálgatni kell.
Hogy edzel most?Amúgy ezek a gépek meg az adataik nem sokat számítanak, ha tükörben nem tetszik. Most nekem sem érdekes hogy 16 vagy 26 ot írja, ha szerintem sok a zsír. Akkor megyek lejjebb
[kép] ez pl a szerdai lábnap.
Bemelegítés a combfeszítőn, majd abba 2 számomra komoly sorozat, szétég a lábam és alíg bírom már felemelni, hackgépbe 4 sorozat próbálom mindet bukásig hátha így közelítem azt aki 1 v 2 sorozatból kiprésel mindent 1-2percig kapkodom a levegőt, leülök, itt a sorozatok között 3percet pihenek aztán ülő hajlító és szamárvádli, aztán fekvő hajlítő és ülő vádli itt is a szabályosság határán vagyok ha belhúznék még párat már full szabálytalan lenn , fáj de a pulzus sehol, a vége meg belsőcombízmok edzése ahol szétrakva űlsz a gépebe, meg szokott lenni csipőtolás de most fáj a derekam az ezen nincs rajta. -
tisn
veterán
Ha az enyémet nézed, azt engedd el, nekem sztem kiugróan magas szokott lenni
Vagy nem tolod elég agresszívan
Képet dobtál már hogy állsz? Kíváncsi vagyok magasság /zsír /súly kombó hogy festhet
Képet dobtál már hogy állsz?
ja, engem is erdekelne, ennyire akarok lefogyni, hatha akkor mar normlaisan neznek ki
-
tisn
veterán
Reggeli inbody mérési eredmények: [kép] szerintem nekem felfele csalt a gép
vagy az itthoni tükörrel van a baj.Van aki szokta magát edzés közben "monitorozni" polar h x mellkaspánttal? van itthon elkezdtem edzés közben használni, jóval pontosabb mint az óra, de itt mégis olyan pulzus számokkal dobálództok amit én folyamatosan minden gyakorlatban képtelen vagyok elérni.
de itt mégis olyan pulzus számokkal dobálództok amit én folyamatosan minden gyakorlatban képtelen vagyok elérni.
mennyi a pulzusod? lehet 250kg-al kellene csipotoloznod
-
tisn
veterán
majd 250-el vagy már nem emlékszem mennyivel csípőtol a kolléga
az a feneke. az nem is fajt. uj gyakorlat, uj terhelessel, a leggyengebb fogaskerekek a lancban tiltakoznak.
-
Peaceliker
addikt
Dorian: bár így lenne.
Peaceliker:
haskockák sehol, tónusok sehol, és nyilván látom hogy nem csak a kicsit megereszkedett bőröm miatt nem jó a forma, dobtam de az 78kg s volt, majd holnap reggel csinálok de ez egy full zsíros forma. A nő aki végezte a tesztet, azt mondta tőrzstől felfe hízó alkat vagyok a lábaim meg alulfeljtettek a felső testemhez képest.Én nem tudom, hogyan tudnám azt jobban fokozni, hogy kb kifolyok már a hack gépből vagy nem akar adaptálódni az idegrendszerem vagy nem tom. azért folytatnék le egy pm et valakivel aki ilyennel is méri, hátha megjön a fény az alagút végén.
Azért is érdekelt, mert ilyen magas vagyok én is, nemrég dobtam képet, amikor 92kg körül voltam. Azért gondoltam, hogy ilyen zsíron durva lehet a forma nálad.
Simán lehet, hogy kevesebb edzés többet dobna. Vagy ha kicsi a volumen, akár több kellhet. Próbálgatni kell.
Hogy edzel most?Amúgy ezek a gépek meg az adataik nem sokat számítanak, ha tükörben nem tetszik. Most nekem sem érdekes hogy 16 vagy 26 ot írja, ha szerintem sok a zsír. Akkor megyek lejjebb
-
K1LLMy53Lf
őstag
Reggeli inbody mérési eredmények: [kép] szerintem nekem felfele csalt a gép
vagy az itthoni tükörrel van a baj.Van aki szokta magát edzés közben "monitorozni" polar h x mellkaspánttal? van itthon elkezdtem edzés közben használni, jóval pontosabb mint az óra, de itt mégis olyan pulzus számokkal dobálództok amit én folyamatosan minden gyakorlatban képtelen vagyok elérni.
Én használok mellkaspántot, bár nem polart, hanem kínait (xoss)
-
tchriss
tag
Ha az enyémet nézed, azt engedd el, nekem sztem kiugróan magas szokott lenni
Vagy nem tolod elég agresszívan
Képet dobtál már hogy állsz? Kíváncsi vagyok magasság /zsír /súly kombó hogy festhet
Dorian: bár így lenne.
Peaceliker:
haskockák sehol, tónusok sehol, és nyilván látom hogy nem csak a kicsit megereszkedett bőröm miatt nem jó a forma, dobtam de az 78kg s volt, majd holnap reggel csinálok de ez egy full zsíros forma. A nő aki végezte a tesztet, azt mondta tőrzstől felfe hízó alkat vagyok a lábaim meg alulfeljtettek a felső testemhez képest.Én nem tudom, hogyan tudnám azt jobban fokozni, hogy kb kifolyok már a hack gépből vagy nem akar adaptálódni az idegrendszerem vagy nem tom. azért folytatnék le egy pm et valakivel aki ilyennel is méri, hátha megjön a fény az alagút végén.
-
Peaceliker
addikt
Reggeli inbody mérési eredmények: [kép] szerintem nekem felfele csalt a gép
vagy az itthoni tükörrel van a baj.Van aki szokta magát edzés közben "monitorozni" polar h x mellkaspánttal? van itthon elkezdtem edzés közben használni, jóval pontosabb mint az óra, de itt mégis olyan pulzus számokkal dobálództok amit én folyamatosan minden gyakorlatban képtelen vagyok elérni.
Ha az enyémet nézed, azt engedd el, nekem sztem kiugróan magas szokott lenni
Vagy nem tolod elég agresszívan
Képet dobtál már hogy állsz? Kíváncsi vagyok magasság /zsír /súly kombó hogy festhet
-
Dorian
félisten
Reggeli inbody mérési eredmények: [kép] szerintem nekem felfele csalt a gép
vagy az itthoni tükörrel van a baj.Van aki szokta magát edzés közben "monitorozni" polar h x mellkaspánttal? van itthon elkezdtem edzés közben használni, jóval pontosabb mint az óra, de itt mégis olyan pulzus számokkal dobálództok amit én folyamatosan minden gyakorlatban képtelen vagyok elérni.
180 centi, 90 kiló, 13,7 testzsír? Azért az nagyon állat, a tükörrel sem lehet semmi baj.
-
tchriss
tag
Reggeli inbody mérési eredmények: [kép] szerintem nekem felfele csalt a gép
vagy az itthoni tükörrel van a baj.Van aki szokta magát edzés közben "monitorozni" polar h x mellkaspánttal? van itthon elkezdtem edzés közben használni, jóval pontosabb mint az óra, de itt mégis olyan pulzus számokkal dobálództok amit én folyamatosan minden gyakorlatban képtelen vagyok elérni.
-
aelod
veterán
Most már teljesen biztos, hogy a jobb combom elülső részén az izomfájdalmat a guggolás okozza és a combfeszítő nem okoz ilyent. Ezt sem igazán értem, hogyha pont a combfeszítő dolgozza meg rendesen a négyfejű minden részét, akkor ez hogyan lehet, vajon mi lehet a probléma?
Szerintem a combfeszítő gép jóval kisebb terhelést ad, mint egy guggolás / lábtolás. Lehet, hogy a kvadricepsz mind a 4 fejét megdolgoztatja, de nem olyan mértékben. Maga a combfeszítő mozgás sokkal természetellenesebb, mint egy guggoló mozdulat. Mikor használt ilyet az ember az evolúció során az esetleges rúgásokat leszámítva?
4 fejét megdolgoztatja, de nem olyan mértékben
Hanem milyen mértékben? Mind a 4 fejet megdolgozza, stabil, jól progresszálható kevesebb idegrendszeri fáradtságot eredményez (értem ezalatt a koncentrálást, megfelelő tartást, légzést amit egy guggolás megkövetel) egy ülő lábnyújtás mint egy guggolás. Értem, hogy gyúrós közösségben mérvadó a guggolás meg az erő mértékegysége is viszont néha jobb okosabban edzeni.
Az, meg hogy mi természetes ezen kérdéskörben irreleváns.
-
Dorian
félisten
A természetben mennyi fekvenyomást látsz?
Te most trollkodsz?
Nem arról beszéltem, hogy a természetben (állat- és növényvilág) melyik mozgás található, hanem, hogy az embernek melyik mozgás természetes és melyik nem, melyik volt használatos az emberi történelem, evolúció során. Pl. a nyomó mozdulat nem csak ütéseknél, hanem minden nyomásnál, tolásnál, emelésnél használatos volt. A combfeszítő mozdulat ellenben mikor volt használatos? Mikor emelt így súlyt az ember? Soha, rúgásoknál van ez a mozgáspálya...Amúgy fekvenyomni nem is kell szerintem.
(Rúddal legalábbis.) Jobb a szabadon / szűkülő pályán mozgó nyomó mell gyakorlat: Pl. Dumbbell, tárcsás Hammer Strength gépAzt nem értem hogyan jön a témához ez a természetellenesség-dolog
-
Dorien
veterán
A combfeszítő rövidült, a guggolás pedig nyújtott állapotban adja a legnagyobb terhelést. A nyújtott állpotbeli terhelési maximum sérülésveszélyesebb, én úgy találom emiatt van ez a dolog, valószínű ebből lett valami húzódás, ami rövidült állapotbeli csúcsterhelésnél nem okoz fájdalmat. Szóval én így fejtettem meg, de kíváncsi vagyok ha vannak ellenvélemények.
Nem értem mit értesz "nem olyan mértékben" alatt. Ha elérjük az izombukást, akkor teljes mértékben meg van dolgoztatva az izom.
A természetellenesség nem tudom hogyan jön ide. A természetben mennyi fekvenyomást látsz?A természetben mennyi fekvenyomást látsz?
Te most trollkodsz?
Nem arról beszéltem, hogy a természetben (állat- és növényvilág) melyik mozgás található, hanem, hogy az embernek melyik mozgás természetes és melyik nem, melyik volt használatos az emberi történelem, evolúció során. Pl. a nyomó mozdulat nem csak ütéseknél, hanem minden nyomásnál, tolásnál, emelésnél használatos volt. A combfeszítő mozdulat ellenben mikor volt használatos? Mikor emelt így súlyt az ember? Soha, rúgásoknál van ez a mozgáspálya...Amúgy fekvenyomni nem is kell szerintem.
(Rúddal legalábbis.) Jobb a szabadon / szűkülő pályán mozgó nyomó mell gyakorlat: Pl. Dumbbell, tárcsás Hammer Strength gép -
Dorian
félisten
Most már teljesen biztos, hogy a jobb combom elülső részén az izomfájdalmat a guggolás okozza és a combfeszítő nem okoz ilyent. Ezt sem igazán értem, hogyha pont a combfeszítő dolgozza meg rendesen a négyfejű minden részét, akkor ez hogyan lehet, vajon mi lehet a probléma?
Szerintem a combfeszítő gép jóval kisebb terhelést ad, mint egy guggolás / lábtolás. Lehet, hogy a kvadricepsz mind a 4 fejét megdolgoztatja, de nem olyan mértékben. Maga a combfeszítő mozgás sokkal természetellenesebb, mint egy guggoló mozdulat. Mikor használt ilyet az ember az evolúció során az esetleges rúgásokat leszámítva?
A combfeszítő rövidült, a guggolás pedig nyújtott állapotban adja a legnagyobb terhelést. A nyújtott állpotbeli terhelési maximum sérülésveszélyesebb, én úgy találom emiatt van ez a dolog, valószínű ebből lett valami húzódás, ami rövidült állapotbeli csúcsterhelésnél nem okoz fájdalmat. Szóval én így fejtettem meg, de kíváncsi vagyok ha vannak ellenvélemények.
Nem értem mit értesz "nem olyan mértékben" alatt. Ha elérjük az izombukást, akkor teljes mértékben meg van dolgoztatva az izom.
A természetellenesség nem tudom hogyan jön ide. A természetben mennyi fekvenyomást látsz? -
Peaceliker
addikt
Én ezt néztem, mint lehetséges kiváltási opció
[link] Ez tetszik. Fellépést toltam, de szenvedés, túl magas a padom
-
Dorien
veterán
Ja meg még másik:
Most már teljesen biztos, hogy a jobb combom elülső részén az izomfájdalmat a guggolás okozza és a combfeszítő nem okoz ilyent. Ezt sem igazán értem, hogyha pont a combfeszítő dolgozza meg rendesen a négyfejű minden részét, akkor ez hogyan lehet, vajon mi lehet a probléma?
Pedig most direkt ezért nem finomkodtam vele, beletettem 96 kilóval 3 szériában 10-10-8 ismétléstMost már teljesen biztos, hogy a jobb combom elülső részén az izomfájdalmat a guggolás okozza és a combfeszítő nem okoz ilyent. Ezt sem igazán értem, hogyha pont a combfeszítő dolgozza meg rendesen a négyfejű minden részét, akkor ez hogyan lehet, vajon mi lehet a probléma?
Szerintem a combfeszítő gép jóval kisebb terhelést ad, mint egy guggolás / lábtolás. Lehet, hogy a kvadricepsz mind a 4 fejét megdolgoztatja, de nem olyan mértékben. Maga a combfeszítő mozgás sokkal természetellenesebb, mint egy guggoló mozdulat. Mikor használt ilyet az ember az evolúció során az esetleges rúgásokat leszámítva?
-
K1LLMy53Lf
őstag
Végre amúgy a héten újra megcsinálták normálisra a csípőtoló hevederjeit, szóval seggre tudok majd annál maradni, de érdekes kísérlet volt a kiváltására, csomó tapasztalat lett.
Lehet, hogy időnként a combhajlító gép helyett megint fogok román felhúzást csinálni, mert tök máshogy terheli. A fő probléma vele amúgy az, hogy túl magy kifáradást, idegrendszeri terhelést ad hozzá képest, ezért csak időnként illesztem majd be
Én ezt néztem, mint lehetséges kiváltási opció
[link] -
Dorian
félisten
Ja meg még másik:
Most már teljesen biztos, hogy a jobb combom elülső részén az izomfájdalmat a guggolás okozza és a combfeszítő nem okoz ilyent. Ezt sem igazán értem, hogyha pont a combfeszítő dolgozza meg rendesen a négyfejű minden részét, akkor ez hogyan lehet, vajon mi lehet a probléma?
Pedig most direkt ezért nem finomkodtam vele, beletettem 96 kilóval 3 szériában 10-10-8 ismétlést -
Tyler Durden
addikt
Te amúgy nem épp alacsony súlyon voltál? Vagy sikerült amúgy a bulk?
Tömegeltem 73.4kg-ről jövök lefele, a hasmenés előtt 68.2 voltam.
-
Dorian
félisten
Végre amúgy a héten újra megcsinálták normálisra a csípőtoló hevederjeit, szóval seggre tudok majd annál maradni, de érdekes kísérlet volt a kiváltására, csomó tapasztalat lett.
Lehet, hogy időnként a combhajlító gép helyett megint fogok román felhúzást csinálni, mert tök máshogy terheli. A fő probléma vele amúgy az, hogy túl magy kifáradást, idegrendszeri terhelést ad hozzá képest, ezért csak időnként illesztem majd be
-
m3ss
veterán
Hát, igyekeztem. Szerintem amennyire lehetett dőltem lefelé. Ugye ebben az esetben, seggfókusznál a dőlés egyenes háttal, csípőből történik, tehát van egy limitációja.
Elég kompex mozgás, mert a szett legelején, hogy felvedd könyökhajlattal a rudat (ez önmagában se túl kényelmes 70-80 kilónál), kénytelen vagy hátból is előredőlni, majd csípőtől felfelé kiegyenesedni és onnan indítani azután a csípő előretolásával, egyenes háttal a mozdulatot.rdl? pont most nezegettem rehab kapcsan, az egy labas rdl az egyik legjobb rehab gyakorlat mert a letezo osszes far es farizom kornyeken talalhato izmot megdolgoztatja. persze jo a sima is, de egy labasnal inbalansz sem tenyezo, ezert az jobb rehabra.
rdl + bolgar komboval eleg jo segget lehet epiteni. -
Dorian
félisten
Hát, igyekeztem. Szerintem amennyire lehetett dőltem lefelé. Ugye ebben az esetben, seggfókusznál a dőlés egyenes háttal, csípőből történik, tehát van egy limitációja.
Elég kompex mozgás, mert a szett legelején, hogy felvedd könyökhajlattal a rudat (ez önmagában se túl kényelmes 70-80 kilónál), kénytelen vagy hátból is előredőlni, majd csípőtől felfelé kiegyenesedni és onnan indítani azután a csípő előretolásával, egyenes háttal a mozdulatot. -
aelod
veterán
-
tisn
veterán
Nálam ez a hiperhajlítón-súllyal-segggyakorlat úgy tűnik inkább amolyan általános törzserő gyakorlatnak volt jó. Érzem a derékizmokat, alaposan a combhajlítót, és érdekes mód durván az oldalsó hasizmokat (pedig azt nemigen kellene) és szinte alig a segget, (pedig odafigyeltem, hogy a medence előretolásával emelkedjek fel).
Lehet előtte kifárasztottam a csípőtolóval és jobban átvették a szerepét a többi izmok, vagy mi van ilyenkor?Vagy azok az izmok relative gyengék.
-
Ijk
félisten
Nálam ez a hiperhajlítón-súllyal-segggyakorlat úgy tűnik inkább amolyan általános törzserő gyakorlatnak volt jó. Érzem a derékizmokat, alaposan a combhajlítót, és érdekes mód durván az oldalsó hasizmokat (pedig azt nemigen kellene) és szinte alig a segget, (pedig odafigyeltem, hogy a medence előretolásával emelkedjek fel).
Lehet előtte kifárasztottam a csípőtolóval és jobban átvették a szerepét a többi izmok, vagy mi van ilyenkor?Minél jobban előrehajolsz annál inkább dolgozik a far és hátsó comb.
-
Dorian
félisten
Nálam ez a hiperhajlítón-súllyal-segggyakorlat úgy tűnik inkább amolyan általános törzserő gyakorlatnak volt jó. Érzem a derékizmokat, alaposan a combhajlítót, és érdekes mód durván az oldalsó hasizmokat (pedig azt nemigen kellene) és szinte alig a segget, (pedig odafigyeltem, hogy a medence előretolásával emelkedjek fel).
Lehet előtte kifárasztottam a csípőtolóval és jobban átvették a szerepét a többi izmok, vagy mi van ilyenkor? -
Peaceliker
addikt
Ma tök jó edzést sikerült abszolválni, diéta mellett nálam ez nem mindig jön össze, akkor se ha van elég CH.
Erre kedden voltam office-ban és valaki rámköpte a devlát, jelenleg 39.1-es láz és fosok, mint a lakodalmas kutya.
Nem így képzeltem a komolyabb diétát..
Te amúgy nem épp alacsony súlyon voltál? Vagy sikerült amúgy a bulk?
-
Tyler Durden
addikt
Ma tök jó edzést sikerült abszolválni, diéta mellett nálam ez nem mindig jön össze, akkor se ha van elég CH.
Erre kedden voltam office-ban és valaki rámköpte a devlát, jelenleg 39.1-es láz és fosok, mint a lakodalmas kutya.
Nem így képzeltem a komolyabb diétát..
-
K1LLMy53Lf
őstag
-
cOxeR
Ármester
megjött ma a HSN válasza:
"Currently, shipping to your country is not available and we cannot confirm when it will be available again. We apologize for the inconvenience caused.
We remain at your disposal.
HSN Team"szóval @cOxeR, ha te tudsz valami "kerülőúton" rendelni tőlük, akkor dobj PM-et

Feladom… nincs egy olyan ország se ahova be tudnám rendelni… se Ausztria se Németország, mindkét helyről hazajutna a cucc. Nem is értem… ezt a választ amit kaptál/kaptam.
Céget engednek be regisztrálni… de szállítani nem tudnak? Mi a f… -
cOxeR
Ármester
Én nem is ismertem ezt a srácot…
Egész szórakoztató tartalmat csinál. -
scdlsc
senior tag
akkor elvileg egész jól csinálom, a súly alja a fül aljáig vagy picit alá szokott menni, ~85°os padon (bár láttam embereket, akik 75°on tolják, el is gondolkodtam rajta, hogy vajon jobb lenne-e), a könyököm párhuzamos a testemmel, fent kinyújtom amúgy, de nincs lockout (pedig nagyon sok gyakorlatban szoktam)
múlt héten jól ment a 2x27,5kg, szóval szombaton jöhet a 2x30...
valaki amúgy elkeverte az egyetlen súlyövet, így sajnos most súly nélkül tolódzkodtam (súlyemelőöv+gumiszalaggal nem akartam bohóckodni, meg nem is hiszem, hogy 40kg-ot kibírna)... 20repnél meguntam, így tényleg bemelegítő szett volt tricepszre... (105kg vagyok még mindig)
amúgy az elmúlt 3-4 edzésen egyre jobban jön vissza a fejlődési ütem, szóval tényleg hatásos a kreatin (vagy jó placebo)... hiperhajlítás is ment 55kgx11rep...
@tisn: tényleg próbáld ki, bár ha most is van haladás, akkor lehet egyelőre jelgelném, és stagnálás esetén váltanék a helyedben.
mondjuk én inkább 50-60mp-s pihenőket javasolnék első körben (mert 0 pihenőről 3 perc, ahogy scdlsc javasolja, szvsz túl angy ugrás)amúgy az agresszió tényleg jót tesz, én is fel szoktam magam szívni a (számomra) k..nagy súlyok előtt... mondjuk én alapból hangosan veszem a levegőt, szvsz sokan tuti furcsán is néznek rám edzés közben, meg szettek között, ahogy fújtatok (meg néha, szett végén elrepül 1-1 b+, ha épp xarul meg...
)"0 pihenőről 3 perc, ahogy scdlsc javasolja, szvsz túl angy ugrás"
Miért? Elalszik?
-
Dorien
veterán
-
Peaceliker
addikt
"Micsoda kifogások, hogy egy gyenge sz#r vagyok ;]"
Örülök, hogy nem nekem kellett kimondani
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Amúgy aki túl komolyan gondolja (van ilyen ismerős nekem is), arra tényleg rá kell hagyni, nem ér annyit.

-
m3ss
veterán
vagy teljesen nyujtott karnal a bicepszed nem tud erot kifejteni mert preacher curlnel is partialokat csinalsz?
A lockout dologgal általában (pl. fekvenyomás) egyetértek, de a Scott pados / preacher curl kivétel. Videók is vannak "gyönyörű" bicepsz szakadásokról a teljesen nyújtott pozíció miatt. Baromi sérülékeny így a bicepsz.
Illetve a tárcsás lábtolásnál, Hack-guggolásnál sem javasolt a teljes lockout nagy súlyok használata esetén.
ez nem fake video? mi az eselye, hogy mind2 karban ugyanakkor szakad el?
labtolonal en se lockoutolok. -
Dorien
veterán
hajra. en valszeg konkretan dobom az osszes tric gyakorlatot, tolodzkodas lockoutig.
de hetkoznapi dolgok miatt is ez tunik nekem logikusnak. ha pakolaszol, hasznalod ezeket az izmokat itthon akkor is ez tortenik. majd megallok lockout elott?
eldobsz valamit aztan megserul a konyokod mert eleteben nem lockoutolt terhelesen?
huzas detto. lehet kulon kelso shruggal szorakozni, csak minek? egy felsohat fokuszu evezesnel, meg huzodzkodasnal is csinalhatom.
majd ha megyek falat maszni akkor majd sajnalkozok hogy hmm de kar hogy otthon nem ugy huzodzkodok meg evezek hogy lapocka tavolitassal is tudjam a mozdulatot inditani, nyujtott karral? mert a falon epp ki vagyok tekeredve, hulye pozban vagyok? vagy elmesz kuzdosportolni es nem lesz megszokott, hogy mondjuk foldharcnal domboru hattal is tudjal nagy huzoerot kifejteni? vagy teljesen nyujtott karnal a bicepszed nem tud erot kifejteni mert preacher curlnel is partialokat csinalsz?
amugy nekem a vallamban levo mobilitas gondokat (nem tudtam fejem moge vinni fej fole nyujtott karral) is megoldotta a full romos edzes. persze nem tudom, lehet a csokkentett rom is ugyanezt tette volna...nem art, ha hasznos is ez az egesz azert vmennyire. ugyanez igaz ezekre a nordic, reverse nordic curlre. lehet hipertrofia miatt jobb a labnyujtas pl mint a reverse nordic. labhajlitasrol mar nem lennek meggyozodbe, hogy effektivebb mint a nordic. de csomo elonye van terd izuleteknel, csipo izulet, mobilizal, torzset is fejleszti. jol konvertal ugrashoz, sprinthez, atletikusabb leszel...kicsit ugyanez igaz ezekre a szabad sulyos mozdulatokra is. lehet van a tolodzkodasnal, huzodzkodasnal hip szempontjabol kicsit hatekonyabb mozdulat. de azert ezek az osszetett mozdulatok ahol sok stabilizalo izom reszt vesz hasznosak. ahelyett, hogy vezetett palyan nyomogatok egy gepet, stabilizalo izmok nelkul...raadasul nekem a pump es a sajat fejlodesem sem arrol arulkodik, hogy ezek a gyakorlatok ne lennenek legalabb olyan effektivek.
erdemes megnezni egy gyurus tornasz bicepszet, vallat amugy. elegge full rom kapja a terhelest. es akkor finoman fogalmaztam.
vagy teljesen nyujtott karnal a bicepszed nem tud erot kifejteni mert preacher curlnel is partialokat csinalsz?
A lockout dologgal általában (pl. fekvenyomás) egyetértek, de a Scott pados / preacher curl kivétel. Videók is vannak "gyönyörű" bicepsz szakadásokról a teljesen nyújtott pozíció miatt. Baromi sérülékeny így a bicepsz.
Illetve a tárcsás lábtolásnál, Hack-guggolásnál sem javasolt a teljes lockout nagy súlyok használata esetén.
-
aelod
veterán
Mert ő tudja, hogy kell ezt.... Agresszívan
Am. az volt. Este 10kor 5órás keléssel melóval és edzéssel a hátam mögött féltem a sérüléstől.
Micsoda kifogások, hogy egy gyenge sz#r vagyok![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Peaceliker
addikt
-
aelod
veterán
Új sportba fogtál?

Vagy toltad eddig is?Ijk
Tolodszkodásnál lehet neked is hozna változást, ha rá raknád a súlyt. Mondjuk 6repes húzódszkodásra lehet nem mernék magamra aggatni valamit még
másik fogás fajta esetleg? Én alkarom miatt nem tudom fogok-e valaha még húzodszkodni. Ma másik doki is annyit mondott, hogy "hát akkor ennyi, mást nem tehetünk" 
tisn
Ennyi, agresszívabban kell
Nem, csak elkezdett érdekelni. Szoktam edzeni specifikus gyakorlatokkal rá, aztán melóban egy lelkes pohárszedő srác kihívott, ő komolyabban vette a kelleténél, inkább hagytam magam de erős volt szó mi szó.
-
m3ss
veterán
huzodzkodasnal torzsed, fogasod is kap rendesen ha magas rep rangere mesz. ha tudsz 6-ot huzodzkodni, jo esellyel 2.5-5 kiloval is menni fog ez. aztan jovo heten mar +1kg-mal is. csinalod par honapig aztan azt veszed eszre, hogy mar 1x kilonal tartasz es a tobbi hat es valszeg bic gyakorlatnal is fejlodtel.
sztem ezeknel a gyakorlatoknal a microloading mukodik legjobban. -
Peaceliker
addikt
Új sportba fogtál?

Vagy toltad eddig is?Ijk
Tolodszkodásnál lehet neked is hozna változást, ha rá raknád a súlyt. Mondjuk 6repes húzódszkodásra lehet nem mernék magamra aggatni valamit még
másik fogás fajta esetleg? Én alkarom miatt nem tudom fogok-e valaha még húzodszkodni. Ma másik doki is annyit mondott, hogy "hát akkor ennyi, mást nem tehetünk" 
tisn
Ennyi, agresszívabban kell
-
tisn
veterán
-
Ijk
félisten
-
tisn
veterán
csinalod -> megerosodik
kover desznyo vagyok, de igy is eljott a sulymelleny ideje.
csak annyi kellett, hogy minden heten tolodzkodtam(a vallam szarakodik 2-3 honapja, ezert huzodzkodas nem ment, most kezdem ujra majd)
-
Ijk
félisten
Nekem tolodszkodás megállt 18repnél. Akkor raktam rá súlyt, pedig jó sokáig próbáltam progresszálni anno.
16 éve edzem, de tolódzkodásnál ha fejemhez tartanának egy pisztolyt sem tudnék megcsinálni 10-12-nél többet. A fő gyengeségem pedig a húzódzkodás, 6-nál vége van.
El sem tudom képzelni hogy még súlyt is akasszak magamra. -
aelod
veterán
Ez ugye 2x27
De van amihez képest sztem sem sok ez. Mobilitási bajok vannak, még ekkora pad szögnél is nagyon feszül a vállam, hogy alkar függő legyen. Lateral rise elég jól megy, csak most vállam szenved, így azt egyelőre hanyagolom
Így érthető.
Nekem most kapta a karom rendesen. Szkander miatt
-
Peaceliker
addikt
akkor elvileg egész jól csinálom, a súly alja a fül aljáig vagy picit alá szokott menni, ~85°os padon (bár láttam embereket, akik 75°on tolják, el is gondolkodtam rajta, hogy vajon jobb lenne-e), a könyököm párhuzamos a testemmel, fent kinyújtom amúgy, de nincs lockout (pedig nagyon sok gyakorlatban szoktam)
múlt héten jól ment a 2x27,5kg, szóval szombaton jöhet a 2x30...
valaki amúgy elkeverte az egyetlen súlyövet, így sajnos most súly nélkül tolódzkodtam (súlyemelőöv+gumiszalaggal nem akartam bohóckodni, meg nem is hiszem, hogy 40kg-ot kibírna)... 20repnél meguntam, így tényleg bemelegítő szett volt tricepszre... (105kg vagyok még mindig)
amúgy az elmúlt 3-4 edzésen egyre jobban jön vissza a fejlődési ütem, szóval tényleg hatásos a kreatin (vagy jó placebo)... hiperhajlítás is ment 55kgx11rep...
@tisn: tényleg próbáld ki, bár ha most is van haladás, akkor lehet egyelőre jelgelném, és stagnálás esetén váltanék a helyedben.
mondjuk én inkább 50-60mp-s pihenőket javasolnék első körben (mert 0 pihenőről 3 perc, ahogy scdlsc javasolja, szvsz túl angy ugrás)amúgy az agresszió tényleg jót tesz, én is fel szoktam magam szívni a (számomra) k..nagy súlyok előtt... mondjuk én alapból hangosan veszem a levegőt, szvsz sokan tuti furcsán is néznek rám edzés közben, meg szettek között, ahogy fújtatok (meg néha, szett végén elrepül 1-1 b+, ha épp xarul meg...
)Nekem tolodszkodás megállt 18repnél. Akkor raktam rá súlyt, pedig jó sokáig próbáltam progresszálni anno.
-
m3ss
veterán
akkor elvileg egész jól csinálom, a súly alja a fül aljáig vagy picit alá szokott menni, ~85°os padon (bár láttam embereket, akik 75°on tolják, el is gondolkodtam rajta, hogy vajon jobb lenne-e), a könyököm párhuzamos a testemmel, fent kinyújtom amúgy, de nincs lockout (pedig nagyon sok gyakorlatban szoktam)
múlt héten jól ment a 2x27,5kg, szóval szombaton jöhet a 2x30...
valaki amúgy elkeverte az egyetlen súlyövet, így sajnos most súly nélkül tolódzkodtam (súlyemelőöv+gumiszalaggal nem akartam bohóckodni, meg nem is hiszem, hogy 40kg-ot kibírna)... 20repnél meguntam, így tényleg bemelegítő szett volt tricepszre... (105kg vagyok még mindig)
amúgy az elmúlt 3-4 edzésen egyre jobban jön vissza a fejlődési ütem, szóval tényleg hatásos a kreatin (vagy jó placebo)... hiperhajlítás is ment 55kgx11rep...
@tisn: tényleg próbáld ki, bár ha most is van haladás, akkor lehet egyelőre jelgelném, és stagnálás esetén váltanék a helyedben.
mondjuk én inkább 50-60mp-s pihenőket javasolnék első körben (mert 0 pihenőről 3 perc, ahogy scdlsc javasolja, szvsz túl angy ugrás)amúgy az agresszió tényleg jót tesz, én is fel szoktam magam szívni a (számomra) k..nagy súlyok előtt... mondjuk én alapból hangosan veszem a levegőt, szvsz sokan tuti furcsán is néznek rám edzés közben, meg szettek között, ahogy fújtatok (meg néha, szett végén elrepül 1-1 b+, ha épp xarul meg...
)20repnél meguntam, így tényleg bemelegítő szett volt tricepszre...
en nem is ertem ezt a tolodzkodast meg a tricepszemet. mar a bemelegitesnel plusz suly nelkul olyan pumpa van a tricepszemben 6-8 ismetlestol.
ugy, hogy mellfokusszal csinalom. ha csak competition dip melysegig megyek le, akkor is...azon gondolkozok, hogy massal fogok bemelegiteni, es csak 5-6 repet tolodzkodok majd a munkasorozat elott is.pulloltam. pr mindenbol kiveve melltamaszos. azzal amugy se tudom mi legyen, novelhetnem a sulyt de akkor fent csokken a rom. csinalhatnam pad nelkul kicsit dinamikusabban, de a derekam miatt nem akarom.
huzodzkodas 44.9 kg x 5 valamit fel kell tennem keresztben a huzodzkodo tetejere, hogy lassam elerem-e a kello magassagot, mert talan megint hianyzott par centi az utolsonal.
(+1.1kg multkorihoz kepest)
melltamaszos evezes 2x 32 kg x 13
allo forgatos bicepsz: 2 x 22 kg x 8
dontott torzsu hatso vall, 2 x 13 kg x 13utobbit idaig allva csinaltam, nagyon melyre hajolva, most atraktam ezt is 15 fokos padra rahasalva. sokkal jobb az izomerzet
csinaltam egy farmers walkot is alsohat rehab jeligere, de a huzodzkodas megoli a fogasomat, ugyhogy eleg gyorsan elfogyott itt..
kivancsi vagyok mi lehet az 1 rep maxom huzodzkodasnal, mert az elso ismetlesek nagyon konnyen mennek. mondjuk most a bemelegito sorozatot is meglepoen konnyunek ereztem, sztem fejlodik a hasam a rehab gyakorlatoktol.. -
Peaceliker
addikt
Ez ugye 2x27
De van amihez képest sztem sem sok ez. Mobilitási bajok vannak, még ekkora pad szögnél is nagyon feszül a vállam, hogy alkar függő legyen. Lateral rise elég jól megy, csak most vállam szenved, így azt egyelőre hanyagolom
-
aelod
veterán
Igen. És jogos, volt ott szó másról is
Más gyakorlatokban meg qrva erős vagy csak ezért döbbentem meg elsőre a 27 kilón.

-
Peaceliker
addikt
-
aelod
veterán
Én megálltam 27kg nál ebben a gyakorlatban, vagyis rep fölé nem jutok. De már nem rohanok, hagyom így, ha nem jön a több ismétlés, akkor megy rá a súly
Nekem 68 fokon van a pad, de így tudom csak függőbe forgatni az alkarom, meredekebb paddal nem tudom annyira hátra húzni, szóval nálam pl ez az okaMármint vállból nyomás ülve kézi súlyzóval?
-
Peaceliker
addikt
akkor elvileg egész jól csinálom, a súly alja a fül aljáig vagy picit alá szokott menni, ~85°os padon (bár láttam embereket, akik 75°on tolják, el is gondolkodtam rajta, hogy vajon jobb lenne-e), a könyököm párhuzamos a testemmel, fent kinyújtom amúgy, de nincs lockout (pedig nagyon sok gyakorlatban szoktam)
múlt héten jól ment a 2x27,5kg, szóval szombaton jöhet a 2x30...
valaki amúgy elkeverte az egyetlen súlyövet, így sajnos most súly nélkül tolódzkodtam (súlyemelőöv+gumiszalaggal nem akartam bohóckodni, meg nem is hiszem, hogy 40kg-ot kibírna)... 20repnél meguntam, így tényleg bemelegítő szett volt tricepszre... (105kg vagyok még mindig)
amúgy az elmúlt 3-4 edzésen egyre jobban jön vissza a fejlődési ütem, szóval tényleg hatásos a kreatin (vagy jó placebo)... hiperhajlítás is ment 55kgx11rep...
@tisn: tényleg próbáld ki, bár ha most is van haladás, akkor lehet egyelőre jelgelném, és stagnálás esetén váltanék a helyedben.
mondjuk én inkább 50-60mp-s pihenőket javasolnék első körben (mert 0 pihenőről 3 perc, ahogy scdlsc javasolja, szvsz túl angy ugrás)amúgy az agresszió tényleg jót tesz, én is fel szoktam magam szívni a (számomra) k..nagy súlyok előtt... mondjuk én alapból hangosan veszem a levegőt, szvsz sokan tuti furcsán is néznek rám edzés közben, meg szettek között, ahogy fújtatok (meg néha, szett végén elrepül 1-1 b+, ha épp xarul meg...
)Én megálltam 27kg nál ebben a gyakorlatban, vagyis rep fölé nem jutok. De már nem rohanok, hagyom így, ha nem jön a több ismétlés, akkor megy rá a súly
Nekem 68 fokon van a pad, de így tudom csak függőbe forgatni az alkarom, meredekebb paddal nem tudom annyira hátra húzni, szóval nálam pl ez az oka -
tisn
veterán
akkor elvileg egész jól csinálom, a súly alja a fül aljáig vagy picit alá szokott menni, ~85°os padon (bár láttam embereket, akik 75°on tolják, el is gondolkodtam rajta, hogy vajon jobb lenne-e), a könyököm párhuzamos a testemmel, fent kinyújtom amúgy, de nincs lockout (pedig nagyon sok gyakorlatban szoktam)
múlt héten jól ment a 2x27,5kg, szóval szombaton jöhet a 2x30...
valaki amúgy elkeverte az egyetlen súlyövet, így sajnos most súly nélkül tolódzkodtam (súlyemelőöv+gumiszalaggal nem akartam bohóckodni, meg nem is hiszem, hogy 40kg-ot kibírna)... 20repnél meguntam, így tényleg bemelegítő szett volt tricepszre... (105kg vagyok még mindig)
amúgy az elmúlt 3-4 edzésen egyre jobban jön vissza a fejlődési ütem, szóval tényleg hatásos a kreatin (vagy jó placebo)... hiperhajlítás is ment 55kgx11rep...
@tisn: tényleg próbáld ki, bár ha most is van haladás, akkor lehet egyelőre jelgelném, és stagnálás esetén váltanék a helyedben.
mondjuk én inkább 50-60mp-s pihenőket javasolnék első körben (mert 0 pihenőről 3 perc, ahogy scdlsc javasolja, szvsz túl angy ugrás)amúgy az agresszió tényleg jót tesz, én is fel szoktam magam szívni a (számomra) k..nagy súlyok előtt... mondjuk én alapból hangosan veszem a levegőt, szvsz sokan tuti furcsán is néznek rám edzés közben, meg szettek között, ahogy fújtatok (meg néha, szett végén elrepül 1-1 b+, ha épp xarul meg...
)tegnap egy srac (kiscsaj szemelyi edzovel) akkorakat nyogott a csiganal (ott voltam 1m-re), hogy raneztem, hogy mi van ezzel, meg fog halni?!
nekem fura, a teljes koncentracio es ero beleadas mellett knek van energiaja meg hangokat is kiadni?
-
K1LLMy53Lf
őstag
akkor elvileg egész jól csinálom, a súly alja a fül aljáig vagy picit alá szokott menni, ~85°os padon (bár láttam embereket, akik 75°on tolják, el is gondolkodtam rajta, hogy vajon jobb lenne-e), a könyököm párhuzamos a testemmel, fent kinyújtom amúgy, de nincs lockout (pedig nagyon sok gyakorlatban szoktam)
múlt héten jól ment a 2x27,5kg, szóval szombaton jöhet a 2x30...
valaki amúgy elkeverte az egyetlen súlyövet, így sajnos most súly nélkül tolódzkodtam (súlyemelőöv+gumiszalaggal nem akartam bohóckodni, meg nem is hiszem, hogy 40kg-ot kibírna)... 20repnél meguntam, így tényleg bemelegítő szett volt tricepszre... (105kg vagyok még mindig)
amúgy az elmúlt 3-4 edzésen egyre jobban jön vissza a fejlődési ütem, szóval tényleg hatásos a kreatin (vagy jó placebo)... hiperhajlítás is ment 55kgx11rep...
@tisn: tényleg próbáld ki, bár ha most is van haladás, akkor lehet egyelőre jelgelném, és stagnálás esetén váltanék a helyedben.
mondjuk én inkább 50-60mp-s pihenőket javasolnék első körben (mert 0 pihenőről 3 perc, ahogy scdlsc javasolja, szvsz túl angy ugrás)amúgy az agresszió tényleg jót tesz, én is fel szoktam magam szívni a (számomra) k..nagy súlyok előtt... mondjuk én alapból hangosan veszem a levegőt, szvsz sokan tuti furcsán is néznek rám edzés közben, meg szettek között, ahogy fújtatok (meg néha, szett végén elrepül 1-1 b+, ha épp xarul meg...
) -
marked one94
őstag
Am ezt annó nekünk is tanították erőemelésben, hogy mikor egy nehéz top settet csinálsz edzesen kemenyen felhypolva kell oda menni a rudhoz + versenyen is. Persze ezek összetett gyakorlatok es egy rpe9es 1x3nal azért basszal oda stb, de mondjuk egy oldal emelésnel vagy combhajlitonal ez kicsit hülyén mutat.
-
S e t h
nagyúr
Egyet ne felejts!!! Csak agresszívan
A fejlődés alapja.
-
tisn
veterán
Egyet ne felejts!!! Csak agresszívan
Egyet ne felejts!!! Csak agresszívan
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
a kovetkezot aki beszol szetutom
(kiveve akik mar raktak be kepet, mert ok mind erosebbek
) -
tisn
veterán
-
Peaceliker
addikt
hat jo, holnap kiprobalom, ez a nap ugyis a hetfoi ismetlese, es mar ugyis faradt vagyok pentekre. akkor a bemelegito gerincnyujtast kiveve kiveszem az osszes toltelek gyakorlatot, csak a felsotesteseket csinalom, kb. 5-6 allomas 2 munkasorozat 3 perc pihi, ez kb. 40 perc plusz bemelegites, nyujtas. ja de holnap ra is erek, csak delig dolgozom kivetelesen.
Egyet ne felejts!!! Csak agresszívan
-
cOxeR
Ármester
Új hozzászólás Aktív témák
-
206400 - 206301
207455 - 207401 207400 - 207301 207300 - 207201 207200 - 207101 207100 - 207001 207000 - 206901 206900 - 206801 206800 - 206701 206700 - 206601 206600 - 206501 206500 - 206401 206400 - 206301 206300 - 206201 206200 - 206101 206100 - 206001 206000 - 205901 205900 - 205801 205800 - 205701 205700 - 205601 205600 - 205501 205500 - 205401 205400 - 205301 205300 - 205201 205200 - 205101 205100 - 205001 205000 - 204901 204900 - 204801 204800 - 204701 204700 - 204601 204600 - 204501 204500 - 204401 204400 - 204301 204300 - 204201 204200 - 204101 204100 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
A topicban érdekeltségi körbe tartozó (tulajdonos, munkavállaló, stb.) boltot reklámozni, bármilyen módon üzletelni tilos!
- Autós topik
- E-roller topik
- Gyúrósok ide!
- Szeged és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Bejelentette Elon Musk az AI műholdakat és a Gigaműholdgyárat
- EA Sports WRC '23
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Megérkezett a Google Pixel 7 és 7 Pro
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- Hétéves vállalást tett a Honor
- További aktív témák...
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A13/Samsung Galaxy A33/Samsung Galaxy A53
- LÉZEREZÉS! külföldi billentyűzet magyarra kb. 20-30p alatt!
- Synology DiskStation DS218play! 2lemezes NAS
- ÚJ Lenovo Legion Pro 7 - Intel Core U9 275HX, 64GB, 2TB, RTX 5080(16GB), OLED 240Hz
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro Max 1TB Silver -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5253, 97% AKKSI
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest



)
)
bemelegítés, hack squat (nem ment jól), combhajlító, p**tárogató, ülő db ph press (ezek a peak pulzusok), oldalemelés, lehúzás, evezés, tricepsz letolás, harangozás, rear delt reverse fly.
Nem így képzeltem a komolyabb diétát..

