Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Gurulunk, WAZE?!
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- MasterDeeJay: Intel Xeon 2673v4 best buy, avagy 20 mag 6eft-ért
- koxx: Bloons TD5 - Tower Defense játék
- Met: Metallica: M72 World Tour
- Pajac: Kínai
- sziku69: Szólánc.
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
-
206200 - 206101
207454 - 207401 207400 - 207301 207300 - 207201 207200 - 207101 207100 - 207001 207000 - 206901 206900 - 206801 206800 - 206701 206700 - 206601 206600 - 206501 206500 - 206401 206400 - 206301 206300 - 206201 206200 - 206101 206100 - 206001 206000 - 205901 205900 - 205801 205800 - 205701 205700 - 205601 205600 - 205501 205500 - 205401 205400 - 205301 205300 - 205201 205200 - 205101 205100 - 205001 205000 - 204901 204900 - 204801 204800 - 204701 204700 - 204601 204600 - 204501 204500 - 204401 204400 - 204301 204300 - 204201 204200 - 204101 204100 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2016-08-09 20:41 Téma összefoglaló
- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)
Új hozzászólás Aktív témák
-
cOxeR
Ármester
Én meg kicsit túltoltam ma. Úgy mentem, hogy nem is tudom minek vagyok ott úgy éreztem nem is tudok rendes erőt kifejteni. De aztán tök jól ment, így gondoltam csípőtolás után kipróbalok valami újat. A hiperhajlítóhoz odavittem egy rudat, feltettem rá 70 kilót és könyökhajlatnál alkarral alá nyúltam (különben leért volna) úgy csináltam 2 szériát segg-hátsócombra. Mondjuk azért volt benne gerincmerevítő is valamennyi. Na kb itt döglöttem meg, a maradék gyakszikhoz már a csakazértis vitt.
Most kicsit szét vagyok csapva
Ezek a legjobb napok.

-
Dorian
félisten
Én meg kicsit túltoltam ma. Úgy mentem, hogy nem is tudom minek vagyok ott úgy éreztem nem is tudok rendes erőt kifejteni. De aztán tök jól ment, így gondoltam csípőtolás után kipróbalok valami újat. A hiperhajlítóhoz odavittem egy rudat, feltettem rá 70 kilót és könyökhajlatnál alkarral alá nyúltam (különben leért volna) úgy csináltam 2 szériát segg-hátsócombra. Mondjuk azért volt benne gerincmerevítő is valamennyi. Na kb itt döglöttem meg, a maradék gyakszikhoz már a csakazértis vitt.
Most kicsit szét vagyok csapva
-
cOxeR
Ármester
-1.5 kg, ti is jol haladtok?
lehet el kellene mennem egy inbodyra vagy vmi ilyen meresre. mi van ha nem is 12%-on vagyok, hanem alacsonyabban. azt irja chatgpt hogy alacsony testzsirnal a szervezet mar ovja a zsirtartalekokat is deficitben. folyamatosan recompolok azt veszem eszre. vmelyik izmot elveszitem, amelyiket triggerelem, edzem azt meg kicsit visszaepitem. mert nemelyik nap siman 500-700 deficitbe kerulok...Nem szerettem volna ráállni... +0,7 kg, de ez esti vacsi utáni mérés... majd reggel tolok egy éhgyomrosat, ahogy mérni szoktam, szerintem úgy kis többlet lesz, de nem érdemleges.
Holnap már edzés lesz, ma még nem bírtam magam rávenni semmire, a kertbe se.
-
tisn
veterán
-1.5 kg, ti is jol haladtok?
lehet el kellene mennem egy inbodyra vagy vmi ilyen meresre. mi van ha nem is 12%-on vagyok, hanem alacsonyabban. azt irja chatgpt hogy alacsony testzsirnal a szervezet mar ovja a zsirtartalekokat is deficitben. folyamatosan recompolok azt veszem eszre. vmelyik izmot elveszitem, amelyiket triggerelem, edzem azt meg kicsit visszaepitem. mert nemelyik nap siman 500-700 deficitbe kerulok...-1.5 kg, ti is jol haladtok?

ne basszal fel

nekem ahhoz 1 honap ehezes kell.
-
m3ss
veterán
meg az van, hogy a labor ota probalok naponta 1x enni csak telitett zsiros dolgokat. es valszeg ez jo nagy kaloria kieses.
-
tisn
veterán
Na mostanában minden nap megy a szellőzés a teremben

-
m3ss
veterán
tocsog a salatam az olivaolajtol. raraktam 5 kanallal egy tanyer salatara. ezen mondjuk jo. de rizsre, egyeb koretnek valo tesztara pl. nem raknam. viszont ezt lehet tudnam magaban is tolni. eleg sok kcal
-
m3ss
veterán
jaja, nálam -3-4kg körül

különbség annyi közted meg köztem, hogy nekem egyből 1,5cm el kisebb a karom és midegy melyik izomra edzek épp (amúgy mindre) izom az nem szakad rám

-3-4? mennyi ido alatt. az szep, grat

en se tudok lemenni ennel szamottevoen alacsonyabb zsirra. nem olyan egyszeru ez, hogy kivonjuk a meresunkbol a zsirt es majd a fogyo vegen megmarad minden izom.
hiaba eszek sok feherjet, izom recomp megy, izmot vesztek egyertelmuen. -
Peaceliker
addikt
-1.5 kg, ti is jol haladtok?
lehet el kellene mennem egy inbodyra vagy vmi ilyen meresre. mi van ha nem is 12%-on vagyok, hanem alacsonyabban. azt irja chatgpt hogy alacsony testzsirnal a szervezet mar ovja a zsirtartalekokat is deficitben. folyamatosan recompolok azt veszem eszre. vmelyik izmot elveszitem, amelyiket triggerelem, edzem azt meg kicsit visszaepitem. mert nemelyik nap siman 500-700 deficitbe kerulok...jaja, nálam -3-4kg körül

különbség annyi közted meg köztem, hogy nekem egyből 1,5cm el kisebb a karom és midegy melyik izomra edzek épp (amúgy mindre) izom az nem szakad rám

-
m3ss
veterán
-1.5 kg, ti is jol haladtok?
lehet el kellene mennem egy inbodyra vagy vmi ilyen meresre. mi van ha nem is 12%-on vagyok, hanem alacsonyabban. azt irja chatgpt hogy alacsony testzsirnal a szervezet mar ovja a zsirtartalekokat is deficitben. folyamatosan recompolok azt veszem eszre. vmelyik izmot elveszitem, amelyiket triggerelem, edzem azt meg kicsit visszaepitem. mert nemelyik nap siman 500-700 deficitbe kerulok...az is vicces amilyen szoras lehet nalam, egyik nap belelkesedek megeszek 3500-at, masnap beleszarok es ugy dontok ma ugy viselkedek mint egy normalis ember es csak 2200-at eszek
pl tegnap is sok utazas, melo...
meg valszeg full alulkalkulalom hogy mennyit rohangalok a gyerek utan. konkretan egesz nap. lenne egy lepesszamlalom lehet 20k-nal jarna. kert, haz, fozes, rendrakas, gyerek..loopban. eleve 3 emelet, naponta 45x csigalepcsozok. lehet ezeken a napokon kozel kellene lennem a 4e-hez mint 1x evesen.
pedig tomom lelkesen a bejglit minden nap. mogyorovaj nelkul mar nem is iszok shaket. mandula nelkul nem hagyom el a hazat
kemeny ez az anyagcsere nagyon. meg a reta adagolo. de kozben meg komedia, hogy milyen gyorsan tudok izmot epiteni, valszeg jobb a genetikam mint gondoltam. lehet tenyleg szarni kellene az ultraprocesszalt szarokra, venni egy zsak myomaxot, betolni aztan 87 kg + gerincservnel csucson abbahagyni
aztan beallni erre a heti 5 sorozatos szintentartos edzesre annyi kajaval amit kivanok.megyek fozni, granolas mogyorovajat
beleontok fel uveggel.. -
m3ss
veterán
-1.5 kg, ti is jol haladtok?
lehet el kellene mennem egy inbodyra vagy vmi ilyen meresre. mi van ha nem is 12%-on vagyok, hanem alacsonyabban. azt irja chatgpt hogy alacsony testzsirnal a szervezet mar ovja a zsirtartalekokat is deficitben. folyamatosan recompolok azt veszem eszre. vmelyik izmot elveszitem, amelyiket triggerelem, edzem azt meg kicsit visszaepitem. mert nemelyik nap siman 500-700 deficitbe kerulok... -
Peaceliker
addikt
Na szóval maradt a tojás fehérje, remélem annak meg íze lesz szörnyű
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Olyan dögletesen undorító itallal, mint a natúr tojásfehérje még nem találkoztam, mondom ezt úgy, hogy a natúr növényi (gymbeam blend) iszapíze-állaga meg sem kottyan...
Na, ma megérkezett, rá is próbáltam a csokisra. Szagra nem a legjobb, már úgy iso whey is büdöskés, ami ízre jó. Szerencsére izé nem sok, állaga vízszerű, még annyira sem sűrű mint egy tejfehérje. Utóíze van valami lightos valami, nem tudnám mihez hasonlítani. 7nutrition cucc amúgy allegroról. Nem egy álom, de inkább semmilyen, mint rossz lenne.
-
Peaceliker
addikt
Na, lehet bicózni
Fuuu de piszkálja az agyam, hogy holnap rápróbáljak fekvenyomásban
de közben győzködnöm magam, hogy ez +7kg (sőt, valójában +8),szóval nem szabad... pedig 1-3rep tán menne
-
cOxeR
Ármester
megjött ma a HSN válasza:
"Currently, shipping to your country is not available and we cannot confirm when it will be available again. We apologize for the inconvenience caused.
We remain at your disposal.
HSN Team"szóval @cOxeR, ha te tudsz valami "kerülőúton" rendelni tőlük, akkor dobj PM-et

Jelenleg én is várakozom hasonló válasz miatt… de van megoldási ötletem, lassan újra hadrendbe kerülök edzeni se voltam a héten még, beteg is lettem/vagyok is még picit (láz/fejfájás/levertség) amit egy 2 napos fiú elhajlás tetőzött kettő egymás utáni 45 majd 40-es alvási pontszámmal karöltve (grillezett smashed Burger hegyek, alkohol, csoki kíséretében). Húzódzkodtam egy faház gerendán, meg toltunk egy józanító 20e lépést is tegnap (leginkább a többiek miatt
) , ma meg már pár kör szaunával ellensúlyoztam és jött a rendbe tevő vacsi rízs/afrikai harcsafilé. Mérleget inkább jövő hét végéig ignorálom azért. 
-
tchriss
tag
megjött ma a HSN válasza:
"Currently, shipping to your country is not available and we cannot confirm when it will be available again. We apologize for the inconvenience caused.
We remain at your disposal.
HSN Team"szóval @cOxeR, ha te tudsz valami "kerülőúton" rendelni tőlük, akkor dobj PM-et

Nekem is dobj egy PM et pls

Amúgy ezt anno az ESN is eljátszotta... egy darabig lehetett aztán meg már nem.
-
K1LLMy53Lf
őstag
megjött ma a HSN válasza:
"Currently, shipping to your country is not available and we cannot confirm when it will be available again. We apologize for the inconvenience caused.
We remain at your disposal.
HSN Team"szóval @cOxeR, ha te tudsz valami "kerülőúton" rendelni tőlük, akkor dobj PM-et

-
tisn
veterán
hat osszetett gyakorlat, nem veletlen hivjak a felso test guggolasanak.
elore dolve nekem adja. egyik gyakorlat se csinal ekkora pumpat mint ez mellben. sztem a felkar szoge a testhez kepes nekem idealis mell terheleshez. es bonusz, hogy mellfokusszal is teljesen megoli a tricepszemet.tisn: also hat a foldon marad. eppen csak elemelkedik a bordakosar, felso hat, fej. meg ugye a lab. kozelitem az ellenkezo oldali vegtagokat.
labemeles nem pont akkor igazan effektiv hasra, ha billentem a vegen elkezd domborodni a hat es a csipo is elmozdul?
amugy az alsohat kapcsan, chatgpt szerint a farmers walk kis lepesekkel szinten neutralis gerinc mellett erositi az alsohati izmokat. ebben lehet is valami, mert egyebkent is a sok setalast ajanljak erre a problemara.kosz, igy sokkal jobb volt . marad igy ezentul.
tolodzkodas: megint sulymellennyel, rosszabbul is ment, ki is doglottem a mai edzestol. -
K1LLMy53Lf
őstag
Hát mell esetén van előtte 7 munkaszett (3 gyakorlatból összesen), szóval azért az le van fárasztva.
Tricepsz meg előtte csak indirekt kap (hát negatív szakaszai), szóval az direktbe rá az első (munka)sorozat (mert azért ekkora terhelést valóban túlzás csak bemelegítésnek mondani...
) -
Peaceliker
addikt
Asszem a zöldség lesz a sukárságom kulcsa. Talán m3ss is mondta ezt. Úgy, hogy ma 2 tejes kávé van bennem, egy adag kollagén és 1 fehérje turmix, nem bírtam megenni ebédre 770kcal t (20g ch, 71v fehérje és 31g zsír lett volna). Oké, nem a fele maradt meg de negyedét ott tudtam volna hagyni, csak akkor még azt hittem be tudom tömni, csak feladtam.
Persze zöldség terén még a változatosságot és a hüvelyeseket be kell vezetnem. Akkor tán ch balance is jobb lesz, most hirtelen az kevés.
-
Dorian
félisten
Hát nekem elég rendesen megnyomja mellem is, de emlékeim szerint régen is jó izomértmzetet adott, amikor nem levezető soeozat volt.
Amúgy most toltam le épp, 30kg x6... Alakul ez![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
@m3ss: igen, én is úgy tudom, hogy a lábemelésnél kell ugyanúgy görbülnie az alsó hátrésznek...
Mellre 30x6 munkasorozatként, tricepszre meg 40 bemelegítésként? Ennyivel többet bír a tricepsz mint a mell?
-
K1LLMy53Lf
őstag
Hát nekem elég rendesen megnyomja mellem is, de emlékeim szerint régen is jó izomértmzetet adott, amikor nem levezető soeozat volt.
Amúgy most toltam le épp, 30kg x6... Alakul ez![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
@m3ss: igen, én is úgy tudom, hogy a lábemelésnél kell ugyanúgy görbülnie az alsó hátrésznek...
-
m3ss
veterán
hat osszetett gyakorlat, nem veletlen hivjak a felso test guggolasanak.
elore dolve nekem adja. egyik gyakorlat se csinal ekkora pumpat mint ez mellben. sztem a felkar szoge a testhez kepes nekem idealis mell terheleshez. es bonusz, hogy mellfokusszal is teljesen megoli a tricepszemet.tisn: also hat a foldon marad. eppen csak elemelkedik a bordakosar, felso hat, fej. meg ugye a lab. kozelitem az ellenkezo oldali vegtagokat.
labemeles nem pont akkor igazan effektiv hasra, ha billentem a vegen elkezd domborodni a hat es a csipo is elmozdul?
amugy az alsohat kapcsan, chatgpt szerint a farmers walk kis lepesekkel szinten neutralis gerinc mellett erositi az alsohati izmokat. ebben lehet is valami, mert egyebkent is a sok setalast ajanljak erre a problemara. -
Dorian
félisten
hát azért nagyban függ, hogy milyen szögben tolódzkodsz... előre dőlve van mell fókusz... én melledzés végén, levezetésként csinálok 1 szettet 25kg-mal... illetve tricepsz elején, belemegítőgyakorlatnak 1 szettet 40kg-mal... (ez utóbbi esetben teljesen merőleges a testem a talajra)
és habár valóban nagy terhelés, de nálam pl minimálisan ad nagyobb pulzust (160 vs 155), mint pl az egykezes letolás.Szvsz amennyire az az előredőlős mellfókusz, az kb smafu egy mell-gyakorlatkoz képest.
Bemelegítésként csinálod tricepszre 40 kg-mal? Akkor viszont kabbe!
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Pulzusban nálam sem volt nagy különbség, de utána fáradtságban nagyon nagy. És úgy gondolom, hogy idegrendszeri kimerültségben is. -
Peaceliker
addikt
Na, lehet bicózni
-
K1LLMy53Lf
őstag
Annyit írtátok a tolódzkodást, kipróbáltam. Mondjuk valszeg nem fekvenyomás meg tárogatás után kellett volna, mert így siralmas volt
De szvsz mellre ez kifejezetten nem jó gyakorlat. Tricepszre meg tök jó, viszont egyéb tricepsz gyakorlatokhoz képest óriási a vele járó testilelki kimerülés, így összességében nem hatékony, mert így túl nagy részt vesz el a lehetséges teljes edzésterhelésből.hát azért nagyban függ, hogy milyen szögben tolódzkodsz... előre dőlve van mell fókusz... én melledzés végén, levezetésként csinálok 1 szettet 25kg-mal... illetve tricepsz elején, belemegítőgyakorlatnak 1 szettet 40kg-mal... (ez utóbbi esetben teljesen merőleges a testem a talajra)
és habár valóban nagy terhelés, de nálam pl minimálisan ad nagyobb pulzust (160 vs 155), mint pl az egykezes letolás. -
Dorian
félisten
Annyit írtátok a tolódzkodást, kipróbáltam. Mondjuk valszeg nem fekvenyomás meg tárogatás után kellett volna, mert így siralmas volt
De szvsz mellre ez kifejezetten nem jó gyakorlat. Tricepszre meg tök jó, viszont egyéb tricepsz gyakorlatokhoz képest óriási a vele járó testilelki kimerülés, így összességében nem hatékony, mert így túl nagy részt vesz el a lehetséges teljes edzésterhelésből. -
tisn
veterán
az 3 gyakorlat ha jol lattam. en azert tobbfelet szoktam csinalni.
dead bugnal mit emelsz fel?
mar megyek aludni, de holnap osszeszedem neked azt a 3-4 videot amibol mazsolazni szoktam.
-
Peaceliker
addikt
-
m3ss
veterán
Meg toljad hasizom erősítést is
jah. de abbol is limitalt, hogy mit csinalhatok. vagy mi az ajanlott. felules flexio, szinten nem ajanlott. dead bug kicsit felemelkedve
de johetnek tippek szinten nyomorek kollegaktol 
-
Peaceliker
addikt
-
m3ss
veterán
gerinctona videokat keress. en is linkeltem szerintem a kedvencemet, valaki azt irta tul konnyu
nyujtas is es erosites is. nekem javulgat, de lassan, es igazan szvsz soha nem lesz jo. (nekem a 4-es kopott, meg van medencevel egyik oldalon osszenott atmeneti csigolyam is) de a rohadt melo is nyirja, soxor 8 orat kell a gep elott ulni, soxor faj mar attol is.
ezert csinalom a mcgill big3-at. ez is kvazi gerinctorna, nem? ezt javasoljak porckorong kopas miatti derektaji fajdalomra elsosorban. nyujtani nyujtok vagy egy eve. az nem oszt nem szoroz.
-
tisn
veterán
legalso porckorongom kopott. csak felek tole, hogy nehogy serv legyen belole. remelem reumatologus elkuld mrire. korlatoz, idegesito. par hete volt 2 nap amikor full jo volt es sokkal mozgekonyabb voltam a hetkoznapokban. eleg szivas kisgyerekkel. hazimunka, kert, melo stb.
most amiota kicsit intenzivebben csinalom a mcgill3-ast megint szarabb. valojaban elmult 1 honapban megint csak romlott.gerinctona videokat keress. en is linkeltem szerintem a kedvencemet, valaki azt irta tul konnyu
nyujtas is es erosites is. nekem javulgat, de lassan, es igazan szvsz soha nem lesz jo. (nekem a 4-es kopott, meg van medencevel egyik oldalon osszenott atmeneti csigolyam is) de a rohadt melo is nyirja, soxor 8 orat kell a gep elott ulni, soxor faj mar attol is.
-
m3ss
veterán
legalso porckorongom kopott. csak felek tole, hogy nehogy serv legyen belole. remelem reumatologus elkuld mrire. korlatoz, idegesito. par hete volt 2 nap amikor full jo volt es sokkal mozgekonyabb voltam a hetkoznapokban. eleg szivas kisgyerekkel. hazimunka, kert, melo stb.
most amiota kicsit intenzivebben csinalom a mcgill3-ast megint szarabb. valojaban elmult 1 honapban megint csak romlott. -
Peaceliker
addikt
Na szóval maradt a tojás fehérje, remélem annak meg íze lesz szörnyű
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Olyan dögletesen undorító itallal, mint a natúr tojásfehérje még nem találkoztam, mondom ezt úgy, hogy a natúr növényi (gymbeam blend) iszapíze-állaga meg sem kottyan...
Na én csokisat vettem, mert attól kisebb eséllyel hányok be az AI szerint
Aztán lehet visszasírom majd az iszap növényit?
tisn
Én nem tudom meddig megyek le. Amíg a súlyzó a földre ér
lehet nem is kellene eddig sem? Mondjuk elég nagy súllyal csinálom már, igen komoly volt vele a progresszió
-
tisn
veterán
ulve nem is hallottam errol.
amugy pont a flexioval van problemam. reggelente lehajolni fogat mosni, zoknit huzni, stb. elvileg neutralis gerinc mellett kellene eloszor izmok aktivalasat "gyakorolni", erre van a mcgill3. aztan utana lehet ilyenekkel, mint a good morning, felhuzas stb. erositeni. labdan gondolkodtam amugy, hogy rahasalok, 90 fokban labam felsotesthez kepest majd labemeles hatra. de meg egyelore ezt se akarom.
elcsesztem ezt elmult evekben, hogy nem erositettem a hatam. pedig olyan gerincmerevitom volt anno amikor guggoltam meg felhuztam...most nyoma sincs. ha edzhetnem pikkpakk visszajonne izommemoriabol. meg hat a core, has edzest se kellett volna kihagyni. csinaljatok...orexel. a reggeli merevedes a gerincben van

-
tisn
veterán
Kb fejem tetejére teszem a súlyt és ott tartom végig. Olyat is csináltam, hogy hanyatt fekve súlyt függőlegesen felfelé tartom és csak annyi a mozdulat, hogy súlyt emelem még feljebb mondhatni, nem is volt teljes hasprés. Nagyon jó volt hasra, de vállam nem szerette, így azt elengedtem.
Ja hát igen, amúgy vicces. Most vállban is, ha ütközési szindróma (ha az), akkor legkisebb izmok szívatnak

Vádli is szörnyű tud lenni és én is jártam már úgy akció közben, csak has azért más, mert ilyen még sosem volt. Még vádlim nem látom /érem el görcs alatt, így nem tudom közben milyen. Hasam meg láttam és fogtam és szörnyen festett

m3ss
Ülő good morning? Legvégén , csak alsó hátra erősít. Előre ne tedd, mert akkor végig limites lesz az az izom.
takacs matenal van ez a good morning a gerincerostio videoban egy hatizsakkal, de o csak kb. 30-45 fokig hajol eloe, nem igy 90 fokig.
-
Flash Gordon
senior tag
Rendeltem tojás fehérjét, mert napi 150g fehérje nem mindig (sőt, ritkán) jön össze porok nélkül, de tejfehérjéből 2 adag meg sok, kioattogok sajna. Növényitől meg sírni tudnék, ha csak eszembe is jut, állaga kibirít (íze sem dob fel
). AI ajánlotta még a növényi clear-t, de szarrá akciózva is 26k/kg
teljes ára 43k lenne lol
Na szóval maradt a tojás fehérje, remélem annak meg íze lesz szörnyű
Na szóval maradt a tojás fehérje, remélem annak meg íze lesz szörnyű
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Olyan dögletesen undorító itallal, mint a natúr tojásfehérje még nem találkoztam, mondom ezt úgy, hogy a natúr növényi (gymbeam blend) iszapíze-állaga meg sem kottyan...
-
m3ss
veterán
Kb fejem tetejére teszem a súlyt és ott tartom végig. Olyat is csináltam, hogy hanyatt fekve súlyt függőlegesen felfelé tartom és csak annyi a mozdulat, hogy súlyt emelem még feljebb mondhatni, nem is volt teljes hasprés. Nagyon jó volt hasra, de vállam nem szerette, így azt elengedtem.
Ja hát igen, amúgy vicces. Most vállban is, ha ütközési szindróma (ha az), akkor legkisebb izmok szívatnak

Vádli is szörnyű tud lenni és én is jártam már úgy akció közben, csak has azért más, mert ilyen még sosem volt. Még vádlim nem látom /érem el görcs alatt, így nem tudom közben milyen. Hasam meg láttam és fogtam és szörnyen festett

m3ss
Ülő good morning? Legvégén , csak alsó hátra erősít. Előre ne tedd, mert akkor végig limites lesz az az izom.
ulve nem is hallottam errol.
amugy pont a flexioval van problemam. reggelente lehajolni fogat mosni, zoknit huzni, stb. elvileg neutralis gerinc mellett kellene eloszor izmok aktivalasat "gyakorolni", erre van a mcgill3. aztan utana lehet ilyenekkel, mint a good morning, felhuzas stb. erositeni. labdan gondolkodtam amugy, hogy rahasalok, 90 fokban labam felsotesthez kepest majd labemeles hatra. de meg egyelore ezt se akarom.
elcsesztem ezt elmult evekben, hogy nem erositettem a hatam. pedig olyan gerincmerevitom volt anno amikor guggoltam meg felhuztam...most nyoma sincs. ha edzhetnem pikkpakk visszajonne izommemoriabol. meg hat a core, has edzest se kellett volna kihagyni. csinaljatok... -
Peaceliker
addikt
Kb fejem tetejére teszem a súlyt és ott tartom végig. Olyat is csináltam, hogy hanyatt fekve súlyt függőlegesen felfelé tartom és csak annyi a mozdulat, hogy súlyt emelem még feljebb mondhatni, nem is volt teljes hasprés. Nagyon jó volt hasra, de vállam nem szerette, így azt elengedtem.
Ja hát igen, amúgy vicces. Most vállban is, ha ütközési szindróma (ha az), akkor legkisebb izmok szívatnak

Vádli is szörnyű tud lenni és én is jártam már úgy akció közben, csak has azért más, mert ilyen még sosem volt. Még vádlim nem látom /érem el görcs alatt, így nem tudom közben milyen. Hasam meg láttam és fogtam és szörnyen festett

m3ss
Ülő good morning? Legvégén , csak alsó hátra erősít. Előre ne tedd, mert akkor végig limites lesz az az izom.
-
m3ss
veterán
en nem sulyzoztam, vicces pillanatban tortent

na nyomtam egy
edzest. akarom mondani harom sorozatot
hatizsakot lusta voltam kihozni, amugy sem art egy kicsit magasabb rep range neha. pumpa az egekben tole..tenyleg nem tudom elegszer mondani, olyan pumpa van a karomban ettol a ket gyaksitol, hogy elkepeszto. nem veletlen nott. de hatamban, mellemben is...de a citrullin is tenyezo. mondjuk hogy mit szamit azt nem tudnam megmondani, de hogy nagyon durva pumpa van vele az tuti.
38.5 kg x 10 tolodzkodas
38.5 x 7 huzodzkodas
aztan csinaltam meg egy oldalemelest, de most kivetelesen leultem a padra, kb 70-80 fokos padon, forditva ulve. szoval a hattamla fele fordulva. egyertelmuen jobb volt igy a pumpa, mint allo oldalemelesnel. lehet csinalom most ezt egy darabig.az a vicc, hogy eleg jo kis fizikumot tudnek fenntartani sztem egy ilyen huzodzkodas, tolodzkodas, oldalemeles, bolgar, nordic curl otossel. szumma heti 5 sorozattal is.
olvasgattam kicsit errol a derekfajasrol, aztan rajottem hogy nagyon nem kellene nagy romot eroltetnem nordicnal meg rdlnel, mert amikor farad meg also pozicioban huzodik az amugy is eleg merev combhajlitom elkezdi meghuzni a medencet..es valszeg ettol is jobban faj a derekam masnap. meg ezt a mcgill 3-ast sem bukasig kellene csinalni ugy latom. csak aktivalni kellene az izmokat vele. ugyhogy csill modba raktam ezeket is.
viszont a torzsem, core izmaim foleg inkabb elol a has, oldalso has az beka segge alatt van. remegek mint a kocsonya mcgill curlnel is. de lehet ez vmi idegi reakcio a derekfajas miatt, nem tudom...
rajottem valszeg a gyurus tolodzkodasnal is azert nem tudom meg felvenni sem a poziciot...gyenge a torzsem, vagy nem aktivalok bizonyos izmokat. nem tudom mit kellene csinalni. mert fajo derekkal ugye az a javasolt, hogy neutralis gerinc mellett edzem a core, meg hatso gerincmerevito meg farizmokat. a mcgill curl, bird dog, side plank mind ilyen.
ugyhogy most sztem probalom 2 hetig nagyon ovatosan ezt a mcgill big3at, nordic, reverse nordic partial lesz csak. meg rdlt is fogok csinalni csokkentett mozgastartomannyal, kb harmad akkoraval, mint szoktam..ja es teremben az ulo leg curl-t is hanyagolom. fekvo lesz derek miatt. meglatjuk. aggaszto ez a derekfajas
labtolo is megy partialra ha egyaltalan csinalom majd.
azonnal csinalnom kell egy allvanyt is a kezi sulyzohoz. -
m3ss
veterán
Most néztem videót mi is ez. Hát én fixen összetöröm magam ilyenek közben
Sima kézi súlyzót fogok a fejem fölött, aztán úgy. Most az volt hogy amikor ebből kifogytam, akkor mellkasra vettem és még párat bele toltam. Nyilván lehetne egyből mellkasra venni, csak akkor nagyobb súly kell, azt meg alkar miatt kényelmetlen, azért így.
m3ss
Én nem láttam /néztem. Mekkora helyen, de hirtelen azt sem tudtam mit csináljak, mert kezemben volt a súlyzó tartó meg kb 20kb benne. Aztán ez lement és következő hajolásnál megint, akkor próbáltam vissza nyomni, közben röhögtem magamon, hogy ez mi
tisn
Miért fura egy 2 napos has izomláz? Nekem simán szokott annyi lenni, főleg ha jó ideig nem volt rá edzés.
Derékra nekem általában pedig jó a hasizom erősítés
aelod
Jaja, talán pont az állt be nekem is most vagy talán mellette a bal is, de magasság ez most.
Viszont múltkor... Hát az kurva vicces és egyben szánalmas volt. Épp asszonnyal ment az akció és akkor történt életemben először ilyen has izomgörcs. Akkor jobb legfelső. Hát mondom, bakker, már egy kis szexbe is bele döglök
en nem sulyzoztam, vicces pillanatban tortent

na nyomtam egy
edzest. akarom mondani harom sorozatot
hatizsakot lusta voltam kihozni, amugy sem art egy kicsit magasabb rep range neha. pumpa az egekben tole..tenyleg nem tudom elegszer mondani, olyan pumpa van a karomban ettol a ket gyaksitol, hogy elkepeszto. nem veletlen nott. de hatamban, mellemben is...de a citrullin is tenyezo. mondjuk hogy mit szamit azt nem tudnam megmondani, de hogy nagyon durva pumpa van vele az tuti.
38.5 kg x 10 tolodzkodas
38.5 x 7 huzodzkodas
aztan csinaltam meg egy oldalemelest, de most kivetelesen leultem a padra, kb 70-80 fokos padon, forditva ulve. szoval a hattamla fele fordulva. egyertelmuen jobb volt igy a pumpa, mint allo oldalemelesnel. lehet csinalom most ezt egy darabig.az a vicc, hogy eleg jo kis fizikumot tudnek fenntartani sztem egy ilyen huzodzkodas, tolodzkodas, oldalemeles, bolgar, nordic curl otossel. szumma heti 5 sorozattal is.
olvasgattam kicsit errol a derekfajasrol, aztan rajottem hogy nagyon nem kellene nagy romot eroltetnem nordicnal meg rdlnel, mert amikor farad meg also pozicioban huzodik az amugy is eleg merev combhajlitom elkezdi meghuzni a medencet..es valszeg ettol is jobban faj a derekam masnap. meg ezt a mcgill 3-ast sem bukasig kellene csinalni ugy latom. csak aktivalni kellene az izmokat vele. ugyhogy csill modba raktam ezeket is.
viszont a torzsem, core izmaim foleg inkabb elol a has, oldalso has az beka segge alatt van. remegek mint a kocsonya mcgill curlnel is. de lehet ez vmi idegi reakcio a derekfajas miatt, nem tudom...
rajottem valszeg a gyurus tolodzkodasnal is azert nem tudom meg felvenni sem a poziciot...gyenge a torzsem, vagy nem aktivalok bizonyos izmokat. nem tudom mit kellene csinalni. mert fajo derekkal ugye az a javasolt, hogy neutralis gerinc mellett edzem a core, meg hatso gerincmerevito meg farizmokat. a mcgill curl, bird dog, side plank mind ilyen.
ugyhogy most sztem probalom 2 hetig nagyon ovatosan ezt a mcgill big3at, nordic, reverse nordic partial lesz csak. meg rdlt is fogok csinalni csokkentett mozgastartomannyal, kb harmad akkoraval, mint szoktam.. -
tisn
veterán
Most néztem videót mi is ez. Hát én fixen összetöröm magam ilyenek közben
Sima kézi súlyzót fogok a fejem fölött, aztán úgy. Most az volt hogy amikor ebből kifogytam, akkor mellkasra vettem és még párat bele toltam. Nyilván lehetne egyből mellkasra venni, csak akkor nagyobb súly kell, azt meg alkar miatt kényelmetlen, azért így.
m3ss
Én nem láttam /néztem. Mekkora helyen, de hirtelen azt sem tudtam mit csináljak, mert kezemben volt a súlyzó tartó meg kb 20kb benne. Aztán ez lement és következő hajolásnál megint, akkor próbáltam vissza nyomni, közben röhögtem magamon, hogy ez mi
tisn
Miért fura egy 2 napos has izomláz? Nekem simán szokott annyi lenni, főleg ha jó ideig nem volt rá edzés.
Derékra nekem általában pedig jó a hasizom erősítés
aelod
Jaja, talán pont az állt be nekem is most vagy talán mellette a bal is, de magasság ez most.
Viszont múltkor... Hát az kurva vicces és egyben szánalmas volt. Épp asszonnyal ment az akció és akkor történt életemben először ilyen has izomgörcs. Akkor jobb legfelső. Hát mondom, bakker, már egy kis szexbe is bele döglök
kezed nyujtva? felfele tolod vagy elore kb. 45 fokban?
nekem ilyen dilemmaim voltak a fogodzkodos labdaval
tudom, hogy jo, csak irtam, hogy milyen fajdalomat tud csinaln egy kis izom.
nekem szex kozben a vadlim szokott rendszeresen begorcsolni, hat az sem kellemes.
-
Peaceliker
addikt
Most néztem videót mi is ez. Hát én fixen összetöröm magam ilyenek közben
Sima kézi súlyzót fogok a fejem fölött, aztán úgy. Most az volt hogy amikor ebből kifogytam, akkor mellkasra vettem és még párat bele toltam. Nyilván lehetne egyből mellkasra venni, csak akkor nagyobb súly kell, azt meg alkar miatt kényelmetlen, azért így.
m3ss
Én nem láttam /néztem. Mekkora helyen, de hirtelen azt sem tudtam mit csináljak, mert kezemben volt a súlyzó tartó meg kb 20kb benne. Aztán ez lement és következő hajolásnál megint, akkor próbáltam vissza nyomni, közben röhögtem magamon, hogy ez mi
tisn
Miért fura egy 2 napos has izomláz? Nekem simán szokott annyi lenni, főleg ha jó ideig nem volt rá edzés.
Derékra nekem általában pedig jó a hasizom erősítés
aelod
Jaja, talán pont az állt be nekem is most vagy talán mellette a bal is, de magasság ez most.
Viszont múltkor... Hát az kurva vicces és egyben szánalmas volt. Épp asszonnyal ment az akció és akkor történt életemben először ilyen has izomgörcs. Akkor jobb legfelső. Hát mondom, bakker, már egy kis szexbe is bele döglök
-
aelod
veterán
Ma akaratom ellenére futottam. Kimentem sétálni, de eleredt az eső. Szóval 1-1,5km t lekocogtam. Nem lettem oda ezért továbbra sem. Tüdőm sem szereti. Vicces, de érzem a combom tőle
Volt ma egy mókás dolog is. Csináltam súlyzóval hasprést. Aztán mondom elpakolom súlyzókat. De pakolás közben úgy begörcsölt a hasamon 1-2 rész, hogy rendesen kiemelkedett az izom. Mocskos mód fájt, de röhögtem közben, míg tartott, mert hihetetlen szürreális volt az egész
Asszem hasban meg tüdőben is (talán lábban is
) fing vagyok, azt a következtetést sikerült levonnom a mai napból
Amikor bent az irodában leesik a toll lehajolsz érte és begörcsöl a hasad (talán felülről a 2. kocka jobbra) negyed óráig szenvedtem mire elmúlt. Nem néztek teljesen kreténnel ááá

-
tisn
veterán
de jo nektek. viszont a multkor a haspres gep kimaxolasaval sikerult vagy ket napos hasizomlazat csinalni, eleg fura erzes volt.
es az elviselhetetlen derekfajast (amitol sirni is fox es negykezlab maszol) is hasonlo par centis izomdarabok csinaljak, igen durva
-
m3ss
veterán
Ma akaratom ellenére futottam. Kimentem sétálni, de eleredt az eső. Szóval 1-1,5km t lekocogtam. Nem lettem oda ezért továbbra sem. Tüdőm sem szereti. Vicces, de érzem a combom tőle
Volt ma egy mókás dolog is. Csináltam súlyzóval hasprést. Aztán mondom elpakolom súlyzókat. De pakolás közben úgy begörcsölt a hasamon 1-2 rész, hogy rendesen kiemelkedett az izom. Mocskos mód fájt, de röhögtem közben, míg tartott, mert hihetetlen szürreális volt az egész
Asszem hasban meg tüdőben is (talán lábban is
) fing vagyok, azt a következtetést sikerült levonnom a mai napból
De pakolás közben úgy begörcsölt a hasamon 1-2 rész, hogy rendesen kiemelkedett az izom.
haha, ilyen nekem is volt. kidudorodott 2-3 centire egy fel ceruzaelem meretu izom. szurrealis volt, visszanyomtam kezzel.
-
tisn
veterán
Ma akaratom ellenére futottam. Kimentem sétálni, de eleredt az eső. Szóval 1-1,5km t lekocogtam. Nem lettem oda ezért továbbra sem. Tüdőm sem szereti. Vicces, de érzem a combom tőle
Volt ma egy mókás dolog is. Csináltam súlyzóval hasprést. Aztán mondom elpakolom súlyzókat. De pakolás közben úgy begörcsölt a hasamon 1-2 rész, hogy rendesen kiemelkedett az izom. Mocskos mód fájt, de röhögtem közben, míg tartott, mert hihetetlen szürreális volt az egész
Asszem hasban meg tüdőben is (talán lábban is
) fing vagyok, azt a következtetést sikerült levonnom a mai napból
Vicces, de érzem a combom tőle

probalj ki 5 perc koordniacios letrazast
nem veletlenul ajanlottam mass kolleganak is
sulyzos hasprest hogy csinaltad? en labdaval szoktam, de az nem tul nehez (8kg-os)
-
Peaceliker
addikt
Ma akaratom ellenére futottam. Kimentem sétálni, de eleredt az eső. Szóval 1-1,5km t lekocogtam. Nem lettem oda ezért továbbra sem. Tüdőm sem szereti. Vicces, de érzem a combom tőle
Volt ma egy mókás dolog is. Csináltam súlyzóval hasprést. Aztán mondom elpakolom súlyzókat. De pakolás közben úgy begörcsölt a hasamon 1-2 rész, hogy rendesen kiemelkedett az izom. Mocskos mód fájt, de röhögtem közben, míg tartott, mert hihetetlen szürreális volt az egész
Asszem hasban meg tüdőben is (talán lábban is
) fing vagyok, azt a következtetést sikerült levonnom a mai napból
-
Peaceliker
addikt
Köszi. Max savas teflux ami értékes lehet, ha már aggódni akarok. De amúgy témában buta voltam, köszi a figyelemfelkeltést.
Ha edetleg rendelek majd ilyet, akkor kis adaggal kezdem azért -
K1LLMy53Lf
őstag
Na köszi, ránézek majd. Én nem vagyok félős gyerek
percig lehet kéne néha. Miért is "kellhet" félni tőle?
-
Peaceliker
addikt
ha nem "félsz" a szójától, akkor ízre a proteinaco szója nagyon finom cucc (és ugyebár a szója a kevés növények egyike, ami teljesértékű fehérjeforrás)
ha esetleg rápróbálnál még valamire.Na köszi, ránézek majd. Én nem vagyok félős gyerek
percig lehet kéne néha. Miért is "kellhet" félni tőle?
-
K1LLMy53Lf
őstag
Egy nemtom milyen nevűt meg az ostrvit blendet is
ha nem "félsz" a szójától, akkor ízre a proteinaco szója nagyon finom cucc (és ugyebár a szója a kevés növények egyike, ami teljesértékű fehérjeforrás)
ha esetleg rápróbálnál még valamire. -
Peaceliker
addikt
milyen növényit próbáltál amúgy?
Egy nemtom milyen nevűt meg az ostrvit blendet is
-
K1LLMy53Lf
őstag
Rendeltem tojás fehérjét, mert napi 150g fehérje nem mindig (sőt, ritkán) jön össze porok nélkül, de tejfehérjéből 2 adag meg sok, kioattogok sajna. Növényitől meg sírni tudnék, ha csak eszembe is jut, állaga kibirít (íze sem dob fel
). AI ajánlotta még a növényi clear-t, de szarrá akciózva is 26k/kg
teljes ára 43k lenne lol
Na szóval maradt a tojás fehérje, remélem annak meg íze lesz szörnyű
milyen növényit próbáltál amúgy?
-
Peaceliker
addikt
Rendeltem tojás fehérjét, mert napi 150g fehérje nem mindig (sőt, ritkán) jön össze porok nélkül, de tejfehérjéből 2 adag meg sok, kioattogok sajna. Növényitől meg sírni tudnék, ha csak eszembe is jut, állaga kibirít (íze sem dob fel
). AI ajánlotta még a növényi clear-t, de szarrá akciózva is 26k/kg
teljes ára 43k lenne lol
Na szóval maradt a tojás fehérje, remélem annak meg íze lesz szörnyű
-
Dorien
veterán
Sziasztok!
Győri kollégák vannak? Győrben keresek konditermet, olyan helyen ahol 12-14 óra között nincs tömegnyomor, vannak normális gépek (40-es újakezdő vagyok, nem akarok kockáztatni) és lehetőleg legyen megfizethető (Galaxyba jártam anno, de a mostani ára, Huhh). Jah és hogy még tetézzem a dolgot, legyen ingyenes parkoló
Van javaslat?
Pedig a Galaxy még nem is a legdrágább.
A Cutler és a SpeedFit is magasabb árkategória, na de a Leier Fitness árait csekkold... 5990Ft-os napijegy gecc...
Az olcsóbbak közül: FoxGym, Grund Fitness
-
r6man123
senior tag
Sziasztok!
Győri kollégák vannak? Győrben keresek konditermet, olyan helyen ahol 12-14 óra között nincs tömegnyomor, vannak normális gépek (40-es újakezdő vagyok, nem akarok kockáztatni) és lehetőleg legyen megfizethető (Galaxyba jártam anno, de a mostani ára, Huhh). Jah és hogy még tetézzem a dolgot, legyen ingyenes parkoló
Van javaslat?
-
Peaceliker
addikt
én is azon gondolkodom amúgy, hogy viszek magammal láncot, 2 akasztóval, és kiegészítem az ott lévőt, mert azok baromi rövidek, főleg, amikor 40kg-ot akasztottam rá... győztem összekötni...
És akkor a lánc is plusz súly, microload meg is van
De persze, se nem veszélyes, se semmi. Ha öveznék én is vettem volna rá plusz láncot, mert gyári az nagyon rövid -
K1LLMy53Lf
őstag
Persze, mérlegelendő. Viszont nem drága, persze öv sem. De nekem övre nem kértek túl nagy tárcsák, rövid volt a lánc.. Oké, tűzépen van hosszabb lánc
én is azon gondolkodom amúgy, hogy viszek magammal láncot, 2 akasztóval, és kiegészítem az ott lévőt, mert azok baromi rövidek, főleg, amikor 40kg-ot akasztottam rá... győztem összekötni...
-
Peaceliker
addikt
hát haver anno 40kg-mal futott így... de persze biztos, h erősen táskafüggő... én sétához régebben vízzel teli palackokat használtam, amikor már edzettebb voltam, h elérjem a kívánt pulzustartományt...
ugyanakkor ezt a gumiköteles módszert én tuti nem használnám... gondolj bele... azért az ember nem 1rep-eket csinál és ha picit változik a tempó hirtelen, azért az a súly be tud rugózni és okozhat kellemetlenségeket... de persze lehet rosszul gondolom
Persze, mérlegelendő. Viszont nem drága, persze öv sem. De nekem övre nem kértek túl nagy tárcsák, rövid volt a lánc.. Oké, tűzépen van hosszabb lánc
-
K1LLMy53Lf
őstag
Persze, leszállás para picit.
Táskák, amik nalam megfordultak, az volt ami 1-2kg t sem bírt ki pár használat után, hogy hogy 30+
de gagyi, feláldozható táskával azért próbáltam. Nem esett jól, hogy hátrafelé húzott a súly, plusz amikor dőlt a tárcsa a táskában az tudott meglepetést okozni
hát haver anno 40kg-mal futott így... de persze biztos, h erősen táskafüggő... én sétához régebben vízzel teli palackokat használtam, amikor már edzettebb voltam, h elérjem a kívánt pulzustartományt...
ugyanakkor ezt a gumiköteles módszert én tuti nem használnám... gondolj bele... azért az ember nem 1rep-eket csinál és ha picit változik a tempó hirtelen, azért az a súly be tud rugózni és okozhat kellemetlenségeket... de persze lehet rosszul gondolom
-
Peaceliker
addikt
Ezzel mondjuk óvatosabban szállnék le, de én inkább maradnék akkor annál, amit korábban írtam: hátizsák bélelve és megerősített varratokkal...
Persze, leszállás para picit.
Táskák, amik nalam megfordultak, az volt ami 1-2kg t sem bírt ki pár használat után, hogy hogy 30+
de gagyi, feláldozható táskával azért próbáltam. Nem esett jól, hogy hátrafelé húzott a súly, plusz amikor dőlt a tárcsa a táskában az tudott meglepetést okozni
-
#22802892
törölt tag
toth lenard (facse dobta fel)
A tejben egyébként literenként 30g fehérje és 100 g zsír, laktóz és egyéb szilárd frakció.Ebből a fehérjemennyiségből 24 g kazein és 6 g tejsavófehérje van. Azaz 100 g tejsavófehérjéhez kb. 16,5l tej szükséges. Ebből belátható, hogy ennyit sose bírnál meginni, ugyanakkor ez semmi más, mint egy ultrafeldogozott úri svihákság.
...
Nos a kazein fehérjék, mind a tejsavó fehérjék tartalmaznak növekedési faktorokat, melyek hozzájárulnak az inzulin, illetve az IGF-1 emeléséhez. Ez jól is hangozhat a gyúrosoknak, azonban az állandó magas mTOR jelút, a magas inzulin és IGF-1 nem csupán abban lehet segítség, hogy tömeget pakolj magadra, hanem kapcsolatba hozható az inzulin rezisztenciával és a 2. típusú cukorbetegséggel, továbbá egyes daganatok megnövekedett kockázatával.Én nem pattogtam ki tőle, nyáktermelés meg nagyon magas pulzusnál több.
“Szakértő” egy nőnek Fb kommentben napi 70dkg húst javasol por helyett. Szerinte a borsó, szója készítmény IS ultra feldolgozott élelmiszer, marhafehérje meg nem marhából van.
4fal között meg bekeveri a drlenkei fehérje italport… ![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Dorien
veterán
vagy tuledzettem magam mult heten, vagy azt erzem, hogy a heten szinte minden nap 1-2 oraval kevesebbet aludtam, mint szoktam...de zero kedvem van edzeni. bemelegitettem es otthagytam az egeszet inkabb egy sorozat bemelegito tolodzkodas utan.
egyszeruen semmi kedvet nem ereztem ahhoz, hogy en most erolkodjek. gyengenek is ereztem magam. holnap ujraprobalom.Kell a pihenés is... Tóth Dani egyik régi BBTv-s mondása jut eszembe sokszor: "Én is beleesek abba a hibába, hogy addig edzek, amíg egyszer csak lesérülök, aztán muszáj pihennem. Ez a nem jó, ezen kell változtatni..."
Kb. 8:00-tól: [link]
Pedig ő aztán versenyző volt, gondolom tolta a cuccot rendesen, így gyorsabban regenerálódott is, mint egy naturál gyúrós...
-
Dorien
veterán
A nátha utótünete: Termelődik a nyák a garatban, amit fel kell köhögni, aztán kiköpni. Én most egy ideig hanyagolom a Protein a Co Virgin Whey-t, aztán ha teljesen megszűnt a történet, akkor újrakezdem... Más problémát nem észleltem vele, szóval csak emiatt nem fogok a horror árú laktózmentes verzióból vásárolni. Ez is épp elég drága, ha a csirkéhez, halhoz, tojáshoz hasonlítom...
-
tisn
veterán
toth lenard (facse dobta fel)
A tejben egyébként literenként 30g fehérje és 100 g zsír, laktóz és egyéb szilárd frakció.Ebből a fehérjemennyiségből 24 g kazein és 6 g tejsavófehérje van. Azaz 100 g tejsavófehérjéhez kb. 16,5l tej szükséges. Ebből belátható, hogy ennyit sose bírnál meginni, ugyanakkor ez semmi más, mint egy ultrafeldogozott úri svihákság.
...
Nos a kazein fehérjék, mind a tejsavó fehérjék tartalmaznak növekedési faktorokat, melyek hozzájárulnak az inzulin, illetve az IGF-1 emeléséhez. Ez jól is hangozhat a gyúrosoknak, azonban az állandó magas mTOR jelút, a magas inzulin és IGF-1 nem csupán abban lehet segítség, hogy tömeget pakolj magadra, hanem kapcsolatba hozható az inzulin rezisztenciával és a 2. típusú cukorbetegséggel, továbbá egyes daganatok megnövekedett kockázatával. -
m3ss
veterán
vagy tuledzettem magam mult heten, vagy azt erzem, hogy a heten szinte minden nap 1-2 oraval kevesebbet aludtam, mint szoktam...de zero kedvem van edzeni. bemelegitettem es otthagytam az egeszet inkabb egy sorozat bemelegito tolodzkodas utan.
egyszeruen semmi kedvet nem ereztem ahhoz, hogy en most erolkodjek. gyengenek is ereztem magam. holnap ujraprobalom. -
K1LLMy53Lf
őstag
hát, ha tejfehérje allergia, akkor az szívás... de amúgy mizonak van pl a2-es teje, azzal tesztelheted... mármint, ha normál tej ivásakor is megvan a gombóc, az a2esnél meg nincs, akkor nagy eséllyel a tejfehérje lesz a ludas...
éa ha kiderül, hogy tejfehérje, akkor válts vegan fehérjére vagy marhára... (én előbbit jobban ajánlom, mert a marha aminosav profilra közelebb áll a kollagénhez) -
stickrs
senior tag
-
cOxeR
Ármester
Tejallergia… szimpla a megfejtés. Próbáljátok laktóz mentes verziót.
-
stickrs
senior tag
Ja, hát én is mostanság a csirkemell, tojás, tonhalkonzerv (saját levében), brokkoli-karfiol-sárgarépa mix, vágott konyhakész saláta mix, kevés teljes kiőrlésű kenyér, olívaolaj, joghurt, tejeskávé kombókkal operálok. Néha egy csirkés gyros pita vagy gyrostál azért még belefér. A közérzetem továbbra is valami fantasztikus ezzel a low-carb étkezéssel.

A tejsavófehérjét azóta csökkentettem, hogy rájöttem, egyértelműen besegít a garatban képződő nyáktermelésnek, amivel már 2 hónapja küzdök. Most egész hétvégén nem szedtem és sokkal jobb.
(Meg a napokban / hetekben zajló rendszerváltás is közrejátszik, de Aelod megint agybajt fog kapni, így ezt most nem ragozom...)Ennél a garatdolognál mik a tünetek? Nekem is hasonló gondot okoznak a tejsavók mostanában, mindegy melyiket veszem, most pl ON whey gold van, ugyanúgy gombócérzés meg fokozott nyáktermelés van, ha elhagyom másnap már nem jelentkezik..
-
Dorien
veterán
Ja, hát én is mostanság a csirkemell, tojás, tonhalkonzerv (saját levében), brokkoli-karfiol-sárgarépa mix, vágott konyhakész saláta mix, kevés teljes kiőrlésű kenyér, olívaolaj, joghurt, tejeskávé kombókkal operálok. Néha egy csirkés gyros pita vagy gyrostál azért még belefér. A közérzetem továbbra is valami fantasztikus ezzel a low-carb étkezéssel.

A tejsavófehérjét azóta csökkentettem, hogy rájöttem, egyértelműen besegít a garatban képződő nyáktermelésnek, amivel már 2 hónapja küzdök. Most egész hétvégén nem szedtem és sokkal jobb.
(Meg a napokban / hetekben zajló rendszerváltás is közrejátszik, de Aelod megint agybajt fog kapni, így ezt most nem ragozom...) -
m3ss
veterán
Olajokkal tudsz jelentős kalóriabevitelt elérni szinte észrevétlenül. Olívaolajjal locsolni szinte bármi sósat vagy valami olyan olaj, aminek szereted az ízét. Tökmagolaj is tök jó tud lenni. De a legegyszerűbb tényleg, ha valami Volumass 35 / MyoMax tömegnövelő turmixot iszol néha, abban a makrotápanyagok megfelelő arányban vannak benn az izomtömeg növeléshez. A forma az kiváló továbbra is! Gratula!

pont vmelyik nap olvastam, hogy elelmiszerekre ra akarjak irni, hogy az ultrafeldolgozott elelmiszerek veszelyesek. 65%-kal novelik a sziv es errendszeri betegsegek eselyet..
szoval ez a sok tapkieg sem a legjobb irany sajna. -
K1LLMy53Lf
őstag
[link]
Na ezt a technikát nézzétek, hogy rak magára plusz súlyt. Hát ez marha okos
OK, leszállásnál picit para ahogy mozog a súly, de nekem szimpi ötlet.
Ezzel mondjuk óvatosabban szállnék le, de én inkább maradnék akkor annál, amit korábban írtam: hátizsák bélelve és megerősített varratokkal...
-
Dorien
veterán
amugyka nem fog menni a bulk. 1-2 napig tudok haromezerparszazat enni. de nincs az az isten, hogy minden nap teletomjem igy magam. egyszeruen nem akarja a szervezetem. ma is, tegnap is sokkal kevesebbet ettem
sztem gyomromnak ki kellene tagulnia ehhez, hogy ezt a rengeteg tapanyagot kibirjam. plusz 2x annyit is kell wcznem, nem akarom ezt..na mind1. elcruuzolgatok nyolcvanpar kilon, jovanezigy.Olajokkal tudsz jelentős kalóriabevitelt elérni szinte észrevétlenül. Olívaolajjal locsolni szinte bármi sósat vagy valami olyan olaj, aminek szereted az ízét. Tökmagolaj is tök jó tud lenni. De a legegyszerűbb tényleg, ha valami Volumass 35 / MyoMax tömegnövelő turmixot iszol néha, abban a makrotápanyagok megfelelő arányban vannak benn az izomtömeg növeléshez. A forma az kiváló továbbra is! Gratula!

-
m3ss
veterán
Dehidratizációt miből tudod? Vizelet színe? Az nekem 1-2 hetente jön ki csak hogy nem sötét sárga
mostanság erőltettem az ivást, hogy ajánlott mennyiség meglegyen... De szörnyű. Állandóan pisilni kell, még szám is állandóan kiszáradt,azt nem is értem hogy
Sztem karod marha nagynak néz ki, ezeken a képeken is
ja karom az most eleg jo. pedig egyik kepen se jo a poz, kar szempontjabol sem
elkezd fajni a fejem, onnan tudom. meg brutal szomjas vagyok, lecsuszik azokon a napokon 2-3x ennyi folyadek. altalaban szaunazas utani nap jon ki.
-
Peaceliker
addikt
sztem nem iszok sokat. 1-2 hetente egy napra dehidratalt is leszek. nem tudom, hogy a shakek, levesek beleszamitanak-e.
sztem ezeken kivul 2 l korul ihatok en is. fura ez, mert ha nem figyelek oda ra akkor nem vagyok szomjas. ha meg elkezdek inni, akkor meg folyamatosan szomjas leszek
csinaltam par kepet, de ez most nem jott ossze. pedig nott kicsit a mellizmom is, karom is, szeleshatam is, de a korabbi kepeken nagyobbnak nezek ki. nem is tudok bizonyos pozokban befesziteni, plane ha a kezemben telo van..raadasul este 10-kor teli hassal, rossz pozokban...
rendes pumpa se volt, citrullin se
csak csinaltam 2 sorozat testsulyos huzodzkodast, tolodzkodast. jo lenne ma edzeni egyet mert egesz heten pihentem.Dehidratizációt miből tudod? Vizelet színe? Az nekem 1-2 hetente jön ki csak hogy nem sötét sárga
mostanság erőltettem az ivást, hogy ajánlott mennyiség meglegyen... De szörnyű. Állandóan pisilni kell, még szám is állandóan kiszáradt,azt nem is értem hogy
Sztem karod marha nagynak néz ki, ezeken a képeken is
-
m3ss
veterán
amúgy mennyit iszol/nap? én ha többet iszom, akkor kevesebbet vagyok éhes. mondjuk sztem nálam van olyan nap, hogy 2l t ha megiszom, de lehet ellennék kevesebbel is, úgy kell erőltetnem.
sztem nem iszok sokat. 1-2 hetente egy napra dehidratalt is leszek. nem tudom, hogy a shakek, levesek beleszamitanak-e.
sztem ezeken kivul 2 l korul ihatok en is. fura ez, mert ha nem figyelek oda ra akkor nem vagyok szomjas. ha meg elkezdek inni, akkor meg folyamatosan szomjas leszek
csinaltam par kepet, de ez most nem jott ossze. pedig nott kicsit a mellizmom is, karom is, szeleshatam is, de a korabbi kepeken nagyobbnak nezek ki. nem is tudok bizonyos pozokban befesziteni, plane ha a kezemben telo van..raadasul este 10-kor teli hassal, rossz pozokban...
rendes pumpa se volt, citrullin se
csak csinaltam 2 sorozat testsulyos huzodzkodast, tolodzkodast. jo lenne ma edzeni egyet mert egesz heten pihentem. -
Peaceliker
addikt
[link]
Na ezt a technikát nézzétek, hogy rak magára plusz súlyt. Hát ez marha okos
OK, leszállásnál picit para ahogy mozog a súly, de nekem szimpi ötlet.
-
scdlsc
senior tag
amugyka nem fog menni a bulk. 1-2 napig tudok haromezerparszazat enni. de nincs az az isten, hogy minden nap teletomjem igy magam. egyszeruen nem akarja a szervezetem. ma is, tegnap is sokkal kevesebbet ettem
sztem gyomromnak ki kellene tagulnia ehhez, hogy ezt a rengeteg tapanyagot kibirjam. plusz 2x annyit is kell wcznem, nem akarom ezt..na mind1. elcruuzolgatok nyolcvanpar kilon, jovanezigy.Kitartás. Fog az menni. Kicsit csiszolj a kaján! Én is szenvedtem vele, aztán most már csak mosolygok az akkori nyüglődésemen.
-
Peaceliker
addikt
amugyka nem fog menni a bulk. 1-2 napig tudok haromezerparszazat enni. de nincs az az isten, hogy minden nap teletomjem igy magam. egyszeruen nem akarja a szervezetem. ma is, tegnap is sokkal kevesebbet ettem
sztem gyomromnak ki kellene tagulnia ehhez, hogy ezt a rengeteg tapanyagot kibirjam. plusz 2x annyit is kell wcznem, nem akarom ezt..na mind1. elcruuzolgatok nyolcvanpar kilon, jovanezigy.amúgy mennyit iszol/nap? én ha többet iszom, akkor kevesebbet vagyok éhes. mondjuk sztem nálam van olyan nap, hogy 2l t ha megiszom, de lehet ellennék kevesebbel is, úgy kell erőltetnem.
-
m3ss
veterán
amugyka nem fog menni a bulk. 1-2 napig tudok haromezerparszazat enni. de nincs az az isten, hogy minden nap teletomjem igy magam. egyszeruen nem akarja a szervezetem. ma is, tegnap is sokkal kevesebbet ettem
sztem gyomromnak ki kellene tagulnia ehhez, hogy ezt a rengeteg tapanyagot kibirjam. plusz 2x annyit is kell wcznem, nem akarom ezt..na mind1. elcruuzolgatok nyolcvanpar kilon, jovanezigy. -
m3ss
veterán
mar a gyikok sem biztos, hogy nattyk
az osszes biohacking, bodyhacking sub egy reta reklam. gyorsan lefotozom magam, hadd oruljek mar magamnak, hamarosan a vilagon mindenki alacsonyabb testzsir%on lesz, mint en
-
marked one94
őstag
Jó kis gymbeam-es rövid nadrág, kondiban párommal mindig nézzük hogy akárhányszor megyünk szinte mindenkin ez van
annó en is bevasaroltam belőle 3 db-ot meg egy csomó pólót. -
K1LLMy53Lf
őstag
Egész jól alakul a lábszáram ahhoz képest mennyire nem erőltetem:
-
tisn
veterán
Én hétfőn fogorvosnál voltam, ezért még vasárnap letudtam a lábnapot. Meg így a másik két edzést kedden és csütörtökön. Így ma van erőm egy nagyot bringázni. Közben megállok egy street workout parknál és ott nyomok majd egy 15-20 perces kis vegyest. Meg ma lesz egy nappali buli (délutántól éjfélig), de a csürtöki edzést már teljesen kipihentem, szóval elrúghatom a pöttyöst is akár. Szeretem az ilyet. Időben ágyba kerül az ember, holnap tudok rendesen pihenni és enni is, szóval a hétfői lábnapom sincs veszélyben.
elmentem reggel tekerni, de vegul csak 1.5h/25km lett belole. 40-50-et terveztem. mindegy, jo ez. nekem hetvege gyurasmentes, csak hetkozi berletet vettem

-
scdlsc
senior tag
Én hétfőn fogorvosnál voltam, ezért még vasárnap letudtam a lábnapot. Meg így a másik két edzést kedden és csütörtökön. Így ma van erőm egy nagyot bringázni. Közben megállok egy street workout parknál és ott nyomok majd egy 15-20 perces kis vegyest. Meg ma lesz egy nappali buli (délutántól éjfélig), de a csürtöki edzést már teljesen kipihentem, szóval elrúghatom a pöttyöst is akár. Szeretem az ilyet. Időben ágyba kerül az ember, holnap tudok rendesen pihenni és enni is, szóval a hétfői lábnapom sincs veszélyben.
-
m3ss
veterán
-
Szevam
senior tag
-
Peaceliker
addikt
komedia ez a peptidesdi. mindenhol ilyen retas transformaciokat latok, rohadt algoritmus ilyenekkel etet. hiaba iratkoztam le a nattyorjuicerol meg minden dzsuzos szarrol ezek a franya kozossegi media algok felelosek a testdiszmorfiaert eskuszom.
Amúgy nem vágom. Ez mind szuri?
-
tisn
veterán
-
m3ss
veterán
komedia ez a peptidesdi. mindenhol ilyen retas transformaciokat latok, rohadt algoritmus ilyenekkel etet. hiaba iratkoztam le a nattyorjuicerol meg minden dzsuzos szarrol ezek a franya kozossegi media algok felelosek a testdiszmorfiaert eskuszom.
-
Dorian
félisten
Asszem a tegnapi tricepsz edzés regeneraciójának nem tesz túl jót a mai krv kemény talajban kapálógépezés
-
m3ss
veterán
Én vasárnap és hétfő este edzettem, majd úgy döntöttem, hogy a héten pihenek... Az összes inamnak, ízületemnek jót tesz a pihenés. Volt "mikrohúzódás" az alkaromban, csuklómban, könyökömben, térdemben szerintem, amik rengeteget regenerálódtak ezeken a pihenőnapokon. Vasárnap este lehet, hogy elmegyek edzeni, majd meglátom...
Ezen a heten nekem is csak egy labnapra meg egy tolodzkodasra es huzodukodasra futotta.
-
Peaceliker
addikt
Én vasárnap és hétfő este edzettem, majd úgy döntöttem, hogy a héten pihenek... Az összes inamnak, ízületemnek jót tesz a pihenés. Volt "mikrohúzódás" az alkaromban, csuklómban, könyökömben, térdemben szerintem, amik rengeteget regenerálódtak ezeken a pihenőnapokon. Vasárnap este lehet, hogy elmegyek edzeni, majd meglátom...
Nekem is így kéne. De nem bírom ki és én ráedzek
-
Dorien
veterán
Én vasárnap és hétfő este edzettem, majd úgy döntöttem, hogy a héten pihenek... Az összes inamnak, ízületemnek jót tesz a pihenés. Volt "mikrohúzódás" az alkaromban, csuklómban, könyökömben, térdemben szerintem, amik rengeteget regenerálódtak ezeken a pihenőnapokon. Vasárnap este lehet, hogy elmegyek edzeni, majd meglátom...
-
aelod
veterán
Én kb 8 éve nem vadliztam, mar teremben, ha nagy a vadlid nem fogod tudni felvenni a terdgumit guggolashoz
mondjuk most mar nem guggolok így lehetne, de nem izgat annyira. Sőt amióta nem gyilkolom magam szabadsulyos guggolassal nem faj a vallam meg a könyököm se.Nekem meg a derekam. Egyáltalán nem guggolok.
-
Szevam
senior tag
Akkor most már te sem vagy natty
Leszrom, csak tudják már mozogni normálisan
-
Peaceliker
addikt
Új hozzászólás Aktív témák
-
206200 - 206101
207454 - 207401 207400 - 207301 207300 - 207201 207200 - 207101 207100 - 207001 207000 - 206901 206900 - 206801 206800 - 206701 206700 - 206601 206600 - 206501 206500 - 206401 206400 - 206301 206300 - 206201 206200 - 206101 206100 - 206001 206000 - 205901 205900 - 205801 205800 - 205701 205700 - 205601 205600 - 205501 205500 - 205401 205400 - 205301 205300 - 205201 205200 - 205101 205100 - 205001 205000 - 204901 204900 - 204801 204800 - 204701 204700 - 204601 204600 - 204501 204500 - 204401 204400 - 204301 204300 - 204201 204200 - 204101 204100 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
A topicban érdekeltségi körbe tartozó (tulajdonos, munkavállaló, stb.) boltot reklámozni, bármilyen módon üzletelni tilos!
- Új! CompTIA Security+ Certification Kit: Exam SY0-701 (Sybex Study Guide + Practice Tests)
- DJI Goggles 3 FPV drón szemüveg
- DJI AVATA 2 Fly More Combo Single Battery drón szett
- Új! CompTIA Network+ Certification Kit Exam: N10-009 (Sybex Study Guide + Practice Tests)
- DJI Mavic Air Fly More Combo Alig használt, 3 új akku
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest







![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

). AI ajánlotta még a növényi clear-t, de szarrá akciózva is 26k/kg
labtolo is megy partialra ha egyaltalan csinalom majd.

