Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- koxx: Bloons TD5 - Tower Defense játék
- Met: Metallica: M72 World Tour
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Pajac: Kínai
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- MasterDeeJay: Intel Xeon 2673v4 best buy, avagy 20 mag 6eft-ért
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot
-
206100 - 206001
207445 - 207401 207400 - 207301 207300 - 207201 207200 - 207101 207100 - 207001 207000 - 206901 206900 - 206801 206800 - 206701 206700 - 206601 206600 - 206501 206500 - 206401 206400 - 206301 206300 - 206201 206200 - 206101 206100 - 206001 206000 - 205901 205900 - 205801 205800 - 205701 205700 - 205601 205600 - 205501 205500 - 205401 205400 - 205301 205300 - 205201 205200 - 205101 205100 - 205001 205000 - 204901 204900 - 204801 204800 - 204701 204700 - 204601 204600 - 204501 204500 - 204401 204400 - 204301 204300 - 204201 204200 - 204101 204100 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2016-08-09 20:41 Téma összefoglaló
- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Dorian
félisten
Én kb 8 éve nem vadliztam, mar teremben, ha nagy a vadlid nem fogod tudni felvenni a terdgumit guggolashoz
mondjuk most mar nem guggolok így lehetne, de nem izgat annyira. Sőt amióta nem gyilkolom magam szabadsulyos guggolassal nem faj a vallam meg a könyököm se.dehát az az egy dolog ami kilóg a rövidgatyából
-
marked one94
őstag
Én kb 8 éve nem vadliztam, mar teremben, ha nagy a vadlid nem fogod tudni felvenni a terdgumit guggolashoz
mondjuk most mar nem guggolok így lehetne, de nem izgat annyira. Sőt amióta nem gyilkolom magam szabadsulyos guggolassal nem faj a vallam meg a könyököm se. -
Szevam
senior tag
Mai edzés elmarad. Mind a 2 lábamba kaptam szteroidos szurit, most nem igazán tudok ráállni.

Keresek valami sulyzot otthon, marad csak a kar edzés
-
aelod
veterán
Ennél a gépnél nem legugolok, hanem első mozdulatnál fel-tolom magam viszonylag széles alapállásban (tul. ugyanaz, mint a lábtolónál) a lábszár-comb derékszögű állapotból az egyenesig. Aztán áthelyezem a talpaim oda ahová kell (ilyenkor amíg egy láb tartja a súlyt nagyon kell figyelni) és mehet a vádlizás.
én most egy ideig nem vádlizom, bokám szar szerintem túlterheltem
-
cOxeR
Ármester
Én most kényszerből csinálom csak ezt, de amikor tudtam nyomni rúddal, akkor is néha kézivel csináltam. Jó cucc, máshogy terhel, nehezebb is, mert stabilitálni kell. Majd nehogy rudas súllyal kezdj vele (mármint hogy fele 2x)

Meglepő módon lerakni marha könnyű. Múltkor rajtam maradt a 2x45 és könnyen felkeltem. Felvenni szarabb
Combra rakás még elmegy. Nekem hosszú a súlyzó, azzal rosszabb, termi súlyzóval tuti kényelmesebb. De felvenni a kezdő pozíciót a legmegterhelőbb mentálisan, ez nem kérdés
Azért valami 40kg-ra csak rápróbálnék.
- egy a jó benne 40kg +os súlyok állandóan a helyükön vannak, nem nagyon kell várni.
2 embert láttam eddig 50-essel ügyködni. -
Peaceliker
addikt
Én most kényszerből csinálom csak ezt, de amikor tudtam nyomni rúddal, akkor is néha kézivel csináltam. Jó cucc, máshogy terhel, nehezebb is, mert stabilitálni kell. Majd nehogy rudas súllyal kezdj vele (mármint hogy fele 2x)

Meglepő módon lerakni marha könnyű. Múltkor rajtam maradt a 2x45 és könnyen felkeltem. Felvenni szarabb
Combra rakás még elmegy. Nekem hosszú a súlyzó, azzal rosszabb, termi súlyzóval tuti kényelmesebb. De felvenni a kezdő pozíciót a legmegterhelőbb mentálisan, ez nem kérdés
-
cOxeR
Ármester
Persze, azt már ebből vágom, csak elsőre nekem sem ugrott be hogy kézire gondolsz
csak te esetedben még hirtelen azon is elgondolkodtam, hogy az neked nem kevés-e
m3ss
Nem, azért ez fel sem merült
idén talán bele nyomok a 50es kézibe én is, de többre nem számítok
Annyit mondjátok ezt az egykezes nyomást… legközelebb rápróbálok én is.
Egyedül a combra tesszük hátra dőlünk felvétel, meg a lerakás nem hiányzik. -
Dorian
félisten
Ennél a gépnél nem legugolok, hanem első mozdulatnál fel-tolom magam viszonylag széles alapállásban (tul. ugyanaz, mint a lábtolónál) a lábszár-comb derékszögű állapotból az egyenesig. Aztán áthelyezem a talpaim oda ahová kell (ilyenkor amíg egy láb tartja a súlyt nagyon kell figyelni) és mehet a vádlizás.
-
Fred23
nagyúr
Köszi, berendelve 2x2 kiló, meg egy kis vitamin. Van itthon még egy halom fehérje, de kíváncsi vagyok erre az ízesítetlenre.
A korábban általam említett NETAMIN multivitamin meg nekem bejött; tudom, placebo is lehet a hatás, de rengeteg multit szedtem már, és 1-2 hét után érezni szoktam, ha valami semmit se ér, és azt is, ha valami jó. Ez a multi meg jó, ár-érték arányt tekintve pedig különösen ajánlott. Van női változata is, szóval barátnőknek, feleségeknek is rendelhető.

-
aelod
veterán
Sosem értettem igazán, hogy miért van izomlázam a comb belső részén, amikor hack guggolót használok, az meg túlnyomó részt a négyfejűt terheli.
Aztán az utóbbi pár hétben nem guggoltam és mégis volt ott izomláz, a négyfejűben pedig nem, ezt mégkevésbé értettem.
Aztán a megvilágosodás: A vádli gép amit használok, olyan, mint egy fordított lábtoló, és amikor ki kell nyomni vádlizás előtt a rárakott 240 kiló + saját testsúlyt akkor használom ezeket az izmokat, mindkét sorozat elején 1x
És basszus ez a 2x1 db ismétlés okozza
A guggoló mozdulatnál az adduktorok dolgoznak rendesen legyen az szabad súlyos vagy hack de gondolom ennél a gépnél nem guggolsz levele
Egyetlen gyakorlat edzi meg rendesen mind a 4 fejét a combodnak az pedig a lábnyújtás.
-
ledgeri
nagyúr
Üdv!
Egyre jobban érik egy olyasmi dolog beszerzése amin lóghatnék (elsősorban), mindegy is, hogy fejjel lefele, vagy felfele, mert a legjobban arra vágyom, hogy ami üléskor, álláskor össze van nyomva, az pont ellentétes irányban kapjon.
Futottam már egy kört, hogy mik is vannak, amikkel valamelyest megoldhatnám. Az ajtófélfás-befeszítős megoldások sajna kiesnek. "Standalone" (így is úgy is
) megoldás kéne.
Jön az első kérdéskör:
- lehet bízni egy 30k-s eszközben ami ugyanazt tudja, mint egy 90k-s?
- lehet bízni az n+1 online shop dolgaiban, vagy inkább szakibb helyről kéne beszerezni a dolgokat?
- márka számít, vagy a fém az fém, és ott a gari egyébként is...Totál nem vagyok fitt. Ennek ellenére a fejjellefelé függeszkedős hasizmozós megoldás ami mindíg is tetszett, ha már lógnék.
-Az extra nélküli lábbeakasztós megoldás, vagy a lábra rögzítós, majd azt külön beakasztós közt, ha már a lábam óvnám, van különbség? ... gondolom, azért a térdhajlat az elsőnél nem boldog...De rendben, alapizom is kéne, meg "fejjel lefele sem a legjobb", akkor karból tartós. itt már azért opciók vannak, ha másra is "gyúrnék"... nem tudom.
Bármi tuppet szivesen fogadok. A régóta dédelgetett álomra most jott meg a motiváció, még 1-2 fontosabb dolognak alapból is utána kell néznem.
-
Dorian
félisten
Ilyesmi. Nyilván a plató alja le van kerekítve, hogy jobban nyúlásba tudj menni.
Szóval itt a rárakott súlyt és önmagadat először ki kell nyomni, hogy a nyújtott láb meglegyen. És ilyen súlyt nyilván nem párhuzamos lábbal nyomja ki a zember
-
tisn
veterán
Sosem értettem igazán, hogy miért van izomlázam a comb belső részén, amikor hack guggolót használok, az meg túlnyomó részt a négyfejűt terheli.
Aztán az utóbbi pár hétben nem guggoltam és mégis volt ott izomláz, a négyfejűben pedig nem, ezt mégkevésbé értettem.
Aztán a megvilágosodás: A vádli gép amit használok, olyan, mint egy fordított lábtoló, és amikor ki kell nyomni vádlizás előtt a rárakott 240 kiló + saját testsúlyt akkor használom ezeket az izmokat, mindkét sorozat elején 1x
És basszus ez a 2x1 db ismétlés okozza
beraknal egy kepet? nem ertem milyen gep
(illetve hasonlot talaltam, de nem ertem miert dolgoztatja pont ott) -
Dorian
félisten
Sosem értettem igazán, hogy miért van izomlázam a comb belső részén, amikor hack guggolót használok, az meg túlnyomó részt a négyfejűt terheli.
Aztán az utóbbi pár hétben nem guggoltam és mégis volt ott izomláz, a négyfejűben pedig nem, ezt mégkevésbé értettem.
Aztán a megvilágosodás: A vádli gép amit használok, olyan, mint egy fordított lábtoló, és amikor ki kell nyomni vádlizás előtt a rárakott 240 kiló + saját testsúlyt akkor használom ezeket az izmokat, mindkét sorozat elején 1x
És basszus ez a 2x1 db ismétlés okozza
-
Peaceliker
addikt
Kezenkent 50kg
Persze, azt már ebből vágom, csak elsőre nekem sem ugrott be hogy kézire gondolsz
csak te esetedben még hirtelen azon is elgondolkodtam, hogy az neked nem kevés-e
m3ss
Nem, azért ez fel sem merült
idén talán bele nyomok a 50es kézibe én is, de többre nem számítok
-
K1LLMy53Lf
őstag
proteinaco feltörekvő márka, ezért emel folyamatosan árat, ahogy egyre elterjedtebb/népszerűbb lesz, ez független a forint erősségétől... régi, stabil márkáknál csökken az ár (pl allegro-n is látszik, hogy nagyon sok webshop zloty-ban adja meg az árat és allegro váltja át és ahogy erősödik a forint úgy csökken az ár... akik forintban adják meg, azok persze nem változnak)
@m3ss: alapból szállítanak, legalábbis én rendeltem már tőlük többször, ugyanakkor ~1hónapja update-elték a webshopjukat, azóta sok kehe van bele... de üfsz állítja, h lehet rendelni mo-ról... írtam nekik screenshotolva most, h k... nem... várom a válaszukat
-
aelod
veterán
Kezenkent 50kg
Az már b@szó súly
-
m3ss
veterán
Egykezesbe 9rep úgy talán érthető. De koma 160kg okat nyom ki versenyen, én hirtelen azért nem tudtam hova tenni az ő esetében az 50kg ot
fekvenyomott elotte ruddal. mar azt hitted, hogy jovore te is indulhatsz ilyenen mi?
-
marked one94
őstag
Egykezesbe 9rep úgy talán érthető. De koma 160kg okat nyom ki versenyen, én hirtelen azért nem tudtam hova tenni az ő esetében az 50kg ot
Kezenkent 50kg
-
aelod
veterán
-
m3ss
veterán
kosz, lehet raprobalok erre, ugy tunik a hsn tenyleg nem szallit ide.
-
tisn
veterán
Egykezesbe 9rep úgy talán érthető. De koma 160kg okat nyom ki versenyen, én hirtelen azért nem tudtam hova tenni az ő esetében az 50kg ot
ez volt a bemelegites

-
Peaceliker
addikt
Egykezesbe 9rep úgy talán érthető. De koma 160kg okat nyom ki versenyen, én hirtelen azért nem tudtam hova tenni az ő esetében az 50kg ot
-
tisn
veterán
ilyen eros ejro eseten mar kamatot kellene csokkenteni az mnbnek szerintem, szoval a helyzet romlani fog. (bar kozben meg jon az infla is.) nem egyszeru a helyzet.
-
Dorian
félisten
hat nem tudom
10% erosodes van benne kb, de az ejros allampapir kamata 2%, a magyare 7%.
vagy vehecc valami etf-et, de eleg beteg most a vilaggazdasag, ami novekedes volt, azt meg a AI papirok hoztak kb, az meg lufi szerintem. (csak ket eves track rekordom van, az alapjan az allampapir eddig jobban hozott)
max ha sokat utazgattok kulfoldre, akkor erdemes most betarazni.Hát az 1 milka nagyon simán elmegy egy családi nyaralásra
Befektetésekhez semennyire sem értek. -
#22802892
törölt tag
-
tisn
veterán
hat nem tudom
10% erosodes van benne kb, de az ejros allampapir kamata 2%, a magyare 7%.
vagy vehecc valami etf-et, de eleg beteg most a vilaggazdasag, ami novekedes volt, azt meg a AI papirok hoztak kb, az meg lufi szerintem. (csak ket eves track rekordom van, az alapjan az allampapir eddig jobban hozott)
max ha sokat utazgattok kulfoldre, akkor erdemes most betarazni. -
Tyler Durden
addikt
-
cOxeR
Ármester
-
Dorian
félisten
Én most euroból tárazok be most váltok 1 milkáért, de lehet többet kéne
-
#22802892
törölt tag
Hétvégén 3x1kg még 20280Ft volt, akkor ezeknél is háromszor vásároltam, először-utoljára-soha többé. Hiába erős a “forintocska” minden drágul, másik oldalon meg szívnak vele az exportáló magyar cégek

-
Woodslave
félisten
-
tisn
veterán
lehozod ide, elengeded a byd epitkezesen es problema megoldva. 45k havonta egy kutyara, atyaeg, azert mindennek van hatara.
energiaarak miatt nagy infla varhato. erdemes berendelni proteinbol is 1-2 evi adagot. (kutyatapbol is
) -
cOxeR
Ármester
Mindennel ez van, összességében már nem lesz mindegy.
Kutya gyógyszer 2 hónapja 37e volt most 45e… ezekből a végén van havi 40-50e többlet. Úgy már számottevő, miközben az euro meg lentebb ment. -
tisn
veterán
-
aelod
veterán
Jó drága lett már ez a fehérje is
a héten bontottam fel az utolsó 1kg-s csomagot toluk így kövi hónapban valamit néznem kell, max marad a gymbeames kevert olcsóbb fehérje, vagy allegron nézek valamit.Tegnap semmi kedvem se volt edzeni, főleg a fekvenyomasok után legszívesebben mentem volna már haza, de most volt edzotarsam aki ugyan úgy fekvenyomasban versenyzik, így segített összeszedni a motivációt.
Lett is egy fasza flat db benchben egy laza 50x9es pr így utána nyugodtan mehettem megcsinálni a csajos labedzesem
flat db benchben egy laza 50x9es pr
Tolmácsolj kérlek
-
Dorian
félisten
Egy hónapban megeszek nagyonmax 1,5 kiló fehérjét. Az havonta most 15ezer Ft. Nem tökmindegy ha akár 20 is lesz?
-
marked one94
őstag
Jó drága lett már ez a fehérje is
a héten bontottam fel az utolsó 1kg-s csomagot toluk így kövi hónapban valamit néznem kell, max marad a gymbeames kevert olcsóbb fehérje, vagy allegron nézek valamit.Tegnap semmi kedvem se volt edzeni, főleg a fekvenyomasok után legszívesebben mentem volna már haza, de most volt edzotarsam aki ugyan úgy fekvenyomasban versenyzik, így segített összeszedni a motivációt.
Lett is egy fasza flat db benchben egy laza 50x9es pr így utána nyugodtan mehettem megcsinálni a csajos labedzesem
-
tisn
veterán
-
Dorien
veterán
-
tisn
veterán
-
Dorian
félisten
Itt is megyeget a láb, kedvenc testrész
bár most a terembe nagyon fülledt a levegő, nem is tudok annyira koncentrálni
na ezen en kurvara kiakadok.
a mai fulledt idoben (de majd nyaron sem) sporolasbol nem megy a kozponti szellozteto (latszik a belteri vezerlon, hogy ki van kapcsolva) (ja telen sem ment persze)
egyreszt annak folyamatosan mennie kellene, mert ugye nyithato ablak nincs, minden kibaszott baci (meg fing) ott marad a levegoben enelkul, plusz meleg van es para. es mivel alatta etterem van, reggel soxor sulo hagymaszag szivarog fel, amugy meg kajaszag.
ez egy premium konditerem elmeletileg, ezert nem a kis koszos budosbe jarok 6000ft-ert, hanem ide 20000-ert.Szerdán nálunk is ez volt. Engem nem zavart, de többen mondták. Sztem egyszerűen sok helyen nem készültek arra, hogy hirtelen ilyen meleg lesz, majd beindítják
-
Peaceliker
addikt
-
tisn
veterán
-
m3ss
veterán
Itt is megyeget a láb, kedvenc testrész
bár most a terembe nagyon fülledt a levegő, nem is tudok annyira koncentrálni
na ezen en kurvara kiakadok.
a mai fulledt idoben (de majd nyaron sem) sporolasbol nem megy a kozponti szellozteto (latszik a belteri vezerlon, hogy ki van kapcsolva) (ja telen sem ment persze)
egyreszt annak folyamatosan mennie kellene, mert ugye nyithato ablak nincs, minden kibaszott baci (meg fing) ott marad a levegoben enelkul, plusz meleg van es para. es mivel alatta etterem van, reggel soxor sulo hagymaszag szivarog fel, amugy meg kajaszag.
ez egy premium konditerem elmeletileg, ezert nem a kis koszos budosbe jarok 6000ft-ert, hanem ide 20000-ert.
szolj nekik, paran igy tesztek es bemondjatok hogy leptek mashova hatha elgondolkodnak rajta.
en a maszo teremmel voltam igy. nem futottek telen. de meg az oltozoben se. bementel es 5-10 fok volt
azota se voltam ott. -
tisn
veterán
Itt is megyeget a láb, kedvenc testrész
bár most a terembe nagyon fülledt a levegő, nem is tudok annyira koncentrálni
na ezen en kurvara kiakadok.
a mai fulledt idoben (de majd nyaron sem) sporolasbol nem megy a kozponti szellozteto (latszik a belteri vezerlon, hogy ki van kapcsolva) (ja telen sem ment persze)
egyreszt annak folyamatosan mennie kellene, mert ugye nyithato ablak nincs, minden kibaszott baci (meg fing) ott marad a levegoben enelkul, plusz meleg van es para. es mivel alatta etterem van, reggel soxor sulo hagymaszag szivarog fel, amugy meg kajaszag.
ez egy premium konditerem elmeletileg, ezert nem a kis koszos budosbe jarok 6000ft-ert, hanem ide 20000-ert. -
S e t h
nagyúr
Viszont van olyan tartalom is ami szórakoztatott, nem tudom ki ő, de az apa-fia edzés nekem next lvl volt, főleg emocionálisan.
-
m3ss
veterán
ja az nalad elegge rendben van
nekem ott meg sok lenne benne, meg izommemoriaval is..nagyobb volt a combfeszitom, farizmom is 2x eve amikor guggoltam. es akkor is volt meg benne boven. es anno nem is csinaltam izolacios gyakorlatot. csak most derekam miatt nem akarok meg gobletezni se. bar a reverse nordicra pakolgatom most a sulyokat, eleg jo pumpat csinal az is. csak nem tudom hany szivacs kell meg a terdem ala hogy ne nyomjam szet...meg hat gyakrabban kellene labaznom, csak kerdes akarom-e annyira ezt a par kilot
viszont a sima nordic majdnem megvan vegig. 1-2 alkalom es meglesz. termeszetesen mindenbol progresszio volt, igy surplusban konnyu
kiprobaltam en is, hogy a suly harmadat bolgarnal hatizsakba rakom. nekem jobban fekudt csak kezikkel, ugy jobb a sulypont, versenyautos
alacsonyabban van, stabilabb vagyok. -
Dazsar
aktív tag
roidikak elotti erahoz egesz hasonlo vagyok karban. pedig ezek a sracok tuti nem hidegen mertek. lehet enni kellene meg edzeni rendes gyakorisaggal
halal a labra!
boy sets fire - rookie. asszem idegrendszer kesz. az nem is kerdes, hogy progresszio lesz, csak az h mennyi
Itt is megyeget a láb, kedvenc testrész
bár most a terembe nagyon fülledt a levegő, nem is tudok annyira koncentrálni -
aelod
veterán
Hammer nem normális (sajnos nála nem csak pejoratív értelemben igaz), 10 éve még jót röhögtem rajta, aztán fejlődtem szellemileg, utána már kevésbé tartottam humorosnak. Pár felszínesebb infót hallottam róla az első válását követően, azóta a hideg is kiráz ha meglátom a palit. Rékával kapcsolatban is szerintem hasonló a forgatókönyv a válást illetően.
Pár napja volt valami fitness rendezvény, Pista meg odament a szájukba kamerázni, végig verbálisan abuzálta őket (persze zenét rakott alá, hogy a saját imázsát ne rontsa az ismeretlenek szemében), majd még ezt büszkén fel is töltötte az oldalára.
hipotézis: épeszű ember csinál ilyet?!
[kép]
A Márkos storyn meg jót mosolyogtam, hogy pont ő jött össze a Rékával, mondjuk ez külső szemmel is egy kicsit övön aluli volt.
Ami mocskolódást kapott egyébként a neten (a háttérsztoriról nincs infóm) az nagyon gáz volt, még az internet gyúrós bugyraiban is. Ezért sem fogyasztok túl sok hazai tartalmat.
Na a pletykázást részemről be is fejeztem. Szvsz. még ennyi sort sem érdemelt meg, hogy róla beszéljek.épeszű ember csinál ilyet
Itt is bölcsebb lett volna ha meg sem szólal. Szekunder szégyen a pali.
-
Peaceliker
addikt
(hat, feherjevel pont nem probaltam, csak zabpehellyel, turoval, zabliszttel, teljes kiorlesu lisztekkel, a teszta allaga lett sz@r, es az ize sem tul jo. de ahogy irod tied sem az igazi.)
(szoktam csinalni tepsiben sutott zabliszt + turosat, de azt nem neveznem palacsintanak, ilyen szaraz sz@r lesz, amit edesseg helyett legyurok valahogy
)Csináltam múltkor fehérje poros gofrit. Mocskos folytós, száraz lett az is
-
m3ss
veterán
roidikak elotti erahoz egesz hasonlo vagyok karban. pedig ezek a sracok tuti nem hidegen mertek. lehet enni kellene meg edzeni rendes gyakorisaggal
halal a labra!
boy sets fire - rookie. asszem idegrendszer kesz. az nem is kerdes, hogy progresszio lesz, csak az h mennyi
-
Dorian
félisten
(hat, feherjevel pont nem probaltam, csak zabpehellyel, turoval, zabliszttel, teljes kiorlesu lisztekkel, a teszta allaga lett sz@r, es az ize sem tul jo. de ahogy irod tied sem az igazi.)
(szoktam csinalni tepsiben sutott zabliszt + turosat, de azt nem neveznem palacsintanak, ilyen szaraz sz@r lesz, amit edesseg helyett legyurok valahogy
)A babacsintát (zabos-banános) is szeretem, a feleségem szokott sütni a gyereknek sulis tízórainak, mindig nyúlok le belőle.
-
rwin5
őstag
mondjuk én meglepődtem, azt hittem álompár, bár együtt nem nagyon mutatkoztak meg valahogy nem is passzoltak össze külsőleg, de Pisti folyton rakta fel a gyerekekkel milyen jól elvan (mondjuk amit utóbbi időben csinál az már más tészta)
Kökényes dolog meg vicc tényleg. Gyerek szokta hozni az infot őt még érdekli minden ami testépítéssel kapcsolatos
Hammer nem normális (sajnos nála nem csak pejoratív értelemben igaz), 10 éve még jót röhögtem rajta, aztán fejlődtem szellemileg, utána már kevésbé tartottam humorosnak. Pár felszínesebb infót hallottam róla az első válását követően, azóta a hideg is kiráz ha meglátom a palit. Rékával kapcsolatban is szerintem hasonló a forgatókönyv a válást illetően.
Pár napja volt valami fitness rendezvény, Pista meg odament a szájukba kamerázni, végig verbálisan abuzálta őket (persze zenét rakott alá, hogy a saját imázsát ne rontsa az ismeretlenek szemében), majd még ezt büszkén fel is töltötte az oldalára.
hipotézis: épeszű ember csinál ilyet?!
[kép]
A Márkos storyn meg jót mosolyogtam, hogy pont ő jött össze a Rékával, mondjuk ez külső szemmel is egy kicsit övön aluli volt.
Ami mocskolódást kapott egyébként a neten (a háttérsztoriról nincs infóm) az nagyon gáz volt, még az internet gyúrós bugyraiban is. Ezért sem fogyasztok túl sok hazai tartalmat.
Na a pletykázást részemről be is fejeztem. Szvsz. még ennyi sort sem érdemelt meg, hogy róla beszéljek. -
tisn
veterán
(hat, feherjevel pont nem probaltam, csak zabpehellyel, turoval, zabliszttel, teljes kiorlesu lisztekkel, a teszta allaga lett sz@r, es az ize sem tul jo. de ahogy irod tied sem az igazi.)
(szoktam csinalni tepsiben sutott zabliszt + turosat, de azt nem neveznem palacsintanak, ilyen szaraz sz@r lesz, amit edesseg helyett legyurok valahogy
) -
Dorian
félisten
Az ízlésed ami rossz. Simán belekeverek a palacsintatésztába 1/3 rész fehérjeport. Kicsit vastagabb és merevebb lesz mit a hagyományos, de lehet azért, mert teljesen minimális étolajat teszek alá, nem mit anyám. A gyerekek is jobban szeretik így
-
tisn
veterán
-
Dorian
félisten
Nem is értem, hogyan merül ez fel. Az ősember pont azért kezdte megsütni a húst, mert úgy jobban emészthető. (Zöldségekre is igaz ugyanúgy sütés-főzés-párolás hatására)
-
#22802892
törölt tag
-
tisn
veterán
Miért csökkenne ettől a tápértéke?
mert kidobod a francba a palacsintat, ahelyett, hogy megenned

ezekrol a receptekrol mindig ez jut eszembe
mar mindenfele foshulladek egeszseges palacsinta verziot kiprobaltam, de rosszabbnal rosszabbak

szoval inkabb ritkan de normalisat tolok be -
Dorian
félisten
-
#22802892
törölt tag
proteinaco virgin-t vízzel hajtottam fel és szerencsére finom volt, tejszínes beütéssel, idegen ízektől mentes. Bizakodó vagyok, hogy palacsintába/császármorzsába is belecsempészhető anélkül, hogy csökkenne a tápértéke.
-
tisn
veterán
Magyar webshopban 3.7k körül lehet kapni.
Proteinaco: igen, jó ízű, ezért írtam, hogyha nem az íz a szempont, akkor utolsó hely. Nekem mondjuk íz miatt sem az első helyen lenne, meg amúgy is még nagyon márka van, amit nem is próbáltam.
hol?
-
m3ss
veterán
Fejből pl a mangó+fehércsokoládé vagy a latte machiato...
mmint ezek az izek a finomak? de melyikre irod, hogy laktozmentes?
azt amibol 60 fele iz van, ezt sem ertem. van 26 fele whey. ne kattintgassam mar vegig mindet, h melyikbol van 60 fele iz
-
K1LLMy53Lf
őstag
Fejből pl a mangó+fehércsokoládé vagy a latte machiato...
-
m3ss
veterán
-
K1LLMy53Lf
őstag
Azt, amiből 60 felé íz van. Abban van kb 10 íz, ami laktózmentes. Ill a basic sorozat full az. De amúgy most van valami kavarás, nincs Magyarország a szállítási országok között, várom az üfsz válaszát épp.
-
m3ss
veterán
-
Peaceliker
addikt
-
m3ss
veterán
Magyar webshopban 3.7k körül lehet kapni.
Proteinaco: igen, jó ízű, ezért írtam, hogyha nem az íz a szempont, akkor utolsó hely. Nekem mondjuk íz miatt sem az első helyen lenne, meg amúgy is még nagyon márka van, amit nem is próbáltam.
hsnbol mit vesztek? evowhey? van nekik 26 fele whey proteinjuk, lusta vagyok vegignezni oket..
-
K1LLMy53Lf
őstag
a glicint jó drágán vettél az saját probléma, mivel az egy olcsób cucc (egy wpc árához képest)...
allegro legolcsobb hely. (1kg glicin 6000-7000)
többször írtam már, h vannak olyan dolgok a proteinaco-val kapcsolatban, amik miatt kétségeim támadnak velük kapcsolatban,
igen, emlexem
en meg kezdek konzervativ lenni, mert mar annyi fost rendeltem, hogy maradok annal, ami izlik.Magyar webshopban 3.7k körül lehet kapni.
Proteinaco: igen, jó ízű, ezért írtam, hogyha nem az íz a szempont, akkor utolsó hely. Nekem mondjuk íz miatt sem az első helyen lenne, meg amúgy is még nagyon márka van, amit nem is próbáltam.
-
m3ss
veterán
ehh, ma labazni kell(ene)
-
tisn
veterán
többször írtam már, h vannak olyan dolgok a proteinaco-val kapcsolatban, amik miatt kétségeim támadnak velük kapcsolatban, keresd vissza, ha nagyon érdekel.
ha glicint jó drágán vettél az saját probléma, mivel az egy olcsób cucc (egy wpc árához képest)...
szerk.: amúgy hsn-nél tegnap flash deal-ben volt az édesítőszermentes fehérje, 7k/kg alatt volt az ára.
@m3ss: hsn-t mondtam. nekik ugye van laktózmentes wpc-jük is, de ízesítettek, natúr, laktózmentes wpc-t szerintem kevesen gyártanak.. talán great one-nak mintha még lenne.
a glicint jó drágán vettél az saját probléma, mivel az egy olcsób cucc (egy wpc árához képest)...
allegro legolcsobb hely. (1kg glicin 6000-7000)
többször írtam már, h vannak olyan dolgok a proteinaco-val kapcsolatban, amik miatt kétségeim támadnak velük kapcsolatban,
igen, emlexem
en meg kezdek konzervativ lenni, mert mar annyi fost rendeltem, hogy maradok annal, ami izlik. -
aelod
veterán
Köszi, te legalább képben vagy.
Nem gondoltam volna, hogy Hammer ilyen fiatal csajjal nyomja, vagy Liszkainak van anyakomplexusa, nem tudom mennyi idős a hölgy.Akkora űr maradt Béla után, hogy mindenki próbálja kitölteni, de csak az erőlködés megy, talán még erősebben, mint a súlyok alatt.
Nem tudom mennyi idős a Réka de Márk nála 9 évvel fiatalabb.
Az egész hazai testépítés egy belterjes fertő...tisztelet a kivétel.
-
cOxeR
Ármester
HSN-t tudok rendelni, okosba, napokban intéztem.
-
m3ss
veterán
-
cOxeR
Ármester
Mai alvás is kuka… 10:30 lefeküdtem, 11-kor meg 2-kor kutya kiment, 4 órakor lányom kelt fel, fel 5 óra előtt a macska ment ki,
ezek nagy resze konnyen megoldhato:
kutya macska takarodjon ki a hazbol es akkor nem fognak felebreszteni. (mivel van gyerek mar amugy is felesleges a szoros gyerekpotlek, csak nagy felesleges okologiai terhelesuk van.)
es akkor maris jobban tudsz pihenni -> fejlodni

Nem fogok egy 16 éves macskát meg egy 13 éves kutyát kitenni a házból, csak azért mert idősek és okoznak kellemetlenséget. Anyagilag is megterhelő, mert a kutya kb havi szinten 40e+ gyógyszert kap + kaja. Biztosan nem lesz utánpótlás, de azért ez nem ennyire egyszerű mint ahogy írod, hogy kiteszem őket a házból.

Megyek szétcsapom a hátam meg a tricepszem inkább.
-
Dorian
félisten
annyiszor leírtunk már...
-
m3ss
veterán
na jo most mar a wheyprotein.hu is 10500 / kg. annyiert nem veszek. izesitetlen adalekanyagmentes wheyt honnan vegyek olcsobban?
de ha van nem laktozmentes joval olcsobban az is jo, akkor eszek enzimet hozza.
ilyen arak mellett lehet megint az ostrovit vegan fele fogok kacsintgatni.. -
K1LLMy53Lf
őstag
pl. ezzel mi a baj? (complex whey)
Caramel biscuit: Tejsavófehérje por [CFM módszerrel feldolgozott tejsavófehérje koncentrátum (emulgeálószer: napraforgó lecitin), tejsavófehérje izolátum, tejsavófehérje hidrolizátum] min. 81%, glicin, magnézium-biszglicinát, természetes karamell aroma, tartósítószer: só, vitamin keverék [L-aszkorbinsav, niacin, DL-α-tokoferol, pantoténsav, cianokobalamin, riboflavin, piridoxin, tiamin, folsav, biotin], Opti-7-Digest emésztőenzim komplex [amiláz, laktáz, lipáz, proteáz, celluláz, bromelain, papain], édesítőszer: szukralóz, cink-biszglicinát.
a natur
CFM eljárással feldolgozott tejsavófehérje-koncentrátum (emulgeálószer: napraforgó lecitin) 100%.
(pl. glicint rendeltem kulon az jo draga, szoval ha azzal utik fel, az jo
)többször írtam már, h vannak olyan dolgok a proteinaco-val kapcsolatban, amik miatt kétségeim támadnak velük kapcsolatban, keresd vissza, ha nagyon érdekel.
ha glicint jó drágán vettél az saját probléma, mivel az egy olcsób cucc (egy wpc árához képest)...
szerk.: amúgy hsn-nél tegnap flash deal-ben volt az édesítőszermentes fehérje, 7k/kg alatt volt az ára.
@m3ss: hsn-t mondtam. nekik ugye van laktózmentes wpc-jük is, de ízesítettek, natúr, laktózmentes wpc-t szerintem kevesen gyártanak.. talán great one-nak mintha még lenne.
-
tisn
veterán
hat lehet
mar a stillmass silver is kurva draga
42k a 6kg-os, azt 28k-ert rendeltem 2 eve. -
tisn
veterán
az összetétele meg min kérdéses, így ha nem az íz a fő szempont én az általam felsorolatk közül utolsó helyre raknám. de persze ez az én hülyeségem

pl. ezzel mi a baj? (complex whey)
Caramel biscuit: Tejsavófehérje por [CFM módszerrel feldolgozott tejsavófehérje koncentrátum (emulgeálószer: napraforgó lecitin), tejsavófehérje izolátum, tejsavófehérje hidrolizátum] min. 81%, glicin, magnézium-biszglicinát, természetes karamell aroma, tartósítószer: só, vitamin keverék [L-aszkorbinsav, niacin, DL-α-tokoferol, pantoténsav, cianokobalamin, riboflavin, piridoxin, tiamin, folsav, biotin], Opti-7-Digest emésztőenzim komplex [amiláz, laktáz, lipáz, proteáz, celluláz, bromelain, papain], édesítőszer: szukralóz, cink-biszglicinát.
a natur
CFM eljárással feldolgozott tejsavófehérje-koncentrátum (emulgeálószer: napraforgó lecitin) 100%.
(pl. glicint rendeltem kulon az jo draga, szoval ha azzal utik fel, az jo
) -
m3ss
veterán
pedig nekem is kellene vmi laktozmentes izesitetlen whey. de ugy latom maradhatok a wheyproteinhu-nal, mashol se lesz lenyegesebben olcsobb, nem?
mi is volt az az omega 3 amit multkor ajanlottatok hogy jobban megeri hatoanyag tartalom miatt annak ellenere, hogy dragabb?
-
K1LLMy53Lf
őstag
-
tisn
veterán
-
tisn
veterán
Szisztok!
Gondolom az egyik legygyűlöltebb poszt típust írom, "honnan rendeljek fehérjét". Csak hogy érthető legyen helyezetem, kontesztusba helyezem: 40 éves vagyok, 15 év után újra akarom kezdeni a konditermet. Irodából kiszakadni a cél és talán pici kapuzárási "hogyannézek ki" az oka.Előtte 15 évig jártam konditerembe, crossfiteztem, anno 21ezer volt a WheyPro, most viszont olyan árakat látok, hogy... szóval nem fér bele.
Totál hobbi szinten, hogy mégis legyen valami, melyik márkátá és honnann ajánljátok (ha ide nem illik írni, pls privátba). Ha őszinte akarok lenni, íz, állag nem számít, ár/érték arányban adjon hozzám/az edzéshez.Tudnátok ajánlásokat adni?
Köszi!proteinco finom
-
tisn
veterán
Félórás súlyzós edzés után mennyire jó/rossz 15 perc kardiót nyomni (kb 130-140 pulzus)?
nalad (meg nalunk) mindegy, total amatorok vagyunk
valamelyik profi eronleti edzonel lattam tanulmanyt, hogy x oraig csokkenti az ero novekedest
de ez inkabb profi atletaknal, sportoloknal gond, ugy kell tervezni az edzesterhelest.
en siman szoktam futni kondi utan 40 percet, meg elek.
-
Woodslave
félisten
Az a másik szál.
Volt egy podcast ahol Kökény kritizálta az influenszereket és mindenki Liszkaira asszociált de néven nem nevezte Béla kire gondolt.
Aztán (vagy már előtte nem tudom) Liszkai váltott edzőt is aki másfajta edzésmódszereket képvisel mint a karozzunk 2órát Béla és gondolom besérült az egoja ami roppant törékeny.
Mindezek után jött össze a Németh Rékával a Hammernével. Az is érdekes sztori 🤣 Most a Pisti savazza őket.Uborka szezon volt és most kaptam híreket a dologról.
mondjuk én meglepődtem, azt hittem álompár, bár együtt nem nagyon mutatkoztak meg valahogy nem is passzoltak össze külsőleg, de Pisti folyton rakta fel a gyerekekkel milyen jól elvan (mondjuk amit utóbbi időben csinál az már más tészta)
Kökényes dolog meg vicc tényleg. Gyerek szokta hozni az infot őt még érdekli minden ami testépítéssel kapcsolatos
-
K1LLMy53Lf
őstag
Szisztok!
Gondolom az egyik legygyűlöltebb poszt típust írom, "honnan rendeljek fehérjét". Csak hogy érthető legyen helyezetem, kontesztusba helyezem: 40 éves vagyok, 15 év után újra akarom kezdeni a konditermet. Irodából kiszakadni a cél és talán pici kapuzárási "hogyannézek ki" az oka.Előtte 15 évig jártam konditerembe, crossfiteztem, anno 21ezer volt a WheyPro, most viszont olyan árakat látok, hogy... szóval nem fér bele.
Totál hobbi szinten, hogy mégis legyen valami, melyik márkátá és honnann ajánljátok (ha ide nem illik írni, pls privátba). Ha őszinte akarok lenni, íz, állag nem számít, ár/érték arányban adjon hozzám/az edzéshez.Tudnátok ajánlásokat adni?
Köszi!allegro-ról: pf nutrition, immortal nutrition, evolite, esetleg 6pak
saját webshopból: proteinaco (-20%os kóddal), hsn nutrition -
Woodslave
félisten
Szisztok!
Gondolom az egyik legygyűlöltebb poszt típust írom, "honnan rendeljek fehérjét". Csak hogy érthető legyen helyezetem, kontesztusba helyezem: 40 éves vagyok, 15 év után újra akarom kezdeni a konditermet. Irodából kiszakadni a cél és talán pici kapuzárási "hogyannézek ki" az oka.Előtte 15 évig jártam konditerembe, crossfiteztem, anno 21ezer volt a WheyPro, most viszont olyan árakat látok, hogy... szóval nem fér bele.
Totál hobbi szinten, hogy mégis legyen valami, melyik márkátá és honnann ajánljátok (ha ide nem illik írni, pls privátba). Ha őszinte akarok lenni, íz, állag nem számít, ár/érték arányban adjon hozzám/az edzéshez.Tudnátok ajánlásokat adni?
Köszi!íz állag nem számít akkor mi számít 40+ évesen?
-
S e t h
nagyúr
Az a másik szál.
Volt egy podcast ahol Kökény kritizálta az influenszereket és mindenki Liszkaira asszociált de néven nem nevezte Béla kire gondolt.
Aztán (vagy már előtte nem tudom) Liszkai váltott edzőt is aki másfajta edzésmódszereket képvisel mint a karozzunk 2órát Béla és gondolom besérült az egoja ami roppant törékeny.
Mindezek után jött össze a Németh Rékával a Hammernével. Az is érdekes sztori 🤣 Most a Pisti savazza őket.Uborka szezon volt és most kaptam híreket a dologról.
Köszi, te legalább képben vagy.
Nem gondoltam volna, hogy Hammer ilyen fiatal csajjal nyomja, vagy Liszkainak van anyakomplexusa, nem tudom mennyi idős a hölgy.Akkora űr maradt Béla után, hogy mindenki próbálja kitölteni, de csak az erőlködés megy, talán még erősebben, mint a súlyok alatt.
-
Dorian
félisten
-
Dazsar
aktív tag
Szisztok!
Gondolom az egyik legygyűlöltebb poszt típust írom, "honnan rendeljek fehérjét". Csak hogy érthető legyen helyezetem, kontesztusba helyezem: 40 éves vagyok, 15 év után újra akarom kezdeni a konditermet. Irodából kiszakadni a cél és talán pici kapuzárási "hogyannézek ki" az oka.Előtte 15 évig jártam konditerembe, crossfiteztem, anno 21ezer volt a WheyPro, most viszont olyan árakat látok, hogy... szóval nem fér bele.
Totál hobbi szinten, hogy mégis legyen valami, melyik márkátá és honnann ajánljátok (ha ide nem illik írni, pls privátba). Ha őszinte akarok lenni, íz, állag nem számít, ár/érték arányban adjon hozzám/az edzéshez.Tudnátok ajánlásokat adni?
Köszi!Ezzel a kérdéssel csak egy gond van: mindenki a saját kedvenc fehérjéjét fogja ajánlani. De ám legyen
Ostrovit
-
aelod
veterán
Mai alvás is kuka… 10:30 lefeküdtem, 11-kor meg 2-kor kutya kiment, 4 órakor lányom kelt fel, fel 5 óra előtt a macska ment ki,
ezek nagy resze konnyen megoldhato:
kutya macska takarodjon ki a hazbol es akkor nem fognak felebreszteni. (mivel van gyerek mar amugy is felesleges a szoros gyerekpotlek, csak nagy felesleges okologiai terhelesuk van.)
es akkor maris jobban tudsz pihenni -> fejlodni

(mivel van gyerek mar amugy is felesleges a szoros gyerekpotlek, csak nagy felesleges okologiai terhelesuk van.)
-
kerepesig
tag
Szisztok!
Gondolom az egyik legygyűlöltebb poszt típust írom, "honnan rendeljek fehérjét". Csak hogy érthető legyen helyezetem, kontesztusba helyezem: 40 éves vagyok, 15 év után újra akarom kezdeni a konditermet. Irodából kiszakadni a cél és talán pici kapuzárási "hogyannézek ki" az oka.Előtte 15 évig jártam konditerembe, crossfiteztem, anno 21ezer volt a WheyPro, most viszont olyan árakat látok, hogy... szóval nem fér bele.
Totál hobbi szinten, hogy mégis legyen valami, melyik márkátá és honnann ajánljátok (ha ide nem illik írni, pls privátba). Ha őszinte akarok lenni, íz, állag nem számít, ár/érték arányban adjon hozzám/az edzéshez.Tudnátok ajánlásokat adni?
Köszi! -
K1LLMy53Lf
őstag
Heti 4 súlyzós edzéssel az 4x15 perc, kb. 600 kalória deficit hetente.
Persze ehhez a kaját is jobban kellene tartani, elkezdeni pontosan mérni.K1LLMy53Lf: Elvileg az még a 2-es kardió teteje.
ok, mindig elfelejtem, hogy nem csak 35+os arcok vannak itt

amúgy ahogy m3ss is írja: zone2nél számít a hossz... én úgy tudom min 30 perc, és ahogy nő az időtartam úgy nő a zsírfelhasználás is... (emlékeim szerint 90-120 perc között van a legmagasabb zsírfelhasználás)
-
Ijk
félisten
siman nyomhatod. de a 15 perc nem tul sok. akkor mar inkabb intervaloznek ott, folyamatosan jonnek ki a tanulmanyok, hogy heti 1x meg ennel rovidebb intervalozas is mennyire jo vo2 max novelesre.
zone2-nel azt mondjak, hogy fontos az idotartam, legalabb 45 percet ajanlanak.
en 2x 40 min melle abban a 15 perc utan intervaloznek. ha ra tudnam venni magam. labnap utan szorakoztato lehet
Heti 4 súlyzós edzéssel az 4x15 perc, kb. 600 kalória deficit hetente.
Persze ehhez a kaját is jobban kellene tartani, elkezdeni pontosan mérni.K1LLMy53Lf: Elvileg az még a 2-es kardió teteje.
-
K1LLMy53Lf
őstag
alapvetően én spec nem kardióznék súlyzós edzés után, bár fél órás után lehet még van elegendő idegrendszeri és glikogéntartalék is... ugyanakkor 130-140es pulzussal (túlnyomó részben) nem a zsírt fogod égetni

-
m3ss
veterán
siman nyomhatod. de a 15 perc nem tul sok. akkor mar inkabb intervaloznek ott, folyamatosan jonnek ki a tanulmanyok, hogy heti 1x meg ennel rovidebb intervalozas is mennyire jo vo2 max novelesre.
zone2-nel azt mondjak, hogy fontos az idotartam, legalabb 45 percet ajanlanak.
en 2x 40 min melle abban a 15 perc utan intervaloznek. ha ra tudnam venni magam. labnap utan szorakoztato lehet
-
Peaceliker
addikt
Gyakorlatilag valszeg semmit vagy max nagyon keveset számít. Tudomány szerint viszont 2 edzés között érdemes 4-6 óra szünetet tartani
Új hozzászólás Aktív témák
-
206100 - 206001
207445 - 207401 207400 - 207301 207300 - 207201 207200 - 207101 207100 - 207001 207000 - 206901 206900 - 206801 206800 - 206701 206700 - 206601 206600 - 206501 206500 - 206401 206400 - 206301 206300 - 206201 206200 - 206101 206100 - 206001 206000 - 205901 205900 - 205801 205800 - 205701 205700 - 205601 205600 - 205501 205500 - 205401 205400 - 205301 205300 - 205201 205200 - 205101 205100 - 205001 205000 - 204901 204900 - 204801 204800 - 204701 204700 - 204601 204600 - 204501 204500 - 204401 204400 - 204301 204300 - 204201 204200 - 204101 204100 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
A topicban érdekeltségi körbe tartozó (tulajdonos, munkavállaló, stb.) boltot reklámozni, bármilyen módon üzletelni tilos!
- One mobilszolgáltatások
- Allegro vélemények - tapasztalatok
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Szeged és környéke adok-veszek-beszélgetek
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- Renault, Dacia topik
- Fogyjunk le!
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Fujifilm X
- További aktív témák...
- Lenovo Thinkpad L580,15.6",FHD,i5-8350U,8GB DDR4,256GB NVMe SSD,WIN11
- Bomba ár! Dell Latitude 7420 - i7-1185G7 I 16GB I 512SSD I HDMI I 14" 4K I Cam I W11 I Garancia!
- 223 - Lenovo LOQ (15IRX10) - Intel Core i5-13450HX, RTX 5060
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Konzol felvásárlás!! Xbox Series S, Xbox Serries X
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
mondjuk most mar nem guggolok így lehetne, de nem izgat annyira. Sőt amióta nem gyilkolom magam szabadsulyos guggolassal nem faj a vallam meg a könyököm se.

- egy a jó benne 40kg +os súlyok állandóan a helyükön vannak, nem nagyon kell várni.


50kgba nyomott 9-et egyenes padon egykezes súlyzóval ami egyéni rekord neki
a héten bontottam fel az utolsó 1kg-s csomagot toluk így kövi hónapban valamit néznem kell, max marad a gymbeames kevert olcsóbb fehérje, vagy allegron nézek valamit.

