Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#171769) aleister válasza Radnix (#171759) üzenetére


aleister
veterán

Nemrég volt két 30 grammos kiszerelésű akció. Pure gold meg párral lejjebb egy másik is. Szvsz azok mennek most a legjobb áron.
A reggeli zabpelyhen kívül kifejezetten gyúrós kaját nemigen tolok. A többiek biztos tudnak valamit tanácsolni. Ami új az étrendemben az a Skyr. Ez inkább egészséges kaja, mint gyúrós. 10% fehérjetartalom, és alacsony (akár 0%) zsírtartalom jellemzi. Pl glutamin peptiddel szerintem az egyik legjobb lefekvés előtti fehérjeforrás.
Én is pár hónapja kezdtem újra.

benfolds:
Általában a rémálmok sokkal intenzívebb hatást tudnak elérni a real life történéseknél, hisz az agyad azt hiteti el, hogy ez teljesen valóság, miközben nem valóságos szituációkat generál. Legalábbis én a valóságban relatív ritkán zuhanok 10 emelteket le, harcolok zombik ellen, vagy épp nyomom a féket, amire egyre inkább gyorsul a kocsi. :)
Szóval olyan pszichés mini traumák lehetnek ezek, amit lehet, hogy fizikai aktivitással el sem tudnál érni.
De ez csak egy ötlet. Egy szakember biztos többet tudna erről mondani.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.