Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#171751) Janaboy


Janaboy
veterán

Puregold oldalán van egy másik try now 2 csomag ami fele fehérje fele collagen.
A trynow2 kóddal 990 Ft és ingyen szállítás.
Plusz ajándék is választható.

Janaboy

(#171752) Qtya123


Qtya123
őstag

Én is másik email címmel regisztráltam és ráadásul nem ugyanazzal a névvel, hanem a feleségemével.
Mindez történt 11:45-kor, bankkártyával ki is fizettem a rendeléseket és mindkét fiókban még az van a rendelés állapotánál, hogy Állapot: Sikeresen fizetett SIMPLE rendelés

Megrendeléskor a várható kiszállítást holnapra írta. Ezek alapján nem vagyok benne biztos, hogy holnap meg is érkezik. Nem kaptam olyan jellegű emailt, hogy feldolgozva, vagy ilyesmi és az oldalon is csak a fentebb említett állapot van.

(#171753) Xelo válasza Qtya123 (#171752) üzenetére


Xelo
addikt

én tegnap éjfélkor adtam le a rendelést, ma délelőtt jött az email gls-től hogy csomagokat készítettek össze nekem. az előző rendelésem másik accountról viszont vagy 2 hete volt, nem tudom esetleg ez lehetett-e a gond hogy egymás után indítottad a kettőt. meg az is lehet hogy mára kifogytak a kis 30gs tasikból, én is rendeltem ugye 40db-ot, egyik cimbim is (neki is feladták), biztos innen is többen, lehet nem lesz semmi gond csak holnapra csúszik..
szerk: megnéztem, nekem az állapot "rendelés feldolgozva". szerintem neked holnap fogják elküldeni.

[ Szerkesztve ]

(#171754) aelod válasza DNReNTi (#171746) üzenetére


aelod
veterán

Az egy pusztulat. Scitec megateszten is folyton el akartam cserélni :DD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#171755) BUZZLGHTYR


BUZZLGHTYR
senior tag

power protein mennyire szar egy tejsavohoz képest?
izomgörcsökkel mit lehet kezdeni?

[ Szerkesztve ]

(#171756) Xelo válasza BUZZLGHTYR (#171755) üzenetére


Xelo
addikt

a power protein egy szójafehérje kis kazeinnel meg tejsavóval felütve. :D ha bírja a gyomrod nincs azzal se gond, de ha visszaolvasol linkeltem jobb ócó opciót. izomgörcsöket meg okozhatja pl a b/d vitaminok hiánya.

(#171757) benfolds


benfolds
őstag

mással is volt már, hogy éjjel heves szívdobogásra ébredt? biztos rosszat álmodtam, már nem emlékszem. viszont annyira vert a szívem, hogy kb. nem tudnék annyit futni, hogy ennyire verjen. nem tudom elképzelni, hogy ez hogy lehetséges ágyon fekve, kvázi nyugalomban.

(#171758) aleister válasza benfolds (#171757) üzenetére


aleister
veterán

Érdekes, de az álom fázisra (nem alvás) jellemző, hogy a -közhiedelemmel ellentétben- szaporább a pulzus.
Ellenben alvás alatt (álomtalan esetben) a pulzus alacsonyabb a nyugalmi értéknél is.

Gondolom valami álmodtál, amiből hirtelen felriadtál.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#171759) Radnix


Radnix
senior tag

4% nem volt rossz, de sokan voltak vasárnap 20:00 után, gondolom mivel nem sok terem van nyitva ilyenkor.

Újra fel akarom venni a fonalat, de lemaradtam az utóbbi 1.5 évben, szóval...
Kérdések:
Fehérjéből még mindig a myprotein a befutó ár-érték arányban? (sima tejsavó, nem laktózmentes)
Gyúrós barát makrókkal rendelkező kajákat tudtok ajánlani?
Pl aldiban szoktam venni a sovány túrót, 0 zsír mellett egész jó fehérje mennyiség, ugyanott a light trappista szintén sok fehérje, kevés zsír a sajtokhoz képest. Most az ilyen alap nyers dolgok mint csirkemell, rizs, csicseriborsó konzerv, szárazbab nem érdekelnének, csak olyanok amiket már önmagában lehet fogyasztani. Leginkább lidlben meg aldiban fordulok meg, de ha van vmi jó dolog tescoban amit lehet nagy mennyiségben vásárolni mert eláll akkor oda is betolom a képemet néha. Köszi! :R

(#171760) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok!

Cream of Rice esetén sima összetört rizsből készült kását értünk?

Köszönöm :)

XBOX ID: GoTReX #4839

(#171761) Radnix


Radnix
senior tag

A milliomodik újrakezdésemnél tartok a valaha volt leghosszabb kihagyásom után. Szörnyű izomlázak vannak nevetségesen alacsony volumen mellett. Újra kell tanulnom a gyakorlatokat, nincsen egyensúlyérzékem se. :D

Ez a 4. hét. 3 edzés/hét láb-húzás-nyomás leosztásban. Szigorúan leadminisztrálok mindent, mert különben kicsúszik az irányítás a kezemből. A kajával még kísérletezem, de úgy tűnik 2500 kcalnál edzés mellett se nagyon igénylek többet legalábbis éhségérzetre. Fehérje 2 g körül ahogy sikerül. Nem meglepő módon még hétről hétre erősödök. :DDD

A cél a következő szándra nyárra sovány, de kicsit izmos forma újraalkotása. Elég komoly kihívás lesz a skinny fat 82 kg-ról, de remélem a rutin majd segít.

Fegyvereim a myfitnesspal, fitnotes, google sheets, mérleg :))

Még 1 kérdés:
Keresek agybedugós vezeték nélküli fülhallhgatót ami nem hal meg ha izzadok mint a ló. Tudtok ajánlani? :R

(#171762) D1Rect válasza winfos (#171747) üzenetére


D1Rect
félisten

Sima csokis myproteint iszok vagy 6+ éve.
Néha próbálkoztam mással, de annyi csoki variáció van, hogy nem akartam lyukra futni 5kg-s zsákkal, a kisebb kiszereléshez meg smucig vagyok. :DDD

Most kipróbáltam a puregoldot, egynek elment, de nem oldódik túl jól.

(#171763) benfolds válasza aleister (#171758) üzenetére


benfolds
őstag

igen, rosszat álmodtam, amire felriadtam, csak azt nem értem, hogy hogy bír ennyire kalapálni az ember szíve ilyenkor. nem hogy nem tudom annyira felizgatni / felidegesíteni magamat tudatomnál, hogy ennyire verjen, de mondom, még talán futni sem tudnék annyit. majdnem kiugrott a helyéről.

(#171764) DNReNTi válasza benfolds (#171757) üzenetére


DNReNTi
őstag

Nekem regebben a protein buzz-os edzes elotti koktel okozott ilyet. Ejjel ossze-vissza szivveres, vegtagzsibbadas, para volt nagyon. Soha tobbet nem iszok belole. :(

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#171765) D1Rect válasza benfolds (#171763) üzenetére


D1Rect
félisten

Hey pssst kido! Do you wanna buy some tren? ;] :DDD

(#171766) benfolds válasza D1Rect (#171765) üzenetére


benfolds
őstag

ehh, sosem szedtem semmit, sőt, egy ideje már a fehérjeport is leszarom, van még kb 1 kg myproteinem, amit akkor vettem, amikor elkezdtem, de kb. egy hónapban egyszer használok belőle, amikor valamiért nem ettem rendesen.

(#171767) Xelo válasza benfolds (#171766) üzenetére


Xelo
addikt

lehet az a baj hogy nem szedsz semmit ;]

(#171768) kexksz válasza benfolds (#171766) üzenetére


kexksz
addikt

En pl utalom meginni a kaloriakat, de reggelire zab + feherje tok jo es kb 1 perc elkesziteni

Radnix: Airpods Pro nalam hibatlan, futas kozben is teljesen stabil. Elotte volt valami Xiaomim, Jabra 65t meg Jabra 75t de mindegyik kiesett egy ido utan vagy zavaro volt

(#171769) aleister válasza Radnix (#171759) üzenetére


aleister
veterán

Nemrég volt két 30 grammos kiszerelésű akció. Pure gold meg párral lejjebb egy másik is. Szvsz azok mennek most a legjobb áron.
A reggeli zabpelyhen kívül kifejezetten gyúrós kaját nemigen tolok. A többiek biztos tudnak valamit tanácsolni. Ami új az étrendemben az a Skyr. Ez inkább egészséges kaja, mint gyúrós. 10% fehérjetartalom, és alacsony (akár 0%) zsírtartalom jellemzi. Pl glutamin peptiddel szerintem az egyik legjobb lefekvés előtti fehérjeforrás.
Én is pár hónapja kezdtem újra.

benfolds:
Általában a rémálmok sokkal intenzívebb hatást tudnak elérni a real life történéseknél, hisz az agyad azt hiteti el, hogy ez teljesen valóság, miközben nem valóságos szituációkat generál. Legalábbis én a valóságban relatív ritkán zuhanok 10 emelteket le, harcolok zombik ellen, vagy épp nyomom a féket, amire egyre inkább gyorsul a kocsi. :)
Szóval olyan pszichés mini traumák lehetnek ezek, amit lehet, hogy fizikai aktivitással el sem tudnál érni.
De ez csak egy ötlet. Egy szakember biztos többet tudna erről mondani.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#171770) BUZZLGHTYR


BUZZLGHTYR
senior tag

Dieta mellett (kb 2300kcal az etrendem) ha napi 2x45 perc aerob edzest vegzek + sulyzos edzest. az az izmokra mennyire van szar hatassal? Jobban fog az izom lemenni mint a zsir?

(#171771) Dottorei válasza BUZZLGHTYR (#171770) üzenetére


Dottorei
tag

attól függ milyen az aerob és milyen a súlyzó. Én ezer éve kiegészítésnek csinálom a testépítést a sok aerob mellé, egész jól meg lehet tartani az izomtömeg egy részét. Nyilván nem olyan mintha kizárólag díszizmokat etetnél de nem is az a cél.

[ Szerkesztve ]

(#171772) BUZZLGHTYR válasza Dottorei (#171771) üzenetére


BUZZLGHTYR
senior tag

Aerob az szobabiciklizes, kozepes sebessegtol egy picit lassabb. sulyzos meg sulyzos, nem kinzom magam a legnagyobb sulyokkal, de azert viszonylag normalisan el van vegezve.
csak amitt kerdezem hogy a zsir le lehet e hamarabb pucolni keves izomvesztessel!?

(#171773) aleister válasza BUZZLGHTYR (#171772) üzenetére


aleister
veterán

Valamennyi izom mindig el fog égni. Főleg az eső 20 percben. Elvileg a BCAA hasznos lehet az izomfehérje lebontásának a mérséklésében, az L-karnitin és az L-arginin meg a zsír könnyebb felszabadításában. Mivel hamarabb kezdi el égetni a szervezet a zsírt, kevesebb fehérjét bont le.
Ez az irodalom része, a valóságot meg ki tudja. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#171774) bigmasterg válasza BUZZLGHTYR (#171772) üzenetére


bigmasterg
addikt

"nem kinzom magam a legnagyobb sulyokkal"

Lehet megpróbálhatnád növelni az intenzitást, azzal csak támogatnád, hogy ne izomból fogyj.

Aerobra meg azt mondják, hogy fogyás szempontjából ugyanúgy kalória deifictet érsz el vele mintha kevesebbet ennél.
Szerintem főleg a szív és érrendszeri előnyök miatt érdemes csinálni, nem a deficit miatt. Azt egyszerűbb kevesebb kajável elérni.

szerk.:
Persze lehet vele variálni ha megáll a fogyás és úgy érzed hogy szenvedés lenne kevesebbet enni, de ha most is jól megy, akkor addig nem szórakoznék vele.
Illetve van akinek mentálisan segít. Ki miben hisz.

szerk.:
Már múltkor is be akartam rakni ezt a "miért működnek a különböző diétás módszerek"? képet. (leírást is érdemes nézni mellé)

[ Szerkesztve ]

(#171775) BUZZLGHTYR válasza bigmasterg (#171774) üzenetére


BUZZLGHTYR
senior tag

Vilagos, akkor a 2.at nem eroltetem!
Kreatint nem szedtem mostanaba, ha beledobnam a dietaba az mennyire lenne jo vagy rossz? A szalkas format azzal is el lehet erni? Vagy tul sok vizet kot meg es rosszabb lesz a celforma?

(#171776) Dottorei válasza BUZZLGHTYR (#171772) üzenetére


Dottorei
tag

Ha csak a zsírvesztés a cél akkor a diéta és a hozzá passzeroló súlyzós edzés a legjobb befektetés, az aerob az anyagcsere felpörgetésére, egészség megőrzésre, esetleg plusz kalóriavesztésre jó. Aerobbal nehezebb fogyni mint diétával, a súlyzó segít megtartani az izomtömeg egy részét - az aerob sokkal kevésbé. Magasabb ismétlési szám, koncentráltabb gyakorlatok, stb. Kreatint persze nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

(#171777) benfolds válasza bigmasterg (#171774) üzenetére


benfolds
őstag

hahaha, jó ez a kép. :)

(#171778) benfolds válasza aleister (#171769) üzenetére


benfolds
őstag

ja, most olvasom, hogy a nappali stressz konvertálódik át ilyenkor éjszaka a szakirodalom szerint is.

(#171779) aelod válasza aleister (#171773) üzenetére


aelod
veterán

Ha az első 20 percben izmot bontunk aerobbal akkor nagy gondok vannak.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#171780) aleister válasza aelod (#171779) üzenetére


aleister
veterán

Nyilván a glikogén raktárakon túl. A fehérjét könnyebb lebontani, mint a zsírt, és a szervezet ahhoz az energia raktarhoz fog először nyúlni, ahonnét gyorsabban jut energiához.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#171781) aelod válasza aleister (#171780) üzenetére


aelod
veterán

Így már pontosabb :R

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#171782) aleister válasza aelod (#171781) üzenetére


aleister
veterán

:B :)
Sry, a rohanásban sokszor pongyolan fogalmazok.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#171783) aelod válasza BUZZLGHTYR (#171775) üzenetére


aelod
veterán

Túl sok vizet a túl sok ch köti meg. Nyugodtan szedd csak legyen jó a diétád :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#171784) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Sziasztok!

Ismét belekezdtem egy kis edzésbe, étrendet próbálom helyretenni.

Kreatin-t kezdenék el bevinni, de tegnap már fostózis volt tőle.

Sima Power Buzz-os monohidrát volt, de úgy néz ki mást kellene néznem, mert anno sem tolerálta nagyon a bélrendszer.

Van-e valami másfajta ajánlott kreatin-forrás, amit szedhetnék?

Tesztjelleggel csak kisebb adagot próbálnék. :R

Előre is köszönöm.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#171785) bigmasterg válasza Graphics (#171784) üzenetére


bigmasterg
addikt

Mennyit vittél be belőle?
Nagy mennyiségben mindnekit megfosat a monohidrát.
Voltak róla tanulmányok, hogy töltögetni is fölösleges, hosszútávon nincs semmi előnye.
Illetve kúraként kezelni sincs értelme, nem kell szünetet tartani vele.

[ Szerkesztve ]

(#171786) Graphics válasza bigmasterg (#171785) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

5gr-os adag volt, tehát nem egy veszedelmes mennyiség :D

De majd kiszűröm azért, BCAA bevitel is volt ,de azzal sose volt bajom régebben sem.

Nem kúraként akartam kezdeni, csak simán elkezdtem volna szedni, de már tegnap hasi görcseim voltak tőle... :/

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#171787) bigmasterg válasza Graphics (#171786) üzenetére


bigmasterg
addikt

Amúgy a gymbeam-es Crea7in-től sosem volt bajom, bár nem az a legolcsóbb, de jól oldódik és ízre is rendben van. 7 fajta kreatin van benne keverve.

(#171788) Graphics válasza bigmasterg (#171787) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tegnap az is a látókörbe került.

Tudom fajlagosan nem a tablettás kreatin a legjobb, de pl. Creatine-PH-X?

Van még Protected Creatine Concentrate a Scitec-től, szerintem a héten szedem azt, aztán ha kifogyok nézek valamit.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#171789) Xelo válasza Graphics (#171786) üzenetére


Xelo
addikt

ha egyszerre viszek be 5g monot az én gyomrom is panaszkodik, de ez javítható pl azzal ha étkezés után iszod, vagy mondjuk többszöri kisebb adagokban. nekem a creatine hcl-al, illetve a Kevin Levrone LevroCrea-val is pozitív tapasztalataim vannak.

[ Szerkesztve ]

(#171791) aleister válasza Graphics (#171784) üzenetére


aleister
veterán

A trikreatin-malát lesz a te kiegészítőd. Hívhatjuk creatin 2.0-nak is. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#171792) Xelo válasza Bocsok (#171790) üzenetére


Xelo
addikt

ettől függetlenül a különböző kötésű kreatinokat külön érdemes kezelni. ahogy írtam, ha 5g monot megiszok, akkor nekem is görcsöl a gyomrom, hcl-től vagy keverttől meg nem. aki bírja a monohidrátot annak egyértelműen az a legjobb vétel, az a legolcsóbb, de pozitív hogy van több opció is.

(#171794) TomDeNemm


TomDeNemm
csendes tag

én tavasszal csináltam 1 kreatin 'kúrát". Gymbeam Crea7in-t ittam minden nap, de valami kis mozgást szinte minden nap csináltam, néha csak 50 fekvő-50 guggolást és látványosan nőttem 1 hónap alatt. vastagabb és kerekebb lettem mindenhol. ha ajánlanom kéne kreatint mindenképp a Scitec Crea-Bombot próbálnám ki

(#171795) D1Rect válasza Graphics (#171784) üzenetére


D1Rect
félisten

Legnagyobb étkezés közben próbáld meg esetleg!

(#171796) Apollyon válasza Graphics (#171784) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Valszeg azért fosol, mert amúgy nem oldódik rendesen és a gyomrod nem likeolja. Esetleg próbáld meg, hogy langyos vízben feloldod (tehát ne legyen zavaros tőle a víz) és megiszod.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#171797) Graphics válasza Apollyon (#171796) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Meleg vízben keverem el már egy ideje, utána hutom vissza :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.