Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101447) nitro16 válasza Zola007 (#101444) üzenetére


nitro16
senior tag

Ilyenek mifelénk is vannak, ezek tipikusan azok akik vékonyak de baszott erősek. Nem a súly a minden, mint amit említettél is beleguggolhat 170-be de semmi combja/farizma tipikusan nehezen izmosodnak én úgy vettem észre.

Más: Valaki valami tipp. Egyszerűen nagyon padlón vagyok lelkileg. Édesapám beteg lett(halálos) eleje/közepe felé még mentem edzeni, kaja rendesen betartva + a többi móka. De egyszerűen 1,5 hónapja nem voltam lenn a terembe, lementem, nem tudtam oda koncentrálni semennyire gyakorlatokat megcsináltam azért. Evés 3500 kcal-on voltam most jó ha megeszek napi 800-at gyomorideg egész nap, ez mellé még napi 6-7 óra kórház mellet éjjelente meg 4 órát max ha alszok. És ahogy látom ezt a leépülést érzem belül, hogy egyre kevesebb marad meg belőlem is ahogy, telnek a napok, és akkor még a neheze csak most következik. Ja és még mellé + akkora bűntudat, hogy én vissza éltem már többször az egészségemmel de ő soha, és még is ő fekszik ott, holott nekem kellene. Ebből kellene valahogy, kilábalnom valahogy.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.