Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Padre


Padre
tag

Tudom hogy használjam a keresőt....Megtettem, de azért jobb ez így. :)
Nagyon gyors help kéne, vagy inkább tapasztalat hogy melyik lapot szeressem.
GIGABYTE GA-7N400-L1 Vs. MSI K7N2 DELTA-L.
A cél stabil működés, és alapvető tuning támogatása. Ez alatt egy AQXEA 2500+ stabil járatása 3200+-on. Asszem ez nem nagy dolog. Kérem ASUS-t meg ABIT-ot ne ajánljátok mert az úgyse lesz. ABIT van most de teljesen instabil. Nem kell többet.
Előre is köszi a helpet!!!

(#2) Atlantis válasza Padre (#1) üzenetére


Atlantis
veterán

Ha stabilitás, akkor Gigabyte. Bár én intel-es vagyok, nemtudom, hogy milyenek az AMD-s lapjai, de szerintem a tuning ott sem elsőrendű.
Summa summarum jobban jársz a Gigabyte-tal.
MSI abszolút felejtős.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#3) erdoke válasza Padre (#1) üzenetére


erdoke
titán

Szerintem is jobb választás a Gigabyte, de talán jobban jársz, ha azt a legkisebb változatot veszed, amelyiken már van Dual BIOS, néha jól jön. Ha jól emlékszem, ezen nincs.

A legjobb aláírás a héten

(#4) Vikthor válasza Padre (#1) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Szia! Egyértelmű. Nekem jelenleg ASUS-om van, de utólag ha tehetném azt a Gigabyte-ot venném, ha tehetném. Esetleg, te megveszed nekem azt a Gigabyte-ot én meg odaadom az A7N8X Deluxe Gold edition-t v2.0-t :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#5) Padre


Padre
tag

Köszi a gyors reakciókat!!! Királyok vagytok. Tehát Gigabyte Vs. MSI : 4:0. Asszem ez K.O. győzelem.
Nekem is jobban tetszene egy GA-7N400PRO2, vagy méginkább egy GA-7NNXP, csakhát az elöbbi egy bő 10-essel ez utóbbi meg vagy 25ezerrel drágább. :(
Szóval akkor Gigabyte! THX!!!

(#6) erdoke válasza Padre (#5) üzenetére


erdoke
titán

A Pro2-t már láttam bruttó 34 körül. Az egy 10-essel több (most tényleg nem ismerem a többi árát)?

A legjobb aláírás a héten

(#7) Padre


Padre
tag

Megrendeltem a GA-7N400-L1 -et. Ez brutto 23000. A PRO2 olyan 34, a 7NNXP meg 49-50.
Igazából nincs szükségem az extrákra amiket ezek nyújtani tudnak. Persze jobban felszerelt lapok, de a jelenlegi igényeimet ez az egyszerűbb változat is ki tudja elégíteni. Remélem stabilabb lesz mint az ABIT-om.

(#8) Stitch válasza Padre (#1) üzenetére


Stitch
őstag

Miben nyilvánult meg az Abit lapod instabilitása?! Vagy mit értesz azalatt hogy instabil?

(#9) Padre


Padre
tag

Az FSB-t nem tarja folyamatosan. Magyarúl ugrál. Egyedi probléma ez szerintem. Egy ideje már foglalkozom ezzel, és azt hiszem valamilyen elektromos zaj zavarja az ''adást''.

(#10) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Nem mintha számítana, de újabb szavazat a Gigabyte-ra:DD

(#11) Peat;) válasza Padre (#9) üzenetére


Peat;)
veterán

Gigával tényleg jól jársz,msi válógatós a ramokban(állítólag)

(#12) Padre


Padre
tag

Köszi srácok!! Kedden jön a lap. Majd beszámolok róla. :)

(#13) lac019


lac019
tag

Jó még szerintem a Soltek meg az Epox is.Ezek nem jönnek be?

(#14) lac019


lac019
tag

Az Asus nálam leszerepelt.Ezek az x-es szériák.ehhh

(#15) Alvin_ti4200 válasza lac019 (#14) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Használtál X-es szériát?

(#16) lac019


lac019
tag

mármint Asusnál x-es széria:A7V333x

(#17) lac019


lac019
tag

gigabyte-ban a dual bios tetszik

(#18) lac019


lac019
tag

Érdekes, a gyenge kis Mercuryban egy jumperrel oldják meg a bios gondokat.

(#19) GigabyteFan


GigabyteFan
aktív tag

még egy a gigára ;)

Az AMD lehet, hogy olcsóbb és jobb... én azért mégis intelt használok...

(#20) Alvin_ti4200 válasza lac019 (#17) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Nekem is tetszik, igaz szvsz soha nem fogom hasznát venni (kpogás alulról kisujjal:)))

(#21) Alvin_ti4200 válasza lac019 (#16) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Jaja, arra gondoltam

(#22) kalcika


kalcika
tag

Úgy gondolom, nincs már értelme hozzászólni, de nem hagyhatom szó nélkül a dolgot. :)

Szóval azért nem kéne ennyire egyértelműen leírni az MSI-t. Az AMDs lapjai elég jók szoktak lenni, nem mintha menekülni kéne a P4-es deszkáitól. Az ára valóban magasabb, mint a Gigának, de nem egyértelműen rosszabb választás!

Challenge my brute: http://mo-kei.mybrute.com/

(#23) Padre


Padre
tag

Na megjött tegnap a GA-7N400-L. Nem L1 lett, de nme nagy ügy. Elég sokat kellett vele dolgoznom mire jól belőttem mindent. Többet mint az előző lapjaimnál. Kicsit kényesen viselkedett. Jelenleg még jobban megy mint az előző Abit NF7 v2.0. Teljesen stabilnak tűnik. Remélem nem lesz vele gond.

(#24) GigabyteFan válasza Padre (#23) üzenetére


GigabyteFan
aktív tag

grat a laphoz ;)

Az AMD lehet, hogy olcsóbb és jobb... én azért mégis intelt használok...

(#25) Padre


Padre
tag

THX! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.