Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9151) Jazzos válasza vans? (#9148) üzenetére


Jazzos
tag

Postázni azért csak tudnak... :D

(#9152) mobal válasza Speeedfire (#9140) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Ízlések és pofonok. Nekem spec. nem jön be, szóval igaznak találom.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#9153) MR_Joe válasza Jazzos (#9151) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Volt rá példa, hogy nem sikerült... :) Kedves kuncsaft meg majd egy hónap után kereste a készülékét.. "Ja, elfelejtettük elküldeni" :W.. a cég nevét inkább nem említem... :)

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#9154) zsigee válasza MR_Joe (#9153) üzenetére


zsigee
tag

Ez történt a monitorommal is....Bevittem kis hibával, 2 hét múlva még el sem vitték. Amikor meg visszakaptam el sem indult....Végül 6, vagy 7 hét átfutási idővel visszakaptam. A monitor Samsung 920N, a bolt pedig a hivatalos Samsung "pont", M0D Kft.
A monitor pedig nem lett jobb...

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#9155) ftc válasza mobal (#9135) üzenetére


ftc
nagyúr

64-re felférek ha nicnsenek fotók :D

Lesz még egy 128-as SSD-m illetve vagy egy külső HDD hálózaton vagy egy belső...nem tudom melyik a jobb...

(#9156) cellpeti válasza zsigee (#9154) üzenetére


cellpeti
veterán

Mod...annak is csak neve van, eszük nincs!

AMD AM2 mellé kiírták a Core 2 Duo procit :DDD Visszamentem és szóltam nekik, aztán csak néztek...idióták :W :W Nagy fos az a hely

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9157) al_age


al_age
senior tag

Győrben mondjatok légyszi olyan pizzériát, ahova be lehet ülni, nem csak kiszállítanak és finom, vékony tésztás, olaszos pizzájuk van.

Előre is köszöntem!

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#9158) cellpeti válasza al_age (#9157) üzenetére


cellpeti
veterán

Lapos Tanszék

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9159) MR_Joe válasza zsigee (#9154) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Eeegen pont rájuk céloztam :)

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#9160) MR_Joe válasza al_age (#9157) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Nah vékony tésztát az orgona pizzériában kaptam... :D bár azt annyira nem ajánlom :) Pár napja rendeltem tőlük, a tésztán frankón át lehetett látni... nulla feltét, a tészta meg volt vagy 2mm.... :N

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#9161) Balinov válasza zsigee (#9154) üzenetére


Balinov
félisten

920N-em nekem is van/volt...meg akkor vettem, mikor megnyilt az Arkad,benne a Saturn...azota is gyonyoruen teszi a dolgat anyosomeknal

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9162) zsigee válasza Balinov (#9161) üzenetére


zsigee
tag

Kb 6 éves a kicsike, 63papír volt az euroncsban, anno, 10k kedvezménnyel :Y
3 év gar volt rá, kb 2,5 évnél elkezdett remegni a kép. Természetesen a srácoknál nem produkálta ezt...azt mondták rossz a vgá-m... Azért elküldik, mert garis. kb egy hónappal később úgy kaptam vissza, hogy nem adott képet, és sípolt....és én voltam a hülye, mert nem próbáltam ki a helyszínen, szervíz után...mondjuk hiszékeny vagyok...
De a gond nem múlt el, néha remeg a kép...

[ Szerkesztve ]

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#9163) Balinov


Balinov
félisten

Mi a hiba az alabbi 2 kepen?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9164) Jazzos válasza al_age (#9157) üzenetére


Jazzos
tag

Dolce Vita, ez szerintem más szint mint a Lapos meg a többi féle pizza.

(#9165) cellpeti válasza Jazzos (#9164) üzenetére


cellpeti
veterán

Laposon nagyon jó a pizza

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9166) zsigee válasza Balinov (#9163) üzenetére


zsigee
tag

A dátum talán? :F

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#9167) Jazzos válasza cellpeti (#9165) üzenetére


Jazzos
tag

Az ízlés elég szubjektív dolog, így nem vitatkoznék rajta. Attól függetlenül, hogy pizzaman vagyok. :D

(#9168) Jazzos válasza Balinov (#9163) üzenetére


Jazzos
tag

Trollolo :D

(#9169) Coyot válasza Jazzos (#9164) üzenetére


Coyot
őstag

Való igaz :K

Má' nem

(#9170) okiDoki válasza Jazzos (#9164) üzenetére


okiDoki
tag

Igen, az más szint! :K
Csak sajnos árban is... :B

0,0

(#9171) Jazzos válasza okiDoki (#9170) üzenetére


Jazzos
tag

Hát igen, ha nem dögkútról hozzák a húst, azért fizetni kell. :D Meg az egyéb alapanyagokat. :D

(#9172) okiDoki válasza Jazzos (#9171) üzenetére


okiDoki
tag

Miért, a Laposon onnan hozzák???
Mindjárt hányok... :DDD

0,0

(#9173) Dorien válasza MR_Joe (#9160) üzenetére


Dorien
veterán

Az Orgona / Giovanni elég felejtős mostanában. A 2db gyros pita olcsó, de alig van benne töltelék. A csirkesalátájuk még egész tartalmas és jó áron van, ha kettőt rendelsz. Pizzára inkább a Sütödét ajánlom, dönerre / dürümre meg a Sultánt.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó audiofil sztereó fejhallgatók --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#9174) Dorien válasza okiDoki (#9172) üzenetére


Dorien
veterán

Tarts náluk ellenőrzést. Biztosan szeretni fognak... :D
Amúgy a Lapos elég jó minőség szerintem pizza és gyros szempontból.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó audiofil sztereó fejhallgatók --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#9175) Jazzos válasza okiDoki (#9172) üzenetére


Jazzos
tag

Na jó, ott annyira nem vészes a helyzet. De a különbség azért megvan. Giovanninál futottam bele anno valami romlott löncshúsba vagy nem is tudom mi volt az. Azóta ignore. :D Egyébként DV-ben is 1200-1300 körül vannak a pizzák, annyival nem drágább.

(#9176) cellpeti válasza Jazzos (#9175) üzenetére


cellpeti
veterán

az a helyzet, hogy a laposon is annyi Jazzos. Akkor legközelebb megnézem a DV-t

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9177) okiDoki válasza Jazzos (#9175) üzenetére


okiDoki
tag

Aha, egy Capricciosát szívesen be is tolnék... :))

0,0

(#9178) okiDoki válasza Dorien (#9174) üzenetére


okiDoki
tag

Majd küldök valakit... :DDD

0,0

(#9179) Qbász válasza Balinov (#9163) üzenetére


Qbász
aktív tag

Hát az RPG homin és azon kívül hogy az Adobe saját fejlesztője nem tudja mi a a rákot művel az app, semmi. :K :)

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#9180) Balinov válasza Qbász (#9179) üzenetére


Balinov
félisten

;)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9181) vlcsko82


vlcsko82
aktív tag

Nálatok is b@szakszik a ph :F :W

"...és isten mondá a 8-ik napon: -Oké Murphy, te győztél!"

(#9182) cellpeti


cellpeti
veterán

nem tudjátok a netet és a TV-t is csak ezen a vastag koax kábelen tudják behozni a lakásba? Gondolom a zaj szűrés miatt van így, de nem igazán örülök neki, mert el szeretném rejteni a szegőléc alá. vagy mellette elvinni és hát ez nem igazán alkalmas rá

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9183) mobal válasza cellpeti (#9182) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Heló.

Zajszűrés csavart érpárnál... a sodrás számának a növelésével és a kábelt körül ölelő fémhálóval történik. Koaxon megy, elrejteni szegély léc alá necces. Vegyél kábelcsatornát és fesd le. Az kulturált és annyira nem is csúnya!

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#9184) Dryman válasza cellpeti (#9182) üzenetére


Dryman
aktív tag

Ha vidranyet, akkor az első hozzáférési pontig az övéké a hálózat, így belekontárkodni csak saját felelősségre.... viszont ha van egy elosztó vagy szűrő a kábelen, akkor onnantól nyert ügyed van, mert létezik vékony koax kábel is, és ha veszel hozzá egy megfelelő belső méretű F-stekkert (menetes csatlakozó) akkor az adott elosztótól, szűrőtől kicserélheted a kábelt a végpontig. Így az eredeti kábeled is megmarad ha esetleg vidáék kötözködnének...bár nem szoktak.
a koaxnak különböző típusai léteznek, neked TV-hez 75 ohm-os koax kell...50 ohm-68ohm nem jó!!!! Tudom hogy utáljátok a Somogyit, de van nála 75 ohm-os vékony koax fehér, fekete és még arany színű is, én ilyennel oldottam meg egy nénikénél a konyhai tv lehetőséget, szépen alábujtattam a fali lambériának.....

(#9185) mobal válasza Dryman (#9184) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

vékony koax? :Y erről sem hallottam még! :R

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#9186) vans?


vans?
őstag

...es meg valami: ha beadom szervizbe a notebookot, minden adatot szedjek le rola, vagy nem bantjak a dolgokat, csak hardvert cserelnek benne? (wifi-vevo problema)

koszi!

hábm bábm

(#9187) cellpeti válasza Dryman (#9184) üzenetére


cellpeti
veterán

na most én velük akartam kicseréltetni, mert mindenképp jönniük kellene egy 4es elosztót betenni a 3as helyett, mert szobába is kellene kábel.

Most így néz ki:

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9188) Dorien


Dorien
veterán

Elkezdték a fizetős parkolók kialakítását Révfaluban és Nádorvárosban - térképek

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó audiofil sztereó fejhallgatók --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#9189) cellpeti


cellpeti
veterán

nem tudja valaki, hogyan kell a monitor talpát leszerelni? a kerek talp lent van, de a tartóját is le kellene

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9190) Jazzos válasza Dorien (#9188) üzenetére


Jazzos
tag

Szivassuk meg az okosokat, járjon mindenki bringával! :)

(#9191) cellpeti válasza Dorien (#9188) üzenetére


cellpeti
veterán

meg amennyi eszük van még csak most rakták ki a tükröt az Erkelbe is, de kellett hozzá 7-8 baleset. Idióták! Amúgy meg nincs meg az 5m se a sarkoktól, nem értem oda, hogy lehet parkolót csinálni

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9192) Weaver válasza Jazzos (#9190) üzenetére


Weaver
senior tag

miután meg a többség átszokott adóztassuk meg őket is! :)

(#9194) Bobrooney válasza cellpeti (#9193) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Jah lehet nem örülnek neki, de... jogos! (Nem a taps és a sikoly!)

(#9195) Kis Joe


Kis Joe
aktív tag

Győrben szerintem még istenes a helyzet. Pápán kb 2x annyiba kerül a parkolás és szinte lehetetlen ingyenes szabályos helyet találni. Ha felmész a postára 5 percre akkor se tudsz. Éppen jön a léhűtő közterületes és hopp máris 5000 ft.

Más: Valaki nem tud eladó forrasztó pákát és forró levegős pákát? Lehetőleg az utóbbiból olyan kellene amin van levegő sebesség és hőfok állítás is. Ja és nem feltétlen új kellene

[ Szerkesztve ]

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#9196) ftc


ftc
nagyúr

külső vagy belső hdd?

(#9197) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

Valakinek nincs egy PCI-os ultra scsi vezérlője esetleg? kábellel lenne a legjobb :) Van két HP vinyóm és jó lenne letesztelni őket..

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#9198) Dorien válasza Kis Joe (#9195) üzenetére


Dorien
veterán

Pápán le van még zárva a főutca?
Mostanában mindig kikerülöm, ha arra járok, pedig hangulatos kis város.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó audiofil sztereó fejhallgatók --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#9199) Kis Joe válasza Dorien (#9198) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Igen, még mindig. A régészek befészkelték magukat és az ottani vállalkozók 50%-a már tönkrement miattuk...

Szerk.: Lehet hogy hangulatos, dea putri amit a pénzesek tönkrevágtak.

MR_Joe: Akad szerintem!

[ Szerkesztve ]

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#9200) zsigee válasza Kis Joe (#9199) üzenetére


zsigee
tag

Azért ez nem csak a régészek miatt van...Valamiért állítólag a NATO is kivonul...Megint zsebre dolgoztak a honatyák...

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.