Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7049) sladka_pani válasza Balinov (#7048) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Úgy érted, hogy államilag? Igen, se kevesebb nem lehet, se nem tehet rá az eladó :) Persze azért bármikor beszerezhető a papírdobozos cirilbetűs Marlboro is, amitől éjjel világítasz és ellátsz Ukrajnáig :D Különben amit ftc linkelt, az pont az áremelések előtti árak, az utóbbi hónapokban raktak rá mindenre szinte fix 20 centet. Szóval ha rárakod akkor úgy szerintem reális is, bár mindegyiket honnan tudnám én is :D

szerk: kedvenc cigijeim között van a Camel, az viszont már régen 3 eurós volt, most 3.10 ha jól tudom, másik kedvenc cigi a Lucky Strike ugye, harmadik meg a Mars, azaz a munkás Marlboro illetve egy szinten van vészesetén a Petra és az LM. Dohányszakértő azért nem vagyok, de mástól nem függök, így ehhez értek csak. 2 évig egyébként töltöttem, Magyarországon vettem a dohányt (meglepően jóféle, nem gyári ízű) piros Golden Gatyát, illetve Csehországból is rendeltem Laci Sztrájkot. Beleuntam, de majdnem ingyen cigiztem, így viszont a hátulütője az volt, hogy bárkinek adtam, és magam is elszívtam 1-2 dobozzal naponta.

[ Szerkesztve ]

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.