Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33636) Dryman válasza Tarill (#33635) üzenetére


Dryman
aktív tag

Néhány polclapot akartam csináltatni dec elején, ternyáknál azt mondták hogy vigyek méretet és 2-3 hét, somyhoz is átmentem, mégis csak 5-6 normál polc élfóliával, nem a világ...gondoltam én...
Aztán Somynál ért a nagyobb meglepetés 2 hónap, mert a kedvemért nem vágnak fel egy 6nm-es bútorlapot!
Az a gyakorlat hogy összevárják a rendeléseket és lehet 2 hét, de lehet 8 hét alatt lesz meg....
Bementem az OBI-ba, hasonló a szitú, itt is várni kell a lapszabászra, csak hétfőn és csütörtökön van délutánonként....leadott rendelés, itt is 2-3 hét, viszont ha ott vásárolsz termékből kell levágni, akkor azt termékenként 2db vágásig azonnal megcsinálja. Vágattak is mellettem munkalapot 80cm-es szélesből, valami asztalfélét csinálhattak belőle, mert az egyik végét lekerekítettre kérte a jóember, persze ezt nem vállalták, de levágták neki a darabot a hosszú munkalapból...itt csak a folyóméter árat kell ilyenkor fizetni...hátránya hogy kisebb a választék, és meg kell venned a 3m-es tekercs élfóliát a munkalap lezárásához akkor is ha teszemazt 1m-re van szükséged...otthon meg vasalsz! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.