Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33198) sotetlovag97 válasza Dryman (#33196) üzenetére


sotetlovag97
tag

Nagyon szépen köszönöm! :Y :Y :R :R
Hazudnék, ha nem azt mondanám, hogy tátott szájjal néztem a képet és olvastam a te általad írtakat és a linkelt oldalon lévőket. :D
Nagyon jó ilyet olvasni és látni. Így csak még több kedvem lett hozzá, de ha ez lenne megvalósítva 220-as méretben, azt mindenképp publikálnám itt.(is)

Igen sajnos, sok embernek megfelel a kompakt méret, vagy éppen arra van hely, bár ahogy nézem itt is ki lehet alakítani elég kicsi helyre is a megfelelő hangcuccot. Bár nálam nem csak "szeletelős" zenére lenne használva, csak sokszor szoktunk nagyobb baráti összejöveteleket tartani, ahol viszonylag nagyobb térben kell jó hangzást biztosítani és akkor ez így meg lenne oldva és egyben itthoni szórakoztatóközpontnak sem lenne utolsó. :D

Még ennek jobban utána kell olvasnom, hogy milyen mély, milyen közép és magas sugárzók kellenének, illetve az erősítő, táp és végfok kiválasztása is parádés lesz. De hát csak egyszer kell rendben és normálisan megépíteni és kiválasztani a dolgokat. :)
Illetve a két vagy három utas hangszóróban dönteni is kellemes lesz, de én a hármas felé hajlok.

[ Szerkesztve ]

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.