Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32672) Balinov válasza sotetlovag97 (#32670) üzenetére


Balinov
félisten

bocsi, meghalni nem volt idom.

szoval a rentalcars-on felul ahol szoktam meg nezni, az az arguscarhire.com, de tobbnyire ryanair car rentals.

Arra figyelj, hogy uzemanyag policy-nal a full-fullon kivul minen lehuzos, legyen unlimited mileage es olvasd el az aprobetust, hogy hataratlepessel masik orszagban konkretan mennyi a felar (utolso par alkalommal ez nekunk 24EUR volt, berlesenkent osszesen).

Latni fogod, pick up tipus van ahol in terminal (ekkor van a repteren az erkezesnel egy doboz humanoiddal), de vannak meet&greet-es, pl. Pozsonyban az Edencar SK. Ezeknel jaratszambol kisakkozzak a sracok, hogy pl. dublini jarat du 1kor erkezik, akkor 13.15-re bemennek a repterre (15 vagy 30 percig ingyenes) ,ott varnak, mikor jossz ki, lerendezitek a papirokat, fizetsz (hitelkartya kell!, meg akkor is, ha foglalaskor online kicsengeted a teljes osszeget)., korbevezetnek, megmutatjak az esetlege meglevo seruleseket, stb.

Atvetelkor meg egy jo tanacs, nezd te is meg es fotozd korbe a kocsit. Esetleg telefonnal video.

Ja, egy jo tanacs, Budget-tel ne. Cseheknel, szlovakoknal nem a Budget all a Budget mogott, hanem egy cseh/szlovak ceg, aki franchise-ban nyomja. Oktober vegi kis szentivani szembeszomszed beletolat a soforajtoba az utca tuloldalarol az Andrasvari utcaban miatt meg most is kuzdok a 330€-nkert, ami 4 honappal kesobb csak pofatlanul raterheltek a hitelkartyara

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.