Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32655) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Köszönöm szépen a válaszokat és tanácsokat mindenkinek. :) :R :R
Régebben mikor bátyámmal mentünk le meglepni barátnőjét horvátba, valahonnan szervált egy dízel passatot, csak ott ugye már nem a kényelem vagy stb.. volt a szempont, hanem, hogy oda- és visszahozzon.. :B
Ha lehet akkor ezen javítanánk egy nagyobbat.

Igazándiból sajnos két A8 nem jön ki belőle, de jó lenne... :DDD

És igen, minél hosszabb távra bérel egy huzamban az ember, annál jobb árat "kap" -rá, de a 300/hó-s mustang az komoly. :)
Viszont az écsi a4-et nem találom sehol. Itt Győr környékén van egy dízel bmw, napi 15k-ért.

Balinov:
Igazándiból néztem én itt határ közeli helyeket is, ahol lehet bérelni, legtöbbször repterek, vagy városközpontok körül lehet ezeket kivitelezni. Sok esetben láttam, hogy jobban megéri mint Mo.-n bérelni.
Olyan kérdésem lenne, hogy ezekkel akkor át lehet lépni a határt is, vagy határokat? Gondolom külön jelzés után.
Illetve hol érdemesebb ezeket az autókat nézegetni?(weboldalt esetleg tudnál ajánlani?)
Érdemesebb ausztriai vagy esetleg jobb szlovák oldalakon nézegetni?

Mivel számolgattam, hogy amit esetlegesen ott bérelnénk, még ha onnan is indulnánk és oda is kellene visszavinni, akkor sem járnánk rosszabbul.

És igen, a biztosításokra nem sajnálnánk a pénzt, mivel sok esetben (ahogy írtad is) aranyat érnek.

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.