Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31833) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Sziasztok!

A véleményetekre lennék kíváncsi fűthető elektromos ágymelegítővel kapcsolatban.
Ti milyet vennétek esetlegesen, honnan, miért vagy éppen miért nem ajánljátok, szóval mit gondoltok az egészről. :)
Rövid felvezető, hogy miért nézegetem ezeket.
Barátnőmet szeretném meglepni vele, mivel ő nagyon fázós, de viszont a fűtést kölcséghatékonysági szempontból inkább nem tekeri feljebb, ami egyrészt érthető másrészt pedig hát igen...
Szóval ezért gondolkodom, hogy meglepem egy ilyennel.

Néztem már sok félét, olcsóbbat, középkat., drágábban. Néztem hogy magyarból vegyem-e meg vagy inkább esetleg külföldről. (Amazon.com-on nézegettem csak nem tudom, hogy mikortól vámolják le stb.. , persze ekkor felmerül a gari dolog is, de az még ha azt veszem a kisebbik probléma)
A lényeg az lenne, hogy szeretnék egy jól és megbízhatóan működő ilyen kis cuccot, ami nem gyújtja fel a lakást és hosszabb időre is be lehet kapcsolni(nem csak 30 perc) illetve ki is kapcsol magától ha úgy van.
Illetve kiváncsi vagyok, hogy ti melyik teljesítményű ajánljátok.(van 60w-tól egészen 150ig is..)

Nagyjából a következőket nézegettem.
1. Ő lenne az olcsóbb verzió.
2. Ez a drágábbik verzió lenne.(3 év gari stb..)
3. Ez viselné a középutat.
4. Amazonon itt nézegettem.

Emellett nézegettem eBay-en is. Uk és com oldalon is, de most mindet nem másolom ide be.
Jó lenne még talán a két részre osztott melegítési lehetőség, ha együtt használnánk, de ha csak egy részes és nagy az sem gond.

Előre is köszönöm mindenkinek aki elolvassa és akármilyen formában hozzájárul a tervemhez. :R

Ui.: a 30 perc ajánlott előmelegítési idő pontosan mit jelent? Addig nem szabad használni?

[ Szerkesztve ]

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.