Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31091) Balinov válasza zsigee (#31090) üzenetére


Balinov
félisten

Nagyon szivesen Mester, orulok,hogy sikerult es tudtam segiteni.

Ha okosan van beallitva kontakt, naptar, foto szinkronizalas egy esetleges telefoncserenel sem faj annyira az ujra belakas. P9 lite meg franko, Veranak a rendes P9-e van, igaz, HTC Sense utan sokaig furcsallotta, de most mar bevallja o is, szereti es megszokta az ij UI-t:)

Viszont kerdes a Nagyerdemunek.

Anyuek AM2 alapu vasa haldoklik. Van vagy 5+ eves, meg Drytol lett vetelzve, szoval normalis konfig, nem vacak.

Tippre az AM2-es X2-es vagy a lap haldoklik, win7 alatt mar egy ff/chrome zongezo is meg tudta akasztgatni. 7600GS VGa sem acelos mar...

Kerdes, 30-40-50k-ert milyen hasznalt, de garancias vagy uj lap+proci (lehetoleg IGP-s, de az sem baj,ha nem) kombot lenne erdemes? Es honnet? Lehet egy kisebb, 60-120GB-os SSD a rendszernek sem artana.

Jo lenne, ha 3-4 evig tuning nelkul elketyegne. Skype, MS Office, Netezes, erre kell csak. 0 jatek, bitcoin banyaszat, 4k x265 enkodolas.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.