Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2451) Balinov válasza Flow (#2449) üzenetére


Balinov
félisten

igazabol ez csak a ma reggeli pelda, a 10-eves fiestatol a 11D rendszamos luxuskocsikig megy ez. nameg a masik kedvencem, varosi ut, tengerpart mellett, nyil egyenes kb 2-3km-es szakasz, 60-as tabla, es a birkak mennek 30-40-el sokszor. nyilegyenes sima varosi ut, de van olyan szeles, mint a 85-os. :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2452) Flow válasza Balinov (#2451) üzenetére


Flow
senior tag

Én a múltkor dobtam le teljesen az ékszíjat. Nem tudom jártál-e szentiván fele mostanában, de egy ideje átfestették a hűtőházi út felől jövő sávokat, jobbra csak a jobbra kanyarodóból lehet, a "középső" sávból pedig egyenesen, vagy balra, az audi fele.
Megérkezek a lámpához a Ceres felől, előttem egy autó, utánam is érkezik egy. Türelmesen várunk, közben a forgalom előttünk keresztben folyik, audi-sashegy tengelyen. Jön egy ŐRÜLT PÖCS mögülünk, és az egész sort záróvonalon, forgalomtól elzárt területen keresztül megelőzi. Lendületből átment a keresztben ugyan nem folyamatos, de azért nem is túl ritka forgalmon. Dafuq?!?! Nem tértem magam, eddig ez volt a legdurvább dolog, amit utakon tapasztaltam.

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#2453) Balinov válasza Flow (#2452) üzenetére


Balinov
félisten

hubazz. az ilyen megerdemli, hogy egy audis tehervagon ala csapodjon

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2454) mobal válasza Flow (#2452) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Én egyszer Pécs fele menet szántottam :D . Egy srác úgy döntött, hogy a 1.5 sávos kétsávos magyar utakon ő köztem és egy Traktor között elfér. Sikerült neki szerencsére :D

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#2455) Dryman válasza Balinov (#2453) üzenetére


Dryman
aktív tag

Minek ez a nagy hajtás Balázs? azzal a plusz 10-20km/h különbséggel max 30percet nyersz egy 200km-es úton...megéri végiganyázni az utat és felhúzni magad ????....
ma 1 óra idegeskedés 1nap minusz az életedből......mondjuk úgy 76 éves korodban....feltéve ha megéled...
Az uristen@ menny.hu-ból részlet:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#2456) Jazzos válasza Dryman (#2455) üzenetére


Jazzos
tag

Jah, lehet ezt hallgatta a belső sávos csákó bepippantva :DD [link]

(#2457) Balinov válasza Dryman (#2455) üzenetére


Balinov
félisten

nem azzal van a baj, Laci, hogy lassan megy, szive joga nem szaguldozni, csak azt ne a belso savban tegye

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2458) Flow válasza Dryman (#2455) üzenetére


Flow
senior tag

Véleményem szerint itt nem kifejezetten erről van szó, hanem a forgalom ritmusáról, meg hogy miért tartson kétszer annyi ideig az út mindenféle épeszű indok nélkül, mint normál esetben tartana?

Troll on:

Különben is, attól függ a spórolás mértéke, mennyivel mész. Ha 20km/h helyett 40-nel mehetsz 200km-t, akkor 5(!) órát spóroltál. :DDD

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#2459) Smile8822 válasza tserrof77 (#2444) üzenetére


Smile8822
senior tag

Üdv! Igen az a 2db lenne! De csak 2 az 1be jó !

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#2460) Jazzos válasza Balinov (#2457) üzenetére


Jazzos
tag

Ami nálatok a belső az nálunk pont a külső. Lehet valami elsőhetes kivándorló, nem? :DDD

(#2461) Balinov válasza Jazzos (#2460) üzenetére


Balinov
félisten

voros hajjal, meg akkora szeplokkel, mint egy kutyaszar,nemhiszem

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2462) Flow


Flow
senior tag

Remélem lesz ebből valami...

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#2463) ftc válasza Flow (#2462) üzenetére


ftc
nagyúr

Központi az jó... de ezt látja is majd aki megvette?
Sajnos menet közben fognak csalni majd...

(#2464) Flow válasza ftc (#2463) üzenetére


Flow
senior tag

". Az erről szóló törvénymódosítás mindenkinek lehetővé teszi majd, hogy ezekhez az adatokhoz korlátozás nélkül, 1250 forintos díj ellenében hozzáférjen."

Valahol el kell kezdeni. Nem lesz tökéletes, de mindenképp üdvözlendő! Töredék fogja 2 évente minden vizsgáztaás előtt visszapörgettetni...

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#2465) ftc válasza Flow (#2464) üzenetére


ftc
nagyúr

Őszintén? a zsugoriság akkora a vásárlóknál s akkora az igény, hogy 1250FT-t a saját gyerekét eladná..nem iylenre költ..

(#2466) Flow válasza ftc (#2465) üzenetére


Flow
senior tag

Nem értelek. Aki ennyit nem áldoz rá, az leszarja az egészet. Az ilyen vásárló meg őszintén, kit érdekel? :F

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#2467) ftc válasza Flow (#2466) üzenetére


ftc
nagyúr

Ilyen a vásárlók 90%-a :(

(#2468) Flow válasza ftc (#2467) üzenetére


Flow
senior tag

Szerintem nem.

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#2469) Balinov válasza Flow (#2468) üzenetére


Balinov
félisten

szerintem se, amiert most mindenki csinalja nyakba-fobe az pont az, hogy lenyomozhatatlan gyakorlatilag. En, ha meg akar 200kHUF-ert is vennek otthon valami hasznaltat, bizony szannek ra ennyi penzt, hogy legalabb azt megtudjam, buheralt-e az ora. siman

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2470) ftc válasza Flow (#2468) üzenetére


ftc
nagyúr

Majd kiderül gyakorlatban...

(#2471) Flow válasza ftc (#2470) üzenetére


Flow
senior tag

KÉrdezz meg 5 random embert a környezetedben, msn-en, akárhol, hogy ők fizetnének-e 1250 Ft-ot, hogy kiderüljön a valósághoz közelebb álló futásteljesítmény. Csak kíváncsiságból... :)

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#2472) Jazzos válasza Flow (#2471) üzenetére


Jazzos
tag

Engem igen. :D Egyébként tényleg az a lényeg: aki nem költ rá ennyit, vessen magára. Legyen lehetőség, ez a fontos.

(#2473) ftc válasza Flow (#2471) üzenetére


ftc
nagyúr

Nálunk nem tekerik vissza úgyhogy nálunk magasról tesznek rá az emebrek... a visszatekerés sorry de magyar szokás ...

(#2474) Flow válasza ftc (#2473) üzenetére


Flow
senior tag

Ááá, most már értem, ezért ez a sok szlovák rendszámos autó mostanában magyarok tulajdonában... :D

Ugyan nincs infóm a helyzetről felétek (Szlovákia?), de amit tudok: Németországtól elkezdve Belgiumon át nálunk és északi szomszédainknál sokkal patinásabb és jómódúbb országokban is komoly visszaélések voltak, amiket részben sikerült visszaszorítani hasonló regisztációs kötelezettségekkel. Ezért a racionális érzékem azt súgja, hogy naiv, aki úgy véli, náluk nincs visszatekerés - vagy már működik egy ezt kiszűrő rendszer.

Na mind1, nem akarok ezen pörögni, ha tényleges infóid vannak arról, hogy márpedig nálatok "nem tekerik vissza", akkor elsunnyogok a sarokba, és inkább legközelebb csak akkor szólok, ha megfelelően tájékozódtam. :B

[ Szerkesztve ]

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#2475) ftc válasza Flow (#2474) üzenetére


ftc
nagyúr

Hát nálunk nicns igény 10 éves kocsira aminek az órája 100 000 alattit mutat :D
Nálunk alapból gyanus az :) Ha hülyeségre nincs igény akkor nincs értelme ezzel szórakozni... Nálunk a sérüléseket próbálják meg tagadni.. Sérülésmentes 10 éves kocsi :U

Hát mikor kiszabdták az elején, hogy börtönbüntetés jár érte abbamaradt :D

(#2476) Flow válasza ftc (#2475) üzenetére


Flow
senior tag

Gyorsan néztem egy nem reprezentatív tesztet, egy random sk autósportálon 10% körül van a 100 000 alatti 2001 előtti autók aránya, a használtautó.hu-n meg ~ 50... mondjuk utóbbinál valamiért a kilóméter nélkülieket is belevette, fogalmam sincs, mennyivel befolyásol ez... de azért annyira tuti nem, hogy a 10%-ot megközelítse a keresett érték.

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#2477) cellpeti


cellpeti
veterán

Jazzos valami jó 2,5" SATA külső USB-s racked lenne?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#2478) Jazzos válasza cellpeti (#2477) üzenetére


Jazzos
tag

Sharkoon Quickstore Portable 2.5" 2.990.-

(#2479) cellpeti válasza Jazzos (#2478) üzenetére


cellpeti
veterán

Sehr gut! :R :R

Tigris, tigris, csóvafény...

(#2480) Balinov


Balinov
félisten

Ezt lattatok? Velemeny?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2481) Speeedfire válasza Balinov (#2480) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Igen. Vélemény, hogy szerintem nagyon sok igazság lehet/van benne.

[ Szerkesztve ]

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#2482) HoRuB


HoRuB
csendes tag

Valakinek lcd monitor 10 k-ig ? Valamint ddr1-es ram valamilyen formában?:)
plspls gyorsan itt a karácsony:)

Horub

(#2483) HoRuB válasza vlcsko82 (#2446) üzenetére


HoRuB
csendes tag

Neked van valami lcd monitorod?:) Balinov mint ha Rád gondolt volna:)

Horub

(#2484) zsigee válasza HoRuB (#2482) üzenetére


zsigee
tag

7végére otthon leszek. Megnézem a repertoárt. Pontos tipusokkal. Leginkább Geil Ultra kék bordás 256/400sok rémlenek. Bővebben 7végén.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#2485) HoRuB válasza zsigee (#2484) üzenetére


HoRuB
csendes tag

Köszönöm szépen!

Horub

(#2486) RudyD válasza Balinov (#2480) üzenetére


RudyD
csendes tag

Balinov: A money is debt -re érdemes rákeresni. Durvább mint a rajzfilm és jobban el is magyarázza...

A véleményem hogy megkérdezem hogy mennyi és hogyan írbe egy vállalkozás?

B-)

Meg mikor lesz hazaút?

-- RudyD { B-) }

(#2487) Jazzos válasza HoRuB (#2483) üzenetére


Jazzos
tag

Nekem van kishibás 19"-osom épp 10 alatt...

(#2488) L!NK->Q3


L!NK->Q3
senior tag

Vegyetek régipénz gyűjteményt Karácsonyra :DD

Ritka bankjegyek akár 100-160 évesek is

Szép Korona, Pengő és Forint bankjegyek a gyűjteményekben.

Részletek a linkeken:

Kisebb eladó gyűjtemények
Nagyobb eladó gyűjtemények

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#2489) Flow válasza L!NK->Q3 (#2488) üzenetére


Flow
senior tag

Te nem voltál ott 6-7 éve gy bizonyos "ajkalanon"? :D

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#2490) Balinov válasza RudyD (#2486) üzenetére


Balinov
félisten

igazandibol nem tudom, csak regebbi iranyirorszag.com-os forumbejegyzesekbol remlik, hogy viszonylag egyszeru dolog

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2491) L!NK->Q3 válasza vidobali (#2421) üzenetére


L!NK->Q3
senior tag

Ez nem úgy néz ki mint egy profi hangszer :DDD
Nem adnék érte notebookot, max pentium1est :C

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#2492) cellpeti


cellpeti
veterán

nincs valakinek Mio C520as GPS-e?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#2493) tserrof77 válasza cellpeti (#2492) üzenetére


tserrof77
senior tag

Wayteq N350 rulez :DD

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#2494) Bobrooney válasza cellpeti (#2492) üzenetére


Bobrooney
senior tag

FONTOS! Ez nem jó duma, mert kinek fontos? :DDD

(#2495) HoRuB válasza Jazzos (#2487) üzenetére


HoRuB
csendes tag

Mit jelent az a kis hiba?:)

Horub

(#2496) jamba válasza HoRuB (#2482) üzenetére


jamba
csendes tag

Ment pü--------->

[ Szerkesztve ]

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#2497) RudyD válasza Balinov (#2490) üzenetére


RudyD
csendes tag

Üdv!

Csak azért mert erősen gondolkodom olyasmin ami nagyon jó lehet itthon páraknak...
(Akarom mondani kevésbé rossz - talán, idővel....)
Viszont tájékozódom mert a jelenlegi hatásos magyar tvkezés szerint biz ejnye-bejnye-bekasznizunk dolog. Oszt mióta nem apeh van hanem hogyishíjják!? -NAV...
(Kollega szerint naagy kék emberek... B-) ami igaz is... B-) )
No - azóta próbáljon meg valaki svindlizni itthon. Ha megvan a szerver-lefoglalásos balhé videoja...

Szóval ezért érdekelne hogy külföldön mennyiből tart valamilyen hivatalos céges formát megcsinálni.

-- RudyD { B-) }

(#2498) jamba


jamba
csendes tag

Karácsony előtti olcsósítás : [link]
1,5TB WD Caviar Green bontatlan zacskóedition papiros garival: 20000FT

[ Szerkesztve ]

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#2499) HoRuB válasza jamba (#2496) üzenetére


HoRuB
csendes tag

Thx

Horub

(#2500) RudyD


RudyD
csendes tag

Üdv!

Rendes srácok kevesebbet számláztak, úgyhogy még úgy 5e -es nagyságrendben gyorsan költenem kellene a hétvégén. Azt akartam megkérdezni hogy valakinek ilyen usb - lemez cucc (ide-sata-satöbbi to usb konverter) van-e ratkáron és tudja-e számlázni?

Privátot kérek ha van. Ahhoz képest hogy állítólag semmi dolgom most - meg sem állok mert csak ez meg csak az meg csak satöbbi... B-)
TIA!

-- RudyD { B-) }

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.